Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) tPedro_ válasza Edge (#27696) üzenetére


tPedro_
őstag

Pedig csak nemreg kezdtem bele. :O

Kivancsi leszek hogy modosulnak az arak.

(#27702) defede válasza Edge (#27689) üzenetére


defede
tag

Játszottam veled mostanában a CM wizemmel? Jó lenne már ha valaki megmondaná ha balfasz vagyok, mert én meg vagyok elégedve magammal, de ez nem biztos hogy jogos :D.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#27703) mpierre válasza Thrawn (#27698) üzenetére


mpierre
veterán

Erre vártam! AAAAAAAAhhhhhhhh, minő bódógság.... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27704) Qru válasza mpierre (#27703) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az első az bejövős, amin az angyal meg a Dio van.

mod:

off

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#27705) Sirandrish válasza Ifju (#27699) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem volt véletlen a smilem..
Nevetségesek a Blizzardnál de nagyon..
Inkább ne adtak volna semmit :DDD

Qru Akkor boldog szülinapooot! :DD

Hja és GZ a kinevezéshez..már minden jöttment kis Sátánka is Modi lesz? Mik vannak ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27706) mephi666 válasza Thrawn (#27698) üzenetére


mephi666
nagyúr

király, legalább lesz mit nézegetni, amikor offline a szerver :C :R nagyon köszönöm... ilyen szép ajándékra nem számítottam

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27707) Qru válasza Sirandrish (#27705) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nana, érik a tempban... ;] :DDD

Egyébként köszi! :R

mpierre: Kb csodával határos módon de úgy tűnik este lesz időm belépni. Ha on leszel akkor majd tolhatnánk együtt.

#nincsbennetarcsi

(#27708) khirill


khirill
aktív tag

úgy látom mind nagyon örülünk... hiszen ezek szép képek!!! x'D (na meg a szép kék kincsesláda!)

ratabyzou

(#27709) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Valaki mondja meg nekem pls, hogy mi volt a problem a WW-nél, illetve a monknál, hogy javítani kellett rajta ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#27710) JSaN


JSaN
addikt

Na szal +25% aztan szevasz? ennyi az egy eves buli? Na jo a masodik hatter kep tetszik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27711) Sirandrish válasza Qru (#27707) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kicsit hatalommal való visszaélés szaga van a dolognak, de jó...inkább kussolok! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27712) mpierre válasza Qru (#27707) üzenetére


mpierre
veterán

Sir! Yes, Sir! :DD

Vegyük hozzá, ha sikerül belépni... vagy a tegnap esti / ma reggeli bakit javították már? :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27713) mikromanus


mikromanus
veterán

Valójában ez lesz az évfordulós patch:

ÚJ ACHIEVEMENTEK:
- Error 37: gyűjts össze 7 különböző hibaüzenetet
- Back to the future: nyerj vissza egy le nem járt itemet az AH-ból a számítógéped órájának visszaállításával
- Rambo: érj el 5 NV-t Retro módban MP10-en négyes csapatban
- Evil never die: Győzd le inferno Diablot 4-es csapatban Mp10-en retro módban
- Rise and WALK!: 5 sikertelen kísérlet után végre bejutottál a Diablo 3 szerverre

ÚJ JÁTÉKLEHETŐSÉG
Retro mód
- a fehér szörnyek +75% sebzést adnak le
- elitek +50% sebzést adnak le. Ez az elemi sebzések mindegyikére megvan ugyanúgy mint a fizikai támadásokra
- Minden új csapattag után a szörnyek 25%-kal többet sebeznek
- halál esetén az elitek élete visszaugrik a maximumra
- Ha 2 perc alatt nem végzel az elittel, akkor megduplázódik (az új elit már nem ad NV-t). A második elit maximum élettel indul. Másban is teljesen azonos az eredeti elit értékeivel.
- Act bossoknál ez a limit "fázisonként" 3 perc (azaz diablo első duhajkodása h a3 percnél tovább tart, akkor már kettő diablo lesz. Árnyékdiablóra is 3 perc van és a végső harcra is. Az első kör extra diablója megmarad a 3. körre)

ÁLTALÁNOS JÁTÉKELEMEK:
- Jay Wilson Power: Ha nincs a csapatban DT barbár, akkor mindenki 10%-kal kevesebbet sebez
- Cut the weak: a szörnyek a távolsági támadásokkal és a rohamokkal (Pl: act 1 bikák) mindig a leggyengébb csapattagot célozzák be. A followert figyelmen kívül hagyják
- Financial Crisis: A mai nap mindenki goldja nullán indul (holnap visszakapja mindenki a pénzét)

ITEMEK:
- minden magasabb szintű legendary és set item rolljai (Pl: statpontok, AS, CHC, CHD) lvl 54-esre állnak vissza a mai nap
- a kétkezes fegyverek életszívása feleződik (max 3%)
- a kasztspecifikus offhandeken minden kaszt jellemzője rollolhat. A meglévő itemeken a mai nap véletlenszerűen újrarollol a skill.

