Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) abéla


abéla
senior tag

LézerWizák tanácsát kérném:
disintegrate converg. runa procrátája 0,33, szemben az intensify 0,5-ével (ha jók az értesüléseim), mégis szinte azonos a crit(kijelezve sárgával, single zombikon tesztelve).
Létezik hogy a convergance 2x szorzóval bír proc terén a két sugár miatt?

Chaos nexus "rész"nyaláb proc-a mennyi mostanában? Csak mert a fő sugár 0,55 értéke nem rossz önmagában sem.

new build : archon-t kiváltva egy gyak állandó +10% dmg-gel a cold blood formájában, lévén hogy a blizzard Snowbound vlmi 13AP.
4. passzívnak meg vagy blur vagy ha közben az APOC19-ről 10-re esik (durva helm/OH beesik) Astral Pr.

Esetleges töltéshez Surge of P. kiváló: 0,5 proc + 1 AP on Hit és ami nagyon fontos: bazi gyors a cast, magic missile, shock pulse-hoz képest + messze hord (vs spectral blade)

A fenti buldben még a disintegrate runája kérdés (conv./chaos/intens).

Ja AP töltéshez, LoH-hoz: disint. tick rate breakpoint: AS:2,22-2,500 7,5 tick/s; AS:2,501-2,857 8,57tick/s;
szóval érdemes 2,501-nél jobb AS-t összehozni

szerk: Andrish után szabadon: 4. passzív Blur helyett mehet dominance is (bár ahogy érzem, az elitek sokkal keményebbek a fehérséghez képest + szenyó affixek, és ugye oda meg nem sokat ér a dominance... )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#49002) warcat


warcat
veterán

Azért ez kezd meredek lenni, 4.55 euró 50 milla arany :Y
Jól jönne most pár milliárd elfekvőben :K

EA: It's in the crate!

(#49003) Edge válasza killerjohn (#48998) üzenetére


Edge
veterán

Partiban kevésbé, pláne ha van monk az nagyon zsír akkor csak a dpst kell tolni azt hali.

Sirandrish: Dominancet eddig csak bétában próbáltam de annyit nerfeltek rajta hogy nem gondoltam volna róla hogy okés most.

abéla:
én sokat teszteltem a disintegratet, hogy melyik rúna a legjobb és szerintem egyértelműen a chaos nexus.
Lehet hogy az Intensity nagy dpst ad le + ha utána archonozol a mobokon lévő -15% arcane az hasznos, de a chaos nexus több dpsre képes adott idő alatt, eleve a fő nyaláb az 511% és a kisebbek azok 144% namost ha belenyomod tömegbe akkor sok mobot ér a főnyaláb és a mellék nyaláb is érheti ugyanazt a mobot, ekkor 511+144% damot kap be a mob... simán critelek 5M felett. Intensity-vel criteltem már 7M felett is de az csak az egy vonalban lévő mobokra képes ennyit leadni, míg chaos nexus az mindent autoaimol és csak a fő nyalábot kell rávinni még a mobokra pluszba a végeredménye pedig a gyorsabban olvadó mobok. Ha e mellé még temporal fluxozol is az nagyon baba dolog :)
szerk: ha túl nagy az as-ed akkor vigyázz disintegrate sokkal hamarabb megeszi az ap-t olyankor.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#49004) Reinhardt válasza abéla (#48982) üzenetére


Reinhardt
őstag

Én akkor vettem amikor 26m volt, és visszakaptam belőle 17m-t :D
Amúgy nekem is ilyen disznóölőm van, csak az enyémen str és socket van. Str-t rosolom majd int-re.

(#49005) czpitti válasza Sirandrish (#48972) üzenetére


czpitti
senior tag

A loh miatt irja azt a brutál plusszt tuttynesszre.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49006) nightmare13 válasza czpitti (#49005) üzenetére


nightmare13
senior tag

LOH a Healingre megy, nem Thougnessre, nemde?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#49007) Gorneck válasza czpitti (#49005) üzenetére


Gorneck
titán

Az nem a healing katba megy?

