Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) Muton válasza radi8tor (#28799) üzenetére


Muton
addikt

:N
az, amelyikben full set-et kell összehozni

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28802) Kasya válasza jpeetr (#28800) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezuton is koszonom az idot, tanacsot es itemeket!

(#28803) jpeetr


jpeetr
aktív tag

egész jól sikerült :C :C

Kasya: szivesen. jó játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#28804) tPedro_


tPedro_
őstag

Na ez a murloc amulet elég lassan farmolható.
Cserébe a lapát megvehető AH-ban.

(#28805) Gyick


Gyick
őstag

Megpusztult a 2 napos hc dh-m :(( 2 nap alatt felhuztam 53-ra azt vége lett mint a dallasnak :)
Első kari volt hc-n zero golddal,második jobb lesz remélem

[ Szerkesztve ]

(#28806) Gyick válasza jpeetr (#28800) üzenetére


Gyick
őstag

hc-be nincs?

(#28807) killerjohn


killerjohn
addikt

úristenúristenúristen

(#28808) proci985 válasza killerjohn (#28807) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jól sejtem, hogy akkor innentől több kesztyű craftod nem lesz a barbárodnak?:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28809) Scholes9 válasza killerjohn (#28807) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Salvage ;]

Grat hozzá :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28810) killerjohn válasza proci985 (#28808) üzenetére


killerjohn
addikt

Bah, megy a kukába... Most vettem észre hogy van rajta egy dex roll, és ahelyett egy allres lenne az igazi... Így trágya az egész :(

(#28811) proci985 válasza killerjohn (#28810) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:(

;]

dex/vit helyett lehetne str/vit ugyan, de nem vagyok benne biztos, hogy a védelmet is számbavéve nem így jársz vele jobban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28812) JSaN


JSaN
addikt

Na megint megismetlodott majdnem a tegnapi hulyeseg. :U Duplan, mert most nem en voltam az aldozat.
Ugyanugy field es a nagy kek champion bikak, megint tuz de most megtoldva poison tocsaval, meg fagyasztassal. Csapat lefagy, tuz+poison alank plusz meg nekunk is rontanak. Mellettem a barbar ugy dolt ki mint egy fa, kicsit rohogtem hogy wtf mi ez? De aztan kapcsoltunk hogy ez nem trefa, vegleg kidolt. Le is lepett szegeny, azota se jott fel.
En kozbe meglepoen jol birtam, mert masodik karinal most nagyon ra mentem a vedelemre a dokinal: 5100 feletti armor, 900 felett kezdodo unbuff allres, 2200 liferegen, ls, lh. Kozben kutyak es a saskak is csipkedtek es toltottek.
Megyunk tovabb festeringbe, be jon helyere egy masik barbar baratom. Ott megint elit+tuz de joval gyengebbek. En tesztelgettem kozben hogy meddig birok benne allni, keszulve egy estleges uj dc-re. :U
Aztan latom a barbar is megall es tuz ala, akartam kerdezni tole hogy te is tesztelsz? Aztan mikor mar az elet harmada ala csokkent es meg mindig mozdulatlan volt. Gyanus lett es kapcsoltam, szetvertem az elitet, tuz eltunik par % eletnel, utana par sec mulva a karakter is lekapcsolt. Jon vissza par perc mulva hogy dc wtf? annyit latot hogy meghalt, de aztan nem, mert meg mentettem a barbijat.
Nagyon szar ez a rendszer ahhogy kezeli az adat kapcsolatot, igazan lehetne valami vedelem itt hc-ban. meg ez a 10 sec is iszonyu sok. Na meg egyre gyakoribbak ezek a dolgok, tiszta gaz igy jatszani hc-ban.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#28813) x6radio


x6radio
tag

Hali!

Mit gondoltok a barbáromról?

hogy lehetne jobbá tenni hogy ne kelljen össze vissza milliókból/milliárdokból geart venni?

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#28814) MrCsiT válasza x6radio (#28813) üzenetére


MrCsiT
addikt

növeszd meg a köveidet.. főleg a fegyverben.. de a többit is.. és amiben nincs, abba meg tegyél :)
Ez még milliárdnál olcsóbb tétel ..

legalább egyik fegyóra jól jönne life steal.. a passzív 3%-ja nem biztos, hogy elég..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28815) x6radio válasza MrCsiT (#28814) üzenetére


x6radio
tag

Gondoltam rá, de ezekszerint ha a köveket megcsinálom és szerzek life steales fegyvert akkor rendben lesz, nemde?

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#28816) MrCsiT válasza x6radio (#28815) üzenetére


MrCsiT
addikt

nem lesz, mert szinte semmin nincs resisted.. van, aki az attack speed-ed is kevesellné, ám fejleszd fel a cuccaidat allres-esre :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28817) Zan


Zan
aktív tag

És végre, igen, elértem, hogy ne csak a Skorn-nal legyen meg a min. 180k unbuffed.. :)) !
Kolbika
Nem egy nagy szám, tudom...ezért is kérdezném itt meg a szakikat, hogy szerintük hogyan kellene tovább fejlődni? Tudom, kövek, igyekszem, de azon kívül? Jobb oldali ringet ha dps ringre akarom cserélni, akkor az all res bizony le fog kerülni gondolom róla...de nem tudom hová kellene rakni...!

