Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116201) boeing válasza SQX_Barto (#116200) üzenetére


boeing
senior tag

Akkor jól tippeltem,és a Kanai’s Cube 4 slotos lesz a buff,az nagyon jó lesz,azt hiszem azt hosszabitoták meg anno,igen mert crusi boss Killer voltam.

[ Szerkesztve ]

(#116202) Edge válasza boeing (#116201) üzenetére


Edge
veterán

Nem egészen,3 slot marad, viszont bármi lehet, pl akár 3 amu vagy 3 fegyver.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#116203) mephi666 válasza Edge (#116202) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja, és legalább a dh ue-t kap giftbe, amivel öröm lesz összeszedni a gyorsan kedvenccé vált god-t :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#116204) boeing válasza Edge (#116202) üzenetére


boeing
senior tag

Igaz rosszul emlékeztem,öregszem. :D

(#116205) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

1-2-3 playerben fent vagyok a Leaderboardon :) 4p-ben epp lecsusztam, de meg lesz ido javitani...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116206) Daelion válasza SQX_Barto (#116205) üzenetére


Daelion
őstag

Grat! 'több paragonod van mint nekem NS-be összesítve :DDD '
Én pont egyik nap léptem be és néztem, hogy még 2+ hónap után is rank 55 vagyok GR 138-run al SSFHC Crusader LB-n de ott nem is játszanak sokan. :D 'LoD LB-n Rank 9 volt akkor, general crusader LB-n meg 20 amikor megcsináltam'

[ Szerkesztve ]

(#116207) faragojof válasza SQX_Barto (#116205) üzenetére


faragojof
senior tag

Win10Pro-m van. Hová kerül a képernyőmentés a D3-ból? Tudnál segíteni? A user mappában sehol nem találom. :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#116208) boeing válasza SQX_Barto (#116205) üzenetére


boeing
senior tag

Szuper,gratula. :C :C

(#116209) SQX_Barto válasza faragojof (#116207) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Documents Diablo 3 - Screenshots (11-ben, de 10ben is ugyanaz szerintem)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116210) faragojof válasza SQX_Barto (#116209) üzenetére


faragojof
senior tag

Köszönöm! :R A dokumentum mappa volt az egyetlen, ahová nem néztem be.
Csak szerettem volna megmutatni én is, tőled véve az inspirációt, én meddig jutottam a szezonban.

"Formicate Under Command of the King,,

(#116211) Elemental válasza SQX_Barto (#116205) üzenetére


Elemental
addikt

Létezik ennyi paragon? :)

(#116212) boeing válasza Elemental (#116211) üzenetére


boeing
senior tag

Hát igy úgy amugy,nekem no seasonba van kb ennyi összesen. :DDD
Sokat kell játszani ennyi paragonért nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#116213) SQX_Barto válasza Elemental (#116211) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A Harry Bottereknek duplaennyi is van :D
#boeing: Nem is a sok jatekon van a hangsuly, hanem a hatekony jatekon inkabb. Csapatban Speed Greater Rift kell az esetek nagy reszeben, lehetoleg olyant, ami 1-2 perc alatt keszen van. 673 oram van a crusaderben (es kivetelesen nincs tobb karakterem ebben a szezonban)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116214) boeing válasza SQX_Barto (#116213) üzenetére


boeing
senior tag

4135 volt nekem a leg több eddig,de 2000-3000 meg szoktam állni mostanábban.

(#116215) majozoli


majozoli
friss újonc

Sziasztok. Egy picit megakadtam és hátha van vkinek mentő ötlete. Nem rég kaptam, igaz konzolra, de az ügy szempontjából lényegtelen. 70(145) necomancer, végigment az alap 5 act, meg a bounty is. A bounty előtt elkezdtem felfelé lépkedni a normálról a nehézségi fokozatokban. Tourment II-ig ment is, de seasons journey-ben nem tudok tovább menni, mert le kéne tolni vmit tourment IV-en, de lock-olt, nem enged feljebb menni.... mitévőlegyek??? Előre is köszönöm!

(#116216) boeing válasza majozoli (#116215) üzenetére


boeing
senior tag

GR 19est kell menned,az a T4.

