Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) alwinka


alwinka
csendes tag

Sziasztok

Porszívót szeretnék venni 65 m2 lakásba. Csak keménypadló van egyenlőre, de később lehet szőnyeg is. Kisállat biztos nem lesz. Electrolux és Bosch porszívók vannak ma akcióban, és láttam, hogy mindkét típus ajánlott. Azt néztem, hogy a Boschra most 5 év garancia van egyes típusokra. Porzsákost néznék, mivel korábbi hozzászólásokban ezt olvastam ajánlottként. A két márka között van különbség, vagy ezeknél mindegy melyiket veszem? Porzsák árában vagy beszerezhetőségében van ezek között különbség?

(#39402) Flashback


Flashback
addikt

Mosógépből végül AEG L6-os szériát vásároltunk sok-sok utánnaolvasgatás alapján. Pontosan L6FEG48S -t. Kb egy hónapos használat után:

Ami pozitív:
- Rettenetesen halk (brushless motor)
- Óriási dobméret, 8kg ruha
- Tágra nyíló ajtó!
- Jól áttekinthető kijelző
- 4 év teljeskörű garancia (1+3), és 10év a motorra
- Gyorsító gomb, ami akár kétszer is használható egy programhoz! :D

Ami negatív:
- Az érintőgombokat néha kétszer kell megnyomni.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#39403) asdf_ válasza Doki16 (#39400) üzenetére


asdf_
veterán

Vehetsz barmi mast helyette. Ami a lenyeg, hogy csak az energiakategoriahoz rendelt osszeget kapod tamogataskent, es folfele modositasnal nem kapsz plusz penzt (tehat A++ nyerteskent is vehetsz A+++ gepet, de a 40e-bol nem lesz 45e, ellenben ha A+-t veszel vegul, akkor hiaba nyertel 40e-t, az A+-hoz csak 20e tamogatast kapsz.

(#39404) BB9000 válasza diegho (#39399) üzenetére


BB9000
senior tag

Egyáltalán nem ajánlom a kondenzációs típusokat. A háromszoros fogyasztás miatt egyszerűen nem éri meg. A plusz áramra kifizetett összeg több, mint amennyivel drágább a hőszipkás.

Számolás:
Évente 150 szárítási ciklus megy le. Ha szárítógépet veszel, akkor használni is fogod. Ennyi tuti lemegy rajta.
Hőszipkással ez kb 150 KWh áram.
Kondenzációssal pedig kb 450 KWh. Különbség: 300 KWh.
Az áram ára 35 és 43 Ft között van. Az egyszerűség kedvéért 40 Ft-tal számoljunk.
300 KWh x 40 Ft = 12 000 Ft. Évente!

Egy szárítógépet 5-10 évre vesz az ember. A hőszipkás amellett, hogy olcsóbb, (az üzemeltetési költségeivel együtt számolva) további nagy előnye, hogy modernebb technológia, vagyis a ruhák alacsonyabb hőfoknak vannak kitéve. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy sokkal kevésbé mennek össze, sokkal kevéssé károsodnak a ruhák benne.

Van egy hátránya is a hőszipkásnak: A hőcserélője nehezebben tisztítható. Van olyan típus, amelyiket csak úgy lehet normálisan kitisztítani, ha atomjaira szedik a gépet. Ezt nyilván egy szerelő fogja csinálni, aki ezért a műveletért pénzt is kér majd tőled. A tisztítás gyakorisága és költsége erősen típusfüggő.

(#39405) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

Akit érdekel külön elöltöltős mosógép és hőszivattyús szárítógép 5 év garanciával, szerintem ez a kettő most best buy ennyiért:
https://euronics.hu/termekek/beko-wmy-71233lmb3-eloltoltos-mosogep/p/200660

https://blackfriday.edigital.hu/products/beko-ds-7433-pao-hoszivattyus-szaritogep-a-7kg-kapacitas?variant=12923639889943

Én már lecsaptam mindkettőre! :)
Üdv!
Zoli

(#39406) tobias40


tobias40
veterán

Erre vkinek van ötlete,véleménye?

