Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) Sirandrish válasza mpierre (#28497) üzenetére


Sirandrish
legenda

Következő kari lv9en feküdt el..az azt követő 53on..
Aztán a 3. csak-csak felért 60ig, de akkor már szuperbiztonságosan mentem és hívtam mindenkit :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28502) LLKobe


LLKobe
veterán

Na lassan kész a monkom, már csak egy kis movement speed-et kéne valahogy beszerezni :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28503) mpierre válasza Sirandrish (#28501) üzenetére


mpierre
veterán

Mp mennyin mentetek?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28504) khirill válasza LLKobe (#28502) üzenetére


khirill
aktív tag

grat... ;) ...szerintem most már hagyd a francba és csiszolgass köveket! x'D

ratabyzou

(#28505) tomazin válasza Gorneck (#28494) üzenetére


tomazin
veterán

túl lassú volt a karakterváltás, így inkább vett egy másik accot ;]

[ Szerkesztve ]

(#28506) LLKobe válasza khirill (#28504) üzenetére


LLKobe
veterán

Kössz:) A gyűrűmbe megvettem reggel 2db rs emeraldot hogy akkor belehergelem a marquise-t, csak azt felejtettem el hogy kell hozzá a 10 rohadt essence is :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28507) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Nem voltam egy kis ideig ... :)
Kb. 600 új hozzászólás.

Történt valami FONTOS??? az utóbbi bő 1 hétben?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28508) tPedro_ válasza davidsito (#28507) üzenetére


tPedro_
őstag

Vettem egy EF-t, nekem eleg fontos volt. :DD

(#28509) davidsito válasza tPedro_ (#28508) üzenetére


davidsito
tag

úúúúú
grat
:)
na lássam azt a karit

nekem repairra sincs goldom :)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28510) mikromanus válasza davidsito (#28507) üzenetére


mikromanus
veterán

SirAndrish HC karaktere meghalt, de nem tanul a hibájából. Azóta kinyírt még kettőt. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28511) davidsito válasza mikromanus (#28510) üzenetére


davidsito
tag

szegény .... ez tényleg fontos infó
de miért is örülünk neki?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28512) khirill válasza davidsito (#28511) üzenetére


khirill
aktív tag

na meg killer úr technikai rovatai is érdekesek ;)

ratabyzou

(#28513) mikromanus válasza davidsito (#28511) üzenetére


mikromanus
veterán

- első alkalom: "hüpp-hüpp. Második alkalom: "ejnyeno". Harmadjára is ugyanaz a hiba: "ehhehehe"
- káröröm
Különben se kell sajnálni. Felpowerlevelezett még egy HC warriort lvl 60-ra kis segítséggel azóta. Fél napon belül erősebb itemei lesznek mint a SC barbáromnak (na jó, annyira nem, de védelemben tuti jobb lesz)
Ja, meg a 3 halál és +1 hatvanas szerintem 24 órán belül volt mind. Hogy egyesek milyen céltudatosak... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28514) tPedro_ válasza davidsito (#28509) üzenetére


tPedro_
őstag

Tessek

Mult heten kertem itt tanacsot es annak megfeleloen probaltam fejlesztgetni, persze szukosebb anyagi lehetosegeimnek megfeleloen. Ezeket vettem:
- IK chest
- uj, crites Lacuni
- uj WH
- jegmaszo csizma

Ezek nem adtak tul sok dps-t viszont sikerult feltornaszni az all res-t is. Sajnos a HP kicsit megsinylette.

Es ugye vettem egy EF-t. Na ez erdekess kerdes volt. Mivel fullosra nem volt penzem, igy az alabbi kombokat nezegettem:
chd + str + socket, str+socket, chd+str, chd+socket

Ar ertek aranyban azt str+chd kombo jott ki gyozteskent. Igy is 60 milliomba kerult.

Ezzel a fejlesztessel el is koltottem 200millat, ami az osszes gemes-AH-s mokabol szerzett vagyonom volt.

