Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) mikromanus válasza Rayner (#62999) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha elmész picit kávézni és a vége előtt picivel fejezed be a guardiant, akkor azt hiszem csak kicsivel jobb keyt ad. Ha meg upgradelni akarsz, akkor bizony ki "kell" futni az időből ott ahol még bevállalod a harcot. ;)

(#62998) Dreamie
Nem retardált, csak újonc. Nekik jobb világosan fogalmazni. Ha látja mit írsz: "main stat? Ammegmi? Ja, hogy erő? Most rolloljam át az erőt? De úgy olyan szar lesz a barbim sebzése."
Érteed? Attól hogy te tudod mit akarsz mondani de más csúszik ki az ujjaid közül, attól még ők csak a szavaid értelmét értik meg (körvonalakban) és nem azt amire gondolrtál öt perce amikor elkezdted a választ írni. Ha hülyeséget írsz, akkor köszönik szépen, azt' mennek elcseszni a tuti itemjeiket. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63002) Dreamie válasza mikromanus (#63001) üzenetére


Dreamie
őstag

Az a durva, hogy most megnézve látom, hogy, primary és secundary... eddig nekem fel sem tűnt! :D Szal igazad van! :) :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#63003) babo41


babo41
csendes tag

Sziasztok!

Ezen a karin mit kellene változtatni, hogy kényelmesen menjen legalább a T4? Jelenleg unity-vel is eléggé szenvedés! :(

(#63004) Rayner válasza babo41 (#63003) üzenetére


Rayner
őstag

nyaklánc a gyenge, hiába van 20%fire dmg, se chc/se chd.
ezen még egy 9/90-es str+vit is lényegesen sokat dobna
másik a kesztyű chc+chd kell

igazából a crit dmg-ed nagyon alacsony. azon kellene növelni
unity helyett én SOJt tennék be

[ Szerkesztve ]

(#63005) Dreamie válasza Rayner (#63004) üzenetére


Dreamie
őstag

és stone of jordán is jobb, mint a unity, legalábbis szerintem. Esetleg a nyitogatós öv? +100-130% damage?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#63006) diegho válasza babo41 (#63003) üzenetére


diegho
nagyúr

ezzel öröm és boldogság a T4, annyira, hogy csicska nélkül is tolom a riftet hp italt alig iszok, 10 perc környéke egy rift egyedül, nem halok, minden szuper. Viszonyítási alapnak jó.

(#63007) Lézerparaszt válasza oxox (#62949) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha normálisra szeretnéd megcsinálni akkor majd mindenképp kell egy coldos amulet és soj, azok ketten elég durván megdobják majd a dmg-et. Ha lesz/van és nem zavar a lassúság akkor Sun Keeper mehet fegyónak, ha inkább mobilitás kell akkor jó az azure. Brutál sebzést akkor ad, mikor a dotok critelni kezdenek. Ezt úgy veszed észre hogy figyeled a tickeket (én hauntot szoktam), pl sebez 13 millát 2-3x utána felvált 15-16-ra. Ilyenkor érdemes elsütni a HS-t. Sun Keeperrel van is idő figyelni, annyira lassú xD

UI: Az itemeken nem ér semmit az attack speed, max annyit hogy fél mp-el hamarabb feldotolod a tömeget. Nem kell a profil damage-re utazni :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#63008) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Mai egyik értelmes drop, természetesen normálon..

Szerintetek érdemes volna cserélni? Armor-ból bukok elég sokat:

Véleményem szubjektív...

(#63009) babo41 válasza Rayner (#63004) üzenetére


babo41
csendes tag

Van olyan nyakláncom, amin van chc és chd is, majd átcserélem! Van soj is, bár elég gyenge, de majd kipróbálom!
Akkor a jelenlegi kesztyű helyett teszek be magefist-et és az andariel-t cserélem earth fejesre, hogy megmaradjon a setbónusz.
Az ölési sebességgel nincs gond, mert így is szépen aprít, viszont néha az életben maradás kérdéses, sajnos a toughness-em kevés :(

(#63010) Dreamie válasza babo41 (#63009) üzenetére


Dreamie
őstag

sojból is az a jó, amin van ugye chc, vagy chd, kínkeservesen lettek meg nekem is... :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#63011) mikromanus


mikromanus
veterán

Azt hiszem az új patch Sárpacnak tönkrevágja teljesen a diablot majd... GR-ekben maj' minden körben esik legend. A végén arra kell majd panaszkodni, hogy túl sok. :C
Remélem ez lesz a gondom nekem is!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63012) proci985 válasza mikromanus (#63011) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

stasht akarok, meg:D

szerk: egyebkent meg azon gondolkodok, hogy lehet lvl70es muleok kellenenek.

