Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) adrian360


adrian360
őstag

Nem találok battle.net oldalon semmit róla, de nekem most nincs monster power szint állításom. csak a régi sima inferno - hell stb. egy órája még ment, most indítanék játékot megváltozott. másnál megy ?

(#7002) P00By válasza adrian360 (#7001) üzenetére


P00By
nagyúr

Nálam folyamatosan kikapcsolja a mpl-t :K

(#7003) BaLee válasza adrian360 (#7001) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Optionban nem szedte ki a pipát? Nekem többször újra be kellett állítani.

(#7004) mar_tin válasza BaLee (#7000) üzenetére


mar_tin
tag

Patch óta konkrétan 3 cuccot sikerült eladni 6m értékben. Szóval nálam se nagyon megy. Az sem jött össze, hogy lemegy a legendek ára. Bár még csak egy hete van érvényben a patch talán még változik, ha látják, hogy nem veszik.

[ Szerkesztve ]

(#7005) mikromanus


mikromanus
veterán

Kipróbáltam Act 2-n az MP10-et. Nagyon muris volt. Helyezkedtem ezerrel, erre nem összecsúszott négy elit pakk. Elsőre sikerült meglepniük:

Elvoltam velük egy darabig. Mondjuk zárt térben nem élveztem volna a fogócskát. Nem tűnik vészesnek, de kell hozzá némi türelem és kitartás. Azért meglett a keywarden is:

A runank meg is lett az eredménye. Esett egy pöpec legendary. Ilyet még sose láttam. Egyáltalán hogy kerülhetett ez auz infernóra? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7006) Gorneck


Gorneck
titán

Két tank (nem DPS!!! ;] ) és egy nigger.... :D [link]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#7007) adrian360 válasza BaLee (#7003) üzenetére


adrian360
őstag

köszi tényleg ez volt. nem is tudtam hogy van ilyen pipa :)

(#7008) mikromanus válasza Gorneck (#7006) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindig élvezem a kis nyeszlett muksó ruganyos lépteinek (sunynogásának) látványát. Tyúk nincs tőle biztonságban. Meg béka sem :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7009) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

ÉN csak mp2 n tudom nyomni és keresni a keyt eddig 5 böl nem adta ki! Ki fogja egyáltalán mp2n?
Hogyan kéne feljebb tolni a DPSt? 2 db karddal is csak 43k unbuffed!
battle.net

[ Szerkesztve ]

(#7010) mar_tin válasza Szatesz. (#7009) üzenetére


mar_tin
tag

Vegyél egy Skorn -t 4 milláért és máris duplája. :D Gyűrűkre, medálra chc, chd nagyon kéne, sisakra chc.

[ Szerkesztve ]

(#7011) mikromanus


mikromanus
veterán

Most az Act 3 keywarden bugos, vagy szimplán csak kiherélték az egészet. Az utóbbi runokban egyszer sem "klónozta" magát és mintha nem is lenne anynira durva sebzése mint korábban. Beugrott egy erőteljes ninjanerf hajnalban???

Edit:
Ja. Megvolta nerf. Akkor a MP dam nerf is megvolt ezek szerint?
Nerf-nerf disznóságok

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7012) userxy válasza mikromanus (#7011) üzenetére


userxy
őstag

Nerfelték az éjszaka :D Tényleg nerfelték... mielőtt megkérdőjelezitek :D

[ Szerkesztve ]

(#7013) #92888064


#92888064
törölt tag

még csak ismerkedek az rmah-al, de valamit nagyon nem értek.
kiraktam egy itemet 1.25 bid és 1,5 bo-ra, és a végén összesen kaptam 0,5 eurót.
akkor most mi van?

e-mailben meg ilyen hülyeségeket ír:

Sale price €0.50
Transaction fee €1.00
Applicable taxes €0.00
Your proceeds -€0.50

sokan panaszkodtak, hogy hülyeséget írnak a levélben, de az mi, hogy 1,5 eruból csak felet kapok?
tegnap este adtam el, és ma írta ki az egyenleget.

(#7014) mar_tin
thx, ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#7014) mar_tin válasza mikromanus (#7011) üzenetére


mar_tin
tag

Rá is fért. Wizardként 2-3 halállal ment csak le általában még MP1 -en is. 3-4 képernyőnyi távolságból is rám dobta fagyasztását, ami insta kill volt számomra. :) Igazából ez nem is zavart volna, csak az, hogy mindig újra végig kell gyalogolni az egész térképet, mert ugye az tuti, hogy a végére adja be.

@Ad-m

Ha PayPal -ra kéred, akkor 15%+15% -os levonás van az eladási árból, ha bnet accountra, akkor 1 Euro fixen. Leírásodból ítélve battlenet accountra kérted, ezért 1 eurót levont így maradt 0,5 a végén.

[ Szerkesztve ]

(#7015) Scholes9 válasza mikromanus (#7011) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nemtom minek kellett ez a nerf :( :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7016) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Srácok, ez jó valamire ? vagy mennyit érhet ?

