Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98001) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Necro Q & A (angol)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98002) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#98001) üzenetére


SQX_Barto
addikt

"Which class do you hate the most and why is it Barbarians?"

(Melyik klasszt utaljatok a legjobban es az miert a barbar?)

Twitch chatem volt egy kerdes :DDD
Pont ma neztem a Season solo Leaderboardot.
Wizard 108 Crusi 103 tobbi 99 korul, Barbar 94 :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98003) shotika válasza SQX_Barto (#98002) üzenetére


shotika
őstag

Nagyon nagy:D Barbi tényleg kissé eltűnt az utóbbi időben (ami most feltűnt, hogy a WW buildben lecserélték a Bul Kathos kardot a Slanderer párosra)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#98004) DaveHutt válasza WOT-H-A-C (#98000) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem is Para400 után lehetett rászámítani. Biztos számolja a játék, hogy mennyi Paragon van meg egy karakterrel :P

(#98005) WOT-H-A-C válasza DaveHutt (#98004) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A szemét... :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#98006) Dekuator


Dekuator
tag

Sziasztok.
Valaki rá tudna nézni a karimra? 80-as rift lemegy vele 10 perc alatt de 81--nél már nem sebzek szinte semmit.
[link]
Köszi elöre is

(#98007) DaveHutt válasza Dekuator (#98006) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha a 80-as lement 10 perc alatt, akkor mennie kell a 81-nek is.

Kaptál egy jó meg egy fos riftet, annyi lehet a különbség.
Mehet a Rift Fishing. :D

[ Szerkesztve ]

(#98008) MegalodonS válasza czpitti (#97999) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mi ez a dezinformacio :F 2 HE klanos kulonbozo gemekkel??? :F Na tenyleg ,ket fele DH-t latok ,de miert jobb a pain??Mar regota keresem a valaszt!!GZ a primal mainhez,de mennyibe kerult,hany ora,mennyi mat? :D :D

(#98009) MegalodonS válasza SQX_Barto (#98001) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tehat a conv gyurubol nem akarnak ujat,gondolom nehez lenne mar tesztelni szorit az ido,ezert inkab poison meg physical marad :U

Erdekes amikor kerdezik,hogy mi lesz ha a kovetkezo szezonban,ha mindenki a nekroval akar jatszani WOW nincs cafolas, csak annyit mond,hogy ennek nagyon orulni fognak,ez 100% megerosites :C :C :C

Jovo heten kedden,mar jonnek a main es offhand-ek vagyis az osszes legendary a betaba :C :C

(#98010) astorre19 válasza Dekuator (#98006) üzenetére


astorre19
aktív tag

Főleg ennél a buildnél rengeteget számít miylen a rift ahogy én is észrevettem,nekem a 70 volt ilyen,hogy az első 5 rift kuka volt mind,a hatodik lett olyan amit le tudtam hozni.előtte szinte mindig ugrottak a mobok mellém egyből.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#98011) J0shu4M1ll3r válasza MegalodonS (#98008) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igazából mindkettő jó. Solo push, vagy csak magasabb gr-re a pain, speedre a power, groupra meg ugye a stricken, de még az esoteric is mehet, ha szükséges.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#98012) Gorneck válasza MegalodonS (#98008) üzenetére


Gorneck
titán

Teljesen más felállás a solo a group a bounty...etc.

Gorneck#1239

(#98013) Bird válasza MegalodonS (#98009) üzenetére


Bird
addikt

Pain-nel magasabb a dps, jobban olvadnak a mobok. Cserébe jóval könnyebb feküdni vele... Gogok-kal jóval tankosabb a gr szóló.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98014) czpitti válasza Bird (#98013) üzenetére


czpitti
senior tag

dps-nek nem koll puhaértééééééék :DDD A panci fegyo olyan ezer gyártásbol jott.Adta a másikat is az 300 korul. Kétféle a szolo is.Van aki tobbet hal az beteszi az elites gemet.van aki kicentizi az painnel megy.Szolora ehápéskillek mennek,teambe meg full dps ( single targetre ).

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98015) Bird válasza czpitti (#98014) üzenetére


Bird
addikt

1k kraft? Lol. Úgy a kétharmadánál járhatok 0 eredménnyel. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98016) czpitti válasza Bird (#98015) üzenetére


czpitti
senior tag

Akkor még johet neked is csak kitartás :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98017) emmm válasza Bird (#98015) üzenetére


emmm
senior tag

Jesszusom srácok, akkor nekem sosem lesz, még csak alig pár tucatot craftoltam eddig :D

(#98018) Bird válasza emmm (#98017) üzenetére


Bird
addikt

Háááát, még csak 1183 plvl-nál járok. Szóval ráérek. ;] Messze még az a sezlony 11 a nekróval. Addig simán kieshet.... Ellenben a másik Lord Greenstone's Fan tőr már 2x forgatódott pancira. Ilyen ez a random!!!!négy :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98019) EVL2 válasza Bird (#98018) üzenetére


EVL2
aktív tag

Én kb. 15 x 20db rare daggert forgattam át eddig, de sajnos még a másikból sem sikerült pancit forgatnom. Átlagosan kb. 20 darab forgatásra jön ki 1 anci. Akkor panciból ez (átlagosan) legalább 300 forgatás. :O Elveszi az életkedvemet is nem hogy a játék kedvemet.

