Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) mikromanus válasza Rison77 (#20998) üzenetére


mikromanus
veterán

Critenként 8% eséllyel kapcsol a BR rúnája a sprintes hátszélen. Minden 12-13. kritikus találat tölt nagy átlagban

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21002) Rison77 válasza Cyberbeni (#20999) üzenetére


Rison77
senior tag

Eddig nemigazán vettem észre semmi változtatást, tegnap óta tapasztalom ezt, egyik ismerősöm is panaszkodott, hogy valami nem stimmel ma, ww barbizik átpörög a fél területen be a közepébe, tornádók dolgoznak, és a közepén behal 0 fury-val.

(#21003) mikromanus válasza Rison77 (#21002) üzenetére


mikromanus
veterán

Ahogy illik. Lehet bekapcsolták és eddig hibásan működött. Vagy elvétette a ww rúnát és nem megy át az ellenen. elakad, azt megakad :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21004) F-ECT$ válasza DIMITRIUS (#20966) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja igen. Csak azért nem jutott eszembe, mert überen és bossokon általában nincs 5 target, így ezt én eddig max farmoláshoz használtam.

Dive ever, work never.

(#21005) Chiller válasza Chiller (#20774) üzenetére


Chiller
őstag

Mostanában egyre többször látom a diablo3.exe not responding / nem válaszol feliratot.
Másnál is ilyen, vagy csak engem tisztel meg a játék?
Régebben csak akkor csinálta, ha be volt kapcsolva a kiterjesztett asztal, de most már csak úgy simán is csinálja és rohadtul kezd idegesíteni.... Win7 x64, a gépem az adatlapon.

Szóval másnak nem.. érdekes.

(#21006) F-ECT$ válasza mikromanus (#20979) üzenetére


F-ECT$
titán

Wizként nálam bejött a SoJ. MPL10 Kulle-t vertem le először nélküle, aztán vele. "Papíron" -19k dps-t adott, de mégis 15 másodperccel előbb végeztem.

Dive ever, work never.

(#21007) davidsito


davidsito
tag

DISCONNECT probléma nálam!

Sziasztok!
Egyre sűrűbben történik meg a dolog ..
Farmolgatok mp6-on, gyűjtöm valorokat
Majd épphogy megvan az 5-6-7-8 elit pakk... Pfff felugrik az ablak és a menüben találom magam.

Minden elölről kezdek, de sűrűn előfordul ez.
Valami ötlet?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#21008) Amur


Amur
addikt

Na ezen a videón látszik a build lényege:
furiouschargebuildXPfarm

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21009) Rison77 válasza davidsito (#21007) üzenetére


Rison77
senior tag

Gondolom ww barbár vagy. Náluk van ez a probléma már a megjelenés óta, nálam is valamikor random előjön kb 3-4 napig folyamatosan játszhatatlan az egész, aztán 1-2 hónapig semmi, elvétve 1-1-et. Már rég tud róla a blizz, de még csak vizsgálják és írogatják ami eszükbe jut, kapcsold ki a vsync-et, windowed mod, stb, de nemigazán láttam még olyan embert akinek ez megoldotta volna. Az is random, hogy kinél jön elő független a net kapcsolattól, illetve a géptől.

(#21010) davidsito válasza Rison77 (#21009) üzenetére


davidsito
tag

jól van, akkor nem verem szét kalapáccsal a routhert :)
mert ha baja lenne, akkor kilépne a diablóból is, nem csak a menübe

bosszantó, mikor éppen potyoghatnának a dolgok, kezdhetem elölről

és nem beszélve über elitek esetében, kis társaim bent izzadnak a csatamezőn én meg kint malmozok
:)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#21011) Amur


