Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) davidsito válasza LLKobe (#27499) üzenetére


davidsito
tag

Gratulálok a 100-nak, én is nagyon örültem neki. :C

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27552) Gorneck válasza Telda (#27546) üzenetére


Gorneck
titán

Ilyenkor nyiss egy cmd-t és pingelj egy origo-t pl. "ping origo.hu -t" parcsot kell kiadni. Ha csomag küldési és fogadási problémák lesznek, akkor az van nálad is ami nálam...csak nekem UPCm van. Kb fél éve lépett fel nálam ez a probléma és 1-2 hetente előjön. Oka ismeretlen...vagyis tippem akad. Fejleszteni kéne..
Nálunk, mint kiderült nem én vagyok az egyetlen, aki panaszkodik mostanában a net "minőségére".

Ez meg sajna nem a játék hibája, hanem a szolgáltatóé...ha a fenti probléma megvan illetve modem reboot után is fennáll, akkor erre lehet hivatkozni.

Gorneck#1239

(#27553) Telda válasza mephi666 (#27547) üzenetére


Telda
addikt

A pingelést próbáltam, nincs kihagyás, folyamatos.
Speedtest.net-en hozza a megfelelő sebességet.

szalontai: Elnézést hogy nem vagyok szakértő, de gondolom attól még nekem is kijárhat a minőségi internet.
Köszönöm a segítőkész hozzászólásod.

"igen ott fogyatékkal élők ülnek, be vannak zárva egy barlangba és a csattogós lepke a legújabb szórakoztatása kifejlesztett játék amit ismernek"

Tudom hogy szarkasztikusan írtad, de mikor már a harmadik ügyintézőnek kapcsolnak át és minden egyes alkalommal el kell játszanom a kikapcsol a modem, bekapcsol a modem, speedtest.net és jelszóellenőrzést, akkor igen egy hasonló kép rajzolódik ki az emberben.

Fölösleges reagálnod, mentális ignore-ra kerültél.

"Az hogy megszakad a net és "csak" a D3nál az puszta véletlen."
Múlt péntek óta mindig akkor indul újra a modem mikor Diablo3-mal játszom, akár legyen de. vagy du. azt nem nevezném véletlennek.

Na mindegy majd felhívom őket, hogy mérjenek rá a vonalra. Már ha felsikerül.

Gorneck23: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#27554) whitezo88


whitezo88
nagyúr

holnap lesz 1 éves a D3, lesz valami feats vagy ajándék? :K

(#27555) davidsito


davidsito
tag

01.
DIABLO 3 probléma

Meghaltam 3x a frissítés óta (ez nagy szám).

Barbárom nem termel furyt, nem szív életet, kb. 4-5 másodpercig.
Én minden ugyan úgy csinálok mint eddig /ütök-rúgok-csípek-harapok/

- állok az elitek között, teszem a dolgom ... eltűnik a sebzésem (nem látom a sárgán repkedő millókat)
- pedig látom a tornádókat
- megszűnik az életszívásom, leseik az életem, ugrik egyet a kép (lag)
- KERESZT

A frissítés óta érzem ezt a ww barbárnál.
Más valaki?

/remélem szerdán ez javításra kerül/

02.
Érdeklődöm

Ha egyedül játszom, mp5-ön az mp5.
Ha ketten játszunk mp5-ön, az kb. mp6-nak felel meg?
Ha 4-en játszunk mp8-ön, az kb. olyan mintha egyedül mp10-en mennék?
Van erre valami táblázat vagy magyarázat?

Próbálok embereket megnyugtatni, ha meghalnak egy partyban mp8-on, ahol vagyunk 4-en,
az olyan erős lehet mintha ő egyedül mp10-en menne? Lehet hülyeséget beszélek ám. :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27556) Sirandrish válasza Telda (#27553) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Múlt péntek óta mindig akkor indul újra a modem mikor Diablo3-mal játszom, akár legyen de. vagy du. azt nem nevezném véletlennek."

