Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#28600) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne adj tippeket. Így is marha drágák a cuccok. :W

⭐ Stella

(#28602) mikromanus


mikromanus
veterán

Ezmárdegáz. Minimum körül mozog a RMAH gold ár gondolom. Feketén 1 milliárd 19,04 ojró. 5-6 Ft egymilla gold?

Meg jó ideje eltűntek a kiemelkedő reflect értékű itemek is. Bezúzás miatt, avgy valaki bespájzolt? Nincs se 5000 dam feletti armor, se 3700 feletti vállas. Nekem van 2-3 3800 feletti vállas, meg 2-3 5200 feletti armor. Biztos ami biztos... Most szart se ér valószínüleg, de később igazi kincs lesz (remélem). Meg nincs is sehol a piacon hasonló. Nagyon egyedi anyagom van. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28603) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#28602) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az nem lehet, hogy valaki kivasarolta, teszem azt a meglevo 5 darabot, 5Y penzert, aztan visszacsorgatja egyesevel 2-3Y penzert?

na varj, akkor te vagy ez a spekulans :DDD megdobalunk mokusokkal!

@ azota se volt idom bejelentkezni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28604) Assdak válasza mikromanus (#28602) üzenetére


Assdak
őstag

Hol 19 eur 1 mrd?

(#28605) radi8tor válasza Assdak (#28604) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kínában.

⭐ Stella

(#28606) Blizz


Blizz
őstag

Ennyi Ennyi armor elég is lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#28607) granini válasza Drizzt (#28599) üzenetére


granini
őstag

Ez ugye csak valami fun build..? 82% dmg reduction melle 36K DPS.. :D
Ez az alltok egymassal szemben es nezitek egymast nagyon sokaig szitu.. Mob nem ut le teged de meg ot.. hentelni vagy ismerkedni jarsz Festering Woods-ba..? :C

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28608) Assdak válasza radi8tor (#28605) üzenetére


Assdak
őstag

Ha van link privátba jöhet.

(#28609) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Egyszer majd ez is megjelenik.. Volt TQ-esek csinálják.. 1 hete van kipróbálható alpha..
De ez csak infóként : )

[link]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28610) radi8tor válasza Kicsimix (#28609) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezért nem vagy online? :D

⭐ Stella

(#28611) Kicsimix válasza radi8tor (#28610) üzenetére


Kicsimix
őstag

Áhh : ) Megy dió minden nap estefele csak nem láthatod mert nem lépsz be :P

Ezt meg most találtam.. Néha ránézek az oldalukra : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28612) mikromanus válasza Blizz (#28606) üzenetére


mikromanus
veterán

Kevés. Nekem amikor komolyan vettem volt 15k feletti is harci fokozaton. Leap mellett meg 44k :D

(#28604) Assdak
In Black Market ;)
(Igen, a magyar feketézőknek ennyiért is megéri futtatni a diablot)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28613) Sirandrish válasza Kicsimix (#28609) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Volt TQ-esek csinálják"

Le se tagadhatnák..
A Skillfa szinte ugyanaz csak elborították 90fokot..
A karakterlapot szerintem csak szimplán átemelték ahogy így elnézem, és még folytathatnám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28614) Assdak válasza mikromanus (#28612) üzenetére


Assdak
őstag

Az óké, hogy feketén ennyi, de adjatok linket hogy hol. Mert én még 23 euró alatt nem láttam.

(#28615) Kicsimix válasza Sirandrish (#28613) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jó jó de annó szerettük : ) Lehet még jó lesz...

Előzőt már nem tudtam szerkeszteni de egy kicsit jobb minőségű vidik :[link]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28616) Sirandrish válasza Kicsimix (#28615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Imádtuk!!!
TQ szerintem a D2-t is körbehugyozta kb mindenben..
Nem is ezért mondtam, csak megjegyeztem hogy ami ebből a videóból lejön az nem tartalmaz annyi újítást mint amennyit ennyi idő után elvárnánk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28617) mikromanus válasza Assdak (#28614) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor azok nagyon nem naprakészek. A RMAH-ban 0,25 és 0,28 közt van valahol a tízmilla. Ebből ha Paypalra utal, akkor mennyit kap? Ennek a 70%-át? Az 19,6 ojró. Ami ennél többért kínálja feketén, az át akar ejteni.
Ugyanott néztem ahol korábban is, csak ez itt nem téma, ugyi? Még jön az admin és szétcsap a fülek közt :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28618) buherka válasza Pekkk (#28590) üzenetére


buherka
addikt

Azért arra kíváncsi lettem volna, ha te kaparintod meg ennyiért, akkor valószínű az lett volna az elsődleges dolgod hogy használjad. :B Biztos nem raktad volna fel a d2jsp-re...ugye, hogy kaszálj egy baromi nagyot.

