Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) davidsito


davidsito
tag

Monk cuccok érdekelhetnek ....

- felesleges
- poros
- láda aljában heverő, nem használt
- rozsdás
- akár kölcsönbe, akár örökbe, akár gold-ért

így nézünk mi ki

várom, várom .... este online

Sok strength előnyben!!! (kb. ennyit értek hozzá)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#29002) killerjohn válasza davidsito (#29001) üzenetére


killerjohn
addikt

strength a monknak? aaaaaz igen :)

(#29003) Mr.Csizmás válasza killerjohn (#29002) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet a gyuros topicbol jott

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29004) Joci93 válasza davidsito (#29001) üzenetére


Joci93
senior tag

Az a fejes :DD

On: Akad a ládában 12 használatlan legend cucc. Meglesem, hogy melyik jó monknak :K

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#29005) killerjohn válasza Mr.Csizmás (#29003) üzenetére


killerjohn
addikt

:DD

(#29006) mpierre válasza killerjohn (#29002) üzenetére


mpierre
veterán

Lehet, hogy 22-30k-s armort akar neki, meg 40k thorns-t, hogy egy helyben állva passzívan ölje a mobokat. ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29007) davidsito válasza Joci93 (#29004) üzenetére


davidsito
tag

Segítséget előre is köszönöm.

Üdv.
koldus monk :)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#29008) mikromanus válasza killerjohn (#29002) üzenetére


mikromanus
veterán

Az jó, mert olcsó és armort is ad. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#29009) szallasi007 válasza davidsito (#29007) üzenetére


szallasi007
őstag

Hali, ha kell ezeket kölcsön adom (skorn is rohad ha kell csak az baromi lassú szerintem):

inna's radiance
152 dex, 51 vita, 5 chd, 48 arcane resi, 9% reduce imparing, 377 armor
154 dex, 55 vita, 158 armor, 5.5 chd, 530 armor
130 dex, 37 vita, 54 all res, spirit reg 1.93, 6 chd, 377 armor

unity
27-58 dam, 150 dex, 225 life reg, 4.5 chd, elite dam 3%, imparing eff 11%,

stone of jordan
poison dam 5%
elite dam 29%
sweeping dam 8%
spirit regen 2.02

ice climbers
229 dex
10% life
sock
73 all res
9% reduce cold dam

shenlong
dam: 1026.8
180dex
10% as
850 life on hit

[ Szerkesztve ]

(#29010) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Itt van a wizzem. Kérdés:

Van itt köztetek egy 500k+ dps-ű archon vizz,nem tudom ki. Nos, az lenne hozzá a kérdésem, hogy monda már meg, hogy mi a fene dobja meg úgy a dps-ét hozzám képest? Tudom, jobb cuccai vannak azért, de mi az (a fejesen kívül), ami ennyit dob rajta? Létezik olyan tal amu, ami az enyémnél több dps-t tud adni és még emberi áron elérhető?:) Mit lenne érdemes fejleszteni? Azt hiszem "csak" ennyi a kérdésem. :)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#29011) F-ECT$ válasza Zan (#29010) üzenetére


F-ECT$
titán

Majdnem 500-zal több int-je van. (Ennek egy része a 70 plvl-ből adódik.)

Tal amu szerintem nincs emberi áron, ami jobb.

Edge az, nézzétek végig egyenként a cuccokat, hogy mi mennyit ad.

Dive ever, work never.

(#29012) F-ECT$ válasza Zan (#29010) üzenetére


F-ECT$
titán

Most nézem, hogy a Magic Weapon-ből még van egy nagyobb dps-t adó rúna a Force Weapon, bár gondolom 4% LS-sel kényelmesebb, és ez olyan sokat már nem jelent dps-ben, de ha az 500k a cél, akkor számít.

Talán kesztyűt próbálnék még craftolgatni, és ha összejönne belőle egy hasonló dps-es all ressel, akkor a gatyát cserélném egy int + vites innára. Meg persze a fejest lehetne cserélni egy 4.5+ chc-s mempora.

Btw ezzel a 400k-val melyik mpl kényelmes (azaz végig archonban tudsz maradni, és egy pack max 10-15 sec) / megy még? Szoktál halni?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#29013) Chiller válasza Zan (#29010) üzenetére


Chiller
őstag

Első körben a tal rasha fejest kihajítanám a kukába, és helyette egy 200+ intes andarielt tennék (vagy chc-s mempot, ha telik rá), aztán a chest armort is lehetne tuningolni olyan 190+ int környékére, végül a triumot sürgősen cserélném is valami 250+ intesre hasonló damage-el.