Amur
addikt

XP runokkal kapcsolatban volt kérdés hogy hol és hogyan érdemes nyomni.
Viszonyításképpen a barbim armoryban írt sebzése 138k
Kipróbáltam MP2 és MP5 között hogy adott időre hol jön több XP.
A korábban már említett,általam csak "speed" runnak nevezett útvonalat átlagban 12-15perc alatt teljesítettem MP szinttől függően(látszik hogy csak pár perccel tartott tovább az MP5is,sőt volt hogy az MP2 tovább tartott mert több elite-be futottam bele-korábban 10perc alá saccoltam egy kört,de tévedtem,sorry)
hellfire ring+23%-os piros kavics a fejfedőben persze,és így runonként 7,5-9,5 millió xp jött össze.
Mivel MP2ön is megvolt a 8 milla,és azt tart a legkevesebb ideig végigfutni,nálam az nyert,pláne hogy így lehet védelemből rendesen visszavenni,már át is skilleztem magam,plusz a kraftolt válvédőm cseréltem egy olcsón szerzett lacuni-val így még +12% move speed megnyerve.
Vesztettem kb. 8k sebzést,de ezen a szinten ez észre sem vehető,pláne hogy tough as nails brawler-re lett cserélve,így ha körbevesznek(márpedig a furious charge skill lényege belehajtani a tömeg közepébe) akkor plusz 30% sebzést kapok),sőt a warcry is simán kihagyható,visszakaptam a Wotb-t.
Így majd változik szerintem a sebesség rendesen.Még inkább az MP2 mellett szól majd minden!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21012) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ezt a gyökeret: [link] :D A chat-je már le van tíltva twitch-en, csak azok tudnak írni a falra, akik ajánlottak fel neki pénzt. Szánalom ez a gyerek.

(#21013) Goldwin


Goldwin
aktív tag

A haverom kölcsönkapta a Diablo 3-at. Feltelepítette, aktiválta az ajándék vendégkódot, de néhány nap után megállt a fejlődésben. Most szeretne olcsón venni egy olyan kódot, amellyel tovább fejlődhet. Hol tudna olyat venni? Esetleg tudtok olyan oldalt, ahol árulnak 10.000 Ft alatt Diablo 3-at?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21014) Ptech válasza Goldwin (#21013) üzenetére


Ptech
őstag

(#21015) Goldwin válasza Ptech (#21014) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Köszönöm a nagy büdös semmit! :W

(#21016) Qru válasza Goldwin (#21015) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

10k alatt nem kapsz sajnos. :(

#nincsbennetarcsi

(#21017) Sirandrish válasza Pekkk (#21012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy igazi scammer gyökér :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21018) persil válasza Goldwin (#21015) üzenetére


persil
nagyúr

Tökéletes választ kaptál a kérdésedre... Inkább köszönnéd meg.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21019) Ptech válasza Goldwin (#21015) üzenetére


Ptech
őstag

Rakd zsebre, ingyen volt.

(#21020) Goldwin válasza Qru (#21016) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Sejtettem, de gondoltam megkérdezem.
Köszi! :R

persil: Azt hiszem világosan fogalmaztam fentebb. Arról nem tehetek, hogy Ptech-nek nem sikerült leszűrnie a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#21021) Rankerz válasza Pekkk (#21012) üzenetére


Rankerz
senior tag

2 napja még úgy volt hogy sose játszik Diablo 3 mat többet mert unja, sokáig tartott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21022) mephi666 válasza Pekkk (#21012) üzenetére


mephi666
nagyúr

ki ez a fikaevő nyikhaj? :DDD

lol: "breakfast of champions" (bajnokok reggelije :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21023) Amur válasza Goldwin (#21020) üzenetére


Amur
addikt

Most a 10k vagy 10900ft.. szerintem ezen nem érdemes már lovagolni.
Ez egy olyan játék amit évekig fogsz tolni.ha meg nem így érzed akkor tényleg nem érdemes érte ezer ft-ot sem adni.(én már nem is számolom hány 100 órám van benne,de egy percig nem bántam meg hogy pénzt adtam érte)
Abban meg igaza van Persilnek hogy kérdeztél,kaptál segítséget,az hogy a linken nincs 10k alatti ár,azért van mert nem létezik ennyiért,erről a válaszadó sem tehet! A köszönöm lett volna a helyes reakció!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21024) Mr.White válasza Goldwin (#21020) üzenetére


Mr.White
senior tag

ment pm

(#21025) Pekkk válasza mephi666 (#21022) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Kingcrygor. :) Ezt a Lacunit el lehet adni még értelmes áron? [link] Elég durván beállt az AH. Nem nagyon viszik a lomokat. Mi lesz így?

[ Szerkesztve ]

(#21026) sunnymarcell válasza Rison77 (#20998) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

A tornádó proc coeffientjét megváltoztatták 0.2-ről 0.08ra nemrég (talán még 1.0.5-ben?), ez azt jelenti, hogy ha critelsz, akkor 8% esélyed van, hogy egyáltalán a battle rage crit-ként számolja (és még akkor sem biztos hogy kapod a 15 fury-t). Ez mindenre vonatkozik, például ha egy Echoing Fury van a main handedben (mert ugye a sprint csak a main hand-el számol), akkor 10% fear chance-el igazából 0.1*0.08 = 0.8%, és 20% fear chance-el 0.2*0.08 = 1.6% esély van, hogy egy tornado tick fear-eli a monsztát.