(#39407) polonic válasza asdf_ (#39403) üzenetére


polonic
félisten

Nem csináltam még ilyet, most lesz először, jövő héten, hogy jelentkezek a programra.

Üzletet meg kell jelölni? És ha igen, akkor gondolom csak oda lehet menni. Nem úgy mint a készüléknél, hogy választok másikat.

(#39408) asdf_ válasza polonic (#39407) üzenetére


asdf_
veterán

Uzletet nem kell megjelolni, abba a boltba mesz, amelyikbe akarsz.

(#39409) Doki16 válasza asdf_ (#39403) üzenetére


Doki16
addikt

Köszönöm a segítséget. Megjelöltem egy A+++ gépet. Sikerült is beadni a pályázatot végre. 9:50-től már gyakorlatilag elérhetetlen volt az oldal, de rengeteg F5 után 10:20-kor végre sikerült :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#39410) BB9000 válasza tobias40 (#39406) üzenetére


BB9000
senior tag

Ha már tisztogattad és még mindig füstöl, akkor valamit nem jól csináltál. Ha nekem lenne ilyen "füstölős" sütőm, szétszedném amennyire csak lehet (atomjaira) és letakarítanám minden alkatrészről a zsírt egyesével. Zsíroldó spray+ súrolópor + acélgyapot csodákra képes.
Ha ez nem kivitelezhető, kedv, idő vagy egyéb ok miatt, akkor sütőcsere.

(#39411) TeeJay válasza #40553216 (#39398) üzenetére


TeeJay
félisten

Na de egy indukciós 4-es főzőlap 6,6kW és ha nincs rajta tiltás h egyidejűleg mindet használd akkor 25A lehet kevés lesz

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39412) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ezekről a Hansa masinákról mi a vélemény? (Tudom.., dizájn. De, nekem nagyon begyere! :B )
Azt tudom, hogy korábban nem volt hazai szerviz.

Annyira ajánljátok ezeket a mobil indukciós lapokat, hogy még el is gondolkodtam rajta.. :)
Ám, ha azokból jók ezek a belépőszintű cuccok, akkor a sütőből hasonló nem lenne jó?
Nem kell, hogy helyettem megcsinálja a vacsit csak legyen jobb a hatásfoka, minősége, mint egy gázosnak.

Annyiféle van ezekből a tűzhelyekből is, hogy már jojózik a szemem a specifikációk olvasgatásától...

...elmúlik...

(#39413) julius666 válasza TeeJay (#39396) üzenetére


julius666
addikt

Nincs semmi védelem, leverné a kismegszakítót.

Maxon viszont legfeljebb vizet fogsz vele forralni (azt is csak 1-2 percig, mert azalatt felforr :D ), minden más rövid úton úgy égne oda max álláson, hogy edényestől dobhatnád a kukába az egészet. Ez nem gáztűzhely, ahol csutkára tekerve negyed óra után kezd el langyosodni a cucc, te meg szidni Putyin anyukáját a vízgőzért, amit küld a csövön.

Én elgondolkodnék a helyedben esetleg azon is, hogy nem 2 főzőhelyes mobil lapot veszek, hanem külön 2 db 1 helyeset, az még rugalmasabban pakolászható, illetve ha az egyik ne adj isten elpukkan, a másik még használható amíg nem szerzel újat.

Egy főzőlapot nem mellesleg nyáron is könnyebb kipakolni szabadba kerti partikor, hátizsákban elviszed haverhoz ha kell. :)

(Gázművekről való leválást egyébként nagyon támogatom, a kéményseprőkkel karöltve a legmocsokabb banda idehaza a közművek közül. Elképesztően megbántam én is, hogy lakásfelújításkor kondenz kazánt szereltettem be őrület drágán és nem klíma + elektromos fűtőtest kombóval oldottam meg a fűtést...)

