Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) killerjohn válasza mikromanus (#28650) üzenetére


killerjohn
addikt

hogy a fenébe érné már meg? teszem azt p100-as karakterrel, max gf-el megy inferno core-ba farmolni, olyan gearben hogy mindent 1 hitel. Akkor összeszedHET talán 800K goldot / óra. De legyen 1M. Tehát 1000 óra egy milliárd gold. Ha 10 botot futtat egy gépen valami lebutított grafikás demonbuddyval, akkor 100 óra kell 10 EUR-t megkeresni. Ha napi 24 órában tolja, akkor egy hét alatt bant kap. Ha napi 12 órában tolja, akkor 8 napig megy a vas, 10 EUR-ért cserébe. Mondjuk egy ilyen vasnak legyen 10 EUR az árama egy hónapra. Azaz a gyerek keresett 10-2.5 = 7.5 EUR-t nyolc nap alatt. Ezt el kell adni ugyebár, ki kell venni paypalra, és közben menedzselni az egészet. Tehát a végén keresett 7.5 * 0.85 * 0.85 = 5.4 EUR-t. Egészségére :) Egy mcDonaldsban ez 2 óra munkabér.

[ Szerkesztve ]

(#28652) Kicsimix válasza mikromanus (#28645) üzenetére


Kicsimix
őstag

Sznooob... dehogy is...

Nem akartam én senkit megbántani de kezeljük a helyén a dolgokat nem ? : )

Az 50m-os cuccok ma már csak közép kategória alja talán.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#28653) mephi666 válasza killerjohn (#28651) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem írtam, de én is így számoltam, hogy durván 1milla lehet az óránként kitermelt gold, ha profi/jólöltözött a bot :K a3 farm közben mértem magam és ott gondolkoztam el, hogy már patch előtt is alig érhette meg eladásra goldot farmolni... ez az 1milla->10milla ugrás pedig elintézhette őket...

lehet, hogy a vége az lesz, hogy ugyanúgy semmit nem fog érni a gold, mint d2ben, idővel pedig az rmah-ban normalizálódik a piac? jó lenne végülis...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28654) radi8tor válasza Kicsimix (#28652) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amit még jól el lehet adni az a lvl req reduced itemek.
Vettem is jó kis Windforce-ot -9 lvl reduce-el 2M-ért, használtam amíg nem lett 60-as a kari.
Vagy hasonló Witching Hour öv, de -11 lvl reduce-el 15M-ért.

⭐ Stella

(#28655) mikromanus válasza killerjohn (#28651) üzenetére


mikromanus
veterán

A büdös életben nem banolnak, max ha épp szar a bot. Volt olyan ami hónapokig futott napi 24 órában. Persze lehet aki írta az anyhén túlzott, de emiatt nem nagyon banoltak eddig senkit. (vagy nem eleget). Valamiért a leírtak ellenére százegynéhány goldseller helyen összeszedhető bármennyi gold 1 órán belül ha fizetsz érte jó kis valutával. Szerintem napi több tízmilliárdot is eladnak az ilyen netes gold sellerek. Azt meg valahogy előállítják. Még 19 ojró/milliárdért is megéri. lehet lopják az áramot :DDD

(#28653) mephi666
Kivácsiságból megsasoltam a D2-es árakat is. Hihetetlen magas áron kínálják a cuccokat, pedig ilyenkorra már kb semminek nincs ára (legalábis d2jsp-n egy-két hlt alatt szarrábotoltak mindent reset után 1-2 éve. Azóta csak szarabb lehet). Biztos van kereslet ha egy-egy rúnaszó annyi sok ojróért van betéve...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28656) Assdak válasza killerjohn (#28651) üzenetére


Assdak
őstag

10-15 millát össze lehet szedni egy óra alatt GF bottal.

(#28657) quex válasza mikromanus (#28640) üzenetére


quex
tag

Szerintem meg trollkodsz. De ha nem, akkor olvasd el figyelmesebben és próbálj a lényegre koncentrálni, nem a pontantlanságokba belekötni, mert nem doktori disszertációt írunk, hanem szimpla hozzászólást, ahol egy kis pongyolaság szerintem nem akkora bűn, hogy ezen kezdj el lovagolni.

