Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) killerjohn


killerjohn
addikt

heti statisztika: 48 user, act1 (MP1), act2 (MP1), act3 (MP0)

droprate: 41:46:69
normalizálva: 1, 1.122, 1.683
precizitás: 4%

(a precizitás azt jelenti, hogy ettől az aránytól a legnagyobb deviancia +-4% volt, minden más user ezen belül kaptt eredményt)

(#28402) Drizzt válasza killerjohn (#28401) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mi az a droprate sor? Ennyi leg\set x idő alatt? Vagy?

I am having fun staying poor.

(#28403) Zan válasza Mr.Csizmás (#28399) üzenetére


Zan
aktív tag

Abszolút, szerintem is! Most kezdtem egy Archon Wizzt, lóf@sznyi mf-el csak úgy dől a legend(persze mind kuka), csak mivel mp6-ig minden elolvad, amire csak rápislogok, nagyon sok a mobkill/min! Nem is csoda, hogy 13 órám van benne és már plvl30-as^^!

Minél jobb, annál jobb!

(#28404) Thrawn válasza Mr.Csizmás (#28399) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy érted honorálja-e a játék jobb tárgyakkal ha gyorsan ölsz? Hát nem...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28405) Zan válasza Drizzt (#28402) üzenetére


Zan
aktív tag

Nem; ennyi "felvehető sárga" esik x idö alatt! A hudjában van egy filterező, ami a felvételre érdemes sárgákat külön jelöli! (ezt amúgy te is be tudod állítani a programon belül, hogy mit szeretnél jelölve látni, mit nem)

Minél jobb, annál jobb!

(#28406) killerjohn válasza Drizzt (#28402) üzenetére


killerjohn
addikt

a résztvevő userek teszt jelleggel ugyanazon drop.xml-el rohangálnak, ami azt jelenti, hogy a droprate az bizonyos tárgyak kivételével minden rare-t és legendary-t tartalmaz (/óra ugyebár). Pl nincsen beszámítva a follower cuccos, a 2 kezes rare fegyók, a rare monk fegyók, és pár ilyesmi, aminek garantáltan semmi értéke sincs. Kontroll jelleggel a 48-ból 5 user (a beta teszterek) is használ drop.xml szűrést, de csak megjelenítésre, náluk az arány szűrésmentesen kerül kiszámításra, és ugyanazt mutatja mint a szűrt.

note: a userek között van mind az 5 class-ból, van nagyon papír DPS, nagyon papír EHP karakter is (igen, még MP0-án is papírok), van köztük LÁNY, van köztük napi 30 percet és 10 órát játszó. Szóval jó kis tesztcsoportot sikerült összeszedni.

[ Szerkesztve ]

(#28407) Drizzt válasza killerjohn (#28406) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csak legendarys\setes kimutatást is tudnál belőle szűrni? kiváncsi lennék. Persze csak ha nem nagy meló.

I am having fun staying poor.

(#28408) Zan válasza killerjohn (#28406) üzenetére


Zan
aktív tag

A sima "felhasználó"(én) és a béta-teszter között mi a különbség? Csak mert ha annyi, hogy mindig értesítenek téged a tapasztalataikról, akkor szívesen "szintet" lépnék én is:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#28409) killerjohn válasza Drizzt (#28407) üzenetére


killerjohn
addikt

csak az arányszámok jönnek tőlük, nem tudok alábontani. Majd az ehetibe beteszek egy unique itemes bontott aránypárt is. ugye az látni kell, hogy itt a konkrét értékek nem számítanak, csak az arányok. hiszen mindenki más stílusban, más MF-el, máshol farmol.

(#28410) Cadal


Cadal
őstag

Egy remek kis oldal azoknak, akik tudnak annak is örülni, ha másnak esik ki best in slot item, illetve azoknak akiknél a pénz nem számít. Jó lehet még az oldal nyálcsorgatásra, szívfájdításra, ...stb. :D

loothunter

(#28411) killerjohn válasza Zan (#28408) üzenetére


killerjohn
addikt

A tesztelők részt vesznek az új funkciók tesztelésében, skype-on, többsége kezdő szoftverfejlesztő (azok nem kérdezik meg hogy hogyan kell XML config fájlt szerkeszteni), és zárt körű, bocsika :) A 43 ember - aki a statokat beküldi hetente - nincsen a béta tesztelő csapatban, csak segítenek a statjaikkal.