Ezek az infók veszett mód valószínűek ám. A testvérem osztálytársának a fodrásza olvasta egy kiszivárgott céges levélben a bigfoot.com-on :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27714) Thrawn


Thrawn
félisten

Lesznek streamek (HC/SC) is ahol nyerni lehet, akár egy CE-t is: Diablo III Anniversary Streams -- Tune In, Have Fun!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27715) Qru válasza mpierre (#27712) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:)

Nem tudom, mert utoljára hétévégén léptem be akkor is csak ránéztam az AH-ra (eladtam pár kavicsot). Szóval majd este kiderül.

Sirandrish: Csak vicc volt tudod... ;)

#nincsbennetarcsi

(#27716) Sárpac válasza Edge (#27696) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már 3.2Euro, átmenetileg beesik de aztán kb ega lesz a gemekkel, azok jó irányt mutattak eddig is a gold reál árának! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27717) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#27713) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27718) Sirandrish válasza Qru (#27715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy tudom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27719) mikromanus válasza Mr.Csizmás (#27717) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezkel-Kell-KELL!!! Hol lehet megrendelni? Mennyiben kerül? 37 ojró? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27720) Gorneck válasza Sirandrish (#27705) üzenetére


Gorneck
titán

Éppp akartam is írni, de majd személyesen elmondom neki...sört viszont nem kap... :D

Gorneck#1239

(#27721) Sárpac válasza Mr.Csizmás (#27717) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Sok boldog születésnapot kedves diablo, kívánom, hogy idén látogasd meg valamennyi bankár politikus háza táját! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27722) Edge válasza defede (#27702) üzenetére


Edge
veterán

:) egyszer talán de az nem mostanában volt, de akkor se volt kivetni valóm :)

sárpac: jaja ingadozik szépen a gold. majd beáll legalább 1 hét kell neki saccra.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27723) tomazin válasza mikromanus (#27713) üzenetére


tomazin
veterán

Error 37 és a Rise and walk öcsi alanyi jogon járna mindenkinek, aki 1éve tolja.
De am nagyon jó :C

(#27724) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ahogy számítottam a gem ára nem esett be sőt emelkedik! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27725) mikromanus válasza tomazin (#27723) üzenetére


mikromanus
veterán

Jáj, kimaradt a listából az enrage eliteknél. Az is nagyon hangulatos volt. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27726) whitezo88 válasza mikromanus (#27725) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy egy olyan mód hogy a kasztodhoz választja ki a legerősebb bónuszokat az elitekhez, DHhoz Reflect, Extra Health Extra Fast, meleehez Molten Fire Chains Illusionist Plagued...

(#27727) mephi666 válasza whitezo88 (#27726) üzenetére


mephi666
nagyúr

hc barbimnál inf vége felé éreztem, hogy egyre inkább sz*patni akar, mert reflectet hírből sem láttam, viszont arcane, frozen, molten, desecrator, vortex, jailer, waller, fire chain, illusionist jött dögivel... (leap mentette meg jópárszor a karakter s*ggét)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27728) Assdak válasza Sárpac (#27724) üzenetére


Assdak
őstag

Ez várható volt. A kérdés csak, hogy hol áll meg. És lehet a nagyobb értékű cuccok eladásával sem árt várni. Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy a 2bill korlátot miért nem tolták ki....

[ Szerkesztve ]

(#27729) whitezo88 válasza mephi666 (#27727) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én ezt már régebben megtapasztaltam, barival kb minden huszadik volt Reflect, DH-val meg minden második, szó szerint.

