Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Agro válasza killerjohn (#17000) üzenetére


Agro
senior tag

Dps kalkulátor, egyébként jobb a ruby

(#17002) Sirandrish válasza killerjohn (#16996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, nem erre számítottam, csupán nem értem mert ahogy én nézem ez csak infokat tol az arcodba..
Kiírja hogy hány cucc van az invedben..jelzi a mapon a mobokat, kiírja hogy mennyi exp-t szereztél eddig meg ilyesmi..
Ami oké..hasznos tud lenni de ezért kockáztatod az accodat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17003) Sirandrish válasza persil (#16999) üzenetére


Sirandrish
legenda

"bár szerintem 10% crit dmg-nél eleve jobb lehet a +150 dmg"

110% VS 150DMG..mert az emeraldot előbb ki kell ám venni...legalábbis szerintem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17004) radi8tor válasza Sirandrish (#17003) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy gondolta ő is. ;]

⭐ Stella

(#17005) killerjohn válasza Sirandrish (#17002) üzenetére


killerjohn
addikt

rossz videót nézel, az a legelső béta. mondjuk ezt nézd: [link], itt már látszik hogy miket tud. A kockázat meg kockázat akkor is ha piszkosul kicsi, ezt aki vállalja, használja, aki nem, az meg nem. Neked rohadt sok melód van ebben, de van akinek nincs, vagy van több accountja, stb, és ő akarja használni. Btw nem kicsit okoz függőséget a használata :)

szerk:
mcwolf79: "arra hogy bukd az accountodat", csak mielőtt más írná ide ;]

[ Szerkesztve ]

(#17006) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Világoljatok már fel, hogy ez a TurboHUD mire jó :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17007) radi8tor válasza persil (#16999) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Manticore-ra is ez érvényes? Rakjak bele a két fullos zöld kavics helyett két marquise ruby-t?

⭐ Stella

(#17008) persil válasza radi8tor (#17007) üzenetére


persil
nagyúr

Két slotos manti már érdekesebb lehet, talán oda 1-1 a legjobb, de ezt csak "élesben" lehet igazán jól mérni.

Na, megzavartak, hülyeséget írtam.
Szóval: ha kellő crit dmg már meg van, akkor jobb lehet a ruby szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17009) Agro válasza persil (#17008) üzenetére


Agro
senior tag

Manticore esetén nem. A titok nyitja az arányokban rejlik.

1-kezes fegyver kisebb min-max dmg magasabb asp
2-kezes fegyver nagyobb min-max dmg kisebb asp

1-kezes fegyver esetén pl 450-850 dmg-ből csinál 600-1000 dmg 23%-os növekedés
2-kezes fegyver esetén pl 750-1200 dmg-ből csinál 900-1350 dmg 15%-os növekedés

És ebből a növekedésből még többet profitál a magasabb asp. Ráadásúl 2 egykezes xbowal magasabb alap chd-t lehet elérni mint 1 2 socketes manticore-al.

saját példám:

Calamity+Danettas: 600 chd
Manticore: 500 chd

Ha cserélem mind2 esetben az egyik emeraldom
C+D: 500 chd 20% os csökkenés
M: 400 chd 25% os csökkenés

A calamity-danetta páros esetén többet nyerek dmg-ben és kevesebbet bukok chd-ban mint a manticore esetén.

(#17010) killerjohn válasza Agro (#17009) üzenetére


killerjohn
addikt

Ez a Denetta's Spite jobb mint egy DML? Kérdezek ha nem gond, mert kellene egy DH...

(#17011) Agro válasza killerjohn (#17010) üzenetére


Agro
senior tag

Más buildet igényel, meg a gearen is faragni kell hozzá. DML kihagyásával buksz rengeteg hp-t meg chc-t.