Akkor két lehetőséget látok!
Az egyik hogy a Blizzard előre megfontolt szándékkal kirekeszti a T-onlinet használó emberkéket, mert a Blizzard sajtóreferensét Susy Smith-t egy T-onlines faszi egyszer megdöngette majd nem hívta vissza, és így áll bosszút rajta. Ezáltal amint a Blizzard észleli hogy T-onlineal próbálnak csatlakozni a szerverükhöz, az automatán egy Kubai netszívó vírust küld a gépedre, ami addig szívja elfele a neted míg az meg nem szakad!

A másik lehetőség ugyan ez csak fordítva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27557) nightmare13 válasza davidsito (#27555) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hasonló problémák vannak nálam is :D Csak nekem egy kis wizarddal :) Nekem tegnap kezdődött, 10-15 másodpercre beáll a kép, és a következő, amit látok, hogy meghaltam. Akivel játszok, ott ilyen nincs :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27558) jpeetr válasza davidsito (#27555) üzenetére


jpeetr
aktív tag

dettó nálam is monkkal
csak nálam nem laggol be
bent vagyok a tömeg közepén, és egyszer csak nem üt tovább
pedig folyamatosan nyomom a balklikk+shiftet
ezelőtt ilyet soha nem csinált

(#27559) LLKobe válasza Edge (#27550) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi :R Igen, kénytelen voltam lecserélni socket híjján... Találtam már másik IC-t, ami adja a movement speedet is, de most egy kicsit lenyugszok, ebbe a hónapba nem veszek több aranyat :B

A vállassal tisztában vagyok, a patch óta úgy 300-at kraftoltam le, és nem jött ki :( AH-ban találtam vile vardot, de az is sok arany.... Uh most ez a projekt parkolópályára kerül jövő hónapig.

(#27551) davidsito : Köszi :R Én igazából annyira nem, mostmár tényleg nincs hova fejlődni....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27560) davidsito válasza nightmare13 (#27557) üzenetére


davidsito
tag

nekem max 5. sec
de az bőven elég a lézerek között
:(
a partyban más nem panaszkodott

ll-kobe:
de van, nekem is megmagyarázták ... van még 4 másik kaszt :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27561) defede válasza davidsito (#27560) üzenetére


defede
tag

Ehhez csatlakozok mert nálam is folyamatosak a lagok. Ennyit még nem haltam a WD-vel és csak MP8-on mentünk. 5-6 másodperces kihagyások. ACT3-ban is ahol előtte szoktam menni nem csak ACT1-ben. A kapcsolati sebességem ugyanaz mint előtte volt. A röhely az hogy solo-ban is néha.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#27562) davidsito válasza defede (#27561) üzenetére


davidsito
tag

Akkor várjuk a javítást!

Kösz a visszajelzést: (deffende, nightmare13, jpeetr)
:R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27563) Reinhardt válasza davidsito (#27555) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ugyanez, barbarral beporgok az ellenfel koze, porgok erre-arra, es semmi sebzest nem mutat, 3mp es halott vagyok...

(#27564) Gorneck válasza jpeetr (#27558) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam ez már igen régóta van így, mármint állok a tömegben és a kari nem pusztít...aszittem vmi Monk bug lesz, de tegnap a Barbim is kb 30 stunolt mob társaságában szotyizott... :D Se leap, se HotA, se semmi...majd meguntam toltam egy rendet és elkezdett ismét aprítani...a mobok ofc még mindig stun alatt...pedig rég a védelmem kellett volna gyepálniuk...
Viszont ez a jelenség nálam ritka és nem az uccsó pecs óta van így...

Gorneck#1239

(#27565) rongyi


rongyi
aktív tag

Szép jó napot az uraknak! Kicsit kizökkentem a D3-ból egy időre és kérdezem, hogy az új patch hozott-e valami pluszt amiért újra elővehetem? Főleg monkkal kapcsolatos változtatások érdekelnének ill. hogy vannak-e újabb farm útvonalak? Köszi előre is! :)

(#27566) kecsawi


kecsawi
senior tag

BLZPTS00007 hibajelzésre tud vki orvosságot? :F

(#27567) Pompi válasza rongyi (#27565) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Részletes 1.0.8 infók: [link]

Jelentősen növelték a mobok sűrűségét az Act 1-2 és 4-ben szóval vannak új területek ahol érdemes gyepálni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#27568) Gorneck


Gorneck
titán

Nincs vkinek véletlen kölcsönbe egy -5 HotA-s SOJ gyűrűje? 1-2 napra kéne tesztre.

