Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) SzlobiG válasza #13110016 (#57998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem is tudtam ezt délután ránézek. :R

(#58002) #13110016 válasza mikromanus (#58000) üzenetére


#13110016
törölt tag

Amikor hell rift kettőt ki kell takarítani az bizony 65M-et, és 421k-t. ad. Tudom mert tegnap is csináltam.
Van amikor hammersmash-t, vagy a másik boss-t kell ölni, akkor ad 20M+ xp-t, meg vmennyi goldot.
Lényeg, hogy addig ki-be lépek, amíg be nem adja a clear küldit. És nem ritka. 10 esetből 4-szer simán beadja... végén + elite? Az is meghal.. :DDD

(#58003) Edge válasza killerjohn (#57956) üzenetére


Edge
veterán

gz az elég toppos GoO :)

Tegnap nekem is esett de elég low(2k dps) viszont ma fejbe kiszámoltam hogy a végén mégis több lenne vele a sebzés úgyhogy majd ma tolok bele socketet és solrak megint parkolópályára kerül.
Tegnap végre esett egy másik vyr cipő így összetudtam hozni egy disintegratest vyrt, kb 30.-ra be is adta:

és pont ez volt az apropója annak hogy a gesture-n elgondolkozzak mert azzal meg a cipőn lévő dammal együtt több sebzést kapna a disi is mint egymagában eddig a solraktól. És teljesen jogos(logikus) hogy a többi arcane skill is profitálna úgy.

lokids: gz a a cinderhez látod megérte erre ennyit várnod sztem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58004) mikromanus válasza #13110016 (#58002) üzenetére


mikromanus
veterán

Tényleg 65 misi és 400k+ gold. Most ez vagy az évfordulós buff miatt maradt ilyen sok, vagy mégse tudtak megbírkózni a feladattal. :C
"Lowered rewards for Hell Rift Bounties in Act IV"

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58005) sto1911 válasza Chiller (#57992) üzenetére


sto1911
veterán

Mostanaban 2-3x van olyan rift, ami megnyilik, de nincs benne senki - ez amolyan tarsa lehet :D

(#58006) Alg


Alg
veterán

Azért néha elég érdekes csapat tud összejönni publicban...

T3 rift, az első komolyabb elitnél összecsuklik az egész társaság kb azonnal, ahogy a teleporter-firechains-healthlink berántja őket, én meg egyedül a kis firewizzel rohangálok még pár kört mire leszednek engem is.

3 társból kettő ezek után elmegy kávézni, vagy nem tudom, de nagyon kényelmesen elfekszenek a fejfájuk tövében, közben mi ketten(DH-val) 5+ halállal megoldjuk, akkor már előjönnek. :W

Szerencsére a rift végére jöttek csak be, riftboss volt a következő, nagy langaléta oszloplábú. Ott is fekszik mindenki, beírja: "1hit" aztán respawn luxus, szintén ketten öltük le - azaz 75%-ban én, mert a DH is elég papír volt, de ő legalább próbálkozott. :(((

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#58007) #13110016 válasza mikromanus (#58004) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én nem tudom, de amíg lehet farmolok ott, mert tényleg gyorsan lehet fejlődni. Van, hogy halál nélkül sikerül végigmenni, és kb. 5 perc.

(#58008) Edge válasza #13110016 (#58007) üzenetére


Edge
veterán

drop milyen?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58009) mikromanus válasza SzlobiG (#57953) üzenetére


mikromanus
veterán

Itt egy korábbi összefoglaló.

A barbárlányka animációját helyrerakták és a passzívot se procolja, de a többi elvileg most is helytálló.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58010) sith7 válasza mikromanus (#58004) üzenetére


sith7
nagyúr

vagy köztes megoldásként betették az elit pakkot fixre

(#58011) mikromanus válasza sith7 (#58010) üzenetére


mikromanus
veterán

Az fix. Egyértelmű. Nem jelezték, de kb minden extraXP-s eventhez betettek elitet. A "javítás" viszont azt jelzi, hogy ezeket a bounty rewardokat nerfelték. Ehhez képest ugyanúgy alap 65 milla és 421k körüli gold. Lehet az unique elite killeset nerfelték. Arra nem emlékszek hogy az is ennyi volt-e. Csak ugye ez a másik kipucolós se összetettebb sokkal.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58012) #13110016 válasza Edge (#58008) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na az a lehető legrosszabb...:D Kb 20 run alatt 2 leg esett, és mindkettőt úgy törtem be, hogy az ID is elmaradt.

