Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) F-ECT$ válasza davidsito (#27469) üzenetére


F-ECT$
titán

CM

Így amíg nyomva van a gomb az egéren másodpercenként 40x nyomja le az 1-2-3 gombokat.

Dive ever, work never.

(#27502) Assdak válasza mikromanus (#27500) üzenetére


Assdak
őstag

Mivel Para 100 ezért az XP nem érdekel. Jelenleg MP1 en farmolok vele, mert ott éri meg. Strafe build, amivel megállás nélkül tudok pörögni drifting shadowval ( ahhoz van egy 1300dps-es 2 socket manti + chest+ soj ), vagy mp3 Ball lightning build, amikor csak vault+ball ( ehhez is van soj ), vagy a fenti build mp6 ra.
De meglehet nézni mondjuk TheProhacker-t streamen. Ami cucc rajta van az kb 4000 euro, ha nem több. 420k unbuffed dps, es mp8 fölött már neki sem éri meg menni.
Lehet hogy nem a Barbar op, hanem a DH iszonyat gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#27503) F-ECT$ válasza Gorneck (#27473) üzenetére


F-ECT$
titán

Az biztos, hogy semmi sem biztos :) Ami tiltott az az, hogy anélkül csináljon valamit a karakter, hogy te bármit is csinálnál. Ha gombot kell nyomnod, akkor már van interakció. Persze ettől ez még nem teljesen fair, de annak az esélye, hogy egy nem tiltott logitech progi miatt banoljanak igen csekély. Ha meg mégis, akkor végre megveszem SC2-t :)

Dive ever, work never.

(#27504) mikromanus válasza Assdak (#27502) üzenetére


mikromanus
veterán

Kifejtenéd akkor, hogy mi az amiért megéri szerinted a langyi talajvízben tapiskolni ha xp már nem számít?
MF-ről nem igazán beszélhetünk mert max legend miatt állsz meg, pénz kevesebb jön, xp nincs (mert már p100-as). Totál értelmetlen így a run. Vagy ez a munkád és ebből akasrsz megélni? Napi 8 óra a "gosu" legendarykért és setekért amit majd jól eladsz sok-sok ojróért?

250k nem 4k ojró, aki meg ennyit költ annak kb tök mindegy mi a drop, hol milyen jól öl. Ennyi már nem igazán "pénztermelő". Vagy ilyen jó még a D3 piac?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27505) killerjohn válasza F-ECT$ (#27501) üzenetére


killerjohn
addikt

tegyél közé delayt. mellesleg ez pont ugyanaz, mintha írnál egy rendes cmww scriptet autoitben...

(#27506) F-ECT$ válasza killerjohn (#27505) üzenetére


F-ECT$
titán

Van közte 25 ms. Nem tudom, hogy az autoit detektálható-e, de a logitech hivatalos szoftvere miatt jó eséllyel nem fognak banolni.

Dive ever, work never.

(#27507) Assdak válasza mikromanus (#27504) üzenetére


Assdak
őstag

A 4k eurot nem az én cuccaimra írtam, majd olvasd el még egyszer. Pedig de, csak a dropp miatt játszom, hátha esik valami, ami értelmes és kizökkent a flippelgetés okozta dögunalomból. Nem ebből élek, van rendes munkám.

(#27508) killerjohn válasza F-ECT$ (#27506) üzenetére


killerjohn
addikt

ha valaha is fogják detektálni, nem azt fogják, hogy mi szimulálja a keystroke-ot, hanem hogy "valami" szimulálja. Mind az autoit, mind az egered drivere a Windows API SendInput függvényével szimulál, ergó 100%-ban ugyanaz a kettő.