(#7017) Zoona válasza Scholes9 (#7015) üzenetére


Zoona
aktív tag

Valószínűleg a sok sírásnak és pár nap statisztikai adatai alapján döntöttek a nerf mellett. Ami jogos is és nem is. Számíthatni lehetett valamilyen nerfre, a nyakamat tettem volna rá, de ilyen hamar?:S Nekem a gearemen pl. lehetne még javítani - de gondolom jó drága is lenne - de 5-7 ig is tudtam lemenni kulcsokér ( hozzáteszem nem is esett sokszor... ) viszont a mostani 7-es sebzése lesz majd nerf utáni 10-es sebzése. Nekem inkább a hp-val van bajom, mire lepörgöm a barbárral azt a rohadt sok hp-t az életkedvem is elmegy:S De szerintem, még a HP-hoz is hozzá fognak nyúlni a későbbiekben...

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#7018) xavix13 válasza kopaszqtya (#7016) üzenetére


xavix13
senior tag

Pár millát sztem simán megér. Sok loh, tűrhető dps, socket, mainstat, sok vit. Dehogy pontosan mennyit ér azt nem tudom.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7019) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Durván kiakasztott, mikor ma kifagyott a játék MP8 NV4 végénél (majdnem 5 lett).
Éppen kulcsot farmoltunk Act3-ban.
Sosem fagyott még ki, de pont most kellett neki.

⭐ Stella

(#7020) Cyberbeni válasza radi8tor (#7019) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha multiplayer, és visszainviteolnak, akkor megmarad a NV

@thomeef: hozzáad mindent, konkrétan mire gondolsz? Won Khim Lau, vagy általában a +xxx-xxx Lightning damagere?

[ Szerkesztve ]

(#7021) thomeef


thomeef
őstag

A fegyókon lévő lightning dmg-t nem adja hozzá a dps-hez a karakter lapom ugye? Vagy igen?

(monk)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#7022) thomeef válasza Cyberbeni (#7020) üzenetére


thomeef
őstag

sad

Konkrétan pl ami ezen a fegyón van

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#7023) jjc válasza thomeef (#7021) üzenetére


jjc
aktív tag

jaaa ezt. ezt hozzáadja. benne van a nagy számban.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#7024) thomeef válasza jjc (#7023) üzenetére


thomeef
őstag

Fasza, mert mind2 fegyómon van 200-600 lightning dmg, akkor ez hozzáadódik a fist of thunder, meg a sweeping wind cyclone dmg-jéhez is?

Mindegy nekem ezek a avarage lightning, fire, poison dmg-k az eleje óta ködösek nekem.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#7025) Szatesz. válasza mar_tin (#7010) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

És valo5 el mp2 ben mennyi esélyem van a kulcsra? Mert 7 böl semmi! :F
Nem értem ezt mert másnak is 1 kardja van és van akinek 150k a DPSe! Miböl ál össze pontosan a dps?
Tudom hogy damage ,chc,chd as,str, miket kell még nézni?

[ Szerkesztve ]

(#7026) BaLee válasza Szatesz. (#7025) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

20%

(#7027) jjc válasza thomeef (#7024) üzenetére


jjc
aktív tag

félreérthető voltam. ez bele van számolva a dps-edbe. nem kapsz semmi pluszt, ami nem látszik a karakterlapodon.
viszont például a won khim lau-n van +15-25% damage to lightning skills. az nem jelenik meg a karakterlapon, mert pl. a fist of thunder-re és a sweeping wind cikllonjaira megkapod. azok lightning sebzések.
de sztem a sweeping aoe sebzésére nem, mert az nem lightning sebzés.
én legalábbis is gondolom.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#7028) userxy


userxy
őstag

Nemsoká jön egy video tőlem nektek :D

NE mondjátok azt, hogy csak a ww barbival lehet MP10be farmolni.

Vágatlanul amint a youtube is azt akarja nemsoká linkelem.

(#7029) radi8tor válasza userxy (#7028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De jó, szeretem az uncut filmeket. :C

⭐ Stella

(#7030) ooooobi válasza Szatesz. (#7009) üzenetére


ooooobi
senior tag

kiadja, első nap én is vagy 6szor nekifutottam és semmi, azóta kb minden 3.ra esett kulcs MP2-n
jövőhéten vagy mikor meg úgyis jön a nerf akkor már mi is mehetünk fentebb, mondjuk a napi 1 kulcsrun után meg is unom mostanában, ugyhogy nem nagyon izgat dob e vagy se

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7031) radi8tor válasza ooooobi (#7030) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#7032) Zoona válasza radi8tor (#7031) üzenetére


Zoona
aktív tag

de eu-n csak holnaptól lesz elérhető a változás

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#7033) mikromanus válasza Zoona (#7032) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyanaz a notes mint az act 3 keywarden nerfes. Az meg már él itt is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#7034) vendingo


vendingo
veterán

Egész jó gyűrűm lett. Kis híján perfect :)
CHD vagy AS lehetne rajta, de nem panaszkodok.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7035) Zoona válasza mikromanus (#7033) üzenetére


Zoona
aktív tag

hm, akkor viszont az MPL10-et még felejthetem el egy időre:S:D

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#7036) radi8tor válasza mikromanus (#7033) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bezony, már nem illúziónál.