Aki egy ilyen motyót megszerez, az szinte 1000% hogy nem fogja használni, a haszon mindig is nagyobb úr lesz, mint a saját fejlődés. Ez genetikailag már belénk van kódolva.

Nincs ebben semmi AH hiénázás. Élelmes volt ennyi. Nem kell irigykedni, nem kell senkit utálni ezért. Jó időben volt jó helyen.
A tipikus magyar mentalitás tükörképe vagy... ne haragudj, egyszerre vagy irigy és kárörvendő. :(

Én is szoktam így cuccot kivenni, nemrég valaki egy elég fullos IK kesztyűt berakott 3.333.333-ért...kivettem, majd beraktam 500M-ba. Estére elvitték. Ennyi. Szemét vagyok?

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28619) radi8tor válasza buherka (#28618) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért mondod ezt. Én szívesen adtam volna érte 2Mrd-ot, de 22Mrd nem ér meg semmi.

⭐ Stella

(#28620) Kicsimix válasza Rayner (#28592) üzenetére


Kicsimix
őstag

A GAH 2mrd-os limitjét nem törölhetik el nem növelhetik meg mert akkor szélesebb lenne a skála az árazáshoz és felmenne a leggagyibb cuccok ára is. Így is sok embernek megfizethetetlenek még a pár száz millás cuccok is.. Ha a legjobb cuccokat felraknák mondjuk 5 mrd-ra AH-ban akkor ahhoz áraznák a rosszabb cuccokat is így minden drágulna... Tehát ezt a limitet nem vehetik ki a gyengébb felhasználókra való tekintettel elvből.

Csak így utólag..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28621) F-ECT$ válasza radi8tor (#28619) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem az a kérdés, hogy megéri-e, hanem hogy megveszik-e :K

Dive ever, work never.

(#28622) mephi666 válasza Kicsimix (#28620) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott szállt el az egész, hogy a plvl ad masszívan gf-et is... elég lett volna pusztán az mf, gf-re pedig öltözködés adjon csak és kész... egyre több pénzt hoznak a botok a rendszerbe és elképesztő mértékű az arany elértéktelenedése :U ez meg húzza azt, hogy vannak a cuccaimnál kicsivel rosszabbak pármilláért, ami pedig upgrade lenne, az ott indul, hogy párszáz milla

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28623) Drizzt válasza granini (#28607) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Valami nem stimmel akkor... 175K a DPS(+ 12% Fot Inna sapibol). A Sun keepert addig nyomom, amig el nem erem a full MF-et nelkule, szoval a hatralevo parakig, de lehet hamarabb megvalok tole megint. Viszont az a gond, hogy igy latvanyosan jobb a drop. Single MP6-7-eket tolok ACT1 / Festeringben foleg.

I am having fun staying poor.

(#28624) Rayner válasza Kicsimix (#28620) üzenetére


Rayner
őstag

Akkor nem értetted amit írtam... a blizz álláspontja az volt, hogy nem tesz különbséget a 2 AH között, tehát opcionálisan működik az RMAH NEM KÖTELEZŐ!!! eddig a top cuccok ki elérhetőek voltak gold alapon (hivatalos keretek között ha úgynézzük) most pedig eltüntek, tehát nézd meg a 6chc-s mempo már nem elérhető GAHban, ha igen akkor kiváncsi vagyok vagy-e olyan gyors hogy kivedd BO-val... ergo ha most akarsz akkor igenis fizetned kell érte, amit anno nem egy közleményben cáfolt, hogy ilyen nincs... erre próbáltam rávilágítani. Akkor hangoztatta a blizz, hogy ez nem fordulhat elő.