(#27730) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tudja vki meddig tart a 25% xp, mf bonusz?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#27731) Bird


Bird
addikt

Szánalom ez az egész.... Garantált chc-s memphora számítottam, nem erre! ;] Persze hosszú még a nap... Lehet error 3006 is a szülinapi ajándék! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27732) Zan válasza Bronco80 (#27629) üzenetére


Zan
aktív tag

Csak alátámasztani tudom a bat-ek erejét! Annyit még hozzá tennék, hogy sajnos nem minden esetben jó a bat, mert ugyebár csak a melletted lévőket sebzi (de azt nagyon), így csak tőlük lopsz életet. A maci szerintem kell mellé! Én most már szólóban [ezzel] a builddel nyomom. Elég jó a maja visszatöltésem szerencsére, ptw-t ugyebár nem használok már, a bbw is felesleges már, ha egyedül játszom. A sima trash mobnak macit kinálok, az elit meg fekszik a bat-től szerintem max 15-20 sec alatt mp8-on! Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek, próbálja tok ki ezt a buildet is, amit én használok; kiváncsi lennék más véleményére is!

Minél jobb, annál jobb!

(#27733) khirill


khirill
aktív tag

de ez igaz a dropra is...wizzel megyek... és még soha nem esett wand, orb, valami-semmi... bezzeg kardok, balták... ehhh...

ratabyzou

(#27734) Horbal válasza Bennyboy (#27730) üzenetére


Horbal
őstag

Players who log in to defend Sanctuary between May 15 and May 21 will receive a 25% boost to their Magic Find and +EXP stats

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27735) Gorneck válasza Bird (#27731) üzenetére


Gorneck
titán

Annak örülnék én is...ugyan egy karimra se tudnám feltenni, de örülnék neki...mondjuk intes esetén fintorogva, de lehet felhúznék egy Wizt... :D

Gorneck#1239

(#27736) Bronco80 válasza Zan (#27732) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Én a Plague Bats-ről beszéltem, az azért egész szép sávban sebez, ráadásul mérgez is, szóval ami menekül az is tovább sebződik. (akinek meg a szép nagy sárga számok hiányoznak, azok megnyugodhatnak, critel az rendesen csak nagyon sokszor, kicsiket időegység alatt, de teljességgel hat rá a CC/CD)
A CoB nagyon pusztító, de én csak überre vagy CM Wiz / Cyclone Monk csapatba vinném magammal.

[ Szerkesztve ]

(#27737) Gorneck válasza Bronco80 (#27736) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap öröm volt nézni, ahogy szerencsétlenkedtem CoB-val...mindenki a DH-t akarta...engem a mobok le se szartak... :( Egyedül elmegy...nem megfelelő összetételű csapatba borzalom...és ahogy írtam korábban CM/Monk mellé OP. :)

Plague B nem rossz, bár az egyhitelő macik mellett felesleges szvsz. Te milyen builddel használtad?

Gorneck#1239

(#27738) Zan válasza Bronco80 (#27736) üzenetére


Zan
aktív tag

Ahh, értem. Igen, azt is próbáltam, jópofa!:) Én nekem most így klassz, de lehet majd egy kör erejéig ki próbálom azt is! Már egyszer próbáltam, csak akkor azt tapasztaltam, hogy elég gyorsan elmegy a mana..! Tudniillik ez a skill szerintem akkor nagyon imba, ha nem kell folyamat ujra channelingelni, hanem megpróbálok helyezkedni és jó helyen tartani magamat, hogy ahogy nyomva tartom egyre nagyobbat sebezzen. De ugyan akkor, amit mondasz, hogy DoT is van rajta, azért megér még egy tesztet...:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#27739) Zan válasza Gorneck (#27737) üzenetére


Zan
aktív tag

Igen, pont az ilyen szerencsétlenkedések (nem találom el, kifogyok a sok ujra cast miatt) használom még mellé a macit is. Így ha elfut, azokat küldöm utánunk, ha marad, akkor meg besz*pja:)! De cm/összerántós monk mellé igen op a cucc tényleg. Sőt, majd legközelebb, ha haver kutyus-Wd-ne mellett megyek, ki fogom próbálni ptw-vel is, SA helyett, mivel ott gyakorlatilag unlimited mana van a sok bubi miatt.

Minél jobb, annál jobb!

(#27740) ReFleXx válasza ForRedGlory (#27661) üzenetére


ReFleXx
addikt

Este meg igy meg tudtam reparálni, de ma reggel mar nem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27741) Gorneck válasza Zan (#27739) üzenetére


Gorneck
titán

Csak akkor meg már nem használom nagyon többet... :D Egyedül tényleg oké, de ha már olyan a party, akkor egyszerűen nem tudod használni...mivel egyhelyben kell állni. A dokim a maga 60k HPjével meg túlságosan is tápos, ezáltal a mobok elitek nemes egyszerűséggel elsétálnak mellettem és mást támadnak...tegnap ez történt...

