Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) Shadowguard válasza SQX_Barto (#86998) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Jó lenne, de még kell majdnem 16 % :((( De így is csak cirka 3 sec, amíg várni kell a CD-re, annyit meg kibírok. Legalábbis eddig még sikerült folyamatosan elvaultozni az ellenfelek elől. Ha nagyon akarom ki lehet rakni, de a cuccok kétharmada nem anci (vagy csak vacak), szóval ráér még :U

(#87002) Thrawn válasza rumkola (#87000) üzenetére


Thrawn
félisten

Tehát van két új stash tabod, mint itt?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87003) rumkola válasza Thrawn (#87002) üzenetére


rumkola
veterán

2 stash oldal van, de a másodiknak csak 1 füle van :)

[ Szerkesztve ]

(#87004) atidzsiforc válasza dobolan (#86999) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem tegnap meglett a solo 70 ugy hogy az endless walk setem total hulladek meg csak a fegyom +2 dmo piece ancient.

a stricken meg ugy mukodik, hogy minel tovabb utsz egy targetet annal nagyobbat sebzel bele.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#87005) rumkola válasza Thrawn (#87002) üzenetére


rumkola
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#87006) -FreaK- válasza dobolan (#86999) üzenetére


-FreaK-
veterán

Stackeli a sebzést növelést és egyre többet sebzel egy adott ellenfélen minél tovább ütöd. Legfőképp a Rift Guardian-on éri meg, de ott viszont nagyon.

Én is pont tegnap raktam össze. Meglepődtem, hogy minden itemet be tudtam szerez rare upgrade-el, nem nagyon használtam még ezt idáig. Sőt, még a T10-es WoW build-re is meglett minden, mert a legelső item amit upgradeltem egy anci Wow wand lett.

A DMO-t összeraktam, mentem gr50-et, nagyon sima volt. Aztán felraktam 60-ra, mert úgy éreztem az is sima lesz, igazam is volt. A gear még nagyon low, pont a minimum ami kell. Így a 70 simán meglesz szerintem hamarosan, csak kell majd farmoljak matit az upgradekhez, meg a kavicsokat húzni (az ezoteric gem-em 12-es volt..)

Tetszik a dolog nagyon :) Viszont kis odafigyelést igényel a build, követni kell, hogy mikor fogy el az orb, megvan-e már a 5ös arcane dynamo stack.

(#87007) Thrawn válasza rumkola (#87003) üzenetére


Thrawn
félisten

Azé' :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87008) rumkola válasza Thrawn (#87007) üzenetére


rumkola
veterán

na oké, de az az egy új honnan jött?
:))
vagy eddig is volt, csak én sosem vettem meg mert lama vagyok? :D

(#87009) SQX_Barto válasza rumkola (#87008) üzenetére


SQX_Barto
addikt

1 jott a 2.4-es patch-csel (most januar 13.-a korul) 1 pedig akkor ha vegigviszed a Season Journey-t Conquerorig.

#-FreaK-: Es en meg azt hittem a DH op :) Akkor tenyleg ez a Wizard seasonja. Kezdem osszerakni az UE DH-t, 46 lement, de az 50en mar elverzett a keves damage miatt. (Kb ketnapos karakterrol beszelunk meg eleg szar gearrel.)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#87010) solyomb


solyomb
tag

WD-vel valaki megcsinálta már valamelyik set dungeont masterre?

(#87011) rumkola válasza SQX_Barto (#87009) üzenetére


rumkola
veterán

ahhh, kösz, én meg már örültem mint majom a farkának :D

(#87012) dobolan válasza -FreaK- (#87006) üzenetére


dobolan
senior tag

Kár, hogy nem jelzi semmi, hogy mennyit növekedik a sebzés adott pillanatban...

Szerintem ez a build sokkal "agyatlanabb" játék, mint a korábbiak, kb majdnem a régi CM melee wizard fíling :D. Én kivettem az explosive blastot is, mert az védelem miatt van bent, de úgy macerásabb a játék, mert arra is figyelni kell, úgyse akarok gr rekorder lenni, de tök jó, hogy nem papír a kari

(#87013) diegho


diegho
nagyúr

GR60 speedre van wiz build? 5-7 perc között lenne a cél.

(#87014) Gorneck válasza solyomb (#87010) üzenetére


Gorneck
titán

Köszi a tegnapi segítséget...szerencsére 1-2 run után kiesett a MoJ, Lakumba és a CsirkeBicska...így végre van speed van erő a kariba...hogy rohadna meg a blizz és a szánalmas fejlszetőbrigádja...ezért a pecsért első dolgom lenne kirúgni a WD-ért felelős emberket...

