Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Integra


Integra
titán

imaginaerum

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20752) atike válasza Integra (#20751) üzenetére


atike
nagyúr

Érdekes. Elég kattant... :) Tetszik.

(#20753) oriic válasza Integra (#20751) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WTF?

Live-Die-Respawn

(#20754) gyuromoj válasza Integra (#20751) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez meg mi a franc? :U :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#20755) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhet ide is:

:DDD

Live-Die-Respawn

(#20756) F34R válasza atike (#20752) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha akarod meg is nezheted en inkabb kihagyom :DDD

(#20757) callmeakos válasza cyberkind (#20749) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

konkrétan felsoroltad pont 3 kedvencemet. :DDD :DDD

All→M8

(#20758) Dani82


Dani82
senior tag

Movie43

Valaki írt róla mostanában, hogy pontozhatatlan szar.
Nekem nagyon tetszett :DD Az utóbbi idők egyik legjobb filmje, tök beteg vígjáték :D
8/10

(#20759) pohár válasza b4sxe (#20748) üzenetére


pohár
félisten

Boardwalk Empire, Game of Thrones, House M.D., The Mentalist, Arrow, Spartacus

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20760) somasz válasza Dani82 (#20758) üzenetére


somasz
addikt

ha olyan, amilyet a trailer mutat, akkor nagyon fog tetszeni :D

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#20761) brownus


brownus
veterán

(#20762) bAtt001 válasza brownus (#20761) üzenetére


bAtt001
addikt

ez hatalmas :C batman a kedvenc :DDD

(#20763) oriic válasza brownus (#20761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#20764) alratar válasza brownus (#20761) üzenetére


alratar
addikt

:DDD :DDD :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20765) Huma


Huma
addikt

Mama. Közepes film. Gyerekkoromban tuti nagy hatással lett volna rám, de már kinőttem ezt a stílust.

Dark Skies. No, ez már jobb volt.

Hivatali patkányok. Egész jó volt. Nem egy világklasszis film, de vannak benne jó poénok. És megtudhattuk azt amit már eddig is tudtunk. Nevezetesen, hogy az irodisták lóf@szt sem csinálnak egész nap. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20766) alratar válasza Huma (#20765) üzenetére


alratar
addikt

Nevezetesen, hogy az irodisták lóf@szt sem csinálnak egész nap.

Ezt kikérem magamnak!
Nálunk az asztalon hegyekben áll a papírlóbráner! :P

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20767) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Safe Haven

Senki nem írt róla még, de bevállaltam. Sajnos ez egy olyan igazi semmilyen film volt :/ A szőke lány nagyon szép, gyönyörű alakja van, ezt mindig tudom értékelni. Továbbá benne van ő is, ő az Így jártam anyátokkal sorozatból van, hát, vele is le tudnám élni az életem. De maga a film borzasztó sablonos, a sztori sekélyes, és full egyszerű, ilyesmit láttunk már, bárki kitalált volna ilyet. A végén van egy meglepetés, az érdekes volt, de szerintem senki ne nézze meg ezt a filmet.

Nemsokára nekiesek az Összeomlás című alkotásnak eredeti nyelven, már rég láttam, és szinte már klasszikus.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20768) littlelion21


littlelion21
addikt

(#20769) Dyrtyho válasza hoffman_ (#20563) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Spoiler !!!!!!

The Fast & the Furious 6

Tegnap a Sugár moziba megnéztem a Halálos Iramban 6. részét, teljesen rendben van a film, tudom hogy sokan fikázzák, hogy jaj már nem is a Tuningról szól, stb, stb, de én amikor annak idején megnéztem az 1. részét, akkor engem valahogy a szereposztás, és az akciójelenetek fogtak meg, és nem a tuning verdák, na jó, azok is, de azok nekem valahogy csak mellékszereplők voltak. Szóval teljesen rendben van a 6. része, van benne minden, pörgés, csajok, jól eltalált poénok, cica harc, és valami pörgető nevű forma 1 autó is, és én konkrétan végig izgultam az utolsó jeleneteket, pl mint a Tankosat, és repülőset is.

