Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) tPedro_ válasza killerjohn (#27243) üzenetére


tPedro_
őstag

Johet meg hasonlo info a jatek megvalositasaval kapcsolatban.
Engem kifejezetten erdekel, erdekes volt ezeket is olvasni. :R

(#27252) mikromanus válasza killerjohn (#27249) üzenetére


mikromanus
veterán

Mint említettem nem ladderezek: Az olyan stresszes. csakk hülyülök haverokkal, vagy ha nincsenek fent, akkor betársulok. Így azért van sikerélmény. Már csak az infestort kell normálisan megtanulnom használni, meg a vipert és megütöm a tökátlag casual gamer szintet. Olyan platina-gold körül voltunk 2v2 és 1v1-ben fél éve. Mondjuk van 70-80% winratem. A starteresek ellen :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27253) Chiller válasza killerjohn (#27249) üzenetére


Chiller
őstag

Szerintem annyi lesz (és hozzáteszem, egyébként nekem ennyi elég is lenne), hogy a mostani 5-62 level közötti legendarykból lesz egy plusz egy 63-as szintű változat. Magyarul lesz homunculusból a normál 56-os, és egy 63-as, triumvirate-ből 62 és 63-as, leoric gyűrűből 17-es és 63-as, és így tovább.

off: @Sirandrish: Kéne neked egy ilyen, ha ekkora Zelda rajongó vagy :DDD
https://i.chzbgr.com/maxW500/7301951488/h34653458/

(#27254) jjc válasza killerjohn (#27249) üzenetére


jjc
aktív tag

http://www.twitch.tv/avoidlol
http://www.youtube.com/user/Avoidlol/videos?view=0

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27255) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#27239) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kösz a hsz-t. Én írtam Vinsanity névvel délelőtt, csak munkahelyről. Majd megnézem amiket írtál, hogy meg tudnám-e valósítani.

(#27256) killerjohn válasza jjc (#27254) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi! átnéztem a linkeket és nem találtam HUD-os VOD-ot, de nem is baj hogy leszedte, nehogy baja legyen belőle. Azért ezzel úgy streamelni, hogy látszik, az eléggé merész :)

(#27257) Sirandrish válasza Chiller (#27253) üzenetére


Sirandrish
legenda

El is fogadnám, de ilyeneket Magyarhonba nem kapni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27258) F-ECT$ válasza killerjohn (#27241) üzenetére


F-ECT$
titán

250k már kb elég, hogy folyamatosan archonban legyél nem? Egyébként meg ww + blade.

Dive ever, work never.

(#27259) tomazin válasza killerjohn (#27237) üzenetére


tomazin
veterán

engem is érdekel minden ilyen érdekesség.

am visszafejted a kódot, vagy futás közben tudod kiolvasni memből ezeket?

(#27260) F-ECT$ válasza davidsito (#27248) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert mire szórtad el? Neked ha jól látom CM wized van (1-2 itemmel mondjuk én vitatkoznék), nem archonod.

DjDanee87: a gatya még kimaradt - ha jól állsz hp/all res/armorral, akkor Inna, ha nem, akkor valami sok int/vit/all res/armor + 2 socketest ajánlok.

Dive ever, work never.

(#27261) davidsito válasza F-ECT$ (#27260) üzenetére


davidsito
tag

Tudom, hogy lehet ezzel vitatkozni ... de már ezek meg vannak véve.
:)
persze, azt néztem hogy:
- all res
- int
- vit
- 24 m.speed

csak úgy vettem, mint egy kezdő
majd hétvégén kiderül, hogy kuka a gear ..... vagy használható

hívjuk alap gearnak, de kb. 350 milla volt :F
gear + gem + kraft

most talán lesz idő, olvasgatni ... okosodni :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27262) killerjohn válasza F-ECT$ (#27258) üzenetére


killerjohn
addikt

MP5-ön? :U Na majd megsasolom :)

szalontai: vannak akik visszafejtik (az a botokhoz és hack-ekhez kell, mert úgy tudod a D3 kódját te, saját magad meghívni), de én azt nem vágom különösebben - engem inkább a memória- és fájlstruktúrák érdekelnek, mert az kell a kiolvasáshoz.

