Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22027) Teodor52 válasza 7Sony7 (#22022) üzenetére


Teodor52
senior tag

Igen tudom van dobtisztító üzemmód, de ott két féle variáció van a két féle használati útmutató szerint.

Amit adtak a géphez ver.22102013.02 ott azt írja, hogy az öblítő rekeszébe tegyünk klóros tisztítószert,az Lg weboldalán lévő használati(ver.01092015.00) pedig azt írja, hogy adagoljak calgont a fő mosórekeszbe!

Na most melyik!

Így ezek után úgy gondoltam plusz elolvasva az összefoglalót ami tartalmaz alternatív karbantartási megoldásokat, hogy választom a polly-t!

(#22023) Csabroncka:

Igen megvártam a végét bár szerintem ebben a formában(habbal) nem tudom volt-e értelme lefuttatni a large-t? :F

Tele

4 óráról indult a visszaszámlálás és 1:15 perc mutatott a kijelző mikor megszabadultam a habtól. 2:45 percig forgatta csak! :(

Mikor teljesen vége lett leellenőriztem az ürítőszivattyú szűrőét is.

Amint látni még egy kicsit azért habos így még lefuttattam egy plusz öblítést is.

A nyomásérzékelő nem a dobban vagy az üstben van hanem mellette!
Ha felülről nézem a gépet, akkor a kijelzőtől úgy 20cm-re található a vízbevezető szűrő irányába!

Elmondás alapján úgy működik a gép, hogy van egy fix vízfelvétele üres állapotban.
Mikor behelyezünk különböző típusú és mennyiségű textil anyagokat a dobba más más mennyiségben vonják el a vizet abból a fix értékből és ezt fogja érzékelni a szóban forgó érzékelő majd pótolja azt!

Így már megértettem, hogy ha full cotton 40-es programot indítok, akkor annak nem muszáj a kezelési útmutatóban leírt vízmennyiséggel mosni hanem lehet több és kevesebb is.Persze van egy bizonyos tűrés ami még elfogadható!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.