Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) .OM. válasza mikromanus (#51997) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szia Mikro,

Mivel tapasztalataim szerint őrült mértékben proccol a robbanás, nagyon is megéri.. :)

ex .Oldman.

(#52002) proci985 válasza Sirandrish (#51982) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ASt se felejtsd el, az base weapon speedre szamolodik. pl emiatt is mentek ra a manticoreos DHk elsore a chc+chd kombora, es csak utanna volt az AS erdekes az 1.1es base weapon speed miatt. ugyanez volt a skornnal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52003) Rossi válasza grex4 (#51970) üzenetére


Rossi
addikt

-15% movement speed-ért cserébe.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52004) killerjohn válasza Sirandrish (#51995) üzenetére


killerjohn
addikt

bizony, mert kommunában vagyunk, testvér! :)

(#52005) Sirandrish válasza killerjohn (#52004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben már megvilágosodtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52006) .OM.


.OM.
aktív tag

Nagyon tetszik ez a skinezés banyával. A lvl 30 Crusader-nek a béna cuccára a már korábban kiütött (kiütéskor unlockolódik a skin) legendary-k skinjét lehet feltenni.
Így nagyon bitang lett, és már nem is gagyi a szárny rajta.. :)

ex .Oldman.

(#52007) grex4 válasza Wolverine (#51972) üzenetére


grex4
aktív tag

Aha, így már más.

Sárpac: :Y Majd rádnézek, mer ez szép teljesítmény.

üdv

(#52008) Zoona válasza mikromanus (#51997) üzenetére


Zoona
aktív tag

Szabad érdeklődnöm miért piros gemet tettél bele? Én crusadernek zöldet raktam, jól csináltam? Melyik érheti meg egy bizonyos szint felett?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#52009) Viper26


Viper26
nagyúr

Bármi jótanács egy kezdő Monknak? :))

Pixel 7 | FR955

(#52010) vendingo


vendingo
veterán

Fegyveren secondary slot helyére lehet likat varázsolni?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#52011) Gorneck válasza vendingo (#52010) üzenetére


Gorneck
titán

:N

Gorneck#1239

(#52012) nightmare13 válasza vendingo (#52010) üzenetére


nightmare13
senior tag

Épp ugyanezen filóztam tegnap, mert valahol a d3 fórumban olyat találtam, hogy fegyveren secondary affix, de ez téves info, primary stat helyett lehet pörgetni sajnos.

MÁS:

Az én DH-m így áll jelenleg. Nem first class, de nem is annyira rossz szerintem. Mivel armory bugos, a fegyveren a hatred regen helyére rakattam a likat mystickel. (Amúgy a fegyver a kovács segédjének hullájából esett ki Act 1-ben :D)

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#52013) Viper26 válasza nightmare13 (#52012) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aztaqrva.. :Y

Ilyen az ha valaki 7/24-ben gémel? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#52014) Cadal válasza vendingo (#52010) üzenetére


Cadal
őstag

Ha a megváltoztatni kívánt stat végén levő kérdőjelre rá klikkelsz akkor meglátod, hogy mik rollolhatnak a meglévő helyett. ha nincs socket, akkor nem is lesz. Amúgy itt egy korábbi leírás: [link]

#52009) Viper26: Ha most kezded a diablot, akkor azt tudom csak mondani, hogy ismerd meg a játékot, fektess bele időt energiát, ha elakadsz, vagy elérsz lvl 60-70 környékére és problémád akad, akkor gyere és segítünk. Célszerű a témával foglalkozó oldalakon egyes összefoglalókat elolvasni. sok infót nyerhetsz belőlük, és nem feltétlen kell itt a fórumon kérdezni, a sokszor elhangzott vagy alapvető kérdésekre nem mindig érkezik válasz

[ Szerkesztve ]

(#52015) Cadal


Cadal
őstag

Érdekes infot találtam. Vannak olyan itemek, amik csak az Adventure Mode-ban szerzett Horadric Cache-ekből pottyanhatnak. [link]
Mondjuk amit nem értek, hogy miért lvl 12-es mind, és hogy miért nincsenek ezek fent a game guide-ban (bár az még nem áll a helyezt magaslatán)

(#52016) Viper26 válasza Cadal (#52014) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ahogy időm engedi majd haladok vele, és köszi az infót. :R

Pixel 7 | FR955

(#52017) Horbal


Horbal
őstag

Nagyon szuper lett a kieg - el voltam kenődva a 2.0 után, hogy semmi upgrade nem jött össze de kieg óta valami baromi fasza az élet.