(#27509) mikromanus válasza Assdak (#27507) üzenetére


mikromanus
veterán

Mármint a tied a 420k unbuffedes? Vagy a 250k DPS-es a 4k ojró? Te nyomulsz azon a "TheProhacker" streamen? Másodjára is zavaros. Bocsi. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27510) P00By válasza mikromanus (#27509) üzenetére


P00By
nagyúr

Pedig sztem érthető! ;]

(#27511) Assdak válasza mikromanus (#27509) üzenetére


Assdak
őstag

Nem. Az enyém 250K DPS. A theProhacker egy streamer srác, akit csak példának hoztam fel, hogy mennyire drága egy viszonylag haladós DH-t összerakni.
Nem azt mondom, hogy DH val nem lehet MP10 en farmolni, mert lehet. Csináltam is egy ideig, csak kurvára nem éri meg.
Vehetnék egy normális inna felsőt - 1 bill, egy normális WH-t mellé - 1 bill, egy normális RF sojt -1 bill, és akkor már viszonylag normálisan lehetne haladni MP8-on.
Csak éppen ennek a tört részéből össze lehet rakni egy barbot, ami körberöhögi, és 5 ször gyorsabban végigmegy MP10-en.

(#27512) Sirandrish válasza F-ECT$ (#27501) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez makró..és ez az A4tech egereken is elérhető.
Ezért bármikor bannolhatnak.
Az hogy neked ehhez adtak egy drivert is hogy könnyebb legyen beállítani, az nem változtat a tényen hogy ez csalásnak minősül...legalábbis ebben a játékban mindenképp! Szóval én nem nagyon ajánlgatnám a helyedbe.

Sokan nem azért nem használják mert nincs hozzá egerük hanem mert ez csalás és féltik az accjukat :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27513) Drizzt


Drizzt
nagyúr

(#27514) F-ECT$ válasza Sirandrish (#27512) üzenetére


F-ECT$
titán

Hivatalos kék posztot nem láttam még emiatt bannolt accról. Streamen is használják, márpedig ha nem tetszik nekik valami, akkor rohadt gyorsan reagálnak, lásd dupe-olt gold 1.0.8-ban.

Ettől még nem kell használni, de CM wizt nyomni enélkül rohadtul fájna :)

Dive ever, work never.

(#27515) Vismajor01 válasza Drizzt (#27513) üzenetére


Vismajor01
addikt

220/5/24/8,5 glovest olcsón megszámítok

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27516) proci985 válasza Assdak (#27511) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, DH annyira nem skálázódik jól, bár az én DHm is elmegy mp10en és azért az ennél olcsóbb volt. mondjuk az azon is múlik, hogy védelmi szempontból nagyon jól áll.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27517) mikromanus válasza Assdak (#27511) üzenetére


mikromanus
veterán

"csak kurvára nem éri meg."

Fejtsd már ki kérlek, hogy mi az neked a Diablo 3-ban ami haszon!. Játszol vagy dolgozol? Mik a céljaid? Mi az hogy nem éri meg? Minden kaszt más és mindből lehet sokféle módon játszani. Az, hogy MP10-en melyikkel milyen gyorsan haladsz totál lényegtelen. Hogy melyikkel tudsz végigrohanni MP0-n a leggyorsabban az is (számomra legalábbis). Én szórakozni akarok a játékkal. Azzal nyomulok aminek tetszik a stílusa és leköt. Ez nekem nem munka. Neked az?

Innen kezdve lehet egy DT "barbár" bármilyen gyors is skorpióirtásban, nekem nem opció. Barbár buildként nem is szerepel a térképen nálam. Ettől még másnak lehet épp ez jön be. Mp3 se pálya. Szórakozni és kisérletezgetni elmegy, de akkor már inkább MP5. Az én barbárom nincs szerintem 4 milliárd. MP5-ön kizárólag széllel is veszett gyorsan öl. Miért ott játszanék ahol nulla kihívás és nulla ellenállás van?

Amúgy nem kötéskép kérdem, hanem mert kiváncsi vagyok. Nem értelek. :B

(#27516) proci985
Mondjuk én is középszerű DPS + erős tank képességet dobok össze legtöbbször. Kivéve most a barbin ami épp "Hátszéál MP5-ön" teszt felszereléssel nyomul. Nem igazán veszélyes az ellen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27518) Sirandrish válasza F-ECT$ (#27514) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is nagyon kötik az orrodra ha bármi miatt bannolnak valakit :N
Nekem tök8...ha valaki lusta a saját karijához és megéri neki kockáztatni akkor csak hajrá.
Ettől függetlenül nagyon ne ajánlgasd mert ha valakit esetleg mégis bannolnak emiatt, akkor még te leszel a hibás.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27519) Jazz


Jazz
veterán

Essence farmolásnak mi a legyorsabb módja? Vault of the assassin solo? Nagyon gyér mp5-ön, akármilyen gyors vagyok.

free your mind

(#27520) Gorneck válasza Drizzt (#27513) üzenetére


Gorneck
titán

Vicsing, fejes, kesztyű és jobb szandi...ezeket látom cserésnek első karistban...