Ilyenkor jön ki igazán mikor nulláról kezdesz, hogy milyen is a balansz...full set, összes cucchozzá oszt follower vagy... :D Mondjuk így se sokkal jobb, mert mobilitás szempontjából kb zéró a kari...de ha odaér már van végre dámázs és táfnessz... :)

Szal öröm van és boldogság... :D

Gorneck#1239

(#87015) DjDanee87 válasza kovsol (#86991) üzenetére


DjDanee87
addikt

Redditen olvastam tegnap, hogy sajnos nem annyira hatásos, mint amire mindenki számított. Sajnos az invoker 6os bonusára, ami a legnagyobb sebzésünk és csak single target, nem hat az area damage.

Consecration sebzését és a thorns alap működésére van csak 20% esély area damagere. Így paragonon kívül nem érdemes erőltetni a gearen.

A másik dolog amit egyesek állítanak, hogy az elements gyűrű kivételével a cuccokon lévő Phys dmg sem működik a 6os bonusra. Tesztelni én ilyet nem tudnék, de eléggé sántít a dolog. A coe pont Phys dmget ad, furcsa volna ha az működne bracerre tekert Phys meg nem.

(#87016) solyomb válasza Gorneck (#87014) üzenetére


solyomb
tag

Nincs mit, máskor is:)
Az a vicc, hogy nekem a firebat buildhez még semmi se esett, pedig már rápróbálnék arra is, főleg hogy ahogy látom partyba azt szívesebben viszik

(#87017) Mirman válasza diegho (#87013) üzenetére


Mirman
őstag

Van . Én ezt használom személy szerint , ezzel a gearrel amit látsz. Nevetségesen szar egyenlőre , de a 60 4-6 perc alatt nulla halállal hozható kis odafigyeléssel. :)

(#87018) Gorneck válasza solyomb (#87016) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig nem erősebb...vagyis nem sokkal erősebb a HTnál...de egyszerűbb a damázs vele (bár ott is a Garga ossza a lényeget).
Nekem ahhoz egyedül a kesztyű van meg (fossa a játék)...semmi más...a petekhez is még a fegyó nagyon kéne, de mivel eddig se DPS, se védelem, se sebesség nem volt mati farmhoz...így ezzel nem volt erőm foglalkozni...szal kezdődik a málenykiiijjj robot...így para 400-on túl... :D Élvezet lesz ledolgozni a lemaradást a xarfos Jade után... :)

Gorneck#1239

(#87019) kovsol válasza DjDanee87 (#87015) üzenetére


kovsol
titán

Azt nem tudom elképzelni, hogy ha a gyűrűnél működik a +200% phy dmg akkor semmi hatása ne lenne a többi itemen lévőnek.

May the Force be with you!

(#87020) dargelot


dargelot
senior tag

Nem tud valaki véletlenül egy olyan magyar klán ami szinte vagy kizárólag ns illetve aktív is? Elég kiábrándító amikor látod, hogy a klán amiben vagy milyen aktív, ámde senki sem játszik ns-ben.

(#87021) Baaraanz válasza dargelot (#87020) üzenetére


Baaraanz
tag

"-Egy őrült szembe megy a forgalommal az autópályán!
-Egy? Mind!!!"

;]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#87022) Joezyka válasza Gorneck (#87018) üzenetére


Joezyka
senior tag

én tegnap sGR-eztem egy köpi meg egy HT wd társaságában, és azt vettem észre, hogy daráltak mint az állat. 55-60-as köröket mentünk.
Szóval én így kívülről azt látom, hogy jó a WD (az eddigiekhez képest)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#87023) kökény válasza dargelot (#87020) üzenetére


kökény
aktív tag

Akkor már ketten megyünk szembe a forgalommal, ráadásul tegnap még én is cserbenhagytalak... nem értem rá sajna ;)
Nekem kész a globe barb FC barb, UE DH, mindjárt a shadow DH is kész, csak éppen csapat nincs, mondjuk én egyedül is elvagyok, meg van egy haver, aki olyan 300 para körül van, neki segítgetek, elvagyok ezzel a peccsel mondhatni azt, számomra ne sok újat hozott, bármennyire is vártam, megint lépünk +10 GR feljebb, na bumm...kockához hasonló újítások kellenének... nu befogtam én elvagyok vele, de egyre kevesebbet játszom.
Ha a gyerekkel GR-eztetek az botnak számít? :DD Nagyon ráérzett FC-re a büdösse ;]

