Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) radi8tor válasza Gorneck (#27450) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

CM lett belőle. :DDD

⭐ Stella

(#27452) Gorneck válasza radi8tor (#27451) üzenetére


Gorneck
titán

Akko IJ táblicsku... :D

Gorneck#1239

(#27453) Cadal


Cadal
őstag

Kár azért a Nat gyűrűért... [link] ;] :P (Last updated on 11 May 2013 11:09 R.I.P)

(#27454) Gorneck válasza Cadal (#27453) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD :D

Gorneck#1239

(#27455) xavix13 válasza Cadal (#27453) üzenetére


xavix13
senior tag

Ez de gonosz... :DDD

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#27456) mikromanus válasza davidsito (#27449) üzenetére


mikromanus
veterán

(#27449) davidsito
A meteoros wizard is muris és nem kapsz semmit max beleég az effekt a recehártyádba :DDD

MS-re barbinál: DE runnál én is rágyúrtam a sebességre néha. Csak az már sok lett:
24% itemből, 20% yeti, 50% marathon, 15% Frenzy Vanguard rúna. Ez 94 - 109% frenzy scapás függően. Ha véletlen spuri shrine is beesik, akkro nem is tudom már követni :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27457) tomazin válasza Cadal (#27453) üzenetére


tomazin
veterán

áááá
azért ez fos lehet...

(#27458) Sirandrish válasza Cadal (#27453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az áráért kapott szuperMempo sem védte meg :N

Emlékszem mikor ezt írtam:
"Csak egy valamit kívánok neked...egy 1perce laggot HC-n amikor épp a zsír új HC-s Mempodban feszítel..csak ennyit kérek..a haszon a tied lehet"

És kaptam rá egy ilyen választ:
"már 3 DC - t kaptam 1 hét alatt. Tudod HC-n erre is fel van készülve az ember :U"

Csak azért szólok hogy vigyázzatok milyen viszonyt ápoltok velem mert a végén kívánok még ezt-azt ;] ;]

szalontai Pont azt kapta amit megérdemelt...se többet se kevesebbet!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27459) mikromanus válasza Sirandrish (#27458) üzenetére


mikromanus
veterán

Most esett le, hogy kiről is van szó és hogy jön ide a nata ring. Ezdecikíííí :C :DD
(Már azon túl, hogy a HC halál mindig is az)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27460) Sirandrish válasza mikromanus (#27459) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is meg kellett mozgatnom az agytekervényeimet, de a btag elárulta a megoldást :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27461) davidsito válasza Cadal (#27453) üzenetére


davidsito
tag

Barbár nem nagyon használ nati ringet ... max eladja!
Vagy használ?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27462) F-ECT$ válasza davidsito (#27449) üzenetére


F-ECT$
titán

Venni kell egy logitech egeret és kész ;)

Dive ever, work never.

(#27463) Sirandrish válasza F-ECT$ (#27462) üzenetére


Sirandrish
legenda

És kész is a cheat :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27464) Szatesz. válasza davidsito (#27461) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Használ, a CHC setbónusz miatt.

(#27465) Gyick válasza F-ECT$ (#27462) üzenetére


Gyick
őstag

Lóf.szt,egy szóló gitárt venni azt napi 1órát skálázni azt nem lesz ilyen gond fáj :)

(#27466) mephi666 válasza Sirandrish (#27460) üzenetére


mephi666
nagyúr

összefoglalnád pár sorban, hogy mi volt az előzmény? röhögni akarok én is :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27467) radi8tor válasza mephi666 (#27466) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használd a keresőt, ne trollkodjunk!

⭐ Stella

(#27468) Sirandrish válasza radi8tor (#27467) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most akkor leírhatom neki 5 sorba anélkül hogy törölnéd vagy nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27469) davidsito válasza F-ECT$ (#27462) üzenetére


davidsito
tag

Kérem a linket és megveszem.
Jelenleg ezt használom: link

Egér = mozgás + jobb és bal gomb

Hogy jön ide a klaviatúrán lévő többi actions gomb?
Nem értem mi módosulna?
Nem kellene a klaviatúrán a 1-es, 2-es, 3-as gombot nyomkodnom, mint az állat másodpercenként?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27470) mephi666 válasza radi8tor (#27467) üzenetére


mephi666
nagyúr

közben megtaláltam, mi történt :) annyit tudok mondani, hogy visszanyalt a karma... ij :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27471) radi8tor válasza Sirandrish (#27468) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a stíluson múlik. ;)

⭐ Stella

(#27472) Sirandrish válasza radi8tor (#27471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván szalonképesen írtam volna le, de már megtalálta így lényegtelen :K

davidsito Egeren vannak programozható gombok amire azt állítasz amit akarsz.
Mellesleg tudtommal a tieden is van, mert én a tiednek egy továbbfejlesztett változatát használom és úgy tudom hogy az oldalsó 2 gomb az programozható, csak fel kell tenned hozzá a drivert.
Én nem tettem fel, mert nincs rá szükségem sem, meg szerintem ez erősen makro gyanús ami tudtommal tiltott is..
Bár lehet hogy tévedek :B

