Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) oxox válasza _ocsisajt (#69998) üzenetére


oxox
addikt

jahh tegnap nem tudom lattad-e...kiesett a 8. wh :DD ....mondjuk a ladabol adnek 3-at egy normalis theo-ert :B

(#70000) Cadal - pedig nagy flash lett volna

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#70002) _ocsisajt válasza Cadal (#70000) üzenetére


_ocsisajt
őstag

es akkor mindig ugyanoda jutunk, ha "kozelharci" karit akar epiteni az ember, hogy nagy GR-en kuka...

van xephim is, csak akkor meg feszt csejnes+mortators+robbanos+deszeket adna be :U

oxox: pukkadj meg :DDD gz :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70003) granini


granini
őstag

Jo lenne egy kis jelzes a leaderboardra hogy az adott levelt conduittal vagy anelkul erte el az illeto.. az mindjart megmagyarazna sok mindent..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#70004) DioRobber


DioRobber
tag

Solo raekor barbár GR 38+-nál milyen követőt érdemes hozni? azt amit a cruznál, hogy Templár és thunderfury kard, charmos amu, plusz trif gyűrűk, ésatöbbi jó healingelős skillek, meg az a 800%os dmg-s skill, vagy esetleg más follower?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#70005) Gorneck válasza granini (#70003) üzenetére


Gorneck
titán

A Barbinak kb zéró a single target DPSe, sztem annyira nem nehéz kikövetkeztetni, hogy mivel csinálta meg a riftet (jópár olyan vidit láttam, hogy 50+on bezony fél év lett volna neki, de mivel orrába vágta a rift bosst shine fel és örül)...meg kb azóta lett hírtelen olyan sok 48+ rift mióta publikká vált a thud... :D Nahh jóóó ez gonosz volt. :D

Gorneck#1239

(#70006) vhunor válasza Cadal (#70000) üzenetére


vhunor
őstag

Ezért kell amuból mindenképp legalább egy jó Etlich, mert a firechain és az összes villámos affix is ranged sebzésnek minősül. Az amu leszed belőle 30-35%-ot, a parthan defenders további legalább ugyanennyit, meg unity meg esetleg sebzéselszívós ősök. Meg aztán nem kell minden pakkot kinyírni. A fentiekkel felszerelve a raekor barbi iszonyat sebzésszivacs lesz, és a videók alapján még így is elég a sebzése (+rubyk helyett gyémántok mindenben) akár gr48-ban is szólózni, csak a boss a szívás, mert ahhoz mindenképp conduit kell.

(#70007) Thrawn válasza Bahama (#69996) üzenetére


Thrawn
félisten

OMG kezdek is egy barbárt!

(oh, wait..)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70008) granini válasza Thrawn (#70007) üzenetére


granini
őstag

"Hogyha elindul a a vonat, a sok kis mob meg ottmarad.. óó óóó.." :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#70009) ZeroSoul válasza granini (#70008) üzenetére


ZeroSoul
tag

Hehe enekelve olvastam fel.

Amugy meg 1 siman ott lehet hagyni a pylon kozeleben egy pakkot, 2 ha nincs annyi eszed hogy a pylon melle huzd az ergét es akkor kattold le, akk meg is erdemled :)

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#70010) jookomak


jookomak
őstag

Buriza, vagy Helltrapper? Statok hasonlóak. Dex, burin 8, ht-n 10%dam (enchantolt), buri alapból 10% cdr, ht-n 6. Viszont a ht ki van lyukasztva, buri nincs, és egyelőre ramaladni híján vagyok.

(Volt egy taskerem, de barbárnak esett strenght-el, 40%-al, mióta lecseréltem mara kesztyűre, azóta jobban büntet)

[ Szerkesztve ]

(#70011) KubanitoS válasza jookomak (#70010) üzenetére


KubanitoS
veterán

Képek megkönnyítenék a dolgunkat szerintem. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70012) jookomak válasza KubanitoS (#70011) üzenetére


jookomak
őstag

(#70013) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

jeeee vegre kiultem! sajat Krider (es milyen)! :DDD :DDD :DDD

sima HC, gr boss

egyelore vit marad, kell hp :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70014) Kobe


Kobe
veterán

csak engem szopat a game, 10017es hiba, folyamat kivág ha mégis sikerül belépni ?

