Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) P00By válasza duronx (#28192) üzenetére


P00By
nagyúr

Szuszá, ez ilyen. Nekem ma 4 legend esett, mindből brim lett.

(#28202) radi8tor válasza #79621120 (#28200) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt :K

⭐ Stella

(#28203) #79621120 válasza radi8tor (#28202) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm . Túl gyorsan pörög ez a topic .

(#28204) duronx válasza P00By (#28201) üzenetére


duronx
senior tag

Eddig úgy sikerült goldhoz jutnom, hogy olcsón vettem, drágán adtam, (de ez nem mindig jön be s ritka hogy nagyot szakítok) de ahogy Horbal is írta kell hozzá alap tőke. Pár napja sikerült egy csizmát RMAH-ban eladnom 2.25 euro-ért s abból vettem 70 M goldot. Igaz nem sok, de alap tőkének jó :DD
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, tippeket :R
Megnyugodtam akkor hogy nem csak én járok ilyen cipőben. ;]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28205) duronx válasza buherka (#28198) üzenetére


duronx
senior tag

Mesélj, mi volt az a durva nagy szerencse???

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28206) Gyick válasza duronx (#28204) üzenetére


Gyick
őstag

Én egyszer adtam el rmah-ban 40 euroért egy inna gatyát,sima gold ahban a legnagyobb eladásom 25millió gold volt egy vile wardért meg csomó kisebb 1-2 millás,de merem állitani hogy össze-vissza nem költöttem még el 100m aranyat összesen az 5 karimra.(a 40 azt eurót azt elbuliztam ).bár nagyon sok minden van ami úgy esett nem úgy vettem...ez van,meg szerintem régebben kicsit könnyebb volt golhoz jutni.Mad talán ha jönnek új legendaryk változik vmit a helyzet

(#28207) F-ECT$ válasza duronx (#28205) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy fullos chantodo wand. Talán 2.5B-ért ment el.

Dive ever, work never.

(#28208) duronx válasza Gyick (#28206) üzenetére


duronx
senior tag

40Euro és a 2.5B gold, az igen :Y Bár tudom hogy van aki többet is szakított már mint 40Euro, de ez is szép pénz :K Szerencsés emberek vagytok.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28209) Chiller


Chiller
őstag

És akkor találja meg az ember az essence-t... Vajon mikor lehet végre kikapcsolni a kék/fehér/szar itemeket...
http://i.imgur.com/p2DVljE.jpg

(#28210) szallasi007 válasza Chiller (#28209) üzenetére


szallasi007
őstag

Kész szerencse, hogy kevesebb de minőségibb sárga cucc esik 1.0.8 óta..... ;]

(#28211) killerjohn válasza szallasi007 (#28210) üzenetére


killerjohn
addikt

ezt ki mondta neked? :N

(#28212) buherka válasza duronx (#28205) üzenetére


buherka
addikt

Ez volt a nagy szerencse...nyalóka
2.5 milliárdot kaptam érte.

MP7, 0 valor

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28213) x6radio válasza duronx (#28208) üzenetére


x6radio
tag

Nem tudom ki szokta nézni KingKongor live streamjét, pl megdöbbent ő is mikor egy item rmah-n 300-350Eur-ért ment el. Beteg! :D

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#28214) RockHaRD válasza x6radio (#28213) üzenetére


RockHaRD
addikt

az tényleg megdöbbentő, tekintve hogy 250€ a max, amiért ki lehet tenni :U

(#28215) Gorneck válasza x6radio (#28213) üzenetére


Gorneck
titán

Azzal sokkal jobban keres, hogy átb.sz másokat...meg a sok birka támogatja őt....