Szerintem eléggé egyértelmű, hogy a "rossz cucc" ebben az esetben azt jelenti az előző példámnál maradva, amit nem tudnál eladni 5 milliárdért, de senki sem venne meg 2 milliárd maximális áron, mert ha legjobb cucc is 2 milliárd, akkor inkább a legjobbat vennék meg annyiért.

Abban az esetben viszont, ha feljebb tolódik a felső korlát, akkor ismét kialakul, legalább átmenetileg egy olyan réteg, amelyik nem engedheti meg magának az 5 milliárdos item-et, de 3 milliárdot még tud költeni. Ők vennék meg azokat, amelyek a 2 milliárdos korlát esetén olcsóbbak voltak.

Ugyan ez vinne mindent magával lentebbi szinteken is, tehát áremelkedést okozna, nagyrészt minden emelkedne.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28658) Pekkk válasza Edge (#28646) üzenetére


Pekkk
aktív tag

2 milliárd kezdő biddel rakta be, buyout nélkül. Többre számított, csak hülye még az AH- hoz is.

(#28659) Edge válasza Pekkk (#28658) üzenetére


Edge
veterán

Ilyet am. sokszor meglehet figyelni, csak értelmét én se látom :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28660) radi8tor válasza Pekkk (#28658) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szegény milliárdos meg várhatott 1.5 napot míg végre meg tudta hirdetni.

⭐ Stella

(#28661) Sárpac válasza mephi666 (#28644) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert rosszul csinálod, igen csak topp ietmek mennek el már rmahban, de azok akár baromi drágán is, viszont középkat itemeket goldahban szépen lehet flippelni, erről gondoskodik a blizz automata itemgyártója amivel a túlzott goldmennyiséget vonják kifelé! Ezeket flippelve napi szinten 2-3mrd gold is összeszedhető ami 40-50 eurot jelet naponta! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28662) Attix82 válasza Sárpac (#28661) üzenetére


Attix82
őstag

Ezt, hogy érted? "blizz automata itemgyártója"

(#28663) radi8tor válasza Attix82 (#28662) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit gondolsz a drop az random? Dehogy is. :)

⭐ Stella

(#28664) davidsito


davidsito
tag

Volt ma frissítés vagy karbantartás?
Történhetne már valami, mert nálam semmi drop nincs, se leg, se gold.

Pedig jó lenne összetornászni valahogy egy CBA-s monk geart, mert tesco-sra se telik.
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28665) mikromanus válasza quex (#28657) üzenetére


mikromanus
veterán

- Ami hamar elmegy 2 milliárdért: alulárazott, vagy bőven megéri kategória
- Ami azért elmegy, de alkalmanként akár napokig is bent figyel: kb megér(het) 2 milliárdot
- Ami bent rohad hetekig (ha nem csökkentik az árat): az túlárazott

Nincs itt semmi trollság. Ha magasabb a limit, akkor a jobb itemek is megmaradnak AH-ban és jobban is lehet becsülni az árat. Ilyen nevetséges limitnél vagy normál áron veszel valamit vagy hiénázol max árnál is. Utóbbi miért lenne jó bárkinek is, de főként az eredeti eladónak? Legyen korlátozásmentes az eladás. A sok rablo-botos-pénzesgermán meg versenyezzen ha akar. Valahogy nem tudom sajnálni azokat akik emiatt elesnének pár milliárdnyi hiéna bevételtől.

Mellesleg én a jó életben nem adnék több milliárdot egy itemért. Mondjuk egy elég jó amu 600 milláért van bent és motoszkál bennem a kisördög, hogy meg kellene szerezni, de inkább ellenállok :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28666) Gorneck válasza davidsito (#28664) üzenetére


Gorneck
titán

Volt...5-6 közt...

Gorneck#1239

(#28667) Assdak


Assdak
őstag

Olyankor mi van, ha az AH ban vásárolt cucc nem jelent meg a completed fül alatt csak a kiírás. Vettem azóta mást is, az megjött, volt log out/in. Várni, valamikor megjön?

