Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12171) Phülöp válasza DeFranco (#12170) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem speciel a tervezés lett volna 60e Ft (egy gázcsövet kellett volna odébb rakni egy kicsivel), a többi anyagár, sógorom gázszerelő. Utána jegyzőkönyv, miazmás. A falba egy 80mm átmérőjű lyukat kértek, arra nem voltam hajlandó. Gyorsan eladtam a vadiúj gázos főzőlapot, lett helyette villanyos.
A szagelszívó se bármilyen, csak külső kivezetésűt fogadnak el. Az meg panelban nem mindig kivitelezhető. Vagy a szomszéd bejárati ajtajában fut ki, vagy átvezettetem az egész lakáson, hogy a túloldalra fújjon ki.
Amikor a kéménybélés is szóba került (meg az ára), hangosan felröhögtem. Kínomban.
Bevásároltam Fagor villanyos cuccokat a konyhába, a fürdőszoba meg kapott egy vízszintes, mennyezet alá feszerelt Hajdú bojlert. A gázosokkal meg megszüntettem minden kapcsolatot. Eleve 4e Ft körül volt az átalánydíj havonta, annyit megbír a villanyszámla is.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.