Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) reelc válasza MegalodonS (#95999) üzenetére


reelc
veterán

Már megint ez a belemagyarázós ürge?
Már megmagyarázta a DIablo 4-et a Blizzcon előtt is. :) Meg mások is.
Ne értsétek félre, nem baj hogy vannak elméletek, de amikor pár sort magyaráznak 20 percig... ráadásul angol írást angolul, attól kész vagyok. :)
Megnéztem ezt a Diablo 2-es embert a Wikipédián, jó régóta nem dolgozik már a Blizzardnál, 2003-ban Flagship alapító volt (akik sajnos nagyot buktak a Hellgate Londonnal), úgyhogy kb. fogalma sincs, mi a Diablo jövője. PoE-hez töb köze van jelenleg. :)

(#96002) Lézerparaszt válasza MegalodonS (#95999) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mások abban biztosak hogy a mindenkori amerikai elnök reptilián (földönkívüli gyíkember). Múltkor még azt olvastam hogy a Diablo kiesett a prioritásból Blizzardéknál, és nekem is minden jel arra utal. Ha 4. rész készülne akkor nem hiszem hogy minden ötletet a 3-ba tolnának be ami most eszükbe jut. DE ha mégis készülne, annak én örülnék a legjobban. Sajnos elég nagy az űr nélküle, nincs mire rákockulni ='(

A játék az nem játék!

(#96003) ooooobi


ooooobi
senior tag

Mit kell ahhoz csinálni, hogy GR20at ki tudjam választani? Csak 18 a max most nekem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#96004) reelc válasza ooooobi (#96003) üzenetére


reelc
veterán

Vagy valaki erősebb elvisz egy körre magasabb GR-be, és akkor nem neked kell feloldanod a nagyobbakat, vagy teljesíted a 18-at, és utána kitudod választani a következőt.

Érdemes klánba, ill. a Magyarok Hungarian Communitybe belépni, kaphatsz segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#96005) Lézerparaszt válasza ooooobi (#96003) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vagy sorban lépkedsz felfelé GR-ben, vagy nehézségi szintet váltasz és úgy csinálsz meg egy sima riftet. Például ha belépsz t13 publicba és letolsz a randomokkal egy sima riftet akkor 60-ig unlockolod a GR szinteket.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#96006) TeeBee73 válasza ooooobi (#96003) üzenetére


TeeBee73
addikt

Told le a GR18-at 5-6 perc alatt, utána aktív lesz a 20 is.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#96007) AtHoS válasza TeeBee73 (#96006) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mire elolvasta az ajánlottakat már biztos a GR20 is biztos meglett neki :D

read-only mode on the forum

(#96008) TeeBee73 válasza AtHoS (#96007) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#96009) ooooobi


ooooobi
senior tag

Meglett igen. Bocsánat, ha nagyon alap dolgokat kérdezek. :))
Esett egy ilyen Ring of the Zodiac ez hogy müködik pontosan, nekem nem akar csökkenni a CD találatkor.
Meg ha berakok season alatt kockába valamit az season után is bent lesz a sima nonseason kockában?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#96010) DaveHutt válasza ooooobi (#96009) üzenetére


DaveHutt
őstag

Obsidian ring of tge Zodiac: minden egyes ütésednél 1 seckel csökkenti egy random skilled cooldownját a hat skilled közül. Gyorsan ütő skillekkel érdemes használni: Whirlwind, Strafe, Multishot, Lashing Tail Kick stb.
Ajánlom figyelmedbe az icy-veins.com-ot, ott minden értelmes build leíra ottvan, karakterre és setre lebontva.

Második kérdés: non-seasonbe átmennek a z NPC receptek, kocka erők, összes tárgyad és felszerelésed. Az új seasonben újra kell majd farmolnod, minden szezonban újraindul a stashed és a karaktered.

(#96011) Valkűr


Valkűr
őstag

Nektek elindul a Battle.Net server?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#96012) kecsawi válasza Valkűr (#96011) üzenetére


kecsawi
senior tag

Igen

(#96013) AtHoS válasza kecsawi (#96012) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nocsak, honnan akasztottál server-t? ;] Te tudsz valamit...van belsős blizz forrásod? :DDD

read-only mode on the forum

(#96014) Sefter


Sefter
veterán

Urak!

A legendary potion hatása örök, vagy időleges?

Psn ID: sefter_hun

(#96015) sto1911 válasza Sefter (#96014) üzenetére


sto1911
veterán

Arra gondolsz, miszerint grant 10% damage reduction for 5 seconds? :D

Legendary fegyveren le lehet cserelni a legendary tulajdonsagot?