Danetta-val nyersz legalabb 170chd-t meg 10 disciplinet

Calamity+DML gyorsabb, többször critel, de sokkal kisebbeket
Calamity+Danetta ici picit lasabb, kevesebbszer critel, de sokkal nagyobbakat

Calamity+danetta 20-25k-val több dps-t tud összehozni

[ Szerkesztve ]

(#17012) proci985 válasza Agro (#17009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mai nap linkelt egyik ismerős egy 1900dpses calamot, marquis gemmel. más kérdés, hogy elnézve azt a fegyvert (1.78as AS) a base damja szerintem 1300 felett lehetett. ahogy számoltam, hacsak nem javítják a black bugot, a saját kétsockos manticoreommal is meglenne olyan 1700-1800 dps.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17013) Agro válasza proci985 (#17012) üzenetére


Agro
senior tag

Javitjak a bugot de nem lesz rollback, tehat a regi itemekhez nem fognak nyulni

(#17014) killerjohn válasza Agro (#17011) üzenetére


killerjohn
addikt

:R tudnál adni linket a karidra?

(#17015) Agro válasza killerjohn (#17014) üzenetére


Agro
senior tag

(#17016) Dadan01 válasza killerjohn (#17014) üzenetére


Dadan01
senior tag

Megnéztem a videót, valóban sok jó funkció van, személyszerint a buff visszaszámláló, ill a minimapon a szörnyek, elitek megjelenítése tetszett nagyon. A többi funkcióra is biztos van igény, de szerintem azok semmit sem adnak, ámde elvonják a figyelmet, pl mért fontos hogy hány százalék fury/hp van? Analóg módon jelezve van, indirekt mód látja az ember hogy el tud-e lőni egy skillt v sem, tehát semmi pluszt nem nyújt.
Biztos valahol kifizetődő olyan programot fejleszteni és használni, ami a végső elszámolásnál azt tudja, hogy bannolnak érte a francba, de ha van rá igény, hajrá.

(#17017) killerjohn válasza Agro (#17015) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi! A cull the weak-hez mivel lassítasz?

szerk: caltrops?

[ Szerkesztve ]

(#17018) killerjohn válasza Dadan01 (#17016) üzenetére


killerjohn
addikt

Felhasználói kérés volt, mint gyakorlatilag minden fejlesztés a felületen. Természetesen kikapcsolható színezhető, méretezhető minden, még a betűtípusok is. Kifizetődő? :) Neked kifizetődő hogy a Diablo 3-ban itemeket keresgélsz? Na ugye, nem kell hogy minden kifizetődő legyen az életben, elég ha leköt és élvezed. A ban témára térjünk vissza 5 év múlva :) Örülök hogy tetszik pár fícsőr! Ha ötleted van, jöhet :R

(#17019) Preda


Preda
aktív tag

Hello!

Valaki belőné nekem ez kb mennyit érhet kicsit kiestem a pikszisből.

(#17020) Agro válasza killerjohn (#17017) üzenetére


Agro
senior tag

Caltroops ja, meg scoundrel. Partyban meg altalaban monkkal es/vagy wizzel megyek. Monk SW-Cyclone is lassit meg wizardnak mindig van bent valami lassito skillje

(#17021) Agro válasza killerjohn (#17018) üzenetére


Agro
senior tag

Auto pickup itemek eseten ugy mint a gold/HG eseten, de meg tudjam hatarozni hogy miket akar item tipus szinten (magic/rare/legend) akar kategoria szinten (gloves,rings,bracers...etc) bar ezt majd inkabb a blizznek fogom megemliteni :)

Lusta ember vagyok es nem szeretem amikor a pickupolgatasok meg a veletlen melle nyomkodasok miatt fel kapkodott fos magic itemek miatt megtorik a lendulet :D

[ Szerkesztve ]

(#17022) Dadan01 válasza killerjohn (#17018) üzenetére


Dadan01
senior tag

Annó amiatt kerestem egy ilyen hud jellegű megoldást, hogy ne hagyjak el véletlen dropot. Erre volt egy "maphack" envű megoldás. A leírásában benne volt hogy ezaztán über biztonságos, és nincs ban. Kicsit később írta a srác, hogy jópár használót elért a banhammer :D Szerintem ha egy-egy emberke használ egy adott megoldást, azt nehezebb kiszűrni, mintha ezrével. Gondolom annak a hekknek is elég nagy lett a tábora, hogy észrevegye a nagy testvér.