Mala bácsi is lement szépen T1-en - és megtaláltam az instant menekülős vállast - szégyen vagy nem de a portállal bármikor le tudok falcolni ha gáz lenne :D

[link]

A csant fasza a gemek brutálisak csak gratulálni tudok a bliznek - már csak a profil oldalt kellene összekapniuk :DDD

A dizájn váltás is jópofa mert pl ez a vállas ritka ocsmány alapból de átalakítva remek.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#52018) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Tegnap megöltem Malthaelt, és ezt dobta 70-es verzióban. Van rajta egy affix, hogy bármely támadáskor 25% eséllyel kasztol frozen orbot. A másik affix (This wand finds your death humorous) viszont elég morbid, tekintve, hogy HC a karakter... ;]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#52019) nightmare13 válasza Viper26 (#52013) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ááá, én messze vagyok attól, csak hobbyjátékos :) És ez még nem is számít erősnek! Csak az elmegyeget kategória, Tormenten már helyezkedni is kell vele!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#52020) mikromanus válasza Zoona (#52008) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb fele ennyi sebzésnél néztem. Párezer dam volt az eltérés. A köveknél a smaragd szerintem gyengébben skálázódik a chd-vel magasabb drágakő szinteken, mint a +damos rubin. Majd ellenőrzöm melyik a jobb és ha nagy az eltérés, akkor váltok.Így mindenesetre stabilabb a sebzés. Kevésbé crithez kötött a nagy-bada-bumm. És még kinézetre is erősebb. HúmekkorDPS!!! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52021) Integra


Integra
titán

végre tudtam tegnap 2 órát jászani, indítottam is egy crusadert normal fokozaton a legelejéről. nagyon tetszik, jó ez a karakter :) jók az erőviszonyok, a drop is normálisabb és sokkal jobban lehet haladni, mert nem kell mindig megállni a rengeteg teljesen értelmetlen drop miatt.

ami nem tetszik és számomra érthetetlen is...
mivel már van karaktere az embernek, ezért van pénze és van felszerelése a ládában. miért? miért közös a pénz az összes karakterre és a ruhákra? pont az lenne a lényeg, hogy szeparálva van minden, de így azért belerondítanak a játék élménybe rendesen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52022) killerjohn


killerjohn
addikt

SPOLIER

bruhaha

(#52023) .OM. válasza killerjohn (#52022) üzenetére


.OM.
aktív tag

hogy lehet így moddolni a hud-ot? legális?

ex .Oldman.

(#52024) killerjohn válasza .OM. (#52023) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem legális, mert pofánb@sz a vizinyúl, de tényleg! De ha az nem is, akkor a Blizzard banol majd egyszer érte - tehát eljön a végítélet napja, ettől félned KELL!

[ Szerkesztve ]

(#52025) nofi válasza Integra (#52021) üzenetére


nofi
őstag

Amikor volt AH akkor több értelme volt a pénznek, mert már kezdetben tudtál neki rengeteg cuccot venni, bár a lvl req. miatt azért ez is erősen korlátozta a dolgot. Most igazából mit csinálsz a pénzzel? Vendortól vehetsz pár dolgot, de már az első questnél jobbak fognak esni. Az tény, hogy ha socketes cuccokat találsz akkor gemekkel elég szépen turbózhatod a karit, de szerintem meg is érdemli egy másod-, harmad-, stb. kari, hogy a szintezés gyorsabb legyen. Hidd el, egyszer-kétszer átmész a sztorin, utána már boldogan csatlakoznál lvlboost partyba. Pláne ha egyszer rákapsz a hcra.