Ha még marad kedv/pénz, akkor a cipőn is lehetne 8% poison, és több int.

Ja és a gemeken is van mit tupírozni :D

[ Szerkesztve ]

(#29014) Edge válasza Zan (#29010) üzenetére


Edge
veterán

Én vagyok az sztem, utóbbi időben én irogattam ide többet, (de van itt nálam magasabb dps-ü is kicsimix .)
vegyél fel azt összenézzük cuccokat:
sirdan#2161

Amit cserélnék, hát sok minden, ahogy már fects is mondta elsőnek innas gatya azt a raret felejtsd el.
ja és 523-al több az intem ennek egy része a 70szint difi, ennyi int kb 55-60k dpst jelent.
Az a rare amu nagyon szép ennél jobb tal amu horror árba lenne.
Szép a fegyvered sztem enyémnél is több dps-t ad viszont nagy baj vele hogy csak 2.5ls van rajta jobb egy kisebb dps-ü magasabb ls-el(enyém 2.8 és bizony nagyon érezni a difit egy 2.5-öshöz képest is volt nekem tudom tapasztalatból), mivel akkor már nem kell blood magic jöhet a force weapon és az több dps-t jelent.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#29015) davidsito válasza Edge (#29014) üzenetére


davidsito
tag

igen én (minden én tanítottam neki)
hehe
:C

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#29016) -FreaK- válasza Zan (#29010) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nagyon jó kérdés, én is pont ezért akartam írni, mert egyszerűen nem látom, hogy mi az amiben lényegesen jobb lenne a gearje, mégis több mint 3x több a dps-e. Ezt már többször látom és nem tudom a magyarázatát. Kis eltéréssel nagyjából egyeznek a statjaink a legtöbb esetben(ias,chc,chd), mégis hatalmas a különbség.
Itt az én CM Wiz-em, de a karakterlap hülyeségeket mutat, Energy Armor + pinpoint-al, 48chc, 275chd, 2.77 attack/s -em van, ez 180k buffed dps-t jelent amúgy. Egyszerűen nem tudom, hogy mivel lehet ezt úgy megtolni.. Socketes Chantodo + Marq gem?
Néztem milyen upgrade-em lenne a két Chantodora (a source elég gyenge sajna) 5-600m-et kellene költenem a kettőre, hogy nyerjek kb 20-30k dps-t. Valakinek ötlet olcsó fejlesztésre?

(#29017) Edge válasza davidsito (#29015) üzenetére


Edge
veterán

:D már beszerkesztettem kiaz :P

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#29018) Rushyk válasza -FreaK- (#29016) üzenetére


Rushyk
tag

Itt az enyém pl, 206K unbuff + 14% elitek ellen...

(#29019) -FreaK- válasza -FreaK- (#29016) üzenetére


-FreaK-
veterán

Bocs lejárt.
Szóval jobb a Gearje persze, csak nem tűnik annyival jobbnak, ráadásul én is elköltöttem már rá kb 600m-t.
180k vs 500k még ha CM vs. Archon azért akkor is durva :)
Eddig amúgy azt hittem tök jó vagyok mp10-re is, de tegnap el akartam nézni Vault-ba (eddig csak act1-et toltam leginkább) és egymás után hasaltam el. Hamar beláttam hogy ez így nem fog menni, ezért váltottam lejjebb mp7-re, de ott is elhasaltam kétszer, így hagytam is a fenébe az egészet.
Ez után húztam tovább inkább a Barbimat :) érdekes látni mondjuk, hogy a Barbárnak mennyivel erősebb skilljei és passzívjai vannak, egyszerűen hihetetlen mennyivel jobbak a varázslóénál.

(#29020) proci985 válasza davidsito (#28987) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:) használd ill használjátok egészséggel a karikat!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29021) Chiller válasza -FreaK- (#29016) üzenetére


Chiller
őstag

CMWW-nek mindig is kevesebb lesz az unbuff dps-e, és sokkal drágább és nehezebb is sok dps-t összeszednie.
Az egyik legjobb általam ismert CMWW-nek sincs meg a 400k dps, pedig a gearje... hát szóval ezer eurókban mérhető.

Ha sok dps-t akarsz, akkor archonra kell menni, persze az előbb "kifullad" (elfekszik) magasabb monster poweren.