Gorneck#1239

(#27521) Ifju válasza Jazz (#27519) üzenetére


Ifju
aktív tag

igen az
egy kör kb. 3:30.
jobb karakterrel és builddel óránként 30-35-öt lehet csinálni, top karakterek pedig stabil 45 körül tudnak termelni.
(mp5-6-7 az ideális általában)

[ Szerkesztve ]

(#27522) Assdak válasza mikromanus (#27517) üzenetére


Assdak
őstag

Miért lenne nekem ez munka? Nem értem a felvetésedet.
Én egy hack n' slash el a droppok miatt játszok. Nyilván az ember azért várja a droppokat, hogy fejleszteni tudja a karakterét, hogy minél erősebb legyen, gyorsabban haladjon, viszont ha nincs dropp, nem tudsz fejleszteni, így mondjuk nem árt figyelni, hogy hogyan éri meg farmolni. Viszont az már egy idő után nem szórakoztató, hogy 4x annyit raksz egy karakterbe mint egy másikba kellene, és fele olyan hatékony sem vagy mint a másik. Az sem szórakoztat, hogy 0 dropp mellett valahogy ki kell farmolni 1-2 billt, hogy legyen 50k dps növekedés, amivel csupán annyit fejlődik a karaktered, hogy 1 perc helyett csak 57mp-ig kell lődöznöd egy elitpakkot.

[ Szerkesztve ]

(#27523) mpierre


mpierre
veterán

Hc-n jobb a több life regen... jól gondolom?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27524) Drizzt válasza Gorneck (#27520) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kesztyű az kéne jó, de egyelőre nem jön össze a megfelelő craft. Vicsingből elég nehéz úgy erősíteni tovább DPS-t, hogy a resistek ne hulljanak a porba. Cipőből a vites magas dexes nagyon drága(szerintem + 60-70 vittel inkább hátrébb lennék a second reshez képest). Fejesből se nagyon tudom mi kéne, a Mempo esetén buknám az Inna +130 dexet. Vagy innából kéne magas FoT bónuszos, magas all ressel, de manapság maxos(+ 14%) FoT-t egyáltalán nem látok. Se drágán, se olcsón.

I am having fun staying poor.

(#27525) Rushyk válasza Drizzt (#27524) üzenetére


Rushyk
tag

Szerintem kicsit tulzásba viszed a resistet, nem? :F

Szerk: Bár lehet az egy LS-es fegyó mellé kell ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#27526) jpeetr válasza Drizzt (#27513) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Egy jó WKL socket + LS
csakis 6+25% lighting-al

(#27527) Drizzt válasza Rushyk (#27525) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, így is megborulok néha MP6 felett. MP6-on még igen ritkán, de feljebb azért már meg-megesik. Sokat romlik a helyzet már akkor is, ha a LoH-os amuletet leveszem.

(#27526) jpeetr: 500M alatt azért a megadott kritériumokkal nincsen WKL. :) Én legalábbis nem látok.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#27528) Rushyk válasza Drizzt (#27527) üzenetére


Rushyk
tag

Hp lehet segítene;)

#27526: Hogyhogy csakis 6/25?:D

[ Szerkesztve ]

(#27529) jpeetr válasza Rushyk (#27528) üzenetére


jpeetr
aktív tag

csak az az inna gatyán majd 200vitet össze lehet hozni, az segítene

[link]

ott a WKL-em
egyszer 6% lighting damage. azt szépen bele is számolja a dps-be, plusz ha lighting-al sebzel, pl (FoT - Thunderclap), arra jön 25%
ez az adatlapra nincs kiírva, tehát a 200kdps máris 250

[ Szerkesztve ]

(#27530) #92888064 válasza Drizzt (#27527) üzenetére


#92888064
törölt tag

első ránézésre hp kellene a karakternek. nem értek a monkhoz, de barbárral sem mentem 30k alá az elején.

