Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Wolverine válasza Intel fan11 (#42996) üzenetére


Wolverine
félisten

Olvasd a Twittert, ott jelzik, ha kész vannak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43002) Bird


Bird
addikt

PTR én így szeretlek:


2 leg esett 8 óra alatt. Ja és a loot természetesen awesome. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#43003) Cadal


Cadal
őstag

Nem sok, de itt vannak ez általam talált cuccok: Scourge; Butcher; Gift of Silaria;

(#43004) Norbee87


Norbee87
tag

Csak nálam ír ki hibát belépéskor a D3???

(#43005) Bird válasza Norbee87 (#43004) üzenetére


Bird
addikt

vissza kellene olvasni.... :U Egy napja szopóka.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#43006) killerjohn válasza Norbee87 (#43004) üzenetére


killerjohn
addikt

ezt valaki mégegyszer megkérdezi, és komolyan a falnak megyek :)

(#43007) mikromanus válasza killerjohn (#43006) üzenetére


mikromanus
veterán

Amúgy láttátok már, hogy hibaüzenet van belépéskor? :Y
(Jöhet az a fal :DDD)
( a PTR azért megy)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43008) Bird


Bird
addikt

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#43009) Lézerparaszt válasza Bird (#43005) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jók az ilyen egyszer használatos cuccok.

A játék az nem játék!

(#43010) Intel fan11 válasza killerjohn (#43006) üzenetére


Intel fan11
őstag

nálam is kiirja :C :C :C :C :C :C :C :C

Battletag: hojszi#2983

(#43011) Sirandrish válasza Bird (#43005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt te mé nem velem pléjingelsz te hurka?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43012) P00By


P00By
nagyúr

Az a jó, h PTR-el tudnék játszani. De nincsen teljesen letöltve és ezért mindig van vmi gondja. Viszont, ha tölt , akkor csontra beáll a gépem tőle(100%-os cpu terhelés)...

Két játékkal játszom, sajnos mind a kettő blizzar-os :DDD

(#43013) Bird válasza Sirandrish (#43011) üzenetére


Bird
addikt

há mer nem vetté fő! :D

UPDATE: Megnézem a Columbot meg az Alien 3-at. Így már csak holnap leszek. :U :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#43014) Sirandrish válasza Bird (#43013) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó kifogás mondhatom..
Este leszel legalább?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43015) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Legendek Johnynak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43016) schwartz válasza Lézerparaszt (#43009) üzenetére


schwartz
addikt

Es hardcore szemmel? ;)

If he dies, he dies.

(#43017) Sirandrish válasza Sirandrish (#43015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még legend!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43018) Sirandrish válasza Sirandrish (#43017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legendek!
Johny ezeket majd gyorsan ments le mert kepfeltoltes.hu....sajna lassan betelik a PH-s tárhelyem szóval váltanom kell :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43019) sto1911 válasza Sirandrish (#43018) üzenetére


sto1911
veterán

Miert nem pakolod egy Picasa albumba? Meg is marad, meg a mobilnetesek is orulnenek :-D

Szerk. gmailes cimhez "jar", a drive-ba kell feltolteni csak. Egyebkent engem sem zavar, felolem maradhat, csak amott egyszerubb megtartani.

[ Szerkesztve ]

(#43020) Sirandrish válasza sto1911 (#43019) üzenetére


Sirandrish
legenda

Me még sosenem használtam picasat...de mindjárt jól rákukkantok :K

Egyébként írtam többször is hogy jelezzék ha zavaró..még senki sem jelezte :B

szerk: nem igazán akarom megtartani...amit ide felrakok azt már törlöm is :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43021) Norbee87


Norbee87
tag

Mikor lessz jó a játék?????? :))

(#43022) mikromanus


mikromanus
veterán

Itt van kettő saját dropom. Volt mmég egy kimbó amu, de azt valamiért nem vette be a printscreen. Meg a rasha armornál a ctrl-t se. Lehet túl ideges voltam amiatt, hogy Siegebreaker nem dobta az állítólagos "garantált" első killes legendaryt? :DDD

A WD wall of zombiet meg meggyalázták. Egy potenciális durva sebző skillből csináltak egy életképtelen átlag fura, de haszontalan valamit. "Agro"-ra jó lenne, csak ez nem igazán az a játék ahol ilyesmit kellene használni. Mindenesetre jó a tauntos rúnája. Eltereli a tyúktolvaj szagáról a figyelmet, pedig ez nem kis teljesítmény :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43023) Scholes9 válasza Norbee87 (#43021) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én már letojom, legalább korán lefexem, úgy is hajnalban kelek... :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43024) Muton


Muton
addikt

Amerikai szerveren érdemes játszani? Nem nagy a ping?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43025) Sirandrish válasza Norbee87 (#43021) üzenetére


Sirandrish
legenda

23perc 47másodperc múlva...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43026) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Sziasztok!