De a gold az nagyon baba. 20-30M simán összejön pár run alatt.

[ Szerkesztve ]

(#58013) Edge válasza #13110016 (#58012) üzenetére


Edge
veterán

ezt jó tudni akkor egyelőre még nem megyek oda. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58014) #13110016 válasza Edge (#58013) üzenetére


#13110016
törölt tag

Csütörtök után elég, addig jobb a pörgős rift legek miatt.
Ám meddig van a buff, csüt estig?

(#58015) Edge válasza #13110016 (#58014) üzenetére


Edge
veterán

y, bár én utána is riftelek egyelőre még 1b+ goldom megvan, bár a kavicsozás craftolás enchant szopizza a goldot rendesen. Viszont t5-t6 riftben rengeteg gold jön be(de nyilván nem annyi mint a hellrift bountyban).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58016) Muton válasza Alg (#57985) üzenetére


Muton
addikt

ja, sok leg esik, de nagyon letekerték minőséget. olyan, mint a szerver error utáni brim eső. egyszerűbb lenne, ha fs esne :D
rajtam is rajtam mardt pár tri sárga, mint szamáron a fül, az szerintem nem egyedi dolog...

viszont tegnap kiesett egy full set...
annyi baj van csak vele, hogy travellers :DDD

MrCsiT: köszi az infót, ha esik félrerakom, bár nem vagyok egy nagy crusis (se :DD)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58017) Gorneck válasza Muton (#58016) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap Messerschmidt nap volt...érezte a játék mire van szüksége a Monk+WD közösségnek... :D Nem is mertem ezek után még barbárral is menni, hátha dob annak is vagy 3at...

Viszont Kadala néni végre dobott egy zöld mojot és végre Zuni, így megvan a fullos Zuni set...annak ellenére, hogy szinte 0 a játékidőm WDvel...még kraftolok rá vmikor 2 Aughild cuccot és le is tudva a WD.

Monkra Barbárra viszont sajna eddig elég lapos a zöld kínálata a banyának...1db immo belt, az meg nem sok semmi. :(

Gorneck#1239

(#58018) davidsz válasza Gorneck (#58017) üzenetére


davidsz
őstag

Nálam 2 hete Messerschmidt megy. A kraftolás is szánalmas ...
Monkra nálam is ko van. Semmi. " immo öv, egy armor, de siralmas. Parkolópályára is tettem egyenlőre.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#58019) Madn!ght válasza Gorneck (#58017) üzenetére


Madn!ght
addikt

Add nekem ;] ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#58020) vaakuum


vaakuum
addikt

lvl 52-es Demonhunterrel hol kellene nagyon nyomulni, hogy lehetőleg minél több jó cuccot tudjak összeszedni?
Minden fajta karim van, szóval minden értkes cuccot tudnék használni. De jelenleg a DH a legerősebb úgy, hogy talán túl is tudom vele élni a nagyobb tömegeket.
Szóval melyik fokozaton, melyik területet kellene nagyon tolni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#58021) Muton válasza Gorneck (#58017) üzenetére


Muton
addikt

Kadala nekem is többet dobált sokkal a szokásosnál. csak nem WH-t, hanem 2 blackthrones övet :DDD
de nem baj, kell a fs, a cinderbe nem akarja a 3. lyukat beadni

szerintem amúgy próbálják erőltetni, hogy minden karakterrel játsszon az ember. azért van az, hogy a hanyagoltnak jobb cucc esik, mint a main-nek, hátha rákap az ember, hogy azt is felépítse.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58022) L4mie


L4mie
veterán

picit kivagyok, vicc, hogy 300 act 1 (T1-T3) bountyból nem esett még egy Grendeur se.... ráadásul havert 2 karakterét is felboostoltuk gyorsan 70 re bounty farm közben.
Persze mindkettőnek első adag cache ben ott volt a gyűrű NANÁ örüljön a friss 70 es....
....másik havernak 1 órás ding után első 6 cache-ből ott volt,
Ezek után tett két lépést és egy majdnem fullos TF is esett neki....
én meg nyalom a brét már 4 hete napi szinten és semmi....enyhén kiábrándító. :W

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58023) vendingo válasza L4mie (#58022) üzenetére


vendingo
veterán

300?
Valaki több ezernél jár és még mindig semmi.