(#28625) mikromanus válasza Kicsimix (#28620) üzenetére


mikromanus
veterán

Fuss neki még egyszer! Leggagyibb cuccok = párszáz millás cuccok? Hol élsz te? Ha meg ennél gyengébb árazásúakra gondoltál, akkor meg miért lenne drágább? Azért gyengébb és olcsóbb, mert az előfordulása gyakoribb vagy/és mert kisebb rá a kereslet. Ha növekszik a max limit, attól még sem az igények nem lesznek nagyobbak, se a dropjuk nem esik vissza. Az ármódosulás csak a legjobb itemeket érintené, amik 2 milliárdért vagy ahhoz közel vannak berakva. Meg amik így se, mert ennél is többet érnek (valakinek tuti). Egy részük visszaköltözne a RMAh-ból vagy az "alternatív piacokról".

(#28624) Rayner
a legjobb itemek beszerzése nem elvárás. Enélkül is jól runolható minden. Nem a "diszkrimináció" a gond, hanem hogy az ésszerűtlen korlátozás miatt a kereskedelem legnagyobb aranyforgalmat lebonyolító része kikerül a szabályozott piacról és vagy feketén megy el az AH-t megkerülve vagy csak pénzért lehet beszerezni. Ha meg pénzt adsz ki, akkor minek fizetnél 15-30%-kal többet?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28626) proci985 válasza F-ECT$ (#28621) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jó hát biztos van olyan, akinek már csak ez előrelépés.

egyébként nat gyűrű szvsz még mindig nem akkora durranás DHnak, egy wailing host/unity gyengébb damban, de ott a 3-4% vs elite. akkor lehet érdekes, ha csak két cuccot használ az ember, de csizmánál nagyon nincs jobb (melee damred), vérten meg ott a spike trap bonus.

inna vért + gatya / nat cipő + gyűrű talán, de a WH alapvetően védelmi szempontból bukó, magas mpre meg EHP kell.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28627) Kicsimix válasza mikromanus (#28625) üzenetére


Kicsimix
őstag

mikroka... Valami félresiklott az értelmezésben : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28628) mikromanus válasza Kicsimix (#28627) üzenetére


mikromanus
veterán

Kétlem:
"Ha a legjobb cuccokat felraknák mondjuk 5 mrd-ra AH-ban akkor ahhoz áraznák a rosszabb cuccokat is így minden drágulna... "

ez nettó és bruttó szinten is hülyeség. Az olcsóbb cuccok azért olcsók mert annyiért tudják csak eladni őket. Ha felmegy a max kérhető ár, akkor sincs ezeken semmi ármozgás. Max azoknál akik túlárazzák a szarjaikat,d e arról majd leszoknak pár hét alatt. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28629) granini válasza Drizzt (#28623) üzenetére


granini
őstag

Bocsi a fun buildet nem a te uzenetedre kuldtem hanem amit Blizz belinkelt screenshot-ot :)

A te monkod megneztem es tok rendben van. En a patch ota nem gyurok mar kulon MF-re, szerintem eleg amit a plvl meg a valor meg a party ad plusszban. Vannak jo MF-es cuccaim de nyilvanvalo DPS csokkenest eredmenyeznek igy mar nem hasznalom oket. A templaromra tettem csomo MF-et, tudom csak a toredeke ervenyesul, nem 1:1-ben, de valamit hoz..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28630) Gorneck válasza buherka (#28618) üzenetére


Gorneck
titán

Én használnám...csak rosszkor rossz helyen voltam... :D

Gorneck#1239

(#28631) quex válasza Kicsimix (#28620) üzenetére


quex
tag

Nincs igazad, mert akik tudnak a RMAH-zni, azok átviszik oda a drágább cuccokat, így a gold AH-ban csak a selejt skálázódik 2 B-ig. Ha a RMAH-t is korlátoznák, akkor lenne az, amit írsz. Akkor is lenne kibúvó, a fekete piac, de abban már jóval kevesebben vennének részt, mert kockázatosabb, mint játékon belül átpakolni a holmit.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28632) tomazin válasza Kicsimix (#28620) üzenetére


tomazin
veterán

szerintem attól nem lesz valami drágább, mert mást drágábban lehet adni (azaz pontosabban árában lehet adni).
a 100k-s item ugyanúgy 100k-t fog érni, mivel senkinek nem kell, így ha berakod 2m-ért nem fog elmenni.

