Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) DjDanee87 válasza sto1911 (#66992) üzenetére


DjDanee87
addikt

De lehet, csak akkor be kell lépned egy wizarddal vagy WDvel és azzal meglátogatni a mysticet. Nekik azt rollolná STR helyett.

(#67002) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Egy kicsit off kérdésem van: Mióta megjelent ez az új B.Net starter itt a gépemen, és abból kell indítanom a D3-at, azóta izgat a fölötte lévő WoW. (soha nem játszottam még vele). Ha rámegyek, írja, hogy installáljam bátran, 22 Gb. Nade mi történik, ha installálom? Fogok tudni játszani vele? Vagy ahhoz kell külön előfizetés? (emlékeimben az van, hogy ez volt az első játék, ami fix havi dijas volt, csak akkor játszhattál vele). Mer azért nem töltenék le 22 gigát, hogy aztán elakadjak a user/pw képernyőn. (Bnet accom van, hisz D3-al aktivan játszok).

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#67003) Sárpac válasza D4v3 (#66994) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:C Grat! :DDD Ezen csak a dpst kellett volna mókolni nem láttad? :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67004) KubanitoS válasza Andie (#67002) üzenetére


KubanitoS
veterán

Talán az első X nap ingyenes a Wow-ban, szóval ki fogod tudni próbálni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#67005) mikromanus válasza DaveNo1 (#66997) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezt a barcit már mennyiszer betörtem. Tuti változitt, mert én is agyaltam rajta. Aztán láttam valami irreális belső cd-t a diablohubon (30, vagy 60 sec) és kivágtam a lomot a francba. Erre most meg jó és nincs cdje. Tuti nem mást néztem régen... Gonosz kis "ninjabuff": gyorsan kadalázok is egyet én is. :C
Itt egy kis kitesztelt bővebb infó a legendary affixről:
Ancient Parthan Defenders

Mondjuk leírás alapján 25 yardig hat, a details szerint 10-20.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#67006) mikromanus válasza Andie (#67002) üzenetére


mikromanus
veterán

Volt valami akció szeptember 28-íg vagy szeptember végéig. Nem tudom minden diablós megkapta-e, vagy az is akinek bármilyen bnet accountja van, de addig ingyenes a wow. Utána max az ingyenes ami "starteres tartalom": Ha van ilyen. Néztem wow-os videókat, de nekem ez már picit régi. Akkor inkább már az Archeage. Az se mai fejlesztés, de sokkal emészthetőbb. Csak ott meg alultervezték a szervereket és nehéz bejutni. De "ingyenes". :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#67007) DaveNo1 válasza mikromanus (#67005) üzenetére


DaveNo1
veterán

A 65% bőven elég, a chain stunt meg tudom biztosítani saját erőből. Elég durva GR38-on minden fosban benne állva sem sebződtem...szerintem 40+ban sem lenne más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#67008) mikromanus válasza DaveNo1 (#67007) üzenetére


mikromanus
veterán

Tudom: EZért bioosszantó hogy alapból az ilyet bezúztam. Elavult infókkal dolgoztam. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#67009) Chiller válasza mikromanus (#67008) üzenetére


Chiller
őstag

Ó nem vagy egyedül... ezek a ninjabuffok/nerfek a legutálatosabbak... többek között.

(#67010) DaveNo1 válasza Chiller (#67009) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én már bezúztam valamikor régen egy Furnacet (enchanteremnél látom, hogy megvolt), na ennél nincs bosszantóbb :(((

You are not prepared.

(#67011) mikromanus


mikromanus
veterán

Csináltam egy tankos-cc effekjtres kis monkot. Még 1-2 kiegészítés lehet benne, de így is vicces. T6-on kb egyszer rezdült be az élet (rámzárt 4-5 sentry. Akkor se volt veszély). Nem nagyon jönnek ki a stunból és fagyból. Vicces, de soloban nem igazán tesztelhető az ereje. Majd levadászok valami tesztkörnyezetet (társakat magasabb grre) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#67012) userxy válasza mikromanus (#67011) üzenetére


userxy
őstag

Kell egy ice climbers és egy lightingos healelős amu es ezzel elég sok sebzest kizartal. :D

(#67013) mikromanus válasza userxy (#67012) üzenetére


mikromanus
veterán

Ice enm kell. A fagyi nem vészes. Epiben és serenityben a fagyasztás nem hat. Nélküle meg kb sosincs a karakter. A szikravédelem megvan, de gondolkodtam a nyugdíjazásán és egy stunos amu beüzemelésén. Az epi védelme felett van egy rakat stun és frozen, meg ott a forbidden palace ami folyamatosan lent lehet. (-55% dam). Ha kidob kadala egy stunra védelmet adó bracit,akkor az ezen felül még 8-60% védelem lehet rolltól és ellen számától függően.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#67014) sto1911 válasza DjDanee87 (#67001) üzenetére


sto1911
veterán

Pfff, milyen megoldas ez? Raadasul seasonben kellene, inditottam egy barbart, de ugye par kuldetest meg kell csinalni ahhoz, hogy a mysticet elerjem. Csak a templaromat akartam tuningolni kicsit...

