Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Bahama válasza Assdak (#18925) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én még nem adtam el goldot, amiről halottam hogy pl kongor felrakott 10 X 1 milliárd goldot.
És abból összesen 200 millát vittek el.
De akkor azt mondod hogy simán megveszik veszik?

Ti mit gondoltok a vile ward árakról?
Én eladtam az enyemét, mert a craftoltak simán oda fogják őket verni, és szerintem nem fognak sokat érni.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#19002) DIMITRIUS válasza Sárpac (#18996) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Nyald meg!!! Amúgy szép darab :D

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#19003) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Gondoltam Craftolok kicsit hát majd össze szartam magam a gyönyörtől :D

Első craftom és elsőre bracerből ez lett XD

Aztán ezen felbuzdulva csináltam egy vállast XD

Asszem a 3.-ra lett ilyen :D
Na most kérdem én mi lesz így AH-val, mert biz isten kell frásznak a vile ward ha ezek ilyenek!

[ Szerkesztve ]

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#19004) warcat válasza Bahama (#19001) üzenetére


warcat
veterán

Mivel nem sokkal az aukció lejárta előtt prioritást kap az árult arany,teljesen attól függ,hogyan időzíted,ez van akkor,ha több aranyat árulnak mint amennyit megvesznek 36 óra alatt.De ettől még vesznek sokat,csak szimplán rengeteg van a rendszerben.
Vile ward: nyilván a gyengébb main stat rollok nem fognak sokat érni,még normális vitality-vel sem.de a 250 stat, vit +hasznos extra kombó szerintem marad keresett cuccként,nem olyan könnyű ám jó rollt kapni.
Azt se felejtsük el,hogy a legdurvább péntárcawarrioroknak,akik itt és most akarnak nyerni,nincs türelmük százasával farmolni az essencet,nekik marad a vile ward.

EA: It's in the crate!

(#19005) JSaN válasza DIMITRIUS (#19003) üzenetére


JSaN
addikt

Gz latom te szerencses vagy.
en nem :U
Most craftoltam 30db intes amut, es az osszes -30k -40k damage volt ahhoz amit hasznalok. :O Pedig azon semmi nincs csak 10chc es 96chd, se vita se masmilyen main stat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19006) Gorneck


Gorneck
titán

R.I.P. :R :W

Gorneck#1239

(#19007) Bahama válasza warcat (#19004) üzenetére


Bahama
aktív tag

Kösz az infót.
Jól éreztem hogy ideje lesz megválnom az enyémtől.
Majdnem 200 volt a main stat, de magas vit, és %life volt rajta.
Ennél nem volt nehéz jobbat kraftolnom.
Meg szerintem ezt a slotot a legegyszerübb kraftolni, mert kevesebb a lehetséges statok száma mint amun vagy kesztyűn, és csak tome-ok kellenek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#19008) warcat válasza JSaN (#19005) üzenetére


warcat
veterán

Nyugi,én már 60+ amunál tartok,és még egy sem volt,amin megjelent volna crit +crit dmg kombo,trifectáról ne is álmodjak.Vállasból azért 5 után lett egy upgrade,de csak olyan,ami AHban 20-30 millió lett volna,nem egy omg darab.

EA: It's in the crate!

(#19009) buherka válasza DIMITRIUS (#19003) üzenetére


buherka
addikt

Nekem pl. a vállason van a 7-es pick up...sokaknak meg csak ott van a life reg. Szóval megnyugtatlak lesz még ára a Vile Ward-nak. Szólj ha kraftolsz egy hasonló vállast ami nekem van.
Esküszöm hogy én is ráállok a témára. Hja + 2-3K DPS miatt tuti nem bukom be a pick up-ot és a life reget. Az hétszencség.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#19010) proci985 válasza buherka (#19009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a tied ránézésre is bőőőven 30m felett van.

regen nekem annyira nem fontos, vállasból lecraftoltak közül a legjobbal buknám a regent (nekem nem para), a pickupot (na az igen), némi rest cserébe 4k dps és némi life. maradt a vile.

ellenben erről mi a véleményetek?

fincsi mi?:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19011) DIMITRIUS válasza buherka (#19009) üzenetére


DIMITRIUS
tag

Az a vállas amit kiraktam 1 milliárd felé van kb ahban amik persze vile wardok.