Pedig kene meg egy off-hand fegyver es egy gatya. Meg egy gyuru is majd a hellfire ring helyett, de azt majd csak ha elertem a paragon 100-at. Addigra talan goldom is lesz megint.

(#28515) davidsito válasza tPedro_ (#28514) üzenetére


davidsito
tag

talán / talán lehetett volna azt a 200 m-et, jobban is elkölteni
de én is mindig elbaszom a goldot, most tök csóró vagyok :)

így farmoljunk együtt, gyűjtsük együtt a milliárdokat
Vegyél fel!

Itt lennék:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/SorryBlade-2718/hero/20757297

(barbárt most ne nézd, csak tesztelős gearba vagyok)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28516) Gyick válasza tPedro_ (#28514) üzenetére


Gyick
őstag

vásárlás előtt érdemes használni a diablorawr-t ha máskor nem is...azt látod hogy megéri-e fejleszteni vagy inkább gyűjteni még.......

(#28517) vvega30 válasza tPedro_ (#28514) üzenetére


vvega30
senior tag

Szerintem hellfiret nyugodtan cseréld le, sokkal jobbak vannak tök kicsi pénzért.
HF-et max power lvl-re használnám, de ha nem érdekel , hogy benne legyél az első 1 millióban aki para 100-as akkor felesleges:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#28518) tPedro_ válasza Gyick (#28516) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi a tippet, legkozelebb lecsekkolom.

Egyebkent sajnos a gyujtesen van a hangsuly, pontosabban annak a hianyan.
Most volt goldom a gemes bizniszbol, ami ugye mar nem mukodik.
Elotte akkor volt legutoljara nagyobb osszeg (100-150 milla kozott) a zsebemben, mikor meg el lehetett adni kozepes legedary/set itemeket rmah-ban.

Jelenleg egyszeruen semmit nem tudok eladni. Ha esik 1-2 legendary, ami elmegy 100-300k-ert, mar orulok.
Meg eladogatom a szetszedegetett cuccokbol eso alkatreszeket.

Ugy voltam vele, hogy van 220millam (eddigi legtobb gold amit valaha ossze tudtam gyujteni), de sokkal tobb nem lesz, ha honapokat jatszok akkor se. Igy inkabb elkoltottem, mint hogy csak uljek rajta. Legalabb jobban megy a farmolas.

@vvega30: Korulnezek majd az AH-ban. Powerleveling mint olyan nem erdekel, de azert csak jobb erzes latni, hogy gyorsabban megy a csik a kep aljan. :)

[ Szerkesztve ]

(#28519) davidsito válasza tPedro_ (#28518) üzenetére


davidsito
tag

valaki azért elmondhatta volna, nem veszünk has socket nélküli fegyvert
:(

2 db 100% zöld kavics
Ezzel kezdtem volna a fejlesztést!!!

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28520) Assdak


Assdak
őstag

A számításaim szerint a Lacuni durván nem éri meg. Sokkal több dps/ehp t lehet kihozni egy Inna+Craftolt Bracer párossal. És a költségei is elenyészőbbek.

(#28521) MrCsiT válasza tPedro_ (#28514) üzenetére


MrCsiT
addikt

Kis töprengés, vélemény, ötlet :

Fegyóból lehet, hogy olcsóbb lett volna, chd nélküli, de lukasat nézni.. az off -fegyón buksz 40% chd.-t, az biztosan nem jó..

Pantsnak egy depth diggers 250 str-el jobb lett volna, pláne, hogy azon van allres, ezen meg nincs, és ha állsz a szép zöld lecsóban, és még tüzet is raknak alád, hiába a +10k life, van esély odahalni, ha kevés a resist.. (esetleg, ha meg a life kevés, akkor a 2 lukba life-os követ kell tenni.. láttam már full lila köves barbit is, igaz, az vicces volt.)

Bash-ból a punish rúna jobb lenne, mert 3x 8% +dps-t ad, ha ütsz ...