(#28668) Sárpac válasza Assdak (#28667) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Be kell rámolni mindent a stashbe akkor rendszerint megjön! Sajnos szarul van megírva a completed limit számoló algoritmus, vagyis hónapok óta nem javították ki ez idáig! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28669) mikromanus válasza Assdak (#28667) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár szemetet küldj a stashbe és generálj egy kis visszaérkező gold forgalmat (bukott bid, gem eladás, avgy bármi más eladás). Többnyire ez segít.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28670) Assdak válasza Sárpac (#28668) üzenetére


Assdak
őstag

Mármint a karakterről?

mikromanus: Volt azóta gold beáramlás, gem eladás, item vásárlás...

[ Módosította: radi8tor ]

(#28672) Sárpac válasza Assdak (#28670) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Completed imtemsből be mindent ládába! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28673) Pompi válasza granini (#28633) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"50-250 eurot adni top cuccert szerintem mar durva tulzas,"

És vannak 2000 dollárért is cuccok ;)
Konkértan pl.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#28674) Assdak válasza Sárpac (#28672) üzenetére


Assdak
őstag

Az a gond, hogy nincs ott már semmi. Max majd még az AH ab berakott cuccokat kiveszem. Érzékenyen érintene a 400 millás witching elbukása, főleg, hogy kétszer ennyiért akarok túladni rajta...

szerk.
Oké, megjött =)

[ Szerkesztve ]

(#28675) killerjohn válasza Assdak (#28656) üzenetére


killerjohn
addikt

aha :)

(#28676) Sárpac válasza Assdak (#28674) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Na ugyi! ;)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28677) mpierre válasza Pompi (#28673) üzenetére


mpierre
veterán

Ez már tényleg agyament összeg. :Y

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28678) quex válasza mikromanus (#28665) üzenetére


quex
tag

Részben igazad van, a Te értelmezésed szerint ezek a termékek alulárazottak, amit immel-ámmal megvesznek, azok általában "reálisak" a Te megítélésed szerint, ami meg bent rohad, az nem éri meg az árát. De most éppen mesterséges korlát hatásáról és annak emelése esetén várható hatásáról beszéltünk. A jelenlegi korlát szerintem nem csak a top item-ek árát tolja lentebb (az általad valósnak tartott értéktől), hanem a kicsit gyengébbeket is. Azok pedig az attól gyengébbeket és így tovább.

- Az első esetben nyilvánvaló, hiszen ha 2 milliárdért azonnal elviszsznek valamit, annak az ára egyből fentebb ugrik, ha a felső korlátot megemelik.
- A második eset lényegtelen a mondanivalóm szempontjából.
- A harmadik eset az érdekes még, ami bent rohad. Ezek közül, vannak olyanok is, amik a Te értelmezésed szerint a 2 milliárdos korlát esetén túlárazottak, de 5 milliárdos korlát esetén alulárazottnak tartanál. Melyek ezek? Ezek azok az itemek, amelyeket nem azért nem vesz meg senki, mert nem elég jók a maximális 2 milliárdos árhoz, hanem azért, mert ugyan annyiért jobbat lehet kapni a mesterséges felső korlát miatt. Ezekkel a 2 milliárdos korlát esetén az történik, hogy csökkentik az árukat 2 milliárd alá azért, hogy el tudják adni. Ellenben 5 milliárdos korlát esetén már az 5 milliárdos legjobb item-ek közelebb kerülnek a reális árukhoz, és skálázódni fognak az árak 2-5 milliárd között és jó eséllyel ez a tipusú jelenleg túlárazottnak tartott item akár 3 milliárdig is felugorhat és már ebben az emelt árkategóriában nem fog túlárazottnak számítani, mert az árcsökkentő tényező ebben az esetben az volt, hogy a mesterséges korlát miatt ugyan ennyiért jobbat lehetett kapni,

Így már világos, hogy mit és miért gondolok a mesterséges korlát emeléséről?

De nagyon fontos hogy ez a jelenség most nem érvényesül, a rmah-val való átjárhatóság és annak magasabb korlátja miatt.