[ Szerkesztve ]

(#39414) diegho válasza BB9000 (#39404) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt honnan tudom, hogy mennyire necces tisztítani a hőszivattyúsat?

(#39415) diegho


diegho
nagyúr

Az Edigital-os 100k-s Beko vállalható? 5 év garanciával elég bestbuy-nak tűnik.

(#39416) Mortein


Mortein
tag

Morzsapórszívókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Ezt néztem ki az asszonynak:

[link]

(#39417) flegga92 válasza diegho (#39414) üzenetére


flegga92
senior tag

Amelyiket magadnak kell tisztítani csak egy szivacs van a kondenzátor előtt. Azt csap alatt kimosod.
Ha ezt kevésnek érzed, otthon hiába szeded szét teljesen, mert a kondenzátor nem kivehető mint a kondenzációsban, a működési elve miatt.

Működésük röviden:
Kondenzációs elektromos árammal fűt fűtőszállal, elpárolog a víz, ami a "passzív" kondenzátoron lecsapódik.

Hőszivattyús olyan mint a klíma/hűtő. Van egy kompresszor amiben gáz van, ennek a csövezése a kondenzátorba van bevezetve. Két részre van osztva a kondenzátor egyiket hűti, másikat fűti, és ebben a konstrukcióban mindkettőt hasznosítod (nem úgy mint a fenti két példánál, ott csak az egyik hasznos számodra).
Ezért tud alacsonyabb hőmérsékleten szárítani, mert a kondenzátor hűtve is van, könnyebben lecsapódik a víz rajta és takarékos is mert a "veszteségeket" hasznosítod.
Szóval ha szét is szeded a gépet, le kell fejtened a gázt, csövezést lebontani, kiszeded a kondenzátort, elmosod csap alatt, visszateszed, új tömítések és feltöltöd gázzal. Sajnos a helyén nem tudod alaposan kitakarítani, nagyon sűrűek a lamellák, porszívó nem szedi ki, kompresszorral meg csak fél munkát tudsz végezni, sőt lehet rosszabb lesz, mert csak beljebb nyomod a szöszt.
Kis segédlet, talán jobban érthető: kép

(#39418) TeeJay válasza julius666 (#39413) üzenetére


TeeJay
félisten

Köszi. Kettes indukciós elég lesz nekünk szerintem, már csak utána kell járnom le lehet e zárni végleg a gázt h ne kelljen fizetni és akkor villany sütő + indukciós főzőlap lesz :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39419) diegho válasza flegga92 (#39417) üzenetére


diegho
nagyúr

Első körben ezt találtam: [link] a Manual alapján könnyen tisztítható, 5 év garos, jó áron van. ÁK-n 148 értékelés után 5 csillagos.

Most nézem az edigital-os 100k-s Beko is ugyanolyan könnyen tisztítható, mint ez a 122k-s, amit fentebb linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#39420) Degeczi válasza TeeJay (#39418) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Panelban mondjuk meglehetősen ratyi (nagyon régi, aludrótos) vezetékezés a tipikus, oda nem biztos, h megadják a kapacitásbővítést.
(másrészt viszont a gáz átalánydíjra már akkor is csökkentés kérhető, ha elektromos sütős tűzhelyre cserélsz)

(#39421) flegga92 válasza diegho (#39419) üzenetére


flegga92
senior tag

Vedd az olcsóbbikat, ha arra is van 5 év gari.
Én is Beko-t vettem volna, ha nincs a Bosch 2+3 év gari illetve a mall.hu-s akcióban 140k-ért. Akkor a legolcsóbb 5 év garis hőszivattyús Beko 130k volt, nekem megérte az +10k.

(#39422) julius666 válasza flegga92 (#39421) üzenetére


julius666
addikt

+1

100 kilóért tényleg jó ajánlat, a "nevesebb" márkákhoz képest 40-50 kilóval olcsóbb, az piszkosul nagy különbség. Ennyit még kevesebb gari is indokolna, a Beko pedig pont, hogy többet is ad sok nagynál.

