Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) mikromanus válasza proci985 (#39000) üzenetére


mikromanus
veterán

NApi átlag 10 óra az nekem mondjuk úgy jöhetne össze hétköznap (tekintve, hogy dolgozok is), hogy 8 óra 20 perc munka és ebéd, 70 perc utazás (reggel és délután összesen kerekítve), 30 perc vacsora és "köszönök az ismerősöknek, családnak" + fürdésre, 10 óra a játék és még épp van átlag 4 órám aludni. Persze ez optimális, mert a reggeli kelés és összekészülés 5-10 perce már nem férne bele, pedig 4 óra szunya illik naponta. Mondjuk leeht hétvégén is pótolni. Simán összejöhet úgy hogy van "életed". :Y :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39002) Wolverine válasza Sárpac (#38996) üzenetére


Wolverine
félisten

A Telia (a Blizzard ISP-je) egyik fontosabb központjánál volt tűz, ami miatt nem tökéletes a szolgáltatásuk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39003) Rankerz válasza Bird (#38999) üzenetére


Rankerz
senior tag

Aranyos hogy van aki elég naív ahhoz, hogy ne a botolás legyen az első gondolata ennyi elite/lifetime kill mellett.

Ráírtam hogy 'hogy vagyunk Mr. Botter ?! ' de egyből törölt a barát listáról szóval azt hiszem nem túl jó napja van :D

(#39004) mikromanus válasza Rankerz (#39003) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyszerűen sértette a feltételezés. Azt hitte barátok vagytok, erre hátbaszúrod. : ;] :C

Lehet tudni ki volt a haverod (eddig)?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39005) Bird válasza Rankerz (#39003) üzenetére


Bird
addikt

Hát igen.... Naív vagyok az 1500 "munkaórámmal". Szerintem botok már nincsenek, mint ahogy szörnyek sem. :D Legalábbis anyukám kiskoromban mindig ezt mondta elalváskor! :DDD A botokról bezzeg sosem beszélt nekem. Na szép! :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#39006) Rankerz válasza mikromanus (#39004) üzenetére


Rankerz
senior tag

Aki a barát listámon van nem feltétlen a haverom. Ez a srác pl powerlevel biznisz miatt volt fent , tessék a profilja [link]

(#39007) mikromanus válasza Rankerz (#39006) üzenetére


mikromanus
veterán

PEdig a diabloprogresses "toplistásokhoz" képest sehol sincs. 1,4 milla elit kill felett van és mind ugyanolyan. Legalábbis abban, hogy egy 60-as és lvl 1-es karakterük van Koreában. Ebből van az 1,4 milla kill. Ezen kívül 1-1 monkjuk van az első 4-5-nek (ennyit néztem csak) az EU szerveren kb 200k killel. Persze a Diablo kill nincs meg egyiknek sem. ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39008) szmegma válasza Lézerparaszt (#38966) üzenetére


szmegma
aktív tag

Koszi, ezert is maradok sztem ennel.

TV: JZ1000

(#39009) szmegma válasza proci985 (#38971) üzenetére


szmegma
aktív tag

miért nem bombardement? az AoEt ad.

rohadt lassu es pontatlan. mire az elso bogyo betalal, mar 50% eletet vesztettem. ...de lehet en nem tudok celozni vele. :DDD mi az az AoE?

elnézve a karit mp8nak is mennie kéne

Megprobaltam a mpl7-et es nem volt olyan szornyu, mint gondoltam de nem volt egyszeru sem.