(#98020) Bird válasza EVL2 (#98019) üzenetére


Bird
addikt

Ez a fránya játék a kitartásról, monotonitásról, illetve annak tűréséről szól. ;) Pont ezért is kell csapatban- jó társaságban tolni. Egyedül nagyon hamar bele lehet unni. 4000+ játékóra után mondom ezt. :K

Ráadásul azt sem garantálja semmi, hogy elsőre tökéletes lesz az a panci, assal meg %dammal. :C

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98021) EVL2 válasza Bird (#98020) üzenetére


EVL2
aktív tag

Igen, el is gondolkoztam azon, hogy keresek valami aktív guildet vagy hagyom a francba és majd visszajövök S11-re meg necrora. Sajnos az állandó aktivitást nem tudom garantálni így nem sok komoly guild állna szóba velem. A haverok meg szépen lassan kikopnak .... régi szép idők. :)
Kicsit most céltalannak érzem a játékot. Pusztán csak az Eu rank nem tud lekötni... Egyedül tényleg unalmas, puggal meg agyvérzés. :DDD

(#98022) emmm válasza Bird (#98020) üzenetére


emmm
senior tag

Az igen. Nekem nem tudom, mennyi órám lehet benne összesen az évek alatt. 3-400? Talán 500? :DDD Egy időre abbahagytam, aztán rájöttem, hogy az egy kerek év volt. :D

Amúgy a pancival az a jó, hogy tényleg csak az fogja látni kb. aki sokat tolja. Amolyan reward a sok játékért. Nyilván nem nekem készítették, nekem az is elég, ha mindenből ancim lesz végre. Mostanság 10000 shardból sem dobott egy anci tal armort sem.

(#98021) EVL2: miért nem szóltok/írtok rá valamelyik nagymenő diablos sztárra és toljátok velük? Ott van az a Rhykker meg a másik őskocka, akiket szoktatok linkelni ide. Jó arcoknak tűnnek, én simán felvenném őket, aztán próba cseresznye. Angolul csak beszéltek, nem? COD-ozni is csak skype/teamchat-en keresztül toltuk régen a haverokkal, itt is meg lehet ezt játszani. Még közben ment a piálás is és marhultunk egymással. Vagy nem kell messzire menni, itt is van jópár komoly játékos. Left 4 Dead-ben is ezt csináltam, mikor kimaxoltam: a legnehezebb achikat egy dán, egy brit meg egy holland sráccal csináltam végig, iszonyat jó arcok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#98023) Bird válasza emmm (#98022) üzenetére


Bird
addikt

Megtudod nézni ingame menüben a profilodban, hogy pontosan mennyi órád van a játékban kasztonként. Az igazán no life only d3 playerek 8k+ óra fölött járnak. Mondjuk ott a plvl is ehhez mérten 5k+ fölötti. :B Ha jól tudom 6k+ plvl a világelső. Beszédes.... 21 óra játék naponta? :D

czpitti:Betyáros! :) 5 óra naponta a megjelenés óta mindennap? gz. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98024) czpitti válasza Bird (#98023) üzenetére


czpitti
senior tag

Megnéztem.9300+ ora és én még nem is vagyok hárdkór.Na jo a kór az megvan.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98025) emmm válasza czpitti (#98024) üzenetére


emmm
senior tag

Az igen. :DDD

Két éve beszélgettem egy sráccal, ő azt állította, hogy 4 különböző accountja van, és darbonként 5000 játékórával bír. Az több, mint 2 teljes játékkal töltött év...de a cuccai már akkor is közelítettek a pancihoz, vagy teljesen fullosak is voltak. Minden kasztból volt egy teljesen fullos karaktere. Valamilyen Templar volt a neve, vagy mi. Váltogatta is a karaktereit játék közben, így láttam valójában is őket. Dobálta nekem a jobbnál-jobb legeket. :D

[ Szerkesztve ]

(#98026) Bird válasza emmm (#98025) üzenetére


Bird
addikt

A templarnak 43,8k órája van ingame. :D :D

UPDATE: A templar nevű követőre gondoltam aki 5 éve ott strázsál a városban arra várva, hogy leszólítsd. :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98027) emmm válasza Bird (#98026) üzenetére


emmm
senior tag

Ezt hol látod? Nálad is fel van véve? A diabloprogressen egy rakat ilyen nevűt találtam az előbb.