Gorneck#1239

(#28216) CactuS válasza Gorneck (#28215) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt egyébként sem értem azokat az embereket, akik azért fizetnek, hogy mások játszhassanak... (Azokat sem, akik játékbeli dolgokkal támogatták, hogy a "bálványuk" minél gyorsabban haladhasson...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28217) tomazin válasza CactuS (#28216) üzenetére


tomazin
veterán

akkor úgy néz ki nem csak én pillogok azon, hogy a TOP BRONATORSnál 100$+-ok vannak... :F

(#28218) killerjohn válasza CactuS (#28216) üzenetére


killerjohn
addikt

Pedig teljesen reális, hogy aki szórakoztat, annak fizetsz, támogatod, meghívod egy sörre - hívhatod bárminek. Ha valakinek az a szórakozás, hogy egy streamert néz, akkor bizony van ilyen. Nem mintha én érteném, hogy valakit hogyan szórakoztat az, hogy egy streamet néz, de nem kell nekem mindent értenem attól még lehet valós. Ez olyan, mint hogy Day9-nak is vannak donation csomagjai, mindenféle hülye jelvényért meg baromságokért. Havi 5$-t tolok át a srácnak PayPalon, mert imádom amit csinál, és még csak meg sem néztem hogy mi a fene van a csomagban amiért fizetek. A lényeg, hogy csinálja tovább, mert egy hónapban 10-20 óta szórakozást nyújt nekem a srác (ejjnye de hülyén hangzik ez így ;] )

Persze a magyar kultúrában ez teljesen ismeretlen, itt az ország fele csak most kezdi tanulni a számítógépet, a másik fele meg már ismeri annyira, hogy tud trollkodni - nem kell nagy reményeket fűzni ahhoz, hogy a közeljövőben ez az adok-kapok bármilyen szinten beivódna a köztudatba :N

szalontai: ne nagyon csodálkozzál, 100$ meglehetősen aprópénz. Persze, nem diákgyereknek meg minimálbéres munkásnak, de lehet úgy is nézni, hogy ez 6-7 KFC kajálás ára. Volt egy HUD donator srác, aki meghívott egy sörre (valami 3-4 EUR-ból), erre eltelt 2 hónap, és csak pislogtam mint vak a sötétben, hogy jött tőle 20 EUR. Mondom WTF, írok neki skype-on, hogy mi van veled haver, elment az eszed? Erre az volt a válasz, hogy éjjel talált egy 180 EUR-os valamit, ült a gép előtt és rájött, hogy ő már rég abbahagyta volna a HUD nélkül a játékot, és így akarta megosztani a szerencséjét velem. Ennyi, ilyen van, csak ritkán hallunk róla...

[ Szerkesztve ]

(#28219) Assdak


Assdak
őstag

Van külön topikja a Barbároknak, mint a DH club vagy a WD club?

(#28220) mpierre válasza Assdak (#28219) üzenetére


mpierre
veterán

Nyet.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28221) F-ECT$ válasza CactuS (#28216) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig nem nehéz megérteni, Charles Mansonnak a mai napig vannak hívei. Az ember alapvetően társas lény (hogy ez evolúciós vagy isteni hatás, abba most nem mennék bele), és így vannak akik vezetni szeretnék, és vannak akik azt szeretik, ha vezetik őket. Ezen érzések erőssége egyénenként változó (valakiknél hiányzik is).
Persze ezzel nem azt mondom, hogyha egy streamet nézel, akkor szükséged van vezetésre, de vannak akiknek igen. Egyszerűen szeretnének egy csoporthoz tartozni, kapcsolatot teremteni egy "ismert" emberrel, és így osztozni a "sikerében".
Emellett ahogy már más is rávilágított: a nálunk szerencsésebb fejlődésű országokban a pár tíz dollár aprópénz, illetve ha valaki pl. a stream nézés közben tanul, vagy akár konkrét kérdésekre kap választ a streamelőtől, akkor ezt honorálja, és nem csak akkor fizet egy szolgáltatásért, ha erre rá van szorítva.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28222) tomazin válasza killerjohn (#28218) üzenetére


tomazin
veterán

hát abban a részében nagyon egyetértek,h az ember annak fizessen aki szórakoztatja (zenésznek, filmesnek, írónak, etc.), ne a magukat közbeékelő élősködőknek.

