Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) Mr.Csizmás válasza buherka (#28850) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1.0.0 ota bennevan

blizzard hibaelharitas lvl 9999 :W :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28852) killerjohn


killerjohn
addikt

Nem is szóltam: kint van az új HUD, kapott pár finomságot. Akit érint, az frissítsen, mert a 13.5.17.0 lejár holnap és mindenképp frissíteni kell.

(#28853) Vismajor01 válasza davidsito (#28831) üzenetére


Vismajor01
addikt

Látom a karit, de az armorban lévő f star ruby árából minden slotba besz vmi rendes méretű kavicsokat. A cipőben lévő kavicsnál meg még az is magasabb szintű, ami infernón ingyé esik.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28854) jpeetr válasza Zan (#28840) üzenetére


jpeetr
aktív tag

elnézést, nem tudtam, hogy a passzív skill nem számít buffnak. vagy ne azt írd, hogy UNbuffed, mert megtévesztő

(#28855) Vismajor01 válasza jpeetr (#28854) üzenetére


Vismajor01
addikt

Pedig nem számít annak. Unbuffed=Amit aktív skillként nem buffolsz magadra. A passzív nem aktív skill, nem számít bele, tehát a barbár esetében az unbuffed sebzésbe beletartozik a két cd/cc-s passzív is.
Egyedül itt ph-n találkoztam ezzel a marhasággal, hogy a passzív beletartozik a buffba. Meg talán d3rawron hagyja ki a "simple" dpsből.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28856) Zan válasza Vismajor01 (#28855) üzenetére


Zan
aktív tag

A diabloprogress is kihagyja. Értem én, hogy tényleg az is modifikáció, de a való életben (ez vicces, mert a játékban nem éppen a való életben vagy.. :U ) nem kell bekapcsolni a passzívot, így ergó az mindig rajtam van. Ennyire nem leszek szigorú, amúgy meg nem érdekel.

(#28820) Rayner:

Igen, láttam már a karidat korábban. Én is pontosan ezzel a gear/build-el mentem eddig, csak hát nagyon kíváncsi voltam a HoTA-buildre, így szerettem volna elhagyni a "kétkezes agyonb@aszlak"-ot. Sikerült, így viszon a rend is bukta, mert szvsz csak Skorn-nal effektív nagyon. De nem sajnálom, mert ez nagyon fun a cucc..:)!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#28857) mikromanus válasza Vismajor01 (#28855) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom honnan veszed ezt a passzív-aktív skill különválasztást. Az unbuffed ahogy neve is mondja buffok nélküli. Se aktív skill, se passzív skill bónusz nincs benne. Kizárólag amit az itemekből szerzel+az alap (Pl 5 chc, 50 chd, meg a statpontjaid). Minden ami skillfüggő, az buff. A forrás meg a diabloprogress lehet talán, ahol vaalmennyire összevetheted a karaktereket.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28858) quex válasza Vismajor01 (#28855) üzenetére


quex
tag

Ha van két teljesen azonosan felöltöztetett karakter, de az egyikben a passzívok úgy vannak beállítva, hogy 189 k dps, a másikban pedig csak 135 k dps, akkor az egyikre azt mondod, hogy szar a cucca, a másikra meg hogy ez már elmegy? Így aztán semmi értelme az unbuff dps-t emlegetni, mert köszönőviszonyban sincs az összehasonlíthatósággal.

Vagy az segít az összehasonlításban, ha mindent skill-ből (passzív skill-ből származó) tényezőt figyelmen kívűl hagysz, vagy azt hasonlítod, ahogyan haladsz (pl. ha végig fent tudod tartani a yeti-t, akkor azzal, aki nem tudja, az yeti nélkül.) . De ennek, hogy unbuff ennyi, de beleszámoltam azt, amitől jobban fest a karakterem, annak mi értelme van?

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28859) Vismajor01 válasza quex (#28858) üzenetére


Vismajor01
addikt

Úgy, hogy nem unbuff=ennyi, hanem unbuff=passzívokkal együtt. d2jsp d3 szekciójába 14 ezerrel több ember ír, mint ide, és ott is unbuff=passzivok+cucc, buffed, ha aktív skillekkel van feltornázva. Egyszerűen azaz unbuffed sebzés, amikor belépsz a játékba, és infoban mi van írva. Már csak azért is marhaság, hogy a passzív a buffedek közé tartozik, mert akkor csak buffed sebzés lenne(passzív slotot nem lehet üresen hagyni, afaik?), és akkor nem lehetne ayeti, br, frenyz shrine etc bónuszokat a buffed kategóriába sorolni.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28860) jpeetr válasza Vismajor01 (#28855) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nekem eddig minden oldal kihagyta, ami unbuffed dps-t számolt.
Mivel választható skill, ezért buff. Ha nem rakod be, akkor nincs.
Tudtommal a DH-nál és a Wizznél sem számolják a passzivakat az unbuffedbe.