Gorneck#1239

(#49008) killerjohn válasza Edge (#49003) üzenetére


killerjohn
addikt

OK, akkor kérdezek még archonról: mégis minek az archon, amikor 4-ből csak 1 elite pakknál tudod aktiválni? Nem jobb valami utility skill, pl slow time bubble, ami szinte mindig buffolna ?

(#49009) proci985 válasza nightmare13 (#49006) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

de, LoH az healing.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49010) mikromanus válasza warcat (#49002) üzenetére


mikromanus
veterán

Jön a hétvége. Majd ma este vagy szombaton bedobom a játékravalót, aztán megveszem ojróé' a kieget. Remélem lesz ez 5 ojró/ 50 misi is! :C

(#49006) nightmare13 + (#49007) Gorneck23 +(#49009) proci985
Upsz. Ez jó kör volt czpittinek. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49011) mikromanus válasza killerjohn (#49008) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem érted a logikát. HA minden negyedikre jut csak archon, akkor aaz ideális csapat a 4 wizard. Így mindegyik elitre jut egy archon aki a másik 3 inaktív archon helyett is simán lenyomja. Erős logika, hát nem? :C

Más: Ápkoming hotfikszisz:
"•Shadow Vermin that spawn during the Iskatu encounter will no longer provide experience, consistent with those spawned during the first phase.

Barbarian
•Threatening Shout - Grim Harvest: Will no longer generate treasure on monsters that are not intended to generate treasure."

A koromfoltok tehát tényleg bugosak és adnak XP-t. Hm...
A barbárt azért csak nerfelik még egy picit. Nehogy má' izombul jöjjön a loot! :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49012) Phobion


Phobion
őstag

Van itt csapat aki szokott überezni? :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#49013) Kicsimix válasza killerjohn (#49008) üzenetére


Kicsimix
őstag

Miert lenne 4-ből 1? Magas T szinten nem érsz el 2 perc alatt legtöbbször a következő elitig rendes játékkal.. Teljesen jó az archon most is.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49014) killerjohn válasza Kicsimix (#49013) üzenetére


killerjohn
addikt

na ne viccelj már :)

(#49015) F-ECT$ válasza Kicsimix (#49013) üzenetére


F-ECT$
titán

Illetve a jelenleg hatékony farm útvonalak általában néhány percesek, majd kezdődik elölről, ilyenkor a CD is resetelődik :)

Dive ever, work never.

(#49016) Kicsimix válasza killerjohn (#49014) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem ismerem a játékstílusod de én sem 100k val rohangálok. Ha nem is mindegyiknél de legalább minden 2.-nál el tudom nyomni.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49017) czpitti válasza proci985 (#49009) üzenetére


czpitti
senior tag

Ja télleg iszom is egy kv-t hama

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#49020) fahrii


fahrii
őstag

Vicces, hogy egyetlen igazán jó item esik és az is strel (int helyett). :D

(#49021) Gorneck válasza fahrii (#49020) üzenetére


Gorneck
titán

Örülj neki...nekem csak arra a karira esik cucc amivel épp megyek...szal párhuzamos fejlesztés nem nagyon van. Amennyiben Barbizni akarok RoSba akkor azzal kell mennem, mert sose kapok rá cuccot.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49022) szallasi007


szallasi007
őstag

Gondoltam hogy belenézek a fikaevő kingkongor streamjébe twitch-en de mindenhol azt írja, hogy adjak neki 5 dolcsit és akkor royal family tag leszek és nézhetem az okosságos fejét. Ez most komoly és tényleg ennyire lóvéra megy a gyerek vagy én bénázok valamit?