(#20563) hoffman_ : Ezzel nem vagy egyedül hogy betegesen imádod a Fast and Furious szériát, én pl a Tuning Gépállatokért is oda vagyok, főleg az import kocsikért :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#20770) hoffman_ válasza Integra (#20737) üzenetére


hoffman_
nagyúr

The Hangover: Part 3
euro, hundub

a szinkron szokás szerint bántotta a fülem, megszoktam, jobb híján. a film maga nem volt nagy eresztés, ja. eltért a séma, köze nem volt az első két részhez, elvileg a sok fikázó elégedett lehet. szerintem kiherélték a filmet, pont ahogy Interga is írta "poénok. kevesebb szerintem és helyenként erőltetettnek érzem, annak ellenére, hogy voltak olyan részek, amiken tényleg lehetett jóízűeket vonyítani." - és ennyi. de kb. az egész hsz-t ide lehet ctrlc ctrlv-zni. nem érte meg a moziban nézést, pedig az első részt én baromira imádom, és a második részt is nagyon szerettem, pont azért, mert lekopizta az elsőt, azon kevesek között vagyok, akinek tetszett, hogy no váltás, csak még betegebb poénok.

gyakorlatilag az utolsó 30 másodperces jelenetért néztem meg a filmet, mert én arra vettem jegyet, csak ugye nem az volt az előtte lévő 90 percben.

6/10

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20771) oriic válasza Dyrtyho (#20769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 az import autóknak. :D Legjobbak.

Amúgy tökre egyet értek veled, rohadt jó ez a széria. Nekem még a Tokyo Drift is tetszett, remélem lesz még pár része a szériának.

Live-Die-Respawn

(#20772) rt06 válasza brownus (#20761) üzenetére


rt06
veterán

budapest parade...beszarok

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20773) Huma válasza hoffman_ (#20770) üzenetére


Huma
addikt

Már azt első két rész sem volt valami nagy szám. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20774) Maximum1 válasza Apollyon (#20767) üzenetére


Maximum1
őstag

Safe Heaven, én sem ajánlom senkinek.

Broken City

Nagyon amerikai politikai krimi.
Rengeteg párbeszéddel és nevekkel amiket feliratosan lekövetni egy művészet, ha még a filmből is akarsz látni valamit.
A jó nevű színészek vitték a filmet.
5/10

(#20775) hoffman_ válasza Huma (#20773) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerinted.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20776) Huma válasza hoffman_ (#20775) üzenetére


Huma
addikt

Nem csak szerintem. :N
Ez objektív vélemény.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20777) Huma válasza Integra (#20751) üzenetére


Huma
addikt

Ez jónak tűnik. Várós.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20778) spammer válasza Huma (#20776) üzenetére


spammer
veterán

Nem objektív vélemény, egyik sem, mindenkinek a saját véleménye az, amit leír, nem univerzális igazság.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20779) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valaki volt már a moziba Halálosabb Iramban 6 4DX-en? Ha igen milyen volt?

(#20780) Huma válasza spammer (#20778) üzenetére


Huma
addikt

Akkor ezek szerint pl az összes Asylum film is lehet világklasszis hisz szubjektív.

Valójában vannak szempontok melyek alapján objektívan lehet értékelni egy filmet. Ezt az objektív értékelést módosítja egyénenként a szubjektivitás. A Hangover 1-2 objektívan értékelve nem valami kiemelkedő mű.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20781) Pitterix


Pitterix
őstag

Tökéletes hang

Elég gagyinak tűnő filmecske, de a zenék és a főszereplő csajszi elviszi a hátán a filmet, sőt igen élvezhetővé teszi.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#20782) Huma


Huma
addikt

Hereafter
Nem volt nagy durranás. Amolyan langyos pocsolya. Clint Eastwoodtól többet vártam.
Érdemes megnézni, ha valakit érdekel a túlvilágos téma, de egyébként nem ajánlom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20783) Dyrtyho válasza oriic (#20771) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nincs is ennél szebb látvány :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#20784) Apollyon válasza Maximum1 (#20774) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hopp sorry, magyar filmcímekre sosem szoktam rákeresni :B Mindent eredeti nyelven nézek, moziban vagy akár videón is.

