Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Helmoras válasza userxy (#4997) üzenetére


Helmoras
őstag

Random persze de azért ne viccelődjünk már 15-20 ugyan abból :DD

(#5002) radi8tor válasza Helmoras (#4996) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek veszett nagy kockák. Hihetetlen drága cuccokban nyomják.
De az a kesztyű kb a Best In Slot. :Y

⭐ Stella

(#5003) Helmoras válasza radi8tor (#5002) üzenetére


Helmoras
őstag

Igen kockák igen jó cuccok, valószínű az is hogy nem ők csaltak hanem megvették, de ez jó kis duplikációs bug :P

(#5004) Sirandrish válasza Gyuri27 (#4998) üzenetére


Sirandrish
legenda

De akkor nem értem...te mégis miért játszol?
Mivel ha megvan az inferno Diablo kill akkor kb két lehetőséged marad.
1. Farmolsz mert pénzt látsz benne (mint én)! Ehhez viszont minél jobb gear kell hogy minél gyorsabb és effektívebb légy..ha ez a gear megvan akkor mehet az eladás.
2. Farmolsz hogy ha esik valami azt eladd és fejleszd a karaktered, ami így előbb utóbb 1hit killeli a mobokat és kész...

Ezek szerint te egyik réteghez sem tartozol...akkor elmondanád hogy mégis miért játszol?
Geart nem veszel mert ha túl gyorsan haladsz az neked rossz és unalmas, viszont szar gearal sem jó mert akkor meg nem tudsz solozni és lesz*rozod a saját karidat..

"Olyan levelen ahol haladok is és küzdés (játék) is van."

Ha hiszed ha nem...ezek a "küzdős" részek azért vannak kitalálva hogy áthidald/lenyomd őket...ezt jobb gearel tudod megtenni, amitől ezek szerint te elzárkózol..magyarul kínzod saját magad.
És ugye ezért vagy mártír mert inkább olyan helyre mész ahol szenved/behal a karid és még akkor sem veszel rá semmit...
Komolyan nem értem de nem vagyunk egyformák :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5005) mpierre válasza Helmoras (#5001) üzenetére


mpierre
veterán

Gyorsan ránéztem a cuccaimra. Elmondhatom egyedien közepesek.

Ezt a Blizzard segítségével halmozzák össze? Azért nem milliárdnyian játszanak vele, hogy egy kontinensről - ha jól olvastam - összejöjjön ennyi.Szerk.: A földgolyóra kell számolni.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5006) Blizz


Blizz
őstag

volt máá?

No mistakes, just happy little accidents

(#5007) Helmoras válasza mpierre (#5005) üzenetére


Helmoras
őstag

Én nem tudom csak hát érdekes azért, szeretném hinni hogy az ilyen megadurva itemekből kiesett 20 darab, mert akkor az is lehetséges hogy feldobok egy 10 forintost és mire leér 20ezres lesz belőle :D

(#5008) radi8tor válasza Blizz (#5006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt, nekem már május 15-én ott volt a dobozban DVD-n és BD lemezen ;]

Helmoras: volt olyanról szó régebben, hogy ha jelented blizznek, hogy feltörték az accodat és ellopták a cuccaidat, akkor visszaállítják egy korábbi állapotra.
Így akár lehet duplikálni az itemeket.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5009) Gyuri27 válasza Sirandrish (#5004) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem gondolom, hogy ebből fogok meggazdagodni. Bár a kieg árát nem lenne rossz összefarmolni.
Persze, hogy jobb geart akar az ember. Ettől még infen one hitelni az eliteket nem valami szórakoztató.
Mint írtam ezért lesz jó a monsta power. Lehet olyan lvl-t találni ahol játék is van.
Ki mondta, hogy olyan helyre megyek ahol összecsuknak?
Sokáig actI-t farmoltam. Oda volt elég a gear.
Nem vagyunk egyformák valóban. Neked a játék az, hogy napi x eurót keress vele.
Nekem a játék az ami szórakoztat, kikapcsol. Ebbe persze nem fér bele se a god mod. Se az, hogy minden sima elit össze csuk mint a szaros pelust. Tetszik érteni?
Ezen túl amire hajtok (ez mondjuk erős, amit szeretnék) egy normális (nem über mindenki döglik ha csak arra megyek) legendary-set gear. Azaz egy sárga cucc ne legyen rajtam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5010) Blizz válasza radi8tor (#5008) üzenetére