Szerintem most Sárpac-nak van igaza és kivételesen a parnoiája jót súg, a rmah-t akarják vele megmozgatni, mert valószínűleg nagyon döglődik.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28679) mikromanus válasza quex (#28678) üzenetére


mikromanus
veterán

"2 milliárdos korlát esetén túlárazottak, de 5 milliárdos korlát esetén alulárazottnak tartanál. Melyek ezek? Ezek azok az itemek, amelyeket nem azért nem vesz meg senki, mert nem elég jók a maximális 2 milliárdos árhoz, hanem azért, mert ugyan annyiért jobbat lehet kapni a mesterséges felső korlát miatt."
Ilyen nincs. Vagy van rá kereslet vagy nincs. Ha nem ér annyit nem megy el, ha valakinek megéri akkor elmegy. A mesterséges korlát csak torzítja az egészet. Arra jó, hogy a becsületeseket, alulinformáltakat és alkalmi játékosokat jól átb@sszák. (mert ezek nem fognak máshol seftelni, hanem max eladják alulárazva AH-ban most, mert számukra nincs más opció)

Itt dobálózunk a milliárdokkal de egy "normális" játékosnak nagyon nincs ennyije. Ezek a milliárdos kérdések igen kis hányadát érintik a játékosközönségnek, azokat meg lesz@rom. A többség nem "ledolgozta" a részét hanem botoktól vette a goldot vagy sokat hiénázott kihasználva az alkalmi játékosok tájékozatlanságát. Mindkét réteg megérdemli ha átverik. Vagy úgyis figyelnek, hogy mire költenek, vagy megérdemlik, ha kifolyik az ujjaik közül a gold.

edit:
Amit én gondolok a 2 milliáros itemekről: először elviszik a legjobbakat (alulárazottak), aztán a második-harmadik-sokadik legjobbat egész amíg még megéri valakinek. Ha nincs 125 igény ilyesmire, akrko a 125. legjobb bent rohad.
Amit te gondolsz: a 125. legjobbat azért nem viszik el most mert van jobb és nem azért mert annyiért a kutyának se kell

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28680) tPedro_ válasza quex (#28678) üzenetére


tPedro_
őstag

Szerintem valahol feluton van az igazsag.
A draga (es jo) 2mrd-os cuccok valoban dragulnanak, es az valamilyen szinten magaval huzna a kicsivel alatta levoket is, de azert ez a hatas nem menne vegig a 100k-s cuccokig.
Max az 1mrd-nal dragabb cuccokra lenne ervenyes szerintem, vay meginkabb 1,5-2mrd kozott.

Az RMAH felporgetesehez el is kene tudni adni valamit, azert az oda bepakolt, el is adhato cuccok szama es erteke most mar teljesen eltorpul az AH volumene mellett.
En szerintem legutoljara (nem vagyok gep kozelben, hogy megnezhessem) egy fel evvel ezelott tudtam eladni ott barmit is. Mondjuk azota a gold AH-ban se nagyon.

(#28681) killerjohn válasza Assdak (#28656) üzenetére


killerjohn
addikt

Picit utánakérdeztem, körbejártam a témát, és amit írsz az kereken egy nagyságrenddel (és még egy kevéssel) több mint amit tényleg el lehet érni ;) csak azt sajnálom, hogy már megint adtam 30 percet az életemből arra, hogy elhittem egy urban legendet :)

PS: Minden bot report 300-700K g/h-ról szól, néhány kiemelkedő profillal mennek 1-1.2M g/h-kat...

[ Szerkesztve ]

(#28682) Muton válasza Pompi (#28673) üzenetére


Muton
addikt

én egy ilyet simán bedarálok, mondván, hogy nincs rajta str, semmit sem ér :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28683) Assdak válasza killerjohn (#28681) üzenetére


Assdak
őstag

Oké, akkor legyen úgy ;)

(#28684) killerjohn válasza Assdak (#28683) üzenetére


killerjohn
addikt

én meghallgatom ha elmagyarázod, hogyan lehetséges... (kacsintás nélkül)

(#28685) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Eddigi legjobb flipem:

:D

Amúgy ring, tulajdonságai:

33-66 dam,
140 dex,
37 vit,
32 chd,
6 chc,
socket fullos dexes gemmel(már amikor vettem benn volt). Mondjuk nekem is adott volna + 15 K dps-t...

