Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) reelc


reelc
veterán

A BlizzCont is online rendezik meg, de nem 2020-ban

Ez befog jönni a Blizznek.
Olcsóbb, mint eddig.
Nem lesznek kínos kérdések.
Sem tüntetés.
Nyugis Blizzcon lesz. :D

(#112002) Csokishurka válasza proci985 (#111999) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát az icy veins alapján néztem meg a rhyker vidi.
Ez van eddig:
[link]

De kérnék egy kis megerősítést, ugy kell hogy betolom a spin to wint, aztán strafe közben lövök néha egy egy hunerinag arrowot, hogy momentum fent legyen lehetőleg minél magasabb stacken, ugye?

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112003) proci985 válasza Csokishurka (#112002) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

[link] probald ki ezt a varianst, esetleg a fortress ballistaval valla helyett.

plusz lassan at kene forgatnod, ha nem nagyon friss a kari. kb nulla area damage, tippre nincs meg a 33.3%mas CDR breakpointod, nincs cold% damod. area damage minel tobb, annal jobb jellemzoen ilyen 170-180 korul megcelozhato.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112004) Csokishurka válasza proci985 (#112003) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oszinten csak az ancient cuccokat szoktam jobban reforgolni meg encsazni.
Reforgra marha sok alapanyag kell sajnos. Gondolooztam hogy egy par orat csak bounty meg nepha rift aztan mindent reforgolni.
De meg eleg friss, ma lett meg ez a szett. Meg szoknom kell a playstylet. De jah eleg kemeny amugy.
A 90es griftek mennek könnyen lehet raallok azokra, de primal meg mutatóba se lattam. Meg a gemek is low levelek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112005) DjDanee87 válasza Csokishurka (#112004) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sokkal többet számít az, hogy a megfelelő statok legyenek egy adott itemen, mint az hogy ancient vagy primal legyen. Igen az ancienten több stat lehet, de mire mész +90 dex-el ha közben life/sec van az adott kesztyűn 10% crit helyett (csak egy általános példa).
A mysticnél pörgetés nagyon olcsó, ha nem is maxra pörgetni az adott itemet de legalább a megfelelő statot átforgatni mindig érdemes.

(#112006) proci985 válasza Csokishurka (#112004) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nezd meg amit linkeltem karit, egy kezben primal fegyver, masikban meg normal :DDD. ugy, hogy dawnbol eddig 50bol ez volt a legjobb ugy, hogy 4 ancit is betortem. meg volt meg egy hasonlo ADvel csak azzal nem jott ki a breakpoint.

bracerbol is tul vagyok negy betort ancin. amuletbol olyan 20 ess es 50 flavor of timebol volt ez eddig a legjobb.

ja ez ebben a formaban 119et letolta es meg boven nincs a hataran.

eszedbe ne jusson mindent reforgeolni, az draga. reforge csak arra, ami a legnehezebben esik ki. ez a flavor of time / ess (a tied kb instant kuka), a Dawn (63-64 alatt kb minden kuka), esetleg az ov, aztan utana mehet megprobalni AD / CHC / CHD / soc / (res / LoK) ancient F/Rt szerezni, amihez megint sok sikert. vert sima bloodshard.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112007) reelc válasza Csokishurka (#112004) üzenetére


reelc
veterán

Az átforgatás alatt arra gondolt, hogy a Mysticnél változtass meg egy tulajdonságot.
Minden tárgy esetében van egy fontossági sorrend a statokat illetően.
A reforge nem éri meg és csak úgy érdemes, ha van belőle mégegy, és azt reforgeolod, nem azt ami rajtad van. Mert könnyen lehet, hogy rosszabb lesz az új eredmény a korábbinál.

Ja, és egy megfelelő statos (az van rajta ami kell és jók az értékei) normál cucc sokszor többet ér, mint egy nem megfelelő ancient vagy primal.