(#70015) proci985 válasza Kobe (#70014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pentek este van, heten volt wow expansion release.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#70016) vhunor


vhunor
őstag

Asszem ideje felhúzni egy coldos déhát. Hint: az amura 60 forgatásból háromszor adott CHD-t, ez volt a legjobb, egyelőre meguntam. A harmadik pedig bónusz, újfent a "mégis létezik" kategóriából.

(#70017) Kobe


Kobe
veterán

DHm

reálisan mi az amit cserélni lehetne, és érdemi előrelépést jelentene ? Amulet, gyűrűk, tasker and theo, vágom....de gyűrűből eddig semmi normál nem esett, tasker se. Amíg ezek nem jönnek, van valami amit érdemes időközben cserélni ?

(#70018) KISDUCK válasza diegho (#69807) üzenetére


KISDUCK
addikt

Most akkor még sincs TGF? Pár napja küldtem csatlakozási kérelmet, de ma már eltűnt reggelre a kérelmem a communities menüből. (Puder#.... kezdetű battle id-vel)

(#70019) KubanitoS válasza Kobe (#70017) üzenetére


KubanitoS
veterán

Archery helyett Awareness. Szerintem sejted miért. :DDD :DD

vhunor: sojnál érdemes lenne a dex-ből lyukat csinálni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70020) Muton


Muton
addikt

na, ma sikerült a blizzardnak megint odatennie magát, négyszer:
- dead horses bug: westmarchban van két döglött ló (olyan mint a filedsen a szétpukkadó hasú tehén), a saját dropja persze beesik maga alá, nem lehet felvenni
- act5 battlefield, pusztítsd el a hive-ot, erre a uniqe pókszerű izé nem spawnol (persze ez lenne az 5. bounty...)
- beköszönök klán cseten, kiírja, hogy nem hallanak, mert nincsenek online, miközben Groove riftezik :DDD
- 32 enchantból egyszer sem adott sentry-t vérten. semmilyet. 10-t sem. ja igen, random... elmennek a ...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#70021) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Jo erzes, hogy a ph-sokra mindig lehet szamitani! :R
Marauder 4es bonusz megvan, Pants/Helm plusz RoRG es a 6-os is meglesz.
Persze meg mellette sok dolgot kell beszerezni, de legalabb jo uton haladok.
(Shadow gatyakbol/csizmakbol mar nagykert nyithatnek, koszi Blizz :((( )
Viszont Unity parban esett, az jo pont nekik :) Meg melle egy Scoundrel don't die token. (eddig csak Templarom volt vagy a tobbit elvitte valami)
Talan meg lesz kis idom elvezni egy OP karit, mielott nerfelik ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70022) T. M. válasza SQX_Barto (#70021) üzenetére


T. M.
aktív tag

Az utolsó mondat kicsit gonosz így :D
Köszi a múltkori húzást cimbi.
Ha összefutunk a napokban, akkor a maradék pár szintet is rendezhetjük, hogy ne legyek telhetetlen? ;]

(#70023) SQX_Barto válasza T. M. (#70022) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Termeszetesen, hetvegen szerintem sok idot leszek fent (amikor epp nem alszok)
Sajnos a multbol tanulva minden OP kari le lesz huzva elobb utobb :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70024) T. M. válasza SQX_Barto (#70023) üzenetére


T. M.
aktív tag

Majd lesz más helyette, ezen ne bánkódj!

(#70025) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na erőt veszek magamon, csinálok egy t6 képes crusadert. Mivel egyáltalán nem értek hozzá, csak annyit hogy pajzs van nála, várom a javaslatokat hogy milyen build, milyen gear a legütőképesebb (át vittem az értelmet, haha). Jöhetnek karakter linkek is, hogy na ez a cucc kell meg ilyen statokkal, stb. Legutóbb mikor elhatároztam ugyanezt, 2 rift alatt kiégtem :D

A játék az nem játék!

(#70026) Sárpac válasza Lézerparaszt (#70025) üzenetére


Sárpac
nagyúr

[link]
Egyik leggyorsabb és legpusztítóbb! :)
Phalanx-os is jó, de random olyankor folyamatosan szopat wallerekkel ahol az build nem ér semmit.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#70027) Lézerparaszt válasza Sárpac (#70026) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, lemásoltam a buildet, elkezdem az 1-es greatereket, ha minden jól megy 1-2 nap és meg is lesz.

A játék az nem játék!