(#28861) quex válasza Vismajor01 (#28859) üzenetére


quex
tag

Akkor azt kérdezném, hogy szerinted ez alapján a DH-k SS passzív szkillje minek számít? Mivel passzív, ezért gondolom unbuffed-nek, de pl. Zan már azt mondta, hogy az induláskori számít annak, az SS-pedig csak kb. fél perc múlva adja azt a dps-t. Akkor most Ti sem értetek egyet egymással?

Nézd, az egész unbuffed dps dolgot azért találták ki, mert rájöttek, hogy a dps nagyon messze van az összehasonlíthatóságtól. Sokan azért veszik bele a passívokat, hogy jobb fényben tünjenek fel ebben az összehasonlításban is, pedig tejesen nyilvánvaló pl. a DH esetében, hogy mennyire nem ugyan az egy 5% chc-val rendelkező SS-el 200.000 dps-ü karakter, meg egy 50 chc-s 200 ezer dps-ü SS nélkül karakter hatékonysága.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28862) Muton


Muton
addikt

toltam egy kicsit WD-al

nyilván benne van a hellfire és a jobb cuccok is, de egyelőre iszonyat könnyen lehet haladni a varázslóhoz képest. a körülöttem lévő állatkert szépen lebont mindenkit, én meg csak hobbiból lövök ki pár méregnyilat, hogy ne érje szó a hát elejét.

amúgy meg nulla mf-al már két legendary item esett lvl 27-en, az első, hogy ne hazudtolja meg magát a játék, egy egg sack-ból a sivatag alatt :DDD
varázsló pajtinak meg asszem hellig, vagy infernóig kellett várni (hogy egy halott falusiból kiforduljon az ő elsője)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28863) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok, kellene egy kis segítség.

Szeretnék fejlődni és erősödni.
Mit cseréljek le és mire?

500 millába van a gear, de nagyon fing vagyok.
Valamit nagyon rosszul állítottam be.

Azért így vagyok felöltözve, mert lestem egy youtube videót és ott nagyon aratott vele a srác :(

Próbáltam olyan cuccokat venni amin van némi all res ... lehet itt a hiba (lásd cipő + chest + gyűrű + öv+ kesztyű)

a WIZARD-ról van szó, természetesen

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28864) Mr.Csizmás válasza davidsito (#28863) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kerdes hogy milyen nehezsegen, es melyik verzioban aratott.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28865) Zan válasza davidsito (#28863) üzenetére


Zan
aktív tag

Első körben én a hp-t tolnám fel olyan 40-50k-ra...! Kraftolj vállast, viteset, vagy inteset addig,amíg nem lesz rajta legalább 5k+ life-ot jelentő vit.

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#28866) Gorneck válasza davidsito (#28863) üzenetére


Gorneck
titán

Több LOH, Több AS.

Gorneck#1239

(#28867) MrCsiT válasza davidsito (#28863) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szerintem, a zuni cipőt+ringet cseréld le natalya-ra : a +7 chc sokat ér.. az a chc mentes zuni gyűrű meg kuka : neked AS + chc kell, hogy sikeres legyél, valamint min. 600 loh, és min. 650 körüli allres.

A sapkán 8% light dam lehetne. az övön 9% as..

Nem tudom, mennyi az as-ed, de esetleg egy lacuni bracers gyorsíthat, bár elég jó az is , ami most rajtad van - kivéve, hogy 1,5 chc-t buksz rajta a maxhoz képest, és AS mentes.

A tal chest - ből vegyél egy 200 körüli vit-est, és akkor a köveket cserélheted int-re, az dob a dps-en azért.

Vile-ből nem drága egy 250 int körüli sem, nézz rá ah-ban.

Hm.. elsőre ezek jutottak eszembe..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28868) davidsito válasza Mr.Csizmás (#28864) üzenetére


davidsito
tag

Mr.Csizmás
ha éppen nem tudom őket megfagyasztani ... mindegy milyen szint ... kiütnek a nyeregből :)
(de mp5 felett megyek inkább)

Zan
40-50 k-ra a hp-t, okés
megpróbálom, de ez megint csak dps vesztést fog okozni .. sajnos :(

Gorneck23
loh megértem és elfogadom
de sebességet, már nem nagyon tudok növelni :(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28869) Mr.Csizmás válasza davidsito (#28868) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

390 allressel sztem ne csodalkozz, ha elpaholnak mint a B kozep meccs utan :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28870) davidsito válasza MrCsiT (#28867) üzenetére


davidsito
tag

:(
jajjjjj

Megint költeni rá?
Amit leírtál ez egy fél új gear!!!
Akkor tényleg rossz úton indultam el.