(#28412) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!
Várható valamilyen expansion a D3-hoz?
Tudtok valamit erről

(#28413) mikromanus válasza Cadal (#28410) üzenetére


mikromanus
veterán

A jellemző választó legördülő listás ablakocska túl keskeny. Így nem sok haszna van. Épp a speckó dolgokra nem lehet keresni. Vajon a sorban hányadik "demon Hunter skill" a rapidfire? Esetleg a barbi frenzi melyik a sokból? Alap jellemzőkre jó lehet. Rare findernek. Mondjuk a mara felhozatal elég zsenge volt. Ilyeneknél sokkal jobbakat is látok "ócsó 2 milliárdért vagy az alatt" az AH-ban...

(#28412) D5
Igen. Várható. Hamarosan soon lesz, majd sokáig "done when it's done" státuszban lesz. 2015-2016 körül tuti kidobnak valamit...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28414) mpierre válasza mikromanus (#28413) üzenetére


mpierre
veterán

Olyan hamar? :Y

;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28415) sto1911 válasza Thrawn (#28404) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, nem mennyiseg, minoseg... Koran volt meg :DD

(#28416) killerjohn válasza mikromanus (#28413) üzenetére


killerjohn
addikt

szerintem egy tizessel alulbecsülted ezt...

(#28417) Rebourne válasza killerjohn (#28406) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A rare monk fegyóknak lehet nagyon durva értéke, mint minden rare egykezesnek magas DPS+LS+Socket+Chd esetén. A follower cuccosoknak max koruli mainstat+vita+Allres+chd felett szintén nagyon durva értéke lehet.

Persze mostmár nem érdemes változtatni a tesztelési módokon, csak megjegyzésképpen.

(#28418) Muton


Muton
addikt

heló!

Jelentem, killerjohn kolléga megdobott pár "aprósággal", köztük egy 40 misis gumikesztyűvel, meg ilyenekkel, úgyhogy 90k-ról felmentem ~145k-ra. Köszönöm szépen! Próbálom majd véletlenül se eladni, szétszedni

Három kérdés:
1 ugye ez a book of Cain csak mostanában került ide, és akkora béna nem voltam, hogy fél éve nem vetem észre? :U
2 az archon wizz hogy ne változzon viszza, siet, hogy öljön. de akkor hogy gyűjti be a pénzt, köveket, recepteket, meg a sárga cucot?
3 van 3 db IM-m, este pát tápos karakter mellé, akiknek még egy fékernyőre is szükségük van, olyan jók (:DDD) nem szegődhetek überre?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28419) killerjohn válasza Muton (#28418) üzenetére


killerjohn
addikt

nyugodtan eladhatod, szétszedheted, nem account-bound adtam ;) A régi kesztyűd látványától görcs állt a gyomromba... aztán közben megnéztem, 20M körül már van hasonló glove, túlzás volt az a 40...

amit még szerezzél: apoc nélküli (úgy olcsó) chantodo source-t, és egy crites storm crow-t, sockettel (life%-os gemet toljál be) A unity helyett én tutira egy int+IAS+crit%+Loh-os ringet keresnék olcsóba AH-ban... És a storm crow APOC-ával már lehet hogy le tudnád cserélni a blade-et wicked windre. A critical mass-t mindenképp tedd vissza az astral presence helyére, hiszen annak SEMMI értelme sincs (hiszen nem használsz arcane-t!)

ON:
elfelejtettem a kill/elite/XP statokat kiírni a reggeli hsz-ben:

act1 (MP1):act2 (MP1):act3 (MP0) így viszonyulnak egymáshoz:

kills/h: 2790:4064:1959 (legnagyobb deviancia: 8%)
elite/h: 31:45:58 (legnagyobb deviancia: 6%)
xp/h (M): 14:21:14 (legnagyobb deviancia: 3%)

[ Szerkesztve ]

(#28420) F-ECT$ válasza Muton (#28418) üzenetére


F-ECT$
titán

1. most (1.0.8-cal)
2. pickup raduis + nem vesz fel minden szart
3. ha lesz 3 tápos karakter, akkor lehetőleg mpl10-re menjetek

Dive ever, work never.

(#28421) jpeetr válasza killerjohn (#28419) üzenetére


jpeetr
aktív tag

van crites storm crow sockettel?

