Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) Sárpac válasza GICA666 (#80000) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De meg ám nélküle 1/4-ét kapod a lényeg a kiegben van! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80002) GICA666


GICA666
tag

Ok.Köszi,és hol tudnám megvenni?

(#80003) vhunor válasza Gorneck (#79992) üzenetére


vhunor
őstag

De akkor meg minek menni ugyebár, hiszen 15 perc alatt ugyanúgy megszerzed ns-ben is később, ha meg s4-ben amúgy se játszol.... :)

(#80004) Norbee87 válasza GICA666 (#80002) üzenetére


Norbee87
tag

Itt szokták elég sokan venni viszonylag a legolcsóbb itt:
[link]
Vagy dobozos verziót kapsz kb 10k ért :) ha szeretnéd néznegetni a dobozát :P

(#80005) Pöttön válasza dargelot (#79998) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi, a fetish-nek szinte csak az van, ahogy néztem.
Mert pl a poison runánával csak a 2 speckós fetish-nek lesz poison sebzése, a símáknak physical marad.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80006) Pedro78 válasza GICA666 (#80002) üzenetére


Pedro78
senior tag

Azert en elmennek a helyi tescoba, jomultkor learaztak 3k-ra. De vettem mar ott sc2 kieget is ennyiert, Dishonoredet ~500ft-ert, Skyrim dlc-t 300-ert. Csak otlet, egy probat meger.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#80007) granini válasza Mirman (#79984) üzenetére


granini
őstag

Megprobaljuk, koszi!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#80008) Edge válasza vhunor (#80003) üzenetére


Edge
veterán

A season journey-t csak seasonben lehet teljesíteni, vagyis zárás után nem fogsz automatikusan pet-et kapni nsbe, ahhoz bizony teljesíteni kell a feladatokat S4-ben és akkor egész accountra(ns-be is) megkapod. Zárás után elúszik ez a lehetőség ha addig nem teljesíted már fújhatod.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80009) Sárpac válasza Edge (#80008) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja és most úgy áll, hogy minden meglegyen min paragon 400-ig el kell menni benne. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80010) TBT válasza MegalodonS (#79994) üzenetére


TBT
addikt

Mert anno a Diablo 3 RoS CE-hez is járt egy pet, de akkor ez lesz a második Pet a Diablo 3-ban (mert volt olyan menüpont a játékban, hogy Pets és én csak 1-et láttam, azt hittem már itt is van egy sereg, mint a WoW-ban, de akkor még nem).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80011) vhunor válasza Edge (#80008) üzenetére


vhunor
őstag

Hasznos cuccra értettem, nem kozmetikai kiegre :).

(#80012) oxox válasza Sárpac (#80009) üzenetére


oxox
addikt

Pac HC szezonnal, hogy allsz?
ehhez a pethez achikat kell teljesiteni, vagy vegig vinni a storyt?
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80013) Ultimatecc válasza Dadan01 (#79955) üzenetére


Ultimatecc
tag

PTR azért laggol, mert egy szerveren fut az egész kóceráj.Ezért lehet eu-s playereknek amcsikkal játszani stb. Live-on ezzel nem lesz probléma elvileg.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80014) Edge válasza vhunor (#80011) üzenetére


Edge
veterán

petről ment a diskurzus amire válaszoltál :)

Sarp: PTR-en nem kellett hozzá 400-as para, elég hamar megvan a pet és a portrait, ilyenek is voltak benne hogy a keywardeneket meg kellett ölni torment nehézségen pl. de elég csak adventure módban megcsinálni amit kér, pl boss killek és annyi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80015) dargelot válasza TBT (#80010) üzenetére


dargelot
senior tag

Ha jol.tudom 3 pet van. A RoS fele csonti kutya; egy goblin; s.egy probe. Ez lesz a 4. Amugy remelem a seson reward gyorsan meglesz mert mas vonzo dolgot nem latok benne. Nekem a S3 rewardok 3ora alatt megvoltak lvl0rol. Most is megvarom mig lesz majd valaki aki tud huzni; s ne kelljen egyedul szerencsetlenkedni.

(#80016) T. M. válasza dargelot (#80015) üzenetére


T. M.
aktív tag

A zászlót én is megszereztem hamar, még a 70-es szintet se értem el, mire meglett.
Nem tudom ehhez majd hány pont kell, meg milyen feladatokat kell teljesíteni hozzá.