<controlfreakmode>ami mondjuk az idealis lenne, ha lehetne preseteket elmentegetni mint mondjuk Race07ben, avagy RORG runra 1, T6ra 2, T3ra 3, es akkor legordulobol lehetne egy gombnyomasra valtani. es akkor mondjuk lehetne az osszes gear korul ami a stashban van keresni, mint mondjuk regebben az AHban, es abbol kijelolni, hogy mondjuk melyik karira milyen preset legyen.</controlfreakmode>

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63013) mikromanus válasza proci985 (#63012) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy fülnyit kapsz majd... Bár lehet ez marad PTR only. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63014) granini válasza Rayner (#63000) üzenetére


granini
őstag

mondjuk ez kb bármire igaz.. :DD :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63015) diegho válasza babo41 (#63009) üzenetére


diegho
nagyúr

A skillezésed is nagyon rossz szerintem. Az EQ build alapja, hogy vagy nem kell fury és akkor nem is kell fury generátor, vagy végig max fury-n vagy a passzív max fury dmg miatt. A seismic slam nem tudom mihez kell, de az gyakorlatilag csak lelassít, megállsz miatta, megütnek, meghalsz. Továbbá nem látom mivel jössz ki egy nagy tömegből, mert ha éppen nem lehet ugrani és ott egy rakás lény körülötted, akkor mit csinálsz? Majd teszek fel videót hétvégén, hogyan megyek én egy papíron gyengébb barbárral T4-en, ami állítólag annyira kicsi dmg-el bír, hogy már a T2 is szenvedés neki.

Többiek: valaki egy crusader fire build-et tolhatna, felhúztam 70-re, torment1 unalmas, mert 1 kezes, nem próbáltam még feljebb, de nem lenne rossz valami build féle, mert most csak össze van hányva: [link] ja és induljunk ki abból, hogy nincs semmi szett, csak amit csinálni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#63016) granini válasza hackeeeee (#63008) üzenetére


granini
őstag

Persze, cseréld.. Hellcat úgy jó ahogy van még sztem rollolni is tudsz rá mondjuk secondaryba az alsó sor helyett vmi single rezit vagy 25k HG bonuszt.. :)

Arról nem is beszélve h a másik övön a main stat rollolt ami már önmagában error :N
Csak nyerhetsz a cserével..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63017) granini válasza mikromanus (#63011) üzenetére


granini
őstag

Legalább majd tud kapni a haveroktól full T6-os top gear-t, merugye szar a loot.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63018) hackeeeee válasza granini (#63016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Teszek egy próbát, köszi! :R

HG Bonusz? :B Health globe? Mert olyat nem tudok rá rollolni, sajna.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#63019) sith7 válasza diegho (#63015) üzenetére


sith7
nagyúr

kb. 1 hónapja nem toltam, +65% fire dmg : [link] [link]

(#63020) diegho válasza sith7 (#63019) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez torment mennyit bírt?

(#63021) babo41 válasza diegho (#63015) üzenetére


babo41
csendes tag

Átskilleztem és javítottam pár cuccon, most ilyen lett. A lényeg, hogy gyorsan kell ölni, mert ha elkapnak akkor fekvés van :DD
Amúgy köszi! :R

(#63022) sith7 válasza diegho (#63020) üzenetére


sith7
nagyúr

3-as megy,feljebb nem próbáltam ... lehet az is menne :B

(#63023) ReFleXx válasza Rayner (#62999) üzenetére


ReFleXx
addikt

Teljesen jol latod, nekem sem tetszik ez a GRift ebben a formájában, részben emiatt.