(#29022) Gyuri27 válasza -FreaK- (#29019) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bocs, hogy bele vau. De 1000 alatti life regennel/loh-l mit vártál? Ehhez jön még a nudli all res.
Persze a wiz törékenyebb. De kérem nem kell közel menni. A legjobb távolsági támadások itt vannak.
Blizz, meteor + 3 dologgal (1 passziv és 2 aktiv skill) is növelheted a sebzést az egekig.
Nem kell mindenáron archonnak vagy cm-nek lenni.
Ha meg tré van, teleportal lehet angolosan távozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29023) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

itt van az uj cm babzsakterminatorom [link]

mit fejlesszek rajta? tudom, loh, regen kellene, meg res. van 9 miskam, meg par misit tudok teremteni cucceladasbol.

(#29024) Muton kemeny az inflacio

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29024) Muton


Muton
addikt

akit érdekel egy tökéletes páncél olcsón, az irány az ah :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29025) killerjohn válasza Muton (#29024) üzenetére


killerjohn
addikt

úristenúristenúristenúristen vedd meg helyettem, átveszem!!!!!44!!négy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! becsszó!!!!!

(#29026) Muton válasza killerjohn (#29025) üzenetére


Muton
addikt

sajnos nem megy. nincs miből, most vettem 4 milliárdért egy hasonlóan király cipőt és nadrágot :DD
de csak megvesz neked valaki :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29027) killerjohn válasza Muton (#29026) üzenetére


killerjohn
addikt

így számíthatok én másokra :(((

(#29028) Zan


Zan
aktív tag

Nos!

Köszönöm a sok választ/észrevételt!

A +70 plvl-re basszus nem is gondoltam, valóbal,az tényleg sokat adhat rá még.
(#29012) F-ECT$:
A kesztyűt nagyon nehéz lesz elhagyni, hidd el, igyekszem all resest kraftolni, de egyenlőre ezen kívül egy trifektát sikerült csak legyártani, ami sajna szarabb mint ez. Amúgy most, hogy lecseréltem 3 követ radiantra, 411 k buffed dps-el nekem még mp7 az, ahol a számomra megfelelő sebességgel olvad minden. Elitek nem sokat bírnak, refit pedig alig veszem észre.

(#29013) Chiller:
Andi sapi nem rossz ötlet, bár a -resi bántana, szóval lehet resistes 160+ inteset kellene meglesni. CHC-s mempo még várhat magára..:D!
A Tal chestben tudom, hogy nincs sok dps, de az armort megtartva 190+ intesek 9-es as-el már megint iszonyat árban vannak, triummal is ez a baj, de tényleg, oda is kellene még int.

(#29014) Edge:
Felvettelek.

(#29016) -FreaK-:
Az archon wizz teljesen más, mint a CM. Sok mindenben más a gear, mint nálatok. Így a 200k is szép teljesítmény!

(#29021) Chiller:
'Dat CM wizz...! Vagy csilliárdos, vagy csak szimplán vér-kocka..:D!

Minél jobb, annál jobb!

(#29029) Bird válasza Muton (#29024) üzenetére


Bird
addikt

Valaki a könnyed meggazdagodás útjára szeretne lépni! ;] Szerintem sikerülni fog... Amerika az álmok országa. Ja ez európai szerver, akkor bocsi. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29030) sto1911 válasza killerjohn (#29027) üzenetére


sto1911
veterán

Dobjuk ossze 50ezrenkent, hadd legyen az eladonak egy jo napja :DD

(#29031) Muton válasza Bird (#29029) üzenetére


Muton
addikt

i'm ritch-ből is vettek európai iphonra, szóval van esélye :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29032) Rayner válasza Bird (#29029) üzenetére


Rayner
őstag

Vagy csak simán tisztára mossák a botolt goldot :D
kísértetiesen hasonlít az US servereken golddupe utáni képekre :)

(#29033) killerjohn válasza Rayner (#29032) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, azt biztos úgy kell tisztára mosni hogy csinálsz belőle egy tranzakciós logot az AH-ban :C

(#29034) radi8tor válasza killerjohn (#29033) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én ma csináltam egy jó kis tranzakciós logot:

;]

Thx davidsito! :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#29035) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nah, megvan az ötödik karakterem is 60-as szint felett. Nem szoktam nagy MP-n játszani, max MPL5-ig tervezem vinni.

Mit lenne érdemes fejleszteni a kis barbáromon? Nincs sok pénzem, 60 millió.

A kesztyű helyett már van egy másik, azon 10 chc és 39 chd van 170 strength kíséretében.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29036) Horbal válasza nightmare13 (#29035) üzenetére


Horbal
őstag

Kraftolnék vállast meg bracert meg amut.
Socketes gatya.