A barbárra nem marad semmi update.
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28871) F-ECT$ válasza davidsito (#28863) üzenetére


F-ECT$
titán

-Nagyon kevés a LOH, legalább 600 kellene, de nem árt 800 sem.
-600-700 közötti all res már elég lehet, de armorból nem árt a 3.5k+
-Life legalább 40k, de minél több, annál jobb
-2.5-ös AS és 50% chc nem árt ha van
-Magic weapon helyett tedd be valamelyik armort (vagy energy + pinpoint vagy storm + shocking)
-Evo csak überre kell, helyette tedd be az Unstable-t -> percenként 1x megment

Én elsőre a Pox-ot cserélném egy AS-es + Loh-osra, valamint kesztyűt kraftolgatnék. Amíg nem szerzel máshol, addig a gatyába is hp köveket tennék.

Ennyi dps-sel és védelemmel mpl7-nek mennie kellene.

Mr.Csizmás: a 390-hez adj hozzá 280-at az int miatt ;)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28872) MrCsiT válasza davidsito (#28870) üzenetére


MrCsiT
addikt

ha a teleport helyett beteszel egy energy armort / prismatic rúnával , az ad +rest.

( F-ECT$ : magic weapon épp menti az életlopással, én nem azt hagyatnám el vele, de így legalább van alternatíva :DDD )

Elsőre cserélj gyűrűt, vagy, amit írtam, cipő+gyűrű párost. ha van lé, egy 3 chc-s nati gyűrű már 20M-tól elérhető.
van allres-es gyűrű is. elég akár 40, de legyen rajta

Cipőnél ne csak az intet nézd rajta, hanem pl. ha 74 allres + 35 arcane res, akkor az jobb, mint 79 allres, mert épp a sentry-knél előnyben leszel.

50k hp nem tartható/csinálható egy wiz-nél szerintem , de nem is kell neki. 38-40k elég, ha van 600+ (vagy 1000 :) ) loh-od, amit a tornádók iszonyatosan töltenek vissza.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28873) mikromanus válasza davidsito (#28863) üzenetére


mikromanus
veterán

Se armor skill, se resist, az armor se kiemelkedő. EZ elég fallen ellátmánynak tűnik. Mondjuk én szeretem túlbiztosítani a karaktereket és lehet ennyi elég. Nekem nem állna kézre.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28874) F-ECT$ válasza davidsito (#28870) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak kicsit rontottad el, én pl óránként kb 1x halok mpl7-en, azt is akkor, ha nem figyelek. 1-2 cuccot cserélve (hogy meglegyen a 2.74-es AS) mpl10 über is megy, de soloban mpl7 az a sebesség, ami nekem tetszik, azaz 1 pack általában ~10-15 sec. Partiban mpl 8-10 is laza hasonlóan gearelt társakkal.

MrCsiT: Az LS alig tölt CM wiz esetén, nekünk LOH kell.
Ja, és jó az a Nati 2 set bónusz, de szerintem dps-t vesztene vele.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28875) davidsito válasza mikromanus (#28873) üzenetére


davidsito
tag

Több mint 1000 óra barbárkodás után, belátom nem könnyű a wiz élete.
Sőt annyira mérges vagyok rá, hogy lehet abbahagyom az egész kasztot.

- Összevettem az induló csomagot ... magamtól ... 50m, tetszik vagy sem, hát adtam neki egy esélyt.
tetszett :)

- Következő update, amit láttok hát nem az igazi ... olyan 400m körül
kövek + krafttal együtt

azt hiszem a hozzászólások ellenére .... belátom nem értek ehhez ... van ilyen :)
lehet pihenő lesz ebből
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28876) czpitti válasza davidsito (#28875) üzenetére


czpitti
senior tag

Aki mp10-en akar játszani ne sajnáljon párszáz millt update-ra.Az még igen olcsó fejlesztés...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28877) mephi666 válasza davidsito (#28875) üzenetére


mephi666
nagyúr

én d2 után arra számítottam, hogy tömegpusztító lesz a wiz, felvittem inf-ig és ráuntam... aztán monk szintén: infernoig tetszett, de ott félreraktam... majd dh és inf-re rájöttem, hogy "ez való nekem" :DDD d2-es multishot amazon feelinget visszaadja, takarít, jó... (azóta minden kasztból fel lett szólózva 60-ra 1-1 karakter, de egyiknél se éreztem késztetést a végén, hogy "na akkor ebből is irány a plvl100")