(#116217) Daelion válasza boeing (#116214) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem ~1500 volt max Seasonbe de én nem is játszom csak soloban+HC és paragon farmot is gyűlölöm. :N
Amint megvan a full vagy majdnem full augment gear ~értelmes statokkal megyek is GR pushra annyi paragonnal ami addig összejött aztán megy a kari amíg reálisan tud. :D 'utána meg teszem le a játékot'

[ Szerkesztve ]

(#116218) majozoli válasza boeing (#116216) üzenetére


majozoli
friss újonc

Szia, köszönöm. Megnézem.

(#116219) Chiller válasza SQX_Barto (#116213) üzenetére


Chiller
őstag

2000 órából (cca 3 hónap) 673 óra játék a nem sok? :Y :Y

Atya gatya. :DD

(#116220) boeing válasza Chiller (#116219) üzenetére


boeing
senior tag

Napi 7 óra,valakinek belefér,nekem max 2-3 óra game.

(#116221) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, javitottunk a 4p eredmenyen, ez mar fent marad vasarnapig :)
Talan az elso season, amikor minden Leaderboardon fent maradok season vegeig :) (1-2-3-4 player)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116222) soo277 válasza SQX_Barto (#116221) üzenetére


soo277
őstag

Nagy Gratu :K

BT: wersoo#21211

(#116223) Héraklész


Héraklész
kezdő

Kanais Cube-ot single playerként meg lehet találni? Az egyszemélyes kampányban benne van?
Arról olvastam, hogy season-ban act 3-ban valami romok között megtalálható Adventure módban, de az egyszemélyes kampányra nem dob ki semmit a Google keresője (figyelembe sem veszi).

(#116224) reelc válasza Héraklész (#116223) üzenetére


reelc
veterán

Single playerként meglehet találni, persze.
De utólag került a játékba a kocka.
Ezért nem találsz semmit a kampány módban.

(#116225) mephi666 válasza Héraklész (#116223) üzenetére


mephi666
nagyúr

a3 -> ruins of secheron -> elder sanctum végén van :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#116226) Héraklész


Héraklész
kezdő

Köszi!

(#116227) savior


savior
őstag

Helló.
Jól gondolom, hogy holnap indul az új szezon? Hány órakor?
Meg mintha azt láttam volna, hogy 1 szezontéma lesz, de emlékeim szerint 3at igértek. Rosszul emlékszem?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#116228) boeing válasza savior (#116227) üzenetére


boeing
senior tag

Holnap 17:00 start,egy téma lesz a Kanai’s Cube.

(#116229) SQX_Barto válasza boeing (#116228) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az Altar es a Vision regebben szezon tema volt, de most mar allando minden szezonban, szoval ilyen ertelemben mindig 3 tema lesz. (Kar, hogy nem kepesek Nonseasonba berakni... :((( )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116230) savior válasza SQX_Barto (#116229) üzenetére


savior
őstag

Az altart minden szezonban 0rol kell kezdeni vagy megjegyzi?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#116231) Healbacsi válasza savior (#116230) üzenetére


Healbacsi
őstag

A season azt jelenti, hogy minden ujra indul .. egyedul a taskak, petek, es nehany account tmog ami allando.
Pont ez a lenyege, hogy ujbol induljon.

(#116232) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

LoD Nova nagyon meleg :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116233) Daelion válasza SQX_Barto (#116232) üzenetére


Daelion
őstag

Jah Nova az elég komoly csak egy bizonyos szinten már elég macera a RG-t leszedni vele mert kb muszáj a Pylon+Nemesis spawn hozzá.
Nekem 140-ig volt türelmem elvinni S28-ban 'szokásos HC' a Trang Oul-os verziót, maga a Rift könnyen lement de nekem nem volt kedvem tovább fishelni a RG-k miatt. :N

Én ezt a mostani seasont kihagyom, csábított egy karira de most inkább nem akarok időt elvenni a Forbidden West-től mert így is nagyon sokáig fog tartani mire befejezem. :DDD 'meg amúgy is játszottam már ezt a season themet amikor régebben volt'

[ Szerkesztve ]

(#116234) SQX_Barto válasza Daelion (#116233) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Meglett a 140 is.
Szerencsem volt, Skeleton Kinget kaptam, meg egy darabig volt ra Shieldem is. Strickennel persze.