szerk.: addig bogarásztam bnet-et és diabloprogress-t, hogy ketten is megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#27531) Vismajor01 válasza Drizzt (#27524) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem van egy 225 dex, 5 ias, 24 cd, 8,5 cc kesztyűm, írtam feljebb. Vismajor#1162 tudom neked linkelni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27532) Rushyk válasza jpeetr (#27529) üzenetére


Rushyk
tag

Én tudom miylen nekem is az van, [link], de azt írtad, hogy csakis 6/25, evvel az én 6/24-esemet ledegradáltad:D

(#27533) jpeetr válasza Rushyk (#27532) üzenetére


jpeetr
aktív tag

elnézést kívánok :Y :Y :C :C
szóval úgy akartam mondani, hogy minimum 6/24-est :)

amúgy meg nem cserélünk? :DD

(#27534) Rushyk válasza jpeetr (#27533) üzenetére


Rushyk
tag

na azért :P

Nem-nem:D, ezt kb. 1/4 áron szerváltam, ez marad végleg:D

(#27535) Drizzt válasza jpeetr (#27529) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Megpróbálkozok vele, kösz, ebből úgyis látok 50M-mel bezárólag, s azért a + 1xx vit már csak jobb kell legyen, mint a + 60 res. :)

I am having fun staying poor.

(#27536) jpeetr válasza Drizzt (#27535) üzenetére


jpeetr
aktív tag

hát én épphogy 400+ ressel akár mpl10en is elvagyok ha odafigyelek
mpl8 sétagalopp
persze eliteknél az exploding palm sokat segít

ha érdekel van egy WKL-em eladó

[ Szerkesztve ]

(#27537) F-ECT$ válasza Sirandrish (#27518) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, hogy nem kötik, de ha egy ban hullám lesújt, akkor lehet tudni, hogy mire mentek (1.0.8 dupe, botok, stb), és ilyenért tudtommal még nem volt ban.

Ettől függetlenül nem ajánlom, de ütögesse a gombokat az, akinek 2 anyja van :) Én lusta vagyok, szórakozni akarok, ahhoz meg hozzátartozik, hogy nem verem szét sem a billentyűzetet, sem az izületeimet.

Btw ezért is tetszett az archon eleinte (1 gomb nyomva és kész), de 50 plvl után eléggé meguntam, cm-mel azért több taktikázásra van lehetőség/szükség, főleg a wind up szakaszban, és néhány trükkös elite pack esetén.

Dive ever, work never.

(#27538) SLYM válasza Assdak (#27495) üzenetére


SLYM
veterán

2 millás gearben elmegyeget a DH MPL3-on :D. MPL2 az optimális neki [link]. de ha 1 MPL-t veszekek a kraftok maitt, akkor is inkább 20 misi az az 1 milliárd :U

[ Szerkesztve ]

(#27539) proci985 válasza SLYM (#27538) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez így szép és jó, de ha nem craftoltál volna elég sokat, akkor ez bizony messze nem filléres gear lenne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27540) SLYM válasza proci985 (#27539) üzenetére


SLYM
veterán

utólag már rájöttem, hogy nem jó a példa, de azért az "MP3-ra 1 milliárd kell" nagyobb hülyeség azért :)

[ Szerkesztve ]

(#27541) proci985 válasza SLYM (#27540) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

attól függ, gyors strafe build mp3ra annyiból szerintem még nem jönne ki:).

de igaz, egy elemental arrow már megáll olcsón SCben, mp3 trapper meg főleg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27542) Assdak válasza proci985 (#27541) üzenetére


Assdak
őstag

Pontosan. A Strafe buildnél az a lényeg, hogy nuku backtrack, és folyamat drifting shadow. Ehhez kell egy halom pickup, meg értelmes dmg. És ez bizony nem olcsó.