A diablo jellemzően endgame játék. Pár végigjátszás után igazából azt is merném mondani, hogy a sztori rész csak az acsik miatt van. Semmi értelme egy kezdő karinak lecraftolnod mindig a legjobb itemeket, úgyis lvl70-től indul az igazi móka és akkor minden nyersanyagra, pénzre szükséged lesz.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#52026) kornel76 válasza .OM. (#52023) üzenetére


kornel76
aktív tag

Veszélyes lehet, ha a HUD-mellet botot is futtatsz... Egyébként KJ már majdnem a kezdetektől csiszolgatja kicsiny programját, lassan jöbb lesz mint maga a játék és a HUD miatt még senkit sem bannoltak szerintem.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#52027) oxox válasza Integra (#52021) üzenetére


oxox
addikt

mint kabal is elmondta, ez azert jo, mert gyorsabb volt egy sokadik karaktert felhuzni...hidd el ha nem vegre jatszol napi ket ora szinten vagy, akkor a karakterek alapsebessegetol hulyet kapsz...nekem pl. a hc paragoRn karakteremnel arra ment el az opcional az osszes pont, hogy a movement speedet feltoltam...az elso elhalalozott (lagg) hc karakteremben 147 ora volt, a masodikkal szerencsere nem kellett ugyanazt a szenvedest vegigtolni, lvl15 korul vettem egy socketes kardot (ezt szerencsere aztoa sem adtam el), beledobtam egy piros kavicsot (szep nagyot), es ket szintel fentebb jatszhatok, lvl 20 korul jott a sisakba a kavics, es akinek van leoric, hellfire gyuruje az meg gyorsabban halad (a crusaderemenek a vegigjatszas soran esett ketto is leoricbol :D , ezzel a kesobbiek is felgyorsitva)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52028) vhunor


vhunor
őstag

Régi vágyam teljesült ezzel a képpel. Még 60-on lőttem, de a Stormshield helyett azóta se esett semmi értelmes :(.

Az új bossok nagyon combosak, torment 1-en az eddigi kettő akivel találkoztam, rendesen megdolgozott a pénzéért.

[ Szerkesztve ]

(#52029) Chiller


Chiller
őstag

Szóval ezért lettek accboundosak a horadric cacheből eső legendaryk.

:(((

Könyörgöm, csak annyit csináljanak már meg, hogy csak legalább klánon belül lehessen tradelni őket.... Vagy ne essen tényleg olyan, ami rohadtul nem nekem való... Már vagy 3 más kasztnak való leg esett (az ötből!!). Azért az a 40% nem túl fényes :W

[ Szerkesztve ]

(#52030) nofi válasza Chiller (#52029) üzenetére


nofi
őstag

Az a baj, hogy ha klánon belül lehetne cserélni, akkor tuti lennének olyan klánok ahová pénzzel lehet csak bekerülni. Nagyon durva előny, ha nem 4 ember lootjából gazdálkodsz, hanem 100+ emberéből. A többség persze nem ezért jár klánozni, de szerintem jópáran ráállnának a nyerészkedésre és ugyanott találjuk magunkat a Diablo2-ben.

Xbox GT: nozsolt

(#52031) tomazin válasza Chiller (#52029) üzenetére


tomazin
veterán

én jónak tartom ezt a dolgot, mert így teljes egészében (de biztos majd valaki mond ellenpéldát) ellehetetlenítették a feketekereskedelmet. (mondjuk a zsákokat pont el lehet "adni" $-ért)
Mellesleg ahogy néztem a crafthoz erősen kell az alapanyag, so nem olyan nagyon baj az, ha brim (nem tudom mi a 70es megfelelője) lesz belőle.

(#52032) Zan válasza Chiller (#52029) üzenetére


Zan
aktív tag

Döbbenetes, hogy vannak olyan emberek, akik mindig a sz*rt találják meg úgy igazán a játékban! Rohadásig dobja a game a smart droppokat, miért kell még? Egyből a legbadassebb legend a karodba és még ráadásul a te ÉPPEN JÁTSZOTT kasztodhoz illő legyen? Igen, a nagybetűs rész a lényeg: mind Neked való, csak sarkall arra a játék, hogy ne csak egy karival toljad. Nincs ebben semmi rossz...szerintem. Vagy javítsatok ki, ha tévednék!

Minél jobb, annál jobb!

