Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) nightmare13 válasza whitezo88 (#27900) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ha ennyi a gyűrűn lévő össz, akkor !!! szerintem !!! semmit, legalább chc + chd, vagy as+chc páros kellene rá.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27902) mikromanus válasza whitezo88 (#27900) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem kb semmit.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27903) Jazz válasza whitezo88 (#27900) üzenetére


Jazz
veterán

Az egyetlen plusz a viszonylag sok life, de emellett semmi +dps. Nincs chd, se as, de még csak min/max dmg sem. Akinek nagyon kell a sok hp, low értékben lehet megveszi. Végül is legalább chc van benne.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#27904) Tombi


Tombi
senior tag

Error 37 folyamatosan, nesze neked ejszakai game..
megint elinditottak valami repairt?:)

[ Szerkesztve ]

(#27905) radi8tor válasza Tombi (#27904) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1 órája még ment.

⭐ Stella

(#27906) Bird válasza Tombi (#27904) üzenetére


Bird
addikt

Tegnap este Balukával toltuk partyban.... Kiugrott 5-10 percre, elkezdtem ruby köveket kraftolni. A kraftolás kellős közepén puff game ended, feldobott egy csinos errort, aztán a főmenüben találtam magam. Ezután eltűnt minden előtte kraftolt kavics. :F Gondoltam így kívánnak boldog születésnapot.... :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27907) whitezo88 válasza Jazz (#27903) üzenetére


whitezo88
nagyúr

valóban keveset ér ahogy néztem, sikerült egy chc, sokdex, crit dmg-es kesztyűt 5ért eladni, de mivel sokaknak százmilliónyi aranya van már, mindegy :D beújítottam 8 kilóért egy IK kesztyűt még, durva hogy lentvannak az árak. kivéve persze az optimális, mindent adó cuccoké.

[ Szerkesztve ]

(#27908) killerjohn válasza Bird (#27906) üzenetére


killerjohn
addikt

és, visszakaptad a craftolás előtti kavicsaidat?

(#27909) mephi666 válasza radi8tor (#27905) üzenetére


mephi666
nagyúr

én reggel 5-6közt kaptam errort+dc-t meg 5-10sec-es lagok voltak... irtózatos sz@rul ment a játék :U

de azért meglett végre a 10. lvl60-asom :) only single módban, húzás nélkül... (mondjuk rohadtul nincs értelme minden kasztból +1... hacsak nem 1sc+1hc... de elég volt bőven a barbit elvinni szólóban inf diáig... ennyi nerf után nem volt kemény, de pár helyen azért izzadt a tenyerem, amikor szemét packokkal szívatni akart)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27910) Sirandrish válasza mephi666 (#27909) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te aztán elszórakoztattad magad :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27911) khirill


khirill
aktív tag

ugyanez volt az első gondolatom... :))

ratabyzou

(#27912) LLKobe válasza Sirandrish (#27910) üzenetére


LLKobe
veterán

Ennél azért tudok még szórakoztatóbb elfoglaltságot :DDD (Még szólóban is :DDD )

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27913) tPedro_ válasza Rayner (#27897) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi a tippet, Vismajor01-nek is.

Gondolom elsosorban azoknak van erteke, amiknel az elitek elleni sebzes 28-30.
A bearazas mondjuk nem egyszeru, mert baromira ugralnak az arak.

(#27914) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Nem tudom valaki tapasztalt-e már olyat, de bidwaroltam egy item-re utolsó percben 15m-n állt, toltam rá egy 25m-es bid-et, amire kiirta, hogy van már rá nagyobb, aztán az uccsó másodpercekben gondoltam egyet és toltam rá egy 35m-es bidet. Erre visszajött hogy accepted. Ezek utan mennyiert kaptam meg? 15,25M-ert? Wtf?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27915) Mr.Csizmás válasza ReFleXx (#27914) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jol jartal. mi a kerdes? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27916) Sirandrish válasza LLKobe (#27912) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de azért nem jár "acskó" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27917) ReFleXx válasza Mr.Csizmás (#27915) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az biztos hogy jól jártam, mert 15mért ajándék volt :D de ha bid-en adok el és emiatt fél vagy harmad áron megy el a cucc, akkor annak annyira nem örülök.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27918) mephi666 válasza Sirandrish (#27910) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért single-ben sem nagy ördöngősség 1-1 karaktert 60-ra vinni :) durván 3-4óra alatt lemegy 1 nehézség még szünetekkel is... egy "játszósabb" szombati napon lazán megvan egy 60as karakter (8-9 óra alatt ott lehet az ember hell a3ban, amikorra bőven megvan a lvl60)