(#28633) granini


granini
őstag

Lehet szidni a Blizardot, de egyszeruen van olyan amit nem lehet kontrollalni. En az RMAH-t nem rovom fel nekik, ertelemszeru hogy akarnak meg penzt csinalni az jatek eladasi aran felul is. Ez meg mindig jobb mintha a D3 is havi fizetos account lenne mint a WoW. RMAH nelkul nincs eur alapu cserebere es nincs plussz bevetel. Pont.

Masik dolog. Amig 2 tetszoleges user trade ablakban egymas kozott limit nelkul cserelhet itemet itemre vagy itemet goldra addig nincs mit csodalkozni. Mindig is lesznek olyanok akik siman fizetnek cashben vagy atutalassal 1-1 top itemert, es ez nyilvan nem kerul be a rendszerbe. Gold eladasa jatekon belul ugyanez. Ezt a Blizzart nem tudja kontrollalni, csak ha letiltja a tradet.

Szerintem egyebkent viszonylag jol lottek be az aranyokat. Aki megengedheti maganak miert ne fizethetne 2-3-5-10 eurot egy jo cuccert vagy vehetne goldot RMAH-ban.. Ez eleg olcso hobbi szerintem, szarunk el penzt annyi minden hulyesegre.. most hadd ne hasonlitsam 1 doboz cigi arahoz.. :)

50-250 eurot adni top cuccert szerintem mar durva tulzas, de nekem nem is tellik ra, akinek meg igen attol nem sajnalom. Van 6-7 emberek akikkel egyutt jatszom, es full hidegen hagy hogy milyen cucc van europa top DH-jan, es hogy azt farmolta a tulaj vagy arany VISA-val fizetett erte :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28634) granini


granini
őstag

A masik dolog ami ebresztett bennem gondolatokat az az arazas, amiro litt szo van. Hogy mennyiert is kerul be egy item AH-ba.. Ha van 15 Echoing Fury ami 350 millat er, es van ket huje aki butan alul arazta a sajatjat es betette 50 millaert ugyanolyan jo rollal, akokr az enyemet mennyiert tegyem ki..? 50 felett nem az enyimet veszik meg. innetol buktam 300-at.
(egyebkent a helyes valasz az hogy megveszem mindkettot 50-ert es kirakom a sajatommal egyutt 340-ert ;] )

Vagy pl amikor nincs osszehasonlitasi alap. Volt olyan amuletem amiben volt 5 jo sor meg 40 MF. Az 5 sorra volt talalatom, viszonylag nagy szorassal, de MF-es item nem volt AHban, nincs mihez beloni az arat. Most vajon mennyit er a +40 MF valakinek? Semmit..? Vagy pont akad egy olyan mint Drizzt aki hajlando lenne tobbet fizetni plusz MF-ert mert epp ez illik bele a max MF buildjebe.. Rakas ilyen kerdest tettem mar fel, fileg magamnak :B 12% spike trap es +8 discipline a jobb 30 millaert vagy 14% masox spk trap es csak 5 max disc legyen rajta 40 millaert..? egyik sebez masik eletet ment :-) es masr el is telt 45 perc az AH elott ulve :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28635) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ennyire nehéz magas dex/vit vállast craftolni? :F [link]

(#28636) mikromanus válasza Pekkk (#28635) üzenetére


mikromanus
veterán

Igen, mert az egyik mindenképp maxos roll lesz így. Csak str-vita kombós vita vállason gyakoribb a 200-200. Ha viszont 190-195-re rakod az egyik statot a másikat meg mondjuk 300-ra, akkor eléggé feldúsul a mezőny.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28637) radi8tor válasza Pekkk (#28635) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nehéz bizony. 50 után feladtam. (tudom túl korán)

Thrawn-nak köszi a levelinget. Már van két DH karakterem. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28638) quex válasza mikromanus (#28628) üzenetére


quex
tag

Nem értetted meg Kicsimix-et. Szerintem ezt mondja:

Ha 2B-ért rosszat is kapsz, meg jót is, akkor nyilván a jót veszed meg. Ha el akarod adni a rosszat, akkor csökkented az árát. Ha felemelik 5 B-re a korlátot, akkor a jó cuccok felmennek 5 b-re, de azt már nem tudod megvenni, akkor megveszed 3 B-ért a rossz cuccot. Így emelkedik a felső korlát növelésével a gyengébb cuccok ára.

