Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) quex válasza killerjohn (#28444) üzenetére


quex
tag

Nem is azért írtam, csak kíváncsi vagyok a véleményére.
Számomra teljesen logikus volt a választásod, én magamtól is az act 1 mp1, act 2-t mp1 és az act 3-at mp0-t hasonlítottam volna, mert a drop-ot akarja az ember maximalizálni jó esetben. Ugyanakkor eléggé feleslegesnek érzem az összehasonlításod pontosan mikroman által nehezményezett okok miatt, amiből mindenféle teszt nélkül sejteni lehetett az eredményt, miszerint az act 3 mp0 a leggazdaságosabb, mivel a kevesebb hp-s szörnyekkel szemben gyorsabban halad az ember.

Viszont azt megkérdezném, mert erre kíváncsi lennék, van valami kimutatásod a legendary illetve a set itemek hullásáról, hogy játékosonként eltérő-e? Nekem nagyon úgy tűnik, mintha bizonyos embereket szeretnének a legendary-k. Van egy orosz srác, akivel ha játszom egy fél órát, szinte kivétel nélkül legalább 10 legendary-t talál. (Rekordja, amikor együtt játszottunk set-ekkel együtt fél óra alatt 23 db volt.) Igaz, többnyire értéktelenek, de szinte mindig akad köztük legalább egy 1-2 millát érő is. Nekem ez idő általában nem hullik 1 db sem, pedig nekem több mf-em van. Ez rendszeresen így van, amikor együtt játszunk. Mások is mondják, hogy 1-1 kör alatt 5-10 legendary hullik nekik. Szóval valószínűleg nem szívat (nem bevásárolt, azonosítatlan item-eket mutogat percenként), hogy idegesítsen vele, bár nem kizárt az sem. Szóval az a gyanúm, hogy account-hoz van sorsolva egy rögzített "szerencse faktor" és az megmarad végig a játékban. Igaz lehet ez a sejtés, vagy marhaság?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28452) tomazin válasza mikromanus (#28441) üzenetére


tomazin
veterán

hát erre nem tudok mit mondani.
a fenti beállítások a minimumkövetelmény, amin van értelme menni. tudom,h Te úgy gondolod,h mp10 és kezit csókolom, de HC-n, mint a meglékelt wizard esete is mutatja még az mp1 sem életbiztosítás.
Én (is) a fenti 3mason megyek, a felsorolt okokból(lvl63/mobdensity).
azt aláírom,h van benne torzulás, hiszen a minta nincs szétszedve kimondott xp/legen/gold/etc farmra, viszont pont a nagy diverzitás(azaz random karik, random céljai) miatt egy átlagos képet ad, ami számomra megfelel, hiszen ugyan célom,h minél hatékonyabb legyek (amellett,h nem droid módjára akarok játszani), viszont d3-al nem akarok abba a hibába esni, mint anno wowwal,h napi 3-4óra volt a wowhead, majd játszottam 2órát.

nekem - idő hiányában - be kell érnem azzal az infóval amit összeszedek. majd ha lediplomáztam júliusban akkor lehet utánanézek a dolgoknak, de addig kénytelen vagyok csak innen táplálkozni.

(#28453) Chiller válasza Cadal (#28410) üzenetére


Chiller
őstag

Jópofa, hogy még ott is a dupolt itemek mennek :((( :((( :((

(#28454) Sirandrish válasza F-ECT$ (#28445) üzenetére


Sirandrish
legenda

Utólag már legalább 3 dolgot másképp csináltam volna, szóval az a passzív már nem oszt nem szoroz :)

buherka SC-re már ráalszom..
DPS hajhászás ezerrel, eladhatatlan itemek milliói..elegem lett belőle

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28455) jjc válasza mikromanus (#28441) üzenetére


jjc
aktív tag

hummer

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#28456) radi8tor válasza Chiller (#28453) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogy, az egyik akciós. :D :W