A DH vaultozik, kiteol, én meg próbálok helyezkedni, de ha nem vagyunk egymás popikájába, akkor bukott is a dolog...amint elugrik már a mobok irányt váltanak és mennek rá...
Viszont onnét, hogy egybe húzza vki őket, akkor nincs párja jelen helyzetben...manas bbv-vel 2,5-3M+ critek ugrálnak... :D

Gorneck#1239

(#27742) mpierre válasza mephi666 (#27727) üzenetére


mpierre
veterán

Az nem csak akar, meg is tesz érte mindent.

Ha "sok" (53k) a dps-d, akkor tuti a reflect hc-n, bár a barbot nem igen hatja meg. 5-ből 4 rendelkezik eme kellemes tulajdonsággal (encsilány jókat henyélt, míg fel nem tuningoltam). A zöld, piros, égetős tócsa, lézertorony és falazós tulajdonság, vagy ezek kombinációja szinte mindegyiken van minimum 2 féle mixben.
Mivel a poison, meg az arcane resim alacsonyabb - 530 körüli - így főként ezek jönnek velem szemben.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27743) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Valaki irja le legyszi, hogy javult-e a helyzet a "rubberbanding"-el ("laggolassal") kapcsolatban,
illetve hogy milyen áron mennek a top gemek es a gold az AH-ban.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27744) mephi666 válasza mpierre (#27742) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak hát hc-n, ha fekszik, nyugszik... nem egészséges... tápoltam rendesen a hp+armor+allres hármast, mellé szereztem regent meg loh-ot is, úgy bírta, de felment a pulzusom, amikor 5-10másodpercekre freezelock-ot kaptam, alattam pedig tűz/méreg, vagy körülöttem diszkófények... úgy azért imádkoztam rendesen, hogy "csak 1 pillanatra olvadjak ki és leap-ek"

ez különösen szép a kecskeföldön az ugróbikáknál, ha azokból kap az ember nagyobb feldíszített pakkot: freeze/jail, aztán charge-ol 3-4 egyszerre... még a tökösebb barbárokat is képesek megborítani

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27745) mpierre válasza mephi666 (#27744) üzenetére


mpierre
veterán

Nos a kecskeföldi bikákat hagyjuk. Néha a megálmodóját képzelem a képernyőre... :(((

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27746) Gorneck válasza mpierre (#27745) üzenetére


Gorneck
titán

A bikával a mellébe? :D

Gorneck#1239

(#27747) Bronco80 válasza Gorneck (#27737) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Ezt a buildet használom most, mp8-ra bárhol jó, de act1 Crypt-Hollow-Woods kört mp10-en szoktam. Igazából én a lifesteal egyenletéssége miatt preferálom mostanában a macik helyett, azokkal ugye nagyokat gyógyulsz amikor ütnek de a PB-vel olyan mintha valami extramagas liferegened lenne. Mp8-on csak akkor halok ha nagyon nagy marhaságot csinálok.
Ráadásul a PB atsebez a falon is, a Waller mod igazából inkább nekem segít nem az elitnek :).

Refik veszélyesek, mert egyre nő a PB sebzése channeling közben és először az ember lebecsüli a visszevert sebzést, de amint bemelegszik és/vagy több refist üt nagyon gyorsan lehet halni ^^.

Zan: Managondom nagyon ritkán van; BR a channelinget nagyon olcsóvá teszi, a gond akkor van csak ritkán, ha valami szmötyi/freeze miatt helyezkedni kell és újracastelni többször, de a jó lifesteal miatt a legtöbb trutyiban megtudok állni.

[ Szerkesztve ]

(#27748) Gorneck válasza Bronco80 (#27747) üzenetére


Gorneck
titán

Majd ránézek a PB-re ismét...valszeg túl alacsony MPL-en néztem... :)

Gorneck#1239

(#27749) tPedro_ válasza mephi666 (#27744) üzenetére


tPedro_
őstag

Kecskefoldi bika tegnap: desecrator, plagued, molten meg meg valami. Hat nem volt egy setagalopp.

(#27750) mpierre válasza Gorneck (#27746) üzenetére


mpierre
veterán

Nem. @nális megközelítést alkalmazva... ;] a bika részéről.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.