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#28686) radi8tor válasza Drizzt (#28685) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kutya legyek, ha látom a flipet.

⭐ Stella

(#28687) Drizzt válasza radi8tor (#28686) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bocsánat, félrecutoltam a képet, de javítottam, így már jó.

I am having fun staying poor.

(#28688) mikromanus


mikromanus
veterán

Ez azért picit vicces. Ahogy nézem 10 ellent ért el a leap. Mi lenne ha még normális armorom, meg armoros warcry is lenne? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28689) buherka válasza radi8tor (#28619) üzenetére


buherka
addikt

De Radi...nem érted.

Ha megszereznéd 2milliárdért és üzen Hans Jürgen egy privit, hogy ide figyelj Radi fiam...most lecsapok trade-ben 50milliárdot neked a cuccért.
Tehát 20e Ft-ból tudnál csinálni akár fél millió Ft-ot.

Nem adnád oda??? :U

(#28630) Gorneck23 ...egy ideig bisztos, amíg nem kapsz rá egy olyan ajánlatot, aminek te sem tudsz ellenállni.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28690) radi8tor válasza buherka (#28689) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs 50 milliárdos cucc (vagy ha van, akkor 1-2 darab évente). De valóban elgondolkoztató. ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28691) buherka válasza radi8tor (#28690) üzenetére


buherka
addikt

Dehogynem...a topp cuccokért több tíz milliárdokat adnak.

Szatesz is egy gyűrűre licitált a d2jsp-n és valami 15 milliárdért ment el. A topp Fury-k meg már még brutálisabbak árban. 30-40 millárdok is mennek ott már.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28692) radi8tor válasza buherka (#28691) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De mire a 40 milliárdból HUF-od lesz az szép idő...
Mind1, nem ábrándozom ilyenen. Ami AH-n kívül van az nem érdekel. :P

⭐ Stella

(#28693) Ifju válasza radi8tor (#28690) üzenetére


Ifju
aktív tag

az elmúlt 2-3 hétben kerültek be a rendszerbe ezek:

60mrd:

75mrd:

és ez csak kis szelete a top tárgyaknak...

#28695: javítva :B

[ Szerkesztve ]

(#28694) nightmare13 válasza Ifju (#28693) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én már annak is örülnék, ha hasonló statokkal, de végre 900 dps felett lenne :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28695) radi8tor válasza Ifju (#28693) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te csináltad a screenshotot? :)

⭐ Stella

(#28696) Ifju válasza Ifju (#28693) üzenetére


Ifju
aktív tag

találtam még párat, sokat screenshotolok...

60mrd-ot fizetett ezért Cro_:

ezért Hardcore fizetett 75mrd-ot, és most árulja, van rá 3000€-s ajánlata: (world top#2)

csak annyit akartam ezzel a témához hozzáfűzni, hogy bizony a mi szerény magyaros mértékeinknek semmi köze ahhoz a "valósághoz", amit az európai pénztárcák szabnak meg.

[ Szerkesztve ]

(#28697) killerjohn


killerjohn
addikt

banhullám van :)

popcorn elő, várom a trollokat :DDD

(#28698) radi8tor válasza Ifju (#28696) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

60Mrd main stat nélkül? :D Nagy az Isten állatkertje :D

killerjohn: linket plz. Jöhet priviben is. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28699) mikromanus válasza radi8tor (#28698) üzenetére


mikromanus
veterán

maxos chd és AS, majdnem maxos chc és iszonyat magas átlagdam. Jó ez. Mondjuk ennyiért ha lenne akkro is eladnám :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28700) Gyuri27 válasza mikromanus (#28699) üzenetére


Gyuri27
félisten

Menj már. Se all res, se vita, se main stat. Ócska vendornak való cucc az. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.