Más:
The Last Stand-en gondolkodom még, haver ajánlotta, de most be vagyok tárazva drámákból, és inkább azokat nézném. A borító alapján kissé komolytalannak tűnik, de mégiscsak Schwarzi na..

(#20782) Huma: Ez a Hereafter sztem Matt Damon egyik legnagyobb bukása.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20785) pohár


pohár
félisten

A Farkasfalka utolsó ámokfutása

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20786) Huma válasza Apollyon (#20784) üzenetére


Huma
addikt

Fejből annyira nem vágom Matt Damon munkásságát, de ez a film tényleg elég közepes lett. Clint Eastwood és a téma miatt sokkal többet vártam. Szerintem túl sokat akartak kihozni belőle és közbeszólt az "Aki sokat markol, keveset fog" elv. Súlytalanok lettek a szereplők, alig ismerjük meg őket és a film központi témája (túlvilág) túl kevés szerepet kapott benne. Vagy hosszabbnak kellett volna lennie a filmnek vagy pedig nem kellett volna bele három párhuzamosan futó szál.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20787) oriic válasza Dyrtyho (#20783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C :C

Új TF4 szereplő.

Hound

[link]

Együtt az eddig bejelentett csapat:

[link]

Live-Die-Respawn

(#20788) Integra válasza oriic (#20787) üzenetére


Integra
titán

sikerült átmenniük az autókkal f&f-be... gáz.. ez a zöld vette egy vicc.... vérciki

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20789) cyberkind válasza oriic (#20787) üzenetére


cyberkind
félisten

Amúgy miért változnak meg a régi szereplők ?

Paranormal Cocktivity

(#20790) pohár válasza cyberkind (#20789) üzenetére


pohár
félisten

miért ne? :D
ugye tudjuk, hogy egy szkenneléssel bármilyen autó alakját fel tudják venni, a régi robotok közül nem tudom hányan maradtak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20791) Integra válasza pohár (#20785) üzenetére


Integra
titán

itt is nagyjából hasonlót gondolunk, de én a második részre azt mondom, hogy nekem bejött, mert én pontosan az első részre számítottam mégegyszer, mert tudtam, hogy nem lehet megismételni másképpen az első részt, hogy hasonló hatást tegyen. tehát ő itt a saját hülye kritikusi csapdájába esett. a harmadik részt meg leírtam már. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20792) Huma válasza Integra (#20791) üzenetére


Huma
addikt

"tudtam, hogy nem lehet megismételni másképpen az első részt, hogy hasonló hatást tegyen"
Azért lett volna rá mód. Csak ahhoz már szükség lett volna némi tehetségre is. Én egyetértek a kritikával.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20793) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Tropa de Elite 2

Hozta a formáját. Szintén 10/10 mint az első része. Van mit tanulnia a "nyugatnak" a Brazil filmesektől.

(#20794) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#20779) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na jó látom senki, holnapra foglaltam jegyeket, szóval majd akkor én beszámolok....:)

(#20795) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez most nem konkrét filmhez kötődik, mégis azzal kapcsolatos.
Nem tudtok esetleg olyan helyet, ahol filmes plakátot tudok szerezni/venni?
Lehetőleg olyat, amivel kapcsolatban, már van tapasztalatotok.
Köszönöm! :R :R

All→M8

(#20796) oriic válasza cyberkind (#20789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fene tudja. Bay elvileg el sem akarta vállalni a az egészet. Plusz ha jól tudom folytatás lesz, de régi szereplők nélkül. Gondolom fel akarják dobni a szériát, azért cserélik a kocsikat.

Live-Die-Respawn

(#20797) baluka26 válasza callmeakos (#20795) üzenetére


baluka26
veterán

eBay.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20798) spammer


spammer
veterán

:C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20799) Dani82 válasza hoffman_ (#20770) üzenetére


Dani82
senior tag

Tegnap én is megnéztem moziban, és valóban, a film legjobb része a credits alatti :( 90 másodperc.

(#20800) cyberkind válasza oriic (#20796) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg csak azért vállalta el hogy más ne csessze szét amit lerakott az asztalra az első 3-mal !
Remélem ez nem teszi rá a bélyeget a filmre, és nem csak egy felső kategóriás B filmet fogunk látni !

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.