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#19012) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az amulet planok csak eshetnek ugye?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19013) buherka válasza DIMITRIUS (#19011) üzenetére


buherka
addikt

Az pont az a kategória amit a büdös életben nem visznek el. Mert senki nem fog +20 szaros vitáért kiadni 700M goldot. ;)
Ez van benn 250M-ért
Armor 606
Dex 288
Vita 91
Al res. 71
L. reg 323

Ennek még mindig nagyobb az armor-ja és ugye még mindig ott a lif reg. + több dex.

Jó amit kraftoltál, nem mondom, de egy jobb Vile Ward-nak nyomába se ér.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#19014) buherka válasza proci985 (#19012) üzenetére


buherka
addikt

Megveheted az AH-ban is.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#19015) Mrdevil válasza warcat (#18995) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pedig minden egyezik, minden adat rendben van. Csak azt nem tudom mi illegális ebben nekik, hogy havertól veszek valamit. Majd ma megnézem mi lett, tegnap este még a pénzt is elvették, egyenlőre nem jött vissza. Lehet nem is kapom vissza, csak ha unlockolom az acc-om. De azt nem értem miért nincs egy menüpont ahol a megfelelő levonások után át tudnám rakni a pénzt a balance-ról - paypal-ra.
Majd este bemásolom az e-mailt, mert pontosan nem is értem miért lockoltak.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19016) Mrdevil válasza Mrdevil (#19015) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez volt a pontos mail:
"This Diablo III account has been locked due to an auction related issue. Until this issue is resolved, the account will be unavailable for play and access to the Diablo III auction house restricted"

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19017) Edge válasza Gorneck (#19006) üzenetére


Edge
veterán

eladtad vendornak? vagy mi? :F

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19018) Drizzt válasza Mrdevil (#19015) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"De azt nem értem miért nincs egy menüpont ahol a megfelelő levonások után át tudnám rakni a pénzt a balance-ról - paypal-ra."

Mert így a balancera került pénzed egésze mindenképp a Blizzardnal lesz elköltve(innen nekik az lenne a legjobb, ha wow accokra, meg ilyesmikre költenéd), ellenkező esetben meg nem. Nyilván szándékosan nincs.

I am having fun staying poor.

(#19019) Gorneck válasza Edge (#19017) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap elkezdtem craftolni és sikeresen bezúztam...most egy ideiglenes került a helyére craftból, de sajna ezt a rollt kb lehetetlen pótolni...szal valszeg le kell majd mondanom vmiről, ha AHból akarok vmit bugázni...vagy rá kell feküdnöm a pótlására craftból amire szintén nem sok esélyt látok...
Viszont így legalább kiderül hosszútávon hogy bírom pickup nélkül...

Más:
Tegnap beszereztem egy Furit (magas dps semmi extra, másból nem volt túl nagy a választék az AHba...mondhatni szar sincs bent egy ideje): [link]. Soloba/csapatba már eddig is teszteltem, hogy mennyi kárt okoz...soloba borzalmas...szal oda megmarad a pajzsos menet.
CM wiz mellett remekül használható és egyáltalán nem zavar senkit sehova...ha esetleg mégis, akkor azt nem egyszerűséggel magamhoz rántom...
Ha épp nem CM van mellettünk, akkor szintén pajzzsal megyek...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19020) Qru válasza Gorneck (#19019) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De miért zúztad be?

#nincsbennetarcsi

(#19021) Sárpac válasza DIMITRIUS (#19003) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak a topp wardok maradnak main 260+ vit 100+ meg lifereg 300+ a többi lecsó valóban! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19022) Gorneck válasza Qru (#19020) üzenetére


Gorneck
titán

Mert ugye ha kattintasz akkor cseréli rajtad...

