Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) mikromanus válasza Thrawn (#72999) üzenetére


mikromanus
veterán

HE? Nem arról van szó, hogy a T6 kihívás ha komolyan összedobsz egy karaktert és felfejleszted, de ez veszettül egy random/könnyen összedobható szint amiben nyomultam. Van 5-6 közepes raekor setdarab, egy rare (ring), semmi speckó jellemzős második ring és amu, meg egy ancient fegyver ami harmadjára összejött. 0 azaz nulla legendary gem. Ezt a sebzés/ellenállás-healing szintet 1-3 nap alatt szerintem össze lehet dobni már. Ezzel ellentétben amire nincs set az sokszoros idő ugyanarra a nehézségre és sokkal hamarabb kimúlnak a lehetőségek GR-en is. Jó ez nekünk MR Jóreggelt?! :B

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#73002) Thrawn válasza mikromanus (#73001) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó hát, mert Diablo szempontjából mazochisták vagyunk. Ha rossz akkor az jó, ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73003) Rayner válasza Archttila (#72998) üzenetére


Rayner
őstag

Nyugodtan hagyhatod azon a szinten amin könnyednek érzed. Mivel megvan RoS amint eléred a 70-et onnantól Kb 3 nap egy T6-os publicba vagy klánrunban és vígan fogod farmolni t6-ot 1hitelve az elitpakkokat.
onnantól kezdve soha nem veszed majd lejjebb a nehézségi szintet. Röviden ennyi

(#73004) killerjohn válasza Sheol (#72996) üzenetére


killerjohn
addikt

Síkosítóval, és elektroakusztikus vizibuzerátorral. Mégis mi mással?

Komolyra fordítva: 12bn/h exp speedriftek 4 fős, jól összeszokott partyban. Speed buff barbár (perma 90% speed buff), előre dasholó cyclone monk (újabban ő is barbot hoz, így dupla a speed buff), worship kesztyű a shrine effektek miatt, egyik srácon nemesis bracer (ő nyitja a shrineokat), és TS hogy elüssük az időt. DH-t próbálgatom, mert amióta 2 barb jön, azóta gyakorlatilag előbb hal meg a trash, mielőtt lenyomnám az első blizzardot, viszont DH-val gyorsabban ölöm a rift bosst, amit viszont a 2 barb nem tud még sebezni se (charge lejár és csá).

(#73005) czpitti


czpitti
senior tag

Friss ropogos.Viszont cserébe fos rollokkal:(

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73006) AtHoS


AtHoS
nagyúr

mieza 10GB content patch?

read-only mode on the forum

(#73007) KubanitoS válasza Archttila (#72998) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha érdekel a történet, akkor told végig nyugodtan. A nehézséget magadnak tudod állítani a menüből. Ha eléred a 70-es szintet, akkor már úgy is Adventure módban érdemes tolni riftekben, griftekben stb.

Ha a történet nem is érdekel, érdemes megkérni valakit, hogy rántson fel 70-es szintre. 0-70 megvan olyan 1-2 óra alatt maximum húzással.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73008) la_cc válasza Archttila (#72998) üzenetére


la_cc
addikt

Told végig mindenképp sztm! Én is így tettem, megér ennyit a game. Nekem olyan 30-35 óra volt végig menni rajta elsőre úgy, hogy mindent felderítettem végig és abszolút nulláról kezdtem. ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#73009) KubanitoS válasza czpitti (#73005) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hol itt a fos roll? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73010) czpitti válasza KubanitoS (#73009) üzenetére


czpitti
senior tag

low a dps.Az a nemjo ami rolloálodott rá

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73011) Gyuri27 válasza KubanitoS (#73009) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudod van akinek az orosz kaviár és a francia pezsgő is fos. Nekünk meg a zsírosdrszka is mennyei étek. :DDD

czpitti: én még egyet se találtam. Nem hogy nem jó rajta ez vagy az. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#73012) Sárpac válasza Gyuri27 (#73011) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mákostészták hozzá vannak szokva a jó rollhoz is na! :D
Mostanság pl 1kezes fegyókból 10ből 9 2000dps alatti nem is értem!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#73013) KubanitoS válasza Gyuri27 (#73011) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én még mindig várok egy alap Furnace dropra, hogy legalább egyszer megtudjam milyen érzés birtokolni egyet. Ehhez képest másnak meg fura, ha nem maxos az anci Furnace drop. :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73014) Gyuri27 válasza Sárpac (#73012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz.
Mondjuk nem tudsz 2 1h vegyóval nyomulni mert csak magad szopatod.
Monkkal próbáltam. 2 1h fire cucc nem hoz annyit mint egy sima 2 kezes. Pedig az mondjuk alapból 30% + fire dam és + 130 chd. Az össz sebzésed se úgy adja meg a spellek se. Most forditott a helyzet mint annó. Akkor ugye nem nagyon érte meg 2 kezessel mókolni.
No nem baj. Majd lesz nerf.