(#17023) killerjohn válasza Dadan01 (#17022) üzenetére


killerjohn
addikt

ott kezdődik, hogy a maphack írja a memóriát, innentől pedig olyan mintha az almát hasonlítanád a körömreszelőhöz :) Aki meg leírta neked, hogy a maphack über biztonságos, azt gyorsan keresd meg és vágd pofán... A TurboHUD-ot nem kell hogy a Blizzard 'észrevegye', mert még decemberben elküldtem nekik a linket az email címemmel és a Battle.Net accountommal együtt, amit kivételesen nem killerjohn-nak hívnak - így nem kell keresgélniük, van szegényeknek dolguk elég.

Agro: mi az az auto pickup? A droppokat a HUD csak megjelöli, nem veszi fel helyetted. Blizzardnak írjál nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

(#17024) Sirandrish válasza Preda (#17019) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna ez kb semmit

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17025) Dadan01 válasza killerjohn (#17023) üzenetére


Dadan01
senior tag

Imho a maphack csak mutatta a shrine/elit/láda helyeket a térképen, de tényleg nem ástam magam bele a dologba pont a ban miatt. Amúgy az autopickup engem nem is érdekelt, csak az, hogy lássam/halljam ha legendás esik valahol, mert barna gyűrűt meglátni azért nem kis feladat volt annó. :)

Autopickupot csinálja meg a blizzard, nem értem miért kell minden gemre/szarra rányomnom....

(#17026) SLYM válasza radi8tor (#16989) üzenetére


SLYM
veterán

én a SB+kulle videóra lennék inkább kíváncsi, arról készült?

[ Szerkesztve ]

(#17027) Sárpac válasza SLYM (#17026) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem sok különbség van látványban! :DDD

Most nyomtunk egyet MP10 Űber össz 14perc Wardennel együtt 16! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#17028) SLYM válasza Sárpac (#17027) üzenetére


SLYM
veterán

az kemény, nekünk a MPL9 alatt egyszer menni kellett elitért :D

(#17029) Sirandrish válasza Sárpac (#17027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Próbáljátok már meg CM wizard nélkül ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17030) radi8tor válasza SLYM (#17026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tegnapiról nincsen, de egy korábbi itt van (2 Wiz, 1 Barb, 1 DH): [link]

Sirandrish: MP9-ben volt olyan. Sárpac nem örült neki, hogy nincs mindig drop :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#17031) Sárpac válasza SLYM (#17028) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hozzáteszem most 2 fagyos wizzel voltam egyik 400K+ másik 300K+ illetve egy 300K+ DH, kicsit kisebbségi érzésem volt a magam 270K-jával mégha fulll furyval nonstopp 330K volt! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#17032) Sirandrish válasza radi8tor (#17030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Übert én is MPL10en szeretem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17033) SLYM válasza radi8tor (#17030) üzenetére


SLYM
veterán

asszem mi is vele nyomtuk mikor MPL9-re mentünk, 2 WD, 1 barb, meg egy DH talán, kb mindenkinek adta, csak Sárpacnak nem :D

(#17034) SLYM


SLYM
veterán

7.5 óra alatt megvan hardcore diablo kill normal szinten. remélem tudok ilyen ütemben haladni tovább. :) ha valakinek van eladó harccore aranya CS aranyért, még mindig vevő lennék rá, lassan már vennék normálisabb cuccokat

[ Szerkesztve ]

(#17035) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Lenne egy kérdésem a tapasztaltabb Monkok felé. Az OWE passzív hogyan működik egészen pontosan? Az addig világos, hogy ha egy ellenállást növelek, akkor az összes többi is azzal lesz egyenlő, de mi van akkor, ha bejön a képbe az All Resistance is? Ha én eddig csak Cold Resistes felszerelést hordtam, de most el kezdek olyat is venni, amin egyszerre van Cold Resistance és All Resistance is, akkor az összeadódik? Vagy mi van abban az esetben, ha csak All Resistance lenne egy új tárgyon?