Én már jártam úgy, pl. act2-ben, hogy hiába volt a ww pörgés, a felbukkanó kígyók pörgés közben is erősen sebeztek(kvázi, odahaltam.)

Pl. Overpower helyett ezért lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod a Hammer of the ancients/ thunderstrike-ot : egyrészt nagyot üt, másrészt ezzel a rúnával, ha ott vannak körülötted sokan, és csak 1 meghal, a többit stun-olja 3 mp-re. Nálam ez úgy szokott kinézni, hogy megáll a 20-30 szörny, mintha fagyasztva lennének :) ha meg 3 mp nem elég, hogy egy másikat is megölj, akkor alacsonyabb mpre kell menni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28522) MrCsiT válasza Assdak (#28520) üzenetére


MrCsiT
addikt

igen, HA a craftolt bracers jó.. hanem, amikor én egy normális amulett craftra, amin van +AS is a wiz-emnek, 50M+ -t el tudtam szórni úgy, hogy mind rossz lett, akkor a Lacuni 9% as-e egyszerűen pótolhatatlan, és az ára sem olyan magas már, ehhez képest.

tPedro_: azért azzal a barbival mp8-nak gond nélkül kellene mennie.. :) Pants lehet sárga is , mint rajtam, csak allres-es legyen.. ..ha meg full IK, akkor lehet picit más is.. igaz, ez gyengébb kari, de a fejlesztési irány, skillek azért láthatók.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28523) tPedro_ válasza davidsito (#28519) üzenetére


tPedro_
őstag

Mint irtam, vegignezegettem a kulonfele kombokat es adott aron ez adta a legmagasabb dps-t.
Persze tobb goldert lehetett volna socketes erosebb is de arra most nem volt keret.

Az offhand fegyver egy regi, ezt hasznalom mert nincs jobb, de tervbe van veve egy uj, termeszetesen az mar sockettel.

@Assdak: Inna gatyaval csak az a bajom, minimalisan noveli a dps-t, viszont jocskan bukok eletet. Igy is mar csak 39k-n allok, nem nagyon szeretnek meg ala menni.
Meg ahhoz ugye kell egy szerencses craft. Probalkoztam mar bracerrel, dps lenne +3-4k, de se allres, es bukok azon is tobb k eletet.

@MrCsiT: Az offhand fegyo regi, meg nem volt lehetosegem lecserelni.
Gatyat sem csereltem meg, ez a regi. Ha oda kerulok, megnezem a Depth Diggers-eket is, koszi a tippet.
Az ajanlott talenteket is kiprobalom. (Az overpower-rel egyebkent a war cry-t csereltem le, mindketto a resist miatt lett beteve, tovabbra sincs tul sok all res a cuccokon.)

[ Szerkesztve ]

(#28524) davidsito válasza tPedro_ (#28523) üzenetére


davidsito
tag

ez akkor is csak egy átmeneti állapot
majd ha el akarod adni, eszembe jutnak a szavaim

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28525) Assdak válasza MrCsiT (#28522) üzenetére


Assdak
őstag

Jó, de egy normálisabb Lacuni 800millnél kezdődik. Abból azért már lehet kraftolni amut meg bracert. Emellett lehet hogy az inna gatyán némi HP-t bukik az ember, de normális bracer mellett ez elenyésző. DPS-be pedig kb azonos, sőt még jobb is a rare b + inna.

(#28526) tPedro_ válasza MrCsiT (#28522) üzenetére


tPedro_
őstag

mp8 megy is.

Gatyaban en is hasonlora gondoltam: 100+str, 250+ vita, 70-80 AR, 2 socket. Szep aron mozognak az biztos.

(#28527) granini


granini
őstag

Sokszor hivatkoztok craftolasra de azert ne felejtsuk el hogy az nem csak elsosorban gold fuggvenye.. hanem essence kell hozza. En most pl abban a szituban vagyok hogy erdemben (kompromisszum nelkul) egyelore nehezen tudnek DPS-t novelni. Ha legendary itemet cserelnek ott 1-1 item csereje is 500 millio goldba kerulne. Es van hogy csak +3-4 K DPS plusszt adna..