ha már ilyen nap van, akkor még egy info:
a D3 a komplett PvP (mármint az EREDETI pvp) grafikai layoutot a memóriában tárolja, akkor is amikor nem látszik. Se implementálva nincs, se nem látszik, se semmi értelme, de ott ül mindenki kliensében és foglalja a RAM-ot és lassítja a renderelést (mivel nagyon sok láthatatlan UI elementet jelentenek ezek a panelek)

[ Szerkesztve ]

(#27263) F-ECT$ válasza davidsito (#27261) üzenetére


F-ECT$
titán

Dönteni kell, mert legalább 3-4 item különbség van az archon és cm között. Az all resed jó, az int és vit is kb elég, a 24 ms is kell, de ha jó cm-et akarsz:
-legalább 40% chc gearből
-legalább 2.5-ös as (ehhez egy chantodo jó wand sokat segítene)
-ls helyett legalább 800 loh
-3k+ armor gearből

killerjohn: kérdőjel van a mondatom végén, rég voltam már archon, de úgy rémlik, hogy 200k elég volt mpl4-re, ezért gondolom, hogy 250k elég mpl5-re (persze ott, ahol elég sok a mob, tehát ahol amúgy is érdemes mozogni).

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#27264) Pompi válasza DjDanee87 (#27255) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És megkérdezhetem, hogy miért van külön fiókod amivel a munkahelyedről lépsz be? Ha jól látom ma regisztráltad.

Feel Good Inc.

(#27265) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok, társakat keresek mp7-8 farmra act1-2re leginkább a patch miatt :)

Ha valakit érdekel akkor vegyen fel, van ts is! :)
dinostaRR#2947

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#27266) Sirandrish válasza davidsito (#27261) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem kevés lesz a LOH-od..
Látom hogy van LS a kardon de szerintem jobb lett volna LOH-os, vagy legalább valamelyik ékszeren beszerezni még valamennyit.
Illetve ha CM vagy miért nem Chantodo Wandet veszel?
AS miatt kircsi cucc, ráadásul látom hogy az OH része már megvan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27267) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Mióta az új javítás megérkezett, a földre leeső cuccok megjelenítése átállítódott push to show-ra és ezt egyszerűen nem tudom visszaállítani a 10 másodperces megjelenítésre. A játék valamiért nem hajlandó elmenteni a beállítást. Mi ilyenkor a teendő?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27268) Rém válasza KubanitoS (#27267) üzenetére


Rém
tag

Nekem is így van, szerintem annyi a leesett cucc, hogy nem lehet egyszerre mindent megjeleníteni!

(#27269) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám a Diablo 3 telepítésekor . Amikor elindítom a telepítőt megadom neki a telepítési útvonalat és továbblépek bejön a telepítési fázis , de a következő hibaüzenetet írja:

An unexpected error has occurred while trying to install.
Please try again or contact Customer Support.

Tehát el sem indul a telepítés...
Már utána nézegettem a neten, de nem találtam megoldást rá, bátorkodtam ide is leírni a problémám.
A játék nem eredeti, nem tudok játékokra költeni pénzt, ezt azért írom le , mert pár helyen olvastam, hogy ezért nem működik, ami szerintem nem igaz, mert ismerősöm sem vette meg eredetiben a játékot, és neki működik. Szeretném kipróbálni milyen lett az új alkotásuk, eléggé nagy Diablo fan vagyok :)) . Segítségeteket megköszönném!

(#27270) JSaN válasza KubanitoS (#27267) üzenetére


JSaN
addikt

Nalam jo on/off-ra van allitva es vegig on es mindent mutatt.

sasori18 nincs mukodo tort verzio, a haverod is szerintem a startert tolta. Neked is azt ajanlom, folosleges bohockodni tortel mert ugyse lesz jo.
Inkabb regisztralj battlenetre es szedd le onnan a starter editiont. Igaz nyul farknyi darabb de belekostolhatsz lvl13ig es mind az 5 kasztba.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27271) Qru válasza Sasori18 (#27269) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha nem legálisan szerezted be akkor sajnos nem áll módunkban segíteni, itt a fórumon ugyanis tilos a warez. Olvasd át az alapelveket.

mod: off

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#27272) Sirandrish válasza Sasori18 (#27269) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tört verzióval nem megy a játék!