Minél jobb, annál jobb!

(#28818) schwartz válasza Zan (#28817) üzenetére


schwartz
addikt

Elo korben 20k lifeot nyogodtan be lehetne aldozni a STR javara. (termeszetesen All res buko nelkul)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#28819) buherka válasza Zan (#28817) üzenetére


buherka
addikt

Másik gyűrűre is kéne chc, és akkor elfelejtheted nagyjából az OP-t.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28820) Rayner válasza Zan (#28817) üzenetére


Rayner
őstag

Enyém ilyen.
allrez 600

(#28821) Cadal válasza Rayner (#28820) üzenetére


Cadal
őstag

Érdekes skill leosztást használsz. Hogyan kezdesz el támadni, ha egy deka fury-d sincs és nem is tudsz generáltatni?

(#28822) simsi


simsi
csendes tag

HC lvl szerviz közben esett ez a cucc a páromnak:

Hihetetlen mennyit képesek fizetni egy-két szintre az emberek a cuccokért HC-n.

[ Szerkesztve ]

(#28823) Mr.Csizmás válasza simsi (#28822) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valszeg a lore miatt, de hc-n sokszoros penz egy jobb cucc.

(#28824) Joci93 indits egy HC karit, elso par questbol a lootbol az ertelmesebbjet tedd fel AH-ba. el fogjak vinni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28824) Joci93 válasza simsi (#28822) üzenetére


Joci93
senior tag

:Y :Y
Nem hittem volna, hogy kis szintű itemet ennyiért el lehet adni. :Y

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#28825) jpeetr válasza Gyick (#28805) üzenetére


jpeetr
aktív tag

HC-t még csak most kezdtem
levelezek, szóval ott nincs cuccom, sorry

(#28826) mephi666 válasza simsi (#28822) üzenetére


mephi666
nagyúr

jobb kisebb szintű cuccok jól mennek sc-n és még jobban hc-n :K

nekem pár példa az elmúlt hetekből:

picitrifecta hc-ra (nem hittem, hogy vit nélkül, ilyen kis értékekkel ennyiért elmehet, amíg nem láttam, hogy hasonlók milyen áron vannak bent)
sokstatos lowlevel amu sc-ra (ezt hc-n megértettem volna, hogy valakinek kell a sok vit miatt, de sc-n, amikor pár óra alatt felpörög 60-ra és ott már sz@rt se ér?)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28827) Edge válasza simsi (#28822) üzenetére


Edge
veterán

gz, én 27 vagy 28M-ért adtam el ilyet SC-n pár hete. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28828) davidsito válasza x6radio (#28813) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

Nagyon jó barbárod van.
Összetettem volna a 2 kezem, ha nekem 8-as szinten ilyen gear-om lett volna.

Mp5 alatt szépen tudsz fejlődni.

De azok az idők még más idők voltak, nekem mp 2-3 döcögősen ment kb 40.000 dps-el.
:)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28829) mikromanus válasza x6radio (#28813) üzenetére


mikromanus
veterán

A cipőben az a kavics nagyon üt :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28830) davidsito válasza Zan (#28817) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

Minen okés a barbároddal.
Javaslatom a következő! /első körben/

- Cipő csere .... 170 str + 150 vit = nyersz 36 str-et

- Shouldersz csere ... kraftolj str-eset .... pont ilyet csak fordított statokkal .. 250 str azaz nyersz 100-at

Próbáld meg a str-et felhúzni 3000-re és ott lesz a kívánt dps.

Üdv.
Dávid

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28831) davidsito válasza mikromanus (#28829) üzenetére


davidsito
tag

jajjj ne már
nézd már meg a karakterlapját
első komolyabb karaktere :)
túl sok órája sincs a játékban, gondolom
túl sok goldja sem lehet

Ahhoz képest elég jó kis cuccok ezek ... szerintem valaki segíthette őt .. sok ajándékot kaphatott

Arra gondolsz, dobjunk neki össze fullos piros köveket?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28832) Rayner válasza Cadal (#28821) üzenetére


Rayner
őstag

A Rend az ami az elején generálja a furyt. amíg nincs meg a skill költsége addig csak csapkod, de generál furyt közben. mivel a fury költsége magasabb mint a battlerage-é így az aktiválható mielőtt elköltenéd, ha brage fent van onnantól könnyen jön a fury csak bemegyek ww-be nyomkodom a futást meg az owepowert és máris fullon a fury és mehet a wotb, innentől meg mindig maxon van csak költenem kell mint az állat, de ugye minden skillem furyba kerül így ez nem nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#28833) mephi666 válasza davidsito (#28831) üzenetére


mephi666
nagyúr

arra gondolt szerintem, hogy infen dropból nagyobb kő esik :DDD plvl8-ig meg eltöltött már pár órát, biztos nem 1 ruby esett...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28834) davidsito válasza mephi666 (#28833) üzenetére


davidsito
tag

lehet bekraftolta, ez maradt meg
és rágyúrt dps-re, mégse legyen üresen az a LUK
:))