Gorneck#1239

(#27569) killerjohn válasza Pompi (#27567) üzenetére


killerjohn
addikt

A fenéket érdemes... :W Nerfelték egy csomó "kis mob" drop-rate-jét, emiatt (MP1 és afölött) act1-en és act2-n ugyanazon MP-n ugyanazzal a karival és build-el ~30%-al kevesebb a drop mint act3-on. Ez a legendary és rare cuccokra is igaz.

(#27570) rongyi válasza killerjohn (#27569) üzenetére


rongyi
aktív tag

Tehát akkor gyakorlatilag nem változott semmi és újfent act3-at érdemes farmolni? :)

(#27571) davidsz válasza killerjohn (#27569) üzenetére


davidsz
őstag

Ezt tapasztalom én is.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#27572) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
CM wizard-nak melyiket éri meg jobban használni?
Storm armor + reactive armor vagy Magic Weapon + force weapon (? a 15%-ot adó)

160k unbuffed dps-em van, mp10-et bírom, de lassan.

(#27573) killerjohn válasza rongyi (#27570) üzenetére


killerjohn
addikt

Na nézzük. Act3 MP1-en esik egységnyi idő alatt 100 rare. Act1 MP1-en pedig 65-75. Mindkét esetben már felvenni is teljesen felesleges, hiszen hetek óta emberről nem hallottam akinek lett volna értelmes dropja. Ergó mindkét esetben 0 az effektív drop (100*0=0, 70*0 = 0 ;] ), viszont act1-en a madár se járt az elmúlt fél évben, úgyhogy felüdülésnek még jó lehet. Az XP is jobb. A dropot pedig úgyis érdemes elfelejteni, hiszen nem létezik. Befizetsz 4000 Ft-ot RMAH-ban, és meg van minden item amire szükséged lehet valaha :W

szerk: a DH-mmal p74 és p100 között 1 db itemet adtam (igen, EGY) AH-ban, 17M-ért egy witching hourt... ugye érzed, hogy mennyi idő kell p74-100 között? :(((

[ Szerkesztve ]

(#27574) Pompi válasza killerjohn (#27573) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem értelmes droppom gyakorlatilag sose volt (kb. 300 órát töltöttem infernón). A legnagyobb income-ot hozó droppom ha jól emlékszem egy inna gatya volt amit valami 30-40m körül sikerült eladni. Szóval én jó droppra nem számítok egyáltalán. Örülök ha csilingelős esik, de nincsenek illúzióim. Az utóbbi időben kevésszer csilingelt. A patch óta viszont rendszeresen, pedig a változatosság kedvéért csak act1-2-ben megyek. Tegnap olyan 2 órát játszottam, esett 5 legend, igaz mind brim, ráadásul 3 pajzs, ebből 2 stormshield. Persze lehet, hogy ha act3-ban mentem volna, akkor kétszer ennyi esett volna, de ugye az is lehet, hogy ennyi se.
Az XP meg dől act1-2-ből is MP7-en farmolok, desolate sand-en, oázison, festering woodson és fields of miseryn lapátolni lehet a mobokat.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#27575) Gyick válasza -FreaK- (#27572) üzenetére


Gyick
őstag

Dps szempontjából sztem a storm armor jobb(bár én shocking aspectel használom)..

(#27576) killerjohn válasza Pompi (#27574) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, újabban mindenhonnan az jön, hogy D3 1.0.7 óta átment XP farmolásba - drop hiányában. Végül is ez is egy goldsink - az emberek menjenek XP-t farmolni, mert gold és item úgyis túl sok van, egyik sem ér semmit, kijavítani nem tudják hiszen az egész játék broken már az alapjaiban. Egyébként ahogy elnézem, senkit sem zavar hogy nincs drop, mindenki ráizgult az XP-re :K Ha most Sárpacosra venném a figurát, simán ki tudnék ebből kanyarintani egy összeesküvés elméletet 4-5 "hallottam mindenfelé" forrásmegjelöléssel, de inkább kihagyom. :)

(#27577) tPedro_ válasza Ifju (#27521) üzenetére


tPedro_
őstag

Azert az orankent 30-35 eleg soknak tunik.