(#98028) Dekuator válasza astorre19 (#98010) üzenetére


Dekuator
tag

Köszi,igazad volt. :R

(#98029) emmm válasza Bird (#98026) üzenetére


emmm
senior tag

Ohh. :DDD

(#98030) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Első Primal, komment nélkül.

(#98031) Lézerparaszt válasza Bird (#98026) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én meg feszítek mindenhol a WoW-os 17 000 órámmal, közben meg sehol se vagyok :D

A játék az nem játék!

(#98032) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

WTF? :DDD :C

(#98033) DaveHutt válasza DaveHutt (#98030) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ejnye Onedrive. Szóval első Primal

[ Szerkesztve ]

(#98034) m.lala


m.lala
aktív tag

Hát srácok úgy untam magam, azt hittem unalmas a játék, aztán rájöttem túl kényelmesen játszottam nyakig benne a biztonsági zónában.
Hammerrel 72-ig jutottam, nem túlságosan kikövezve, de nagyon megtetszett a sweep lightning crusi...egy baja van, ha nem állnak 8-an a lábán keveset sebez :)

Tudom, hogy van aki 85-90-en spedezik ;] de para 958-on, 60-65 ös kövekkel 13/9 ancival ebből 6/3 roland, ami azé elég vicces, Ancient Parthan nélkül, a körmöm lerágtam, az életem, mint az EKG úgy ugrált, de a hatás mikor meglátod, hogy megvan a személyes rekordod megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard :)
GR 80 :[link]

A történet tanulsága, ha határon játszol, jóval izgalmasabb a játék. :))

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#98035) solyomb válasza Bird (#98018) üzenetére


solyomb
tag

Lassan kezdem úgy érezni szerencsém volt, hogy ezt sikerült kb 100ból megúsznom:)

(#98036) shotika


shotika
őstag

Minek ide Primal Ancient...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#98037) emmm válasza shotika (#98036) üzenetére


emmm
senior tag

Nekem taskerben esett egy ilyen, jó régen már. Bár akkor még nem voltak anci itemek sem :)

(#98038) Sefter


Sefter
veterán

Urak!

Ha több tárgyon is van ugyan az a másodlagos stat pl: + fetish army damage akkor azok összeadódnak :F

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#98039) DaveHutt válasza Sefter (#98038) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen, részletes karakter screenen láthatod. Set bónuszokkal is összeadódik.

(#98040) czpitti válasza solyomb (#98035) üzenetére


czpitti
senior tag

Dex helyére mehet eltdam.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98041) solyomb válasza czpitti (#98040) üzenetére


solyomb
tag

akartam is kérdezni, hogy ehhez érdemes e nyúlni, mert a leaderboardon összevissza vannak használva...
Nem szopatol, az tuti neki?!:)

(#98042) czpitti válasza solyomb (#98041) üzenetére


czpitti
senior tag

Ilyen pancit kergetek én is.Komolyan tegyél rá elitdamot.azzal perfekt a panci.az enyém egy fos amig ki nem esik egy oan is.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98043) KubanitoS válasza solyomb (#98041) üzenetére


KubanitoS
veterán

Annyi a lényeg, hogy a dex folyamatosan jönni fog a paragonnal. Az a plusz százalék elit dmg pedig csak "növekedni fog", minnél több dex van a karidon.

Amúgy tényleg marha makker vagy. Eleve, hogy esett egy panci, de hogy azon % dmg és ias is legyen, na az egy kisebb csoda. Erre már tényleg csak az elit dmg hiányzik. Ha meg magas gr-t mész, simán felkövezed, ami 400-500 plusz dex, így csak 500 körül van a "veszteség", ami bőven korrekt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#98044) -=Jam=- válasza KubanitoS (#98043) üzenetére


-=Jam=-
őstag

no offense, de a "veszteség", akkor is 1000, mert azt is fel tudnád kövezni ugyanúgy ;)

(#98045) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nem gondoltam, hogy ez meglesz nekem valaha szezonban:

(#98046) -=Jam=- válasza Reinhardt (#98045) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Grat! Én se hittem volna, de most hétvégén meglesz nekem is :C

(#98047) Cadal válasza Reinhardt (#98045) üzenetére


Cadal
őstag

Gz! Mennyi játékidő alatt sikerült összehozni szezonban?

(#98048) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Koszi!

10h Wizard (ez inkabb csak idohuzas volt)
120h DH

Keves public, foleg solo speed riftek. Vegen mar 80-asokat toltam 4:30 kornyeken.

[ Szerkesztve ]

(#98049) Phausto


Phausto
tag

Érdemes volt ma este is felmenni kicsit :D :Y

És most jön a nagy kérdés. Mit pörgessek (Wizard-nak)? Int helyett CHC, vagy az Elemental damage-et? :U

[ Szerkesztve ]

(#98050) Reinhardt válasza Phausto (#98049) üzenetére


Reinhardt
őstag

Int helyett CHC es csinalj egy DH-t :D
Wizardnak most belefer ez barmelyik buildjebe?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.