[ Szerkesztve ]

(#28223) mikromanus válasza Assdak (#28219) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez A Barbár topic, csak néha teleszemetelik mással :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28224) sto1911 válasza killerjohn (#28218) üzenetére


sto1911
veterán

En szivesen olvasnek toled a D3-mal kapcsolatos technikai informaciokat, hogyan epul fel, mi-hogyan dolgozik a hatterben, kicsit melyebben, mint a "randomgenerator van" szint, pl. hogyan epitetted fel a hudot. Nem tudom van-e kedved irni rola, ill. lenne-e ertelme/erdeklodo ra.

(#28225) Assdak válasza mikromanus (#28223) üzenetére


Assdak
őstag

Akkor felteszem ide a kérdést =)

WW/Hota buildre mi az optimális?

OH: Echo magas dmg + str + socket vagy Echo alacsonyabb dmg + str + cd + socket.

OFFH: Axe + atk speed + cd + ls + socket 1000 dmg körül vagy Sword Magasabb dmg + str + cd + ls + socket

(#28226) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Csináltam egy elég érdekes és hatékony buildet a monkomnak. MP10-et elég gyorsan farmolom vele. [link] A Wave of Light - Explisove Light rúnával közel 4 misiket critel. Ha magamra húzom a mobokat, akkor aztán röpködnek az óriási critek. Miért van ekkora különbség a többi rúnához képest? A Crippling Wave-el meg fossa a tornádókat ha körbe állnak, hiába kevés az AS. Elég ütős lett. Mp10- alá tuti nem megyek már. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28227) killerjohn válasza sto1911 (#28224) üzenetére


killerjohn
addikt

kérték -> próbáltam -> le lett tiltva logouton
meg aztán itt van Sárpac, aki tud mindent :B

Viszont a HUD beta teszter csapattal az éjjel rájöttünk hogy miért van 1.0.8 óta a rubberbanding probléma a battle.net-en. Megtaláltuk a hibát Blizzard helyett... :DD Gondolkodtam, hogy írok nekik egy ticketet, de nem akarom túlfeszíteni a húrt :)

(#28228) Gorneck válasza Pekkk (#28226) üzenetére


Gorneck
titán

Crippling magába állat az összerántásról ne is beszéljünk. Én SOJ-val is megspékeltem a Monkom. Ideális "tank" build alapnak ez a két skill.
Csak én exp palmot/vakítást használok a serenity helyett...[link], csak most a folyamatos haladás miatt betettem némi védelmet...segítek szintezni egy DH-t. Monkkal meg igen csak lehet haladni.
TC meg nem rossz kényes szitukba. A jelenlegi passzív sorom meg semmire se váltanám. Szal mikor jött a peccs próbáltam ezt a buildet amit összeraktál, de nálam hamar kiesett soloba is...partiba meg nem szerettem volna, ha a CM köpköd rám... :D
De ettől ofc remekül lehet használni. :)

Mármint? 2 rúna kivételével a többi más sebzéssel operál és más pluszt is ad. Nekem a pillar is bejött egyébként én azzal toltam magas mpl-en egy időben.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28229) sto1911 válasza killerjohn (#28227) üzenetére


sto1911
veterán

Komolyan? Ez de kar... Miert? Csinald meg mas mediumon :)

(#28230) mikromanus válasza Gorneck (#28228) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm... ez a cyclone jónak tűnik. Kell a fenének az életbiztosítás. A serenity is csak azoknak való akik félik az ellent. :DDD Este megsasolom Miss Quasimodot becyclonozva.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28231) Pekkk válasza Gorneck (#28228) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Az Empowered Wave-nél olyan 900k-s crieket látok ugyanezzel a gearrel. Itt közel 4 misik repkednek. Ezt nem értem, hogy miért ez a nagy különbség. Az a +35 spirit meg simán megéri szerintem.