Nem tudom mi tortenhetett, de pl szombaton kb runonkent (15-20 pakk halt meg) 1-2,
legjobb esetben 3 darab esett. Ez mp6 es mp8 volt. Nem csak nekem, masnak is.
Este toltunk meg egy uccso runt negyen, mp10, na akkor majdnem mindbegyik pakkbol esett.

Teljesen olyan erzesem van, mintha mp10-en potyogna rendesen, de ha az alatt mesz akkor baromi lecsokkenne a drop chance.

Lag: Nalam is megvan. (Spike-ok regebben is voltak, de az a net kapcsolat miatt, Skype is szakad.)
Most viszotn patch ota, rubberband effekt, lag stb. Szopok is rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#27578) tPedro_ válasza killerjohn (#27576) üzenetére


tPedro_
őstag

Persze hogy zavar, hogy nincs drop, de mivel tenni ellene semmit nem tudok, minek idegesitsem magam. :)
Leszarom. Marad az xp farm, mivel meg csak p76 vagyok.

Meg mostanaban ezt a gold -> ko -> gold bizniszt tolom, megsem allok mig fel nem tornaszom magam 1mrd-ra, aztan korulnezek mit vehetek belole.

Es mindezt csak azert, mert epp lejart a WoW elofizetesem. :D Bar ott is foleg az AH-zas kot le.

[ Szerkesztve ]

(#27579) mikromanus


mikromanus
veterán

Drop: ja a drop szar. Néha esik jónak tűnő, de az is értéktelen. Épp most kiraktam 20-30 misire egy amut, de lehet csak 10-20 milla, vagy sehogy se viszik. Mindegy. Az inferno befőtt ára szépen tartja az árát. Sága szar sok esik, de azonosítani kell és érdemes ránézni. Meg egyesével engedélyezni a bezúzást. A kékből mind szar, így bezúzható. Egy rakat pénzt lehet összeszedni hordárként. Csak egyrészt unalmas, másrészt a rakat lé szart se ér. De crafthoz könnyű összeszedni mindent . Meg a botok könnyebben összeszedhetik a napi goldjukat. :D

Lag: régebben is volt hasonló, Van videóm ApoC és leachhibára is a meteor wizardommal: Szerintem kutya se reagált rá a bug topicban, de majd visszakeresem.. Lehet a Diablo szerverek windows oprendszeren futnak. Kell nekik néha az újraindítás. Közeleg a karbantartás/restart lehetőség, így egyre több a hiba. Á, tuti nem emiatt szaródik el minden. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27580) nightmare13 válasza mikromanus (#27579) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én anno ezt is közgazdaságilag közelítettem meg, mármint a kékeket. Megnéztem, hogy nagyjából mennyiért van a bontott anyag a piacon, és ez alapján szelektáltam a kékeket: ha a befőtt árától 15%-kal elmaradt a kék cucc ára, bezúztam, ha nem, akkor a kék cuccot eladtam. Rohadt időigényes lenne ezt amúgy csinálni, legfeljebb jól farmolható, kis helyeken, mint a vault van értelme. Ott kb annyit ütsz ki, amivel max 2-szer kell fordulni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27581) mikromanus válasza nightmare13 (#27580) üzenetére


mikromanus
veterán

A kékek is olyan 1400-1500 körül mennek. A kékek nagyja nem ér vendor áron ennyit, Azaz egyszerűbb mindet bezúzni. A mérlegelés csak időveszteség. Ami nem üti meg az inferno anyag szintet azt ráér bezúzás végén kidobni. Ésszerüsítve így a legjobb.:D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27582) ReFleXx válasza jss (#27382) üzenetére