Ez eddig nem teljesen volt világos, ha valaki felvilágosítana, azt megköszönném :R

Szerk.: Megkérdeztem Google barátomat is, ezek szerint összeadódnak.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17036) killerjohn válasza Bazzzs (#17035) üzenetére


killerjohn
addikt

összeadódnak

(#17037) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van valakinek tapasztala Cala+Danetta vs Manticore összevetésben high end dh gear esetén? konkrétan 1200dps 85chc+ 2sock (2x100%) esetre gondolok, magas (59) chcvel, chdvel (518) és közepes ASsel (42). kipróbálásra venni két egykezest kissé drága mulatság lenne. skillre strafe/bola/elemental arrow/spike trap van használatban.

kari link

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17038) R3ĐßuŁŁ válasza proci985 (#17037) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

hogy érted, hogy high and DH gear esetén? a legeslegjobbak között mindenki manticoret használ, vagyis mindenki ugyanazokat a cuccokat. nézd meg diabloprogressen mi van a legjobbaknak. ha a mi szintünk is high and, akkor van minden, valaki a windforcera esküszik, van aki calamityt használ, én egy sima raret [link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#17039) Rém válasza proci985 (#17037) üzenetére


Rém
tag

Én sokáig egy Calamity Deads kombóval nyomtam. Imádtam, mert gyors, refiseknél semmi gáz, azonnal vissza lehetett vele tölteni hatredet és életet. Farmra mp3 ig szerintem a legjobb.
Viszont a Calamity relatív kis alfa sebzésének köszönhetően kevés magasabb mp-n ill. überek ellen.
A játék jobban honorálja a nagy sebzést, amit a crit találattal lehet a legnagyobb elérhető szintre fejleszteni.
Ahhoz meg egy Manticore jelenleg a legalkalmasabb, vagy esetleg egy 14xx feletti rare Xbow.

(#17040) proci985 válasza Rém (#17039) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi a választ! akkor úgy néz ki marad a manticore.

a sebesség még a bola shoot stunja miatt lehetett volna érdekes pl überen, de ha damra gyengébb, akkor felejtős. farmolni szerintem patchtól xpt is mp5ön fogok.

R3ĐßuŁŁ: rendesen felszerelt DHt értettem, tehát akik csapatban olyan über mp8-10et már bírnak. a lényeg itt meg azon volt, hogy a gyakorlatban hogy viszonyulnak, nem pedig az, hogy mit mutat a dps számláló.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17041) Rém válasza proci985 (#17040) üzenetére


Rém
tag

A bola shoot és a elemental arrow lighting baal jával simán egyhelyben tudtam tartani egy übert, folyamatos stun alatt. Viszont a lefoglalásra egy WD vagy egy barbár simán képes, és közben nagy sebzést is le tud adni.
A partyban a DH-tól a nagy dps leadását várják el. Viszont egy olyan csapatban ahol nincs tank nagyon jól meg tud felelni egy egykezessel felszerelt Dh.

(#17042) R3ĐßuŁŁ válasza proci985 (#17040) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

a rendesen felszerelt DH az a DPS DH itt majdnem mindenkinek. no offense, de nézd meg a karakteredet, meg az összes DH-t a topicban buherkát leszámítva, ki fektet itt hangsúlyt a túlélési képességeire? csak a DPS számít mindenkinek. űber sem jó példa, mert ott a stun, ha jön mellé egy CM wiz, meg 1 közelharcos karakter, vagy egy WD petekkel, még ütést sem kapsz. soloban már más lenne a szitu, ott ki tudna jönni amiről beszélek. sőt még relatív kis MPL-en farmoláskor is képesek a társak DH-val körönként párszor elpatkolni, hiába a shadow power. ha az a célod az, hogy kevesebbet halj, akkor a választás egyértelmű windforce. 50% knockback eliteknél nagyon hasznos. ha DPS, akkor manticore

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#17043) Kobe válasza R3ĐßuŁŁ (#17042) üzenetére


Kobe
veterán

Hat nem tom, en sem csak dpsre gyurtam ra a karakternel, hanem discipline + dps kombora. Farmolni 4es partyban mp5-6on szoktunk egesz porgos tempoban, uberezni 8ason. Legtobbszor en keltegetem a barbart meg a monkot, farmolas kozben meg 1-2x szokott borulni a kari amikor vmelyik ismeros poenbol ramhuz egy horda fallent egy masik szobabol....szoval meg lehet talalni az arany kozeputat dps es tuleles kozt