1, maradok calamity-nel sztem
2, mit ertesz az alatt, hogy: "újítsd fel a shadow powert és folytast utánna"?
3, marad archery
4, kicserelve (amugy azert volt caltrops, mivel novelte a chc-t es lassitotta az ellenseg mozgasat)

TV: JZ1000

(#39010) Gorneck válasza szmegma (#39009) üzenetére


Gorneck
titán

AoE - Területre ható sebzés.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39011) proci985 válasza szmegma (#39009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

bombardement egyszerre sok célpontot üt. shadow power addig meg tud menteni amíg elkezd tölteni, ha az se elég, akkor a shuriken cloud helyett mehet a turret a 15% damreddel.

ha jól tudok kezelni a shadow powert, akkor a védelmednek olyan mp7-8ig biztos elégnek kell lennie. mp10re olyan 800k EHP kell, ahhoz meg elég közel vagy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39012) sittes79 válasza Ronam (#38927) üzenetére


sittes79
addikt

Cső,

Én is tolom konzolon, 32-es barbár karim van, most vagyok hell-en(act 1). Nem érdemes hard-ra menni, mert nem ad semmi pluszt, viszont ha esegetnek jobb itemek miközben haladsz előre és kevésnek érzed a mediumot vagy easy-t, akkor inkább menj master I-re az már ad MF, GF-et meg xp-ét és nem sokkal nehezebb hard-nál!

Vegyél fel tolhatjuk, ha gondolod...

X360 GT: SITTES HUN

(#39013) Helmoras válasza sittes79 (#39012) üzenetére


Helmoras
őstag

32-esen nem nighmare act 1-en vagy?

(#39014) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Valaki kis xp ? Hell act 1 mp10 szóljon aki szeretne jönni húzni :D vagy húzatni magát :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#39015) Bird válasza sittes79 (#39012) üzenetére


Bird
addikt

megcsalsz minket.... Na szép! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#39016) ProEvoFan válasza Bird (#39015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Biztos nem esik nehezére ;]
Konzolon szerintem sokkal jobb a Diablo 3, mint PCn.Remélem ez a későbbiekben változni fog.

[ Szerkesztve ]

(#39017) Zan válasza proci985 (#39011) üzenetére


Zan
aktív tag

Egy kicsit én nekem is sikerült uppolnom a DH-mon, pont annyit, hogy elérjem a ~60% CHC-t.
Night Stalker+Vengance Calamity mellé elégnek tűnik, bár jobbra számítottam..minden esetre beraktam a Caltrops CHC-s rúnával.
Viszont az érdekes, hogy ha a rapid csatolása közben kapcsolom be a Shadow Powert, nem tölt; csak ha újra-castolom...legalább is én így érzékeltem.

Minél jobb, annál jobb!

(#39018) Gothmog válasza ProEvoFan (#39016) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Azért én remélem, hogy nem egy az egyben hozzák majd át a konzolos loot-ot, mert az már kőkeményen a ló túlsó oldala...

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#39019) Rebourne válasza Zan (#39017) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Jelenleg a Rapid Fire "snapshot-ol", vagyis azokat a statokat veszi figyelembe, amikkel elindítottad a lövést (kivéve a Sharpshootert). Tehát a Shadow Power Life Stealje csak akkor kerül rá ha aktív a Shadow Power, amikor elindítod a Rapid Firet.

Ez mindkét irányba működik, pl, elindítható a Rapid Fire védelem nélküli, full offenzív gearben, és a támadás szüneteltetése nélkül át lehet öltözni tank gearbe... Az RF billentyűzeten kell, hogy legyen, de nyilván így is nehéz véghezvinni a manővert és csak ritkán praktikus.

[ Szerkesztve ]

(#39020) szmegma válasza proci985 (#39011) üzenetére


szmegma
aktív tag

Megint igazad volt. A bombardement tenyleg jobb. MPL7-en mentem 3orat es csak 3x haltam meg, ebbol egyszer az en hibam volt.. elbambultam. :R
Majd kiprobalom a MPL8-at is.

Lecsereltem a Hungering Arrow-t Bola Shot-ra. Jobban bejott, csak a runakban nem vok biztos. A Volatile Explosives (gyorsabb de kissebb sebzes) vagy a Imminent Doom (lassabb de nagyobb sebzes)?
Kek es sarga ellneseget nezve, melyik hatasosabb?