(#96016) kecsawi válasza AtHoS (#96013) üzenetére


kecsawi
senior tag

Bocs ezt benéztem. :R

(#96017) Vikus válasza Vikus (#95998) üzenetére


Vikus
tag

Valaki az én problémámra tud valami segítséget vagy megoldást? :U :U

(#96018) reelc válasza Vikus (#96017) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom.
Én itt nézelődnék, esetleg írnék a supportnak.
Esetleg menj végig ezen.

(#96019) DaveHutt válasza sto1911 (#96015) üzenetére


DaveHutt
őstag

A narancs színű tulajdonságot nem.

(#96020) reelc válasza DaveHutt (#96010) üzenetére


reelc
veterán

Annyit pontosítanék a Zodiac gyűrűvel kapcsolatban, hogy csak az erőforrást (manna, hatred stb.) fogyasztó skillekkel működik. Elsődlegesekkel, generátorokkal nem.
Jól írtad, jó skilleket írtál. :)

(#96021) MegalodonS válasza sto1911 (#96000) üzenetére


MegalodonS
őstag

En meg ugy latom,hogy akkor jonnek ki vele amikor akarnak es a cilinderukbe,lesz 1-2 uj dolog!!Az a kerdes ,hogy arra mennek hogy jo jatek jojjon ki,vagy a profitra mennek es akkor gyorsan kint lesz az uj resz!!

(#96001) reelc

A nekrot is o mondta be, :K Azert ez nekem ugy tunt, mint egy fizetett Blizz hirdetes :P A Blizzconon ugy koszonteni a nepet ahogy o szokta,szerinted??
A Blizz akkora ceg,hogy egy POE-t akkor dongoli es ugy dongoli a foldbe,ahogyan csak akarja,azt hoz el onnan,akit csak akar!!Amikor ugy erzi,be kell jelentenie valamit es megteszi,akkor rezegni fog majd minden!!A POE-ba 1 evig ingyen adnak majd mindent :))

[ Szerkesztve ]

(#96022) szmegma válasza MegalodonS (#96021) üzenetére


szmegma
aktív tag

...egy POE-t akkor dongoli es ugy dongoli a foldbe,ahogyan csak akarja...

TV: JZ1000

(#96023) Sárpac válasza MegalodonS (#96021) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az ne zavarjon, hogy a fél volt dio3-as fejlesztői brigád a poet fejleszti egy ideje. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#96024) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Már megint POE? Nincs egy hete hogy Cadal rendet rakott, és ugyanazok elkezdik megint. Látom az alapvető szövegértés sokaknál már ancient legendary drop.

A játék az nem játék!

(#96025) reelc válasza MegalodonS (#96021) üzenetére


reelc
veterán

Az a fazon egy Youtuber, amiből van már rengeteg játékkal foglalkozó. Semmi extra.
Amikor a Blizzcon előtt elmagyarázta a "hibás" dobókockából meg stb.-ből hogy Diablo 4 lesz. Meg mindenki ezen rugózott, hagyjuk már. :) Nem baj ha vannak elméletek, de van egy határ. Nem ő volt az első, sem az egyetlen.
Ő mondta be a nekrót? Csak ráhibázott a sok találgatás közben.

A Blizztől nem kell hasra esni. :)
Amit az elmúlt kb. 3/4 évben frissítés címén művelt... no comment. :)
Az egy dolog mit tehetne meg az erőforrásai miatt - másik dolog, mit tesz meg valójában?
Ami a PoEt illeti nem játszottam vele, de honnan tudod, hogy a Dioval többen játszanak huzamos ideig?
Megnéznék egy szezon kezdés utáni 2-ik hónaptól szezon zárásig tartó játékosszám statisztikát. :)

Mielőtt félreérti valaki, szeretem a Diablot, de nem vagyok elvakult. Látom a hibákat, és megláttam más játékokban hogy oldanak meg dolgokat. Úgy gondolom a D3-nak az lesz a veszte, hogy nem tud/mer megújulni.
Amúgy évenkénti +1 szetet sem kapunk, ami hozna egy kis újdonságot minden classnak.

[ Szerkesztve ]

(#96026) MegalodonS válasza reelc (#96025) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ajandekba kapsz egy Inna farmolos buildet T13-ra tokeletes ;)

Diablo 3 2.5.0 PTR NEW Inna's EP Monk

(#96023) Sárpac

Aldasom rajuk :))

[ Szerkesztve ]

(#96027) reelc válasza MegalodonS (#96026) üzenetére


reelc
veterán

Erre reagáltál? :)
"Amúgy évenkénti +1 szetet sem kapunk, ami hozna egy kis újdonságot minden classnak."