Sirandrish: HC-n legalább jobb a drop?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28457) proci985 válasza radi8tor (#28456) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

eladhatóbbnak mondanám inkább.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28458) Sirandrish válasza radi8tor (#28456) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem jobb, csak kb az a szint van mint SC-n 1.0.3ban..
Tehát sokkal több az eladható item.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28459) Gorneck válasza buherka (#28448) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig ha némi élvezeti faktort/kihívást akarsz annyira nem rossz a HC...ott azé 1-1 cuccért meg kell küzdeni, ahogy a kari jobbátételéért is. Ott még érnek vmit az itemek, mint anno SCben 102-103 magasságában...ez vkinek nagyon is bejön, ha pl már könyökén jön ki a végtelen farm SCben a semmiért.
Meg vannak az olyanok is, mint én...akiknek ez pont uolyan unalmas, mint SC, mert no pörgés és drop se nagyon kedvez...

Persze szar nettel nem épp életbiztosítás...tegnap soloztam kicsit a WDmel, volt 1-2 érdekes szitu...repült sok sok yardot a karim lement róla landoláskor vagy 40k-t a HP, majd uezzel a lendülettel vissza is ment. Nem nagyon értettem mi történt, mert az elit picit távolabb volt...viszont vmi lagféle vagy nemtom mi lehetett, mert a latency meg is ugrott utána.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28460) mikromanus válasza tomazin (#28452) üzenetére


mikromanus
veterán

Miért, A teszt HC-n megy? Az sc-ben kb mindegy a hullaszag ha többet nyersz így is mint veszítesz. Az MP10 rajongói klub őstagja meg czipiti és nem én. Nekem megfelel minden szint, viszont MP3 alatt kb minden skil szinte önmagában is tescos itemekkel is életképes. MP1-en meg überfasza-húmicsodakari a suli takarítónője is. (ha lenne diabloban választható kasztként). Az én célom a szórakozás. Abba meg nem fér bele az, hogy 0% kockázat, 0% kihívás és a súlytalan levegőszerű akadályok "ellenfélnek" beállítva. Ebben mi a szórakoztató? HC-n még érteném a túlzott óvatosságot, bár a HC betyárok is fura népség. Sose értettem meg mi az ilyesmiben a jó, de toleráns vagyok az ilyen enyhe (???) perverziókkal szemben :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28461) killerjohn válasza mikromanus (#28447) üzenetére


killerjohn
addikt

Teljesen más a véleményünk azzal kapcsolatban, hogy mi a hatékony farmolás. Kevés ember öl ugyanolyan gyorsan MP3-on mint MP1-en - még az én über-düper archonom is szarabbul teljesít MP3-on mint MP0-án. MP1 volt a breakpoint, mindig ott mentem. Leírtam, hogy teljesen különböző kaszttal, különböző gearben, különböző helyeken, különböző buildekkel mentek az emberek, MÉGIS pár százalék alatt volt az eltérés a actok közötti arányszámokban. Direkt azért számoltam act1/2 MP1 és act3 MP0-val, mert ezek nagyjából azonos nehézségű és bónuszú MP szintek, és direkt nem azt hangsúlyoztam hogy számszerűen mennyi a drop, és direkt nem arra ment ki az egész, hogy az MP-ket hasonlítsam össze, hanem arra, hogy az act-okat. Tehát hogy mi az arány act 1, 2 és 3 között. És szépen bebizonyosodott, hogy buildtől, classtól, geartől, és minden sallangtól függetlenül nagyon jó közelítéssel mi az arány a 3 act droprate-je között. Alig van eltérés, és látványos, hogy act3 messze a legjobb hely itemeket farmolni, act 2 pedig laza 50%-ot vert a többire EXP-ben.
Az hogy valakinek MP10 ww barbár a feeling, vagy MP8-on egyesével ütni hota-val a mobokat, engem hidegen hagy, az a Te szakterületed :R Én mérek.