(#21008) corvette: Semmi sprint, semmi WotB, nagyon lassú.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21027) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok! Húsvétkor várható Diablo 3 akció, vagy valami leárazás valahol? Vagy mikor lesz akció? Tudtok valamit? Kérlek segítsetek!

(#21028) #57919488 válasza Bonkheads (#21027) üzenetére


#57919488
törölt tag

Blizzard-nak nem nagyon szokása leárazást csinálni :(

(#21029) mikromanus válasza #57919488 (#21028) üzenetére


mikromanus
veterán

Legfeljebb adnak hozzá egy heti/havi WoW kódot ugyanannyiért. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21030) Amur válasza sunnymarcell (#21026) üzenetére


Amur
addikt

A 2.0-ba beraktam a Wotb-t is,a sprint-et én nem szeretem,meg ez így sebez is
(alapból 195% weapon damage)
a sprinttel meg csak szaladsz,inkább feldobtam egy lacunit és +12% movement speed.
Biztos gyorsabb a sprinttel,de nekem a zuzás kell! :) Bele a tömegbe ezerrel!
A 2.videó pörgösebb(nem tudom melyiket nézted),de még abban sincs wotb.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21031) sunnymarcell válasza Amur (#21030) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Nekem is 24% MS van lacuniból is innából, de én már kipróbáltam egy pár buildet, nekem a klasszikus alkaizer jött be a legjobban.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#21032) #57919488 válasza mikromanus (#21029) üzenetére


#57919488
törölt tag

Majd akkor leárazzák ha már kijött a kieg és megveszik páran leárazva de 60 lvl után rájönnek, hogy kieg nélkül semmit sem ér az egész és a kb. 5-7E HUF-ra leárazott játékhoz megvehetik majd a kieget 12E+ HUF-ért :W
A Blizzard játékokat kezdettől éri csak meg mert utána már lehúzás ha 1-2 kieget kell hozzá venni :(((

(#21033) F-ECT$ válasza #57919488 (#21028) üzenetére


F-ECT$
titán

Dehogynem.

Dive ever, work never.

(#21034) #57919488 válasza F-ECT$ (#21033) üzenetére


#57919488
törölt tag

De nem.

(#21035) mikromanus válasza #57919488 (#21032) üzenetére


mikromanus
veterán

Sose KELL venni. Miért lenne lehúzás az, amiért ugyanazt kapják mint bárki más? Hozzánk képest meg valamivel többet is. Kitesztelt/optimalizált(abb) játékot, stabilabb szervereket mint az elején volt, sokkal több tartalmat, casual friendly nehézséget végig, pénzbefektetés nélkül is simán és könnyen megszerezhető itemeket másoktól, olyan dropot ami használható is az adott szinten, olyan craftot ami magatalálós, és hobbi játékosoknak is lehetőséget ad AH nélkül is hasonló erősségű itemeket szerezni, mint a "pénzes AH mániásoknak", olyan csapatjáték lehetőséget ami előnnyel jár és nem önsz*p@tás. Mi meg ezeket apránként kaptuk. sok-sok szívás után, meg elszenvedve a baltával nyesegetős optimalizálós szakaszokat. :DD

Az csak egy dolog, hogy többnyire a régebbi játékok olcsóbbak. Az életciklus a bnet játékainál és árazásánál jóval hosszabban megmarad a csúcson. Jók az új játékosok,d e nem kellenek bármi áron. Tudod, előszűrik a fizetőképes potenciális vásárlókat (későbbi RMAH rendszer olajozásra). ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21036) #57919488 válasza mikromanus (#21035) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mivel csak fejlődésre kell majd megvenni az alap D3-at azért szerintem egy kicsit drága lesz ha a kieg nélkül nem ér semmit. Vagy az annyira megéri 5-7E HUF miatt, hogy eljusson valaki 60-ig és utána kezdi csak el a kieget? :U
Az újak csak átrohannak majd az egészen, hogy max lvl-en farmoljanak. Akik meg kezdetektől játszottak azoknak éri meg többnyire a kieg, nem az újaknak.