Találtam egy összefoglalót a szezon cuccokról., hát ez nem tűnik olyan gyorsnak...

[ Szerkesztve ]

(#80017) Kódos


Kódos
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Az előttem lévő hsz-ekre válaszolnék pár szóval,látom mindenki meg van bolondulva a vadkutya miatt..Ahhoz hogy megszerezzük teljesíteni kell a chapter1,2,3,4-et amit direkt úgy találtak ki hogy a hülyének is sikerüljön kb 130 paragon elég rá ahogy néztem kb mióta megy a ptr azzal játszom na meg ott xp bonus van így nem tudom betájolni mennyi paragon kellhet de 400 biztos nem. :R Olyan küldetések vannak hogy öld meg a keywardent mindegyeik act-ban(act5 kivéve) menj egy übert,vigyél fel egy legendary gemet 5 szintre, extract-olj 5 cube powert,meg ilyenek hirtelen semmi se jut eszembe ilyenek vannak kb 25 db mivel chapter 1,2,3,4,-ek vannak aztán ha kész mindegyik akkor olyan van hogy claim reward és kész is bent volt nekem a cosmetic-ben a kutyus meg a portré.
UI:Én ugy csináltam meg mind a 4 chapter hogy észre se vettem csak megnézem mondom miez és akkora már csak 5 powert kellet be rakni a cube..illetve nekem azt mondták hogy HC-n könnyebbek lesznek ezek a küldetések majd kiderül :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80018) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

husfejmikhail Diablo 3 - PTR 2.3 Witch Doctor - Helltooth Caster Update variacioja... en lehet WD-t fogok inditani elso korben az uj szezonban (persze HC only) :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#80019) TBT válasza Kódos (#80017) üzenetére


TBT
addikt

A jelen szezonban is van valami turpisság? Vagy elég csak 70-es szintre felhúzni a szezonos karaktert aztán minden rewardot odaadnak?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80020) J0shu4M1ll3r válasza TBT (#80019) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A zászlóhoz 100, a portréhez 400 acsi pont kell. Amint azokat eléred, bekerül a cucc a szekrénybe, és kapod érte a "Feast" acsit is.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80021) Ultrazord válasza J0shu4M1ll3r (#80020) üzenetére


Ultrazord
tag

volt eddigi szezonokban valami hasonló, amit nem lehet már megszerezni?

(#80022) J0shu4M1ll3r válasza Ultrazord (#80021) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Hasonló (pet meg portré?) nem, csak a zászlódat díszítő elemeket adtak eddig.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80023) TBT válasza J0shu4M1ll3r (#80020) üzenetére


TBT
addikt

Ez a Diablo-s zászló megvan, a portré még nincs (bár amúgy is a WoD-os portréval szaladgálok). De a Transmog-os cuccok nem rémlenek, hogy megkaptam volna őket.

Amúgy, ha Season 4-ben eléred a LVL 70-et (RoS kiegészítő megléte ugye alap), akkor egy másik Blizzard játékban (Heroes of the Storm) megkapod Malthael mountját (Malthael's Phantom):

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80024) Kódos válasza TBT (#80019) üzenetére


Kódos
aktív tag

Season 3-ba annyira nem mélyültem bele aszem 100 paragon kellett a zászlóhoz és 400 achivment pont a portréhoz nem tudom :W :W :R

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80025) J0shu4M1ll3r válasza TBT (#80023) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A portré se nagy kihívás, kb lenyomod a bossokat, meg egy-két craft és már meg is van.
A transmogok automatice elérhetők, amint elérted a 70et. Külön nincs hozzá recept, hanem ha bármivel odamész a mystickhez, akkor ott van az elérhető itemek között.

Igen, itt a teljes cikk

És a lényeg:

Diablo III Rewards:
Add Diablo to Your Hero Collection
Diablo III and Diablo III: Reaper of Souls players who log in to Heroes during the three weeks following the release of the upcoming patch will permanently receive Diablo in Heroes of the Storm.
Malthael's Phantom
Starting with Season 4, Diablo III players who reach level 70 with a Seasonal character will receive Malthael’s Phantom in Heroes of the Storm.
Portrait Border & Pennant
Diablo III players who reach Player Level 12 in Heroes of the Storm will receive a new Heroes-themed Portrait Border and Pennant in Diablo III.