(#28232) Gorneck válasza mikromanus (#28230) üzenetére


Gorneck
titán

Nem használom amúgy (ahogy potit se, egy karimnál se)...sose tettem...de mivel így folyamat lehet pörögni bent van...főleg hogy odébb se kell így állnom...szal a gyors hatékony haladás miatt nem jön rosszul.

(#28231) Pekkk: Ma kipróbálom, nem rémlik ekkora különbség.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28233) tomazin válasza sto1911 (#28229) üzenetére


tomazin
veterán

támogatnám én is, szívesen olvasok okos dolgokat.

rubberb: ezek szerint akkor kliensoldalon lett valami elmolyolva?

[ Szerkesztve ]

(#28234) Thrawn válasza mikromanus (#28230) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó a Cyclone, én benthagytam a Serenityt is mellé. Sweeping Wind fel -> 1-2 Cyclone hogy jó sűrűn álljanak körbe a mobok -> Blinding Flash -> profit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28235) x6radio válasza RockHaRD (#28214) üzenetére


x6radio
tag

Akkor rosszul emlékszem. Talan dollar volt

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#28236) killerjohn válasza sto1911 (#28229) üzenetére


killerjohn
addikt

Más médiumon van topicom, ahol publikálok forráskód részleteket, leírásokat. Teljeset soha, az nem az én stílusom. Ha valaki akar valami haxolást csinálni, akkor nehogymár letegyem elé a kész cuccot - tessék önállóan gondolkodni. De javarészt a beta tester skype csoportban szoktunk dumálni ezekről egymás között. Hajlani 3-ig nyomoztam, hogy mi a fene baja van a D3 kliensnek... azért az nagyon fun, hogy a blizzardnak nem tűnik fel, hogy folyamatosan hibás csomagokat küld a szerver lefelé... :P

(#28237) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Látom sok a monk van jó pár eladó monk cuccom.
Leginkább Phisical res. esek...
Meg 2 jobbfajta WKL

Tudom ez nem Trade topik..... :R

(#28238) sto1911 válasza killerjohn (#28236) üzenetére


sto1911
veterán

Engem maga a forraskod nem is erdekel, nem vagyok programozo. Csak a multkor is irtal a random terkepekrol, ill.valami olyasmit, hogy mennyire agyonganyolt kod van az egesz diabloban. Ha ezekrol es hasonlokrol tudnal irni, akkor en nem bannam. Az alairasodban levo linket mindjart csekkolom.

(#28239) killerjohn válasza sto1911 (#28238) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, térképekkel sokat funolunk manapság, hátha kisül belőle valami jópofaság.
most "kombinált minimál" (hülyén hangzik, nem kicsit) térképeket gyártogatok a gyakran farmolt területekhez.
példa:

Ez a weeping hollow olyan speciálisan preparált térképe, amelyen a fehér szín azt a területet jelöli, amin MINDIG lehet járni. Azaz soha semmi sincs odarakva a "félig-random-generator" által. Hogy ez mire jó, azt pl még nem tudom, de párszáz run adatából sikerült összekombinálni 17 area-ról az ilyen kombinált térképet (persze, mint "adat", nem bitmap, csak kellett neki egy vizuális reprezentáció). Pl ha rávetíteném a HUD-on a minimapra, akkor tök jópofa lenne látni azt, hogy mi az az útvonal, amerre MINDIG lehet menni. Ha összejön 20-30.000 run adata, akkor tudok olyat is mondani, hogy melyik sub-scene milyen eséllyel kerül adott helyre egy területen belül, persze ennek sincs különösebb értelme :DD

