Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) Thrawn válasza kökény (#89000) üzenetére


Thrawn
félisten

És tényleg :U :DDD
Akkor csak hidd el, hogy van, tegnap átszereltem Delsere dungeonra :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#89002) kökény válasza Thrawn (#89001) üzenetére


kökény
aktív tag

Elhiszem, nekem anno a Yangot adta be egyből, amin sajna nem a disciplent tekertem, azóta sem adott :)

(#89003) granini


granini
őstag

Edge: " jaja régi magefist magadon, kockába meg új " - aha.. persze.. kiveve ha indulsz Season6-ban mert akkor nincs regi Magefist csak uj.. :U

En ma csak 10 utan leszek de az se biztos.. szerintem pitti hianyaban ezt a hetet mi is lepihenjuk.. (csak o meg ne tudja.. :N )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#89004) Edge válasza granini (#89003) üzenetére


Edge
veterán

ahh k, akkor nem sietek én se :)
s6? mér? indulunk? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#89005) JohnyMilan válasza kökény (#88998) üzenetére


JohnyMilan
tag

Én arra leszek kíváncsi, hogy ezek a változások hogyan fogják érinteni a WW buildet:

Wrath of the Wastes
(4) Set Bonus
Damage reduction gained during Whirlwind increased from 40% to 50%
Your applied Rends deal triple damage

Skull Grasp
Has been redesigned
Your Whirlwind deals 250-300% additional damage
Note: This bonus is multiplicative with other sources of Whirlwind damage

Szerintetek?

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#89006) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Végre megint felerősítik az Uliana setet. Nekem a kedvenc monk játékstílusom volt, szóval remélem használható lesz. Az Invoker még durvább lesz, a LoN Witch Doctor kap egy firebat övet, Gr70-től nem lesz annyi sebződés sem, valamint potikat is be lehet törni végre. Ja és könnyítenek a Delshere set dungeonon is. ;] Eddig nagyon jónak néz ki. :C

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89007) Gorneck válasza KubanitoS (#89006) üzenetére


Gorneck
titán

Semmit se ér az a Belt...mivel szinte kötelező jelleggel a fetish-es kell a BBV miatt. Anélkül a LON build halott...
Illetve a BAT sebzése kb semmit se ér kat...még ígyis.

De kíváncsian várom mi lesz ebből...remélem a HT set-re össze lehet majd rakni vmi értelmes nem PET-es buildet...amit kétlek, mert PET-ek nélkül a WD jelen állapotába semmit se ér...

A Zuni/HT-ra meg nyugodtan rá lehetne rakni a 100% sebzéscsökkentést... :) Mert jelenleg még Kadala is egyhitel...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#89008) kökény válasza Gorneck (#89007) üzenetére


kökény
aktív tag

"Mert jelenleg még Kadala is egyhitel."

:DD

(#89009) KubanitoS válasza Gorneck (#89007) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, ebben igazad van. Kíváncsi leszek akkor, hogy vajon a Lon alternatívája lesz-e a felerősített HT-nek, amhiez ugye "jár" a felboosstolt petes gem is.

Az új Taeguk jelen állapot szerint hogy is néz ki? A leírás alapján nem fogtam fel teljesen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89010) Edge válasza Cadal (#88986) üzenetére


Edge
veterán

:Y ptren archonnal 80-at 5 perc alatt hozzák most...
tuti lenelfelik majd a földle le

btw most gondolok bele fb set + chantodo set, fire archon rúnával iszonyat lehet elitek ellen.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#89011) davidsz


davidsz
őstag

Mire öszekalapálom a cuccost valami jó build-hez, addigra nerfelik a f.ba az egészet :W Fú de unom már ezt.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#89012) granini válasza Edge (#89010) üzenetére


granini
őstag

EVIL ON

Csicska kis supportbarbar leszel azvan.. Act 3-ban jobb also sarokban lesz a helyed a templar meg az encsilany mellett, es majd amikor megyek szolozni a fullos atom DPS Uliana monkommal akkol eldontom hogy teged viszlek, vagy az enchantress-t fagyasztani.. Ha kevesebbet pofazol arrol hogy meg akarod dugni az enchantress-t mint a Scoundrel akkor siman lehetsz harmadik best ezen a follower listamon..