@Kódos:
100 acsi pont, nem paragon, de amúgy igen. És a 400 is jó :)

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80026) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Season Journey összefoglaló (összes chapter)

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80027) Sárpac válasza Kódos (#80017) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Portrait több is van azokhoz elég nehéz már hozzájutni:
Pl ahol járok most:

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80028) Thrawn válasza J0shu4M1ll3r (#80025) üzenetére


Thrawn
félisten

Na még a HotS-ba is be akarnak húzni? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80029) J0shu4M1ll3r válasza Thrawn (#80028) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

De mán' mióta? :D
Minden játék össze van kapcsolva mindennel. Megy az árukapcsolás :DD

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80030) Thrawn válasza J0shu4M1ll3r (#80029) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt a lvl12-t mennyi ideig tart ott összeszedni? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80031) J0shu4M1ll3r válasza Thrawn (#80030) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Annyira nem vagyok nagy pro benne, kérdezz rá a topicjában. Biztos sok tényezőtől függ. De sztem ha nekiülsz, és pl gép ellen nyomod, akkor pár nap esetleg egy hét.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80032) TBT válasza Thrawn (#80030) üzenetére


TBT
addikt

Viszonylag hamar megvan. 10-15 meccs PvP-ben (1 meccs időtartama kb.: 10-30 perc). Coop vs. AI-ban picit lassabb ez a folyamat. Ismerőssel +50% XP és ha most játszol (azaz totál kezdő vagy), akkor kapsz Stimpack-et is ami +100% XP-t (és valamennyi plusz Goldot) ad a meccsek után.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80033) JSaN válasza dargelot (#80015) üzenetére


JSaN
addikt

Van egy negyedik is. A kek murlock ami amulettel jon elo. Ami az alapjatek ota elerheto ha megtalalod az act2 egyik katakombajaban. En a blizz helyeben meg csinalnap free petnek, aki meg talalja az amut annak hozza adodik a pet listahoz. Komolyan, hol lehet az ilyen otleteket megirni nekik amit tenyleg latnak is?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#80034) Kódos válasza Sárpac (#80027) üzenetére


Kódos
aktív tag

Hát azért a destroyer meg a champion nem egyszerű de figyelj nézőpont kérdése szerintem még mindig nálad is a legnehezebb az canai cube mivel azért 50 powert belerakni amiazért nem kevés bounty farm bonus chace-el is:D de a többi easy...47 mentem monk-al az is meg van t8-at 1:48 alatt tudtam levinni 1 gemem még csak 38-as többi 50 szóval csak nézőpont kérdése:) Jaa és hc season-be ptr-ezek
A guardiant nézd meg ott vannak a nagy dolgok :D

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80035) Sárpac válasza Kódos (#80034) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Rendben csak azért számolj egy kicsit utána, hogy ptr 30x annyi leg esik mint amennyi fog élesben ez meg tuti nem lesz meg 130para alatt, már csak azért sem mert ha jól láttam t8-hoz p250 kell.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80036) Kódos válasza Sárpac (#80035) üzenetére


Kódos
aktív tag

átlagosan 3-4 legend esik ugyanugy gr-ben akkor azt is számold ki hogy pik-ak meg van ha nem havonta játszol 2 órát :R
UI: és senki nem mondta hogy az egészet 130 para alatt megcsinálod csak a kutyás részt ennyi

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80037) Pedro78 válasza Thrawn (#80030) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ha nem akarsz szolozni irj ram, mostanaban ott nyomulok.(HotS)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#80038) MrTwister válasza Kódos (#79930) üzenetére


MrTwister
őstag

Ugyanez a problémám, csak nekem Win10 óta csinálja. 64 bites oprendszer, 6950 2Gb-os Asus kártya és a 15.7.1 amd catalyst letöltve és felrakva. Nekem Desolate Sandset nem tölti be Bountyzás közben.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#80039) drk88


drk88
senior tag

Hát én 35-ös vagyok HotS-ba de nem kaptam semmit Dio-ba :D

[ Szerkesztve ]

(#80040) J0shu4M1ll3r válasza drk88 (#80039) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Valószínű, hogy ha jön a patch HotS-ra, azután fog élesedni.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#80041) TBT válasza drk88 (#80039) üzenetére


TBT
addikt

Szeptembertől lesz majd csak ez az akció! :U

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80042) drk88 válasza TBT (#80041) üzenetére


drk88
senior tag

jah akkor nem szóltam, köszi :D

(#80043) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A 2.3-as patch kb mikorra várható lehet tudni?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80044) 42861 válasza Pöttön (#80043) üzenetére


42861
senior tag

S3 end: Aug. 23
S4 start: Aug 28.