Blizz
őstag

Nah én meg azt hittem hogy újat mutatok :P

No mistakes, just happy little accidents

(#5011) Helmoras válasza Blizz (#5006) üzenetére


Helmoras
őstag

Nagyon jóóó :)

(#5012) mpierre válasza Helmoras (#5007) üzenetére


mpierre
veterán

Radi leírta a trükköt... Valahogy nekem nem akaródzott. De így lehet a 10 forintosból nagyobb bankó...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5013) Helmoras válasza mpierre (#5012) üzenetére


Helmoras
őstag

Hát ha ki tudták használni akkor ügyesek :)

(#5014) Gorneck válasza Gyuri27 (#4998) üzenetére


Gorneck
titán

A petek szart se kaptak...a kutya 1 rúnával képes tankolni...a többi leves...Garga egyedül nem képes megváltani a világot. Soloba kutyákat viszek magammal...ritkán Gargát is...partiba csak poén kedvéért van nálam állat...de inkább nem viszek magammal.

Semmi nehézség sincs benne...50-60k dps bőven elég a jelenlegi infernóhoz...csak ugye ne intből meg vitből álljon a karid, mert azt a geart kb feldughatod a seggedbe...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#5015) hackeeeee válasza Blizz (#5006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, ez jó. :)

Cain hangja még mindig az "ász". :) Mondjuk a karakterekhez nézve, eltalálták mindenki hangját, sztem. :K

Véleményem szubjektív...

(#5016) hackeeeee válasza Gorneck (#5014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Garga azért tud nagyon csapni, igaz az csak "extra".. Anélkül nem az igazi. A kutyák meg, hát so, ugye hoznak valamennyi hp-t, bár attól függ milyen skillel megyünk. De ez túl sokat nem ér. Infernon sebzés szinten nem viszik túlzásba..

Nekem most ~35k körül jár a DPS, az lókakira nem elég Belial-al nem bírok így el.. Hiába csinálok bármit is.. Majd alakítani kell az egész karit, csak ahhoz viszont lóvé kell..

Vissza mentem Act1-re, aztán gyűjtögetek.. NV-vel jön a lóvé szépen..

Most jöttem rá, hogy mégsem olyan egyszerű ez az egész, mint gondoltam.

Véleményem szubjektív...

(#5017) Klarsa


Klarsa
tag

Üdv mindenkinek! Sürgős segítségre lenne szükségem!!!

Az lenne a probléma hogy pár hete a telefonomra letőltöttem a mobil authenticatort és az accountomra beállítottam a védelmet. De a telefonomon szoftverje minden újraindulás után lefagyott ezért újra kellet raknom a rendszert. Miután visszaraktam az authenticatort már nem tudok belépni az accountomba az általa generált kóddal!
Ilyenkor mi a teendő? Hogy lehet megodani ezt a problémát?

(#5018) D1Rect válasza Klarsa (#5017) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor felrakod az authenticatort figyelmeztet, hogy "írd le ezt a két kódot". Ugye leírtad?

(#5019) hackeeeee válasza D1Rect (#5018) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez hardverfüggő, és úgy változik, nem? Vagy ha új a rom, akkor is mást generál?

Véleményem szubjektív...

(#5020) drk88 válasza hackeeeee (#5019) üzenetére


drk88
senior tag

Restore code-al visszalehet állítani a saját auth.-ot.

[ Szerkesztve ]

(#5021) Huma válasza D1Rect (#5018) üzenetére


Huma
addikt

Én leírtam mert ügyi vagyok. :)

(Mármint az enyémet, nem az övét)

(#5016) hackeeeee:
50k DPS fillérekből kijön. Csak túrni kell az AH-t a megfelelő cuccok után.
5 millióból simán össze lehet dobni egy Act3 kompatibilis karaktert.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5022) hackeeeee válasza drk88 (#5020) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ok.

Azt alapból meg is adja, amikor felteszed először.

Viszont, ezt a kódot hardverhez köti nem, nem pedig a romhoz? Tehát, ha ugyan arra a telóra telepítesz új, v másik romot, akkor még ugyan az a kód lesz hozzá, nem?