Igy marad a craftolas (vallas, kesztyu, bracer, amu) ahol meg azert van hely, lehetne elorelepni ha tokeletesebb cuccokat craftolok, gond van hozza boven, DE meg nincs. Tehat menni kell es packot meg goblint meg wardent kell gyakni..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28528) mikromanus válasza granini (#28527) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez ilyen. De lepöccinted a nehézséget és akkor tarolsz. Gondolom ha ekkora költség lenne 1-1 upgrade, akkor azsengébb nehézségi szinteken tarolsz rendesen. Én DE éhségem időszakában Vault runokat nyomtam. Ott sok az elit. 5 perc alatt lehet 5-10 pakk.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28529) Gorneck válasza granini (#28527) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, ez pontosan így van. Gold van, DE nincs...vagyis mondom inkább úgy, hogy akinek mázlija van, annak sikerül pár craftból kihozni vmi szépet és van aki uarra a slotra 600 DE-ből se kraftol le semmit.

Pl a Barbim vállasa, bracere, kesztyűje nem mondható rossznak, tényleg pár kraftból jöttek ki, de WD-re, vagy épp Monkra nem sok semmit dobott a gép...abból is volt olyan amit másik item beáldozásával tudtam feldobni a karira.
Szal kicsit olyan érzésem van, hogy Monkra jóféle amut kraftolni sokkal egyszerűbb, mint pl Barbira, viszont kesztyűt még chc+chd párossal se nagyon tudtam legyártani a Monkra/WDre, ahogy Barbira se értelmes amut.
A több 100 DE után már fel is adtam, hogy Barbira vha is fog sikerülni vmi jóféle amu, vagy Monkra kesztyű vagy WDre bármi.
Pedig most épp őt próbálom fejleszteni a DH-hoz vásárolt motyókból...amit minap töröltem is, hogy még csak véletlen se gondoljam meg magam. :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28530) F-ECT$ válasza granini (#28527) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, goldom nekem is lenne, csak DE-m nincs elég. Szerintem olyan 1000 körüli krafton vagyok túl, és eléggé közepesek az eredmények.

Vállas: viszonylag jó lett, armor vagy str és life reg hiányzik csak.
Amu: ez se rossz, de a buildem miatt jó lenne ha AS is lenne rajta.
Kesztyű: semmi használható eddig, így ez vásárolt.
Chest: AS szükséglet miatt nem is próbálkoztam.
Bracer: Kis chc és all res még hiányzik róla.

Szóval lenne még hova fejlődni, de a napi kb 1/2 - 1 óra játékkal azért nem panaszkodok.

Dive ever, work never.

(#28531) MrCsiT válasza Assdak (#28525) üzenetére


MrCsiT
addikt

fagyis wiz-nél az inna és a lacuni is kell szerintem.. az AS miatt.

A statok majdnem másodlagosak. Wiz-emen sincs valami über-brutál lacuni, de 5,5 chc + 9AS némi allres-sel már elfogadható. Nyilván nem annyit kell rákölteni, amennyi nincs..

F-ECT$ : Te is jobban járnál akár egy olyasmi lacunival, mint ami rajtam van : a több CHC + AS miatt fagyisként alacsonyabb dps-el is hatékonyabb lehetnél - szerintem.

DE kérdés meg érdekes.. tegnap lett 600 goldom abból, hogy eladtam 600 DE-t : 1 arany / DE :DDD

De DE minek , ha most is van 150 már, csak olyan tárgy nem esik, aminek az árát elkölteném craftra ? Valódi pénzt meg én tuti, hogy nem fogok a játékba tolni. Van, aki megteszi, Ő másképp boldogul, jobb tárgyai lesznek alapból, mint nekem.
Ám akkor meg már lehet olyan dps-e,hogy mp7-8 -on 1 hitek legyenek a lények, és minden kaszt tud gyorsan menni, ha épp elit keresés a cél, a DE miatt..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28532) MrCsiT válasza tPedro_ (#28523) üzenetére


MrCsiT
addikt

"adott aron ez adta a legmagasabb dps-t." - és furcsa mód, nem mindig az a legjobb.