(#28422) tomazin válasza killerjohn (#28419) üzenetére


tomazin
veterán

hmm a2 ennyire jó lenne xp farm szempontjából? lehet rákeresgélek milyen útvonalat érdemes ott követni... mondjuk az utálom a2-ben,h nagyon sok a ranged mob. :U

(#28423) nightmare13 válasza killerjohn (#28419) üzenetére


nightmare13
senior tag

Chc és socketes stormra gondoltál, vagy Apoc és socket? (Storm Crown 1 random stat van, és az socket vagy chc, csak ezért kérdem)

Látom jpeetr megelőzött :D

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28424) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tegnap este sikerült elszenderednie az első HC karimnak! :B

Ő volt az

És most egy perces néma csöndet kérnék! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28425) jpeetr válasza Sirandrish (#28424) üzenetére


jpeetr
aktív tag

DC, lagg, vagy harc közben esett el?

(#28426) proci985 válasza Sirandrish (#28424) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ó jajj:(.

elég jó feszerelése volt pedig.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28427) Sirandrish válasza jpeetr (#28425) üzenetére


Sirandrish
legenda

Harc közben..
ACT1 MPL1-en a temetőben egy dungiban jött egy pufi pakk, és ők egy az egybe beszorítottak a sarokba..
Mozdulni nem tudtam..Teleport CD-n volt, alám gyújtottak vagy 3-4 desecratort és mire lejárt a teleport CD-je már késő volt..ki tudtam ugrani ugyan de már elégtem így is..

proci985 Archonba 5,5K+ Armor, 1100+all resi, 1,5% LS+1800life regen, és 53K life.. de kevésnek bizonyult. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28428) Muton válasza killerjohn (#28419) üzenetére


Muton
addikt

visszarakom. úgy emlékeztem, hogy az az arcane sebzést növeli, de most látom, hogy nem :DD

gyorsan toltam két mp3 act3 kw kört, arra jutottam, hogy sokkal gyorsabban haladok, de sokkal könnyebben meg tudok halni, gondolom azért, mert a 8-900-as allresem ~600-re csökkent. Nem lenne érdemes a Prismatic armor-t (+25% allres) visszarakni a villámizé helyett?

F-ECT$: köszi! már megijedtem, hogy egy csomó időm elment azonosítással fölöslegesen

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28429) tomazin válasza Sirandrish (#28424) üzenetére


tomazin
veterán

sajnálom
viszont "öröm" az ürömben,h legalább harc vitte el és nem dc/lag/rubber/etc, mert az szvsz még idegesítőbb

(#28430) granini válasza Sirandrish (#28427) üzenetére


granini
őstag

Egyedul voltal..? Ez szerintem legalabb olyan szomoru mikor Gandalf ott maradt Moriaban a balrog miatt. :( ;)

(amugy a balrog skin az egyik legjobb vert volt D2-ben nem is ertem miert nem ultettek at..)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28431) mephi666 válasza tomazin (#28429) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem nem sokkal jobb, ha a szép "random" affixekkel szopatja az ember fiát a játék hc-ben és így vérzik el "harc közben"... gondolok itt arra, hogy barbival kaptam folyamatosan nyakamra a freeze/jailer/waller/molten/desecrator/plagued/vortex/illusionist-es diszkópatkányokat, csomagban... párszor 2ilyen pakk és azt se tudtam, ki vagyok... inf mp0-n is megállt bennem párszor a sz@r, mire végigmentem szólóban... egy sorci meg azért törékenyebb, mint egy palacsintasütős barbi

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28432) Sirandrish válasza tomazin (#28429) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én is sajnálom..
És most nézem hogy már az új amum volt szóval 2200life regenem volt :D
Hát mindenképp jobb hogy nem a Blizzard féle hülyeségek miatt hullott el, de igazán kibírhatta volna :)

granini Nem..volt egy Monk mellettem de olyan szinten leszarták hogy ihaj..
1az1be rám jöttek min a 3an és beszorítottak a sarokba..1 milit nem tudtam mozogni..

mephi666 Nekem az tűnt fel hogy pl az én karimra ugye a legveszélyesebb dolog a freez mert akkor nem nagyon van visszatöltésem (csak regen) és 10ből 9 elit rohadtul frozenes volt..
Mondjuk ami a halálomat okozta az pont nem :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28433) mikromanus válasza killerjohn (#28419) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö... most jól értem, hogy két tényezőt mozgatsz (mp szint és act) és így viszonyítasz? Ennek mi értelme van? Vag ymindegyik azonos mp*n, vagy adott hely más-más MP-n az összevethető. Esetleg minden kombináció. Így sokmindent nem érdemes leszűrni belőle... :Y

A deviencia az mi az? Szórás? Vagy átlagtól való maximális eltérés? Vagy furafazon bőrszerkóban szöges korbáccsal golyóval a bekötött szájában? ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28434) Gorneck válasza mikromanus (#28433) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, azt Bénának hívják...álá Ponyvaregény... :D

