Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) blattida válasza #48613632 (#40939) üzenetére


blattida
nagyúr

Sosem voltam a szakma krémje, ellenben hadd ne kelljen már annyira szájbarágósan fogalmaznom, mintha óvodásokkal beszélnék. Láthatóan Neked sem a magyar nyelvel van problémád, ezért inkább hagyjuk abba. :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40952) #48613632 válasza blattida (#40951) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Neked sem a magyar nyelvel van problémád, ezért inkább hagyjuk abba"
Neked viszont, szemmel láthatóan igen :DDD Egyébként, egyetértek. Valójában, bele sem kellett volna kezdeni.

(#40953) mokus1


mokus1
addikt

Vennek Sütőt es fozolapot. Suto elektromos nincs kérdés vele. A fozolapot nem tudom eldonteni hogy indukciós vagy keramia legyen. Mi legyen?

(#40954) Cyrin válasza mokus1 (#40953) üzenetére


Cyrin
addikt

indukciós. pont.

(#40955) blattida válasza #48613632 (#40952) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, igazad van, vélhetően ezért okozott csak neked problémát a hsz-em értelmezése.
Biztos a távolság és a brexit miatt.

A nyelvel miatt a telefonomnak jár a kedves dicséreted, ugyanis ő írta át a nyelvvelt, mivel nem ismeri, én meg nem vettem észre és nem javítottam. A lényeg azért, Neked, átment és ez a lényeg. :K :R

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40956) Elemental


Elemental
addikt

Bosch mosogatógép hiba.
Pár hete írtam, hogy nem megy a mosogatógép, amit végül megjavított apósom. A hiba a következő volt: elindult a program, szivattyúzott a gép, utána megállt, vizet nem vett fel. Apósom szétkapta, megállapította, hogy valami mágnesszelep, ami a vízfelvételt szabályozza, nem kap áramot. Kiméregette, hogy mivel van gond. Kiderült, hogy egy mikrokapcsoló a hibás. Állítólag ezek a mikrokapcsolók hajlamosak megégni, elszenesedni, (ha jól értettem), ezért nem adnak áramot. A javítás abból állt, hogy kiszedte a mikrokapcsolót, szétkapta elemeire, és kitakarította a darabjait, most jobb, mint új korában. A szerelés kb 4 órát vett igénybe. Azért kíváncsi volnék, hogy ha egy mosogatógép szerelőt hívtam volna, akkor az megcsinálta volna-e ilyen precízen, vagy azzal kezdi, hogy vegyen másikat. A gép 17 éves.
Íme a hibás alkatrész.


[ Szerkesztve ]

(#40957) YAS-dude válasza mokus1 (#40953) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem kérdés, hogy indukciós.

(#40958) BBéci válasza Elemental (#40956) üzenetére


BBéci
titán

Ilyen javítást nem vállalnak a mai szakik. Kiszállás mondjuk 5-10000 Ft, 4 óra munkadíj minimum 20000 Ft. Fizettél volna annyit? Egy új alkatrészre cserélés maximum fél óra.
Decemberben felhívtam egy Junkers szerelőt, akit egy jó haverom ajánlott. Elmeséltem, mi a hibajelenség, rögtön vezérlőpanel cserét mondott megoldásnak, mindössze 100000 forintért. Állítása szerint száznál többet cserélt. Kérdeztem, miért nem javítják a panelt, ami semmivel nem bonyolultabb, mint amilyenek a házimozi erősítőkben vannak. Válasz: nincs ideje kivenni, elvinni valami műszerészhez, majd elmenni a javítottért és azt nálam visszaszerelni. Ezek után nem kérdeztem meg, miért nem tart magánál felújított darabokat?
Némi netes kutatással találtam ilyen paneleket javító embert, elvittem a hibásat és 15000 forintot, adott egy felújítottat, vállalt rá egy év garanciát. Beszereltem a helyére, egy hónapja remekül működik a cirkó.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40959) Dluinet válasza BBéci (#40958) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A vezérlőpanel teljes értékű javításához egy épített próbapad szükséges, javítás ellenőrzéséhez pedig egy donor kazán. Javítás a hibás alkatrész cseréjéből +vezérlőpanelen gyenge (a vezérlő panelt javító ismeri a meghibásodásra jellemző alkatrészeket), de még működő alkatrészek cseréje tartós és megbízható alkatrészekre. Ha javítás utáni teszten átment, akkor kerülhet beépítésre. Egy ilyen szerviz 45000Ft +panel kiszerelése + panel postázása oda-vissza +panel beszerelése.
Új panel 60-160.000Ft
15000Ft-ért kicsi kiméregetés, és csak a hibás alkatrész cseréje történik.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40960) Elemental válasza BBéci (#40958) üzenetére


Elemental
addikt

Nálunk bosch kazánnal volt ugyanilyen. Szakszervizes véleménye: csere 200k. Szerencsére volt a tarsolyban egy igazi SZERELŐ (nem cserélő) elérhetősége. Elvitte a hibás alkatrészt, másnap visszahozta. 10k.

