Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Egy kérdés crusnak Blood Brother vagy Maximus? :))

(#78002) jookomak válasza Rison77 (#77999) üzenetére


jookomak
őstag

Tegyél be olyan bracert, amin van +20% physical dam.

(#78003) Sirandrish válasza -FreaK- (#77998) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az asztalra éppen ráférne a TV de azért egy méterről egy ekkora TV-t nézni nem lenne menő ...vagy deee?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78004) Cadal válasza Rison77 (#77999) üzenetére


Cadal
őstag

Ősöknél a dam redes Together as One rúnát tedd be, fury termelés helyett, Fury termelésre pedig Reaper alkarvédőt készíts a kovácsnál (Phys damost ahogy jookomak is írja) Battle rage-nél pedig Swords to Ploughshares. Ez amúgy azon kívül, hogy remek fury generáló megoldás (alkarvédővel) is, életben is tarthat. Ha jó a CHc elég jól potyognak a globe-ok. Szerintem ezzel a setuppal kellene hogy menjen a GR40+. Esetleg berserker rage passzív helyett Superstition.

[ Szerkesztve ]

(#78005) oxox


oxox
addikt

amun mi eri meg jobban???

750int
90%koruli crit hit inc
8% crit chance

vagy
670int
9crit chance
17% element dmg

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78006) _ocsisajt válasza oxox (#78005) üzenetére


_ocsisajt
őstag

HUD rulez :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#78007) Cadal válasza oxox (#78005) üzenetére


Cadal
őstag

Ha jól sejtem két külön amuról van szó. Ebben az esetben a karakter lapon a Details fülön tudod megnézni, hogy adott elementális sebzéssel mennyit sebeznél. Így pontosan meg tudod nézni melyik a jobb.

(#78008) Edge válasza oxox (#78005) üzenetére


Edge
veterán

az első opció jobb.

eledam csak ilyen leosztásban nyerő:
eledam/chd/chc (és socket persze)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#78009) Reinhardt válasza Sirandrish (#78003) üzenetére


Reinhardt
őstag

Én már elég rég így használom, és ez 49". Meg lehet szokni.

(#78010) oxox válasza Edge (#78008) üzenetére


oxox
addikt

:R :R
amugy 20% elemdam nem er annyit mint 9-10% crit chance?

Cadal - tudom, hogy hol mutatja, csak sok esetben ez nem jelenti azt, hogy az a jobb valasztas...ez pl egy WD ott meg nem en osztom le sebzes javat, hanem a kis vackok

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78011) Gorneck válasza oxox (#78010) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát az attól függ millen elem dam van azon az amun...a petek alapvetően fizikált és mérget tolnak...ha neked köpiWD-d van, akkor oda csak méreg jó és mérge+chc+chd felállásba. CHC-t viszont érdemes 50 felett tartani...

Gorneck#1239

(#78012) oxox válasza Gorneck (#78011) üzenetére


oxox
addikt

mereg igen...chc 49%, chd 307%
konkretan ez az [link]

es soj helyett megerheti ez a 4sec-es valtakozo ring?

torsora meg porgetek otthon fetish dmg-t...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78013) Gorneck válasza oxox (#78012) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem kell a 50+ chc....abból nem engednék...hacsak nem pois+chd+chc lenne az amu...persze likkal.

Igen, sokkal jobb az a gyűrű...

Gorneck#1239

(#78014) jookomak válasza Gorneck (#78013) üzenetére


jookomak
őstag

Apropó, ezen az amun mit tekernétek? [link]

(#78015) oxox válasza Gorneck (#78013) üzenetére


oxox
addikt

ha hol ertem az a gyuru 4sec-ket mindig mas alapu dmg-re ad 190% koruli dmg-t? ennek ellenere (marhogy a 4sec) megeri sojt cserelni ra?

(#78014) jookomak az elmondottak alapjan int-et socketra...de mindjart jolmemondjakaztan :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78016) emmm válasza jookomak (#78014) üzenetére


emmm
senior tag

Az intet socketre.

Szerk.: nem frissítettem és nem láttam, hogy válaszoltak közben. :D

[ Szerkesztve ]

(#78017) Mirman válasza Reinhardt (#78009) üzenetére


Mirman
őstag

És a 49"-on ránézésre kb 120 cm-ről nem zavarnak az öklömnyi pixelek ? :Y Nem kötekedés vagy ilyesmi , nekem is TV-re van kötve a gép csak 32"-ra , de már itt is sokszor zavar.