(#87024) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Eddig nem volt sok időm diozni, így még csak T1-2 kompatibilis vagyok.
Mi az amivel monkkal érdemes menni mostanság? azt tudom, hogy a static charge halott. Maradt a palm, vagy mire érdemes most gyúrni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#87025) Reinhardt válasza Lokids (#87024) üzenetére


Reinhardt
őstag

Meg quin69 is wizarddal megy, nem erdemes monkozni most :)

[ Szerkesztve ]

(#87026) Joezyka válasza kökény (#87023) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez gyerek munka! Ez nagyon sok országban börtönnel is járhat :P

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#87027) Gorneck válasza Joezyka (#87022) üzenetére


Gorneck
titán

KöpiWD (Zunis - teljes set még a habokban) mint írtam korábban nem érdekel...2 éve csak az van. A LoNhoz gííírelés meg meghagyom a kockáknak...sztem sezlony végére se jön össze hozzá a megfelelő gear.

Most már teljes HT+Csirke settel Én is elégedett vagyok...és nincs meg minden hozzá...de nem érzem túl reálisnak, hogy míg egy kaszt fél nap játékkal kb T10-en kezd, megfelelő tempóval (nem hal, gyors, dps is ok), addig Én szotyizok followerként.
Klántársak türelmének köszönhetem, hogy összejött a 400+ szint és a HT set...önerőből sztem még mindig szotyizhatnék a hulladék alap settel...amivel tök élvezet T5ön is egyhitelődni... :D

Gorneck#1239

(#87028) Mengele


Mengele
tag

Hi

Nekem Maestro kartyam van de nem tudom megvenni a digital delux kiadast a meglevo kieg melle.

Mas egyeb otlet hogy tudnam megvenni?

A Helpet elore is koszonom :R

(#87029) kökény válasza Joezyka (#87026) üzenetére


kökény
aktív tag

Pedig munkabért is kap, tábla csoki/hét a fizuja, de már pedzegeti a fizetésemelést :D

(#87030) Gorneck válasza kökény (#87029) üzenetére


Gorneck
titán

Tolsz neki egy kis sört, hogy a csoki után ellazuljon...valszeg tovább fogja bírni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#87031) Edge válasza Mirman (#87017) üzenetére


Edge
veterán

dmo settel is meg lehet oldani és gyorsabb...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#87032) Mirman válasza Edge (#87031) üzenetére


Mirman
őstag

akkor valami linket dobhatnál erről az összeállításról.

(#87033) Lokids válasza Reinhardt (#87025) üzenetére


Lokids
addikt

Huha... akkor elő kell szednem egy wizardot?
Magas gr-en, a tank monk még létező dolog? Vagy most a crusader a menő?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#87034) Bahama


Bahama
aktív tag

Tegnapi ígéretemhez híven ma beszámolok a Mara chakramról:

Partiban:
- kb ugyanannyi dmg mint az UE
- jóval több toughness, viszont nehezebb vele navigálni, mert kevés a discipline
- 75 kiment vele partiban
- és van hogy laggoltat
- 71 reggel kiment és még maradt kb 2 perc (olyan 73 még benne van)

Soloban:
- kb fele dmg (kicsit több) mint az UE
- kicsit kevesebb toughness (neked kell lassítani, másik sentry rúna)
- nagyon sokat kell mozogni, mert lassan halnak a dolgok
- 71 közel volt a builddel (kb 70 lehetne nekem meg vele a jelenlegi gearrel)

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#87035) kökény válasza Bahama (#87034) üzenetére


kökény
aktív tag

Ezek alapján nálam felejtős ;)

(#87036) _ocsisajt válasza Reinhardt (#87025) üzenetére


_ocsisajt
őstag

én most csakazértis monkozok szezonpun*in, hogy meglegyen a láda :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#87037) diegho válasza Edge (#87031) üzenetére


diegho
nagyúr

Az első köröm a linkelt builddel csak jobb cuccokkal 3 perc 7 sec volt, ennél hogyan gyorsabb a DMO?

(#87038) MegalodonS válasza Reinhardt (#87025) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nagyon jo a gen Monk,siman gr70+ csak most trendibb a wiz-dh-crus trio :) Feludules sc utan,crusival jatszani!!

