Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) vhunor válasza Edge (#54995) üzenetére


vhunor
őstag

Nem bántani a cindert, szeressük :). Próbálgatom még kicsit a tüzes ágat mostanában, 850k unbuffed (1,6m buffed) mellé most van +82% firedam, ha végre esne egy Andariel és egy SoJ, egész morc lenne a dolog. Meg persze Hellcat vagy egy új WH öv se ártana :). Úgy vettem észre, kb. T4-ig nélkülözhető az AP töltő primary skill, a black hole + heat wave + arcane blast hármas elég jól arat.

De azért fullos Vyr erősen az Archon felé terelne.

(#55002) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Battle.net nektek is haldoklik? O.o

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#55003) CactuS válasza nonsen5e (#55002) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, mindenkinek, 600-800 ms ping, disconnect, etc... Persze majd jönnek megint a Blizz fanok, hogy ez normális dolog egy szolgáltatásban...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55004) Phobion válasza killerjohn (#55000) üzenetére


Phobion
őstag

Grat a munkádhoz, nagyon komoly. Ugyanakkor nem tartasz attól, hogy egyszer csak lesújt a banhammer? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#55005) SzlobiG válasza schwartz (#54988) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azért ez nem rossz, de vedd hozzá hogy az a másik tag T6-on műveli ezt. :U

(#55006) warcat válasza CactuS (#55003) üzenetére


warcat
veterán

Na és te nem találod gyanúsnak,hogy kb pont este 19:00 kor kezdődöt a gond?Megint valami nyomorék Ddosol a bothálózatával le merném fogadni,arról meg nem a Blizzard tehet.

EA: It's in the crate!

(#55007) SzlobiG válasza warcat (#55006) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már délelőtt is ezt csinálta szal nem igaz hogy 7-kor kezdte.

Ez a "Ddosol a bothálózat" meg egy kikerülő duma.

[ Szerkesztve ]

(#55008) Sárpac válasza SzlobiG (#55007) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mindenesetre botrányos amit a blizz megenged! Ez is mióta van már lassan egy éve!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#55009) CactuS válasza warcat (#55006) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na igen a misztikus szó, amit a Blizzard használ takarózásra, a titokzatos rosszakarók a DDOS támadással. (lol?) Este 19:00 re esnek az emberek a gép elé, gyerek, család stb után, így akkor terhelődik a hálózat. Persze könnyebb rákenni valakire, mint kifizetni egy rendes szolgáltatót.

Más kérdés: Szerintetek elképzelhető, hogy a Akkhan set bónuszát megváltoztatják idővel?

Azért kérdezem, mert így 150 óra után elkezdtem matekolni és az jött ki, hogy gyakorlatilag felesleges ez a szett nekem, plusz a tankolási képességei is elég gyengére sikerültek - dpssel annyira már nincs gond, játékban 1,4 mill +70% Holy dmg - , így lehet inkább egy másik kari felé fordulnék. Szívem szerint visszatérnék a Monkomhoz - ott látok fantáziát a szettekben is, mint cél - bár a Camera Shake még mindig rohadtul zavar a gyorsabb ütéseknél.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55010) SzlobiG válasza Sárpac (#55008) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nevetséges nem tudják megoldani, de nem csak a d3 a többi nevesebb multis játék is ilyen, ha nem lagg van akkor más baj pl Bf4 a mai napig egy hulladék, új cod szintén meg még sorolhatni lehetne. Egyszerűen képtelenek manapság normálisan megcsinálni valamit, de valszeg a növekvő igények miatt lehet ez egyre több a player...képtelenek kiszolgálni ekkora igényt.

[ Szerkesztve ]

(#55011) warcat válasza CactuS (#55009) üzenetére


warcat
veterán

És szerinted ezt ezek a "kedves" emberek nem tudják?Mármint,hogy mikor a legterheltebb valami,ilyenkor a legkönnyebb támadni az alap terhelés miatt + ekkor a legpusztítóbb is,lásd a mérges tömeget ami már vonulna koncolni.Simán létezik,gyakran csak rosszakaratból,vagy épp zsarolni próbálják vele,pl Steamnek szép bevételkiesés ha nem használható a vásárlás 1-2 órán át.