ja és pénzelni se volt utolsó (habár gold nem sokat ér): köztes szintekre simán adnak százezreket 1-1 jobb cuccért (jobb legendekért meg millákat is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27919) granini válasza buherka (#27889) üzenetére


granini
őstag

Udv,

egyelore sajnos csak megerositeni tudom: DH MP8-ig farmol haladosan, utana mar problematikus. Eppen ezert en pont az ellenkezojet szeretnem tenni mint czpitti: sok sok ora DH epitgetes utan leporolnam a regi plvl16-os monkom, es megcsinalnam stabil halados MP10-re. Monkos szakerto kollegak megtennek hogy raneznek? (BTag Sunra#2349). Crippling wave + harang kombinaciot szeretnek hasznalni. A DHm-rol tudok athozni kompatibilis craftolt cuccokat, bar a monkon is vannak mar egesz jo darabok. Jelenleg 700+ allres, es kb 110k sheet DPs van, de igy meg mp5 korul is haldoklik, meglatasom szerint azert mert a dupla LS nem tolt rendesen ilyen kis DPs mellett.

Varnek tanacsot otletet skill es gear kombinaciora, amibol ki lehetne hogyni egy 150K feletti unbuffed DPS-t ami mostani LS, Life es lehetoleg az All+Arcane dupla resist kombo megtartasa mellett. Ket egykezes kardos es amugy skornos build is erdekel.

Elore is koszi!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27920) czpitti válasza granini (#27919) üzenetére


czpitti
senior tag

Skilleket illetőleg ott a monkom másold át nyugodtan.Monkinál allres 500,armor 5000 ennyi elég mp10-re dupla ls-el ( a kettő nem árt ha 5.8 körül van ) Naty csimma-ring alap és az inna nadrág-vért szintén nem árt.Ha mondasz egy költségvetést amiből lehet gazdálkodni könnyebb lenne:) Jah: skornos olcsóbb de lassabb,a dw pedig legyen kard és wkl kombó.wkl a %skillbón miatt.ls-socket wkl-t lehet kapni megfizethető áron kis dps-el.Persze ott a dps másodlagos tényező a lényeg a %bón.Rákukkolok a karidra.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27921) Thrawn válasza granini (#27919) üzenetére


Thrawn
félisten

DH-ról váltottam monkra, MP10-en life-os követ rakok a sisakba és másik gyűrűt használok a HF-ring helyett. Igaz nem harangozok, de talán iránymutatónak jó lehet: Link

szerk: A Fleet Footed helyére ha űberezni megyek a Near Death Experience-t szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27922) jjc válasza granini (#27919) üzenetére


jjc
aktív tag

gear:
- kesztyűn és braceren kevés a damage
- próbálj vit-et szerezni, h a gatyában is zöld kavicsok lehessenek
- sztem 550-600 resi bőven elég lenne, abból engedhetsz
- jobb kavicsok a fegyverbe
- mindenből lehetne jobb, de gondolom, nincs rá keret

skill:
- mantra: overawe. trans csak partyban jó, ha más monk már spammeli az overawe-t
- sss helyett sweeping wind - cyclone (sw nélküli monkot nem nagyon láttam még)
- wall of light -empowered wave (~2x annyi harangot vághatsz földhöz)
- serenity - ascension (az kis heal nem ér semmit)
- fist of thunder-nek is van spirit-töltős rúnája (quickening)
- passzívok jók

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27923) Edge válasza mephi666 (#27918) üzenetére


Edge
veterán

"(jobb legendekért meg millákat is)"

jaja, esett egy genzaniku socket-el a fejlődő wd-mnek, mondom megnézem mit ér mert hát mégiscsak socketes fegyver lvl9-en, a legszarabb socketes is 29M-ért volt bent :Y egyelőre eltettem köv. kariknak mert nagyon op egy magas ruby-val.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27924) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Csináltam egy monkot, az lenne a kérdésem hogy mit fejlesszek rajta. 600 allres és 40k élet az minimum kell neki mp10 re 2 ls es fegyverrel... Néztem chc s mempot de akkor bukom a phisical rest a fejesröl és csak 5k dpst nyernék vele. Néztem a wkl helyett másik fegyvert de ahogy számolom a skill bonusszal erösebb, igy maradna a wkl. [link]