(#49023) mikromanus válasza Gorneck (#49021) üzenetére


mikromanus
veterán

Eddig meg az volt a baj, hogy más karakterre estek a cuccok. Van akinek semmi se elég jó? :D

(#49022) szallasi007
A "nagy" streamerek feliratkozásra suskát kérnek. Tőlem nem kapják meg.
Annyi esetleg az előnye, hogy belenézhetsz a korábbi streamjeikbe. Azokban már lehet léptetni is a képet és kevesebbet kell nézni azokat a részeket amikor épp az orrából bányássza ki a loot-ot :C

Az én streamem ingyenes. nyugodtan iratkozzatok fel rá. nehogy már czpitti kedveltebb legyen! :DDD
Ma este megy a multishot DH rohangászás. Magasabb Tormenten kicsit zsenge, de nagyon muris. Azért nagyon látszik az alap 360% dam és a többi "favorit" skill 500+% damja közti különbség. Elég jól működött mindenütt, csak kb 0 élettöltésem van, aminéha picit érzékennyé teszi (ultrahiperszuper-hangsebességfeletti-fas elitnél magas t szinten pl).
Alacsony szinten semmi se olyan kemény mint az emós felhőlövő bajnok.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49024) ReFleXx válasza Sirandrish (#48993) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az EHP-rol én gondoskodom azzal hogy nem engedem közelükbe a mobokat :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49025) DjDanee87 válasza szallasi007 (#49022) üzenetére


DjDanee87
addikt

Valamit rosszul csinálsz, előfizetni nem kötelező egyik twitch csatornára sem ha nézni akarod, csak opció.

(#49026) ReFleXx válasza killerjohn (#49008) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nagy az archon CD-je de ha aktiva akkor nagyon aprit.
Két dolog miatt van benn azoknal akikkel én játszom (pl Edge is)
1. CotA-zunk, a cave kipucolásának végéig szinte kitart az archon ha jó a csapat
2. 3 Wiz + Monk felállás van, akkor sima farmon is jó lehet, ha okosan van hasznalva az archon, akkor minden elit groupra jar min 1-2 archonos wiz, amivel gyorsan lelehet apritani meg T6-on is, a többi skill meg elegendő a trashek abálására, a monk-os palm nagyban segít.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49027) szallasi007 válasza DjDanee87 (#49025) üzenetére


szallasi007
őstag

jaja, azt tudom azért is lepődtem meg. semelyik másik csatornán vagy streamelőnél nem csinálja nekem csak nála :(

(#49028) granini válasza Gorneck (#49021) üzenetére


granini
őstag

Ez szerintem nem akkora drama.. a smart drop lenyege valahol az lenne hogy olyan stattal essen cucc (meg olyan skill bonusszal) amit hasznalsz. En talaltam monkkal meg barbival olyan kardot amin 460 int volt a roll, de 10-bol 7-8x az a jellemzo stat ami az adott karakternek jo.

Ne vard hogy vegig WD-vel farmolva elobb utobb a barbarod is feloltozteted.. Meg igazabol 2-2 kaszt van (RoS utan plane..) minden statra, szoval ha nem nezzuk a kifejezetten class specific bonuszokat, akkor barbar-kruszi, DH-monk, Wizz-WD nyugodtan farmolhat egymasnak cuccot ahogy eddig is..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#49029) granini válasza szallasi007 (#49022) üzenetére


granini
őstag

Vilag szegyene az a csavo.. :(
Ostoba bunko csak jo helyre szuletett.. az ilyeneket dobtuk eloszor a tabortuzre annak idejen.... ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#49030) tPedro_ válasza granini (#49028) üzenetére


tPedro_
őstag

Viszont lehetne egy olyan opcio is (hasonloan mint a WoW-ban), hogy ki lehessen valasztani, melyik karakternek essen a loot. En pl szeretek barbarral rohangalni, de kozben jo lenne cuccokat talalni a DN-nak is. Ilyenkor csak kipipalhatnam az opciot es str cucc helyett, dex esne.
Be is irom a suggestion forumra, ha jol remlik van ilyen.