(#52033) szallasi007


szallasi007
őstag

Szerintem a klánon belüli item tradet elég hamar berakják, mert ebben a formában a klánosdinak semmi értelme vagy vmi durva 4v4 rendszert fognak bevezetni és rangsort csapnak a klánok mellé?

(#52034) Pho3bus válasza Chiller (#52029) üzenetére


Pho3bus
tag

Személy szerint én is örülök annak, hogy majdnem minden account bound lett. Igaz van olyan pillanat, amikor nekem is jól jönne az AH... De ha jobban belegondolsz, így legalább megmarad az az élvezet (szenvedés), hogy magadnak farmolhatod a dolgokat. Leginkább aminek örülök, amit tegnap is írt valaki, hogy a KingKongor féle emberkék még a mai napig is szenvednek a T1-el, holott régebben 1 nap alatt olyan geart "farmoltak" (euróból) persze, amivel már egyből legmagasabb szinten haladtak... Persze ez mindaddig nem gond, ameddig nem társul mellé egy lenézés is a többiek irányába. Aki játszik az haladhat most is. Én amióta megvan a játék nagyjából ~10-12 órát öltem bele és jelenleg itt tartok. Nem egy húdemilyencsúcs karakter, de élvezetes a játék vele és nekem pl ez fontosabb, mintha AH-ból "farmoltam" volna mindent.

(#52035) flash-


flash-
veterán

azt szeretném kérdezni hogy a kiegészítőben való craftoláshoz is kell a common debris, Iridescent Tear hozzávaló?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#52036) Zan válasza Pho3bus (#52034) üzenetére


Zan
aktív tag

+1

Teljesen egyetértek veled. Kongorka pedig szop*k, most kiderül, hogy mennyire skilled játékos igazán! ;]

Más:

1. Vannak olyan cuccaim, amihez még a régi, 60-as materialsok kellene, hogy upgradeljem, meg a Backsmith-nek is vannak olyan cuccai, amit csak azokkal tudnék lekraftolni. Ezeket hol tudom kifarmolni egy LVL 70-es karival?

2. Most mi a helyzet azokkal a haverjaimmal, akik még nem vették meg (vagy nem is akarják megvenni) a kieget, de szeretnék velük játszani? Ők ugyebár 60-asok, én meg 70-es cuccban ott fogok virítani mellettük és a mobok az ő szintjükhöz igazodnak, így én leszek nagyon OP, vagy az én szintemet követik, így ő neki lesz játszhatatlanul nehéz? Vagy valami köztes megoldás is van :F

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#52037) CactuS válasza killerjohn (#52024) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Addig fested az ördögöt a falra, amíg egyszer egy ráérő emberke tényleg megcsinálja a Blizznél. :)

Zan: Hogy bírjátok az az embert nézni? A kieg előtt eltévedtem a twitch-re, többek közt az ő channeljére is, de eskü 1 perc után már elfogott az érzés, hogy szívlapáttal kéne megigazítani a séróját...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52038) Pho3bus válasza flash- (#52035) üzenetére


Pho3bus
tag

Nem. Ha módosítani (enchant) szeretnél 60-as itemet, ahhoz a tear viszont kelleni fog.

CactuS: Én nem nézem. Régebben néztem Én is, de azóta nagyon elszállt magától, pedig sehol sem tartana a "community" nélkül, aki a se**e alá tol mindent... Majmolja csak a többieket, ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

(#52039) tomazin válasza szallasi007 (#52033) üzenetére


tomazin
veterán

Hát ez így szvsz nagyon nem igaz. Én nagyon örültem a klánnak, mert ismerősök között alig van pár aki hc-zik, így meg majdnem mindig van valaki és nem kell publicon játszani.

(#52040) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Egy dolgot nem értek a stmart drop rendszerben: a followernek nem esik semmi, ha épp olyat viszel magaddal ami más main statot használ mint te. Ilyenkor csak a craft marad mint lehetőség?

Tegnap esett egy Legendary scoundrel token (át is váltottam rá templar-ról) amin egy érdekes stat volt: az összes képességét használhatja, nem kell választani mindig kettő közül. Jó lenne ilyen a templarhoz is..