Furcsa ez nektek mi?
Nem mindenki rendelkezik top gearral!
:))

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28835) Cadal válasza Rayner (#28832) üzenetére


Cadal
őstag

Okés, ez ki is ment a fejemből, hogy amíg nincs elegendő fury/spirit/arcane/hatred/mana stb. addig egy alaptámadást használ a karakter.

davidsito: Játszom két órát és azt veszem észre hogy gyűjtöttem ~1 millió aranyat. Szóval legyen már annyi lóvénk hogy legalább star köveket használjunk, nem nagy dolog. és azért nem keveset hoz. Nameg AH-ból is lehet gemeket venni a Tome of Secret ára pedig béka segge alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#28836) mikromanus válasza davidsito (#28834) üzenetére


mikromanus
veterán

JA. Durva az a 3-8k gold ami eggyel nagyobb kavicsra kell (netán durva 40-50k egy még erősebbre). Mivel high-end cuccokban vagyunk, így mi ezt nem érthetjük. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28837) jpeetr válasza Zan (#28817) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ez buffal 180k. 135k unbuffed

(#28838) mikromanus válasza jpeetr (#28837) üzenetére


mikromanus
veterán

Valóban...

Esetleg kesztyú és sisak csere segíthet a DPS-en... (jobb roll kesztyű, mempo nagy main stattal, vagy andariel)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28839) Assdak


Assdak
őstag

Lassan alakul a molekula.
Kell még egy Mempo CHC-vel, plusz egy normális Fury. Utána még egy vites inna alsó, meg pár jobb craft.
Azon mondjuk erősen gondolkozom, hogy craftolt gloves helyett IK-t használjak a bonus miatt.

(#28840) Zan válasza jpeetr (#28837) üzenetére


Zan
aktív tag

Jajj, hagyjuk már ezt a lecsupaszított, passzívak nélküli d-progress nézést...! Én azt számítom unbuffed-nek (és ezzel szerintem elég sokan így vagyunk), ami nem aktív skillből van. Tehát, amikor bemegyek a játékba és megnyitom az inv-fült, ott látom, hogy 189k dps, ez nekem unbuffed. Ettől függeltlenül, ha már ennyire szigorú akarsz lenni, Skornnal is ennyi volt a tényleges unbuffed, így ugyancsak örülhetek, mert akkor ezt sikerült elérni dps bukása nélkül.

A többieknek pedig köszönöm a válaszokat! A shoulders-t tényleg le fogom cserélni, csak nem akarok sok vitet bukni, mivel nekem így "kényelmes" a kari :)) !

Minél jobb, annál jobb!

(#28841) tomazin válasza JSaN (#28812) üzenetére


tomazin
veterán

hmmm lehet nekiállok kicsit megugrasztani a fire/poison resemet.

(#28842) buherka


buherka
addikt

Skacok...

Találkoztatok már olyannal, hogy adott egy item és egyszerűen lehetetlenség berakni az AH-ba???
Error 32203

Már próbáltam mindenhogy, de 2 napja nem tudom berakni.
Minden mást elfogad, de ezt az egyet visszadobja.

Még most is tud meglepetést okozni játék. Múltkor 6 napig sehol se volt a megvett cucc, most meg ez. :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28843) mephi666 válasza buherka (#28842) üzenetére


mephi666
nagyúr

én legutóbbi patch után 2 hétig nem használtam rmah-t, mert nem bírtam berakni 1 kesztyűt (próbáltam mindent, kipucoltam az ah-im teljesen, stb) ...aztán más cuccal próbálkoztam és az már ment :U ez a kesztyű pedig ment goldosba, mert ott nem errorozott

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28844) Edge válasza buherka (#28842) üzenetére


Edge
veterán

persze. volt itt is rá példa nem egy, lényeg:
hordani kell egy picit és koptatni ha a durabilityje csökken máris betudod majd tenni ahba.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28845) Bird válasza buherka (#28842) üzenetére


Bird
addikt

Valóban a hivatalos fórumon is ezt írják:
You need to change the durability on the item. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28846) Sirandrish válasza Edge (#28844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csinálni kellene egy kiadványt "1000 Kérdés (D3as bug) - 1000 válasz (D3as tákolás)" címmel :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28847) Bird válasza Sirandrish (#28846) üzenetére


Bird
addikt

Nyitott kapukat döngetsz. Készült már ilyen kiadvány! ;]
:DDD

Sirandrish : ááááá ez nem fotósop, ez a valóság. Nálunk az Alexandria forgalmazza.... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28848) Sirandrish válasza Bird (#28847) üzenetére


Sirandrish
legenda

Láttam már ezt de én nem Photoshoppal gondoltam a kivitelezést :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28849) Gorneck válasza Bird (#28847) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD :D

Gorneck#1239

(#28850) buherka


buherka
addikt

Kösz a megoldást srácok... :R
Kicsit kellet koptatni és máris bevette a piac. Agyam eldobom.

Ekkora mocskos bugot...

mod:

Mellőzzük a smile sormintát.

[ Módosította: Qru ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.