ReFleXx
addikt

" de ezt szeretnem vissza csinalni ugy, hogy az eger bal gombjara ne varazsoljon semmit a barbar caracterem. Hogyan kell ezt?"
Ez baromi egyszerű, a barbár nem varázsol semmit, csak ütvágpörögfut :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27583) nightmare13 válasza mikromanus (#27581) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze, de ha igazán racionális az ember, össze se szedi, mert miattuk futkozni kell :D Inkább darálja a mobokból az aranyat :) (Persze mindenkinek megvan a maga módszere, amire esküszik! Nekem az, hogy addig szidom a nénikéjét a játéknak, amíg meg nem lesz az első 10+ milliós eladásom :P, egyelőre tesco gear van minden karakteren :B )

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27584) SLYM válasza davidsito (#27555) üzenetére


SLYM
veterán

a patch óta minden új ember miatt csak 50%-kkal nő a bossok élete. tehát ha 4-en mentek, akkor is csak 250% élete lesz, az eddigi 310% helyett. meg aztán tegnap este együtt mentünk, még jó hogy könnyűnek érezted :D :D

[ Szerkesztve ]

(#27585) Bronco80 válasza Gorneck (#27564) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nekem olyankor szokott ez történni, ha véletlenűl olyanon van a kurzor a tömegben amelyikhez egy másik mob blokkolja az utat és így a Thunderclap nem tudja "átugorni".

(#27586) tomazin válasza Sirandrish (#27556) üzenetére


tomazin
veterán

vigyázz, mert "mentális ignorra" kerülsz :DDD

btw peccs óta sajnos nálam is folyamatosak a lagok. mivel most a szakdolim írom, így nem feccölök bele energiát, hogy kiderítsem ez hol keletkezik. viszont ha mindenkinél fennáll akkor gondolom nem szolgáltatói oldalon (nekem upc kábelnet van)
de ahogy nézem ott lesz(d3 server közelben) a para, (vagy a teliánál), mert eu fórumon sokan panaszkodnak hatalmas lagra.
us fórumon ugyanez a helyzet, (cöcöcö ott mennyi kék van már) so elképzelhető,h a peccs nem csak aranylázat hozott, hanem lagosodást is.

akinek van kedve tesztet csinálni. itt van az ip amit figyelni kell.
az hogy pingeled az ipt az szerintem nem elégséges, hanem a tracertban lévő összes állomást pingetni kellene, mert úgy láthatnád hol van torlódás a hálózatban(aztán majd jól levágnak flooding miatt :D ). ha emlékeim nem csalnak akkor erre egy ideális progi a winmtr.

a teszt elvégzéséhez szükséges legalább 80as iq szint, hogy tudd értelmezni mit látsz. de nyugodtan hívhatod a szolgáltatód is, hiszen ahhoz nincs kritérium ;]

[ Szerkesztve ]

(#27587) Vismajor01 válasza Telda (#27553) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ugye véletlenül sem megy a torrent, miközben játszol?
A torrent és a diablo együtt nem szereti egymást, nagyon nem. Ez bizonos streamekre is igaz.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27588) ReFleXx válasza Cadal (#27453) üzenetére


ReFleXx
addikt

Karma? :) De most komolyan kivártad hogy mikor következik be?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27589) tomazin válasza killerjohn (#27573) üzenetére


tomazin
veterán

akkor jelentkezem, hc-n esik hébehóba értelmes drop. esett egy amu 30% mf és gf-el, elment 3misiért, ami a 10millám mellé igencsak jól jött.

igen, scben nem is erőlködök már, pont emiatt. ott csak az ahban van jó drop, csak azt uncsi egy idő után grindelni :(

Vismajor01: ahh az hogy 5000szállal van terhelve a modem az tuti nem okozhatja az újraindulást. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27590) Gorneck válasza Bronco80 (#27585) üzenetére


Gorneck
titán

TC-t ritkán használom (inkább egyfajta helyezkedős skillé vált :D ), annál már korábban írtam, hogy létezik ilyesmi, azóta cripplingél is tapasztaltam ezt...de ott ugye elég csak egyhelyben állni, hogy aprítson vele az ember.
Tegnap meg bőszen anyáztam is ts-en, hogy mifax van...vicces volt azé... :)

Gorneck#1239

(#27591) ReFleXx válasza davidsito (#27461) üzenetére


ReFleXx
addikt

En használok nati ringet naticsukával barbival a +7% chc es garantalt 12%ms miatt, akkor van ezekszerint más is? :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#27592) F-ECT$ válasza Sirandrish (#27544) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam mondjuk az asszony is beszólna, mert mellettem szokott tévézni :)

Dive ever, work never.