(#17044) R3ĐßuŁŁ válasza Kobe (#17043) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

persze, de ez a DH-nál van legjobban eltolódva a DPS felé. egyébként a túléléshez szükségesek: allres, armor, life, LOH, vagy LS. ami kb ajándékként ingyen a cuccokon van az kb ez: 300 allres, 3800 armor, 40k life, 0 LOH, vagy LS. mennyivel vagy efelett a DH-ddal? mert ezek a legeslegalja, ha ezt nevezzük aranyközépútnak, akkor mit nevezünk mondjuk gyengének ilyen téren?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#17045) Kobe válasza R3ĐßuŁŁ (#17044) üzenetére


Kobe
veterán

400 koruli allres 4200armor 45k elet, 2.9 LS + 60 discipline (ugye 30 az alap) es 200-212k dps. Nalam alap hogy 50 disc ala nem megyek le, gyak infinite shadow powert jelent. Ha nati sapkaval nem vesztenek kvasok dpst akkor osszeszednem a. 4esnatibonuszt is

(#17046) R3ĐßuŁŁ válasza Kobe (#17045) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

ebből ami szignifikáns az az LS, most akkor nézz meg bárkit aki nem DH hogyan áll ugyanezekkel az értékekkel. és még a skilleket fel se hoztam, ezekkel van szoros kapcsolatban a plusz discipline, ugye hiába van, ha ezek nem érnek fel egyik másik kaszt védelmi skilljeihez. a többi kasztnál cooldown van a védelmi skilleknél, nem kell hozzá mittudomén mana, vagy fury, tehát a plusz discipline számokban sokkal nehezebben összehasonlítható az allressel pl

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#17047) Kobe válasza R3ĐßuŁŁ (#17046) üzenetére


Kobe
veterán

Igen csak a discet a tobbi kaszt vedelmi skilljeihez hasonlitani olyan mint megkerdezni miert nem rakunk hangtompitot a tigris tankra is ha mar a 9mmes berettara is lehet. A dh teljesen mas vilag nem veletlen vannak ilyen ertekei atlagban, teljesen mas stilus, a barbar aki kozelrol pufoli johogy 2x akkora ressel kell birjon. En a sajat dhmat mindig a tobbi dhhoz hasonlitom es tudom hogy eleg ritka 200k dps felett hogy valaki nem 35-36k elettel es az alap 30 discel rohangal. Ki lehet balanszolni, nem olcso, de meg az itteni high end dhk is max 20-25%kal vannao elorebb dpsben, kerdes megeri e ha a karakter papir

(#17048) R3ĐßuŁŁ válasza Kobe (#17047) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

erről beszéltem, a legtöbb DH szerint csak a DPS létezik, ezért furcsálltam, hogy proci mire célozhatott mikor használható karakterről beszélt, ha egyszer semmi plusz védelmi skill nem volt a karakterén azon kívül, ami kb ingyen jár a cuccok mellé, talán volt plusz 100 resije az átlaghoz képest, meg 5k life, aztán ennyi. egyébként nekem 250k DPS-hez van 75k lifeom és LS-em, de még ez is semmi buherkához képest, őt már láttam magas MPL-en 4-es partyban egyedül vinni kullt és siegeot, a többi DH az a 2 ütés kategória akikkel találkoztam, egyszerűen azért, mert ez is hatékony. de akkor meg ne beszéljünk már használhatóságról, mikor az maga a DPS ha nem solozol

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#17049) hkaroly válasza Kobe (#17047) üzenetére


hkaroly
csendes tag

azért megoldható az

(#17050) ProEvoFan válasza Rém (#17039) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"A játék jobban honorálja a nagy sebzést, amit a crit találattal lehet a legnagyobb elérhető szintre fejleszteni."
Jól beszélsz.Hiába van 500% chd, ha csak pl 40% chc-d van.Inkább legyen 50% chc, és "csak" kb 350% chd-d, sokkal jobban jársz vele, mert többet kritelsz.Legalábbis én így vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.