Mondd el, mi újdonságot tud nyújtani egy sok éves pl. Inna szet. :) Attól, hogy buffolnak néha szeteket, az nem +1 szet amit kapsz és újdonságot hoz.
Újdonságot új szet hozna. Vagy ha nem adnak újat, akkor komolyabb módosítása a szetbónuszoknak (több szinten). Esetleg 7db-osra bővíteni minden szetet a jobb variálási lehetőség miatt.
Ok, az Akkhan kapott egy nyakéket, ez örvendetes.

Amúgy köszi a linket (nem PTRen) már próbáltam a múltkor az Inna EP-t. nekem személy szerint az Uliana jön be leginkább, buffolhatnának valamit rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#96028) MegalodonS válasza reelc (#96027) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ebben az evben!!

Jon a Nekro es 4 uj szet,meg sok uj fegyver es meg 3 szezon is melle,ami 3 uj arckepet,1-2 pet es szarny vagy karo a hatunkra :D:D:D Boseg van,boooseg :D:D:D:D Ennyi dietazott ev utan,ez mar a paradicsom :))

Igazad van,csinalnak valamit lasd barber aztan annyira jol sikerul,hogy nerfelik is,de ezt megteszik masik jatekokban is.Az armory is hoz 1-2 ora plusszt,plane szezon utan!Az osszes ladahelyem tele,nem tudtam mit kezdeni nagyon vele,igy adott nem kis lefoglaltsagot!!

[ Szerkesztve ]

(#96029) reelc válasza MegalodonS (#96028) üzenetére


reelc
veterán

Tudok én is a Nekróról, de az nem hoz újdonságot minden classnak. Maximum annyit, hogy minden class veszít valamennyi embert. :)
Ha fizetsz, lesz Nekro paradicsom. :)

Nem, én pont nem a barber félékre gondolok. Az ilyet nem korrekt felhozni, hogy miért nerfelték buff után, leírták 1000-szer, hogy a PTR az teszt, nekik is tapasztalat gyűjtés, hogy (szerintük) normális értékekkel kerüljön ki minden élesbe. Szerintem ez így korrekt. Képzeld el milyen lenne, ha élesben patchelnének mindent, Mi felháborodás lenne miatta? Az LB hogy lenne akkor?
A PTRrel amúgy a tesztelőik munkáját végezzük.

Valóban más játékokban is nerfelnek, de azok inkább sztori ill quest alapúak, nincs egyéni LB például, sem csapatos, sem szezon. Patchenként változtatnak és vagy tetszik, vagy nem. De máshol minden meglepetés, és nincs PTR! Így ezt sem korrekt felróni.

Az Armory tetszik, és nem 1-2 óra plusz, de nem ez a nyereség benne, hanem praktikus dolog. :) Persze vigyázni kell vele, hová teszed utána tárgyakat, de örvendetes változás ez is és a Crafting Material Inventory is. Jó lesz az Armory, amint tudatosul az emberekben, hogy ezzel semmi helyet nem takarítanak meg. :)

Az inventory tartalmat majd patch után érdemes törölgetni, akkor majd jobban jövedelmez.

Ja, és mekkora öröm lesz majd 1-1 Primal Ancient esése. Ha véletlenül lesz egy item a megfelelő statokkal, akkor akár 3-4 másik itemet is dobhatunk ki miatta (pl. fegyvert). :)

[ Szerkesztve ]

(#96030) TeeBee73 válasza reelc (#96027) üzenetére


TeeBee73
addikt

Inna set? Inkább: "inna szeszt". ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#96031) Vistaboy válasza MegalodonS (#95897) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez durva, hogy csak GR70 Solo teljesítése felett fognak esni a Primal Ancientek. Nem mintha teljesíthetetlen lenne, de azért legalább GR60-ra levehetnék ezt a szintet. Oké, tudom, egyesek már két nap után GR80-on lesznek az új szezonban is, de azért azokra is gondolniuk kellene, akik kevésbé elhivatottak. Így ők egy komplett tárgy-szettől teljesen el lesznek tiltva, ami meg fogja majd osztani megint a játékosbázist.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#96032) rumkola válasza Vistaboy (#96031) üzenetére


rumkola
veterán

Annak aki nem futja meg a GR70-et én sem adnék PA cucut. :) Jó ez így.