KubanitoS: az a baj, hogy most olyan ez mint annó a skorn. Egy mind felett.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73015) KubanitoS válasza Gyuri27 (#73014) üzenetére


KubanitoS
veterán

Amekkora szerencsém van, majd akkor fog esni, amikor már valami egyszerű anci kétkezes fegyóm lesz tonnányi sebzéssel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73016) killerjohn válasza KubanitoS (#73015) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem patch óta esett kb 5-7 furnace. Haveroknak is. Pár napja azzal töltjük ki a bosszúnkat a rendszeren, hogy még csak nem is salvageoljuk, csak lebasszuk a földre és leave game...

(#73017) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Alvás előtti utolsó rift, majdnem utolsó random szörny.:

Jóccakát mindenkinek! :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73018) killerjohn


killerjohn
addikt

naná hogy kifogtam a világ legrosszabb DMG rollját :(

(#73019) Ghoost


Ghoost
tag

Amíg nincs torch addig megteszi :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#73020) Scholes9 válasza KubanitoS (#73017) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Need 😃

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#73021) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

hogyha egybol a reaper of souls-t vennem meg es kimaradna az alapjatek, az nagy gond lenne sracok? a torteneten kivul lenne meg valami hatranya?

(#73022) wjbhbdux válasza Sturdiridge (#73021) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az alapjáték kell hozzá.

/s

(#73023) Sturdiridge válasza wjbhbdux (#73022) üzenetére


Sturdiridge
tag

ó :DDD
köszi a gyors választ !

[ Szerkesztve ]

(#73024) Prof válasza Sturdiridge (#73023) üzenetére


Prof
addikt

Ha netan konzolos vagy van olyan kiadas amiben mindketto bennevan Ultimate Edition neven. ;)

(#73025) emmm válasza KubanitoS (#73017) üzenetére


emmm
senior tag

Ó, hogy a dh üssé beléd a sentry-ét, nekem még a simát sem dobta soha :DDD

Szép darab :C

(#73026) Joezyka válasza killerjohn (#73016) üzenetére


Joezyka
senior tag

komolyan mondom, vegyél fel friendsbe, megyek veletek és adjátok nekem !!!! :Y

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#73027) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap kiesett az első CSFK - csillagfémkukri!
Clan cseten írták, hogy törhető, de jól nem hallgattam rájuk.
A Jade WD-m mostantól pet-es.

Fennmaradt 2 jade és 2 hell szet rorg-al 3-as szetbónuszig. dex-es TT és 95%-os fejes valamint a tall man's finger.

+50% Phisical sebzéssel folyamatosan garga-nagykutya-15+8 óvodás.

..sehol nincs a jade wd ahhoz amit az állatkert művel most :Y

ex .Oldman.

(#73028) GrooveHero válasza .OM. (#73027) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt hiszem, nekem is kellene csinálnom egy wd-t. Elsőnek egy köpködősre gondoltam, az elég fun-nak tűnik, és a T6 is gyerekjáték vele állítólag. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#73029) la_cc válasza .OM. (#73027) üzenetére


la_cc
addikt

Pet-es WD mennyire életképes GR-en?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#73030) Thrawn válasza GrooveHero (#73028) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem csak állítólag, az is :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73031) khirill válasza GrooveHero (#73028) üzenetére


khirill
aktív tag

tudom, h eléggé elcsépelt szöveg már ez, de a t6 az bizony gyerekjáték... :K

ratabyzou

(#73032) Gorneck válasza la_cc (#73029) üzenetére


Gorneck
titán

40 környékéig el lehet vele jutni...kínlódva...köpködős is kb ekörnyéke...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#73033) .OM. válasza GrooveHero (#73028) üzenetére


.OM.
aktív tag

én is gondoltam, hogy carevil meg a tőr, hogy a kicsik is lőjék ill. legyen piercing a lövés -de akkor buknám a CsFK-t és a +95% pet dmg-t is. ..az úgy már sok
A másik a Zuni szet, de akkor szintén nincs TT vagy fejes - viszont a CsFK-val pedig gyakorlatilag 3s-ként idézhetek fetish-eket így felesleges életben tartani őket.

GR lvl 35 volt meg 4-es partiban. A kicsik nem nagyon halnak, de knockback-es elitek szívatják őket rendesen. Valamint ha messze állok, a kicsik rám születnek és oda kell futniuk folyamatosan, ami néha nem egyszerű.

Így ha nem fogják az ellent, WD-vel csak a spirit walk van a halál és közted.

nagykutya 60 M crit
garga 30 M
kicsik max 10 M / darab

WD-n csak 10 M eHP van és a goldos armor öv ugye nem játszik GRiften.. :(

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#73034) Gorneck válasza .OM. (#73033) üzenetére


Gorneck
titán

Mind2 buildnek kb ugyanott van a vége...csak a Jade erősebb...de amint megkapja az ígért buffot a Zuni, már mehet is a fasorba a sima pet WD.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#73035) .OM. válasza Gorneck (#73034) üzenetére


.OM.
aktív tag

Jade-nél oda kell futni és nincs petfal, nekem nem jött be.
Ha a sebzésre maximizáltam, 400 M critek jöttek be, de rendes összehúzás nélkül szenvedős volt számomra.