Én is ~700 körül járok de még nem jártam sikerrel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58024) Alg


Alg
veterán

Apropó enchant...

Mikor kiesett Kadalától a firebird offhand, gondolkodtam hogy mi helyett próbáljak rá chc-t rollolni... egy futó pillanatig bevillant hogy skilldam helyére (valami arcane orb 15% ha jól rémlik) de inkább nem kísértettem a sorsot, és a 4 APOC helyett próbálkoztam, másodjára be is adta a 9,5 chc-t.

Skilldam helyére szerintem még most is tekergethetném kb. :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#58025) Madn!ght válasza vendingo (#58023) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ez komoly?! :Y Akkor szerencsésnek mondhatom, hogy kb az első 20-ban dobta.
Ok, hogy random, de nem lehet, hogy a Cain set + sárga kavics a sityakban mozdít azért a randomon?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#58026) Gorneck válasza Madn!ght (#58025) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Hinni ofc lehet benne...de sok haszna nincs...már én is a sokadik dobozkánál járok, de eddig 2 gyűrű esett belőle...annak a karinak amivel pl full mfbe voltam, annak még nem esett.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58027) jpeetr


jpeetr
aktív tag

klánt keresek
általában késődélután, este vagyok
karakter

(#58028) L4mie válasza vendingo (#58023) üzenetére


L4mie
veterán

eléggé frusztráló, és nem irigy vagyok másokra, hanem egyszerűen átkozom a balsorsom....meg hogy nekem miért kell 10x annyit dolgoznom ugyanazért a gearért mint másnak....ha még lenne valami skill alapú reward rendszer, de mind1 már megszokhattam volna 10 évnyi blizzard lootolásnál, hogy ez a rendszer ilyen kész szevasz nem érdem alapú hanem szerencsejáték és segg...

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58029) atidzsiforc válasza jpeetr (#58027) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Gyere hozzank (HardCorps). ;) Vagyunk annyian, hogy szinte mindig van eleg ember osszedobni egy partit.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#58030) jpeetr válasza atidzsiforc (#58029) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Küldtem requestet

(#58031) Helmoras válasza L4mie (#58028) üzenetére


Helmoras
őstag

350 doboz ota nincs gyurum :-D fel a fejjel lesz ez meg rosszabb is :-P

(#58032) granini válasza Gorneck (#58017) üzenetére


granini
őstag

Viszont Kadala néni végre dobott egy zöld mojot és végre Zuni, így megvan a fullos Zuni set...annak ellenére, hogy szinte 0 a játékidőm WDvel...még kraftolok rá vmikor 2 Aughild cuccot és le is tudva a WD.
Nnna.. akkor siras kimaxolva.. :C Gratula!!

Monkra Barbárra viszont sajna eddig elég lapos a zöld kínálata a banyának...1db immo belt, az meg nem sok semmi.
Tul keppen detto. 1 db immo ovem van nekem is. Valamint megvan a komplett Reakor szett, ki is probaltam, nem gyozott meg. Jo jo a furious charge build, de T4 felett perec a tul sok a kompromisszum miatt.. Az van hogy mig sima legendbol (kis tulzassal) talalsz tobbet, igy ki tudod valasztani melyik a legjobb.. addig zold cuccbol orulsz ha esik 1-1 db es igy elegge korlatos hogy mi lesz rajta.. Nem rossz a Reakor szettem de minden sloton van vmi amire azt mondom hogy hat oda tudnek jobbat.. Masodik barbarra fun buildnek T2-3-ig jo moka, end-gearnek nem valo.. Partiban meg oke, de szoloban pl siman ki lehet fogyni furybol..