(#63001) mikromanus
"Ha elmész picit kávézni és a vége előtt picivel fejezed be a guardiant, akkor azt hiszem csak kicsivel jobb keyt ad. Ha meg upgradelni akarsz, akkor bizony ki "kell" futni az időből ott ahol még bevállalod a harcot. ;) "

Persze lehet igy csinálni, de ez igy nonszensz azért remélem érzed te is. :C

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63024) mikromanus válasza Rayner (#62999) üzenetére


mikromanus
veterán

Úgy látom többen osztották a véleményedet. Van is blue post a leendő GR változásokról:
- minden GR végén megjelenik a fejlesztős NPC
- 15 perc után (idő lejártával) mindenképp megjelenik a guardian
Így azért barátibb...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63025) diegho válasza babo41 (#63021) üzenetére


diegho
nagyúr

A cuccaid jók, pár finomítás kell és a T4 sima ügy lesz, de hétvégén csinálok tényleg egy videót és meglátod majd hogyan megyek én.

(#63026) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Az utolsó 100 paragon levelt egy összetákolt hunterrel sikerült lenyomnom.
hunter

+Fire Skills Damage: 37.00%
+Damage Against Elites: 15.00%
+Sentry Damage: 37.00%

de este ismét leporoltam a monkot, remélem újra kedvet kapok hozzá
monk

+Lightning Skills Damage: 120.00%
+Damage Against Elites: 40.00%

tanácsokat szívesen elfogadok, hátha ütőképesebb lehetek
:)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63027) DioRobber válasza babo41 (#63009) üzenetére


DioRobber
tag

csáó!
nekem most így néz ki az ugrálós barbárom. T5 sima, T6-on is halad, persze egy két halál benne van, de mivel elég sokszor tudom ellőni a skilleket, főleg az ugrálást akkor minden szarból kiugrik.... (perce a braceremet jó lenne fire-esbe is megtalálni, illetve a soj értékei is lehetnek magasabbak)
Cekkold le, hátha segít:
Bruce

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63028) Gorneck


Gorneck
titán

Yeahhh...[link].

Gorneck#1239

(#63029) Dreamie válasza DioRobber (#63027) üzenetére


Dreamie
őstag

Bracerből elég sokfélét tudnál craftolni... +20% fire skill damage jól jönne még.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#63030) davidsito válasza DioRobber (#63027) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

Kérlek ne beszélj hülyeséget, hogy a t5 sima.

Profile DPS: 482,886.00
Elemental DPS: 825,735.06
Elemental Elite DPS: 1,056,940.88

Nálad sokkal komolyabb barbárok rohangálnak t4-t5-ön.
Nekik talán sima és haladós és pörgős és élvezetes.

Egy elit pack megölése max. 15-20 sec ... nálam ez a sima.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63031) mikromanus válasza Gorneck (#63028) üzenetére


mikromanus
veterán

A sweeping windes érdekes lehet. 85% a pengébb rúnás stackenként. Hetes stackben... Fincsi :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63032) DioRobber válasza Dreamie (#63029) üzenetére


DioRobber
tag

jó, de a death from above miatt az ugrálás 100%stun így ez a bracer elég jól működik

David: Sokat játszok barbárral tudom miről beszélek-nyílván vannak sokkal jobbak akik sokkal könnyebben haladnak, de vagy elhiszed vagy nem (többnyire úgy látom, hogy nem) T5 elég simán haladós nekem így ezzel a buildel, főleg hogy 43% a cooldown, a earth írtó nagyot blooddealingel főleg ha felstackelem a frenzyvel illetve rásütöm a bersit amit szintén sokszor tudok elsütni. Valóban a számok nem ezt mutatják, hogy nagyot sebeznék, de hát ez nem feltétlen erről szól.

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63033) Gorneck válasza mikromanus (#63031) üzenetére


Gorneck
titán

Jobb örültem volna vmi hasonlónak, mint a PETeknél is tették...viszont felbuffolták így az Inna setet is...szal a holys csajom ocseny haraso lesz...kérdés még a spender mellé...mivel mind1iken faragnak...

A villanyoság is sztem klafa lesz..AS nőveléssel...áááááááá...el se hiszem...ennyi szarakodás után végre csinálnak vmit...
Remélem sikerül addig gatyába rázni a DHm is...így mehet a WDm nyuggernak...