Bár a helyzet azt mutatja, h elvileg nem. Én úgy tudtam, hogy hardverhez köti.

@Huma: Igen, csak azért ennyi lóvéhoz is kell farmolni. Bár infernon valor-ral jön a gold, elég rendesen. Mondjuk erre még hajlandó is vagyok, legalább fejlődik a karakter. :)

Amúgy, act2-ben hol érdemes farmolni?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5023) mpierre válasza hackeeeee (#5022) üzenetére


mpierre
veterán

Szerintem nem , de nem próbáltam. Rom csere volt a telómon. Amúgy nem nagy kunszt leszedni az acc-ról az autenticator-t. Csak választani kell.

Act2? Elejétől, a végéig... ;]

#5024: Nekem volt sms alert is, így nem kellett személyi...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5024) hackeeeee válasza mpierre (#5023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jam. Ez a másik út.

Lényegében csak személyi kell hozzá, asszem.

Véleményem szubjektív...

(#5025) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ez a barbi azért nem gyenge: [link] Ez az egyetlen amelyiknek ekkora dps van és nem dupla scornozik.

(#5026) Huma válasza hackeeeee (#5022) üzenetére


Huma
addikt

Act2-ben a felétől kezdve érdemes farmolni szerintem. 6-os küldetés, Betrayer of the Horadrim.

Lehet, hogy kell hozzá farmolni, de nem sokat. 1 millióból már ki lehet hozni egy act1 kompatibilis karaktert. Act2-höz sem kell több 2 milliónál. De ha ügyesen vásárolt valaki akkor az 1 millás act1-es gearje is elég oda.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5027) pulcsi válasza Klarsa (#5017) üzenetére


pulcsi
tag

Ha nincsenek meg a kódok akkor fotó az igazolványodról kūldesz ticketet a bliznel h elromlott az auth. csatolod a személyi fotót hogy te vagy az akié az account ilyenkor nem árt ha nem kamu nevet adtál és pár óra és törlik az authot

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#5028) Gyuri27 válasza Gorneck (#5014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogyne kaptak volna. Előtte actI-n 2 hit nem volt egyik se. Most meg állják a sarat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5029) hackeeeee válasza Huma (#5026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Act2 végéig lényegében elmentem azzal a gear-rel, amint HELL ac4-ben pakoltam össze.

De rájöttem, hogy ez már kevés, valamerre fejlődni kell, főként resist és DPS szinten.

@mpierre: Jah igen, úgy nem kell, viszont ha csak auth van, akkor kell.

Gyuri27: Állják, de nem sebeznek túl sokat. Én is használom őket, de a kutyák sebzése nem túl nagy. Lényegében arra jók, hogy őket üssék, közben tudsz sebezni.Viszont a garg tud sebezni is elég jól, az viszont tetszik...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5030) Huma válasza Gyuri27 (#5028) üzenetére


Huma
addikt

Én emiatt is hanyagoltam egy ideig a WD-t. Egy jó kis idézgetős, petes WD-t akartam, de a kutyák kb egy ütésesek voltak. A gargantuan meg akár hármat is kibírt.

Most viszont a kutyák többet bírnak mint anno a garg. A gargantuan meg jelenleg majdnem hogy jobban tankol mint egy barbár. Az elitek kivételével nem nagyon üti le semmi.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5031) Gyuri27 válasza hackeeeee (#5029) üzenetére


Gyuri27
félisten

A garga tud sebezni. A kutyák meg nyelik mint kacsa a nokedlik. A katakombákba az alkaidák ellen pl nem is lehetne máshogy.

Huma: a gargát az elitek se nagyon ütik le, ha jól supportálod. Nekem egyetlen nagy fájdalmam, hogy az átkok csak körülötted hatnak. Ez volt jó a necróban. Ott tudtál jó messzire átkozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5032) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Az mitől van, hogy mikor itthon vagyok és nyomon követem az oldalt akkor minden kihalt, viszont mikor elmegyek egy órára 2 naponta, akkor tele van írva az oldal? :D

A játék az nem játék!