2 nappal ezelőtt leszedtem a játékot a hivatalos honlapról, mint Starter Edition-t. Kíváncsi voltam, fut-e a gépemen, na meg hogy tudjam mire számítsak , mert meg akarom venni. Még akkor tökéletesen működött, játszhattam vele 2 óra hosszat, ma amikor megpróbálom bejelentkezni , ezt a hibaüzenetet kapom.
Segítségeteket köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#43027) mpierre


mpierre
veterán

Már nem csak az autentikátor szeró döglik, hanem minden. De! Csak az eu régió esett ki. :DD Jiháááááááá!

Sasori18: Olvass brekegő nyúúúzt! Jobb oldalt. Amúgy döglött minden az eu régióban. Ma már nem halnak a mobok tovább. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43028) Norbee87 válasza Sirandrish (#43025) üzenetére


Norbee87
tag

Még nem jó :o

(#43029) Gothmog válasza Sasori18 (#43026) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Dióhéjban: Kb. másfél napja nem lehet játszani az EU szerveren egy hiba miatt, amit még mindig nem tudtak kijavítani, bár állítólag folyamatosan dolgoznak rajta(*). Talán még ma megjavul - ígérték twitteren -, de nem biztos.

(*)
Szerintem csak a Blizzard alkalmazottak, látván a loot2.0-át, döntöttek úgy, hogy lerabolják még gyorsan az AH-t, olcsón elvívén így a bidre kirakott - és még nem 0 goldosra csalt - jobb cuccokat, amíg lehet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#43030) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Úgy, szóval akkor ez nem olyan game amit simán lehet tolni single playerben? :O Ha a szerver hal, nem játszhatok bármikor? :W

[ Szerkesztve ]

(#43031) szallasi007


szallasi007
őstag

Nézem ezeket a legendeket de eddig ránézésre mind egy hurkalé. Azt vártam hogy kétkezesek ott kezdődnek majd hogy 3000+ dps. (Én azt gondolnám két kezibe fogva akkor csapjon vele hatalmasat de lassan)

Andrish pakoljad engem nem zavar, hátha végre esik valami értelmes, bár ha KJ elmélete igaz akkor csak RoS-al lesz érdemes játszani, de ah nélkül meg nem lehet vele brókerkedni (max sutyiba) úgy meg elég unalmas lesz ;]

(#43032) DjDanee87 válasza szallasi007 (#43031) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az már level 70en lesz. Hova növelnék a DPSt most 60on mikor így is könnyen tolható a jelenlegi gearben

(#43033) lakisoft válasza Norbee87 (#43021) üzenetére


lakisoft
veterán

VErY SOON? :Y

(#43034) mpierre válasza Sasori18 (#43030) üzenetére


mpierre
veterán

Mindkét kérdésre egyértelmű nem a válasz. ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43035) MrCsiT válasza killerjohn (#43006) üzenetére


MrCsiT
addikt

..mivel tegnap 20h-tól nem próbáltam belépni, és csak most olvastam bele a fórumba is, ha ígéred, hogy felveszed videóra azt a falnak menést, tuti, hogy megkérdezem ! :DDD (honnan kellene tudnom, hogy volt-e jó napközben, vagy mi történt ? :P )

nem mellesleg, amit poénból írtam,tegnap, megvalósulni látszik..
"véletlen" nem mennek a szerverek, mikor kell nekik a tesztadat a szar kiforratlan, a majdani játékot nyomokban tartalmazó (tudod? mint némely csoki a szóját, mogyorót) szóval a úgyse-ilyen-lesz bétához kell pár milla db teszter, hát hót véletlen lehal az EU, aztán vagy PTR-re mész, vagy US-re, vagy a pi-be Cs-zni :DDD ..ügyes.. :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#43036) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Na jó hát én ezt nem tudtam, és nem is értek hozzá , hogy mi értelme van ilyenre megcsinálni , köszönöm segítséged.

(#43037) morvaigaben


morvaigaben
tag

Na most már azt hiszi a launcher hogy van SC2-m... egyre jobb :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#43038) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Illetve valaki tudna linkelni egy oldalt, amiben megértem az online részét? Gondolok itt arra hogy mit lehet benne csinálni, hogyan stb. Jó lenne egy magyar oldal. Topikban nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#43039) MrCsiT válasza MrCsiT (#43035) üzenetére


MrCsiT
addikt

..lemaradt : kiváló reklámot csinálnak a kiegnek : ezek után, sikerül még "pár" embert eltántorítaniuk a kieg. majdani megvásárlásától.. Loreal, mert megérdemlik..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#43040) Gothmog válasza Sasori18 (#43038) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Elméletileg az online rész a csalások kiküszöbölésére szolgál. Annyit csinál, nagyon leegyszerűsítve, hogy szerver oldalon számol és tart nyilván egy csomó mindent (dropot pl.). Így elvileg nem tudod megbuherálni a játékot, e módon jutva tisztességtelen előnyhöz másokkal szemben (persze AH ügyeskedés, exploitok kihasználása stb. előfordul).
Egyébként ugyanúgy játszol, mintha D2-vel tolnád mondjuk, csak éppen kell az állandó netkapcsolat.