(#87039) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#87036) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha tuljutok kesobb a Conqueroron es neadjisten elerem a solo 70-et DH-val, meg a conquest is meglesz, lehet megkerlek, rants fel egy karit nekem SHC-n. (cirka marciusban beszelhetunk errol :D )
Bar most nezegetve a listat, nem sok ertelmet latom elvinni Guardianig, meg egy portreert, meg hogy verhessem a mellem, elvittem Guardianig. :U
Solo 60 egy jo cuccos UE DH-val sima liba. 50 misi gold gearben megint nem nehez (az elobb lattam magamnal T7 bountyban 14 misit es van vagy 2400 Gold findom Boon of the Hoarder sem volt bent, meg semmi speci goldos cucc)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#87040) Edge válasza diegho (#87037) üzenetére


Edge
veterán

szokásos dmo build, nyilván ismered, de obliteration rúna, passzívnak dynamo helyére astral presence
kockába: aw+pridesfall+a szokásos convi vagy halo

taktika: elitekre mész és nagy csoportokra a többit szépen leteleportálod (65-öt 5-6 perc alatt hozom az ns wizemmel, 60 gyorsabb, 3-4 perc)

mirman: ezt én találtam ki (jé ilyen is van :) ) és leszarom ha vki koppintja vagy publikálja, quinn is másét szokta, a buildeket mindig mások találják ki mint akik népszerűsítik ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#87041) diegho válasza Edge (#87040) üzenetére


diegho
nagyúr

Az astral presence elég ap-t ad, hogy folyamatosan tudj haladni?

(#87042) Mirman válasza diegho (#87041) üzenetére


Mirman
őstag

Ha elég a túlélésed akkor a wormhole rúnát javasolnám ez megfelezi az AP költséget összességében .

(#87043) Edge válasza diegho (#87041) üzenetére


Edge
veterán

Mivel shield van rajtad ezért prides fall alig esik le, ha megütnek és a shield fogy attól még a pride buff nem esik le, meg apoc sourcen az is segit az obliteration spammolásban. Ofc parapontból maxolni apt (ez nálam am. alap)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#87044) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Próbálta valaki a Condemn crusadert a patchben?
Icy Veinsen van egy T10 speedfarm build. Összeraktam nem teljesen optimális gearrel de ez így katasztrófa volt. 18M toughness, 900k dmg jött össze és a sima fehér mobok összecsuknak, amint a közelükbe érek. De mivel kis rangeben sebez közel kell mennem, tehát semmire nem jutottam vele. Vissza Invokerre és püfölöm T10 riftben is a dögöket a röfögő késsel.

(#87045) Reinhardt válasza _ocsisajt (#87036) üzenetére


Reinhardt
őstag

Te mikor megcsinalsz egy conquestet akkor megkapod mindkettot? SC+HC?

(#87046) emmm válasza Edge (#87043) üzenetére


emmm
senior tag

Mostmár értem a prides sisakot a kockában. Nem tudtam, hogy a shield mellett nem esik le...jó ötlet!

(#87047) Reinhardt válasza DjDanee87 (#87044) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez egy farm build, az allokepesseg a Goldwrap + Boon of the Hoarder kombobol jon.

(#87048) Cadal


Cadal
őstag

#USER ERROR ON!

Edge,

Tegnap egy friss ropogós wizardra összeállítottam a Delsere's Magnum Opus szettet solo GR-re. Nem tökéletes a gear és a fegyó is nonanci, olyan amilyen örülök, hogy ezt is sikerült kockáznom majd reforgeolnom. Alapanyagot nem sajnálva forgattam a szükséges sorokat, mire összeállt a kép szinte semmim nem maradt. Már rég aludnom kellett volna, de gondoltam még gyorsan kipróbálom hiszen ódákat zengnek a DPS-ről. Nyitottam egy Gr50-et és hát nem sikerült lehozni.... Alt+f4. Nyomorult érzéssel feküdtem le és ma egész délelőtt ezen járt az agyam. A kari nem is látszódott az armoryban annyira friss, nem tudtam ránézni. Amikor megjelent gondoltam belinkelem nézd meg mi lehet a gond. Persze átfutottam én is, hátha rájövök valamire. Fegyó, gyűrű, nyaklánc öv, nadrág okés, cipő... vyr's VYR'S!! :Y :W :DDD potom 2000% dmg-t néztem be. Apu nyomorult bal heréje vagyok... :DDD

#USER ERROR OFF!

[ Szerkesztve ]

(#87049) kökény válasza Cadal (#87048) üzenetére


kökény
aktív tag

:D "csak" a setbónusz ment a levesbe... sorra van ilyen, mikor unityt benthagytam csapatban vagy a húzott leg gemeket a ládikóban és csodálkoztam,h esek-kelek vagy a skilleket nem állítom vissza stb.stb

(#87050) Gorneck válasza Cadal (#87048) üzenetére


Gorneck
titán

Még a legjobbakkal is előfordul... :)

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.