(#67015) DjDanee87 válasza sto1911 (#67014) üzenetére


DjDanee87
addikt

nem kell küldetést csinálnod hozzá, csak kapcsold át advanture módba és van mystic.

(#67016) sto1911 válasza DjDanee87 (#67015) üzenetére


sto1911
veterán

Ah, ok. Sokat valtozott a jatek, miota nem jatszok naponta-ketnaponta :) Koszi!

(#67017) -FreaK- válasza Prof (#67000) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az azért durva hogy a crusadernek meg sem moccan a hp-ja az egész videó alatt. Konkrétan immun a sebzésre.

(#67018) Gorneck válasza mikromanus (#67013) üzenetére


Gorneck
titán

Azt az amut tuti nem cserélném le stunosra...kb az egyetlen dolog ami meg tud őlni...epi/ft ide vagy oda. Én is arra gyúrok most...

Egyébként magas GR-en epiben is tud ám fájni a frozen...

(#67017) -FreaK-: Ami lényeg az lemaradt...ok, hogy bemákolták a végét...de ott a kulcs a másik Cruz lenne...nagyon érdekelne a gearje...de van 1-2 tippem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#67019) DaveNo1 válasza Gorneck (#67018) üzenetére


DaveNo1
veterán

Két crusader tolja felváltva a laws of hope-t ami egész partynak sebzés immunitást ad. Most néztem meg 8 másodperc, tehát megfelelő cdr van mindkettőnél akkor perma fenn tudják tartani a sebzés immunitást. Ez eléggé wtf, mert ez régen csak 3 másodperc volt. :Y

You are not prepared.

(#67020) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#67019) üzenetére


DaveNo1
veterán

Oké teszteltük és működik megfelelő cdr-rel két crusader egész partynak sebzés immunitást ad, goodbye tanks :C

You are not prepared.

(#67021) Thrawn válasza DaveNo1 (#67020) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ez jó hír! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67022) _ocsisajt válasza DaveNo1 (#67020) üzenetére


_ocsisajt
őstag

HC abuse :DDD

szerk: turoba, most lehet csinalnom kell crusat szezonhcn :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#67023) DaveNo1 válasza Thrawn (#67021) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kérdés nincs-e hotfixelve, mert élesben t6-ban többször nem ment fel valamiért, videó meg sajna elég régi 3 hetes.

You are not prepared.

(#67024) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#67023) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mégse fog működni, ez a linkelt videó nagyon régi azóta hotfixelték:

"Laws of Hope (Time Stop) will no longer allow the invulnerability effect to last beyond 3 seconds (8/26)"

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#67025) Gorneck válasza DaveNo1 (#67019) üzenetére


Gorneck
titán

Csak egy... :) A másik sztem az DMG bubus volt...mivel wrath-os law volt bent a condemn spam miatt...régebben láttam már ezt a videot...de season előtt érdemben nem foglalkoztam vele. :)

Szal a másik gearje a lényeg...és sztem még az akarat is CD csökkentésre volt belőve (Rally)...ééésss a pajzson se lennék meglepődve...Akarat's Awakening pl.

Mondjuk azt tom, hogy azóta volt nerf...de amúgy sztem nem rossz elgondolás...már a párosítás se...kezdek kikészülni a 1-2-3-4-lmb-rmb Monk zongorától...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#67026) DaveNo1 válasza Gorneck (#67025) üzenetére


DaveNo1
veterán

Pajzsnak a seasonal pajzs van betéve nekik, ami condemnek cd helyett wrath költséget ad, szóval ilyen trükk nincs. Wrath azért nem fogy amit te írtál, de teljesen lényegtelen, mert a papír ellenálló képesség miatt továbbra is halott a class gr40 fölött partyban.

Paci builddel el lehet soloban jutni odáig mint a több class, de partyban ez nem jó mert a knockback a tank által összefogott mobokat szétüti. Ha a pacikon sima stun effect lenne knockback helyett az elég sokat segítene.

You are not prepared.

(#67027) Gorneck válasza DaveNo1 (#67026) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja, bár annyira nem mélyedtem bele a dologba...