(#27925) Thrawn válasza Szatesz. (#27924) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennek így ahogy van elégnek kell lennie MP10-re. Vagy lassúnak találod és ezért fejlesztenéd?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27926) mephi666 válasza Edge (#27923) üzenetére


mephi666
nagyúr

én adnám el azonnal :D alacsony szinten egy rad rubyval minden fegyver nagyon op... másodkarakterek nálam induláskor megkapták a megfelelő statos hf-gyűrűt, socketes fegyverbe beugrott a ruby és normal végigpörgött magas mp-el...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27927) czpitti válasza Szatesz. (#27924) üzenetére


czpitti
senior tag

Jó ez mp10-re.Igen innen már "csak" 4-5k dps-eket nyerhetsz horribilis áron.A vita kevéske egy kicsit toljál még rajta fel mert így nagyon odafigyelős:)Az a kis resi amit a mempo cseréjével buknál nem számottevő,nem fog hiányozni mp10-ről.Allres ami kell mp10-re 500.Az alá ne menj.#27928 : de ha több van akkor beleállhatsz mindenbe,kényelmesebb a dolog.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27928) Szatesz. válasza Thrawn (#27925) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Jobb lenne ha kicsit gyorsabb lenne. De bárhogy nézem ha 5mrd-t ráköltök sem fogok 10-20k tól több dpst kihozni belőle. Itt van a vége? Ha nem wkl lenne kitudnék hozni 280-300k dpst belőle de ugyan ez lenne a hatásfok szerintem.

46k életem van nem igazán halok vele, csak jobb lenne ha gyorsabb lenne. A barbáromhoz képes kicsit lassú :F

[ Szerkesztve ]

(#27929) donsimon72


donsimon72
tag

Sziasztok!Vettem egy ice climberst és nem jött meg :ésrendesen buyaout volt kb 1/10 vagy1/11- nél levonta a goldot(58milla) és semmi:( .Volt már ilyen valakinél , meddig érdemes várni?

(#27930) F-ECT$ válasza donsimon72 (#27929) üzenetére


F-ECT$
titán

Completed tab kiürítése általában segít. Ha nem, akkor utána vegyél valamit 1000 goldért, vagy adj el valamit (pl 1 követ).

Dive ever, work never.

(#27931) Szatesz. válasza donsimon72 (#27929) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Nekem most 2 nap után lett meg a kesztyüm..... :K Ez ilyen sajnos....

(#27932) mikromanus válasza donsimon72 (#27929) üzenetére


mikromanus
veterán

Igen volt. Kb 100 alkalommal leírtuk a városi legendát, hogy hogyan olvasztható ki a beragadt item. Mozgasd meg egy kicsit a lomjaidat! 1-2 itemet a visszajövőkből küldj be a ládába (ha van) és minimum 1 pénzmozgással járó ügyletet végezz. Az a fontos, hogy gold érkezzen vissza (adj el egy kavicsot, vagy bidelj meg egy alulárazott lejáró legendet). Többnyire bejön. Egyébként teljesen kiszámíthatatlan, hogy minden esemény nélkül mikor jönne vissza az item. vag yvisszajön pár órán belóül, vagy 3-5 nap múlva csak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27933) granini válasza Thrawn (#27925) üzenetére


granini
őstag

Koszi a valaszokat mindharmotoknak!
Tulajdonkeppen gold keret lenne a fejlesztesre, de megint ott vagyunk ahol a part szakad, inkabb szerencses crafting kellene, mintsem szazmillios cuccok. Ahhoz meg DE kell amit viszont kellene gyujtenem mert megcsappant a keszlet.

De en is hasonloan gondoltam inna es natalya bonuszokat kihasznalom, valszeg egy LS-es WKL-t akkor beruhazok offhandnek, es a skill osszeallitast is megfogadom.

A gemmeket meg tudom magyarazni: eddig a DH-mat fejlesztettem es nem igazan koltottem a Monkra :-) A projecktem lenyege hogy a mostani DH-m MP8-ig tokeletes, mind farmolni mind uberezni, mostmar nem hasal el. Es a Monk lenne az MP10 kompatibilis kari, azt kvazi csak oda hasznalnam. Egy jo kis tamogato mantraval, olyan monkot szeretnek ami ad le rendsen DPS-t, de nem fekszik el. Balanced..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27934) donsimon72 válasza F-ECT$ (#27930) üzenetére


donsimon72
tag

Köszi mindenkinek!