EVIL OFF ;] :C

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#89013) granini válasza JohnyMilan (#89005) üzenetére


granini
őstag

Skull Grasp
Has been redesigned
Your Whirlwind deals 250-300% additional damage
Note: This bonus is multiplicative with other sources of Whirlwind damage

Hat azt majd ki kell PTR tesztelni, hogy igy mar jobb-e a WW barbar mondjuk egy SOJ/RORG/akarmi gyuruvel plusz ezzel a Skull Grasppal. Vagy Traveller combo + SG is lehet alternativa. Mert legutobb ugye a F+R gyuru paros siman jobb volt mint a SG, de meg kockaba se fert be a WW sora a CoE miatt. Gondolom itt az a terv hogy versenykepes dps legyen - legalab ezekhez az alternativakhoz kepest - a barbarnak.. Erdeklodve varom a ketismeretlenes reciprok a negyzeten szorozva proccrate per masodperc gyokalatt a cooldown osztva a mainstat kobgyokevel tipusu szamitast Quinn mestertol, aki nyilvan a nulladik nap elso oroajaban fogja tudni nulla segitseggel ( :N :U ) levezetni nekunk breakpointokkal szemleltetve hogy miert jobb ez mint az. Meg a f.szom.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#89014) kökény válasza KubanitoS (#89009) üzenetére


kökény
aktív tag

Nézd csak, ezt találtam róla:
"A Taeguk csak channeling kasztolású képességekkel fog működni. (Pl.: Rapid Fire)
Gyorsabban fog stackelni, de gyorsabban is tűnik el hatása, 10 stack lesz a maximum és 3 helyett 1.5 másodperc után leesnek a stackek.
A bónusz Armor komponense stackenkénti 2%-ra módosul.
Az a filozófia bújik meg mögötte, hogy a channeling típusú képességeknél, mikor mozdulatlanul állunk nagyobb szükség van a túlélésre hiszen nagyobb veszélynek is vagyunk kitéve. Ezen felül természetesen a sebzésünkre is kedvezően hat majd. Mindehhez persze párosul majd az is, hogy a nagyobb GR-ekben kisebb lesz a szörnyek sebzése, ahogyan azt fentebb már említettük."

(#89015) Joezyka válasza Edge (#89010) üzenetére


Joezyka
senior tag

melóban felnéztem PTR-re, ott írogatták (generalon), hogy első tryokra 90+osokat toltak, kb alap gearben arconnal. lesz itt még nerf úgy látom.
(remélem nem az archon lesz megint a menő, mert akkor tuti kihagyok egy sezont...)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89016) kökény válasza Edge (#89010) üzenetére


kökény
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=pLWG_3s_vtg

Igaz, itt valami 8:48 perc alatt, de ajánlom megnézni a főbosst a végén mennyire megy le a hp csíkja...vicces :)

(#89017) Edge válasza Joezyka (#89015) üzenetére


Edge
veterán

archon aztat én szeressem :)

granini: :DDD kutyába nem megyek le

:
az kemény :D korai PTR örömök ezek aztán majd élesbe hjajj de rossz lesz :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#89018) Sárpac válasza Edge (#89017) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Új gyűrű! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#89019) Edge válasza Sárpac (#89018) üzenetére


Edge
veterán

igen néztem de sztem ez még nem ok, 30 yard az sok és a 3sec meg kevés, a storm armor se csap le olyan sűrűn mint kéne hogy ez jól működjön.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#89020) kökény


kökény
aktív tag

Ettől az Ulianatól nem dobok hátast:
https://www.youtube.com/watch?v=InR6wqxZLtQ

Asszem wizz wyrjét gyűjtögetem, bár mostanában jó kisiskolásként anci seteket nem kukázom ki :U

Barbiról nem találtam, láttok vmi értelmeset PTR-en?WW, FC, Leap? :R

[ Szerkesztve ]

(#89021) Joezyka válasza Edge (#89019) üzenetére


Joezyka
senior tag

meg ha pl benne állsz a lecsóban, kb semmit nem ér. és a mobok előbb vagy utóbb rádrajzanak 30 y-on belülre és onnantól hasztalan.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89022) davidsz


davidsz
őstag

Please Help! Wizardot kellene húzni 70-re. Ebben kérném a segítséget.
DAVIDSZ #2990

Köszönöm.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#89023) SQX_Barto válasza davidsz (#89022) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha kajáltam meg soriztam utána ráérek, bar szerintem hamarabb találsz valakit :)

Szerk.: Azért az kérdés, hogy season, vagy non season, bar bármelyikben tudlak húzni.

De úgy nézem mar megoldódik a dolog nélkülem is :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89024) davidsz válasza SQX_Barto (#89023) üzenetére


davidsz
őstag

Sehol senki. egyedül battyogok.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#89025) Lézerparaszt válasza davidsz (#89024) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha jó neked akkor kölcsönboostollak, én is wizt akarok felhúzni szezonban.

A játék az nem játék!