Két Cruzt még nem próbáltatok? Pacival mindkettő pl? Nagyon tetszik a kari...főleg mert azt tudja amit régen a WDben is imádtam...
Előg jó távolságot lehet vele fenntartani.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#67028) DaveNo1 válasza Gorneck (#67027) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az a baj egy-két mob szétfut így is és szétüti a többieket. Tank nélkül nem igazán működik az élet 40 felett.

You are not prepared.

(#67029) Peetr86


Peetr86
tag

"This is madness!"

(#67030) tibee77


tibee77
őstag

Grat, en is nemreg leptem ät ezt a küszöböt! :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#67031) diegho


diegho
nagyúr

A Hydra wandot próbálta valaki? Ha egyet aktiválok is ugyanannyit tickel, mint amikor kettőt. Bugos netán?

(#67032) vhunor


vhunor
őstag

Ha nem "vagyok ott" nem hiszem el. A napokban ráálltunk a 2 monkos riftekre, hogy gyorsabban felcuccoljuk őket, egy villámost meg egy sunwukósat. Tegnap lépnem kellett, haver még futott egy riftet és persze kiesett neki egy maxos Won Khim Lau. Dúltam-fúltam, hogy persze csakis akkor amikor nem vagyok. 2 óra múlva mentünk 2 riftet, és esett neki még 2 Won Khim...

Aztán ma Kadalánál vett 2h fegyót és a legelső egy Flying Dragon lett. Kilyukasztotta, rárakta a +10% damot, mondtam vigyük el egy gyors körre alvás előtt, hogy milyen a full sunwukóval. A boss után linkelem, hogy esett daibo, de a rajz alapján nem dragon. Erre mondja, hogy de ez az - esett neki még egy...

Mondjuk Sunwuko sisakot sokezer shardból se tudott kiszedni, azt én adtam neki, de akkoris wtf makker.

(#67033) Prof válasza vhunor (#67032) üzenetére


Prof
addikt

En inkabb azt a monkot hivom szerencsesnek, akinek van jol rollolt SWK amuletje :B

(#67034) Edge válasza Prof (#66999) üzenetére


Edge
veterán

Ez nem teljesen igaz(és akkor még finoman fogalmaztam), tegnap 3x is mentünk 44et barb és 2wiz 1dh, én wizzel már 46on is voltam. Mind a 3 gemem lvl 45ös. :) Ha nincs ott veletek a wd akkor a wd klasszt is leírod? Éééértem... :F

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67035) diegho válasza vhunor (#67032) üzenetére


diegho
nagyúr

Na most azért a klánból szerintem Zero-t nem kell bemutatni senkinek, aki klántag. Van egy semmilyen geares crusája, jött az ötlet teszteljük az örök immunt T6-on. Lemegyünk, első elit pakk, fate of the fell, második leo crown... komolyan ilyenkor kapok idegbajt.

(#67036) tibee77


tibee77
őstag

WD mellett inditottam egy mäsik karaktert is, mert regota szerettem volna egy crusadert.A legtöbb cucca meg a wd-vel esett, igy jo päron ät kellett rollolni az int-et str-re de mivel a thorn dmg-re akartam rämenni igy nincs mäs välasztäsom, mint värni amig esnek ugyanezek a cuccok jobb rollal.Egyenlöre t2-n nyomulok vele de nem az igazi.Eleg jol ällja a sarat (furcsa is a wd utän, hogy benn ällhatok a tömegben ugy hogy nem halok meg :D ) de a sebzese nagyon gyenguska.Vagyis egy örökke valosäg mig lenyomok egy rift-et.Tudnätok nehäny tanäcsot adni, hogy mit kene a meglevön fejleszteni (gear tanäcsok) es hogy milyen skillekkel kene mennem?(passziv, aktiv) Elöre is köszi a segitseget. crusa

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#67037) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Csináltam egy jó hellfire amulettet DH-mnak, csak még tekerni kell rá egy chc vagy chdt amelyik nincs (Socket dex, chc vagy chd cull of the weak passzív). Első amu volt dhnak wiznek három is volt amik mentek a kukába. De a gépem megint megadta magát. Vagy az LCD vagy a VGA (utóbbi nemrég lett cserélve még a fél év gari sem járt le)
Egyébként megint takarítottam, maradt a HC crusi meg az SC DH. Nincs kedvem már több karakterre farmolni. Ezekből megpróbálom majd kihozni amit tudok. Crusinal perma Akarat a cél DH meg ügye cold Maruder. (már csak a fél szett hiányzik meg minden más :D ) Pár dolog most változni fog az életemben kicsit később veszek majd új laptopot.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#67038) Thrawn válasza SQX_Barto (#67037) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem értem ezt a karakter törölgetést. Ha egyszercsak beüt az isteni szikra, hogy elővennél egy másik karit akkor nekiállsz húzni egyet? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67039) Kobe