(#27935) Edge válasza mephi666 (#27926) üzenetére


Edge
veterán

Hát mondasz vmit, lvl9 és lvl15 között max 15 perc lehet a difi, tényleg nem éri meg ülni rajta...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27936) Vismajor01 válasza Edge (#27935) üzenetére


Vismajor01
addikt

Főleg, hogy nem is azért ilyen drága, mert egyesek hajlandóak kifizetni 30milliót azért, hogy mp10en haladhasson lvl 9től 15ig, hanem mert itt is jelenség az lld, és bizony borzasztó árakon mérik az ehhez alkalmas itemeket. Nézd meg, hogy egy 400 damos spectrum mennyit ér... Vagy egy 400 damos horadric hamburger

e: És ezekből persze egyre több esik majd, és egyre kevesebbet fog érni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27937) davidsito


davidsito
tag

Senki sem ír? Mindenki farmol? Ennyire bevált az ajándék??? Őrület!!!!
:C

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27938) mikromanus válasza davidsito (#27937) üzenetére


mikromanus
veterán

Khm. Biztos van aki néha dolgozik is. Meg most van a pálinkafesztivál is Budapesten :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27939) P00By válasza davidsito (#27937) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó is lenne farmolni! :K :O

(#27940) davidsito válasza P00By (#27939) üzenetére


davidsito
tag

Nekem bevált a dolog.

05.15. pont a D3 1 éves szülinapjára, kaptam egy nagyon-nagyon drága legendás ajándékot.
Bár egy új helyen kellett érte farmolni. Mapp neve: Szülőszoba

:)
egy valódi kisfiút
kibontottam és elneveztük Takács Ádámnak

Ah-ba hasonlót sem találtam
:C

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27941) czpitti válasza davidsito (#27940) üzenetére


czpitti
senior tag

Tedd ki d2jsp-re :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27942) davidsito válasza czpitti (#27941) üzenetére


davidsito
tag

Na mi van haver???
Hunter fejlődik? Reggel néztem már majdnem 400.000 volt

2 halál közt azért van időd, ide is írogatni
:))

Este teszteljük a kis ugráló mókust mp10-en!
:Y

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27943) czpitti válasza davidsito (#27942) üzenetére


czpitti
senior tag

Alakulgat még csak.100k híja van első körben ezt hétvégén pótolom mint hiányosságot.A többi majd utána;) Allresist és armor nagyon hiányzik róla rájöttem hogy a monkcucc átrak és okés na az pont nem múkodj.Így csiszolgatni kell még de vasárnap már mehetünk vele:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27944) tomazin válasza davidsito (#27940) üzenetére


tomazin
veterán

akkor az a szerencséd,h nem magas mpl-en farmoltál, mert könnyen kettő is eshetett volna belőle :D
jah meg most pár hónapra cd-re került az unid :P
gratula amúgy :C

(#27945) davidsito válasza tomazin (#27944) üzenetére


davidsito
tag

furcsa lesz, a kisasszonyhoz kell majd mindig mennem:
kérek engedélyt egy kicsit diablózni
:Y

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27946) czpitti válasza davidsito (#27945) üzenetére


czpitti
senior tag

A válasz : tedd tisztába a kicsit mert lvl 58-as nutellát csinált ha azt brimelted adj neki egy kis de-t hogy jóllakjon,stunnold kicsit pihenjen is és utána ha levert téged a soj-al mert igazi bossölő és még lesz kedved diablozni mehetsz hehe

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27947) tomazin válasza davidsito (#27945) üzenetére


tomazin
veterán

én másra gondoltam,de lehet akkor az csak én agyamban állt össze úgy..

(#27948) davidsito válasza czpitti (#27946) üzenetére


davidsito
tag

hülye ...... és nem szerkesztem!!!!
:C

amúgy érdekes, senki se mutatta meg neki, de már megtanult fingani :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27949) czpitti válasza davidsito (#27948) üzenetére


czpitti
senior tag

Azmég.De majd amikor belepisil a szemedbe miközben tisztába teszed :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27950) kornel76 válasza czpitti (#27949) üzenetére


kornel76
aktív tag

Attól sokkal jobb az amikor a kádban engedi el a majdnem szilárd Ghom effektet, vagy pont tisztába rakás után ugyanez és pont mellkasra..... nincs az az IK chest ami ez ellen véd.

Davidsito Gratula a kicsihez!!!!

(#27951) davidsito Pedig fog, hidd el nem is kevésszer. Valahogy ezt tanulják meg először......

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.