..az új szet bónusz mi is lesz?

ex .Oldman.

(#73036) suits válasza Gorneck (#73034) üzenetére


suits
tag

Jade wd elég könnyen hal sztem az a baj vele,pedig jobban szeretnék azzal játszani mert a smk-s petes wd-től mindg van egy kis fps lagom..baromi idegsitő sokszor hogy mire legnyomnán a spirit walkot már halott vagyok

Sőt még a petes wd is nagyon könnyen hal hiába az augchild+blackthrone set.

[ Szerkesztve ]

(#73037) Gorneck válasza .OM. (#73035) üzenetére


Gorneck
titán

Még nem tudni, de a Carnevilhez lesz igazítva...oszt mi lesz belőle, lehet semmi...de funon kívül sok értelme nincs a WDnek...fájdalmasan lassú...
Kukri is csak TankWDnek kéne...Carnevil sokkal szórakoztatóbb számomra így 1500 óra WDzés mellett...de mivel no Kukri és mivel kurva jó a Monk így ismét hosszú parkííírrra kerül a WD míg nincs vmi értelmes buff neki.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#73038) GrooveHero válasza Thrawn (#73030) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper, akkor este sztem neki is állok összedobni egyet. Van egy szízön 1-es kb lvl 20-as wd-m, de sztem azt hagyom a csudába, oszt csinálok még1et. Csak az eleje olyan nehezen idnult, az első 10-15 szintet egyedült toltam végig, de valami vén 80 éves parkinzonos "brazil" vén nagyfaterra hasonlított :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#73039) .OM.


.OM.
aktív tag

..valaki nézte már, hogy trial ad-e rendesen XP-t kiskarinak is?

ex .Oldman.

(#73040) killerjohn válasza Joezyka (#73026) üzenetére


killerjohn
addikt

support@blizzard.com <- írjál nekik hogy engedélyezzék a 8 játékos módot (annyit támogat a játék) és akkor jöhetsz

(#73041) Thrawn


Thrawn
félisten

Conduit Pylons have been juiced up and should now do significantly more damage in both Nephalem and Greater Rifts.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73042) Sheol válasza Thrawn (#73041) üzenetére


Sheol
aktív tag

Már január 16-óta él a hotfix, ahogy azt észre is vette mindenki, csak most lett megerősítve.

(#73043) granini válasza Thrawn (#73041) üzenetére


granini
őstag

Previously you couldn't do it, but now you CONDUIT!! :Y :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#73044) khirill válasza killerjohn (#73040) üzenetére


khirill
aktív tag

írtam! :DDD remélem nemsokára bekapcsolják! :B

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#73045) shotika válasza Gorneck (#73034) üzenetére


shotika
őstag

Helltooth settel mi lesz?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#73046) Horbal


Horbal
őstag

Melyiket használnátok:
rorg + gem nem feltétlen gogok vagy az anci?

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#73047) shotika válasza shotika (#73045) üzenetére


shotika
őstag

Este végre kiesett a Dagger of Darts (nem tudom mi volt, de másfél óra alatt esett egy Talisman, két Tasker, a békás fegyo...), így sokkal gyorsabban tudok haladni a köpködős WD-vel.

Azért belinkelem a WD-t, hátha van vkinek vmi jó ötlete hozzá, főleg kesztyű terén, mert Jade-et használom, de igazából csak azért, mert nincs még jobb.

wd

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#73048) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Jól sejtem hogy magas griftre még mindig nincs életképes DPS monk build?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#73049) Gorneck válasza shotika (#73045) üzenetére


Gorneck
titán

Semmit nem mondtak róla...ha maradnak ennél a skillnél előbb a skillt kell átdolgozniuk...ha lesz köv nagy pecs, akkor jönnek a setek...előtte lehet a skilleket pakolják rendbe...

WDvel T6-on igen kényelmesen lehet menni mind a 4 builddel...de ami pet alapú és közvetlen sebzésű...mármint oda kell menni a petnek az egy rakat fos...magasabb GRen elolvadnak a petek...csak kínlódsz az újratermeléssel...
A köpködős lenne még jó...de ahhoz kéne egy set is...kb annyit sebez egy köpködős fetish, mintha MoJ fejes lenne rajtam...nem hiába érték be a sima petdokikat a Carnevil buildet használók...

(#73048) ll-kobe: Mármint? Fix csapatos csapatásra? Pl 48+ra? PTR-en a Monkok sezlonyba 50ig mentek...a simába gundo hiányában 47-48. TR/Harang mind2 bizonyított, hogy jó...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#73050) LLKobe válasza Gorneck (#73049) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja, fix csapatosra. Sezlony mit is takar?

(#73051) DjDanee87: eddig ezt a buildet toltam, de az új peccsel ez már nem gut...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.