Kobe
veterán

ööö.....tudom, tudom, a drop random, de....állítottak megint valamit a serveren ? 3 napja 1 legendary sem esett, 1 db legend plan volt a termés. Rift/bounty, mindegy melyik...előtte olyan 2 kör alatt 3-4 db garantált volt...de pl sárgából sem esik semmi, legtöbbször az elit 1 kupac aranyat meg 1 db sárgát xarik, azt annyi

(#67040) SQX_Barto válasza Thrawn (#67038) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Anno Jasmine-nal (DH) kezdtem. Utána mindenből lett egy. Aztán sok nekiállt porosodni. Most DH-val akarom befejezni, ami egy jó kis körforgás, HC-re meg a RoS új karaktere szintén szimpi nekem. Sokféle nekem nem érdemes szakadnom, mert nem vagyok szerencsés a loottal. Soha semmi karimnak nem lett teljes szett semmiből SoJ és más BiS itemek alig vagy egyáltalán nem. A meglévő Marudereket mind kaptam (amit ezúton is köszönök!) HC-n az Akkhan set a kivétel de az is főleg Kadala volt. HC-n esett egy Krider de azt odaadtam _öcsisajtnak (azóta kukázta :O ) T6 amit sokan lazán visznek nekem mindig távoli cél volt, talán a petes Wd-m volt rajta úgyahogy életképes. Persze lehet mondani, hogy p300 alatti SC és p200 alatti HC még kevés, de tavaly decemberi megvételhez viszonyítva nem kevés. És később már vissza fogom venni a játékot, szóval még lassabban fogok haladni. Ezért nem kell már több kari.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#67041) ZeroSoul válasza diegho (#67035) üzenetére


ZeroSoul
tag

Azért ezt a "semmilyen geares crusader"-t kikérem magamnak :D . A másik meg az, hogy szerintem mindenkinek az esik ami nem kell neki, hiába "OMFG" az másnak vagy sem. Amúgy meg akkor tessék velem többet riftelni, szívesebben adom oda másnak a cuccokat minthogy csak az n+1 edik soul legyen belőle. Lásd a tegnapi 4 FD-t, 4 Won Kimet stb...

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67042) diegho válasza ZeroSoul (#67041) üzenetére


diegho
nagyúr

Milyen karaktered van ami közel fullos?

(#67043) ZeroSoul válasza diegho (#67042) üzenetére


ZeroSoul
tag

Define: "fullos" .

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67044) diegho válasza ZeroSoul (#67043) üzenetére


diegho
nagyúr

Megvan mindene jó rollal.

(#67045) rongyi válasza tibee77 (#67036) üzenetére


rongyi
aktív tag

Passzívból a thorn-os helyett tedd az indestructible-t, sok esetben megvéd. Ha van egy jó kettő kezes fegyvered, akkor mehet a heavenly strenght fervor helyett. Itemek közül a reaper wraps ajánlott a wrath problémák miatt. Illetve ha kiesik a phalanx-os pajzs akkor a lord commander passzívot tedd be a rightoenuss helyett.

(#67046) ZeroSoul válasza diegho (#67044) üzenetére


ZeroSoul
tag

Miért érzem úgy, hogy veszekedést próbálsz szítani? Meg most komolyan érezzem kellemetlenül magam hogy esik ez-az? A DH-m elég használható állapotban van, monkra 2 itemen kéne kicsit más roll. max 3 ra. De még mindíg nem értem. De inkább elismerem hogy a te e-péniszed a nagyobb, legyél boldog vele, nem célom leállni kakaskodni mert ez nekem csak egy game. :))

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67047) diegho válasza ZeroSoul (#67046) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt akartam tudni, hogy melyik a fullos karaktered, ami mellé ha ugyanolyant viszek, akkor tudsz adni droppot :U - de így már tök8, majd kiesik nekem is minden egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#67048) ZeroSoul válasza diegho (#67047) üzenetére


ZeroSoul
tag

Bármelyikkel adok én szinte bármit ha erről van szó. Majd kiesik még egyszer. :P

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67049) SQX_Barto válasza diegho (#67047) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sokan segítenek szívesen a ph klánban. ;)
Bármikor ha kellett segítség, találtam valakit itt. A lehetőségeimhez képest én is próbáltam persze.
Szerintem sokkal jobb csapatban játszani. Ha más nincs akár publikban is. De ismerősökkel még jobb.
ZeroSoul azért szavadon fognálak egy-két ritka op itemmel ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#67050) trufa12 válasza ZeroSoul (#67046) üzenetére


trufa12
addikt

Akkor ha időd engedi :D jöhetnél nekem segíteni . (nálam elég kaka a drop )

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.