(#21037) Amur válasza mikromanus (#21035) üzenetére


Amur
addikt

Veled értek egyet,mert nemhogy ugyanazt a tartalmat kapják meg amiért mi kiadtuk a pénzt a megjelenéskor,hanem sokkal többet.
Az hogy a kieg. kell-e majd nekik azt eldöntik!
Ha nem jött be a játék akkor ugysem veszik meg,ha bejött akkor meg ugyanugy beruháznak majd mint mi!
Én azért sejtem hogy az a kieg fog akkorát szólni mint a D2 kiegjei!
Ha pedig legalább annyi minőségi tartalmat raknak bele akkor sima úgy hogy fizetünk majd mint a katonatiszt!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21038) F-ECT$ válasza #57919488 (#21034) üzenetére


F-ECT$
titán

frostshock.eu/wow/2011/12/07/karacsonyi-vasar/

Csak 1 példa. (Mobilról vagyok.)

Dive ever, work never.

(#21039) #57919488 válasza Amur (#21037) üzenetére


#57919488
törölt tag

Amit Te most tartalomnak gondolsz az új kiegnél a még 60-as kariknak azokat már fel se fogják venni mert csak fejlődés közbeni szemét. Ha egy kieg bejön akkor lőttek az addigi tartalomnak mert minden gear kuka lesz és csak szenvedés lesz karit felhúzni.

(#21038) F-ECT$:
És más akció nem is nagyon volt mert csak a WoW-ot akciózzák állandóan (valamiért).

(#21040) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

200 amulet, és csak a barbárom kapott érdemi upgradet.
3 legjobb DH,Barb,Monk-on: [link]

(#21041) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez is megvan! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21042) xavix13


xavix13
senior tag

WW barbárnál (vagy akármelyik buildbe) számít valamit az off hand sebzése? :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#21043) Krytec


Krytec
tag

Kicsit se lettem ideges mikor megláttam mit craftoltam... ha 80 körüli chd lett volna, akkor nem kellett volna többet amulettekre költenem :W

(#21044) killerjohn válasza Sirandrish (#21041) üzenetére


killerjohn
addikt

Gratulálok!

(#21045) Cyberbeni válasza xavix13 (#21042) üzenetére


Cyberbeni
addikt

sprint sebzés a teljes sebzés ~80%-a, csak a MH dmg-től(nem dps, hanem az xxx-yyy érték) és az utoljóra használt fegyver sebességétől függ
a maradék ~20% a ww sebzés, ennek kevesebb, mint a fele jön OH-ből, a kezdőfegyver sebességétől függ. (tehát a sebesség pont a másik fegyvertől függ, mint a sprint, hogyha ww közben sprintelsz)

vagy ~70/30 körül is lehet az arány, ez több mindentől is függ (milyen fegyvered van, hány tornádóval ütöd az ellenfelet, stb)

szerintem a legjobb taktika, hogy a kívánt statokkal rendelkező offhandek közül azt kell megvenni, ami a legnagyobb dps-ű a nem túlárazottak közül.

(#21046) proci985 válasza Sirandrish (#21041) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Gratulálok!

Krytec: pedig ez még így is eléggé jó.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21047) Andie


Andie
őstag

Srácok, valaki kölcsönadna 1 rövid kör erejéig egy Life Steal-es Fury-t?
Ki szeretném próbálni, mennyire tölti vissza az életemet. Mert mostmár hála Gorneck ötleteinek, feltápoltam a sebzésemet majdnem 100k-ra, úgyhogy azzal nincs gond (már az én szintemen).
Viszont amint összeakadok valami multiparaszt elittel, úgy leszedik a 40k életemet, mint a sicc.
Jelenleg nincs rajtam LifeSteal, csak LoH, kb 1000. Szóval ha valakinek van egy LS-es furyja, és megbizik bennem annyira, hogy 5 percre kipróbáljam, plz irjon! (privibe biztos észreveszem :) )

köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21048) mikromanus


mikromanus
veterán

Itt egy újabb fan build teszt. Ez kicsit súlyosabb karakter. Vagyis kétkezes fegyvert lóbál. Crit és fury spender skillek? Ugyan minek? (mondjuk a rendre azért kell, meg pár percenként yeti és battle rage is igényli):
Diablo 3 - solo Barbarian - MP3 - Act 2 - Vault of Assassin run -Rend-revenge-charge build
Picit lassúcska, de felpörög ha ellenség kerül a radarra :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#21049) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi srácok! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21050) Szancsó válasza Sirandrish (#21041) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Grat!
Következő kiszemelt karakter? :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.