Ugyhogy ne band.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58033) vendingo válasza L4mie (#58028) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem se esik semmi, engem a társaim öltöztetnek.
A fél akkhan set, soj, cinder és egyéb jó cuccokat mind mástól kunyeráltam.
Ha valamit kapok és encsizni is kell, akkor újabb 20-50 milla hogy jó legyen.
Engem nem szeret a blizz.
Már nem nyafogok, sikerült összehozni egy dps top 450-es karit, ami remélhetőleg jövő héten top300-as lesz, persze csak akkor, ha kapok a többiektől jó cuccokat :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58034) mikromanus válasza jpeetr (#58030) üzenetére


mikromanus
veterán

Volt klánod, csak a keménymagosabb pár emberhez mindig épp picivel később érkeztél. (miután meglett a full party). Két normális party meg sajna mostanában ritkán jön össze. No sebaj. friendslistán megvagy még.. hm.. remélem. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58035) SzlobiG válasza L4mie (#58022) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kérdezdmeg phobiont mennyi után lett meg neki. :U

(#58036) Thrawn válasza L4mie (#58028) üzenetére


Thrawn
félisten

Hátööö :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58037) Gorneck válasza granini (#58032) üzenetére


Gorneck
titán

Ettől még boldogabb nem lettem...mivel nem nagyon játszok a WDvel... :D A totál gearjét adnám egy inna naciért...ha lehetne...vagy egy wonra... :)

Az immo kirahh, de ugye oda se nagyon akar jönni se cinder se immo csuka...a leapes hurkagyurka barbár nem érdekel, ahogy a charge-os se...de sajna mióta jön pala is a partiba így WC+Sprint pároson kívűl sokmindent nemtok csinálni... :( Turbózom a csapatot, speeddel és HGvel... :D 20-30M-os HotA elfogy...a többiek DMGe mellett...vagyis én nem nagyon érzem, hogy ottlennék... :(

Gorneck#1239

(#58038) jpeetr válasza vendingo (#58033) üzenetére


jpeetr
aktív tag

adnál egy btaget?

köszi

mikro: nem azzal van a baj, ha tele a party

[ Szerkesztve ]

(#58039) oxox


oxox
addikt

Mi ertelme a klannak? van valami gyakorlati haszna is (bar elvezem a ronin eletet)?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#58040) Muton válasza oxox (#58039) üzenetére


Muton
addikt

igen, látod cseten, hogy más milyen király cuccokat kap, miközben te meg nem. ez egyesekre ösztönzőleg ha, egyeseket meg őrjöngésbe taszít :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58041) L4mie válasza Thrawn (#58036) üzenetére


L4mie
veterán

szép kilátások -.-'

látni valahol, ha igen hol, hogy mennyi bounty-t mentem eddig? O.o

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58042) Gorneck válasza oxox (#58039) üzenetére


Gorneck
titán

Semmi. Mi is azé csináltuk, mert lassan 2-2,5 éve együtt toljuk a diot...TSen meg szinte garantált a jókedv...pár PHs/nem PHs csapódott hozzánk...szoktunk behívni mindig emberkét a partyba.

Igazából tényleg arra jó. hogy kialakuljon egy úgymond megszokott társaság így nincs nagyon meglepetés...

Mondjuk az igaz, hogy ennél több opcióra számítottam...mint amit kaptunk...

Gorneck#1239

(#58043) Muton válasza L4mie (#58041) üzenetére


Muton
addikt

achik között asszem.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58044) Prof válasza Dictator^ (#57909) üzenetére


Prof
addikt

Nem szerencse hanem sok-sok craft proba ;) Eddig Odyn volt a TF mellett mig nem esett a Shard. Valamint 1k storm set cipo+kesztyu volt az 500 dex miatt de egyik se volt jo roll se light resi.
Meg gyuruk+amu amin jo lenne light resi, de jobb Vaxo-ra kb semmi esely.
A crit-es royal ring-et majd 200k-t dobott a nem criteshez kepest a dps-en.