HC-t semmivel nem megyek, ahhoz nekem nincs idegzetem, csak a HC achik miatt volt karim egy rovid ideig, utana toroltem is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116235) Daelion


Daelion
őstag

Grat! :)
Nekem 140-en Hamelin volt csak elcsesztem a runt és nem volt Pylon szal nélküle vittem le de szerencsére a Trang Oul verzió olyan tankos volt, hogy konkrétan face tankoltam Hamelint vele amíg lecsaptam. :DDD
Papíron benne lett volna a 150 a kariba de a fene akart annyit fishelni mert ha valamit utálok D3-ban akkor az az.. 'ja meg a Paragon farmolást :N '

[ Szerkesztve ]

(#116236) soo277 válasza SQX_Barto (#116234) üzenetére


soo277
őstag

Gratu,én el se kezdtem ezt a szezont,olyan lapossak már sajna

BT: wersoo#21211

(#116237) SQX_Barto válasza soo277 (#116236) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En abszolute elvezem, mindig kituzok valami celt, azt elvagyok :) Most ket nekro buildet akarok full primalban :) LoD Nova meg a Rathma (ami hianyzik belole NS-bol)
Paragon meg sok kene, de az lehet csak par szezon alatt lesz meg :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116238) mephi666 válasza SQX_Barto (#116237) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem is jobban leköt, mint a d4 :K és nálam feldobta a játékot a whisper (hogy nem gr-t kell hányásig nyomni augmentezéshez) meg az "új" portálsorozat :K oltár is majdnem ki van maxolva, még 1 rohadék primal hiányzik hozzá, de ma érzem hogy ki fog esni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#116239) SQX_Barto válasza mephi666 (#116238) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A vicces az, hog az Echo jo is meg rossz is. Jo, hogy 5 perc alatt van 125-os augment, de ha az ember sokat speedezik akkor egy ido utan vakarja a fejet, hogy mit meg minek huzzon :D Menj partiba olyanokkal, akiknek mar megvan a dupla primaljuk, ha esik nekik es egyik szar szivesen odaadjak szerintem :) Mi is korbesegitettunk mindenkinek, akinek meg nem volt meg a 6 primal. A dupla primal az nagyon op, csak kar ebben a szezonban nem viszi tulzasba :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116240) Elemental válasza mephi666 (#116238) üzenetére


Elemental
addikt

Jó is lenne, ha esne végre anci, meg üvöltő fej, de egyelőre csak a fegyóm csinált panci, plusz mellette van két béna anci, amire nem pazarolnék üvöltő fejet, de az a gond nem áll fenn, mert abból is nulla van :)
P850, hc, god dh. Gr110 így is simán benne van, feljebb nem mentem egyelőre, ezt is az altarhoz csináltam. Gemek is kicsik, 60-asok.

[ Szerkesztve ]

(#116241) Valkűr


Valkűr
őstag

Fuuu szétcsesz az ideg, anno ezért hagytam abba a, most ugyan azt csinálja! Játék közben belassul minden mint egy lassitott felvétel, de csak harc közben. Egyszerűen nem lő nem harcol nem mozog csak lassitott módban. Latencynel full zöld a csik. Mi a K.. ég okozza ezt? Mikor elkezdtem a Seasont nem csinálta, felhúztak 70-re utána másnap elkezdte.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#116242) looser válasza Valkűr (#116241) üzenetére


looser
addikt

Esetleg nem egy ilyen cumó okozza?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#116243) Valkűr válasza looser (#116242) üzenetére


Valkűr
őstag

Van egy a Kanaiba beállitva…

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#116244) SQX_Barto válasza Valkűr (#116243) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amikor serulsz, lassul a karakter, de vagy az Altar vagy Ice Climber csizma tudja ellensulyozni ezt az effektet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#116245) boeing válasza Valkűr (#116241) üzenetére


boeing
senior tag

Michael Jackson effect csak ugy hivtam, :DDD igen a csizma rá a gyogyir.

(#116246) Valkűr


Valkűr
őstag

Köszi sracok!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#116247) rumkola válasza Valkűr (#116246) üzenetére


rumkola
veterán

Jó hogy anno ezért hagytad abba. :DDD :C

(#116248) mpierre válasza rumkola (#116247) üzenetére


mpierre
veterán

Aúúú...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#116249) Elemental válasza rumkola (#116247) üzenetére


Elemental
addikt

(#116250) walkerr


walkerr
friss újonc

A Michael Jackson-effektus nagyon jól hangzik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.