F-ECT$: szerintem még nem tudja, hogy ő most cmww vagy archon akar lenni, mivel sok alap dologgal sincsen tisztában. Azért adtam neki chantodo-t (és a többit), mert ami nála volt, az siralom. Ebből már van hova alakítania magát, de goldja nincs rá egyelőre. LoH lehet hogy archonnal nem jó, de amikor nincs archonban, akkor jól jöhet. A WD-mnek is hülyeség a LoH (mindenki ezt mondja), mégis MP6-on tudok menni 900 LoH-al a lifesteal mellett, viszont anélkül csak MP4-en (acid buildről beszélek, macik meg denevérek MP8-ig simán jók LoH nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#28462) Muton válasza killerjohn (#28442) üzenetére


Muton
addikt

mp4 act1 kw run. villám nélkül, de +25% allres-sel nagyon kellemesen haladok, szinte csak menni kell előre, nem kell nagyon kommandózni, hogy megmaradjak. Ez a fields od Mistery nagyon király hely, annyi a trash, hogy alig tudok kijönni az archon módból :DD

már csak valami használhtaó cucc eshetne, mert csak a demonic essence ( vagy mi) gyűlik

F-ECT$: köszi a tanácsokat! már lassan el kellene könyvjelzőzni, mert már elmondták páran, én meg elfelejtettem :)) most elvileg szigóra tanulok (:DDD), ha letudtam, akkor nekiállok boltba járni, hátha kifogok egy-két ezt-azt akciósan

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28463) killerjohn válasza Muton (#28462) üzenetére


killerjohn
addikt

használható cucc majd fél éven belül, és akkor se wizardnak lesz ;]

(#28464) Gorneck válasza killerjohn (#28461) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hüleség, ha acidozol, sőt, akkor nem kell LS se. De más buildhez csak foglalja a helyet.

Gorneck#1239

(#28465) mikromanus válasza killerjohn (#28461) üzenetére


mikromanus
veterán

"Az hogy valakinek MP10 ww barbár a feeling, vagy MP8-on egyesével ütni hota-val a mobokat, engem hidegen hagy, az a Te szakterületed"

WW és MP10? Ne sértegess! Ennyire nem vagyok elfajzott. MP10 szórakozásnak néha-néha esetleg, de WW skill? Az nem pálya nálam. Hogy lennék benne szakértő? A hummer meg területsebzést ad. Miért lenne az single target csapkodás. Különben is csoportokat csépel, vagy elitet/elit csoportot. Single targettel nem szórakozok. Az majd le lesz csapva ha feltorlódik a többivel együtt, vagy megkímélem, vagy elhullik a menetszéltől. :DD
Az én szakterületem tipikusan a "ez totál életképtelen" jellemzésű skill kombók használata és reflexből a leghülyébb módon való játszadozás. És működik mindig... Na jó, volt ami csak MP3-5-ig volt élvezhető, de akkor is működik. Más meg kizárólag MP5 vagy felette életképes. Van amihez kell, hogy legalább két ütést bírjon az ellenfeled, vagy az aligsebző skilleknél többet. Mostanában 1-2 környi diablo van csak naponta. Kb olyan fázisban van a játék, ahol mindegy, hogy 50, vagy 200 használhatatlan és értéktelen legend vagy rare esik. Az XP farm meg sose vonzott. Pedig lehetnék a félmilliomodik pLvl 100-as karakter... Az milyen jó lenne... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28466) buherka válasza Sirandrish (#28454) üzenetére


buherka
addikt

Nem feltétlen kell hajhászni a DPS-t SC-ban sem. Én is ha elhagynám a IK set-et...még durcibb sebzésem lenne. De nem érdekel.
Csak szórakozásból tolom. Persze ha egy kis gold-ot eladok jó kis valutáért, annak is feltétlen örülök. :D

Sok ismerős, már a HC-vel is besokallt, mert a lagg-ok miatt elég sokszor lefeküdtek. Ha meg megy az üzenet a Blizz-nek, utána jön a válasz hogy így jártál öcsipók, kezd újra.

Anno mikor, megvettem a megjelenéskor a játékot, azt sem tudtam hogy mi az AH. A Diablo-kill is így volt meg. Ami találtam és legyártottam a kovácsnál, abból gazdálkodtam. Szóval az elején én is HC-ban toltam.