Miért ? mert nekem is van olyan gyűrűm, ami +8k dps-t adna a barbira , de nincs chc rajta. Namármost, ha van 400+% chd-m, akkor nyilván az kell, hogy minél magasabb chc-t érjek el. Erre jó példa az USA barbim, ahol bár a dps nem magas, de 80% chc-t tudok elérni, amivel elég durván sebzek, még az alacsonyabb alap dps ellenére is. 40-50% chc-val sokkal rosszabb hatékonysággal haladnék, akár még egy +15k-s gyűrűvel is, érthetően..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28533) granini válasza mikromanus (#28528) üzenetére


granini
őstag

Jol van latom altalanos problemat fogalmaztam meg, mas is DE hianyban szenved. Nem mondom hogy ez baj, sot, en rendkivul motivalt vagyok hogy barmelyik acton jatsszak es gyujtsem a DE-t. Szerintem ez jo..

Kerdesedre valaszolva, DH-m es Monkom van, mindketto tarol magas szinten is. De meglatasom szerint nehezseg / haladasi tempo miatt DE gyujteshez MP4-6 az idealis. A DH-m sajna el-el fekszik MP8 es afelett, szoval oda monkkal szoktam menni key-re meg uberre.

Vault of Assassinban voltam en is parszor, jo hely, de nem vettem eszre hogy kimagaslona tobb DE-t tudnek osszeszedni ot tegysegnyi ido alatt. Regebben az is volt a gond azzal hogy elotte Desolate Sands-ben rengeteg ido volt mire megtalaltad a lejaratot. Azonban most hogy mp1 felett vegre van rendes mob suruseg oda is erdemes menni. Optimalis esetben mar megvan az 5 valor mire megtalalod a VoA lejaratot.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28534) jpeetr válasza granini (#28533) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Quest - The Black Soulstone azthiszem
Egyszer megkeresed VotA-t, majd a kör végén TP-vel visszajössz.
Eladsz, rendezkedsz, ki mit szeretne.
Leave - Resume - tádá, ott a TP vaultba

ha esetleg elmész utána kulcsért, a lényeg hogy amikor megvan, ne TP-zz vissza, csak ott leave.

[ Szerkesztve ]

(#28535) granini válasza mikromanus (#28528) üzenetére


granini
őstag

Te mikro.. megneztem a profilod, a karkaterek elnevezese alapjan zsenialis figura lehetsz. :K
Matol vagyok oszinte hived :R
A DH-dnak lehet hogy tudnek adni par jobb cuccot ha erdekel. Nati cuccokbol most nagy nalam a forgokeszlet, nem nagyon megy az AH.. ha erdekel keress meg :)

jpeetr: Ezt kiprobalom koszi!!! ;)

[ Módosította: radi8tor ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28537) Sirandrish válasza davidsito (#28511) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 karim halt be csak..para 27en.
A másik kettő még nem érte el a 60at és nem volt cucc se rajtuk.. :N

Mikro csak szimplán idióma mint szokott :K

granini Mikrot csak akkor érdekli tipp ha az használhatatlanná teszi a karit. :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28538) mikromanus válasza Sirandrish (#28537) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát... ha pucér seggel csúszkálnak a jégen, akkor idővel felfáznak. Ez ilyen. Négyeskét azért jó melegen ö,ltöztetted, ugyi? :DDD

(#28535) granini
Köszi. Azért van pár jobb itemem is. Ami most a DH-n van, az kb a foylamatos clusterre van beállítva, így picit DPS korlátos. Ami nem ezt a skillt szolgálja, az meg a Monkkal cserélgetia gúnyát . Jellemzően az öv, nadrág, csizma, bracers, nata gyűrű és az amu ami áramlik a két karakter közt, Ha van ennél is jobbad, akkor természetesen érdekel. A skillspecifikus itemekben meg van még egy trap buildes készlet. Az picit erősebb a clusteresnél.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28539) Sirandrish válasza mikromanus (#28538) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első karim ami behalt így nézett ki!
53K Life, 1100all resi, 2,2K life regen, és 5500armor Wizardként.. HC-n.