Gorneck#1239

(#63034) Dreamie válasza DioRobber (#63032) üzenetére


Dreamie
őstag

Ahhh, ezt nem tudtam, így már értem! Gondolom akkor ezerrel pörgeted a bs-t erre. :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#63035) DioRobber válasza davidsito (#63030) üzenetére


DioRobber
tag

valóban nem 15-20sec az elite......

hanem 7-12sec:(......

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63036) davidsito válasza DioRobber (#63035) üzenetére


davidsito
tag

t5 solo rift?
7-12 sec 1 elit pack?

bizonyítékképpen szerintem sokan megnéznének egy videjót

:Y

rég játszottam a barbival
abbahagytam mert nekem nem volt élvezetes / kényelmes még a t4-se

este le fogom tesztelni, ezt garantálom

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63037) DioRobber válasza davidsito (#63036) üzenetére


DioRobber
tag

direkt most leméregettem neked, mint a hülye stoppereztem csak miattad :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63038) davidsito válasza DioRobber (#63037) üzenetére


davidsito
tag

Vegyél fel: mert a saját szemmel akarom látni
:)
már a youtube videónak se hinnék

SorryBlade#2718

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63039) Edge válasza davidsito (#63038) üzenetére


Edge
veterán

de az már nem solo lesz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63040) mikromanus válasza davidsito (#63038) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát ja. Szép ha van fire dam, meg elit dam, de attól még az alap p*csgyenge. Ha ennyivel laza a T5 és egy pakk ilyen hamar lemegy, akkor az eléggé el van szabva. Ettől még persze lehet tényleg így van :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63041) DioRobber válasza mikromanus (#63040) üzenetére


DioRobber
tag

El van szabva:)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63042) granini válasza davidsito (#63038) üzenetére


granini
őstag

'Vegyél fel: mert a saját szemmel akarom látni' - egyszer bementem egy srachoz hogy megnezzem hogy mukodik a unity-s templar kovetovel az 50% dam. reduction, de csak a szaja volt nagy a gyereknek mert kvara nem mukodott.. :U esett kelt hatmirolbeszelsz.. :DDD

Durva nem hogy egyesek mit osszehazudoznak itt egy kis virtualis elismeresert.. :U
Mellesleg, a szamok meg a papir egy dolog.. a felvillano sarga crit szamok nagysaga es gyakorisaga meg egy masik dolog..

Az hotas-fizikalos barbarom pl csak 15-18M-kat critel, viszont azt minden egyes hotaval es masodpercenkent tobbszor.. vagy pl a DH-mnak 2800-as 1hxbowal meg marauder kesztyuvel 1.2M dps-e volt papiron es criteltek a turetek 5-8-10 millatt.. aztan az itteni Phsok meg a jaccotarsak tanacsara ( :R ) lecsereltem 2hxbowra es tasker&teofilra, ami papiron sokkal gyengebb, 950k a kiirt dps, viszont 19-25M criteket nyom minden turet 1.5x olyan gyorsan mint elotte..

Lehet nezegetni a szamokat persze profilon is meg dprogressen is.. de az hogy vegul mi hogyan mukodik es mi mennyire hatekony az fugg a jatekostol, meg annak stilusatol, meg az adott partitol meg a rift palyatol meg hogy a hold hanyadik hazban van.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63043) Kicsimix válasza DioRobber (#63035) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ezzel a barb-al kizártnak tartom, hogy a t6 játszható lenne. Tapasztalat!

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63044) DioRobber válasza davidsito (#63036) üzenetére


DioRobber
tag

Egyébként volt crusom 1M feletti sheet dps-el, ami 2,5M fölötti elementál volt progressen, legjobb 50-be volt ez szép és jó, meg kitehetem a falra lefotózva, de ez a barbi jobban sebez annál :)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63045) granini válasza Kicsimix (#63043) üzenetére


granini
őstag

Hat a tapasztalatrol annyit hogy konkretan ezzel a barbarral neked nincs tapasztalatod.. neha a gear meg a szamok csalokak tudnak lenni.. nezz meg egy fagyasztos rimehartos frostburnos monkot.. latszolag gagyi, es kozben olyan sima szolo T6 hogy rossz nezni..