(#70028) SQX_Barto válasza Sárpac (#70026) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi a buildet, lehet en is megprobalom, ez HC-ra is jo gondolom kisebb valtoztatasokkal?
Kozben megfejtettem a 0 Friends rejtelyet bnet appban, alapban az Amerikai serverekre volt bejelentkezve :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70029) BeYourself válasza SQX_Barto (#70023) üzenetére


BeYourself
csendes tag

A Blizzconos videóban pont azt mondta, hogy korábban ha valamelyik set túl erős volt, akkor inkább a többit is hozzá igazították. Ezért is tették annó ilyenné az M6-ot. Szóval szerintem inkább más kasztokat/setek fognak jobban OP-vé igazítani.

(#70030) SQX_Barto válasza BeYourself (#70029) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Petes WD, porgos barbar, csak hogy peldakat emlitsek, eddig nem ez volt a trend...
De legyen igazad, azt kivanom ;)
#T. M.: valami OP kari biztos hogy lesz, de egyreszt azt el is kell erni, masreszt ez a sentrys DH most szimpi nekem. Foleg, ha az ember nem GR level 99-re tor (koltoi tulzas) akkor mindharom ag sot a hibridjei is eletkepesek. Nekem foleg egy rendes T6-os kari kell mondjuk egy GR 35ig csapatban nem meghalosan. Ezt szeretnem szepen lassan elerni. Az en szerencsemmel tobbet ugysem fogok, ez is meg sok munka meg segitsegkeres lesz...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70031) Thrawn válasza Lézerparaszt (#70027) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne lepődj meg ha a pajzs nem akar sehogysem kiesni: season only :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70032) SQX_Barto válasza Thrawn (#70031) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi, akkor nezek mast, engem nem hozott lazba a Season. :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#70033) Sárpac válasza Thrawn (#70031) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Biztos? :U Phalanx az az, de ez nem szerintem. :)

Másik ti mivel vesztek fel videót a játékból?

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#70034) BeYourself


BeYourself
csendes tag

Az a pajzs season only. Marad a shotgun build.

(#70035) BeYourself válasza SQX_Barto (#70030) üzenetére


BeYourself
csendes tag

Ha nem lightning akkor szerintem a rakétás cold az egyik legjobb. Nekem sokkal jobban bejön mint a lightning.
www.diablofans.com/builds/1162-marauders-6set-cold-rocket-build

(#70036) schwartz válasza Thrawn (#70031) üzenetére


schwartz
addikt

Kadalatol kaptam egy csomo season only itemet non season karakterrel. Akkor ez bug? Sot, a wd-nek kiesett az a nyomi poison darts-os kes ami ugyancsak season only drop.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#70037) Cyberbeni válasza schwartz (#70036) üzenetére


Cyberbeni
addikt

2.1 patch notesban benne van, hogy mi az ami season only, az a kés nem az.

(#70038) schwartz válasza Cyberbeni (#70037) üzenetére


schwartz
addikt

Most neztem, igazad van... Amikre azt gondoltam season only (es Kadalatol jott), egyik sem szerepel a notes-ban.

If he dies, he dies.

(#70039) Thrawn válasza Sárpac (#70033) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos :K
A kérdésre meg írtam egyszer, hogy AMD Gaming Evolved (alias Raptr), ez nemcsak felvenni tud, streamelni is lehet vele Twitch-re. Nvidiához nem tudom van e hasonló alkalmazás (ShadowPlay?). Ha nincs, akkor jó lehet a Open Broadcaster Software is. Tutorial: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70040) _ocsisajt válasza Thrawn (#70039) üzenetére


_ocsisajt
őstag

en is open broadcastert hasznalok streamre meg felvetelre is :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#70041) KubanitoS válasza Lézerparaszt (#70025) üzenetére


KubanitoS
veterán

A legerősebb krusa buildek jelenleg a Holy Shotgun és a Pacis Phalanx. Ez a két build t6-ot megeszi reggelire, a magasabb great riftek jelentik az egyetlen kihívást. (Phalanx build jelenleg a jobban elterjedtebb, mivel nem kell annyi wraith hozzá, mint a másikhoz. "Gazdaságosabb" build, minimálisan lehet variálni az itemekkel.)