(#78018) Reinhardt válasza Mirman (#78017) üzenetére


Reinhardt
őstag

3840x2160 azért annyira nem zavaró :D

[ Szerkesztve ]

(#78019) Mirman válasza Reinhardt (#78018) üzenetére


Mirman
őstag

Ja hogy 4K , azt én is el tudnám viselni . :D :R

(#78020) Sárpac válasza Reinhardt (#78009) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pontosan milyen lg?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78021) Sirandrish válasza Reinhardt (#78009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos meg lehet, de én nem akarom :)
Mármint nekem az nagy lenne PC-hez..az enyém is nagy. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78022) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van akkor fix helye a bocinak vagy full random?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78023) Jazz válasza killerjohn (#77921) üzenetére


Jazz
veterán

Hogy mekkor egy adott item dobási valószínűsége, ne adj isten adott területen/mobnál mekkora.:)
Ja, a Pseudo random generator tényleg tökéletesen működik.;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78024) Jazz válasza Reinhardt (#78018) üzenetére


Jazz
veterán

Csak ne lenne ez a vertikális rögzített látóterület.
Akinek nagy a monitora, nagyobb a felbontása, hadd láthasson már többet. (Ha már egyszer fizetett érte hadd élvezze.) Ez nem egy RTS ahol jujj előnyhöz juthatsz ha átfogóbb képet kapsz a pályáról. Vagy is itt is kapsz előnyt, de nem vérre megy, hanem csak leaderboard-ra.
Ilyet lehet horizontálisan, de vertikálisan nem? Vicc.:) [link] Jó volt a régi rendszer. Képpont alapú oszt szevasz.:) Lásd SC 1 resolution "patch" [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78025) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megtaláltam én is a szülinapi meglepetést - ami persze nem a tehenes pálya :DDD -, de meg kell mondjam, többet vártam. Legalább egy leget kaphattam volna. Mentségükre szolgáljon, hogy jól esett nosztalgiázni picit.

Bepróbáltam egy rift erejéig a T6-ot is, és meg kell mondjam, nehezebbre számítottam. Szerintem holnaptól végleg áttérek, elvégre fejlődni kell, gyűjteni a paragont és a shardokat. Mindenesetre a lényeg: végre tudok játszani T6-on. Eddig még nem jutottam el, remélhetőleg összejön a GR 50+ is majd valamikor pár év múlva... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78026) birorichard válasza SQX_Barto (#77996) üzenetére


birorichard
őstag

Hát nekem rakat sárga, kék cuccot adott csak, és egyetlen egy (használhatatlan) leg esett ki egy mob-ból. Goldok meg megközelítőleg úgy, ahogy máshol is szokott.
Lehet, hogy neked ennyivel jobb a gold és magic find-od. Kb. olyan Whimsydale-hez tudnám hasonlítani az én esetemben, kicsit tömöttebb pálya, és fun, de ennyi, nem egy vault.

(#78027) Reinhardt válasza Sárpac (#78020) üzenetére


Reinhardt
őstag

Elvileg ott van a profilom végén, vmi 49ub850v vagy ilyesmi.

(#78028) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az mitől van, hogy egyes karakterek sárga villámokat szórna (mint a conduit, de persze nem az)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#78029) Gyick válasza Gyuri27 (#78028) üzenetére


Gyick
őstag

lego gem szerintem...

(#78030) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

szezonhc friss amu :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#78031) Jazz válasza _ocsisajt (#78030) üzenetére


Jazz
veterán

Elmész te a sunyiba...;) Gz:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78032) AtHoS válasza Gyuri27 (#78028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nephalem glory-nak is van ilyen hatása

read-only mode on the forum

(#78033) atidzsiforc válasza Gyuri27 (#78028) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Wreath of lightning gem.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#78034) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó reggelt.:)

Kipróbáltam, hányas kavicsot sikerül kiütnöm és mire jutok vele. Nos, 27-es szintűt kaptam, amit viszonylag könnyen végig is pörgettem, ami azt bizonyítja, hogy lassan bár, de fejlődök. :D

Most már teljes biztonsággal tudok T6-on riftezni, picit módosítottam a skilleket, sebzésről védelemre álltam át és igyekszem teljesen kihasználni a dashing strike erejét. Az inner sanctuary tényleg többet segít, mint a seven-sided strike, amit azóta úgysem használok sűrűn, mióta fullos a szett. Apropó, szett: hajnalban sikerült kifarmolnom egy rorgot, így most már visszavehettem az Ice Climberst is. :K