Nyilván lehet huhogni a support minőségén, de ilyen árkülönbség mellett szerintem már bevállalható az is (már ha igaz egyáltalán). Eleve a szárítógép ha kiesik pár hétre az nem olyan dolog, hogy attól azonnal, teljesen leáll a családi élet...

Ha nem vettünk volna nemrég egy Gorenjét, lecsapnék erre az akcióra én is tuti.

(#39423) ReFleXx


ReFleXx
addikt

en is kineztem ezt a beko ds 7433 pao szaritogepet az edigitalnal . [link]
ennel a tipusnal hova gyujti a gep a ruhakbol kivett nedvesseget? egy tartalyba gyujti vagy be kell majd kötnöm a szennyviz lefolyoba?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#39424) ribarszki válasza ReFleXx (#39423) üzenetére


ribarszki
őstag

Tartály

(#39425) ReFleXx válasza ribarszki (#39424) üzenetére


ReFleXx
addikt

köszi. tudsz ehhez a tipushoz manualt? neten keresve nem talaltam

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#39426) ribarszki válasza ReFleXx (#39425) üzenetére


ribarszki
őstag

(#39427) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
paraelszivo ugyben. Csak egy negativ tapasztalat es betennem a nem ajanlott termekek kozott.
Cata GC DUAL 75/B
van egy kihajthato uvegfelulet ami egyben a kezelopanel is. elvileg olyan 120-130fokos szogben meg kell, hogy aljon de mivel eleg gyengek a magnesek amik tartjak, mindig elengedi magat...
szervizesek sem tudtak nagyon segiteni.
most probalok keresni hozza valami erosebb magnest.
sajnos visszakuldeni nem tudom.

(#39428) Nippon


Nippon
őstag

Az 52cm mély Whirlpool mosógépre rá tudom tenni a 63cm mély Bosch szárítót? Létezik ilyen összeépítő keret, vagy barkácsolni kell?

(#39429) ReFleXx válasza Nippon (#39428) üzenetére


ReFleXx
addikt

par hszel fentebb van linkelve egy manual , ott a 7ik oldalon van egy táblázat ami szerint a 49cmes mosogepre rakhato a 60as szarito. eszerint epp mehet a te kombod is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#39430) Nippon válasza ReFleXx (#39429) üzenetére


Nippon
őstag

Köszi, remélem így lesz! :D

(#39431) desigo válasza bazsimano (#39427) üzenetére


desigo
senior tag

"szervizesek sem tudtak nagyon segiteni"
Itt akadt fel a szemem.Milyen komolytalan szerviz.Gyári alkatrészre kellett volna azonnal cserélni garanciában.

(#39432) TeeJay válasza Degeczi (#39420) üzenetére


TeeJay
félisten

az a baj 3-4évős gáz vs. 4égős de villany tűzhely között évente 2200forint engedmény van 3 szobás panelra
[link]

annyiért meg nem éri meg mert a sütőre kb 60kW áram jön ki és 1óra alatt 2kW-ot simán bekér tehát 1évben 30órát ha már megy a sütő akkor jobban megéri a gáz sütő

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39433) ribarszki válasza TeeJay (#39432) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha most kimondottan a sütőről beszélsz, akkor nagyon komoly összeg és érv kell amellett, hogy ne villany sütőt használjak gáz helyett. Mert ez az anyagi oldal amit írsz, a másik oldal, hogy a sütési minőség és egyenletesség ég és föld a villany javára.

(#39434) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Olyan 60 cm széles beépíthető mosogatógépet keresek max. 95 ezer Ft-ig, ami rendelkezik 15 v. 30 perces gyors programmal, és lehetőleg van rá garancia kiterjesztési lehetőség is.

Tudtok ilyet ajánlani?

