Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) Gyuri27 válasza SLYM (#27294) üzenetére


Gyuri27
félisten

Felső csere, hf ring csere, nati gyürü chc. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#27302) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Lol ránézek a gemekre erre radistar topáz 50m mondom what? :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27303) radi8tor válasza Sárpac (#27302) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi volt az utolsó 10 trade?

⭐ Stella

(#27304) Sárpac válasza radi8tor (#27303) üzenetére


Sárpac
nagyúr

15m, valaki játszik pár 1000dbal :D
De szépen megy fel az euros ára is, a gemeknek szal veszik.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27305) czpitti válasza SLYM (#27297) üzenetére


czpitti
senior tag

Ami nem kerrül csilliárdokba?Nagyobb bónusz az inna fejesen elsőre.Ja: én chc-s mempot cseréltem arra ami rajtam van.Utána naty gyűrű chc-re ilyen av-damage mellett ( ez drága ) kard csere nagyobbra mainstattal8 ez elviselhető tétel még ) Nameg maxos kavicsok a fegyókba ( elviselhető tétel )

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#27306) SLYM válasza Rushyk (#27299) üzenetére


SLYM
veterán

skill bónuszra, nem set bónuszra. fist of thunderre ad az inna

Gyuri27 egy 6 CHC-s DPS-ben dobna 700 DPS-t 160 milláért, de buknék vele 3200 vitet és 39 all rest. szóval AVG dam kéne rá mindenképp, az meg csilliós item. HF ring-et meg nem lehet csak úgy cserélni

más táma, az amcsiknál megy az AH elvileg

[ Szerkesztve ]

(#27307) Sárpac válasza radi8tor (#27303) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vettem egyet reggel próbaképpen ennyi lett a vége:

:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27308) SLYM válasza Sárpac (#27307) üzenetére


SLYM
veterán

:D grat!

(#27309) Gyuri27 válasza SLYM (#27306) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hf ringet miért ne lehetne lecserélni?
Meg a chest is kuka. Kraftolj jobbat.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#27310) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Valakihez/valakikhez nem társulhatnék be ACT1 farmra vele?: [link] Egyedül már unom, meg partyban már az xp hajhászás is jobb. :R

(#27311) Thrawn


Thrawn
félisten

"...we locked accounts that appeared to be exploiting the bug as well as collaborators that held gold or items for the exploiters. Once we confirmed that an account was involved in this exploit, we either banned or rolled back the account depending on their activity." :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27312) SLYM válasza Gyuri27 (#27309) üzenetére


SLYM
veterán

hát. 100 misi alatt olyat se találtam ami legalább DPS-t adna és akkor még 55 all res. 320 misiért van az első ami ugyanolyan kb. vértre viszont még nem is gondoltam. tényleg érdemes megnézni mik vannak még, spirit regen úgyis felesleges

Thrawn na, mondtam, hogy ez lesz

[ Szerkesztve ]

(#27313) Sárpac válasza Thrawn (#27311) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már 11 euro 100M száguld fel az ára a goldnak!

Mármint a fekete goldnak, ez ugye 0.11 euro 1Mre vetítve volt 0.035-is! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27314) davidsz válasza Sárpac (#27313) üzenetére


davidsz
őstag

Rossz helyen nézed :DDD 100M 2,62 juró ... maradt alig változik az árfolyam.

Más:

Miután kiárultam a monkom ... most egy 260K dps helyett egy 160k dps gazdaságos monkkal megyek.
Nem kicsit fura. Mpl5ön alig potyog valami... ez siralmas. :W
Még a végén megbánom, hogy eladtam a jó cuccokat.
A szarabbnál is lehet szarabb drop.
Blizzard random :((

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#27315) Sárpac válasza davidsz (#27314) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát nem tom 11 euros feliratok repkednek nekem.. Lehet már ott rég nem kapni csak kint ragadt az ár! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27316) maross


maross
veterán

miutan kesz az infernal machine, mit kell csinalni, hogy kinyiljon az ajto a healer mogott? Nem tudom szetutni :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27317) Sárpac válasza maross (#27316) üzenetére


Sárpac
nagyúr

act1 végéről indítsd! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27318) maross válasza Sárpac (#27317) üzenetére


maross
veterán

szopec, kesz volt az otos valor :DDD. koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27319) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Nagyon pöpec lett ez az új patch. Act 1 valami isteni lett ezzel a mobsűrűséggel. Festering Woods pályán gyorsan össze lehet kapni az 5-ös valort, utána meg a The Weeping Hollow helyszínen mehet is a mészárlás :D Azért örülök ennyire ennek a változtatásnak, mert ezek a pályarészek hangulatra sokkal jobban bejönnek, mint az Act 3. Hasonlóan élvezetes lett az Act 2-es Dahlgur Oasis.