Nem tudom, hogy most a szülinapi event miatt van-e, de nagyon jól potyognak a legek, mióta feljöttem T6-ra. Átlag 5-6 mindig esik, bár ehhez ki kell pucolni a rifteket végig. Épp nemrég esett ki a szett első tagja anci változatban, ami piszkosul megdobta a védelmet, 30M unbuffed értéke van a Toughnessnek. Most már a manók sem menekülnek meg, kivétel azok, amelyek több kicsire szakadnak szét, ilyenkor egy-kettő mindig elillan. :( De előbb-utóbb azok is meglesznek.

Kezd beindulni a darálás. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78035) noblem1983 válasza Vistaboy (#78034) üzenetére


noblem1983
senior tag

Szerintem is van valami rejtett legendary buff mert a darabszám mintha emelkedett volna. Volt olyan köröm T6-on, hogy 12 db pottyant.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#78036) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Haha na ma reggel 10 bocispálya megvolt! Piszok egyszerű négyes partyban megtalálni a kis surmó teleportos bocit. Act1 bountyt kell mind az 5-öt átnézni mármint a pályákat átfésülni valamelyikben mindig ott van. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78037) BeYourself válasza Vistaboy (#78034) üzenetére


BeYourself
csendes tag

LTK helyett pedig breath of heaven spirit adós runával. Az ad spiritet dashing strikehoz meg gyógyít.

(#78038) -FreaK- válasza Sirandrish (#78003) üzenetére


-FreaK-
veterán

Dehogynem, mint az állat :D

(#78039) Madn!ght válasza Sárpac (#78036) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi, rápróbálok. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#78040) TeeBee73 válasza noblem1983 (#78035) üzenetére


TeeBee73
addikt

Tuti, hogy belenyúltak a loot-ba. nemrég indított S3 Wizemnek az első 60 para szinten kiesett a Tal set 3 darabja, a Ranslor's karkötő, és a Serpent's bot, gyárilak lukasan.

MOD: Kérdés: A +Meteor damage a Tal set-es meteorokra is vonatkozik?

MOD2: Sirandrish: Én már évek óta ~1m-ről bámulom a 32"-t. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#78041) solyomb


solyomb
tag

Éjszaka hirtelen összeverbuvált party:)
Remek tankokkal és némi dpsel megtámogatva

(#78042) Vistaboy válasza BeYourself (#78037) üzenetére


Vistaboy
veterán

Majd megnézem, de én a sűrűjében szeretek harcolni, ahhoz pedig egy jó kis tömegoszlató skill elkél, ezért van az belőve.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78043) _ocsisajt válasza Jazz (#78031) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ty :)

na ez meg mostani... most inkabb az a dilemma, hogy John fantasztikus kis appja szerint a skill alatti DPS az element ringgel: 9.8M DPS a dexesre meg 9.3M DPS-t mutat...

DE!

a vaxonal ugye jonnek a kis klonok es azert szepen markolnak, meg egyeb...

ejjj nehez dontes :(

szerk: szoval szerintem hosszu tavon jobban jarok a klonokkal, cafoljatok meg!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#78044) Vistaboy válasza BeYourself (#78037) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam, tényleg jó, majd meglátom, hogy hosszabb használat után meg tudom-e szokni. Tudom, furcsa ezt hallani, de meg kell szoknom. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#78045) oxox


oxox
addikt

kérdés: köpködős wd-vel mi a sz.rt lehet kezdeni reflect dmg ellen?????....egyet lőnek a picinyeim, és már be is véreztem...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78046) Sirandrish válasza TeeBee73 (#78040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor csak nekem idegen ez úgy látom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78047) Sárpac válasza oxox (#78045) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja pláne, hogy utóbbi időben random 80%-uk refis a magas gres eliteknek. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78048) solyomb válasza oxox (#78045) üzenetére


solyomb
tag

Spirit walk - bizonyos szintig kb ugyan addig van fent a jauntos spirit walk mint a reflect és kb ugyan akkor tudod elnyomni.

(#78049) Reinhardt válasza noblem1983 (#78035) üzenetére


Reinhardt
őstag

A buffról csak annyit, hogy tegnap 58 és 59-es griftben csak egy-egy leg esett...

(#78050) solyomb válasza Reinhardt (#78049) üzenetére


solyomb
tag

és azt is elkérték Tőled:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.