Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) radi8tor válasza davidsz (#27199) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túlvásároltad magad aranyból. :C
Ha tudnád hányszor mondtam én is ezt magamról. :B
Aztán csak elment valamire...

Legutóbb Marquise-re fejlesztettem minden gemet.
Most nézem a linkelt karaktereden is minden Marquise. Jólvan. :K :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27202) Sirandrish válasza radi8tor (#27195) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az vagyok...rákeresek a saját cuccomra és találok fillérekért valamit, akkor megveszem...geczi vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27203) davidsito válasza mikromanus (#27200) üzenetére


davidsito
tag

:R
köszi

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27204) davidsz válasza radi8tor (#27201) üzenetére


davidsz
őstag

Persze hogy minden Marquise :DDD Első dolgom volt. Aztán lestem, hogy 5 misi kivenni :W
Most meg azon lesek, hogy nem lehet szétszedni, hogy eladjam.
Durrbele-bumm ... az nálam nagyon megy :B ;]

Valami hiba van a mátrixban ... Egyet nem értek. Már most 46k életem van (full gear 48K) és még fel sem vagyok öltözve teljesen. vita ugyan így volt mindenen. :F
Valamit rosszul számolt a rendszer... kezd erősen gyanús lenni.
A cipő + gyűrűn még volt 120 vit, mempo sagyi meg 6% life különbség...

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#27205) mikromanus válasza davidsz (#27204) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát eez a lényeg! A legjobb kavics csak saját használatra. Szar is lenne ha lehetne bontogatni. Bár az se rossz. Mondjuk 20 milláért szétszedhető lenne. Darabja 20 milla, előállítás 20 milla, unsocket 5 milla, szétbontás 20 milla. 60 millás kavicsot 45 milla kiadással visszarakhatnád az AH-ba. Adjunk be rá fejlesztési javaslatot a Bliznek! : ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27206) Qru válasza mikromanus (#27205) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Biztos belemennének... :D

#nincsbennetarcsi

(#27207) davidsz válasza Qru (#27206) üzenetére


davidsz
őstag

Csak annyi kellene, hogy lehessen ezekkel is kereskedni :B

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#27208) radi8tor válasza davidsz (#27207) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Esélytelen. Pont azért ad ennyi bónuszt a craftolt cucc is, hogy NEKED adjon ne pedig másnak.
Ezért account bound-ok ezek.

⭐ Stella

(#27209) MrCsiT válasza davidsito (#27198) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha nem akarsz sokat molyolni a leírásokkal, keress egy erős archon wiz-t (pl. Edge, vagy ..hm.. nem tudom a PH-s nevét.. SirDan ) és nézd meg , mit használ, nagy eséllyel jó lesz.. vagy , ha fagyisat szeretnél, akkor az én skilljeim, felszerelésem jók lehetnek, vagy F-ECT$ -et is megnézheted..

Fagyisnál a lényeg, hogy legyen apoc (arcane power on crit) tulajdonság a fegyveren, offhanden, és sapkán is, ha lehet, minél több AS, CHC mellett.. 600 resisttel már mp8-ig biztosan túlélsz, ha van 6-700 life on hit-ed..

Archonosnál life steal-es fegyver a legjobb.. de meglátod rajtuk.

ha online vagyok, akkor válaszolok ott is szívesen, Trier#2235 -ként megtalálsz, vegyél fel barátkának...

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#27210) tomazin válasza radi8tor (#27208) üzenetére


tomazin
veterán

mondjuk a gem pont nem ad annyi bónuszt.
de így igaz goldsinknek lett kitalálva.

(#27211) radi8tor válasza tomazin (#27210) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fegyverben elég szépen muzsikálnak azért a Marquise gemek. :K

⭐ Stella

(#27212) Reinhardt válasza radi8tor (#27208) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezert nem ertem, hogy a marquise cuccok miert nem adnak 1,5-2-szeres statot. Felmenne 100 int-ig mar talan erdemes lenne legyartani.