Nah Gorni megleste és akkor igazam volt.
Szóval a tieden is vannak programozható gombok, de tiltott a használatuk :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27473) Gorneck válasza davidsito (#27469) üzenetére


Gorneck
titán

Ahogy látom a Te egered is tudja azt amire szükséged lenne:

"Set up custom macros for your games in each mode"

Az más kérdés, hogy a blizz nem támogatja ezt...ergo, ha véletlen bannolnak miatta, akkor kaphatsz egy IJ táblicskut...persze az is lehet, hogy sose fognak. :)

Gorneck#1239

(#27474) quex válasza Gorneck (#27473) üzenetére


quex
tag

Nem értem, hogy miért nem lehet hivatalosan kijelenteni, hogy a makrózható egér ezen funkcióját legálisan lehet-e használni a játékban vagy nem? Mi ebben a trükk, hogy nem mondják meg?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#27475) Sirandrish válasza quex (#27474) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg ki van mondva hogy nem lehet használni, (mármint a makrot) csak a ban kérdéses.
Mármint hogy most kapod vagy fél év múlva vagy sose.

Sajna az ilyeneket nem lehet tudni..aki akarja az nyugodtan kockáztassa a több 100órás accját a kényelemért.
A fososok mint pl én meg nyomkodják azt a k*rva billentyűzetet ha már van CM Wizardjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27476) radi8tor válasza quex (#27474) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ehhez semmi köze Blizz-nek, mivel a hardver csinálja a dolgokat (illetve a hozzá tartozó szoftver) nem pedig bele nyúl a játékba.
FPS játékokban sem banolták soha azt aki egylövetűvel makrózott. Utálták őket, de nem lehetett mit csinálni.

⭐ Stella

(#27477) Vismajor01 válasza Assdak (#27431) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nah mivel mikro is videóval támasztotta alá az érveit a monk mellett, gondoltam én is rekordolom ahogy nyomok egy szimpla runt :)
Ez a barbár max ha 500 millt kóstál, 3-4 billból olyat lehet építeni, hogy ihajj csuhajj.
A1 mp10 solo rend+ww+hota barb hybrid

Persze effektívebb lenne, ha választanék: Vagy csak elit, vagy csak mobok. Keverve nem annyira hatékony, de mivel mikro is ölte mindkettőt, gondoltam így fair. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27478) Sirandrish válasza radi8tor (#27476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Publicon lehet hogy csak morgolódnak érte, mert ott ugye minden Admin maga dönti el, de pl versenyeken vagy CB konkrétan az egész klán repül ha rajtakapnak valakit.
Szóval de..bannolják őket csak nem a privát szerverekről..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27479) tomazin válasza Sirandrish (#27458) üzenetére


tomazin
veterán

tisztában vagyok az egész storyval, egyből leesett mi a szitu.
mindezek ellenére is átérzem milyen rossz lehet egy karit elveszíteni.

(#27480) Sirandrish válasza tomazin (#27479) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztosan rossz érzés, és normál esetben valószínűleg én is sajnálnám....csak ez nem normál eset. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27481) mikromanus válasza Vismajor01 (#27477) üzenetére


mikromanus
veterán

Low budget, azaz 500 milla :DDD

Nem nagyon kedvelem a célirányos-csak egyvalamit ölős stílust és amióta ilyen sűrű a terep nem is nagyon van értelme kerülgetni. Elit kill is kell a jobb XP-ért. Azért volt 1-2 specializált videó is, meg runoltam elitre DE miatt én is párszor, de töbnyire teljes úthenge módszer van.

edit: picit fura a videó. Mostanában kétkezes fegyverrel nyomultam és azzal nagyot lehet zúzni. Olyan fura a sok csépelés. Látszólag több idő minden, pedig lehet kb ugyanannyi. Mondjuk a harang durvább monknál mint a WW. De jó a videó persze:D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27482) Gorneck válasza quex (#27474) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól rémlik van róla kék, hogy nem...az más kérdés, hogy sokat nem érdekli és persze vannak olyanok, mint pl én aki nem szeretné bukni emiatt az accát, ha épp vmi barom blizzes gondol egyet és repülök miatta...

Gorneck#1239

(#27483) JSaN válasza Gorneck (#27482) üzenetére


JSaN
addikt

De ugye az eger oldalso gombjai nem szamitanak annak? En hasznalom a 2 oldalso gombot is, ugyan bill az elsodleges skill osztogato, de ha eppen iszok akkor a 2 oldalsot hasznalom eppen.