EA: It's in the crate!

(#55012) Integra


Integra
titán

mindenki nyugodjon le a picsába, mindjárt kezd az atletico - chelsea meccs, utána meg valszeg lehet már játszani :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55013) CactuS válasza warcat (#55011) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És gondolom az is véletlen egybeesés, hogy egy külföldi ITs oldal/fórum se említi meg, hogy tudnának ilyen támadásokról, csak a Blizz kék post, amikor állítólag nem is őket támadják. :U

(Ne haragudj, de részemről lezárnám a témát, mert parttalan vita lesz belőle úgyis)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55014) SzlobiG válasza CactuS (#55013) üzenetére


SzlobiG
félisten

Felesleges is vitázni rajta a lényeg hogy játszhatatlan így, csinálják meg nem ezért fizettünk. Persze pont most lenne időm rá most vagyok itthon pár napot. :((

(#55015) Devoured


Devoured
tag

nem tudom volt-e már, de inkább többször legyen
HC Crusader-ek, csak óvatosan:

A quick heads-up, Crusaders: We've identified a bug with Iron Skin - Reflective Skin and Laws of Justice - Protect the Innocent that can occur when these two skills are simultaneously active and may be fatal to your characters.

While we're investigating this further, we strongly recommend you do not use these two skills together while playing in Hardcore mode.

(#55016) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ahhoz, hogy igazán jó cuccok essenek kötelező a legnagyobb nehézségi fokozaton tolni? Vagy esetleg ugyanolyan cuccok eshetnek Masteren is csak kisebb eséllyel?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#55017) CactuS válasza KubanitoS (#55016) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt vannak a torment only legendary/set itemek. A többi az eshet lejjebb is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55018) KubanitoS válasza CactuS (#55017) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jó hosszú lista, felesleges is végignézni. :) Alap Tormentre mekkora sebzéssel érdemes ránézni? Én olyan 600-700K dps-nél vagyok jelenleg.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#55019) killerjohn válasza Phobion (#55004) üzenetére


killerjohn
addikt

kösz! :) ez olyan mint minden nap attól félni, hogy reggel arra ébredek, hogy nem ébredek... Ráadásul Blizz saját maga gondoskodott arról, hogy igenis értelmes dolog ma már nulláról kezdeni egy karit, szóval max benézek egy új accot. Meg a többi HUD user... Jó kis bevétel nekik - legalább lesz a HQ-ban pénz WC papírra.

(#55020) Phobion válasza killerjohn (#55019) üzenetére


Phobion
őstag

végül is, igaz :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#55021) Helmoras


Helmoras
őstag

Ha stabilizálódik a szeró valaki írja majd meg ide, köszönöm :)

(#55022) Tirexi


Tirexi
addikt

Múltkor az acc-omat nyúlták le a Blizzard-nál rengeteg játékkal azóta megvettem mindent újra.
Most meg behalt a szerverük nem lehet játszani a Diablo-val.

Gratulálok Blizzard. :R :R

Így vegyen az ember eredeti játékokat. :C

NE-VET-SÉ-GES.

[ Szerkesztve ]

(#55023) Phobion válasza Tirexi (#55022) üzenetére


Phobion
őstag

a "legjobbakkal" is megesik ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#55024) Tatyla válasza Tirexi (#55022) üzenetére


Tatyla
őstag

mindent vissza lehet szerezni csak megfelelően igazolnod kell magad,én a blizzel már közel 10 éve kapcsolatban vagyok és még nem törték fel az accom...
az más dolog ha néha gebasz van a szerverrel de ez se sűrűn fordul elő mostanság...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#55025) sto1911 válasza Tirexi (#55022) üzenetére


sto1911
veterán

Ha a realid-d nem tirexi lett volna, akkor ket kattintassal visszakaptal volna mindent...