Gorneck#1239

(#28435) proci985 válasza Sirandrish (#28427) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pedig azt hinné az ember, hogy ennyi statnak bőven elégnek kéne lennie mp1re.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28436) tomazin válasza mephi666 (#28431) üzenetére


tomazin
veterán

természetesen nem azt mondtam,h jó, de így az ember magát okolhatja, ami szvsz jobb.
nekem is volt már barbival pár szitu amikor felordítottam(a gép előtt) és futottam(a játékban), mert minden cd-n volt, amivel meg lehetett volna menteni magam.
én pl a wotb-ot csak eliteknél nyomom el, akkor is csak akkor,ha látom,h itt bizony baj lehet a cc-ből. tudom,h alapvetően nem erre van kitalálva, de nem tudom fenntartani, (olvastam itt fentebb,h mennyi chc kellene, biztos az kevéske), így meg pont lejár a cd 2 pakk között.

mikromanus: a1,a2ben kell az mp1, különben nem lvl63asok a mobok, míg a3-on, meg mp0-n is azok, plusz a sűrűség is csak mp1-en lett növelve, so szerintem teljesen rendben van,h ezt a 3 kombót elemzi,hiszen ez a minimumfeltétel.

mpierre: hát nekem eddig még mákom volt mindig, mert vagy a pug leszedte az ellent, vagy ha soloba mentem meg a folyamatos wotb, hp poti nyomkodásból eljutott egy-egy a szerverhez, onnantól már csak futni/ütni kellett

[ Szerkesztve ]

(#28437) mpierre válasza tomazin (#28429) üzenetére


mpierre
veterán

Azh első hc karim lag miatt hullott el. Elit gyilok közben. Az igen frusztráló volt. :((( Bezony a rendszer miatti elhullás kimondottan idegesítő.
A második már harc közben, épp sk-val küzdött. Ott a rend valamiért nem szippantott életet.
Az elsőnél csak bambultam, hogy ez most mi volt. A másodiknál már harc közben látszott, hogy ez most feküdni fog. A harmadik még él...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28438) mephi666 válasza tomazin (#28436) üzenetére


mephi666
nagyúr

első barbim még normálon feküdt el, amikor a kecskeföldön kapott egy kék pakkot ugróbikából... addig meg se reccent a hp, ott meg hopp és halál :U (második barbi pár izzadós helyzet után 60ig vitte, más karaktert meg nem fogok indítani hc-re) kb olyan oroszrulett kevés hp-vel ott sétálgatni, mint d2ben mephi előtt keresztbe-kasul teleportálgatni a fast-os kis robbanó csontdögök közt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28439) Sirandrish válasza proci985 (#28435) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég is..
Még refinál sem ment 80% alá a HP-m..
Bőven bírtam..
De 10secig folyamatosan 4 tábortűzzel a seggem alatt...hát oda már nem elég :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28440) Mr.Csizmás válasza killerjohn (#28411) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a hud tuningrol van magyar leiras? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28441) mikromanus válasza tomazin (#28436) üzenetére


mikromanus
veterán

Ok. Szép és jó, de így nem mérvadó az xp gyűjtés és killszám sem. Nagyobb MP-n több a HP amit le kell verni. Ez olyan mint az autók átlagos sebességét, vagy azt vizsgálnánk mennyi idő alatt tesznek meg 100 km-t. Bal sarokban egy Ferrari (Forma 1-es versenyautó), jobb sarokban egy Hammer (igen, a terepjáró). A terepjáró autópályán teszi meg, a Ferrari földúton kiadós eső után a 100 km-t. Melyik a gyorsabb? Érdemes összehasonlítani?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28442) killerjohn válasza jpeetr (#28421) üzenetére


killerjohn
addikt

kimaradt egy "vagy" :(

Andrish: részvétem! :(

Muton: arcon formában jóval több a defense-ed, mint análkül. MP1-ig nem hiszem.hogy több allres kellene, de nyugodtan tedd vissza a prismaticot ha kényelmesebb!