Masik kerdesem, hogy van ertelme a Marked for Death skillnek? A Chakram - Shuriken Cloud helyett gondoltam, azert az a +24% sebzes lehet jol jonne nem? Mivel ennek a Chakram skillnek nagyon nem latom ertelmet.

Az utolso kerdesem pedig, hogy a Companion skillnel Boar vagy Bat runa? Hajlok a Boar fele, mivel 550 allres-t 625-ra, az 530 life regeneralodast pedig 840-ra emeli, mig a Bat semmi mast nem csinal, mint 7-rol 10-re emeli a hatred regeneralodasat.

TV: JZ1000

(#39021) szmegma válasza Gorneck (#39010) üzenetére


szmegma
aktív tag

Van vhol ilyen rovidites szotar D3-hoz?

TV: JZ1000

(#39022) Lézerparaszt válasza szmegma (#39020) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én Bat -et használtam, mert jó az, és halhatatlan. A Boar kb gyakrabban hal mint a segítő, tehát csak addig adja a bónuszt míg meg nem ölik.

A játék az nem játék!

(#39023) proci985 válasza Zan (#39017) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nekem most csak olyan 53-56 körüli CHCm van, annyi még elég volt. DH sajnos jelenleg ahogy nézem nem ér fel egy WD szintjére dam szempontjából.

szmegma: Boar über solozásra kell, egyébként EHPdnek elégnek kell lennie . Manticoreal viszont a bat kb megkerülhetetlen.

thunder ball esetleg?:) stun jó dolog elitek ellen.

marked for death jó lehet, de folyamatosan újra kell castolni és amiatt eszi a disciplinet... ami meg inkább a shadow power fenntartására kell.

általában (nem legacy natalya settel) a skill setup a következő szokott lenni
companion (bat, esetleg tankolni boar)
shadow power - gloom (esetleg blood moon ha channelingre kell csak)
preparation - battle scar (esetleg backup plan, hatredet ezzel csak legacy natalyaval szokás tölteni)
shuriken/turret/marked for death/caltrops (preferencia- és játékstílusfüggő)
bola/grenades (esetleg hungering/entangling az LS rúnával): ezeknek inkább csak spike trapnál van jelentősége
rapid fire (high velocity uber partyra / bombardement általában) / spike trap (echoing blast)

passzívből night stalker általában alap, vengeance manticoreval általában szintén, archery/perfectionist/6 trap hármas szokott még eldöntendő lenni buildfüggően.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39024) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Valaki party? Mondjuk nem tudom mi van lagg fronton...

(#39025) Lézerparaszt válasza DeckardCain (#39024) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én mennék Anuluval ha kellek.

A játék az nem játék!

(#39026) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

OK mindjárt lépek befele

(#39027) Thrawn


Thrawn
félisten

Azigen: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39028) Gyuri27 válasza Thrawn (#39027) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze, hogy persze. A bootnak kell a sok vita/life, hogy ne halljon. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39029) granini válasza Thrawn (#39027) üzenetére


granini
őstag

Párbeszéd:
- Monk: fogadjunk egy sörbe h nem tudsz leütni ha csak állok itt..
- Elit (nézegeti a Monk profilját bneten..) : mibe hogy te se engem..
- Monk: (nézegeti a dps-ét a karakterlapon..) hát így ja..
- Elit: akkor most mi legyen..
- Monk: figyi én most vagyok először Act3-ban, nem tudsz itt valami helyet, ahova beülhetünk meginni egy sört..?
- Hát.. van itt egy taverna a Barakokk mellett mindjárt, de elég ritkán spawnol..
- Menjünk.. én fizetek..
- Rendben..
- Várjál nincs goldom.. hmm.. öö.. ametiszttel tudok fizetni..?

:N barom..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#39030) Lézerparaszt válasza Thrawn (#39027) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem soká fog tartani egy egész napos streamet, mert megpróbál egy mp10 mobot megölni.

A játék az nem játék!