(#55026) CactuS válasza KubanitoS (#55018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annyira nem nagy a lista, ~ az új 70es class specifikus szettek nem eshetnek Torment alatt. Szerintem 700k már elég.

Tirexi: Eleve hogy nyúlták le? (Ingyenes authenticator, sms protect) Miért nem kaptad vissza? (Ha igazolod, hogy a tied cd kulcs, személyi stb, akkor még nem rá példa, hogy ne adják vissza az eredeti tulajnak)

Tatyla: Igen a szívveréshez képest nem sűrűn, viszont lassacskán 1 hónapja heti x alkalommal...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55027) Integra válasza Tirexi (#55022) üzenetére


Integra
titán

használsz az accountodhoz mobile authenticatort??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55028) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megy.

Vmi-t frissített a launcher.

Persze a lagg nem múlt el... :W

[ Szerkesztve ]

(#55029) lizakattila


lizakattila
senior tag

Ma nálunk is top élmény volt!
Kill 100 enemies in StoneFort!
Természetesen összesen volt 95db!
Persze, hogy ez volt az utolsó küldetés! :W

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#55030) hokuszla válasza SzlobiG (#55028) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Engem nem enged be.

Azt írja, buzi nap van van a bneten :D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#55031) Muton


Muton
addikt

hétfő este busy day van blizzardéknál... o_O mi lesz akkor hétvégén?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#55032) SzlobiG válasza hokuszla (#55030) üzenetére


SzlobiG
félisten

Itt jó pont bounty közbe vagyok a lagg is eltűnt remélem marad is így.

(#55031) Muton Hétfő? ;]

[ Szerkesztve ]

(#55033) Phobion


Phobion
őstag

Ez az, végre kiesett ez a recept is. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#55034) Wolverine válasza CactuS (#55009) üzenetére


Wolverine
félisten

A hazaeső emberek nem óramű pontossággal terhelik le a szervereket; a Battle.net - és a Steam, ha már itt tartunk - döglődése viszont gyakorlatilag pontosan ugyanakkor indul minden áldott napon. Szerintem ez eléggé arra utal, hogy valaki szándékosan próbálja legyilkolni a rendszert...

Más. Lesz idén is BlizzCon; november 7-8-án. Jegyár 200 dollár, rendelés magyar idő szerint május 8 hajnali 4 és május 10 este 7. Stream is lesz, de ennek még nincs ára.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#55035) mikromanus


mikromanus
veterán

Cinder Switch: 70-es szintű kétkezes axe. Speckója, hogy valamekkora eséllyel tűzlabdát idéz, ami aztán bamm, jól lesebzi az ellent. Mármint bamm tűzlabdát idéz. Nagyon muris. Ha critel, akkor a sebzése akár 2500 is lehet. Mármint összesen. Kösz Blizzard! Megyek is és craftolok még párat. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#55036) warcat


warcat
veterán

Váááá megállt bennem az ütő,Kadalanál sok száz shard után legendary kesztyü...persze gladiator :N

EA: It's in the crate!

(#55037) Thrawn válasza warcat (#55036) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem a St. Archew's Gage a kedvencem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#55038) T. M. válasza mikromanus (#55035) üzenetére


T. M.
aktív tag

Biztos nerfelni fogják. Ez azért így túl op :D

(#55039) Zan válasza warcat (#55036) üzenetére


Zan
aktív tag

Gondolom ezt a kesztyűt keresed..:
pill szerkesztem épp, mert sz*r lett a kép
Én nekem mákom volt, mert kb. 10. vételre beadta, a 10% chc-t meg elsőre..:D! Lehetne jobb roll is, de hát pont leszarom...örültem neki, mint majom a farkának..! :)

Amúgy ebből az egész "vagy fasrmolsz 24/7-ben és úgy sem esik semmi, vagy pedig esti casual gamerként minde kiesik 3 óra alatt" dologból szerintem szépen lassan mindenki kap; ezt úgy értem, hogy hullámokban mindenkinek lehet és lesz is jó szériája..! Én most kifejezetten a jobbik végén állok annak a bizonyos nemi szervnek, úgy érzem..! :) 3 napon belül 2 Jade set-darab is kiesett az álomcsajomnak, ami azért valljuk be, nagyon nagy mák. Emellett ma extrán annak érzem magam, mert végre beadta a CHD-t a Rakoff's amura, így már csak a Reaper's braci hiányzik jelen pill! Alakul azért ez! :U

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#55040) Zan válasza Zan (#55039) üzenetére


Zan
aktív tag

Tehát ezt keresed?