(#27213) Horbal


Horbal
őstag

Érdemes lenne mostani cuccaim befixálni marquise kövekkel, sokat nem dobna semmin csak a tudat :DDD
[link]

Kérdeztem néhány hsz-el előbb, hogy hogyan lehet aranyat eladni, már nem azt, hogy mit kell hozzá kattintgatni azt tudom - csak nem veszi meg a kutya se. Már próbáltam pár millával, sok millával sehogy se. Olcsóbban meg nem engedi adni - akkor, hogy.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27214) MrCsiT válasza Horbal (#27213) üzenetére


MrCsiT
addikt

Gold eladáshoz szerencse is kell.. Van, aki betesz RMAH-ba 3-400M-t, és abból elmegy 40-50, ha szerencséje van.
Esetleg, vannak külső fórumok is , ahol adnak-vesznek, de ott egyrészt a bizalom az kérdés, másrészt az AH-s ár töredékéért megy (de legalább valóban eladható) az arany..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#27215) Horbal válasza MrCsiT (#27214) üzenetére


Horbal
őstag

Köszi, az a baj, hogy forgatási céllal csinálnám, tehát nem adhatom külsős áron azokat ismerem, és nem érné meg. Akkor türelmesen várok hátha jön egy balek...bocsánat.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27216) mikromanus válasza davidsz (#27207) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez a hajó bizony elúszott. :DD
A craftolás előtt kellett volna gondolkodni. Világosan le volt írva, hogy "röghözkötött jobbágy" lesz belőle ha kimaxolod.Bevállaltad a 80 millás kiadást 4 dexenként, aztán most már nem nagy üzlet? Hát ja. Kemény a játék. Én meg csak fegyverbe craftoltam egy maxosat, a többi csak eladható max-1 szintű darab, mert "hátha lecserélem az itemeimet". Aztán hónapok óta ugyanazt használom. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27217) davidsz válasza mikromanus (#27216) üzenetére


davidsz
őstag

Úgy néz ki elmegy minden majdnem RAMHA-ban.
Egy Mempo, cipő, meg egy vállas vár még eladásra.
Kezdhetek vacilálni, hogy milyen tescos geart csináljak :F
Tegnap este még egy gagyi barbival mentem egy 2 métert. Nagyon szar volt :D mp1 is :U

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#27218) tomazin válasza Horbal (#27213) üzenetére


tomazin
veterán

múltkor még nem venni akartál? :DDD

(#27219) radi8tor válasza tomazin (#27218) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem szeretem a burkolt hirdetéseket... :U

⭐ Stella

(#27220) Horbal válasza tomazin (#27218) üzenetére


Horbal
őstag

Változnak az idők...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27221) mpierre válasza Qru (#27206) üzenetére


mpierre
veterán

Az új pecs téged is visszahozott? Hátha jobb lett? :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27222) tomazin válasza radi8tor (#27219) üzenetére


tomazin
veterán

hsz

(#27223) radi8tor válasza tomazin (#27222) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én erre gondoltam: [link]

⭐ Stella

(#27224) Horbal válasza radi8tor (#27223) üzenetére


Horbal
őstag

Melyik része burkolt hirdetés annak hogy RMAH-ban akarnám ezt, le is írtam, hogy nem érdekel a külső téma...

Mindegy megkaptam a választ várni kell...ennyi.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27225) Edge válasza MrCsiT (#27209) üzenetére


Edge
veterán

itt edge bneten sirdan ja :) D2-ben is sirdan volt így maradtam annál, a ph!-s regem meg máshoz köthető.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27226) Vinsanity87 válasza Edge (#27225) üzenetére


Vinsanity87
csendes tag

Szerintetek mennyi goldból lehetne most kihozni egy 200k dps körüli wizardot?

(#27227) Sirandrish válasza Vinsanity87 (#27226) üzenetére


Sirandrish
legenda

CM vagy Archon?
Az Archon sokkal olcsóbb, ezért nem mindegy :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27228) Qru válasza mpierre (#27221) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D

#nincsbennetarcsi

(#27229) granini válasza Vinsanity87 (#27226) üzenetére


granini
őstag

Valamint sheet DPS vagy unbffed? Merthogy akozott is szignifikans kulonbseg tud lenni.
Ezt a sajat boromon tapasztaltam, buffolt 200K-val (DH) estem keltem, unbuff 175K-val meg amikor tele voltam 'rejtett' skill / dmg bonuszokkal meg taroltam.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27230) radi8tor válasza Qru (#27228) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Töröld le a port a karakterről és irány a harcmező!