A kettő között jön a patch. Valszeg 26-án.

(#80045) Thrawn válasza Pedro78 (#80037) üzenetére


Thrawn
félisten

Megnéztem egy-két gameplay videót és az az érzésem, hogy nálam ez a játék ki fog maradni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80046) Dadan01


Dadan01
senior tag

Monk fire palm OP bug javítva, yay. Uliana szet mehet a lecsóba, gg.

(#80047) Kódos válasza Dadan01 (#80046) üzenetére


Kódos
aktív tag

A coldos explo monk még megy és menni is fog szarrá nerfelhetik az új gemet :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80048) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Üdv mindenkinek. :)

Mivel lassan közeledik a Season 3 vége, ezért úgy döntöttem, az új szezon indulásáig húzok picit a legelső karimon is, amit még az alapjáték megjelenésekor kreáltam, azóta viszont kicsit el van hanyagolva. Eddig csak a szezonos karikkal játszottam, így szegény wizardom elég szépen le van maradva gear és paragon szintjén is a többiektől. Szóval ráfért egy kis frissítés. Annak idején mindössze T3-ig sikerült eljutnom vele, de érezhetően könnyebbé vált a játék a megjelenés óta, hiszen pár rift után máris estek olyan cuccok, amikkel feljutottam T5-re (A T6 még picit odébb van, majd ha fullos lesz a Firebird setem).

De nem is ez a lényeg, hanem hogy épp arra gondoltam a minap, milyen kár, hogy a tehenes pályát kivették a játékból. Amikor az event volt nemrég, olyan jó volt gyilkolni a bocikat. A készítők helyében én meghagynám a lehetőséget, hogy újra be lehessen kerülni a "karámba", ha már egyszer leprogramozták a tehén ellenfeleket is. Ha máshogy nem, a Staff of Hedring segítségével, amivel anno a pónis pályára lehetett eljutni. Szerencsére a fejlesztők is gondoltak valami hasonlóra, nekem egy tehenes riftet sikerült megnyitnom a minap. :D

Nagyon megörültem - nekem még eddig ezt így nem adta be, pedig már lenyomtam pár riftet (Persze ti nyilván tízszer ennyit, így nektek nem olyan nagy szám ez). Ráadásul ami még nagyon tetszett benne, hogy jó hosszú volt, tíz szinten keresztül irthattam a különféle teheneket. Ráadásul a cuccok is szépen hullottak, szerintem itt volt némi buff a legek esési arányára, ugyanis a 10 szint alatt 20 darabot szedtem össze, minden pályán esett kettő. :)

Ezután annyira fel tudtam szerelkezni, hogy lenyomtam pár, 20-22 közötti GR-t is, viszont ahogy észrevettem, valamiért nem nagyon dobálták a legeket a Rift Guardianok. Szinte mindig csak a gem esett ki, mert ezzel a karimmal még nem voltam sok GR-ben. Két alkalommal pedig egy leget sem dobott, pedig mindig úgy végeztem, hogy több perc volt még hátra. :(

Várom már a Season 4-et, különösen a pet miatt, mivel nekem még egy sincs, és jó lenne már, ha nem lenne üres ez a rész. Az új területre és a kockára is kíváncsi leszek, nemkülönben az új nehézségi szintekre, mert jó lenne, ha nem kellene mindig egy negyedórás GR-t lenyomni ahhoz, hogy a végén kapjunk valami használhatót, addig meg semmi sem esik.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#80049) Edge válasza Vistaboy (#80048) üzenetére


Edge
veterán

2.3ban a kockával lehet majd bocis pályát nyitni, beteszed a hells bovine polearmot a kockába és annyi. Puzzle ringel meg a goblinos pályát(the vault) lehet megnyitni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80050) Vistaboy válasza Edge (#80049) üzenetére


Vistaboy
veterán

Érdekes, ez jó ötletnek tűnik. :K

Még a Vault-ban sem voltam sokszor, általában karakterenként egyet találtam. Jó lenne oda is sűrűbben ellátogatni. :DDD

Viszont akkor a Staff of Hedringgel mi lesz? Nekem még mindig megvan és egy rakás alapanyag is, amiből létre lehet hozni, kiegészítve a régi kulcsokkal a keywardenektől. Eldobni nem engedi, felhasználni nem tudom, csak foglalja a helyet.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.