Akinek van kedve farmolni velem, az vegyen fel bátran. Überezni szokott még valaki vagy már mindenkinek megvan a csoda HF ring?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#27320) Vismajor01 válasza SLYM (#27294) üzenetére


Vismajor01
addikt

chc-s naty ring, statos mh, jobb dex-vitás naty cipő.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27321) mikromanus válasza davidsz (#27314) üzenetére


mikromanus
veterán

Milliárdnyi van ennyiért is: 25.79 EUR
Mondjuk patch előtt 2 nappal volt a minimum. Olyan 22,3 volt azt hiszem a legolcsóbb állás. Tényleg feljebbkúszott és nemcsak a hétvégi roham miatt. Az AH-s inferno befőtt viszont 1400 gold körül van. ELéggé megugrott. Gondolkodok is az irdatlan sok (1500) befőtt kiárusításán :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27322) SLYM válasza Vismajor01 (#27320) üzenetére


SLYM
veterán

dex+vites naty csukával bukom az all rest, a kettő együtt nem lehet rajta

egyébként kraftoltam 200 vértet gyorsba, ez lett a legjobb, buktam 7500 életet, 6% melee attack csökkentést, nyertem 2500 DPS-t meg 55 all rest

[ Szerkesztve ]

(#27323) mikromanus válasza SLYM (#27322) üzenetére


mikromanus
veterán

He? Biztos ugyanarról az itemről beszélünk? :D
Nata csukán a dex és az allres alap roll. A vegyes stat jellemzős, vagy a vita simán befér a +1 randomba.
Natalya's Bloody Footprints

edit: vagy úgy értetted, hogy a psn res + passzív skill all rest bukod így? Így már értem :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27324) Gyuri27 válasza SLYM (#27322) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebből kéne magasabb dex-s. Meg vagy poisonos vagy lifés esetleg armoros. :DDD

Ja és vegyél skornt. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#27325) Sirandrish válasza SLYM (#27322) üzenetére


Sirandrish
legenda

71-80 all resi garantált stat rajta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27326) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó ez az új craft, hogy beállíthatom miből mennyit akarok gyártani. De. Már ráment a délelőttöm és még nem végeztem a köveim összerakásával :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27327) Sárpac válasza mikromanus (#27321) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát jelen állás szerint én ingyé se vennék tőlük goldot. Eus maintace még hozhat kőkemény bannokat! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27328) SLYM válasza Sirandrish (#27325) üzenetére


SLYM
veterán

poison resire gondoltam, nekem már az az all res. :D 200 dex, 60 poison a max. vagy vit ugye, kettő együtt nem játszik

[ Szerkesztve ]

(#27329) P00By válasza Thrawn (#27326) üzenetére


P00By
nagyúr

Érthetetlen miért nem gyorsul be, mint más játékokban! Vagyis értem, egy kövi patch nagy újítása lesz... :U

Sirandrish: Persze, félig tele van! Oks :D

[ Szerkesztve ]

(#27330) Sirandrish válasza SLYM (#27328) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hogy jaaaaa :D
Hát igen..úgy már tényleg buknál vele :K

P00By Naaah..tessék örülni az új rendszernek..
Nem kell ott ülni mert megcsinálja helyetted...ez is több mint a semmi. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27331) SLYM


SLYM
veterán

210.-re kijött [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#27332) granini válasza SLYM (#27331) üzenetére


granini
őstag

Szep, gratula! Szettbonusz nem fog hianyozni?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27333) SLYM válasza granini (#27332) üzenetére


SLYM
veterán

köszi. :) 0.33 spirit regen? hát nem igazán :)

[ Szerkesztve ]

(#27334) Cadal válasza SLYM (#27331) üzenetére


Cadal
őstag

Hát,én a 6% melee damage reduction miatt inkább nem cserélném le... legalább is arra amit mutatsz.