(#28459) Gorneck23...pont ez az. Ha van egy fincsi lagg, vagy disconnect..szevasz HC kari. Nem feltétlen a net hibája ez a dolog, hanem egyszerűen szar a Blizz szerója. 3 helyről tolom a játékot felváltva és mindenhol ugyan azt csinálja. Sokszor 2-3mp-el ezelőtti helyre visszadob a játék és csak azt látom hogy hopp 3/4 életem eltűnt, vagy már tente van. Ezt így nem járja. Míg ez így megy én tuti nem fogok HC-t tolni.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28467) killerjohn válasza buherka (#28466) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem itthon futott 2 db D3. Egyikben egy teszt account, a másikban épp HC-ztam a WD-mmel, ami úgy nagyjából 700M HC aranyba került... Nos, jött a DC, annak ellenére, hogy SOHA sincs kapcsolat szakadásom itthon (van a gépemen egy saját gyártású ping-szerű cucc ami az egyik dev szerveremmel ellenőrzi a kapcsolatot, és minden nap fixen EGY db DC van a digi miatt reggel 8 és 9 között). A vicces része az, hogy kizárólag a HC karimmal DC-ztem játék közben (meg is döglött), a városban álló softcore teszt account nem. EZT magyarázd meg. Akkor kaptam egy kisebb agyvérzést, megtanultam újra beszélni, és soha az életben én HC környékére be nem teszem a lábam...

(#28468) killerjohn


killerjohn
addikt

hülye voltam, elcsesztem, ne haragudjatok. a korábbi XP statisztika hamis volt, mert elszúrtam a számítást, és a 0 XP/h (magyarul a p100-as karik) meghamisították az adatokat. Kiszámoltam a helyes arányt, de mivel egyes területeken túl nagy (gyanúsan nagy) a szórás, ezért inkább ide sem írom, amíg rá nem jövök az okára. Kérlek hogy hagyjátok figyelmen kívül a korábban leírt, act-ok közötti XP arányt.

Elnézést mégegyszer! :W

(#28469) mikromanus válasza killerjohn (#28468) üzenetére


mikromanus
veterán

Ok. Akkor térjünk át Win 7-re? :DDD

Ha a hiba oka az, hogy valahol gyanusan jó a drop, akkor azért szólj nekünk is. Vagy dobj egy pm-et! :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28470) Sirandrish válasza buherka (#28466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ezzel szerencsére nincs bajom!
Laggom akkor van 1 secnyi ha valaki joinol a partyhoz de mivel "busy"ként játszom így hozzám váratlanul senki sem tud.
A netem évente 1szer szakad meg (lekopogom), szóval ettől sem kell félnem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28471) killerjohn válasza mikromanus (#28469) üzenetére


killerjohn
addikt

ez érdekes adat, ez viszont sziklaszilárd (nem úgy mint az EXP :( ):
összes szörny aránya az elite-ekhez képest:
- act1: 92
- act2: 84
- act3: 35
Magyarul act3-ban egy elite-re 35 trashmob jut, míg act1-ben 92...

Öszesen 2% a legnagyobb eltérés a karakterek között (hiszen ezt az ég világon semmi sem befolyásolja, csak a game server)

[ Szerkesztve ]

(#28472) mikromanus válasza killerjohn (#28471) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 1-n nincsenek meg még az optimális elit vadászós útvonalak, vagy a szabad helyeket sokkal több hófehérkével töltötték ki. Egy kicsit mindkettő igaz lehet. Act 2 és 3-ban viszont van 1-2 stabil "elitvadász" terep, ahova érdemes elnézni.
Xp-ben meg a nerfek lehet picit átszabták a terepet. A skorpiók, meg talán a csontik is szarul adnak XP-t és a dropjuk is visszafogott. Volt korábban valami infó erről.
Act 1: a kriptafosztogatásnál 1-2 elit van, de elég nagy a terep. Az orb vadászós terepen fixen van 2 elit, meg fent lehet 2 event és 2-3 elit. Az egész jó. A fields of misery tömve van ugyan, de elitben nem lett nagy tömeg. A temetőtől visszafele meg sok a hulla, de elit alig.
Ezzel szemben Act 3 jól feltérképezett már és van sok jó elitlelőhely. Act 2-n meg ott a Vault of Assassin. Annál jobb elit arány szerintem nincs másutt. Vagy mégis?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28473) killerjohn válasza mikromanus (#28472) üzenetére