(#89026) davidsz válasza Lézerparaszt (#89025) üzenetére


davidsz
őstag

Sezlonyban nem tudlak. nincs karakterem. Csak simában tolom.
Sajna nem tudom viszonozni.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#89027) SQX_Barto válasza davidsz (#89026) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na, fölvettelek mind a kettőtöket, majd jelöljetek vissza :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89028) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Hali!
DH kérdés: UE multi buildben mennyire lényeges az AS? Van most valami bp? Hogy aránylik az AS / AD, melyik kell jobban?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#89029) davidsz válasza SQX_Barto (#89027) üzenetére


davidsz
őstag

:C :R Köszönöm!

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#89030) SQX_Barto válasza J0shu4M1ll3r (#89028) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valamit javíthattak az AD-n, mert elvileg régen bugos volt. Most meg majdnem minden buildnél latom főleg a top GR-eseknél, hogy itt-ott van némi AD.
Hogy konkrétan az UEnel mennyire hasznos, az jó kérdés, breakpointokat meg sose tudtam :)

#davidsz: Nincs mit, de aztán láttam Te is találtál segítséget időközben :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89031) J0shu4M1ll3r válasza SQX_Barto (#89030) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igen, én is úgy tudtam, hogy bugos, aztán meg, hogy az jobb pl F+R esetén. Nézegettem, nem rossz, úgy, hogy csak az egyik AD-s, de kérdés, hogy most van-e valami BP amit jó ha elér a karakter, vagy mehet minden más statra, mert úgyis csak papíron emeli a dps-t az AS?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#89032) Micha3l


Micha3l
tag

Sziasztok!

Segitsegeteket kerem, EZT a bracerst hol lehet fellelni, gyartani, kapni? :U
Koszonom

(#89033) SQX_Barto válasza Micha3l (#89032) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Speci monk bracer, hat tobb modja is van. Egyreszt Kalada -> Bracer
Masreszt sarga bracer -> kocka, harmadreszt meg esik valahol a jatekban random.
En ugy szoktam, hogy az adott itemet Kadalazom, aztan a sargakat elrakom belole, es parat kockaval gyartok es hatha kijon. :)

Probalgattam a keszolo LoNStar-t (regen poenkodtam, ha osszerakok egy LoN-os karit, ez lesz e neve :DDD )
Solo 60 lement, 3 perc maradt, ket halallal, persze meg nagyon felkesz, de akkor is durva...
A solo 80 lenne majd vele a vegcel, persze ahhoz full anci kell, jocskan bekovezve...

Valaki tudna mondani egy pontos adatot, hogy mekkora kesessel masolja a karaktert PTR-re?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89034) KubanitoS válasza Micha3l (#89032) üzenetére


KubanitoS
veterán

Monkkal simán ki lehet farmolni. Vagy kikadalázod, vagy upgrédelsz sárga bracereket barnára és reménykedsz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89035) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Jó tett helyébe jót kapsz* :) vagy 40 karikát nyitottam cimborának, uccsó 2-3 nap...

ami számít perfecto alapok :)

*annyira-de-annyira éreztem, hogy berollolja a 99-et :DDD na erre még visszatérek, ha megint lesz sárgám... :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#89036) Reinhardt válasza Micha3l (#89032) üzenetére


Reinhardt
őstag

Kadala rendszeresen ad ilyet a wizardomnak, de barhol eshet, es kockaban is ki tudod forgatni.

Gyakrabban kene frissitenem.

[ Szerkesztve ]

(#89037) KubanitoS válasza _ocsisajt (#89035) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem semmi amu, grat hozzá. :C

Most kezdődik majd az idegőrlés ám! ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#89038) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#89035) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En erre mar nem porgetnek ra... :P
Pedig maximalista vagyok, de nem ennyire. Alapbol utalok CHD-t porgetni, mert nagyon sokara ad be egy magas erteket. Ugye 50-es 100 kozott eleg sok szam van..
Kedvencem, mikor beall egy 70% korulire es egyesevel megy felfele minden 5-6. porgetesre :U
Ez az amu igy gyonyoru, peldazza, hogy semmi sem tokeletes ;]
Itt is a LoN WD a cel?

Egyebkent valamikor felvettelek, de szerintem nem jeloltel vissza :(

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89039) proci985 válasza Cadal (#88980) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kinyirtak a solaniumos supportokat.

tobb UE dam.

es vegre, leszedtek uber maghda shieldjet, ami kb duplazta az encounter idot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#89040) SQX_Barto válasza proci985 (#89039) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Halaisten, minden Uber korben elpofazom, de utalom Magdi anyust... :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89041) Gorneck


Gorneck
titán

Tegnap benéztem PTR-re...DH/Wiz majd 10 szinttel van a többi kaszt előtt.