Minél jobb, annál jobb!

(#55041) warcat válasza Zan (#55040) üzenetére


warcat
veterán

Nyilván,de közben meglestem az álomcsajos linken :)

EA: It's in the crate!

(#55042) schwartz válasza SzlobiG (#55005) üzenetére


schwartz
addikt

A masik tag azt muveli, hogy magara es a csicskara pakolt egy-egy Unity-t (a csicska halhatatlan amugy a token miatt ) es rogton csalt 50% dmg reductiont. (kulonben elcsapjak mint a legyet solo T6-on) Most komolyan, ha valami OP-t akarsz latni nezz egy T6-os mokat a Jade set-el.

If he dies, he dies.

(#55043) Nirvi


Nirvi
csendes tag

Egy hete nem láttam valamire való legendaryt és még a szerver is baszakszik :(

Megbízhatóságom---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Nirvi

(#55044) vhunor válasza warcat (#55036) üzenetére


vhunor
őstag

Pár napja volt. Kérnék szépen végre egy Andarielt...

(#55045) atidzsiforc válasza vhunor (#55044) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En is azt kerestem tegnap a keszulo fire barbarhoz, erre adott egyet ami a lightningos gearemet egesziti ki. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#55046) Kicsimix válasza atidzsiforc (#55045) üzenetére


Kicsimix
őstag

Adtam publicban egy gyereknek egy számomra minősíthetetlen szar kardot mert kérdezi kell e nekem.. Később talált egy andarielt str+chc+as+fire dammal... Mondom nice : ) Erre kérdezi tudom e használni.. :DDD
Nekem adta : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#55047) khirill válasza vhunor (#55044) üzenetére


khirill
aktív tag

na neeee! :DDD most, h ezt láttam megyek és megfojtom a kadalámat! :DDD

ratabyzou

(#55048) Gorneck válasza Zan (#55039) üzenetére


Gorneck
titán

Az a baj, hogy nincs hullám se...mivel kari és kari közt is van különbség...1 hónap alatt a main karimnak alig esett WD cumó, bezzeg a Monkomra úgy fossa a motyókat, mintha kötelező lenne.
Persze jó ez így, mert van miért tekerni, bár elég bosszantó tud lenni mikor csapattárs 1-2 óra alatt kb behúz mindent 2 rift után.
Nincs ezzel semmi baj, de megint ott tartunk, hogy a Blizz randomja szart se értékel...hiába tolod bele az órakát 1-1 kariba (nem úgyanazt ölve, nem ládát farmolva - azt meghagyom a "robiknak/atom kockáknak" akik ezt bírják), ha nem a jó végén állsz kurvára szart se ad be...

A kesztyűre 3 hete egyfolytában tolom el a BS-t és eddig semmi...de már nem érdekel...majd pottyan. De az mindenképp lol kat, hogy karit kell váltogatnom és megindul a loot is...szal kb megmondja a Blizz mivel játsz.

Gorneck#1239

(#55049) Gyuri27 válasza Gorneck (#55048) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálam a monkra nem esik semmi. Szóval amivel sokat játszol az szopó.
Elővettem a wd-t 60-70 ig esett jó néhány motyó, köztük használhatóbbak is (bounty, kadala stb-stb).
Viszont amint kicsit többet játszok vele a loot esik a 0 felé. Nesze random.

Amd - Radeon - Ryzen

(#55050) oxox válasza killerjohn (#55000) üzenetére


oxox
addikt

illene a friend listan levo emberek szuletes/nevnapjat is kiiratnod oldalra :DDD
nekem ez mar zavaroan sok dolog lenne...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.