killerjohn
addikt

ezek 5-30 perces runok. Vota-t kipucolod mondjuk 5 perc alatt - majd a többi helyen, ahol szarabb, jól lehúzza az átlagot. Nem fogok megvitatni minden egyes statisztikát. Látszik, hogy alig van eltérés a karakterek között, még úgy is hogy mindenki másmerre, más karakterrel blablabla megy. Ezek (többségében) nagy farmoló runokon alapuló statisztikák, nem vota checkpointos 5 perces lokalizált runok. Ezen felül "húdenagyon" jelentős eltérések az elite-ek számában actokon BELÜL, area-k között nem nagyon (10-20%) van, viszont actok között annál inkább. Most én belemehetek a játékba, hogy minden statisztikára mondasz egy-egy specifikus ellenpéldát, de akkor sem változtat az összképen, hogy act1-ben 3x annyi trashmob jut egy elite-re mint act3-ban, mert ha ezt csűröm, csavarom, és belerúgok kettőt, akkor is marad egy 2x-es szorzó...

[ Szerkesztve ]

(#28474) mikromanus válasza killerjohn (#28473) üzenetére


mikromanus
veterán

Sok a trash. Az jó, nem? Könnyű ölés, sok áldozat, sok drop. :D
Amúgy igaz. Szerintem is apróvadból lett jelentősen több act 1-2 ben. Azért mindig akad lecsapnivaló. Ennyiben jobb mint patch előtt. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28475) radi8tor válasza killerjohn (#28473) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom csak EXP farm miatt jobb a nagyobb trashmob sűrűség...

⭐ Stella

(#28476) Gyuri27 válasza killerjohn (#28473) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért érdekes az elit? Az összes jobb cuccom (az a kevés) fehér mobból esett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28477) radi8tor válasza Gyuri27 (#28476) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én pont azt vettem észre, hogy a mobokból hulló legend/set cuccok nem érnek semmit, elitből (magasabb item level) jobb cuccok esnek. :K

⭐ Stella

(#28478) Gyuri27 válasza radi8tor (#28477) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ez egyéni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28479) buherka


buherka
addikt

Tök mindegy hogy miből esik jó cucc...

Felesleges teóriákat gyártani, mert szokás szerint egy hülye 100-at csinál. Alacsony szeró, páros szeró, páratlan szeró, csak mob, csak elit, reggel, este....stb.
Már olyan idióta hírt is olvastam, hogy a XP csík utolsó 10-ed részében esik a legjobb cucc. :D

Egyet tessék megérteni a legjobb loot az AH-ban van...ennyi.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28480) killerjohn válasza buherka (#28479) üzenetére


killerjohn
addikt

"a legjobb loot az AH-ban van" :C és milyen igaz - 1 év és >1000 óra alatt 1 db cucc (a chantodo fegyóm) esett, amit hosszú távon nem cseréltem jobbra az AH-ban. :)

(#28481) Joci93


Joci93
senior tag

[link]
Hogyan lehetne elérni több all ress-t damage csökkentés nélkül? :U
MP5-öt lazán farmolok, csak az a szívás, ha arcane/poisonos elitek jönnek.... :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#28482) tomazin


tomazin
veterán

van valakinek kedve hczni egyet? szalontai 1231

(#28483) duronx válasza Joci93 (#28481) üzenetére


duronx
senior tag

Az all ress-t nem tudom, de a köveket cserélni kellene nagyobbakra és jó lenne hp-t is növelni.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28484) nightmare13 válasza Joci93 (#28481) üzenetére


nightmare13
senior tag

Csizmából all reses változat, esetleg unity helyett valami rare gyűrű, strongarm helyett str+vit+allres+6 chc, és még talán végig se néztem mindent :) Minden csak forrás kérdése :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28485) Bird válasza buherka (#28479) üzenetére