(#58045) granini válasza Gorneck (#58037) üzenetére


granini
őstag

Hat nemtom.. szerintem nincs a barbarral semmi gond, en sosem erzem hogy nem 'vagyok partiban'. Az igaz hogy end-gear tekinteteben a szettek kb kiesnek, talan csak az immo eleg jo, de en is ugy latom hogy a cinderes build lesz az ami megallja a helyet T6-on is ha van melle tafnesz. Ezt irtam fentebb tomott sorokban. Szerintem az en fejlesztesem nem zsakutca. A fire-hota build jo irany, elemental es skill bonuszokkal megpakolva + sok sok damred..

Mas.. Tegnap kifogtunk olyan riftet.. :( Act 5 battlefields palya, es csupa keresztulgazolos, meterdobalos es tuzpottyot nekedlokos mob volt csak.. ugy mozogtak osszevissza hogy konkretan nem tudtunk utni, csak kergettuk oket mikozben mi nem sebeztuk oket, ok viszont gyilkoltak. Ez T4 volt. Fejenkent 5 halal utan levettem T3-ra semmivel se volt jobb a helyzet.. Egy ilyen szituban amikor sakk matt van edesmindegy hanyas T.. ez amire nincs gear, erre nem lehet felkeszulni. Ott semmi nem marad talpon, mert fuszal nincs amibe kapaszkodj. A labamat nem tudtam annyira megvetni hogy odab*sszak 3 hotat hogy kiessen egy nyomi HG.. az egesz rift ilyen volt utaltuk.. Aztan kovetkezore nyitottunk alcatrazt T4-en (act 1 borton cellak..) ott meg kes a vajban 8 perc alatt megvoltunk.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58046) Prof válasza Helmoras (#57929) üzenetére


Prof
addikt

A titok kb. annyi hogy DH-val kell normal spit bountykat csinalni Bounty Runz community-vel pl. DH-nak nem eshet a mace pl. Ja meg lassan elerem az 5000 bountyt.

(#58047) Prof válasza mikromanus (#58000) üzenetére


Prof
addikt

Nem nerfeltek rajta semmi csak nagy esellyel van mindket szinten elite pack. De T5-on sokszor nekem nem is volt.

(#58048) SzlobiG válasza Prof (#58046) üzenetére


SzlobiG
félisten

5k bounty? :Y Az szép.

(#58049) Prof


Prof
addikt

A multiplikativ gold bonus es gold plafon eltorlese miatt ma odaadtam egy haver WD-nek egy Goldwrap belt-et. Felrakta a Gladiator kesztyut es a Goldskin chest-et es 200M toughness-el (98% reduction) rohangalt a T4 riftunkben :)) Kepzelem mennyi lehet egy T6 riftben ami dupla gold eleve.
Jopofa volt futottunk par rift-et a lvl61 fokent sarga cuccos friss 70-es WD-mbol lett 900k dps-es par ora mulva.

[ Szerkesztve ]

(#58050) mikromanus válasza granini (#58045) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem esnek ki a setek, csak Gorninak nem jönnek be. Csak ezért esik ki a földrengő-pattogó, meg a charge. Az immortal olyan általános build segítő csak. Seismichez jó, meg picit nagyobb nyugi van elhelyezni a támadásokat. Ha berongyolsz középre, akkro kb mindegy. Mondjuk a lightning rúna 50% sebzéscsökkentése is jó lehet...
A seismic most is szépen dolgozik. A ranged barbi a spear skillel is nagyon durva. Azért egy fegyveren a +40-50% skill dam nagyon is versenyképes. Ha meg esetleg van retro-0sec-sacrifice WD, akkor a boulder toss is OP. A rend és a cd-s skillek is jók lehetnek. Magas tormenten talán picit kevesebb bennük a tartalék, viszont könnyű kezelni. Nem kell szarakodni a furyval. :C

EGyáltalán nem gyenge a barbi. Össz-vissz a wd fetishek vannak túlerősítve a "high-end" kategóriában. Másokkal simán versenyképes. A casual fetishes buildre meg ott a bugos earthquake stackelős pattogó barbi versenytársként ha valakinek olyanja van, hogy a könnyű fele hajlik a keze...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.