De hogy ki tudd próbálni ajánlom a Starter Editiont

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27273) Sárpac válasza Sasori18 (#27269) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Valószínűleg azért nem megy mert 3 napja volt frissítés, így a tört verziód fabatkát sem ér! Arról nem beszélve, hogy az accodat is simán bukhatod ilyen kísérletekkel, már ha van egyáltalán!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27274) killerjohn válasza Sárpac (#27273) üzenetére


killerjohn
addikt

te tök komolyan, mindig, minden hülyeséget felszívsz. ez nagyon király :C
hogy az istenbe lehetne tört verzió egy szerver oldali accountot igénylő szoftvernél? :U

(#27275) Sárpac válasza killerjohn (#27274) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Úgy hogy pl. egyik haverja accát használja!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27276) killerjohn válasza Sárpac (#27275) üzenetére


killerjohn
addikt

dehát ha a haverja accát használja, akkor minek neki tört verzió? (egyáltalán mi a fene az a "tört verzió"? hiszen a szó már önmagában értelmezhetetlen fogalom D3 esetében) Komolyan, néha úgy ráugrasz ilyen témákra (általában árnyékra), hogy öröm nézni :)

(#27277) Attix82


Attix82
őstag

találkoztatok már olyannal, hogy megvettetek valamit Goldért , levonta de a tárgy sehol.

(#27278) Sárpac válasza Attix82 (#27277) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Napjában úgy tucatszor, majd megjön valamikor ált. 1-2óra! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27279) killerjohn


killerjohn
addikt

csak én vagyok olyan marha, hogy egyes rare cuccokat még felszedek, vagy már semmi értelme legendary-n kívül bármire is kattintani?

[ Szerkesztve ]

(#27280) P00By válasza killerjohn (#27279) üzenetére


P00By
nagyúr

Én az összes sárgát felveszem, de biztos vagyok benne, h a (ebben is) kisebbséghez tartozom!

(#27281) JSaN válasza killerjohn (#27279) üzenetére


JSaN
addikt

Jelen, en mindent rare-t fel szedek, van mikor a kek cuccokat is ha van hely nalam eppen. Mondjuk hozza tartozik hc-n tolom es ott draga a craft alapanyag, igy sokkal olcsobb ha magamnak csinalom a craft anyagot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27282) killerjohn válasza JSaN (#27281) üzenetére


killerjohn
addikt

bah, a HC más téma, ott én is minden vackot felszedtem... de valahogy... hát... igazából... szerintem az elmúlt egy hónapban nem tettem fel 2-nél több rare-t AH-ba...

(#27283) P00By


P00By
nagyúr

Vkinek kell egy 33% blokkos 6 chcs stormshield? Friss fórumosok nem játszanak! :N :P

radi8tor1: Azt hittem az ajándék felajánlások ide (is) mehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#27284) radi8tor válasza P00By (#27283) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Trade topic

Azt nem írtad hogy ajándékba adod. :N

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27285) Sirandrish válasza P00By (#27283) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Friss fórumosok nem játszanak! "

Ez mit takar?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27286) P00By válasza Sirandrish (#27285) üzenetére


P00By
nagyúr

Újonc rangúaknak nem szoktam ajándékozni :B

[ Szerkesztve ]

(#27287) dinostaRR


dinostaRR
tag

Scholes nem tudom elfogadni az invite-ot mert teli a barát listád! :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#27288) tomazin válasza JSaN (#27281) üzenetére


tomazin
veterán

ööö ugyanannyiba kerül a mati (1500 helyett mondjuk 1700 egy csepp)
a brim egyedül ami télleg sok (bár annak is esett az ára)

de én is felszedem, mert simán rollolhat az alap ilvl58 is olyat amit felvennék....

(#27289) JSaN válasza tomazin (#27288) üzenetére


JSaN
addikt

En 2-3 hetente szoktam nagy tetelben craftolni, es ha elotte kene meg venni akkor draga mualtsag lenne.
Na meg a masik fontos alapanyag a tome szinten baromi draga. Most ahogy nezem hogy kozeleg a hetvege, megint megy fel az ara kb 14000/db lesz hetvegen. De 2-3 het alatt mindig ossze jon 800-1000 koruli darabb amivel le tudok nyomni legalabb egy 100-120 darabos craftot.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27290) Rebourne válasza killerjohn (#27249) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nem kell sokféle Gamebalance bejegyzés, csak megfelelően skálázódó affix tierek, amik rare affixeknél már megvannak, és többé kevésbé a legendaryknál is. Csak azt kell meghatározni, hogy egy adott szintű mob dropjának mi a minimum és maximum affix tiere - a rarek így működnek, tehát ismét, csak a legendarykra kell ezt kiterjeszteni. A DB összevisszaságát meg nyilván el tudják bujtatni UI-val.