A nat gyuru meg nem volt szep, foleg ilyen magas szinten el halalozni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27484) mikromanus válasza mikromanus (#27481) üzenetére


mikromanus
veterán

Az eventet nem fejezted ám be. Így nem lett meg az elején az a második valor .. :U

edit: ja, meglett kis kocogás és kitérő után.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27485) Blizz


Blizz
őstag

A monster density csak infernora vonatkozik, vagy mindegyikre?

No mistakes, just happy little accidents

(#27486) Vismajor01 válasza mikromanus (#27481) üzenetére


Vismajor01
addikt

Amikor a sűrűbb területre megyek, fields, hollow, átváltok skornra, és csak az eliteknél nyomom két egykezessel. Macera, meg sojt is kell cserélgetni, de így hatékony

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27487) Blizz válasza Blizz (#27485) üzenetére


Blizz
őstag

Megvan közben.

No mistakes, just happy little accidents

(#27488) Horbal válasza JSaN (#27483) üzenetére


Horbal
őstag

Remélem nem mert én is használom az oldalsó gombokat, mondjuk még az egér drivere sincs fent a gépen.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27489) Gorneck válasza JSaN (#27483) üzenetére


Gorneck
titán

Nem. Az miért/mitől lenne makró?

Gorneck#1239

(#27490) Sirandrish válasza Horbal (#27488) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 gomb 1 funkció..az nem makró.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27491) Horbal válasza Sirandrish (#27490) üzenetére


Horbal
őstag

Tudom mi a makró írtam már párat, de ezektől minden kitelik.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#27492) jjc


jjc
aktív tag

nem értettem, h miért lett megint ilyen sok hozzászólás pár óra alatt... de már értem. ;] ;] ;]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27494) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok!

Ha esetleg van aki mp7-8-9-et farmol és már unja egyedül akkor felvehetne! dinostaRR#2947

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#27495) Assdak


Assdak
őstag

Felcuccoltam a barbart kb 3 millióból, csak próba képen, hogyan lehet vele haladni. Hát undorító... A DH ahhoz hogy ilyen szinten öljön mp 3-on kellett 1bill erteku cucc..

(#27496) mikromanus válasza Assdak (#27495) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkro azt a DH-t erősen félreskillezted, vagy rossz irányba fejlesztetted az itemeit. Kb MP5-ig minden build használható és kellemesen haladósra gyúrható. 1 milliárdból meg nem MP3-as killre termett orvlövész lesz, hanem simán jobb...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27497) killerjohn


killerjohn
addikt

Na, végre végeztem D3-al :) kész van mindhárom class p100-on, a másik 2 class (barb és monk) teljesen hidegen hagy - teljesen kizárt hogy egyesével rohangáljak a mobok után. Köszönöm mindenkinek a szórakoztató perceket, majd erre járok amikor erre járok. Ha valakinek HUD-al kapcsolatban kell valami, privátban továbbra is elérhető vagyok - frissítések lesznek még, de mivel nem játszom, ezért gyk nullára csökken mostantól az új fícsőrök száma. Nagyon csodálkoznék, ha 1.0.9 hozna bármit is, amiért érdemes lenne játszani, azon kívül hogy 400 óra alatt szerezzek... őőőőőőő ja, hogy nincs drop. Akkor ennyi :U

(#27498) Assdak válasza mikromanus (#27496) üzenetére


Assdak
őstag

Annyira nem hiszem.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/StarGod-2446/hero/6289631

Max mást értünk haladós alatt. Nekem azt jelentené a dolog, hogy minden figyelem nélkül, hátradölve 2 gombot nyomogatva 3 perc alatt végigmegyek a körön.

(#27499) LLKobe


LLKobe
veterán

Fuck yeah, ez is megvan: :C

Illetve vettem egy kis goldot, és beújítottam a won khim lau mellé egy másik socketes fegyót, tulajdonképpen már csak a movement speedet hiányolom, és részemről kész a karakter:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27500) mikromanus válasza Assdak (#27498) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja igen. Szerintem az értelmetlen baromság. És pontosan mit farmolnál 3 perc alatt? Csak mert most már veszett sok ellen van. Szépen telepakoltak velük pár mapot. Az MP szint, valor és csapat bónusz is durván megdobja az xp gyűjtést. Azért csinálhatnál ilyen 3 perces run videót.Kiváncsi vagyok mi fér bele és mit nevezel te szórakozásnak. :Y :D

edit: amúgy ezzel te MP3-at farmolsz? Enny DPS-ből a barbár hátszél-no-main-attack-buildben is mindent öl. (Ha ez az unbuffed, akkor mp 5-6-ig is akár)

edit-edit: és ez nem azt jelenti, hogy a barbár Op, hanem hogy iszonyatul leadtad az igényeket a nehézségi szinttel.

(#27501) F-ECT$
Remélem az ilyet detektálják és bannolnak érte. Ami nem megy, azt gépesítsük, mi? :(((

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.