(#112008) mephi666 válasza proci985 (#112006) üzenetére


mephi666
nagyúr

esett múltkor kockából egy ilyen flavor, amit véletlenül bezúztam a kováccsal :D pedig asszem nem lett volna rossz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112009) proci985 válasza mephi666 (#112008) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez kb BiS az osszes letezo karinak az osszes letezo buildhez, bar a CDR picit alacsony rajta de az tenyleg csak a bonusz. ja meg xp helyett lehetne res, de ez tenyleg kb a letezo legjobb ami eshet.

de nem rossz ja :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112010) mephi666 válasza proci985 (#112009) üzenetére


mephi666
nagyúr

...kiforgattam, felcsillant a szemem, shotoltam, aztán kovácsnál daráltam be salvage+enter-el sorban a tucatnyi hulladékot és erre is rányomtam :D ejj... igazából squirt-et szeretek használni, amiből egy 990dex+98chd+10chc van fent 100-ra augmentelve (ebből meg cold dam hiányzik, de cseszik esni ilyen) ...2 gyűrűvel még mindig hadilábon állok: area+chc+chd+sock kombóból nem esett még 3-as együttállás anciból, amihez a negyediket ki lehetne forgatni

focus esett nemrég primal: majdnem sírtam bánatomban :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112011) proci985 válasza mephi666 (#112010) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, hianyolom a betoresgatlo flaget itemeken neha.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112012) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Jó már értem miért mondtátok azt hittem encsázva vannak a cuccok, de nem hanem a shadow buldnél csináltam. Elég gyorsan váltottam két szettet, belekavarodtam. de most már megcsináltam.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112013) Daelion válasza mephi666 (#112008) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt inkább nem is láttam, nem történt meg. :N

Tudnád mennyit szívok minden Seasonbe amióta létezik ez az amu és próbálok értelmeset keríteni belőle.
Ancientet még 1 et se sikerült több Season alatt. :D

Általában CHD vagy CHC + Elemental %-ot használok mert jobb nem lesz, egyedüli kivétel a Saderem volt de az se lett Ancient.

HC-ba nem játszik a Squirt, vagyis nálam nem és kb csak Flavort használok mindenen csak ugye rohadt macera értelmeset keríteni belőle. 'pláne split bounty nélkül mivel én azt nem nyomatom'

[ Szerkesztve ]

(#112014) _ocsisajt válasza Daelion (#112013) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én Squirttal megyek mindenhol, bár lehet nekünk nem magas paragonosoknak már 120 felett neccy. Majd otthon nekiszaladok 120 közelinek, mobilnetről nem merek. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112015) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Vááá sírok...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112016) SQX_Barto válasza Csokishurka (#112015) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hasonlo repult nalam a kovacsnak :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112017) proci985 válasza Csokishurka (#112015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

LoN rapid firehez ez tokeletes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112018) Csokishurka válasza proci985 (#112017) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen de most mar ugyis a god buildek tolom. Szoval betortem. 🤣

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112019) reelc válasza Csokishurka (#112018) üzenetére


reelc
veterán

Így nem is lesz másfél tabnyi haszontalan primalod. :D

(#112020) Csokishurka válasza reelc (#112019) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az biztos de már legalább a reménysugár felcsillant hogy eshet :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112021) soo277 válasza Csokishurka (#112015) üzenetére


soo277
őstag

Meg még akkor armort ad rá :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#112022) Csokishurka válasza soo277 (#112021) üzenetére


Csokishurka
őstag

De most mondjátok, hogy nem szopat, majdnem tapsoltam örömömben, hogy esett mégegy, erre :W ...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112023) faragojof válasza Csokishurka (#112022) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem mondjuk. Mert sz@pat.
Ami kell, hogy vigasztaljon az az, hogy nem vagy egyedül! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112024) Csokishurka válasza faragojof (#112023) üzenetére


Csokishurka
őstag

Koszi egy picit vigasztal. Sigh. :O :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112025) Daelion válasza _ocsisajt (#112014) üzenetére


Daelion
őstag

Igazából én eleve nem vagyok nagy fanja a Squirtnek.
Szeretek 'kényelmesen' játszani az meg minden kis karcolástól ledobja a bónuszt és még könnyebben meg is halok tőle. :D

Meg nekem valahogy jobban/többet segít a dupla ideig tartó pylon buff, pláne egy jó riftbe értelmes pylonokkal az durva tud lenni.

Utoljára egy Softcore UE DH-n használtam Squirtet 'S17-be talán' + az ilyen off meta Gizzard gemes/shieldes build volt amitől nem esett le minden kis szutyoktól a Squirt buff.