(#40961) gF válasza Elemental (#40960) üzenetére


gF
senior tag

Sajnos ma már egyik márkaszerviz sem foglalkozik alkatrész javítással. Hibás alkatrész kivesz -> újat berak és ennyi... :(

[ Szerkesztve ]

(#40962) BBéci válasza Dluinet (#40959) üzenetére


BBéci
titán

Mivel vállalt rá egy év garanciát, nem aggódom. Az ilyen panelek javítására specializálódott, egy ismerős fűtésszerelő régóta az ügyfelei közé tartozik, még soha nem volt gond azokkal, amiket tőle elhozott és beépítet
Aki 45000 forintot kér, az hány év garanciát vállal? Ha háromnál kevesebbet, akkor lehúzás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40963) Dluinet válasza BBéci (#40962) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 év, de ő egy márka vezérlő paneljait szervizeli, és a fél panelt cseréli.
Vagyis rossz panelt leadja neki a szerelő és ő azonnal ad neki egy felújítottat.
A rosszat meg van ideje felújítani, amibe nem csak a hibás alkatrészt cseréli, hanem a panelra jellemző összes gyenge elektronikai elemet lecseréli az eredetinél jobbra.

A panelt először mi is ilyen 15000Ft-os műszerészhez vitte a szerelő, így jó is volt másfél évig.
A következő panel hibánál már én szereltem ki és egy profihoz küldtem javításra, azóta jó.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40964) makoss


makoss
addikt

Üdv!

ELECTROLUX - SilentPerformer ZSPPARKETT porszívóhoz keresek újrafelhasználható porzsákot, tud valaki megbízható helyről? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#40965) Atesz 666 válasza makoss (#40964) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Itt [link] nézted már? :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#40966) peppe79 válasza Atesz 666 (#40965) üzenetére


peppe79
senior tag

Megnéztem az alábbi linken...és tényleg van hozzá! :Y Elképesztő! Tisztára abban a tudatban voltam, hogy ezek a textil porzsákok a régi Hajdu, Eta, vagy Rakéta porszívókkal együtt végleg feledésbe merülnek...

(#40967) ribarszki válasza peppe79 (#40966) üzenetére


ribarszki
őstag

Sajnos nem..

(#40968) Kasya


Kasya
nagyúr

Milyen porszivot tudnatok ajanlani MM kinalatbol, ami megbizhato, aranylag halk es jol sziv?

A ket eves Phillips nem sziv es olyan hangos, mintha dugolasa lenne. Szuroket most csereltem.

[ Szerkesztve ]

(#40969) ribarszki válasza Kasya (#40968) üzenetére


ribarszki
őstag

Az a 2éves Philips zsáknélküli?

(#40970) Kasya válasza ribarszki (#40969) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen. Decemberben elkezdett hangosabb lenni es gyengebben szivni. Csreltem szuroket, de jobb nem lett, mostanra pedig mar szinte nem is sziv, takaritani nem lehet vele.

szerk. a link lemaradt

[ Szerkesztve ]

(#40971) ribarszki válasza Kasya (#40970) üzenetére


ribarszki
őstag

Téged is utolért a zséknélüli gépek átka. A titka az, hogy nem szabad ilyen gépeket venni. (Kivéve a multiciklon Dyson)

Porzsákos gépet keress. Ezekhez eldobható szintetikus szákot kell venni. Ha a csendesség a fontos, akkor Electrolux UltraSilencer vagy SilentPerformer gépek. Ami árban megfelel. Ha efölött szeretnél költeni, és fontos a jó anyagminőség, akkor Miele.

(#40972) Kasya válasza ribarszki (#40971) üzenetére


Kasya
nagyúr

Basszus. Most latom, hogy par napja masnak is ugyan ez a gep ment tonkre. Draga tanulopenz volt...

