Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37285) spidersoft válasza canniball (#37237) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez a cucc eddig még soha nem volt rozsdás, a gépben rozsdult meg :D Fura dolgokat végez a gép egyébként... a zománc edényeken, ha valahol leütés van, eddig fekete bevonat védte a fémet, most a gép fémtisztára lemossa, és ha nem törlöm meg időben, rozsdulnak a leütések. Gondolom ez az agresszív mosószer hatása... Amúgy ha a program végén kihúzom a fiókokat, akkor sem nagyon akarnak száradni a dolgok, főleg, mert az evőeszköz fiókról rengeteg víz csepeg a lentebbi edényekre, így az alulra pakolt tányérok is vizesek lesznek. Ha rábízom a mosogatást (kb. két órás a programja), akkor a végén habosak a kanalak. A tányérok alsó éle fél nap alatt se szárad meg, aztán ha kiveszem belőle a tányért, a víz visszacsorog a tányérba... emiatt a tányérok alsó éleit egyesével el kell törölgetni (nem nagy kunszt, de nem ezért fizettem). Mivel magától gyakorlatilag semmit nem szárít meg, így rá szoktam engedni egy plusz öblítést, ami leviszi a habot. Nyilván mégannyira se szárad így, de legalább nem marad mosogatólé a cuccokon. Részemről ez a gép egy csalódás... Kérdés, hogy csak én vártam sokat, vagy hibás a működése?

@Ance, nálatok is így működik, vagy panaszkodjak?

(#37242) ribarszki: nem csak a műanyagokkal van bajom, hanem szárítás terén úgy mindennel...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.