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28878) davidsito válasza czpitti (#28876) üzenetére


davidsito
tag

Töki, értessz a wizhez? szerintem annyira mint én
:))

a következő nekifutásom, azaz most hétvégén egy lusta/gyenge MONK lesz
tesco kivitelben

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28879) Rayner válasza Zan (#28856) üzenetére


Rayner
őstag

Jó is a HOTA, én ezt használom ha elit/DE farmra megyek. elég hatékony tud lenni bár lassabb mint a Rend-es

[ Szerkesztve ]

(#28880) czpitti válasza davidsito (#28878) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem,nem értek hozzá.De ha azzal akartál játszani és mp10-en darálni ( mer ezt mondtad ) akkor mit csodálkozol párszázmilles update-en?:) A monkho értek kicsit.Majd segítek ( ha kell )

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28881) killerjohn


killerjohn
addikt

Hahahaaaaaaaaaaaa valami naaaaaagyon furcsát találtunk a statisztikákban. Tegnap óta 2x nyálaztunk át minden logot és statisztikát - hiba után kutatva - de úgy tűnik, hogy megáll a lábán:

Szóval, a statisztikáinkban eddig is benne volt a runokban talált elite-ek száma, ugyebár area-ra bontva.
Ebből nekünk jön jó sok, aggregálható és csoportosítható szám, és hát minden areában más volt az elite count (hiszen kisebbek - nagyobbak a területek), és minden karakterre is más volt a teljes elite count (mivel ki kevesebbet ki többet játszik). Nade :) És itt ugrik a majom a vízbe... teljesen véletlenül bevágtam az excelbe a pivot táblába egy elite/óra oszlopot, és mit láttam? Kasztra aggregálva, karakterre aggregálva, area-ra aggregálva, FIX ÁTLAG JÖN KI. Jelen esetben 55,4. Persze (mielőtt jönne mikromanus) karakter, build, stb függő, hiszen nem mindegy hogy hogyan haladsz, de EKKORA egyezés teljesen lehetetlen. Mondom lehetetlen.

Kivéve, ha az elite-eket szándékosan úgy adja be a szerver, hogy egy adott idő alatt (mondjuk egy óra alatt) maximum N elite-et kaphat egy játékos.

Na, ez a dúrva, nem a hasmenés :)

szerk: egyáltalán nem biztos hogy ez az ablak náluk úgy néz ki, hogy 1 óra hosszú, és a limit 55,4. Lehet hogy 3 óra hosszú és a limit 165.

[ Szerkesztve ]

(#28882) tomazin


tomazin
veterán

mennyire éri meg összegyűjteni az IK settet? van értelme az 5ös set bónusznak? csak mert vettem kesztyűt, övet is(ezekkel nem buknék olyan sokat), de a chest, aminél nem bukok további vitát 100m+
itt a karim (HC)

(#28883) Horbal válasza tomazin (#28882) üzenetére


Horbal
őstag

Véleményem szerint se a 3asnak, se az 5ösnek, 2 érdemes belőle. Vagy nagyon jó kesztyű és vért - Vagy öv + vért. Ez build és mentalitás függő.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#28884) Gyuri27 válasza davidsito (#28878) üzenetére


Gyuri27
félisten

No. Mit és hogyan akarsz játszani a wizzel? Mert ez a nem mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28885) Pekkk válasza killerjohn (#28881) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Tehát, ha kézen állok sem fogok tudni normális run esetén több elitet ölni, mint az általad megadott szám? Átlagban persze. Mondjuk ez azért szemétség. Aki jobban van gearelve sem tud több elit/órát produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#28886) x6radio válasza mikromanus (#28829) üzenetére


x6radio
tag

Sajnos nem tudtam szerezni jó követ, beértem ezzel is átmenetileg :D

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#28887) F-ECT$ válasza Horbal (#28883) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy 100m-s barbár építős videóban ajánlották az 5-ös bónuszt, de gondolom ha több a keret, akkor elég a 2-es.

Dive ever, work never.

(#28888) killerjohn válasza Pekkk (#28885) üzenetére


killerjohn
addikt

bizony! mondjuk azért emiatt anyázni nem érdemes, hiszen aki jól van gearezve, az magasabb MP-n tolja, ott pedig sanszos hogy nem ütközik bele ebbe a "falba".