Bird
addikt

Persil mondogatta régen: felejtsük el azt, hogy random. :D 1600+ játékóra alatt 3 olyan item esett ami 100+m-ként ment el. És még így is a szerencsések közé tartozom. 1 év alatt flippel már összejött ennek minimum az ötszöröse.... Ott kicsit jobb a random. :DDD

Egyet tessék megérteni a legjobb loot az AH-ban van... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28486) #92888064 válasza Joci93 (#28481) üzenetére


#92888064
törölt tag

all resist mehet a sapkába, unity-be, és strongarm-ba viszonylag olcsón. cipőbe elég drága, inkább ik-ra cserélném. ik kesztyű helyett inkább craftolnék a helyedben. illetve a kavicsok cseréje dob egy kis dps-t, de 40k hp-nak több haszna van.
ha kell segítség, akkor vegyél fel: adm#2999

[ Szerkesztve ]

(#28487) szallasi007 válasza Bird (#28485) üzenetére


szallasi007
őstag

hirtelen meg sem ismertelek az új frizuráddal :DDD

egyébként persil hogy eltűnt? :(

(#28488) Blizz válasza Bird (#28485) üzenetére


Blizz
őstag

Nem csak őstagtól lehet megváltoztatni a profilképet?

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#28489) xavix13 válasza Blizz (#28488) üzenetére


xavix13
senior tag

Úgytudom hogy, őstag rank 800 napos reg, vagy senior tag 2500 napos reg.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#28490) killerjohn


killerjohn
addikt

nos, köszönöm a tanácsokat, kipróbáltam ruthless-el (unforgiving helyett), rend helyett pedig war cry (EHP és fury gen miatt), marauder helyett pedig into the fray (a DPS bukót behozza a ruthless). Wotb továbbra sem játszik, pedig olyan str-es amut craftoltam 2 órája, hogy azóta sírok, VISZONT úgy megyek MP7-en hogy semmi bántani nem tud :) Mindezt throw builddel, ami nem kutya, hiszen talán MP3-4-ig szokták javasolni :) Droprate-em kb nincs, hiszen ez messze szuboptimális, viszont annyira fun, hogy itt ülök és nem bírok kilépni a játékból xDDDDD

(#28491) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ismét készen állok a harcra!
NeverDie :C

Ugyan még lifereg nélkül, de majd alakul.

Archonba: 5K Armor, 1100All resi, 50K Life :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28492) killerjohn válasza Sirandrish (#28491) üzenetére


killerjohn
addikt

te most rosszat linkeltél, vagy van még egy accod?

(#28493) Sirandrish válasza killerjohn (#28492) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Accountról nem mondok semmitse, de jót linkeltem..az az én karim :K
Mellette a döglöttel :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28494) Gorneck válasza killerjohn (#28492) üzenetére


Gorneck
titán

Utóbbi. Only HC.

Gorneck#1239

(#28495) killerjohn válasza Sirandrish (#28493) üzenetére


killerjohn
addikt

akkó' most mi most akkó' most mi? :F

egyébként is mi az hogy készen állsz a harcra? És vele a kudarcra? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28496) Sirandrish válasza killerjohn (#28495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkó mostan az van akkó :D

Hát ismét összeraktam egy karit amivel tudok menni..ennyi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28497) mpierre válasza Sirandrish (#28496) üzenetére


mpierre
veterán

Bakker. Ez gyors volt. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28498) Gorneck válasza mpierre (#28497) üzenetére


Gorneck
titán

Ügyes voltam tegnap... :D

Gorneck#1239

(#28499) Bird válasza szallasi007 (#28487) üzenetére


Bird
addikt

A fodrász jó munkát végzett! :D

Persil úgy tudom jegeli a dio témát, viszont az furcsa, hogy a Ph!-ról is eltűnt. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28500) khirill


khirill
aktív tag

hajrá... :D csak nehogy neverendingstory legyen belőle... :'D

ratabyzou

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.