(#52041) killerjohn válasza CactuS (#52037) üzenetére


killerjohn
addikt

akkor az önarckép? :F

(#52042) Chiller válasza Zan (#52032) üzenetére


Chiller
őstag

Nem tudom vettél-e mostanában shardból egykezes fegyvereket, ott aztán igazán durva ez a "smart drop".

De persze elismerem, én vagyok a hülye, hogy csak 1 kaszttal tolom a játékot, mert a többi nem jön be, sajnálom. :B (nem szarkazmus)
Valószínűleg (biztos) én vagyok a kisebbség, de hát ez van.

@kabalthenbk: akkor csak azzal lehessen cserélni, akikkel a bounty meg lett csinálva, nekem már az is elég lenne. És így az is elkerülhető lenne, hogy mindenki betáraz 100 zacsit, aztán egyszerre nyitunk annak 300-at, aki fizet. Még azt is lehetne, hogy a zacsik is időlimitesek lennének, 2 óra alatt nem sok bountyt lehet megcsinálni azért, szóval nem lehet sokat betárazni.
Lennének ötleteim, na :K

[ Szerkesztve ]

(#52043) nofi válasza Chiller (#52042) üzenetére


nofi
őstag

Lehet nem jól értem, de akivel bountyzol az csapattag, tehát természetesen cserélhettek utána.

-FreaK-
Smart drop ide vagy oda esik mindenkinek cucc, csak számodra több, mint más kasztnak, illetve a bossos legendaryk főleg neked esnek.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#52044) Chiller válasza nofi (#52043) üzenetére


Chiller
őstag

Hát nem tudom, tegnap az történt például, hogy négyen csináltunk egy bountyt, ugye mindenki kapott 1-1 zacsit, mindenki kibontotta a sajátját, és én kaptam egy fullos STR-es amulettet, amit nem tudtam senkinek sem átadni, pedig lett volna rá jelentkező :K (wizard vagyok, ezen kívül egy WD van és ennyi).

(#52045) Blizz


Blizz
őstag

HC T1-en levertük malthealt.. Nem mondom eléggé be voltam sz*rva, pulzusom az egekbe szökött.. :D Ha nem használom a relentless-t meg is haltam volna. Szerencsére a csapat erős volt.

No mistakes, just happy little accidents

(#52046) Cadal válasza Blizz (#52045) üzenetére


Cadal
őstag

Grat, nem semmi HC-n T1-en. Tegnap én SC-ban T1-en kb. 3x meghaltam mire lenyomták a csapattársaim. Sokszor csak lestem, hogy ez meg mi volt.. :D Tényleg ilyen esetekben, még ha spoiler is célszerű megnézni videókat, hogy mire számítson az ember?

ja mondjuk fél milla HP-vel és kb 10 millió tocsnesszel .. oké HC oda kell a túlbiztosítás.. és mit dobott? nincs rajtad túl sok legedary.

[ Szerkesztve ]

(#52047) khirill válasza Blizz (#52045) üzenetére


khirill
aktív tag

az igen... gratu... sc T1 tegnap nekem is megvolt... de én estem-keltem... végül haverek ütötték le, amíg én heverésztem... :\

ratabyzou

(#52048) sittes79


sittes79
addikt

Ha resetelem a quest-et akkor is garantált a drop malternél? Illetve minden karakternél garantált?

Köszi

(#52049) Devoured válasza Blizz (#52045) üzenetére


Devoured
tag

beírnál körülbelüli damage/toughness/healing számokat, hogy milyen karakterekkel csináltátok meg ezt így?

mi még nem mentünk HC közelébe, egyelőre SC-n akarjuk kitapasztalni a játékot, de jó lenne tudni nagyjából, hogy mi az ami már elég lehet Malthael ellen HC-n

[ Szerkesztve ]

(#52050) Cadal válasza Devoured (#52049) üzenetére


Cadal
őstag

első hsz-ben/összefoglalóban ott a karakterjének a linkje. sajna nem nagyon működik az armory így a mystices enchantok nem látszódnak.

#52048) sittes79: Igen, reset után fix a leg drop. Malter ezen felröhögtem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.