üdv,
YxVs

[ Szerkesztve ]

(#39435) ribarszki válasza YxVs (#39434) üzenetére


ribarszki
őstag

Ennyiért szerintem ez a gép felel meg az igényeidnek. Beépíthető, 5év gyártói gari!, 100k, automata program, 14 teríték és 30perces mini program. Itt a hivatalos leírás.

[ Szerkesztve ]

(#39436) nrbx


nrbx
tag

Hello, Liebherr CN 4813, vagy CNEL 4813 hutogeppel rendelkezik innen valaki? Erdekelne mas velemenye is, nincs osszehasonlitasi alapom, de nagyon hangosnak talalom. Kb. 15-25 percet megy, aztan 15-25 percre leall. Nappali ossze van kotve a konyhaval ahol a huto is van, hat nem tudom erdemes lenne-e oda tevet vennem, mert nagyon zavaroan bug a huto. Ket szobaval odebb is hallani nyitott ajtoknal.
Azt sem ertem, hogy tobb helyen is neztem a weben, meg az uzletben is ahol vettem, 41db-esnek volt irva, pl.:

[link]
[link]

Ilyen matrica volt a kiallitott gepen:

amit meg nekem hoztak, ahhoz meg ilyen:

Azonos tipusnev alatt arulnak kulonbozo tulajdonsagu hutoket?

[ Szerkesztve ]

(#39437) asdf_ válasza nrbx (#39436) üzenetére


asdf_
veterán

A 41 es a 42 dB kozotti kulonbseget az eletben nem veszed eszre (en most nezek hutoket, ott 36 dB remlik, amit kineztem, na azt mar viszont igen). Esetleg, ha van hely, rakj a gep moge fel meter magas 5 centis kozetgyapot lemezt (rockwool deltarock, a vagasi eleket ragaszd korbe, hogy ne szalljanak belole a szalak), vagy a lowcost megoldas a tojastalca, mint a hazi probatermekben ;), de akar valami vastagabb filc is jo lehet.

[ Szerkesztve ]

(#39438) tobias40 válasza nrbx (#39436) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem egy no frost-os Lg van már vagy 6 éves de az csak akkor kapcsol be ha kinyitás után becsukom,de akkor is nagyon halkan.A kamrában van lehet hogy csak azért nem hallom ha máskor is bekapcsol..Ezeknél az új hűtőknél nem tudom hogy van de kíváncsi vagyok mert én is most akarok venni egyet atz OM programban..

[ Szerkesztve ]

(#39439) blattida válasza nrbx (#39436) üzenetére


blattida
nagyúr

Más kompresszor van bennük, ebből fakad a fogyasztás-és zajkülönbség.

TeeJay
Nem lehet úgy számolni, hogy egy egy 2kw-os sütő 2kw-ot fogyaszt el egy óra alatt, mivel termosztátos, zárt sütőterű, maximum 10 perc alatt eléri a beállított hőmérsékletet, utána csak kapcsolgat, hogy tartsa azt, nem véletlenül írtam már többször, hogy például nálunk a villany sütő és az indukciós főzőlap együtt fogyaszt havi 1400-1500 forintnyi villanyt, úgy, hogy minden nap használjuk őket. A gáz az felejtős lehet(ne) a legtöbb ember számára.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39440) nrbx válasza blattida (#39439) üzenetére


nrbx
tag

Hello, koszonom a valaszokat. Ez a kompresszoros dolog akkor olyan mint a TVknel a "panel lotto"?

Eredetileg a CNPel 4813 volt kinezve, az 40db-s, akkor azzal sem lettem volna sokkal elorebb szerintetek? Hany db-s lenne az, ami egyertelmuen halk, pl. 2-3 meter tavolsagban mar nem zavaro, masik szobaban mar nem hallom?

[ Szerkesztve ]

(#39441) troland26


troland26
őstag

Srácok!