⭐ Stella

(#27231) Vinsanity87 válasza Sirandrish (#27227) üzenetére


Vinsanity87
csendes tag

Archon, minél olcsóbb annál jobb. Kb csak a barbival játszottam eddig, de megnézném a wizardot is ha sikerülne jól felszerelni.

Granini: nemtudom, olyan szintű cucc kéne amivel mondjuk egy mpl5 is játszható. Nem feltétlen 200k dps, azt csak azért írtam, mert gondolom az már elêg lenne arra.

[ Szerkesztve ]

(#27232) Qru válasza radi8tor (#27230) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igenis. :)

#nincsbennetarcsi

(#27233) Sirandrish válasza Vinsanity87 (#27231) üzenetére


Sirandrish
legenda

MPL5-re szerintem kényelmes haladással maximum 50M-et kell költeni..
Ki lehet hozni olcsóbban is és drágábban is, de ha a cél MPL5 mondjuk lehetőleg halál nélkül akkor szerintem egy 50esből megvan :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27234) killerjohn válasza Sirandrish (#27183) üzenetére


killerjohn
addikt

Egy hete nem adtam el semmit sem AH-ban. Úgy értsd, hogy még 300K-ért sem. Még van 1.1 szintem p100-ig, aztán ennyi volt - amíg nem csinálnak valamit "itemizáció" címén, addig pihentetés van. Erős a kísértés, hogy csináljak egy p100-as barbárt is, de azt hiszem, le tudom küzdeni :(((

szerk: 50M-ből MP5 archon? gear és build link plíííííííííííííz :Y

[ Szerkesztve ]

(#27235) Sirandrish válasza killerjohn (#27234) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nálam sem pörög a cucc.
Épp ezért nem is játszom..csak esténként a skacokkal, akikkel közben elmarhulunk.
Soloba már nem tud lekötni.
A drop sz*r, a craft sz*r, itemek amikkel fejlődni tudnék elérhetetlen áron vannak, főleg ilyen drop mellett..
Szóval nah..kifújt a D3.

Sok-sok szuper órát töltöttem vele, de ha a Blizzard sz*rik az egészre, akkor ne én küzdjek már azért hogy egy kis izgalmat találjak a játékukba.

Persze nagyszerű a mobsűrűség emelés ACT1en pl, de ahogy azt már hetekkel ezelőtt is mondtam (nem titok, szerintem mindenki tudja), érdemi/tartalmi újítást ez a patch sem hozott.
Ha bejönnek majd a tuningos legendek akkor is ugyanez lesz...várod hogy essen valami de nem esik.
Jó..mondjuk gondolom patch után 1-2 napig emelet drop rate lesz, de kb ennyiben ki is merül.

Bődületes tartalom kellene hogy úgy le tudjon kötni mint annak idején..de van egy sanda gyanúm hogy ezt a kiegig nem kapjuk meg. :N
És még attól is félek hogy a kiegbe esetleg csak beletolnak még 1 ACT-ot meg 1-2 új karit és ennyi, amin az ember igazából egy délután alatt átszalad, és kezdheti elölről a vég nélküli farmot. Bár remélem hogy nem lesz igazam, és olyan tartalmas lesz a patch hogy 2040ig nem bírjuk majd letenni. :C

szerk: Az 50M egy körülbelüli érték..de szinte biztos vagyok benne hogy kihozható..
Annyira persze nem érdekel hogy elkezdjek itemeket keresni, de amikor én kezdtem a Wizardomat annak idején akkor 30M-ből kihoztam egy olyat amivel MPL3-on úgy mentem végig mintha ott sem lenne és MPL5ön is boldogultam. Azóta meg rengeteget zuhantak az árak, szóval szerintem simán megoldható. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27236) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Ha valaki mostanában szervez csapatot überezésre szívesen betársulnék, egyenlőre 6 db portálom van. 200k dps körüli buffed barbárral. btag:Rison77 #1988

