Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7027) geprombolo válasza Zefír (#7021) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagymamucikád kedvenc fazekába töltesz vizet, felforralod, fölé tartod a fát és megvárod, míg a hús lefő a kezedről... :DDD na jó, valami eszközzel tartod fölé, nem túl magasan (ne feledkezz meg arról a tényről sem, hogy magától nem fog elhajolni). Kill barátunkat azért emlegetem, mert ő az asztalos, én még nem csináltam ilyesmit, de amilyen marha vagyok, tutira nekiugornék és csak akkor kérnék segítséget, ha harmadjára is elrontottam. :Y
Ja, esetleg megpróbálhatod centi vastag fenyődeszkával, természetesen szálirányban, mert különben elrepedhet (szvsz).
Nézem az asztalodat: szép nagy, nekem még asztalom sincs. De ami nagyon nem tetszik, hogy sír a szád, de a köteg ötezrest ott őrzöd a cd meghajtó mögött. ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.