(De ez nincs így, mivel nem zárt a gold ah, hanem kijátszható a 2B-s korlát a RMAH-n keresztül.)

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28639) Gorneck válasza Pekkk (#28635) üzenetére


Gorneck
titán

Igen. Nagyon nehéz...ezért vettem inkább egy VileWardot...

Gorneck#1239

(#28640) mikromanus válasza quex (#28638) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem nem értettem félre. Szar most sem megy százmillákért. Kétmilliárdért meg még annyira sem .Ami most tuti vétel kettőmilliárdért, azt megveszik és eladják drágábban kb azonnal. Az marad AH-ban ennyiért ami nem kiemelkedően jó üzlet, vagy épp annyit ér amennyit kérnek érte. A szar szar marad. Rakhatod te 1, vagy 5 milliárdért is ha a kutyának se kell, vagy ér max 20 misit. (mellesleg a 20 misis itemek se szarok már).

"azt már nem tudod megvenni, akkor megveszed 3 B-ért a rossz cuccot."
Anyniért veszed meg amennyiért neked megéri. Ha nem egyezik a véleményetek az eladóval és magas neked az ár, akkoe nincs üzlet. Ez van. Ha meg szart veszel 3 milliárdért, akkor hülye vagy. Ez a satnya goldárak mellett is 17-18k forintnyi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28641) Kicsimix válasza mikromanus (#28625) üzenetére


Kicsimix
őstag

Na visszatérve...Szerintem ez téves elgondolás...

Most is találni "legjobb" itemeket AH-ban csak nem sokáig állnak bent 2mrd-ért mert kivásárolják és átrakják őket RMAH-ba. (Erről itt is tudnának nyilatkozni páran..) Ha kitolják a sávot fokozatosan újra árazódna az ah.

Ha 5 milliárdért lehetne berakni "legjobb" itemeket akkor annyiért is kerülne be. Ami mondjuk azonos de 1 main stat-al rosszabb azt egyből alá áraznák ami pedig annál rosszabb azt pedig az alá.Így folyamatosan átárazódna az ah. Hülyeség ,hogy a helyén maradnának az árak ez egyszerűen lehetetlen.Hiába kicsi a kereslet azokra az itemekre amitől rogyásig van az ah akkor is újra árazódnának a dolgok a legjobbaktól lefele. És a legjobbak-ért a legjobb árat kérik el nyilván.A legalja amiből a legtöbb van az lehet a helyén maradna de ami annál jobb az egy magasabb árcetlit kapna. Ami 100m volt az már lehet 200m lenne miután átrendeződött minden.. Aki most nem tud megvenni egy 100m-os cuccot akkor pláne nem tudna..

Ha 5 mrd lenne a limit lehet akkor sem kerülnének be a 6 chc-s mempo-k mert rmah-ban úgy is többet érne hiszen a felbukkanásuk ritka mint a fehér holló.De ha mégis bekerülne 1 DB akkor a mostani ritkán bekerülő 5.5 chc-s mempókat amik 1.5-2mrd között azért néha előfordulnak már ennyiért nem kapnád meg mivel a 6-os alá beáraznák...Látnál rajta egy 4.5 mrd-os árcédulát : )

Bla bla bla... De valószínűleg a Blizz csak szimplán hülye és azért nem tolja ki a limitet tudom : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28642) Sárpac válasza Kicsimix (#28641) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A limitete azért nem tolja ki, mert rmaht akarja így pörgetni, olcsó gold felnyomja az árakat ahban, a sok bot lenyomja a gold árat, de viszont felpörgeti cserébe az rmaht! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28643) Kicsimix válasza tomazin (#28632) üzenetére


Kicsimix
őstag

A 100k-s item a helyén maradna ebben egyet értünk : )

Csak látni kell azt is ,hogy részben azért van belőlük annyi mert már kinőtte a legtöbb karakter és nem veszik jobbakra van szükség és sok esik belőlük stb.. A probléma sok embernél az 50m+-os itemeknél kezdődik.. És ezek is ma már csak közép alja kategória. Ha a jó kategóriába keresel cuccokat akkor az több száz milliótól milliárdig terjed. Ezeknél már kizárt lenne ,hogy ne árazódjanak újra egy nagyobb sávon. :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28644) mephi666 válasza Sárpac (#28642) üzenetére


mephi666
nagyúr

felpörgeti? :Y január óta kevesebbet árultam rmah-ból, mint előtte 1 átlag hónapban... :DDD addig a középszerű, de használható cuccok el-elmentek, de most pl szép statos-chc-s lacuni-t sem bírok elpasszolni már hetek óta...