(#96033) sto1911 válasza rumkola (#96032) üzenetére


sto1911
veterán

Igaz, azoknak ott az élet inkább. :D flame on

(#96034) Edge válasza Vistaboy (#96031) üzenetére


Edge
veterán

gr70 anci cuccok nélkül lehozható wizard-al. Többi kasztról nem tudok nyilatkozni, de tippre azokkal is megy.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96035) Ribi válasza Vistaboy (#96031) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ne csináljuk már, hogy amiatt panaszkodunk, hogy az is megkapjon mindent aki nem is játszik :O
Wowban is ez ment, hogy jaj én nem játszom, de nekem is kell a fullos űber sett mert én mennyivel vagyok kevesebb mint aki 10x annyi időt tol bele... Inkább büntessük azt aki túl sokat játiszk.

(#96036) Vistaboy válasza Ribi (#96035) üzenetére


Vistaboy
veterán

Panaszkodik a rák, mit kell mindjárt megsértődni? Én csak azt mondtam, hogy szerintem a GR70 egy picit magas követelmény ahhoz, hogy esetleg olyanoknak is lehetőségük legyen találni egy jobb tárgyat, akik ritkábban játszanak.

Miért, szerintetek azok még egy hangyafingnyi esélyt sem érdemelnek Primal Ancient cuccra, akik nem akarnak a Leaderboard tetejére felkerülni? Ugyanúgy megvették a játékot, ugyanazokra a tartalmakra kell jogosulniuk, mint a többieknek. Ha fizetősek lennének a Primal Ancient cuccok, akkor nyilván nem idegeskedne az, aki nem akar érte fizetni, hogy nem kapja meg. De ha már egyszer valaki megvette a játékot, ne legyen tartalmi korlátozás rá, csak mert neki kevesebb ideje van játszani, mint a "nagyoknak".

De részemről befejezem, mert mindig csak a kötekedés megy, pedig nem mondtam semmi rosszat. Engem úgysem nagyon fog érdekelni a S10, mert jön az Andromeda, úgyhogy peace, nem akarok flamewart indítani.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#96037) Elemental


Elemental
addikt

Ez úgy fog kinézni, hogy megyek egyszer gr70-et, és utána már bárhol eshet panci, vagy csak gr70 felett eshet?

(#96038) MegalodonS válasza reelc (#96029) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miert ne hozna,szerintem meg sokat is hoz!!Lehet egy uj-vagy tobb meta variaciot is hozhat!!

Armory nagyon-nagyon praktikus meg az eltuno CMaterial is,de a gemek is eltunhetnenek mert az is csak folglalja a helyet,hala a nekro hoz meg ket stash helyet,ami kb az o cuccaikra lesz eleg!!

A prinal szerintem nagyon ritka lesz vagy meg annal is ritkabb!!

(#96031) Vistaboy

A GR70 mar tenyleg konnyu,egy sima set es egy jo fegyo es hozod a GR60-at,onnan mar nem sok van.A mult sezonban en HTWD,Para 700,furnace nem volt a kockaban!!!! es hoztam GR77-et,jah es en nem vagyok profi jatekos!!

Azt meg ne felejtsuk el,egy lvl1 kari mennyi ido alatt van mondjuk Para200-on,ami meg, egy nagy konnyites!!

(#96037) Elemental

Utana kapod!!

(#96039) Ribi válasza MegalodonS (#96038) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért könnyűnek nem nevezném. Én nem rég vettem meg a játékot, most tartok P640-nél crusaderrel, de a 70 még messze van. Valahogy a balance nagyon nincs meg classok között. Valamikor próbáltam talán 67-et, de úgy 1shotol a közmob is hogy csak pislogok, miközben 60 könnyen megvan.

(#96040) zsotesz81 válasza MegalodonS (#96038) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Ha olyan könnyű a GR70 akkor mondjátok már meg plíz mit változtassak ezen ezen a DH-n, mert kb. one hit-elnek a mob-ok. Még a damage úgy ahogy megvan, próbáltam úgy is , hogy all res kavicsokat raktam a socket-be, de úgy is elintéztek.
esetleg egy esoteric alteration-t kéne berakni mondjuk a zei's stone helyett? De akkor meg damage-et bukok.