⭐ Stella

(#7037) F-ECT$ válasza Zoona (#7032) üzenetére


F-ECT$
titán

A3 warden nerf tuti volt már, és szerintem a sebzés nerf is.

Dive ever, work never.

(#7038) vendingo válasza Zoona (#7035) üzenetére


vendingo
veterán

Ma próbáltam MP10-et. Vicces volt.
Egy elit kill alatt 2x-r voltam a kovácsnál javítani, de 25 perc véres harc után kifeküdt (nem a kovács :) ) és dobott egy lvl58-as rare-t :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7039) F-ECT$ válasza vendingo (#7034) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó ez a gyűrű, de messze nem tökéletes. Az all res jó, a chc jó, de értékben lehetne több is. A két másik random helyet meg lehetne chd, as vagy dmg. Szóval ez inkább csak jó kategória.

Dive ever, work never.

(#7040) vendingo válasza F-ECT$ (#7039) üzenetére


vendingo
veterán

Majd holnap belehúzunk :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7041) priti


priti
addikt

Wizem 103k DPS-ig jutott a hétvégén alig több mint 75k-ról.
Látva hogy ezen a szinten mit jelent inferno solo-ban kb. fényévekkel lehetek lemaradva. Úgy jön a gold, hogy 3 millát simán kidobtam az ablakon, mert nem volt kedvem bidelni :DDD
Itt már számít hogy konkrétan percre mennyit játszik az ember. Nem az az egyhelyben járás. Ha jól láttam multiban az egyik barbárnak 330k DPS-e volt. Pont elvette a képet ugyan, de 30,3k nem lehetett, azt hittem rosszul látok.
Valószínű pk előtt valahogy DPS balance-ért vagy ellen gyúrnak már a Blizznél, amit ti nem láttok azért ez a sok látszólag marhaság mint pl.az mp lvl nerf. Ugye ha mondjuk mp lvl5-ön fél órát szív valaki egy elittel akkor én így utol fogom érni. Gyengébb maradok persze, de minimálisra csökken majd a különbség. Nekem még van értelme 100k+ DPS-el repkedni mert nullára kiköltekezem állandóan ahogy fejlesztek, de még van mire csak goldkérdés. Ő meg mondjuk kulcsért hegyezi az egyszeműt, de mire odaérek, hogy nincs mire költeni lehet megveszem a gyűrűjét is fillérekért, mert addigra túlkínálat lesz abból is.

Hardverlesen

(#7042) userxy


userxy
őstag

A mai és sztem a játékban eddigi legjobb droppom ma jött el.

Lightning-es monkok mehet a licit :D Úgy licitáljatok, hogy ez a legjobb most jelen pillanatba AH-ba :D

edit.: a video nincs elfelejtve töltődik youtubera.

[ Szerkesztve ]

(#7043) userxy


userxy
őstag

[lDiablo 3 act1 5NV Key Run MP10]

Na itt a beígért video az unalmas futkosós részeket tekerjétek át. Minőségért bocs,de így is kibaszott sok idő volt feltölteni :D

(#7044) SLYM válasza Szatesz. (#7025) üzenetére


SLYM
veterán

én volt mikor 40x mentem vissza, igaz az MP1 volt, de olyan is volt, hogy másodjára kidobta

[ Szerkesztve ]

(#7045) RockHaRD


RockHaRD
addikt

mai két hellfire ring:

először lett a baloldali, akkor nagyon megörültem, aztán lett a jobb oldali, akkor meg még jobban :D

Azért mp6-on a kullenék megszivattak rendesen...

neki mentünk vagy 5x mire rájöttünk a helyes kombóra, meg, hogy ki-kit húzzon el...

(ugye Mikrobá'? ;])

(#7046) warcat válasza RockHaRD (#7045) üzenetére


warcat
veterán

Grat,az utóbbi tényleg szép, ha még a control impairing helyett bedobott volna 6 % critet,,,ki van ez találva,hogy agyalj rajta és farmolj mint a bolond :)

EA: It's in the crate!

(#7047) Ultrazord


Ultrazord
tag

ér ez az amulet 15 millát? 10en áll a bid, van még 11óra, gondoltam megbidelem

(#7048) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ecsém...
MPL7 4kör = nulla kulcs
MPL6 2kör = nulla kulcs
MPL5 első kör, kulcs...

Imádom ezeket a %os esélyeket :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7049) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na itt az én wizard-om. Dps-ben van hova fejlődni még, de alakul.
A chantodo wand-dal nagyon gyorsan maxra töltőm az arcane dynamo-t. Csak kellene socket-es belőle :DDD
Illetve jöhetne a zumi chest, illetve egy jobb amu.
[link]

(#7050) vendingo


vendingo
veterán

Nektek se frissül az armory? Nekem napok óta ugyan azt mutatja.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.