Wizardon tudom még elképzelni mert nála lehet elég erős shieldet csinálni a karin azt úgy jobb. 'passzív+bracer'

[ Szerkesztve ]

(#112026) mephi666 válasza Daelion (#112025) üzenetére


mephi666
nagyúr

a fortress ballista pakolja pakolja az absorbot, hogy ne olyan könnyen essen le :) aztán ha eszembe jut bepörgök a tömegbe és ha ügyesen csinálom, fent van végig a 100% dam bónusz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112027) Daelion válasza mephi666 (#112026) üzenetére


Daelion
őstag

Jah igen el is felejtettem a ballistát. :DDD

Jelenleg nem játszom D3-at azt a GoD buildet meg csak PTR-en tesztelgettem. :)

Úgy még elfogadható lehet bár valszeg azért maradnék a megszokott Flavornál biztos ami biztos alapon.

(#112028) reelc


reelc
veterán

Egy kis OFF.
Ha valaki szeretne a Diablo 3 mellé valamit a műfajon belülről.

Torchlight I & II Pack €2,95 még majdnem 20 órán keresztül.

Akciósak a Grim Dawn címek!

Grim Dawn €4,99
Grim Dawn - Crucible Mode DLC €3,24
Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion €10,79
Grim Dawn - Forgotten Gods Expansion €10,50
Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack €6,29

(#112029) Csokishurka válasza mephi666 (#112026) üzenetére


Csokishurka
őstag

Vaaaa ember, holnap vegig ezt hallgatom majd rifteles kozben. :C
Kozben esett meg egy primal, teljesen useless item ismét mondanom sem kell.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112030) SQX_Barto válasza Csokishurka (#112022) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez a fegyver kell a support DH-hoz (ha esetleg akarnal partiban jatszani)
En anno betortem, mert nem akartam support DH-t :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112031) _ocsisajt válasza Daelion (#112027) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Pontyosan, ahogy Mephi is mondja :)

Én inkább viszek Yangot (annyira kényelmes***, hogy nincs riszorsz para)meg gizzardot és úgy speedelek (UE: X-89 | GOD: 90-109)
109 felett váltok 2x1H***-ra és ott meg kiesik Gizzard és a Ballista teszi amit tennie kell. :)

*** Egy dolog baromira nem kényelmes: hülye attack speed brékpojntot figyelni, hogy ne legyen több bownál ('asszem 1.66)... :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112032) Csokishurka válasza SQX_Barto (#112030) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mar mindegy :DDD
15 Souls formájában elérhető már csak :)
De sebaj kitartóak vagyunk :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112033) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Amúgy van valami magyar klán ahova egy kezdő becsatlakozhatna?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112034) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hello

Voltak account / karakter törlések? Talán S7 vagy S8 körül voltam bent utoljára most közli velem még weben is, hogy nincs karakterem vagy túl rég voltam bejelentkezve és lépjek be a játékba de ott meg 300016-ost kapok és nem enged belépni EU szerverre. Volt egy valag karakterem és season rewardom, ugye nem buktam? :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#112035) reelc válasza Micsurin (#112034) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Az ilyen issuekra érdemes rákeresni a Googleban, pl.

Igen, voltak banhullámok, a csalók ellen, de gondolom a te eseted más, nem tudom mi van azzal aki évekig nem logol be.

(#112036) soo277 válasza Csokishurka (#112033) üzenetére


soo277
őstag

Akkor én inkább nem mondok semmit jó? :O :O :O

BT: wersoo#21211

(#112037) Micsurin válasza reelc (#112035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Esélytelen a ban. :)
Starter se érint rákerestem utána kérdeztem hátha.

De akkor maradjon itt a megoldás is:

Ha amerikai vagy ázsiai szerverre ahol nincs karaktered belépsz, majd a karakter készítő alatt ki lépsz élből elég már arra, hogy aktív accountnak érzékeljen és azonnal be fog engedni az eu szerora.

Nem értem a miértet de így hajlandó volt belépni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#112038) reelc válasza Micsurin (#112037) üzenetére


reelc
veterán

Na, jó, hogy sikerült, majd más is okulhat belőle, jó szórakozást!

(#112039) reelc


reelc
veterán

(#112040) proci985 válasza _ocsisajt (#112031) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

AS break miert problema?