(#27543) proci985 válasza Assdak (#27542) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

enyém 300k buffed dpssel olyan mp1-mp2 körül haladt még elfogadhatóan gyorsan.

meg szerintem még kell elég sok EHP is, hogy egy esetleges csúnyább vortexes kombónál se legyen probléma, illetve ne kelljen figyelni extrán, hogy akkor éppen valami megcsapja-e a DHt vagy sem. tehát szerintem kb bolondbiztos beállítások kellenek (amivel mondjuk egy grenade/trap build elmegy mp10en, de legalább mp8on soloban), amik DPS + pickuppal megfejelve tényleg eléggé drága felszerelést jelentenek végeredményben.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27544) Sirandrish válasza F-ECT$ (#27537) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nekem 2 anyám van mert én ütögetem :K
Mellesleg kb az első 20perc volt CM-ként furcsa Archon után...azóta kb fel sem veszem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27545) MrCsiT válasza Sirandrish (#27544) üzenetére


MrCsiT
addikt

én még csak nem is ütögetem, csak nyomogatom.. ezért is lepődtem meg, hogy az egyébként szerethető Gigabyte K8100 -as billentyűzeten az 1-es és a bal shift gombok helyén már pótgombok kellenek, mert az eredetik illesztése eltört. :(((

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#27546) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy játék közben 2-3 másodperces lagspike-ok vannak, megáll az egész majd gyorsan bepörög és megy tovább. Valamint a net is állandóan megszakad és a modem újraindul magától.
Régebben semmi ilyen nem volt, most tartottam egy pár hónapos pihenőt és most hogy újra raktam, azóta ilyen. Játszok más játékokkal is amik folyamatos netkapcsolatot igényelnek, pl. WoW, Tera vagy TF2 sőt még töltök is közben és semmi baj, D3 alatt meg állandóan lagol, meg megszakad a net.
Hívjam fel a T-onlányt? Szerintetek mit szólnak, ha azt mondanám hogy lagol a Diablo3 szerintem azt sem tudnák miről beszélek...

(#27547) mephi666 válasza Telda (#27546) üzenetére


mephi666
nagyúr

légteleníteni kell a lankábelt :K ;]

próbáltál már pingelni folyamatosan egy adott szervert (ping -t kapcsolóval)? ha a netkapcsolatoddal lenne gebasz, akkor látszódna (parancssorból "netstat -n"-el le tudod kérni, milyen aktív kapcsolataid vannak és ami .193:1119-el végződik, az a szerver az aktuálisan futó játékhoz... azt pingelgesd... ha minden oké, felesleges a tréseket zaklatni)

ui: azért megérdezem... blizz ugye nem haragszik, ha kapcsolattesztelés céljából nekiáll az ember 5-10perceken keresztül pingelgetni a szerverét? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27548) tomazin válasza Telda (#27546) üzenetére


tomazin
veterán

igen ott fogyatékkal élők ülnek, be vannak zárva egy barlangba és a csattogós lepke a legújabb szórakoztatása kifejlesztett játék amit ismernek.
még szerencse,h Te szakértő, jól behatároltad a hiba okát, végeztél teszteket, így bátran, hátradőlve tudsz mást leidiótázni.

Valamint a net is állandóan megszakad és a modem újraindul magától VS
WoW, Tera vagy TF2 sőt még töltök is közben és semmi baj
:C

mephi666: van kimondottan adtt régióhoz tartozó szerver, amire kéri a ping és a tracertet (meg nem keresem már), hogyan jelentsük hibát címszóval.

[ Szerkesztve ]

(#27549) Sirandrish válasza MrCsiT (#27545) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értsd jól.. :K
Tök nyugodtan nyomkodom..nem kell sem makrót használnom, és nem kell a billt sem szétvernem. :N

Telda Szerintem laggol ott a többi játék is, max nem olyan érzékenyek a ingadozásra mint a D3, vagy ott szimplán nem tűnik fel.

Az hogy megszakad a net és "csak" a D3nál az puszta véletlen.

Hja és ha már felhívod a szolgáltatódat akkor ne a játékra hivatkozz mert az ott senkit nem érdekel, hanem magára a netproblémádra...lévén hogy abból adódik a gondod, és valószínűleg komolyabban is vesznek mintha elkezdenél vonítani a telefonba hogy "vááá..nem megy a D3..csináljatok valamit" :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27550) Edge válasza LLKobe (#27499) üzenetére


Edge
veterán

Gz :)

ah lecserélted a tüskés bödönt? pedig az olyan egyedien nézett ki :D

szvsz egy naty cipővel tudnád kiváltani az ice-ot és akkor meglenne a 24ms, ami nagy hiányosság hogy a vállasod semmi hp-t nem ad craftolnod kéne még.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.