(#39031) Rebourne válasza Thrawn (#39027) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A fegyóért kár, tehetett volna be vita rollos Empyrean Messengert is :(

(#39032) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Új mérföldkő megvan az első 60-as kari hell act 3 :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#39033) Rankerz válasza Thrawn (#39027) üzenetére


Rankerz
senior tag

Az még oké hogy összekukázza az ember a legtöbb vites cuccokat AH-ból hisz nem sok goldba/időbe telik, de a kisscsávó minden craftot addig tolt míg nem lett rajra 300+ vit és Amu esetében +16% life :DDD
Képzeld el ahogy egymás után jött neki a trifecta amulet ő meg csak sopánkodott hogy hol van a % life róla :))

[ Szerkesztve ]

(#39034) Doom83


Doom83
tag

Sziasztok!

Most huzok egy monkot es nem ertek hozza valami sokat. Olyan ban kernek segitseget hogy milyen fegyvert vegyek neki? Gondolok itt arra kimondottan olyat ami monk nak jo es nem a crit hit damaget.. ? Attack speed fontos a fegyverben?
Alaszotokat elore is köszönöm!

(#39035) mikromanus válasza Doom83 (#39034) üzenetére


mikromanus
veterán

Attól függ milyen skilleket/buildet akarsz használni. Van két egykezes, egy kétkezes fegyverre is jó build és felszerelés. Én a monkok eretnek szektájához tartozok, azaz semelyik esetben nem kell WKL a kezembe. Az az egyik legkedvekltebb buildhez használt OP egykezes "borotva". Nem használok lighting skilleket, így nem is kell. :Y
A skornos, spirit regenes harang (Wave of light) build is nagyon jó. Viszonylag olcsóbb isközepes vagy ksi költségvetésnél (bár ez viszonylagos és kérdéses).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39036) Scholes9 válasza granini (#38855) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Grat :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#39037) szmegma válasza proci985 (#39023) üzenetére


szmegma
aktív tag

Jelenleg szolozom, nincs senki akivel mehetnek, az osszes haver raunt. :(

A thunder ball-t ki fogom probalni. De a imminent doom runa okoz rendesen sebzest. Gyakran latok 400-500K robbanast is.

A SP - blood moon runat mikor erdemes hasznalni? Jol olvastam, hogy 45% eletet ad minden egyes sebzesbol?

A marked for death skillt elvetettem es a Sentry-t raktam be teszt formaban.

5 aktiv skillben mar biztos vagyok, hogy azokat fogom hasznalni: bola, rapid, shadow, preparation, companion
A hatodikat meg tesztelem, hogy sentry vagy caltrops legyen.

A grenades es a spike trap nekem egyaltalan nem jott be.

TV: JZ1000

(#39038) szmegma válasza Lézerparaszt (#39022) üzenetére


szmegma
aktív tag

Jaja eszre vettem, szinte 2-3 percenkent ujra kell hivni. Mondjuk sokat nem emeszt...

TV: JZ1000

(#39039) Thrawn válasza Rankerz (#39033) üzenetére


Thrawn
félisten

Ebből is látszik, hogy komolyan gondolta azt a karaktert :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39040) Lézerparaszt válasza szmegma (#39037) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem 63% crit chance -em volt, azzal már nyugodtan elhagyhattam a preparationt, mert passzívból visszajött bőven. Felhasználtam mindet, aztán rapiddal be a tömegbe és pikk pakk fullon is volt megint. Caltropsot én nem használtam, mert túl sok idő volt elnyomni SP-vel, és addig SP alatt is eléggé leszedték a HP-t. Lassítani meg magas mp -n tök felesleges, annyi dps-ed meg úgy sincs hogy leöld mire odaér hozzád. Vagy ha van akkor meg minek lassítani :D

Egy kis más: lagolgattam egy kicsit tegnap WD-vel, így sikerült.
A minősége nem a legjobb, de azért a zene élvezhető :D

A játék az nem játék!