Egyébként én Vistaboy-jal értek egyet, szerintem is a GR60 lenne a reálisabb. Én kb. valahol itt umom meg a játékot mert már alig esik upgrade. Kadala is b*szik adni bármit is :DDD

Múltkor egyébként upgrade-eltem kb. 25 rare övet, gondoltam hátha ad egy witching hour-t hát rohadtul nem, cserébe volt olyan amiből adott 3-at is amiből 2(!) ancient lett. Volt,hogy a Nataly sapiból is egy órán belül 2 anci esett. Persze az meg nem esik ami kéne. Random mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96041) Ribi válasza Vistaboy (#96036) üzenetére


Ribi
nagyúr

Eleve a PA cuccok semmivel sem nyújtanak többet, mint a PA cuccok. Persze max statosak, de 10 A cuccból nagyon közel kerülhetsz a PA statjaihoz és ha PA-t is kapsz, egyáltalán nem biztos hogy jó statokkal. Innentől az, hogy valaki nem kap PA-t nagyjából semmit sem számít. Mintha hiszitből kellene a PA, mert nekem az jár, mert megvettem a játékot :F
Túl sokszor olvastam WOWban is ezt a hozzáállást és szénné is butítják folyamatosan az egészt. Azért mert vaaki megvette a játékot nem jár neki semmi, csak az amit elér benne.

(#96042) kisza25 válasza Ribi (#96039) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát igen én sem vagyok egy nagy spiiler, hamar el tudják venni a kedvem, 43 edddig nálam a plafon amit egyedűl le tudtam nyomni, igaz 3 karit is eltoltam 70-ig most (DH,Wiz,Crus)
DH-ra megvan 2 set is, de nem tudom eldönteni, melyik a jobb, meg nagyon papír vagyok, tudok vele aratni, de sokszor menekülőre kell fognom:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#96043) MegalodonS válasza Ribi (#96039) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az egyeduli szezon, amiben nem csinaltam meg a Guardian-t,az akkor volt amikor csak Crusival jatszottam :O

Szerintem jobb tobb karakterrel jatszani!Nekem van mindenre szolo GR,DB farm,ZMonk

(#96040) zsotesz81

Mondjuk csinalj egy Cluster Bmomb Marudert ez helyett es probald ki azzal

[ Szerkesztve ]

(#96044) Ribi válasza MegalodonS (#96043) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez szép és jó, de pont én sem játszom annyit, hogy több karit is fel tudjak húzni.
Már rájöttem, hogy a crusader rossz választás volt, multiban szinte használhatatlan, jóval alacsonyabb paragonos dh/wizz is kategóriákkal gyorsabban irt. Próbálom összevakarni a LoN settet, de nagyon macera.
Elkezdtem húzni egy wizzardot és most hogy összejött jár cucc vele T10-ben már gyorsabban haladok vele mint crusaderrel. Persze magasabb szinten nem sokat ér még.

(#96045) JohnyMilan válasza Ribi (#96039) üzenetére


JohnyMilan
tag

Úgy gondolom teljesen rendben van a GR70-es követelmény. Én csak egy casual játékos vagyok, NS-ben 861 paragon pontom van és ebben az eraban így állok:

Seasonben pedig egy Crusadert indítottam, 652 paragon és 82-es Greater Rift. Nem igényelt túl sok időráfordítást, hogy ezt elérjem, szóval szerintem reális a GR70 követelmény.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#96046) zsotesz81 válasza MegalodonS (#96043) üzenetére


zsotesz81
senior tag

lehet az lesz

(#96047) Ribi válasza JohnyMilan (#96045) üzenetére


Ribi
nagyúr

GR82, akkor valamit én csinálhatok nagyon rosszul...

(#96048) Peppo válasza zsotesz81 (#96040) üzenetére


Peppo
őstag

Egyrészt a DH sajnos ilyen. Egy-két pofontól eldől. Sosem leszel vele olyan erős, hogy bírd az ütéseket. Inkább arra kell törekedni vele, hogy azelőtt csapd le a dögöket, hogy hozzád tudnának érni. És persze közben futkosni kell, mint aki megkergült.

Másrészt a cuccaid így is jóval több toughnesst adnak, mint amennyi nekem valaha is volt. Én még az elusive ringet is kivenném, és helyette element gyűrűt raknék a plusz damage miatt.

Egyébként jó cuccaid vannak, de pl. a tegez nem nagy szám és a cipőből, gatyából is olyan kellene, amiben all resist van. Az sokat segít. Páncélba mehet gyémánt. És bár ezért megköveznek majd páran, ha nagyon nem bírod, a witching hourt is lecserélheted valami anci alllresistes övre, ami megdobja a toughnesst.

(#96049) Peppo válasza Peppo (#96048) üzenetére


Peppo
őstag

Ja és a vállas sem az igazi.

(#96050) Dadan01 válasza zsotesz81 (#96040) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ezzel a karival kb 7 perc alatt le kellene nyomatni a 70es grt. Mondjuk nem vágom miért elusive ring van coe helyett a kockában, meg a visage is felesleges. Ugyanis grben illik a coe fire alatt sebezni, közben meg úgy mozogni, hogy a következő fire alatt legyen jó sok mob esetleg egy elit is és nyomni mint süket a csengőt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.