:R

(#40973) BBéci válasza Dluinet (#40963) üzenetére


BBéci
titán

Pontosan ez történt, odaadtam a saját cirkómból kiszerelt panelt és kaptam a felújítottat.
Ha másfél év után tönkremegy a felújított, még mndig jobban járok, mintha a rablónak fizetnék 45000-et.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40974) Kasya


Kasya
nagyúr

Electrolux animal-t használja valaki?

(#40975) BBéci válasza Dluinet (#40963) üzenetére


BBéci
titán

Paneljavítás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40976) tomazin


tomazin
veterán

Van egy ikeás whirlpool mosgatógépünk. Sajnos dugulás volt és állt benne a víz egy fél napot. Dugulás megszüntetve, de a gép 11pittyenéssel nem indul. Ez water indicator hiba elvileg (ír még mást is de dunsztom sincs az mi akar lenni). Viszont, hogy ez hol van arra egyszerűen nem tudok rájönni (gondolom koszos lett ahogy állt benne a vÍz, így csak meg kellene tisztítanom, de ebben a gépben egyszerűen nem találom, manualban is csak az áramköri rajzban van írva, hogy van ilyen)

valakinek ötlet?

(#40977) #40553216 válasza azthittem (#40728) üzenetére


#40553216
törölt tag

OK.

(#40978) pjen válasza tomazin (#40976) üzenetére


pjen
félisten

Ha hozzáférsz dönsd 45 fokban előre vagy hátra egy párszor.

(#40979) tomazin válasza pjen (#40978) üzenetére


tomazin
veterán

Persze, kiveszem.
Ettol azt remeled, h lemossa a szenzort a viz? Eleg nagy dzsuva volt benne, felek, h nem..

(#40980) pjen válasza tomazin (#40979) üzenetére


pjen
félisten

Nekem szerelő ajánlotta ezt.Kettő is.Próba szerencse.

(#40981) #40553216


#40553216
törölt tag

Még december végén vettem AEG IKB64301XB-t a döglődő, 11 éves Teka helyett, igaz, még 10000 Ft-tal olcsóbban. „Kissé” más, de egyelőre teszi a dolgát. A Tekán minden főzőzónát külön lehetett bekapcsolni, ezen egy bekapcsoló van, külön kezelőszervekkel. A Tekán csak időzítő volt és gyerekzár. Az AEG-n az alap fokozatbeállításokon (1-9) kívül még van 5 köztes, „felező” fokozat, ezen kívül még PowerBoost is, valamint automatikus fokozatbeállítás, van szünet, ami az összes főzőzónát a legalacsonyabb fokozatra állítja, van funkciózár. Ezen kívül Hob2Hood funkció, ami a főzőlapot infrán keresztül összeköti az ugyanilyen funkcióval bíró elszívóval, ami automatikusan bekapcsol a főzés megkezdésekor. Ezt majd akkor, ha lesz kedvem 100e Ft-ot kiadni egy ilyen elszívóra. :DDD
Extra, hogy az új főzőlap fémkeretes, a fémkeret alján szilikontömítés, hogy a folyadék ne folyjon alá. Már nem emlékszem, a Tekán volt-e ilyen, de az ismerős, aki berakta, gyurmaradír szerű szarral „tömítette”, de leginkább ragasztotta, amivel rendesen megszenvedtünk, konkrétan több helyen eltört a kerámialap. Ennek alapján javítani sem lehetett volna.

(#40982) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok! Valakinek visszajeleztek már a háztartási gépcsere programból? Lassan idő van, de se emailt, se ügyfélkapus levelet, semmit nem kaptam még :/

(#40983) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Sütőbe E14/25W/300° égő helyére létezik LED-es megoldás?
Vagy esélytelen?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#40984) pjen válasza s7evcsenko (#40983) üzenetére


pjen
félisten

Nincs,de van 15 wattos is.

(#40985) asdf_ válasza Mr_no_Name (#40982) üzenetére


asdf_
veterán

20 ezer ember mar megkapta. A 2017-est augusztusban kellett benyujtani, es a bo tobbseg decemberben kapta meg, szoval turelem, meg csak ket honapnal jarunk, nem negynel.