A CM-ek meg nem találnak ki dolgokat. Azt írják amit a játéktervezők mondanak nekik. Az itemizációról különben is közvetlenül a fejlesztők beszéltek a Q&A-ban és a blogot is ők írják.

[ Szerkesztve ]

(#27291) tomazin válasza JSaN (#27289) üzenetére


tomazin
veterán

tényleg a tomeok...majd elfelejtettem.
hát ha ilyen nagy tételben gyártasz, akkor érthető. de most hogy mondod craftolok már egy keveset :)

(#27292) killerjohn válasza Rebourne (#27290) üzenetére


killerjohn
addikt

Teljesen kizárt, hogy hozzányúljanak a gamebalance struktúrához, miközben már azt is teljesen új gb bejegyzésekkel oldották meg amikor simán ilvl és affix csere volt 1.0.4-nél. De majd ha kijön a patch, akkor megnézzük, hogyan oldották meg, jó? :)

(#27293) Rebourne válasza killerjohn (#27292) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Azért annyira nem nyuszik már a Blizzardnál, hogy ne tudnák megvalósítani a játéktervet. Több mint hat hónap jut csak ennek a fejlesztésére (már ha egyeltalán 1.09-ban benne lesz), de inkább kilenc körül, mert bejelentés előtt már dolgoztak rajta. Nem azt mondom, hogy úgy fogják csinálni, ahogy írtam, csak azt, hogy szerintem ez a probléma nem lehetetlen/megfizethetetlen a Blizzard mérnökeinek. Ha valami nem kerül bele a játékba, akkor az inkább azért van mert nem tetszett a dizájnereknek.

[ Szerkesztve ]

(#27294) SLYM


SLYM
veterán

van valakinek ötlete mit lehetne fejleszteni a poison monkon ami nem kerül csilliókba de ér is valamit? kifogytam az ötletekből [link]

[ Szerkesztve ]

(#27295) Rushyk válasza SLYM (#27294) üzenetére


Rushyk
tag

Andariel? Mempo?:P

(#27296) tomazin válasza tomazin (#27291) üzenetére


tomazin
veterán

kesztyű elsőre :)
vállas 40-re, amu 20-ra

ww barbinál van értelme az asnek? (vagy még gyártsak chc+chd amut?)

[ Szerkesztve ]

(#27297) SLYM válasza Rushyk (#27295) üzenetére


SLYM
veterán

andiból a legeslegjobb sincs a környékén se a sapimnak, skill bónusz az inna-n elég erős azért, mempo-ból CHC-s kéne, az még mindig drága nekem

[ Szerkesztve ]

(#27298) proci985 válasza SLYM (#27297) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

arról nem is beszélve, hogy a crites mempoval biztos buknál statpointot, EHP szerintem sokat nem változna (vitet buknád CHCssel), talán a 9AS ami miatt érdekes... csak épp kegyetlen drága.

andarielen alapból ott a psn res, van armor, van AS (itt tudná megfogni az innát), viszont gyengébb CHCre, plusz egy dex+vites rollal nyernél némi statot (alacsony +firedamot nem igazán lehet megérezni). stat+armor+AS+life regen vs spirit regen+több chc. szóval ja, nem biztos, hogy megéri afelé elmenni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27299) Rushyk


Rushyk
tag

Szerintem egy 240+dex-es vites andariel-t meglehetne nézni azért....meg milyen spirit regenről beszélünk?? A 0.33-ra gondolsz?:D

Amúgy kardot is lehetne stat megtartással, 120+ dex-esre cserélni, nat cipőbe is mehet 195-200 dex.

Aztán lehet elértél arra a szintre is már, hogy csak "csilliokból" megoldható:)

[ Szerkesztve ]

(#27300) mikromanus válasza Rushyk (#27299) üzenetére


mikromanus
veterán

Inna fejesen lehet max 2,5 spirit regen. Arról van szó és nem a setbónuszról.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.