Nagyszülőknek van egy 120l es sima hűtőgépük ( azt hiszem Zanussi) valami ilyesmi [link] Picit el volt jegesedve és elkezdték kapirgélni a burkolatot . Nagy kapirgálás közepette pedig ki tört egy darab a burkolatból . MIt tudok csinálni ezzel ? ( egy kb 5 ft os rés keletkezett , most leragasztottam de nyilván ez nem megoldás . Kuka vagy menthető a dolog ?

(#39442) tobias40


tobias40
veterán

Új elektromos sütőt és főzőlapot kell vennem.
Olyat szeretnék ami öntisztító,és a lap pedig indukciós kellene ha valóban annyival jobb és takarékosabb mint a hagyományos.
Az ár kb. 150K lenne a kettő együtt.(lehet több is ha indokolt és ésszerű !!)

Milyet ajánlanátok ha a márka nem számít,de nyilván szeretem a minőséget!? ;]

(#39443) Degeczi válasza blattida (#39439) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kényelmesebb lenne a villany, de egyelőre a legtöbb ember olyan helyen él, ahol jó, ha 16A-t tud a hálózat, ami nem elég full elektromos tűzhelyhez.

(#39444) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok!
Porszívót szeretnénk venni panel lakásba (64nm). Használt felület parketta, szőnyeg (ennek örülnék ha erős lenne benne) esetleg járólap, de ez nem olyan jellemző. Árban 35-50 között gondolkoztam nyilván örülnék ha hosszabb távra jó lenne. Állat nincs.

(#39445) TeeJay válasza blattida (#39439) üzenetére


TeeJay
félisten

igen én is szívesen átállnék rá csak 16A van jelenleg és nem tudom engedik-e majd bővíteni és ha igen akkor mennyire mert 11emelet és 44lakásos panel. ha engednek bővítést akkor villanysütő lesz
főleg ha a gázt el tudom záratni és megszűnik az átalány fizetés mert amilyen keveset mi használjuk abból évi 5ezer villanyszámla nem jönne össze
havonta 2x hasznáom a sütőt 1-1óára kb. az villanysütővel semmi fogyasztás
főzni meg heti 2x max akkor is 1óra nincs összsen, oda egy kettes indukciós bőven elég lesz
csak ugye engedjék a 16A-ről legalább 25A-re bővítést mert lesz klíma meg mosógép meg mosogatógép és nem szeretném ha leverné a megszakítót

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39446) gilba


gilba
csendes tag

Sziasztok!

Sürgősen szükségem lenne egy új mosógépre, mert az előző hosszas használat után feladta.

Sajnos a váratlanság miatt nem nagyon van rá keret (max. 80e Ft), tehát a legolcsóbb típusok között nézelődtem:
- Beko (például WTV6633B0)
- Indesit (például ITW D 61252 W vagy IWSD 61252 C ECO EU)
- Zanussi (például ZWSG6120V)
- Gorenje (például WE723).

A centrifuga fordulatszáma 1200 fordulat/perc legyen és a készülék beférjen egy 60cm széles ajtón. Mindegy, hogy felül- vagy elöltöltős.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#39447) pjen válasza troland26 (#39441) üzenetére


pjen
félisten

Jó a leragasztás,mért lenne kuka?Én vennék 3M ragasztószalagot,lezárnám és kész.

(#39448) ribarszki válasza mate1396 (#39444) üzenetére


ribarszki
őstag

Olcsóbbért ezt venném.

Drágábbért pedig ezt.

A Miele minden tekintetben komolyabb gép. A parketta fejét meg sem közelíti más gyártó parketta feje. Összeszerelése, porzsákok minősége, fejek minősége, mind-mind kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#39449) ANDROID??? válasza ribarszki (#39448) üzenetére


ANDROID???
addikt

Black friday, na ja, mólt héten az akcióban ez az "olcsóbban" min 3 e jobb árban volt ;]

(#39450) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Elektrolux típus vehető, ezzel szemben mennyivel problémásabb?
(Elux most az euronicsben 85, lehet a köv hétvégén máshol is ennyi vagy olcsóbb lesz.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.