(#28889) quex válasza Pekkk (#28885) üzenetére


quex
tag

Miért lenne szemétség? Aki gyenge cuccban halad, az 1 óra alatt elpusztít 5 elitet, aki erős cuccban, az megölhet átlag 55.4-et, de nem ölhet meg 1.395.592-t? Ez szemétség?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28890) Horbal válasza F-ECT$ (#28887) üzenetére


Horbal
őstag

Hát nekem megvan a full set, olyan MP5-6ig még el is lehet kavircolni, utána azért elég kevés, modjuk nem toppos az egész.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#28891) tomazin válasza Horbal (#28890) üzenetére


tomazin
veterán

ööö hcról van szó, ahol én eddig inf-en mp3-at láttam max.

(#28892) MrCsiT válasza F-ECT$ (#28874) üzenetére


MrCsiT
addikt

"MrCsiT: Az LS alig tölt CM wiz esetén, nekünk LOH kell." - hol írtam LS- t ? nem látom :U

..hiába veszít dps-t a nati set-tel, ha a chc-ja meg 7%-al nő, akkor sűrűbben fog critelni, azaz, hamarabb fagyaszthat ismét.
Ez azt jelenti, hogy a szörnyek kevesebbet mozognak, varázsolnak, azaz, erőst megnő a wiz túlélési esélye.
Hiába van +10k dps-e, ha agyonverik, mert elmásznak..

Szerintem most azért hal meg, mert elmozognak a lények neki. Ezt ellentételezi a magasabb chc, nem igaz ?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28893) Pekkk válasza quex (#28889) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Kicsit túloztál azzal a számmal. Annyit még trashből is elég durva lenne leőlni egy óra alatt. Miért szabályozzák le az elitek számát? Érthetetlen számomra. Legyen egy területen belül adott számú elit, és a gyorsaságtól függjön, hogy menyit tudsz leölni x idő alatt. A gyorsaság meg persze a gearen múlik.

[ Szerkesztve ]

(#28894) F-ECT$ válasza MrCsiT (#28892) üzenetére


F-ECT$
titán

Így írtad: "magic weapon épp menti az életlopással"

Most is van 48% chc-ja, ez 2.5-ös AS-sel (vagy akár még 1 breakpointtal lejjebb is) már elég sima farmhoz, ahol 3+ mob van mindig, így folyamatos a fagyi ennyi chc-val is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28895) tomazin válasza Pekkk (#28893) üzenetére


tomazin
veterán

moldran féle DE farm systemmel lesz bőven elit :DDD

(#28896) quex válasza MrCsiT (#28892) üzenetére


quex
tag

""MrCsiT: Az LS alig tölt CM wiz esetén, nekünk LOH kell." - hol írtam LS- t ? nem látom "

Itt írtad: (#28872) MrCsiT: "magic weapon épp menti az életlopással, én nem azt hagyatnám el vele,"

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28897) quex válasza Pekkk (#28893) üzenetére


quex
tag

Persze, túloztam. De szerintem egyszerűen arról lehet szó, hogy igyekeztek az eliteket nagyjából egyenletesen elszórni, a haladási sebesség pedig korlátozva van némileg, ezért nem létezik olyan útvonal, ami jelentősen túl tudja ezt az elitgyilokszámot lépni.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ne lehetne ezt az átlagot fentebb tornázni akkor, ha valami iszonyat gyors skill-ezést pakolnál bele és alacsony nehézségű pályára mennél. Pl. dh-val iszonyat jól lehet futni, szerintem a 60 elit /óra vállalható lenne.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28898) MrCsiT válasza quex (#28896) üzenetére


MrCsiT
addikt

igaz. ám mert a Magic Weapon / blood magic rúna leírása éppen ez :"Attacks recover 1,5% damage caused as life" ez a sebzés után számítódik, mint az ls, nem egy 152 life/hit loh érték..

( egyébként nem egy wiz -től halottam, hogy amíg ezt nem vette be a skilljei közé, odahalt pl. zöld tócsában, ezzel meg nem.. )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#28899) F-ECT$ válasza MrCsiT (#28898) üzenetére


F-ECT$
titán

Az élet lohás az LS, ahogy írod is, de nem ez az elsődleges healing forrás egy CM wiz esetén. Ha megvan a 800 körüli LOH, akkor nincs szükség LS-re, és akkor lehet jobb skillt rakni a helyére.

Dive ever, work never.

(#28900) Ifju válasza quex (#28897) üzenetére


Ifju
aktív tag

"nem létezik olyan útvonal, ami jelentősen túl tudja ezt az elitgyilokszámot lépni."

de igen, a Vault.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.