(#40986) s7evcsenko válasza pjen (#40984) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Inkább erősebb fényt szerettem volna.
Azért köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#40987) Kasya válasza Kasya (#40974) üzenetére


Kasya
nagyúr

Electrolux EPF6ANIMAL lett a vegso dontes, mert ez volt a legjobbnak tuno dontes a keszlet alapjan a Euronics-ban.
Sok fejet adnak hozza. Ami rogton feltunt, az a szivoereje. 20%-on is kepes a vastag szonyeget felkapni.

(#40988) pjen válasza s7evcsenko (#40986) üzenetére


pjen
félisten

Akkor tegyél bele nagyobb izzót,akár 40W os E14 es parfüm izzzót,ha befér

[ Szerkesztve ]

(#40989) tomazin válasza pjen (#40980) üzenetére


tomazin
veterán

Hat bejott a voodoo, egy csomo viz kifolyt a padlora, aztan vartam, h megszaradjanak a dolgok es indult. Nagy, nagy koszonet!

(#40990) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Végülis Bosch és Electrolux helyett AEG lett a kiválasztott.

Ma teszteltem le, és máris kérdéseim vannak.

Pamut program, fél ruhatöltet 1000-es centrifugával kb 45 perc volt a szekrényszáraz program.
Volt amit még féligmeddig nyirkosnak éreztem.

1:45-ről indult, majd szépen számolt 1:32-ig. Utánna leugrott 5 percre, 2 percnél megállt a számláló kb 10 percig, és onnan 1-0-vége.

Ez így normális?

Utánna mostunk 2db plüss plédet (160x200cm), mindkettőt beledobtam.
Először szekrényszáraz pamutprogramon ment, kb 10 perc volt
aztán visszadobtam szekrényszéraz+ programra, kb 7 perc volt.

Utánna a teljesen száraz programra még egy kört, az is kb 5 percet ment.
Mind 3 esetben 1:40 körülről indult a számláló., aztán össze vissza számolgatott.

A 3. kör után is volt olyan része a plédnek, (plüss, szőrmés), amit nyirkosnak érzek.

Mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Lehet nem pamutprogram és teljesen száraz fokozat a megfelelő neki? Vagy nyomjam be a +1 óra programot?

Köszi!

(#40991) Ance válasza coolpet (#40990) üzenetére


Ance
őstag

Méri a ruhák nedvességtartalmát, azért módosít az időn. A nagyobb dolgoknál kevés gép mér pontosan, ott érdemes rádobni a + időt. Ha a kisebb cuccoknál is nyirkos, akkor a géped ott is hibázik.

(#40992) Chal


Chal
addikt

Egy lakásban megörököltem a régi tulaj konyháját, ami egy 15 éves IKEA Faktum (ugye ez már kifutott). Volt benne egy Siemens elektromos sütő, erősen kendácsolva. A sütő alsó tartókonzolok sem Ikeásak voltak, ráadásul a régi tulaj, vagy az asztalosa szétbarmolta az egészet: csavarok beszakítva, a lap szétszakadva a csavaroknál, stb... Na ebbe a kókányba szeretnék tenni egy Neff B45CR-t. A régi sütő kiszedése után már láttam hogy ez nem fog menni, ezért tervezem a teljes sütőszekrény elem cseréjét Ikea METOD-ra.

Csinált már valaki ilyet? Mindkét rendszer 60x60x80 méretű, így gondolom a Metod szekrény betehető a Faktum alsószekrány sorba. A Neff B45CR beépítési doksi az alábbi belső méreteket várja el:

szélesség: 560mm
magasság: 600mm

Kinézett Metod szekrény:

https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/70213569/

Konzol:

https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10301960/

A legfőbb gond, hogy nem tudom, hogy a konzollal együtt mennyi lenne a Metod belső mérete, lesz e 560mm széles hely. A mostani konzol is azon vérzik el (a mellett hogy szét van gányolva), hogy a konzol + a rögzítőcsavarjainak a feje miatt a Neff már nem megy be, illetve nagyon meg kéne nyomorgatni + szétkarcolni, amit nyilván nem szeretnék. Az új konzolra azt írja az Ikea, hogy 56.4cm a szélessége (56 cm a Neff sütő), de a belső szélesség nincs meg. Ugye van anyagvastagsága is a lemeznek + ha kilógnak egy kicsit is a csavarok, akkor cseszhetem ezt is :(

Illetve a másik amit nem tudok, hogy a konzollal kihozható e 600-as magasság a munkalap alja és a konzol közöttl. Mondjuk ez a kisebb gond, mert nyilván oda fúrom ahova akarom...