(#27237) killerjohn válasza Sirandrish (#27235) üzenetére


killerjohn
addikt

Ha a rendelkezésükre álló 8-10 évben rendes engine-t tettek volna a D3 alá, akkor mindenféle szuper-random-rewarding-mindenkiimádja contenteket semmi perc alatt tudnának alá tolni. De gyakorlatilag teljesen tisztán látszik, hogy 2, talán 3 csapat is dolgozott a játékon mire kiadták, sanszos hogy volt több átírás is menet közben, ezért a kliens oldali kód és content nagyjából 30%-ban unused (értsd: használaton kívül van), és a maradék pedig még saját magával sem koherens. Nem csodállom hogy 8 hónap kellett nekik, hogy 5 helyett 8 buff ikon legyen, meg ilyenekben vérzik el egy egész régió gazdasága, hogy az AH-ban int32-n ábrázolják az aukciók mögötti gold mennyiségét, és egy 10-el való szorzás elrontása miatt bezuhan egy integer overflow... Ha most elmesélném, hogy 1.0.8-ban hogyan drótozták össze a party leader fícsőrt, akkor ha valaki itt értene a programozáshoz, az 3 napig inna bánatában... Az egész egy masszív szarkupac, nem csoda hogy nincs content. Actorokkal tudnak játszani (betenni keywardent, area-t, stb), de a legtöbb dolog be van égetve, de nagyon. Saját maguk elől vágtál el a lehetőséget, hogy full-random area-kat csináljanak, mint pl más játékokban, és erre reggel olvastam redditen hogy AC2-ben megszűnt a randomizálás, azaz teljesen statikus a map?! Really? :C Felejtsd el hogy expansion előtt lesz bármi content.

jah, érdekesség: ha érdekel hogy miért nem jött 1.0.8-ban itemizáció, akkor szóljál, elmesélem

(#27238) buherka válasza Rison77 (#27236) üzenetére


buherka
addikt

Ha kell besegítek. Van portálom annyi mint a szemét. Egy kanyarban egyet nyitok. MP 9-10.
Vegyél fel ha gondolod. ;)

szerk...este leszek.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#27239) F-ECT$ válasza killerjohn (#27234) üzenetére


F-ECT$
titán

50M-ből MP5 archon? gear és build link plíííííííííííííz

Amennyire leestek a közepes cuccok árai, szerintem ez nem olyan nehéz. MP5-höz kell olyan 250k buffed dps, 35k hp, 4000 armor, 600 all res, és kész. Fejes andy, kesztyű, bracer, nyaklánc - craft, a nem high end triumok olcsók, a kard lesz húzós az ls, chd, socket miatt, egy zuni csizma + poc, tal chest, meg egy hf ring és kész.

Dive ever, work never.

(#27240) Sirandrish válasza killerjohn (#27237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne fogd vissza magad..meséld el :K
Ha nem olyan a cuccos akkor jöhet PÜ-ben, vagy akár galambpostával is :P

F-ECT$ MPL5re a skillből kapható 1,5% bőőőven elég.
Max refiseknél néha elengedi a jobklikket míg kihűl a "rendszer" és ennyi :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27241) killerjohn válasza F-ECT$ (#27239) üzenetére


killerjohn
addikt

és 2 archon között mit csinálsz? healing blades-el csapkodod a white mobokat 1-1 percig? Félre ne érts, nem gonoszkodok, csak nem értem. :F

(#27242) Tombi válasza killerjohn (#27237) üzenetére


Tombi
senior tag

szia engem az érdekelne tényleg olyasmi lesz-e az eljövendő itemizáció,
hogy a régi cuccok teljesen más statokkal is eshetnek ?