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#29037) F-ECT$ válasza -FreaK- (#29016) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne keverd a CM és Archon wizt. CM-ként kell 2.5+ as, 6-800 loh, 18+ apoc, nem tudsz Triumot használni, stb, amik jelentősen visszafogják az elérhető max dps-t. Cserébe egy 200k dps-es CM kb ugyanolyan gyors, mint egy 350-400k dps-es Archon.

Nálad a chc és a chd nagyon kevés, első körben ezeken próbálnék meg változtatni.

Dive ever, work never.

(#29038) F-ECT$ válasza Zan (#29028) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudom, hogy nem könnyű, de 400k dps-nél már nehéz olcsón előbbre jutni. Nekem még se amun, se kesztyűn nem sikerült trifectát craftolni, nem hogy még mellé a többi stat is jó legyen. Szóval kitartás, mire meglesz az a 70 plvl, addigra lehet a craft is összejön :)

Dive ever, work never.

(#29039) Gyuri27 válasza nightmare13 (#29035) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sok vacak helyett vegyél egy skornt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#29040) Gyick válasza F-ECT$ (#29037) üzenetére


Gyick
őstag

Én cm wizzként mentem eddig(gear is meg build is) de 6. spellnek az archon van berakva..és még igy is jobbnak érzem az archont ezért is akarok "rerollolni" archonra.Csak kellene egy soketes ls-es chd-s weapon amit talán most tudok venni..És úgye akkor ki lehet cserélni kapásból a storm cow-t,a bt nadrágot,az off handet
dps orientált darabokra..mert úgye se loh-ra se apoc-ra nem lesz szükségem..Szerintem most sokkal jobb az archonos build mint a cm..ilyen mob sűrűségnél nem nagyon jön le az archon és nagyon szép dps-e van még egy olyan foscsi gearben is mint az enyém..

Ma esett egy ceremonial knife(setes maja) 799 dps,99% chd,ls,socket mennyit érhet vajon?

[ Szerkesztve ]

(#29041) Bird válasza Gyuri27 (#29039) üzenetére


Bird
addikt

Ja amivel olyan lassan fog töltődni a fury, hogy egyfolytában alulról szaglássza az ibolyát. Ha rám hallgatsz nem veszel skornt. Tudom mert én is skornnal kezdtem.... Ja és baromi lassú még úgy is, ha tele vagy pakolva attack speed-el. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29042) nightmare13 válasza Horbal (#29036) üzenetére


nightmare13
senior tag

Okés, csak lehet, többet elköltök majd kraftra, mint amennyiért egy jó vállast kapni :D De majd megpróbálom, persze. Csak valahogy sejtem, hogy úgy lesz szerencsém ezzel is, mint nagy értékű (10+ milliós) tárgyak találásával. Szökőévente egyszer :P

Gyuri+Bird:
Skorn nekem nem szimpatikus, még monknál használtam egyet harangos buildben. Ott se győzött meg, két egykezessel a hp-t is egyszerűbb fenntartani a sok trutyi meg arcane és desecrator kombók közben is.

Egykezes fegyvert vennék jobbat szívesen, csak hát a keretemből nem futja rá.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29043) Gyuri27 válasza Bird (#29041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olcsó, jó. Semmi baj nincs vele. Furyt meg lehet generálni.

nightmare13:monkkal is azt használom. Hibátlan. 2 egykezes chd+loh+socket megfizethetetlen kategória.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29044) F-ECT$ válasza Gyick (#29040) üzenetére


F-ECT$
titán

Amíg olyan mpl-en mész, ahol olyan gyorsan ölsz, hogy végig archonban tudsz maradni, akkor annál nincs gyorsabb wizként. Ahogy nézem kb 50k dps-enként tudsz Archonban mpl-t lépni, azaz 300k-val mpl 6, 400k-val mpl 8, 500k-val mpl 10 teljesíthető.

Dive ever, work never.

(#29045) vendingo válasza Bird (#29041) üzenetére


vendingo
veterán

Pedig te eléggé bele voltál buzulva a Skornokba :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29046) Gorneck válasza Gyuri27 (#29043) üzenetére


Gorneck
titán

LOH? Az minek?

Gorneck#1239

(#29047) nightmare13 válasza Gorneck (#29046) üzenetére


nightmare13
senior tag

Biztos elírta. LS-t szeretett volna gondolom :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29048) proci985 válasza radi8tor (#29034) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

várj, ez ugye nem a 100/58AR/9es innád volt?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29049) radi8tor válasza proci985 (#29048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, ez egy fullos STR/VIT-es (a STR volt fullos)

⭐ Stella

(#29050) proci985 válasza radi8tor (#29049) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

oké, így már tiszta.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.