Még annyit, hogy a mostani leállás, az nagyjából példátlan (a játék megjelenése idején, a kezdeti túlterheltségnél voltak belépési gondok), abszolút nem jellemző. Ugyanakkor problémák néha-néha előjönnek, elsősorban a lag képében. Ezt nem magyarázom, szerintem megtapasztalod előbb-utóbb, ha játékra adod a fejed... :DDD (De mielőtt nagyon megijednél, 99%-ban abszolút jól játszható a D3)

Endure. In enduring, grow strong.

(#43041) Muton válasza Gothmog (#43040) üzenetére


Muton
addikt

meg színesíti a játékot a szerver oldali lag,, szóval ha túl jól haladnál, akkor megoldják, hogy ess, kelj.

amúgy béta kulcsért hátha segít alapon regeltem 3 játékot a bneten :DDD (a warcraft2bnetEdition kódját nem fogadta el), ami érdekes módon tudott azonosítani. szóval nem értem, hogy miért csak a játék azonosító szerverei haltak meg? a shop szerverei érdekes módon sose... meg miért nem lehet akkor valahogy átirányítani a működőkre az autentikációt...
ja, hogy pénzt költeni (új játék vásárlása) mindig tudjon a kedves user, nehogy legyen már akadálya. a játék, hát az meg nem fontos, szüneteltethető. amúgy is magas volt a szerverpark villanyszámlája...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43042) killerjohn


killerjohn
addikt

Andrish! Köszönöm, egyelőre elég lesz!

Találtam egy trükkös helyet D3 memóriában, és lőn boldogság!

bal felső szám az iLvl, jobb felső a "Perfection %" (copyright (c) KJ)

A bracer már tökéletes, a mempo bugos mint a szar, mert a 29% life amit ad, az 900%-os teljesítmény a 10-12%-hoz képest és így dúrván elszáll 200%-ig az affixok tökéletességi mutatója :) :) :)

(hogy értsd: 10-12% life esetében a 10%-os roll az az adott affixon 0% perfection, a 12 pedig 100%. Sajnos a mempon ezek szerint a 29% life az 900% perfection fölött van xDDDDDDDDD)

Valahogy rá kell jönnöm, hogy a socketek által garantált statokat levonjam az item össz-statjából...

(#43043) JSaN válasza killerjohn (#43042) üzenetére


JSaN
addikt

Ilyen egyszeru de nagyszeru dolgokat a blizzard mert nem tud betenni? :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#43044) killerjohn válasza JSaN (#43043) üzenetére


killerjohn
addikt

mert nem mennek a szerverek...

(#43045) Sirandrish válasza killerjohn (#43042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah pont betáraztam a kövi 5öt de akkor már nem rakom fel :N

JSaN Köszi a játékot..nem esett semmi, de azért élmény volt :R

más: Amúgy azért nem megy a szerver mert a EU-ra fellövik élesbe a 2.0át...most hívott telón egy Blizzes nagyfőnök hogy nyugtassam már meg a PH!-sokat ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43046) Muton válasza killerjohn (#43042) üzenetére


Muton
addikt

király ötleteid vannak, és szerencsére meg is tudod valósítani őket :C
volt már amit idővel a blizz is átvett és beépített?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#43047) viking_arc


viking_arc
tag

Így már nem is olyan rossz.

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#43048) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Már lvl50-es a kis wizzim megtalálósba, hát most már kezd durca lenni a master fokozat, de szépen skálázódik felfelé, most tartok act4, végére ha jól sejtem lvl60 leszek.

Act3 hulla szar drop volt, ez idáig össz 5db semmirevaló legend esett, pedig tegnap reggel óta tolom.
Jutalmazási rendszer se a loot 2.0-át tükrözi pl. jutalmul kapok egy nyilat, minek? :F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#43049) lakisoft


lakisoft
veterán

The #Bnet connection issues are obviously our top priority right now and we will communicate further on this later tonight.

(#43050) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Akkor jó éjt mára! Act4 kemény nagyon, megy a hullás, de ahogy jön a loot úgy lesz egyre könnyebb! :)
Csak a két kő amit viszek magammal a többi talált cucc:

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.