Van egy marék karid..egyet mutass ami így néz ki.. :U

Meg ha lehet majd akkor oszd az észt ha lesz egy HC karid ami ki mer menni Infernon a városból :P

Egyébként kapott már egy új OH-t is a kicsike..dobott rajta 8K-t :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28540) davidsito


davidsito
tag

akinek a legnagyobb problémája a "DE" én szívesen adok el, nekem van vagy 500 db, úgyis gold hiányban szenvedek
:C

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28541) Sirandrish válasza davidsito (#28540) üzenetére


Sirandrish
legenda

És hogy adod el?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28542) radi8tor válasza davidsito (#28540) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kár, hogy account bound on pickup. ;)

⭐ Stella

(#28543) Rushyk válasza Sirandrish (#28541) üzenetére


Rushyk
tag

Accountal 1ütt:P

(#28544) granini válasza mikromanus (#28538) üzenetére


granini
őstag

Megneztem a monkod, valoban, ott jo cuccok vannak.. sajna csak mobil approl tudok nezegetni napkozben mert a Bnet website mint olyan le van tiltva... Azert nyitva tartom a szemem, meg majd felveszlek listara..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28545) mikromanus válasza Sirandrish (#28539) üzenetére


mikromanus
veterán

Barbárként 1.0.4-ben 950 resistem volt kb warcry nélkül és 11k armor. Mondjuk a life csak 17k, vagy max 25k, de az nem is volt magas prioritás (alacsonynál is alacsonyabb inkább). A vita viszonylag olcsónak mondható. HC-ben lehet drágább, de 35-40k azért nem lehetetlen. Ennyivel meg azért nem tűnik vészesnek a kérészéltű mezőny se. Csak semmi értelme. Játszani akarok és nem cammogni dupla pajzs és 100 kiló vért gerincroppantó súlya alatt. Ha neked szórakozás az Error 61 (vagy error3007) vadászat, vagy a "lagspike fun action", akkor hajrá. Inkább gyere Starcraftozni! Mindig jó egy kis hús a darálóba :DDD

Amúgy amikor épp meghalt a komoly karid, akkor soloban voltál? Ha igen, akkor miért nem nyomtál esc-et? Az felér egy pause-val és egy idő után szétkapcsol. Vagy előtte mindenképp kinyí a szerver? Ez csak elméleti jelleggel érdekel, mert a HC-t kerülöm mint ateista macska a temlom egerét.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28546) davidsito válasza Sirandrish (#28541) üzenetére


davidsito
tag

jól van csak vicceltem ... :)
nem értem,másoknak miért nincs DE, nem kell kraftolni és szépen felgyűlik

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28547) Gorneck válasza mikromanus (#28545) üzenetére


Gorneck
titán

Egy Monk is volt ottt...

(#28546) davidsito: Kraft nélkül sose lesz op imba omba chuck norrriiiiis cuccood... :D Szal a DE állomány igen hamar meg tud csappanni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28548) granini válasza davidsito (#28546) üzenetére


granini
őstag

De, kell craftolni.. :K ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28549) davidsito


davidsito
tag

ÚTÁLOK kraftolni, nálam jobban talán egy valaki ÚTÁL .... azt hiszem Davissz-nak hívják
:)

sajnálom rá a 100.000 gold / db

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28550) radi8tor válasza davidsito (#28549) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pedig az új patch óta már kattogtatni sem kell és maradhat minden összetevő stash-ben :K

Csak az amulet kerül annyiba.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.