(#49031) ReFleXx válasza granini (#49029) üzenetére


ReFleXx
addikt

Illetve a legfőbb támogatója egy "dapen" nevű gyerek, aki ráadásul magyar.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#49032) szallasi007 válasza granini (#49029) üzenetére


szallasi007
őstag

az észrevétel jogos :) csak mindig olyan hacukába mászkál hogy ihajj azért gondoltam megnézem mit bénázik, de ha nem akarja nem fogom :)

(#49033) Sirandrish válasza ReFleXx (#49024) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálunk is van ráncigálós monk aki a mobokat távol is tartja.
Csak sajna az eliteknek nem kell melletted lennie ahhoz hogy elnyomjon 30 fagyit meg 22 arcane sugarat mindezt úgy hogy egy fél négyzetméteres helyre falaz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49034) Rayner válasza Sirandrish (#49033) üzenetére


Rayner
őstag

Húúú ne is mondd az elitek nagyon gecik lettek 2.0ban főleg a waller!!! van hogy 5 perc mire közelébe tudok menni simán olyan mint a jailer csak rosszabb... ez is nerf gyanús amúgy, már van róla sírás :)

(#49035) Sirandrish válasza Rayner (#49034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a rángatós elitek a kedvenceim..hiába maradsz tőle távol..ő épp úgy gondolja hogy "óó léccives gyere már ide 12 éppen felrobbanó moltenbe" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49036) Thrawn válasza Sirandrish (#49035) üzenetére


Thrawn
félisten

Nyomjad a Shadow Powert ha beránt... Oh wait... ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49037) Sirandrish válasza Thrawn (#49036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Shadow Power csak a gyengéknek van :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49038) ChromeX


ChromeX
addikt

Amúgy ebben az új patchben itemeket mar nem is lehet tradelni?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#49039) mikromanus válasza Sirandrish (#49037) üzenetére


mikromanus
veterán

Erre elég a smoke screen is. Az élettöltés is a gyengéknek való. Egy kis life regen (amit a templar ad) azt' mehet a csapatás T-akármennyin. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49040) kornel76 válasza Sirandrish (#49035) üzenetére


kornel76
aktív tag

A legszebb az mikor beránt egy körbefalazott területre a méregtócsába, ami alá még be is gyújtottak és/vagy a 4 diszkónyaláb ott pörög(Igaz ehhez kell 2 pack de simán összejöhet .... :O ) nah oda kellene a táffnesz meg az EHP lehetőleg külön külön 1,5 milla ;] .

Szerk: igaz ez a szitu a 2.0 előtt is a torkosborz kategóriába tartozott de most hatványozva érzem a deep throatot :DDD .

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49041) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Paragon pontoknál, mire jó az area damage?

(#49042) tPedro_ válasza #13110016 (#49041) üzenetére


tPedro_
őstag

AOE azaz teruletre is sebzel, ergo tobb mob serul egyszerre. Hasznos cucc, tegyel ra minel tobb pontot.

(#49043) Bird válasza tPedro_ (#49042) üzenetére


Bird
addikt

Hurkáknal ez a "fícsőr" a maximumon kalibrált. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49044) mikromanus válasza tPedro_ (#49042) üzenetére


mikromanus
veterán

Mármint 20%eséllyel adja területre a jelzett sebzést. Papíron azért nem hangzik olyan opnak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49045) kornel76 válasza Bird (#49043) üzenetére


kornel76
aktív tag

Húúú akkor át kell kalibrálnom a paráimat. :P

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49046) tPedro_ válasza mikromanus (#49044) üzenetére


tPedro_
őstag

Jo az kell az! :))

(#49047) Thrawn válasza mikromanus (#49039) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaja, úgy mint vmelyik este a permastun-style cluster buildnél, mi? ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49048) Bird válasza kornel76 (#49045) üzenetére


Bird
addikt

Ez az UELA-nkan is benne van. Igaz apró betüs... :D :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49049) mikromanus válasza tPedro_ (#49046) üzenetére


mikromanus
veterán

Második ötvenes parapont packra jó lehet. Elsőre inkább a Resource buli. Csak hogy több atom mehessen. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49050) kornel76 válasza Bird (#49048) üzenetére


kornel76
aktív tag

Fel kell vennem a szemüveget ha hazértem, mind a 2-t...... ;]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.