Ha szerelt már valaki Metod szekrénybe bármilyen 56 széles sütőt, akkor jöhetne egy kis ész :) Holnap meg kéne vennem a motyót, mert jön az asztalos (ő csak munkalapot fog cserélni) + villanyszerelő hétfőn, ha pedig akkor kéne kapkodva elmenni venni valamit, akkor ezek itt fognak hagyni, és 2030-ban lesz legközelebb szabad időpontjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#40993) tknof1871 válasza #48613632 (#40948) üzenetére


tknof1871
őstag

Köszönöm! Úgy tűnik nincs sok különbség a Hajdu Energolux és az Energomat között.

Azért egy kérés, akinek van használati utasítása Energolux-hoz (Típus: 751.2, Kivitel száma: 01) feltöltené valahova vagy ha valahol már fent van akkor megadná hol van? De ne vírusos oldal legyen. Olyat én is találok. :(((

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#40994) canniball válasza coolpet (#40990) üzenetére


canniball
nagyúr

Az eltérő anyagvastagság miatt én is azt tapasztaltam, hogy maradnak kissé nyirkos részek. Nyilván ott, ahol vastagabb az anyag (pl. pólók nyaka, törölközők hímzett része stb.), hiszen ha a nagyobb felületű, vékonyabb anyag ér az érzékelőhöz és úgy ítéli meg hogy száraz, akkor leáll. Ezért én szárítás után egy kis időre mindig kiteregetek a ruhaszárítóra, csak aztán mennek a szekrénybe a ruhák.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#40995) #40553216 válasza tknof1871 (#40993) üzenetére


#40553216
törölt tag

Emailben küldtem, az itt megadott címedre. Használati és szervizkönyv is.

(#40996) #40553216 válasza tknof1871 (#40993) üzenetére


#40553216
törölt tag

A gportálos cikkben vicces állítások vannak.
„Progkramkapcsólójukat 20-30 évre tervezték, de valószínűleg -odafigyeléssel- még többet is kibír.”
Ehhez képest ’85 és ’87 között meglehetősen sokat újítottunk fel, amellett, hogy sokat már felújítani sem volt érdemes. Szóval ezt nyugodtan lehet finom kádári nosztalgiának venni.
„Minden körülmények között sokkal jobban megéri egy HAJDU mosógép javítása, mint egy mai »játék« mosógépé!”
Lófaszt! Már a javítás sem feltétlenül, hiszen kérdéses az alkatrészellátás, de a használat sokkal többe kerül. Az én gépem is csak 5 kg-ot tud még, de éves 250 mosással számolva 25 m^3 vízfelhasználás és legalább dupla áramhasználat költségei mind rájönnek. Ez tíz év alatt olyan 150000 Ft-os tétel, miközben az Energomat mellé még kell egy centrifuga is és persze minél öregebb, annál inkább kell költeni a karbantartásra.

(#40997) #40553216 válasza #40553216 (#40996) üzenetére


#40553216
törölt tag

„A készülék 65 cm magas, ezért a konyhapult alá építhető volt”
Hát persze! 20 cm tök feleslegesen ott volt fölötte, de azért ha használni akartad, ki kellett húzni, hogy felnyithasd. :DDD Meg azért sem ártott volna kihúzni, mert lebontotta volna a konyhabútort. Bútorba tipikusan elöltöltős gépet építettek mindig is. Ha a 85-s is úgy ugrált, mint a Mini/Energomat, akkor az még a kezelőszerveket is legyalulta volna magáról.
1000 Ft akkor a karbantartás, ha a tulaj maga csinálja. Ha valaki mást hív, akkor ennek a sokszorosa.

(#40998) coolpet válasza canniball (#40994) üzenetére


coolpet
senior tag

Pont ezt akartuk elkerülni, hogy a fél szobát teregetők foglalják el.
Akkor inkább menjen +1 órát, de legyen száraz.

(#40999) Shadowfax válasza Chal (#40992) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem inkább az asztalos vagy a barkácsolós topikban tedd fel a kérdést. Nekem is volt sütő beépítési gondom és segítettek.
Nekem nem ilyen konzollal van betéve, hanem külön lábakon áll, amit asztalos simán megold. [link]

(#41000) Mr_no_Name válasza asdf_ (#40985) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Én arra a "háztartási gépcsere programra" gondolok, amit először november x-én hírdettek meg, majd elnapoltak pár nappal későbbre. Természetesen most novemberre gondolok, 2018-ra

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.