En jatszom sokat partiban a Robbernek az barbarjaval, tenyleg szepen aprit T5 riftben, de ugye ott en is jelen vagyok (meg masik 2 ember is tobbnyire tehat az nem mervado..) es hat koztudott hogy mennyire brutalis dps-t adok le ;] de abbol amit ott latok elhiszem hogy a T5 szoloban lehet sima neki.. - a T6 mar hatareset, nyilvan mindenkinek mas a tolerancia kuszobe a hatekony ido es a mennyiszer halok meg kerdesben.

Mivel videot nem fog csinalni azt javasoltam hogy menjen 5-6 db szolo T5 (vagy T6) riftet, merje az idot, szamolja hanyszor halt meg, es adjon egy atlag erteket, es abbol itt kb meg fogjuk tudni mondani hogy az elfogadhato vagy csak o tul turelmes :) jobb otletem nincs..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63046) mikromanus válasza DioRobber (#63044) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja, jobban sebez anál... őööö. No mindegy :DDD
Használjad amíg tart! Ha javítják a dot sebzás stack bugot (exploitot), akkor majd kénytelen leszel igazi barbárt építeni és lepöccinteni a tojáshályat a fenekedről. Addig jó lehet. A sebzés meg a legkevesebb. Ha nem vagy képes tartani az erős támadásokat, akkor a hajadra kenheted. Crusánál elég erősen be van korlátozva az Akkhan setre: olyan előnyt ad, amit nehéz "kiváltani". Nekem is volt 1,4-1,6 milla damom papíron, de full akkhanban jóval kevesebbel is sokkal jobban arat. Egyrészt olcsóbb a támadóskill, másrészt gyakrabban van szteroidos-egér formában. A területsebzős tűz skilleknél/rúnáknál meg az nagyon fel van turbózva. Elég agyatlanul túltápoltan sebzi az ellent. Szóval az értéktelen kirakat konzervdoboz és egy szar de setes EQ barbi közül persze hogy a szétszórt kamudamage karakter lesz a rosszabb... Egy jó Csúzdafej viszont kés a vajon kategória minden nehézségen. És akár két (vagy 3) T6 skillezés is illeszthető hozzá. :K

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63047) granini válasza mikromanus (#63046) üzenetére


granini
őstag

Jaja, lovagoljunk forumtarsaink hejesirasi hibajin az meg mindig menö höhö.. :U
Most gyakorlatilag elmagyaraztad hogy miert is lehetseges hogy latszolag nem T6 gearben megis lehet neki jo sebzese, persze belekevertel egy kis ugyetudodhogyexploit magyarazatot is.. bravo.. annyi eszed van mint egy csirkenek..

O csak segiteni akart egy masik PHsnak aztan harman nekiugrotok hogy nna az a barbar tuti nem T5 szoloban.. hat oke.. igy is lehet.. ez az egyik oka annak amiert egyre kevesebbet jarok ide.. mert mar semmi masrol nem szol ez mint hogy lefikazzuk a masikat meg beszolunk neki.. irigyseg, magany, kinel mi a kivalto ok..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63048) Kicsimix válasza granini (#63045) üzenetére


Kicsimix
őstag

Konkrétan az enyém sokkal ütősebb mint ez és ezzel nem lehet játszhatónak nevezni a T6-ot singleben ez biztos. :R

Neked mid van az más kérdés nem is ide tartozik...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63049) dobolan


dobolan
senior tag

Sziasztok!

Aki nagyon ért wizard-hoz, tudna tanácsolni valamit, merre induljak el fejlesztésben, hogy jobban bírja a kari az ütéseket, de a DPS se nagyon essen le? T5-ben még elmegy a teleport miatt, de T6 party nem igazán nyerő, nagyon sűrűn halok, pedig nem az lenne a célom.
RoRG gyűrű lehet, hogy kellene, de sokat farmoltam már, nem adja, unalmas->nem akarom... van valami más irány, mert még ha ki is esik valamikor, biztosan sokat romlana a sebzésem miatta?

[profil]

Ja a gem-eket lecserélem max-osakra, amint meg lesz az összes, az nem lényeg, de azzal inkább a dps nő valamicskét

[ Szerkesztve ]

(#63050) Bird válasza granini (#63047) üzenetére


Bird
addikt

"ez az egyik oka annak amiert egyre kevesebbet jarok ide.. "

Legalább már Te is kezded belátni... :O

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.