(#27335) SLYM válasza Cadal (#27334) üzenetére


SLYM
veterán

ezen gondolkodtam én is, de a 2500 unbuff DPS azért meggyőzött. de remélem lesz ennél még jobb is, még van százvalamennyi eszenciám, holnap is lesz nap, remélem lesz ennél még jobb is

[ Szerkesztve ]

(#27336) Cadal válasza SLYM (#27335) üzenetére


Cadal
őstag

Legyen szerencséd. :K

(#27337) mikromanus válasza SLYM (#27333) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉS a Sweeping Wind -70 erőforrásigény? Ja, hogy azt már beáldoztad. Akkor nem fog hiányozni (pedig elég hasznos). :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27338) radi8tor válasza SLYM (#27331) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem felesleges volt.
Set cuccot pont, hogy a set bónusz miatt hordunk. :U

⭐ Stella

(#27339) proci985 válasza SLYM (#27335) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

viszont az innán a 6% damred szerintem sokkal de sokkal többet ér magas mpn, mint +2500 dps (ami kb semmi).

radi8tor1: plusz damredes cuccokat azért, mert az az 5-7% hatalmasat dob a kari túlélési esélyein:). a nat csizma + inna vért 12%a az már bőven nem elhanyagolható.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27340) Sirandrish válasza radi8tor (#27338) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azért mert jól néz ki :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27341) Mengele


Mengele
tag

Hi

Elfelejtettem a jelszot ilyenkor mi a teendo?
Mert szinte minden belepeskor ujat ker.

Helpet elore is koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#27342) defede


defede
tag

Katasztrófa lett a public game. Ma reggel MP10-en összesen 4 olyan embert láttam aki oda való volt. Nem az alacsony paralevel a gáz mert lehet felszerelni jól karaktert hanem a 45K dps bears WD, 60K dps monk, 80K dps cm wiz akinek jó ha 400 allres van. Bementem a 125K DPS-es sacrifice WD-vel erre kidobtak, utána csatlakoztam és ugyanoda dobott be, aztán kiderült hogy bekrepálás nélkül tankoltam le nekik MP10-en miközben folyamatosan gyógyítottam őket, volt ámulás :D. Felszereltem a CM wizemet, mostanában azt fejlesztgetem. Rá tudna nézni egy prof hogy merre menjek. A terv a nati csizma+ring és a crites mempo de a LOH és a APOC pótlás még kérdéses. APOC-ra néztem offhandet de basszus annak olyan ára van... Mennyi a minimum APOC ami kell mp10-re?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#27343) Huma


Huma
addikt

Egy vicc ez a Blizzard. Hogy képesek folyamatosan ilyen amatőr bakikat elkövetni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27344) Thrawn válasza Huma (#27343) üzenetére


Thrawn
félisten

Fényévekkel le tetszik lenni maradva...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27345) Jazz válasza Sirandrish (#27188) üzenetére


Jazz
veterán

Igen, de ez nem feltétlenül a játék hibája. Miért is lehetett ez hogy így jártál?
1.: a sok botter feltöltötte a piacot (egy számítógépen, kliens nélkül fut vagy ezer db, 24órában....)
2.: régóta nem volt (illetve soha) reset, a napi 10 órát kockulók telítették fel a piacot
3.: a kettő együtt.

free your mind

(#27346) Huma válasza Thrawn (#27344) üzenetére


Huma
addikt

Miért?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27347) kecsawi


kecsawi
senior tag

Van akinek nem indul most rajtam kívül? Csak "checking for updates" van.

(#27348) Sirandrish válasza Jazz (#27345) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ettől még vannak értékes cuccok, csak azok nekem nem esnek.
Sőt..tovább megyek..azokat a legendeket amik mostanában potyognak, több hónapja sem tudtam volna eladni.

Egy része ugye alapba sz*r, de pl kinek kellett volna intes immo kesztyű?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27349) Huma válasza kecsawi (#27347) üzenetére


Huma
addikt

Előbb játszottam. Nem volt semmi gond.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27350) mikromanus válasza Sirandrish (#27348) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy jó intes kesztyű tuti buli. Összehozható a kettes set bónusz bagóért belőle. Sok-sok resist. Persze nem egy high-end cucc, de van mindennek jó oldala. Ha dexes lenne, akkor vihetné az újratescósított fórumtárs a monkjának ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.