Amúgy sok változást nem hozott a pecs (számomra)...legalábbis egyelőre. Nagyon remélem, hogy 2-3 DPS meglesz a partyban...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#89042) SQX_Barto válasza Micha3l (#89032) üzenetére


SQX_Barto
addikt

GR-ben kiesett a WD-mnek, gondoltam is Rad :)
Mondanám, csinálj egy WD-t es kiesik, de ez nem így működik, van meg 4 másik kaszt is ;]
Persze ez csak egy hiba volt a smart lootban, amit nem lehet megjósolni.
Regebben kerdeztem, de nem jott reakcio, hatha apro betukkel irtam es az volt a baj:

Hany napos kesessel masolja at a karaktert a PTR?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89043) kökény


kökény
aktív tag

Khmm...ettől a twisteres wizztől vártam a csodát, no mondom elsőre GR65, el is jutok a RG-ig, de ott nekem elfogy az arcane power...bubi, várok, egy twistert el tudok lőni, aztán megint semmi...mit csinálok rosszul?
Elitet is van, mikor seperc alatt elolvasztja, de van amikor egy pici csíkját az istennek sem akarja leszedni.
Nem értem mi tölti vissza a Arc..powert, ha vki tudná a megoldást megköszönném, mert ettől így most kiver a wizz :) Solo twisterről van szó ;)

(#89044) kökény válasza Gorneck (#89041) üzenetére


kökény
aktív tag

Melyik DH?Mara vMultishot v mindkettő v Natalya? :)

(#89045) mqm


mqm
senior tag

Szerintetek melyik Wizard lesz a nyerő az új PTR szerint?
Vagy esetleg láttok rá esélyt ,hogy egy másik kaszt is labdába rúghatna végre?!

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#89046) Brenor


Brenor
aktív tag

Sziasztok!

Már rég diabloztam, azt hiszem 2013-ban játszottam vele utoljára mikor még volt AH.
Pontosan mit takarnak a seasonal karakterek, érdemesebb seasonalal játszani, mint normal játékmódban? Annyit tudok róla, hogy olyan mintha egy teljesen új játékot kezdenénk és állítólag jobban jutalmaz a játék.
Kiegészítő óta sokat változott? Emlékszem az alap diablo 3-t egy idő után már nagyon meguntam.

(#89047) granini válasza kökény (#89044) üzenetére


granini
őstag

Ez engem is erdekelne, mert ha tenyleg a DH lesz az egyik top dps akkor azert csinalok azt is a support monkom melle. Ha meg lesz addigra support monk mint olyan.

De DH-bol Multishot meg Marauder amivel el tudom kepzelni hogy tolom, nekem az Imp meg a Nati nem jossze be.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#89048) Gorneck válasza mqm (#89045) üzenetére


Gorneck
titán

Erre a kérdésre a válasz kicsit később fog érkezni...mivel 1 nap után kb 10 szint a különbség a kasztok közt...sztem várható nerf...DH/Wiz részről is.

(#89044) kökény: Ha jól rémlik Mara volt...dehát még elég korai bármit is mondani rá.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#89049) Edge válasza Gorneck (#89041) üzenetére


Edge
veterán

archont túltolták nem kicsit, 85-öt elsőre lehoztam 10p körül, 89-et(nsbe ez a max amit tudok választani) ugyan nem mert kevés mob volt de rg-t 1 percen belül lealáztam pylon nélkül... ami wtf.

barto: 2-3 nap eltérés van.

kökény: paragonból maxolni ap-t, magic weapon-conduit, apoc source-n, templar resource töltő skill
rgnél meg helyezkedni kell + megvárni full ap-t és egyszerre kinyomni a twistert aztán egyenként hozzá nyomni amit lehet így fenmarad a buff.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#89050) kökény válasza Brenor (#89046) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, kieg óta lett igazán jó a D3, szóval mindenféleképpen próbáld meg! ;)
szezon: 0-ról kezded az általad kreált karakterrel, sok-sok archivement miegymás, általában 3 hónapig tart, utána zárják, de a karidat átviszed a végén a normálra.
Érdemes szezont kezdeni, mert ott van a nagy élet, tudsz csapatot találni, együtt nyomatni stb.
Várd meg szerintem a S6-ot, mert most már nagyon le leszel maradva a többiekhez képest.
Addig meg nemszezonban indítsd egyet és próbálgasd, gyakorolj, nagyon sok változott a kieggel és a pecsekkel, végigviszed a story módot és utána jön a csemege a riftek, bountyk, Greater riftek.Elakadsz szólj, segítünk ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.