(#27243) killerjohn válasza Sirandrish (#27240) üzenetére


killerjohn
addikt

D3-ban van az ún. "gamebalance" tábla. Ez mondja meg hogy milyen itemek VANNAK. Ez maga az item-típus adatbázis. Megmondja, hogy egy adott item milyen ilvl, mi a neve, és milyen rollok lehetnek rajta. Min-max értékek, stb. (ezek nincsenek meg a linkelt táblázatban). Namármost ők azt akarták az 1.0.8-as itemizációs "okosításban", hogy pl egy witching hour eshessen normal nehézségen, de szar rollokkal. Ergó bármi eshessen bárhol, és a hely (hát, pontosabban a monster szintje, amiből kiesik) határozza meg a statokat. Le is hozták blue-ban, meg minden. DE szóltak a cm-eknek programozók, hogy nana, ilyet nem lehet ám. Ugyanis ehhez minden legendary itemet bőségesen meg kellene sokszorozni a gamebalance táblában, mert olyan NINCS, hogy egy item több féle rollal "állítódjon elő amikor kiesik egy mobból. Egy gamebalance bejegyzés = 1 előre meghatározott szabályok alapján definiált item. Ahhoz hogy lehessen normalon witching hour, ahhoz kell csinálni egy "normal witching hour" gamebalance bejegyzést, persze továbbra is Witching Hour névvel, hogy az egyszeri user ne keveredjen össze. De ez jóval bonyolultabb mint ahogy hangzik, szóval szépen lemondták az egészet. Én egy erős TALÁNT tudnék arra mondani, hogy ezt a változtatást megcsinálják-e 1.0.9-ben.

[ Módosította: proci985 ]

(#27244) proci985 válasza killerjohn (#27243) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tehát akkor pl horadric hamburgerből négy darab van a játékban nehézségi szinttől függően?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27245) Sirandrish válasza Tombi (#27242) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eredetileg igen..

killerjohn Tök kafa..akkor le merem fogadni hogy ebből még fél évig nem lesz semmi :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27246) mikromanus válasza killerjohn (#27234) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha má rúgyis unod és nincs megújulásra remény, akkor jöhetsz Starcraftozni (Luke, térj át a Sötét Oldalra! ).
Mozgalmas, pörgős, véres, versengős. Mindig kellemes érzés szénné gyalázni azokat akik épp csak betették a lábukat a játékba (azaz "tétmeccset" nem játszok mostanság, csak 2v2-t olyan mapon, ami startereseknek is elérhető. Így jó eséllyel könnyű a préda). :DDD

Amúgy meg: ej, de sokat dumáltok ma. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27247) jjc válasza killerjohn (#27243) üzenetére


jjc
aktív tag

nem ugrott meg a turbohud letöltés? vmelyik nap avoid streamelt vele. elkezdték oltogatni a nézők, h ez hack. ő meg közölte, h ez nem hack és kb. ezeknek kéne alapból benne lenni a játékban. végül megunta a sírást és a stream-en kikapcsolta a turbohud láthatóságát, de tovább használta.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27248) davidsito válasza F-ECT$ (#27239) üzenetére


davidsito
tag

óóóó
ezt tegnap miért nem mondta el nekem valaki
nem szórom el feleslegesen a goldot
:(((

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27249) killerjohn válasza proci985 (#27244) üzenetére


killerjohn
addikt

nem "van", hanem ennyi "lesz", feltéve hogy megcsinálják.
Ha megnézitek azt a táblát, akkor meg lehet találni benne az ún. legacy tárgyakat és az újabb verzióikat is. Az is probléma nekik hogy jelenleg ha valami új gamebalance bejegyzés, akkor az "valami más". Lásd az AHban is külön kereshetsz a régi és új legendarykra. Ha megcsinálnák hogy mindenből csinálnak sok sok duplikált bejegyzést, akkor azt rohadtul le kellene tesztelni, plusz az AHban is mindegyik duplikálódva látszana. És ez még mindig csak difficulty alapú szétszedés, ami messze van a "olyan lesz amilyen mobból esik" kérdéstől, ugyanis akkor mindenből 63 db-ot kellene csinálni :DDD Szarok az alapok, de sajnos a cm-nem.előbb járt a szája, és csak utólag tudta meg, hogy azért ez nem ilyen 3 kattibtásos dolog.

mikromanus: vegyél fel, szívesen megyek 2v2-ben, most hogy D3 pihenni megy. milyen liga? asszem valahol masterben lehettem 2v2-ben, de az még D3 előtt volt, és öcsémmel.

jjc: na nem mondod, ilyenkor szóljatok már rám :) ki ez az arc egyébként? :B

[ Szerkesztve ]

(#27250) davidsito válasza Rison77 (#27236) üzenetére


davidsito
tag

Szia,
akkor az két kör, az egyikbe talán becsatlakoznék
én most kifogytam a portálból
vegyél fel kérlek

Üdv.
Dávid

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.