Ha ez a kettő nem tetszik, akkor érdemes lehet kipróbálni a Roland szettes Sweep attack/Shield Bash buildet. Szerintem élvezetes, de erősségben ég és föld a fenti kettőhöz képest, sajnos. A sebzés viszonylag nagy (alaphelyzetben 1300-1500 ezer dmg), de emellé kell magas toughness, hogy ne öljenek meg nagyon gyorsan, mivel ebben a buildben nem lehet perma Akarat's champion. Lényeg a lényegben, hogy ha nem vigyázol és mondjuk közrefog egy jó kis waller-arcane-frozem-molten elit pakk, akkor ott elég szép instant lesz, amit nem lehet kivédeni. Magyarán lehetnek gondok t6-on, illetve magányos ellenfelek esetén hiszen ez a build szörnycsapatok ellen kiváló, mivel ekkor a wraith nem tud igazán elfogyni a spéci fegyó miatt.

Ha esetleg kedvet kaptál hozzá, itt az én buildem. Indestructible helyett ha berakom a Holy dmg passzívot, akkor 1.500.000 az alap dmg, ami gogokkal és tauegukkal felmehet egészen 3 millió fölé (Akarattal 4.5M).

Van aki kombinálja a fenti buildet Phalanx pajzzsal és "Phalanx gyűrűvel". Ekkor egész jó kis hadsereggel tudsz nyomulni. :))

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70042) Sárpac válasza KubanitoS (#70041) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem a condemn is odabax! :DDD
[link]

(#70039) Thrawn : :R Valamiért kimaradt! Utólag is köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#70043) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na próbálgatom a hydra-kat hexing gatyával.
Érdekes
[link]

(#70044) KubanitoS válasza Sárpac (#70042) üzenetére


KubanitoS
veterán

De az season only build, egyelőre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70045) vhunor válasza KubanitoS (#70041) üzenetére


vhunor
őstag

Roland szettben én shield basht is használok a sweep attack mellett, 180 millas critek közel 3-as attack speed mellett elég gyorsan elinteznek bármit t6-on ami ártani tudna. Életben maradashoz meg ott a Holy shock runa, loh, lpws. Egy jó blackthorne amuval simán befer a 4-es szetbonusz, vagy amúgy egy ice climbers csuka és valami immunos amu. Pancelra kell forgatni elitdam csokkentest, blackthorne-nal együtt az 20%.

Ki kéne szednem meg egy angyalhaj övet, és akkor kiprobalnam a depth diggersszel, boss ellen jól jöhet az 50-60 millát sebzo punish.

Magas gr-re meg ancient parthan defenders és trip attack. 34et simán hoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#70046) KubanitoS válasza vhunor (#70045) üzenetére


KubanitoS
veterán

Linkeld már a karid! Lehet ellesnék egy-két fortélyt. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70047) Zan válasza vhunor (#70045) üzenetére


Zan
aktív tag

Én már azt kipróbáltam még régebben, hogy mégis mennyit lehet kihozni a Diggers+Aranyhajjal, de nekem olyan 15-18 milla volt a max...! Hogy a vérbe jönne annyi össze? Tényleg érdekel..! Mekkora alap dps kellene hozzá?

Amúgy az Eternal Union ring mikor kapott ilyen imba passzív affixet?

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#70048) KubanitoS válasza Zan (#70047) üzenetére


KubanitoS
veterán

Aranyhaj melyik item lenne?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70049) vhunor válasza KubanitoS (#70048) üzenetére


vhunor
őstag

Angel hair braid.

A crusaderemen most a phalanxos cucc van bountyzas miatt, majd atcuccolom este.

A gogok helyett én pain enhancer + trapped kombot hasznalok, harmadik gem nem fér be, mert van egy brutal blackthorne-om.

(#70050) DaveNo1 válasza vhunor (#70045) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rolandot már én is próbáltam, mindenféle sweep és shield bash buildet, soloban el lehet vele gr35ig kb zötykölődni, de igazából a single target dps gyenge (nem bírod sehogy se wrathhal) és melee dps papír hatás miatt nem valami jó.

60 milliós punish engem is érdekelne, nekem olyan 1,6 millió sheet dps mellett 15 millió körül sebzett (jordan + furnace mellett), igaz gatya nem volt fent azzal lenne ennek kb. duplája, de ez még mindig fele az említett 60 milliónak, és ez tényleg maxos gear.

(Ok a gemet elfelejtettem, de még úgy se jönne össze a 60 millió). De amúgy is a Punish nagyon lassú szóval arra gyúrni nem az igazi.

Zan: Eternal Union 2.1 óta ilyen, és elég ritka drop is lett.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.