(#39041) szmegma válasza Lézerparaszt (#39040) üzenetére


szmegma
aktív tag

Azt mondod probaljam meg a NS passivot? 59%-on is ajanlott?
Igaz, a caltrops nem olyan nagy szam, foleg, hogy battle.net oldalon azt irjak, hogy +10% chc-t ad, pedig csak +6%-ot ha jol emlexem. Ez mitol lehet? Bug?
Ha nem preparation, akkor mit hasznaltal?

TV: JZ1000

(#39042) Thrawn válasza szmegma (#39041) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem bug, csak eléred a max összeszedhető chc-t.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39043) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Valaki írta valamelyik nap hogy milyen lesz a WD, meg hogy úgy eléggé halhatatlan lesz. Na elcsíptem egy rövid videót, hogy milyen is lesz a tényleg halhatatlan WD :D Ilyen!
Na de több videót nem linkelek, nehogy leszóljanak hogy spamolok :)

Szmegma: Nézd meg a DH skilljeimet, a Btagem ott van alul. Én így arattam.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#39044) mikromanus válasza Thrawn (#39042) üzenetére


mikromanus
veterán

Mivan? Max elérhető, ELérte a 100%-ot? Azérte nnyire nem jó a DH. Persze a sharpshooter alkalmanként meghajtja 100-ig, de egyébként messze a "határ". Vagy valamiről lemaradtam? :DD

Barbárral próbálkoztam hasonlóval. Aztán nézem, hogy miért "csak" 93% a chc ha 96-nak kellene lennie? Ja, hogy fekvő csicska nem ad CHC-t? Hm... :C

Mondjuk szar lagos a játék. A skillt látszólag ellövi, csak kimarad némi kalkuláció néha. A revenge aktiválódik csak nem gyógyít néha (igen, barbár). Aztán holtomban is aktív a +10% chc. De jó. Meg ellövöm a rendet és leszed vagy 4-500k-t néha, vagy alig valamit (ha szed is). Értem hogy 76-86% mellett épp nem critel, de ez így is karcsú. Mindezt persze "zöld" lagjelző mellett. 55 ms lag...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39045) Thrawn válasza mikromanus (#39044) üzenetére


Thrawn
félisten

Inkább igyál még 1-2 kávét, mert nagyon reggel van még nálad: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39046) Doom83


Doom83
tag

Segitene valaki aki jol ert a monk karakterhez.

Köszönöm! :R

(#39047) rongyi válasza Lézerparaszt (#39043) üzenetére


rongyi
aktív tag

Nem vezetjük félre az embereket héjj :D Ez lagg miatt van, nekem is volt már ilyen.

(#39048) mikromanus válasza Thrawn (#39045) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm tudom hogy ez honnan pottyant ki, de se hivatalos forrás/leírás/blue post nincs linkelve bent, se érdemi tesztek. A HotA chc bónusza melyik ez alapján? Mer' az nem item, viszont a chc-je elérheti a 100%-ot.

No, utánakeresek. Amúgy meg ez a "hardcap" 75% pöcsség. Mondjuk ez alapján igaz is lehet. A Blizz imádja az ilyen marhaságokkal elcseszni az egyszerű követhetőséget és a "szabad versenyt" :DDD
Ha van is plafon, akkor se jelzi a karakterlap. Az meg csököttség bliccard részről ha van plafon, de többet jelez. :(((

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39049) Lézerparaszt válasza rongyi (#39047) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem félrevezetés, tudom hogy a lag miatt van, de azért jól néz ki. Hátha sokan megnézik és 2-3 nap múlva már ezt a videót is úgy kezelik, hogy a kieg bétájából van, és az lesz az új WD :D . Úgy, mint a többi kép amit eddig láthattunk a kiegből.

A játék az nem játék!

(#39050) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Jól sejtem, hogy ez megért 170 misit? [link] 1d11 volt Szombat reggel, gyorsan le is csaptam rá. A spirit regen még pluszba jött, mert arra nem kerestem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.