GOD speedre ott a blood vengeance. sima riftre avarice band (coe helyett) + goldos gem a stricken helyett kb tokeletes speedezni, 1:30-2:00 koruli idoket lehet hozni majdnem rifttol fuggetlenul amig fent a nemesis.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112041) MegalodonS válasza Csokishurka (#112022) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az a supp vagyis a zDH(egyik) fo fegyvere es jo statok vannak rajta :U ,csak meg nem ertesz a jatekhoz ;)

(#112030) SQX_Barto
Peeersze, mert meg kis sem probaltad,amugy,nagyon,nagyon,nagyon,konnyu vele jatszani :P

[ Szerkesztve ]

(#112042) Csokishurka válasza soo277 (#112036) üzenetére


Csokishurka
őstag

Részvétem. Egy perces néma csendet kérünk a bezúzott primalokért.
Aterzem...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112043) mephi666 válasza Csokishurka (#112042) üzenetére


mephi666
nagyúr

mintha péntektől vasárnapig nagyobb lenne a primal drop: egész héten esett talán 1db, most meg tegnap este+ma reggel 3: (pedig csak 6-8 gyors kört nyomtam gr90-95-ön)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112044) Csokishurka válasza mephi666 (#112043) üzenetére


Csokishurka
őstag

LOL az szééppp

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#112045) Daelion válasza mephi666 (#112043) üzenetére


Daelion
őstag

Tipikus D3 RNG. :)

S17-be volt nekem egy ilyen eset:

Mondjuk kuka volt mind a 2 de azért nem gyakori jelenség.
Pár napi/fél hétnyi kimaradások nálam is szokásos kategória aztán meg egymás után esik.
Bár én úgy vagyok vele, hogy inkább essen egész héten 1 darab de az legyen jó a karimra mintsem sok Primal de haszontalan. 'S20-ba valami 30 környéki Primalból talán tudtam pár darabot használni 2 karin és azok se voltak annyira jók'

[ Szerkesztve ]

(#112046) mephi666 válasza Daelion (#112045) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja a dupla is szép... nekem s20ban volt, hogy wdvel t13-ra bírtam csak felmenni és a3 bounty közben esett pár percen belül 2 :Y jó sz*r volt mind, de ott azt hittem, hogy "ha t13-on így esik, mi lesz majd t16on?" ...hát az lett, hogy t16 runolgatás közben kb sz*r sem esett :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112047) Daelion válasza mephi666 (#112046) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem akkor szokott ilyen érzésem lenni amikor új Seasonbe megcsinálom GR 70-et aztán már várom a Primalokat, pedig ennyi idő után már tudhatnám hogy megy ez. :D

T16 Riftbe egyszer esett egy jó 'használható' Primal fegyver egy sima fehér chestből. 'megszokásból ki szoktam nyitogatni őket mert Legendaryt azért dobálnak egész jól, annyira nem sietek úgyse'

[ Szerkesztve ]

(#112048) mephi666 válasza Daelion (#112047) üzenetére


mephi666
nagyúr

chesteket én is nyitom mindig :K nagyon jó a droprate-je.. van a böszmenagy, amit pl eventeknél ad, az annyira nem jó, de az aranyszínben világító 1-el kisebb nagyon sok legendet dobott már (nem ritka, hogy párosával dob set/legendet) :K ...és a legkisebbekből is ért már meglepetés... szórakoztam nemrég puzzle ring-gel: a manó is nagyon szeret legendet dobni (bounty közben érdemes kipróbálni, mert van pár map, ami tele van fegyverállványokkal, amiről nagyrészt normal cucc esik, amivel meg lehet pörgetni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112049) Daelion válasza mephi666 (#112048) üzenetére


Daelion
őstag

Normal/white cucc az kell nekem lebontani mert abból szoktam átforgatni kék/sárgára a cubeba. :D 'mivel nem megyek split bountyt nekem ez a fő alapanyag forrás hogy fehéreket farmolok/szedegetek fel aztán átforgatom arra ami kell'

Battlefields of Eternity az jó arra pl.

[ Szerkesztve ]

(#112050) _ocsisajt válasza proci985 (#112040) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Wudi szerint nem jó ha mondjuk bow+tegeznél (én akkor is yanggal megyek speedet) nem 9 FPA-s rangeben vagy. :)
Igen, szoktam használni blood venget :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.