(#28240) mikromanus válasza Assdak (#28225) üzenetére


mikromanus
veterán

Main handre fury. Nem a fegyveren jelzett DPS számít, hanem az össz sebzés/DPS inkább. Ha az extra chd ellensúlyozza a kieső fegyver alap DPS-t akkor az a jobb: DPS kalkulátor kellhet hozzá. Nekem standard magas alap dam - str - socket kombós van. Offhandre a Futrinka utcában szerintem inkább a kard a jobb. Többet üt a szelecske, több ütés = több proc. Több proc meg könnyebben tartja fent a yetit. Ha csak a sebzés a fontos, akkor lehet az axe jön ki jobban. Nekem socket-magas str - magas chd-s kard van. leach jön övön vagy passzívból és rendből. Mondjuk ez nem olyan szeles-vicces build mint a ww kombók... DPS szempontból mondjuk lehet mégis a fegyveren összeszedett leach lenne a jobb nekem is. Bár ott a böszme nagy skornom. Az is megteszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28241) tomazin válasza killerjohn (#28239) üzenetére


tomazin
veterán

jajj elképzelésem sincs mire lehet jó egy olyan map, ahol mindig lehet járni, azaz pontosabb legyek, mindig van út ;]

[ Szerkesztve ]

(#28242) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nálatok sem lehet belépni? :F

Akkor elmentem ebédelni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28243) Krytec válasza Sárpac (#28242) üzenetére


Krytec
tag

Nem :W

(#28244) killerjohn válasza tomazin (#28241) üzenetére


killerjohn
addikt

Elképzelésem már van, csak nem tudom hogy értelme is van-e. Pl össze lehetne kombinálni azzal a HUD fícsőrrel, ami jelenleg megengedi a usernek, hogy felvegyen egy útvonalat, és utólag kirajzolja azt a földre. Csak úgy, hogy mondjuk "gyári" útvonalakat javasol. Ugyanis ha sok mért adatból kiderül, hogy vannak egy area-n belül olyan útvonalak, amelyek valamiért hatékonyabbak mint mások (ugyanannyi idő alatt nagyobb területet fed le a run, vagy arrafelé több az elite), akkor meg lehet állapítani az adott area-n belül "tökéletes" útvonalat, ehhez viszont kell az, hogy csak olyan útvonal lehet "tökéletes" ami mindig bejárható, nem csak egyes esetekben. Ehhez tudni kellene, hogy tényleg van-e mérhető különbség a bejárt útvonalak között egy area-n belül. Most épp ezen matekozunk pár sráccal. Ha van, akkor nem kizárt, hogy a HUD realtime tanácsokat fog adni, hogy merre van az aktuális area-n belül a tökéletes útvonal, méghozzá úgy, hogy ha NAGYON sok időm van, akkor ezt össze lehet kombinálni esetlek a 2-3 képernyő távolságból "előre látott" elite pakkok helyzetzével, korrigálva a fix útvonalat. Túl sok az időm, mi ? :)

[ Szerkesztve ]

(#28245) Gorneck válasza killerjohn (#28244) üzenetére


Gorneck
titán

Eléggé...és ami igazán durva, hogy család mellett is... :DDD :D

Gorneck#1239

(#28246) Blizz


Blizz
őstag

Más is beragad logon közben? Error 3005,6 :F

No mistakes, just happy little accidents

(#28247) radi8tor válasza Blizz (#28246) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Khm ;)

⭐ Stella

(#28248) Blizz válasza radi8tor (#28247) üzenetére


Blizz
őstag

Okééééé, nem volt kedvem visszaolvasni ;]

No mistakes, just happy little accidents

(#28249) Assdak válasza mikromanus (#28240) üzenetére


Assdak
őstag

Köszi. Kardal miért több a proc, ha az Axe gyorsabban üt? Nem atk speed függő a dolog?

(#28250) Vismajor01 válasza Assdak (#28249) üzenetére


Vismajor01
addikt

Aztán mitől ütne gyorsabban az axe mint a sword?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.