Gorneck#1239

(#19023) Sirandrish válasza Qru (#19020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Véletlenül lecserélte, és mikor törte be a "szemetet" a nyersanyagért akkor az is közte volt..
Gondolom én :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19024) davidsz válasza Gorneck (#19022) üzenetére


davidsz
őstag

Részvétem... tegnap én is eljátszottam hasonlót. Egy amut bezúztam. :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#19025) Gorneck válasza Sirandrish (#19023) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, sajna nem lockolható rajtad a cucc, így rossz gomb lenyomása után már a saját cuccod selejtezed...nem baj, majd lesz másik...csak ugye ilyen statokkal hasonlót szinte képtelenség szerválni...meg ugye nem két arany volt...a mostani lootom alapján kiegig nem is lesz hasonlóra zsém... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19026) Sirandrish válasza Gorneck (#19025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem 2 kesztyűm bánta eddig ezt...szóval át tudom érezni a fájdalmad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19027) Qru válasza Sirandrish (#19023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pff, ez a méreg nem a cián. :N

Gorni:Hát sajnálom. Majd körbenézek a ládámban, hátha akad neked vmi... ;] :DDD

#nincsbennetarcsi

(#19028) Helmoras válasza davidsz (#19024) üzenetére


Helmoras
őstag

Amulett betörve/eladva (még ezt sem tudom) ittis 60 misiért vettem... :D bár mostanra valszeg 10 et se érne...

(#19029) mephi666 válasza Gorneck (#19025) üzenetére


mephi666
nagyúr

én általában a damot jegyzem meg és mielőtt zúzni/eladni kezdenék, lecsekkolom :B ami meg ránézésre is értékesebb, azonnal pakolom a ládába

múltkor mondjuk 50k-ért adtam el egy pármillás fegyót: be akartam tenni 50k bidre, de megszokásból átkattintottam buyoutra is és azonnal rácsapott valaki :B (kivételesen nem ellenőriztem rá az aukcióra) ...nem százmillás cucc volt azért, de valaki biztos megörült neki (1000körüli dam, sock, chd, -10levelreq meg talán valami stat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19030) Gorneck válasza mephi666 (#19029) üzenetére


Gorneck
titán

Igen...a csökkenés alapján én is mindent észreveszek...így még gondom nem volt, de most az első pár xar 0-ás volt vagy kicsivel jobb...így nem tűnt fel...

Gorneck#1239

(#19031) quex válasza buherka (#19014) üzenetére


quex
tag

Milyen néven fut az AH-ban az amulett receptje?
Kb. mennyibe kerül a recept? Milyen összetevőből mennyi szükséges hozzá?
Barcer recept hullott 4 féle az újból, de amuletté nem. Az amulett recept ennyire ritka, vagy másik szörnyből lehet kiverni?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#19032) Pompi válasza quex (#19031) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Amulet of bármi (str, dex, int, vit)
Jeweler Design között keresd, de nagyon nem is kell keresni, ott lesznek a lista tetején.
Ára jelenleg 15 ezer (vit) és 350 ezer (str) között mozog
Kell hozzá egy perfect square kavics, egy brimstone és egy demonic essence.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#19033) Edge válasza Gorneck (#19019) üzenetére


Edge
veterán

:(
remélem craftolsz jobbat :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19034) Andie válasza Sárpac (#18996) üzenetére


Andie
őstag

1 Milliárd 185 millió??? Ezt komoly? Hogy van valakinek ennyi aranya?? :U

Más: Hogy kell craftolni?
Mármint ha akarok egy ilyen amulettet, vagy bracert csinálni, mint amit itt mutogattok, mi kell hozzá?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#19035) Qru válasza Andie (#19034) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

lvl10-es kovács/köves, recept és a megfelelő hozzávalók.

mod:

Kell hozzá egy perfect square kavics, egy brimstone és egy demonic essence és persze gold.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19036) Andie válasza Qru (#19035) üzenetére


Andie
őstag

Aha! És akkor pl a köves faszinál a mostani kőtipusok alatt/felett meg fog jelenni mondjuk a medál lehetősége is?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#19037) Sirandrish válasza Andie (#19036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy van...felette :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19038) Qru válasza Andie (#19036) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, sárgával kiemelve, hogy new.

mod: Andris beelőzött. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19039) Gorneck válasza Andie (#19034) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nehéz összeszedni ennyit, ha kicsit is átlátod az AH-t...illetve az induláshoz van némi gold magod...ennél jóval több van már a karijaimba...