Csizmás: volt logout blog, leszedették. úgyhogy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28443) quex válasza mikromanus (#28441) üzenetére


quex
tag

Akkor mit javasolsz neki? Act 3-on is nézze mp1-et?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28444) killerjohn válasza mikromanus (#28441) üzenetére


killerjohn
addikt

lejártam... naszóval act1 és act2 MP1-et szokás act3 MP0-val hasonlítani. Nem látom hogy miért lenne értelmetlen az összehasonlítás, hiszen ezek az MP szintek azok, ahol lvl63-asok a mobok. Az átlag karakterek számára már az MP2 is jelentős lassulást hoz. Ha valaki farmolni akar, az nem.megy magas MP-n. Csak ha XP-re gyúr, de az engem teljesen hidegen hagy. Egyszer úgyis p100 lesz mindenki, hova az istenbe siet mindenki MP10 XP farm runokkal, aztán.esik neki negyedévente egy legendary... hát kérem MP2 fölött aki sír hogy nincs drop, azt már el sem olvasom...

quex: nem.fogok a srácokkal act3 MP1-et célzottan teszteltetni, mert a legtöbbnek bőven rosszabb lesz a drop MP0-hoz képest, márpedig én a leghatékonyabb farm útvonalat.kutatom, nem a legnagyobb epenist. Ugyanis akkor mindenkit beküldenék MP10-re ww barbárral csontvázakat öletni az elitek kihagyásával és lehetne villogni hogy 180M xp per óra, jujjdejóóóóó!. De inkább nem...

[ Szerkesztve ]

(#28445) F-ECT$ válasza Sirandrish (#28427) üzenetére


F-ECT$
titán

Utólag könnyű okoskodni, de egy CM passzív lehet jól jött volna teleport cd csökkentéshez, nem?

Dive ever, work never.

(#28446) Vismajor01 válasza tomazin (#28436) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ami azt illeti, pontosan erre lett kitalálva.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28447) mikromanus válasza killerjohn (#28444) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor se pontos. A +x% HP és +y% dam a mobokon MP0 és MP1 közt, valamint az a + pár nyominger%-nyi mf torzítja az eredményt. MP0 és MP1 kb tök mindegy. Vagy annyira tescosak a karakterek, hogy nem kezelik jól a "kihívás módot"? Mellesleg a "farm" mit jelent neked? MF-et? Legendary gyűjtést? Xp halmozást? Esetleg szórakozás? A tesztelők mindhárom actban azonosak? (kaszt, felszerelés, idő?)
Ha nem azonos, akkor ez is torzíthat. Az MP 0 komolyabb játékosok esetén (akik már játszottak infernon 20 órát 1 év alatt) nem optimális. Tescos gear mellett sem. Ha ugyanúgy egy ütés az ellen Mp0 és MP3-on, akkor az MP0 szimplán csak karcsúbb xp/kill, karcsúbb MF, súlytalan és unalmas biorobotképző. Trashmob irtásban MP5 Gyalogkakukk buildben is megy, pedig nem vagyok már toposnak mondható felszerelésben. Mondjuk a sebzésem kétharmada elég MP2-3-ra ugyanennél. Az meg már vendor kategória határán van item értékben.

Persze ettől még lehet hasznos némi tesztelés. Ha valahol nagyon kilőg a lóláb (például dől a legend rendszeresen egy adott helyen), akkor azért majd oszd meg velünk mielőtt jelented a Bliz bug fórumon! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28448) buherka válasza Sirandrish (#28424) üzenetére


buherka
addikt

Mi a tanulság ebből?

HC-t hanyagolni kell. :(

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28449) Edge válasza killerjohn (#28442) üzenetére


Edge
veterán

Archon mellé vagy prismatic vagy pinpoint, többinek semmi értelme archon mellé, nincs belőlük annyi profit(dps vagy védelem).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28450) F-ECT$ válasza Muton (#28428) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit vegyes még a builded és a geared.
-Ha archonként akarsz tovább menni, akkor add el a wandot, és vegyél belőle egy full fizikai dmg-s wandot/kardot ls-sel, sockettel, chd-val és minél nagyobb dps-sel.
-Loh-ra nincs szükséged, így a unity helyett is lehetne olyan gyűrűt venni, amin a chc, dmg, int mellett van még as vagy chd.
-Vállasból érdemes próbálkozni a crafttal, onnan nagyon hiányzik a vit és/vagy life%.
-Bracert is craftolgass, mert azon sincs vit/life%.
-Kesztyű, amu és chest craftot csak ezek után erőltesd.
-Triumból szerintem 1m körül már van jobb.

-A storm armor jó lehet alacsony mpl-re, mert magától is ki tud nyírni pár mobot, de ha sokat halsz vele, akkor inkább energy + pinpoint. (A primastic már "feleslegesen" sok védelmet adna szerintem.)
-Ha lesz legalább 2.5 LS a fegyveren, akkor a blood magic helyett mehet a force weapon.
-Kellő chc-d már van, így szerintem az Evocation fölösleges, válassz helyette mást, akár a Glass Cannont is, mivel az energy armorral így is több armorod lesz, mint most.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.