(#27593) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Látom mindenki panaszkodik a droppra... Akkor ezzel most teljesen egyedül vagyok?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27594) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Igen, holnap leszünk 1 évesek ... nem tudom mi fog még történni (talán holnap születik a kis tökös) de leírom ami eddig megtörtént.

Nagyon - nagyon sokat köszönhetek itt néhány fórumtársnak.

Soha, de soha nem értem volna ezt el, ha nem botlok bele ebbe a fórumba. (rég abbahagytam volna a játékot)

Elértem a célomat Para100 és az ÁLOM BARBÁROM!

- czpitti (lélekben, barátságában, itemben támogatott ... istenkirály ember)
- radi8tor1 (figyelmeztetett, állandó segítőkezét nyújtotta minden területen ... istenkirály ember)
- Ad-m (rendkívül pozitívat csalódtam benne, mikor helyrerakta a kis barbáromat és elindított a wízemet az útján)
- Ifju (hasznos barbár tanácsokkal, teszt itemekkel segített)
- Szatesz (hasznos barbár tanácsokkal, gyors vásárlásoknál segített)

és a tik ... akikre nem tudok mondani rossz szót :)

Mindenkinek vannak, holtpontok ... vagy éppen megakadtak, hát veletek sikerült ezeket átvészelnem egész könnyen.

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27595) F-ECT$ válasza davidsito (#27555) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha belép plusz egy ember, akkor a mobok hp-ja nő, de a sebzésük nem. Ergó ha meghal valaki mpl8-on partiban úgy, hogy mindenki az adott mobot üti, akkor soloban is meghalt volna. (Ha egyedül üti az adott mobot, akkor kicsit már a helyzet, de a lényeg, hogy a mobok sebzése nem nő a több partitagtól.)

Dive ever, work never.

(#27596) mikromanus válasza davidsito (#27594) üzenetére


mikromanus
veterán

"akikre nem tudok mondani rossz szót "

Tudtam, hogy valamin elbuknám az ilyen postokban való szereplést. Ez a kényes része.:C

Egyébként meg drakulálok az álombarátodhoz! (még ha DT is) :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27597) radi8tor válasza davidsito (#27594) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pusszancs :)

A gyerek keresztelőre meghívsz? :D

⭐ Stella

(#27598) Cadal válasza ReFleXx (#27588) üzenetére


Cadal
őstag

Nem, csak eszembe jutott a srác és megnéztem mikor telik le pontosan az egy hónap (amit vállalt önkéntesen) Aztán gondoltam megnézem a battletagjét is. Akkor láttam mit történt :)

davidsito: Grat! szép kerek szám. Nekem még kell seggelni mire meglesz. Bár nem célom hamar elérni, mert ahogy II-kobe is írja így már nincs hova fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#27599) F-ECT$ válasza -FreaK- (#27572) üzenetére


F-ECT$
titán

A reactive armor hülyeség, mert minden fagy körülötted. A storm mellé a shocking kell.

Btw a cm buildbe mindenképp befér 1 armor, és van 1 szabad slotod. Oda be lehet tenni a teleportot vagy a magic weapont, vagy valamelyik bubit.

Dive ever, work never.

(#27600) Vismajor01 válasza davidsito (#27594) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ja én is ezért jöttem, jó lett volna az itteniekkel kialakítnai vmi bandát, együtt tolni a runokat, mfelni, xpzni, uj karikat kezdeni, überezni, duelezni, etc
De ez kábé senkivel sem jött össze, van kábé 3 ember ph!ról a flistemen, pedig szórtam mindenhova a btagemet, nem sajnáltam :D És a karim sem annyira benga ^^

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.