(#5033) Klarsa válasza pulcsi (#5027) üzenetére


Klarsa
tag

Köszönöm a gyors választ. :R Már készítem is a személyim a scennerbe

D1Rect: Sajnos nem! Ez valahogy elkerülte a figyelmem :O

Szerk: És már törölték is!!! Ez gyors volt :Y

[ Szerkesztve ]

(#5034) drk88 válasza Lézerparaszt (#5032) üzenetére


drk88
senior tag

Direkt akkor írunk, hogy lemaradj a buliról :P

(#5035) Kephamos válasza mpierre (#4987) üzenetére


Kephamos
addikt

Ugyanit sever eladó. :DDD

(#5036) userxy


userxy
őstag

Végre vmibe Rank1 lett a DH-m :DDD

Rajta vagyok az ügyön hogy world rank1 is legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5037) thesound


thesound
őstag

5032-re Napközben a mhelyről neteznek. Este meg játek van.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#5038) Gorneck válasza Gyuri27 (#5028) üzenetére


Gorneck
titán

Jahh 1 rúnával...a többivel meg hullanak, mint legyek...

Gorneck#1239

(#5039) Lézerparaszt válasza userxy (#5036) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Majd akkor egy farmvideót szertnénk ebben a gearben látni :DDD

A játék az nem játék!

(#5040) Sirandrish válasza userxy (#5036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper...Infernon mobot is tud ölni vagy arra azért nem képes? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5041) Tyler Durden válasza Klarsa (#5017) üzenetére

Battlenet loginnál rákattintasz a can't login feliratra. Ott kiválasztod I lost my authenticator and I want to remove it from my account-t. Megadod firstname lastname mailcím és a telódra küldenek egy kódot, azt beírod és le van remove-olva az authenticator..
Személyit felejtsd el.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5042) hackeeeee válasza Tyler Durden (#5041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mostmár nem kell?

Még amikor Én elbaszarintottam az auth-ot, akkor úgy mondták itt mások, h csak lelevelezni lehet, h szedjék le.

Véleményem szubjektív...

(#5043) warcat


warcat
veterán

Láttam délután AHban egy Zunimassa'marrowt, igaz gyengébb statos volt 130 int meg alacsony vita, 3377 aranyért.A poén az hogy volt benne 3 darab 42 intes gem is, ugye az is pár 10k gold :P
Én priti gerillakcióját sejtem a dolog mögött!
(viccet félretéve szerintem bideltetni akarta a szerencsétlenje)

EA: It's in the crate!

(#5044) Tyler Durden válasza hackeeeee (#5042) üzenetére

Nem, igazából ha régen kellett azt se értem, hogy minek. A telószámod adott, arra elküldik az sms-t visszaírod a számot és müxik. Most ez a scannelgetés és társai kissé már divatjamúlt (:
Haveri körben 4-5 ember szedte így vissza az accountját. Mindenki főzött romot használ, cserélgeti, de így nem probléma.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5045) hackeeeee válasza Tyler Durden (#5044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem mondjuk fel van írva a restore kód, úgy könnyebb. :)

Acc-ban nevet még mindig nem lehet vátani?

Véleményem szubjektív...

(#5046) userxy válasza Sirandrish (#5040) üzenetére


userxy
őstag

Öltem vele sima fehér mezei mobokat act3ba :D

(#5047) Sirandrish
Az bizony azt hittem erre se lesz képes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5047) Sirandrish válasza userxy (#5046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dzsaaaaaa...akkor az már nagyon kemény :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5048) Agro


Agro
senior tag

lassan meg lesz a 130k ;]

[link]

(#5049) abéla válasza drk88 (#4993) üzenetére


abéla
senior tag

Hello, még egy átlag mf értéket, esetleg a domináns farm helyeket leírnád, csak mert szeretném elhinni, hogy random ekkora a különbség, de akkor mf/monster/act-ban kell lennie vlmi dúrva eltérésnek, mert egyszerűen ez nem fér bele másképp (ugye a legend 100 vs 10, pl. Rayner 600 óra alatt). Ja de mégis, ámbár akkor a blizzard bekaphassa :) .

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#5050) Baaraanz válasza abéla (#5049) üzenetére


Baaraanz
tag

És mi a helyzet akkor, ha a kamu nevemet akarom átiratni valódira?
Van Authenticatorom és SMS protectem is.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.