Minden cucchoz más alapanyag kell. Legegyszerűbb beszerezni a recepteket amit szeretnél craftolni...pl AHba meg lehet venni őket. Ha ez megvan akkor meg kell tanítani rá a kovácsot, majd megkeresni a megfelelő tabon...utána már látod mi kell hozzájuk. Amunál is ez van csak ott a gyémátoshoz kell menni...a procedúra uez...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19040) Kicsimix


Kicsimix
őstag

17 utan mp8 farm? par eros karakter jo lenne 300k korul.. esetleg egy wd aki tud dpst adni.. kiraly lenne.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#19041) Andie válasza Gorneck (#19039) üzenetére


Andie
őstag

Oké, köszi mindenkinek! :)

Hát én átlátom az AH-t, mert mióta a játék megjelent, használom, és játszok. Adok veszek az AH-ban, stb. Persze a heti 3-4 óra játékidő nem sok, és ezalatt nem "kereskedni" akarok, hanem játszani. Tehát a "kivárom az olcsó árfolyamot - bevásárolok - aztán drágán eladom" módszert én nem tudom tolni.
A cuccaimat, amit felrakok eladásra, nem viszik, szerintem jó ha eddig eladtam 4-5 sárga itemet. Legend/set persze könnyebben elmegy.
Legnagyobb hasznomat eddig a kőgyártásból nyertem: egy flawless star emerald előállítása - eladása között volt pl januárban asszem 2 milla hasznom. Örültem mint majom :)
Igy lett végre 13 M goldom nemrég, amit gyorsan el is költöttem egy Witching Hour-ra :DDD

Ha van valakinek jobb/gyorsabb módszere számomra, örömmel meghallgatom!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#19042) Sirandrish válasza Kicsimix (#19040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esténként mi MPL6on szoktunk zúzni, de nekem belefér a 8is, szóval ha gondolod... :K

Mondjuk nekem CM-ként csak 190K körüli DPS-em van :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19043) Gorneck válasza Kicsimix (#19040) üzenetére


Gorneck
titán

Csííííra Monk is jöhet? :B Elvileg már 16 fele otthon leszek...sok dolgod nem lesz...csak szkennelni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19044) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Persze mehetunk egyutt veletek ... Akkor meg egy ember ha lenne : ) Nekem wd mellett 650k van azert gondoltam... Na oke ..Mėg valaki írjon majd...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#19045) Gorneck válasza Kicsimix (#19044) üzenetére


Gorneck
titán

24/48%+15% more dmg nem is elég? :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#19046) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Régen jártam erre, de úgy alakul, hogy kicsit visszatérek a Diablo-ba. Jelenleg itt tart a karakterem: [link] (Nem röhögni, kimaradt jó pár hónap, talán az 1.03 előtt már abbamaradt a progress _B)

Monkkal még a régi recept a jó? AS (LoH) > CC ~ CD? Emlékszem, hogy volt valami AS nerf, így ebben már nem vagyok biztos. Abban sem, hogy mennyire avultak el a cuccaim (gondolom baromira). A gearem az All res + Cold res volt OWE-vel.

Illetve olvastam, hogy jöttek valami BoA receptek, azok csak simán eshetnek, bárhol bármikor? Valamint elvétve láttam, hogy már lehet kulcsokat gyűjteni, überezni is? Erről merre találnék infót? A hivatalos D3 guide nem túl bőbeszédű.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19047) Edge válasza Kicsimix (#19044) üzenetére


Edge
veterán

17:00 fele én is leszek egészen 18:00-ig utána megyek edzésre.
archon wiz vagy golyófogó barb amit tudok vinni, de ismersz ;)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19048) Sirandrish válasza Kicsimix (#19044) üzenetére


Sirandrish
legenda

3an vagyunk szóval te leszel a 4.
Mondjuk lehet pont 5re nem érek gép elé de sokat nem fogok késni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19049) Kicsimix válasza Gorneck (#19045) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hmmm ... Jól hangzik :P kereslek titeket délutan...

Edge : )

Meglátjuk akkor csak én az act 3-at szeretnem vėgig tolni... Ha esetleg van olyan aki...Hmm

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#19050) Pompi válasza CactuS (#19046) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A hivatalos D3 guide nem túl bőbeszédű."

Totál részletesen le van írva a hivatalos anyagban minden. Az 1.0.5-tel jött többek közt a monster power, a kulcsok gyűjtése és überezés (infernal machine). A pár nappal ezelőtti 1.0.7-tel pedig nagyon sokminden, főleg ha monkod van érdemes megnézni, hogy mik. Új receptek, új összetevő, új gem level stb.

1.0.5 info
Monster Power
Infernal Machine
1.0.7 info

Ahogy nézem még az 1.0.4-es Paragon rendszerről is lemaradtál.
További 1.0.4-es infók.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.