lehet, hogy a topitemek elmennek 250eur-ért szépen, de azok régen is pörögtek (és 1200óra alatt nem találtam magamtól ilyet)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28645) mikromanus válasza Kicsimix (#28641) üzenetére


mikromanus
veterán

A lényeg:
kivásárolják az alulárazottat... bla-bla .. berakják reális áron (RMAH, vagy több goldért külső helyre).. bla-bla... Ha a max ár nő, akkor nem alulárazva kerül be vagy AH-ban flippelik ... bla-bla... nem tduok hiénázni...bla-bla. De szar lesz... bla-bla...

A valóság: a legjobbak amikre hivatkozol, azok nem reális, hanem alulárazottan vannak bent. Kivásárolják és berakják annyiért amennyiért megveszik (gold AH-n kívül, vagy több euró). Ha kellően magas a limit, akkor nem lesz alulárazott item bent. vagy nem sokáig (az 5 milliárd limit is komolytalan úgy tűnik. Ha már limit akkor legyen 1000 milliárd. Egy darabig elég lesz). Ami meg túlárazott az bent is fog megrohadni. Ez van. Miért lenne ez rossz? Egyébként az ilyen korlátozások amúg yis baromságok. Arra jó, hogy elsikálják a blizznél a hanyag munkájuk káros hatását. Azaz:
- nem tudnák jól kezelni a magasabb korlátot, vagy a "korlátlan" árazást (lásd gold dupe előző patchnál)
- nem tudják vagy nem akarják szűrni a botokat
- nem megoldott a gold kivonása a rendszerből
- max akkor dolgoznak ha túl sokat "lopnak" tőlük, vagy ha nagyon kilóg a lóláb.

(#28643) Kicsimix
Sznoooob :DDD (50 milla gold? A legalja a felhazsnálóknak? Szép kis alak vagy te)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28646) Edge válasza Pekkk (#28590) üzenetére


Edge
veterán

Sztem nem kell sajnálni ugyanis biztos örült neki hogy elment vmi 2b-ért.
Mert ezeket amikről mi most beszélgetünk csak egy réteg tudja, gondolj bele esik vmi ami ér mondjuk 20b-t és az egyszeri casual megnézi ahban és felkiállt juhé ez biza 2b!!!(hisz ott az a max., így abban gondolkodik) be is teszi annyiért, hamar el is viszi vki. Örült mint atom, közbe fingja sincs arról, hogy 10x annyit ér. De nem is baj, hisz sztem elégedett marad.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28647) radi8tor válasza mephi666 (#28644) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom mennyire lehet pörgetni RMAH-t úgy, hogy a játékos szám vissza esett kb felére 1 év alatt. Vagy még ki tudja mennyire.

⭐ Stella

(#28648) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#28645) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondom kell az a plusz egy nulla az RMAH limiten is :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28649) mephi666 válasza radi8tor (#28647) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, és főleg szerintem a hc-réteg maradt, akiknek nem jelentenek upgrade-et a kisebb cuccok, viszont a nagyon jókért vagyonokat is képesek adni... :K megnézném, hogy a botolók mennyire nyomják még, mert lassan annyira lemegy az arany ára, hogy a gép által elfogyasztott áramot sem termelik ki :DDD

elmúlt hetekben kb max 1-2 rövid kört nyomtam naponta, csak ah-val szórakoztam 5perceket... jól lekötött a játék eddig, csak hiányzik, hogy időnként bővüljön a tartalom... meg az 1.0.8-ra beígért item-upgrade sincs még, ami felpezsdíthetné (az, hogy pl lowlevel legendből is eshessen a monsternek megfelelő szintű roll)

#28650: ahhoz képest, hogy nyáron még 1-2millákat sikerült folyamatosan eladnom 0.25eur/100k váltószám mellett........ :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28650) mikromanus válasza mephi666 (#28649) üzenetére


mikromanus
veterán

Ne aggódj! 10 ojró/1 milliárd goldig simán megéri nekik szerintem. Ebben meg van még 1-2 hónap (talán) :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.