Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) dobolan válasza Edge (#80999) üzenetére


dobolan
senior tag

64. Ahhoz szvsz nagyon le kellett válogatni a riftet, ráadásul az elsőnek furmány sincs betéve, vagyis ez látszik most.

Vyr-nél nagyon sokat dob az s4 only öv?

(#81002) Edge válasza dobolan (#81001) üzenetére


Edge
veterán

Miért a többi eredményhez nem? :) pláne úgy hogy még key se kell hozzá, mindenki fishingel(halászik) a zavarosba.
LB-n nézted a detailst? Amit ott látsz az az amivel lenyomta a riftet. Tippelek: Grand vizier?

igen sokat dob, mit jelent 20 stack:
120% dps, 20% AS, 20% armor, 20% AR

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81003) dobolan válasza Edge (#81002) üzenetére


dobolan
senior tag

Nem néztem online.
Biztos a többi is, de monk, barbár 70! Szegény wiznek már 64-en halászni kell :'(

(#81004) Rayner válasza Edge (#81002) üzenetére


Rayner
őstag

Az új S4 gem delrasha-val is működik? úgy értem zei helyett lehet jobb lenne? vagy annyit nem hoz

(#81005) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Valaki segítsen mert gond van a matekkal.
Adott egy harangos monk.

Cinder: -29% fire skill
Torch: -45% harang

Kockából:
-30% fire skill
-50% harang.

Ha a harang 75 spirit eredetileg. Akkor a fentiek alapján mennyi a harang?

Amd - Radeon - Ryzen

(#81006) Mirman válasza Rayner (#81004) üzenetére


Mirman
őstag

Keveset utsz . A del nem jo vele . :)

Gyuri : 15 spirit

[ Szerkesztve ]

(#81007) Edge válasza dobolan (#81003) üzenetére


Edge
veterán

Sajna ez így van, nekem se tetszik a 2.3 azon oldala hogy melee patch (+wd de ők már annyit szoptak hogy már kijárt nekik a jóból).

Rayner: a zei jobb a messzire lerakott bubik miatt is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81008) hemaka


hemaka
nagyúr

Próbálok magamnak halászni egy ilyet. Kockából rare átalakítással esett már valakinek vagy ne is próbálkozzak vele?

(#81009) pruzsi válasza hemaka (#81008) üzenetére


pruzsi
őstag

Esett és ancient volt....

(#81010) Baaraanz válasza pruzsi (#81009) üzenetére


Baaraanz
tag

lol, nekem is :) most meg nincs szívem betörni...

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#81011) vhunor válasza Rayner (#80997) üzenetére


vhunor
őstag

56-ot mentem erőlködés nélkül, félanci cuccban (a legfájóbb a normál source), bőven benne van a 60+.

(#81012) hemaka válasza pruzsi (#81009) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem az istenért nem akar esni, meg a kocka sem adta. :( Bár amíg lesz normális cuccom, addigra egyszer csak kiesik.

(#81013) Pöttön válasza Gyuri27 (#81005) üzenetére


Pöttön
őstag

11,25-öt fogyaszt elvileg így.

De nem igazán éri meg tapasztalataim alapján harangossal szenvedni.
A 2 aktuális legjobb monk buildek sokkal jobbak. ;)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81014) haller26


haller26
tag

Sziasztok!
Most kezdtem egy wizardot,de még sosem játszottam vele és elég gyenge vok és az az igazság,hogy nem is értek hozzá,na meg időm sincs játszani túl sok.Edge okosít privátban(biztosan az idegeire megyek már),de sok minden nem tiszta még,ami meg is látszik az eredményeimen.Arra gondoltam ,hogy összehozhatnánk egy partit "wizardok egymás közt"címszóval és tolhatnánk egy partit annak minden előnyével gazdagon mefgáldva (.A legjobb az lenne,ha Ts-n is tudnátok okosítani)Az alap koncepció megvan, az Archon set stb...,de a legrosszabb statokkal megáldva.Kövezzetek meg ha hülyeség!! ,de arra gondoltam mindenki legyártja a Sage setet és naponta váltogatnánk,hogy ki bújhat bele és élvezné áldásos Dreath Breath királyságát XD Legalábbis nekem ez jelenti a legnagyobb problémát jelenleg a játékban.Persze nem haragszom meg,ha valaki más kaszttal csatlakozna, de remélem találok még 3 másik wizardot itt a forumon.A Btagom: Pityputy#2982 Elég szegényes a kari és nincsenek túl fényes eredményei a karinak,de bízom benne,hogy a kedves mentorok segítségével úgy egy fényéven belül megtanulom majd kezdő-helyettes-jelölt szinten használni a karit XXD Vegyetek fel bátran, mindenkit vissza fogok jelölni.Ha minden jól megy esténként 9 óra körül majd mindennap fel tudok szökniu 1-2 órára.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#81015) Vikus válasza hemaka (#81008) üzenetére


Vikus
tag

Kockából nekem köbö a 3-ik vagy 4-ik volt, aztán gyorsba be is raktam.. :D Szóval adja. Viszont! Para 566 vagyok tolom már vele egy ideje és ha egyik ismim nem ad ilyet, akkor a mai napig nem lenne. Szóval nekem se esett még egy se.. Kadalától is próbáltam, de persze meguntam, hogy szórakozzak vele..
szóval egy ment a kockába, egy meg tatyóba van talonba. De semelyik se ancis.

Apropó. Olyan kérdésem lenne a kedves jelenlévőktől, hogy van nekem is ilyen puzzle ringem, amivel elvileg bejutnék a Vault-ba.. De hogyan tudom megnyitni? mert berakom másodlagos képességnek, de semmi. Bohóckodok már vele egy ideje, de nem megy, csak a kis csíra goblin rohangál mellettem..

Jah.. És amúgy ezt a Death Breath-ot hogyan tudnék bótolni' ? Mert olyan szinten fogy mióta megjelent a doboz, hogy alig van már 400... és nagyon nehezen eseik..... :( Csak farmolással megy mi? :(

(#81016) Gyuri27 válasza Pöttön (#81013) üzenetére


Gyuri27
félisten

Link a biuldhez?
Gondolom azokhoz új set kell.

Amd - Radeon - Ryzen

(#81017) Pöttön válasza Gyuri27 (#81016) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen mindkettőhöz más set kell.
Quin69 - GR69+ Uliana's Monk
Quin69 - GR69+ Generator build

Az utóbbit viszonylag könnyű összehozni szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81018) hemaka válasza Vikus (#81015) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is csak a kockába kéne buffnak, de az istenért nem adja. Háromszor adta egymás után ugyan azt fost, blizz pls.

Akinek esetleg van ideje, ránézne, hogy mit ehetne ezzel kezdeni? Mert az STR nőt 1k-t, de nem érzem, hogy erősebb lenne. Bár csak pár apja játszok, szóval lehet szar cuccokat is tettem be neki, bár próbáltam nézegetni buildeket...

[ Szerkesztve ]

(#81019) Rayner válasza hemaka (#81018) üzenetére


Rayner
őstag

Hát ez elég rosszul van összerakva
Itt egy [link] skillek itemek stb

[ Szerkesztve ]

(#81020) oxox


oxox
addikt

melyik a legtáposabb blessed hammer? úgy értem light, vagy holy....stb...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81021) ZeroSoul válasza Vikus (#81015) üzenetére


ZeroSoul
tag

Simán berakod. Mindenféle egyéb nélkül, szólóban a ringet. Katt és kész ott a vault. :)

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#81022) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!

Nem tudom kik engedélyezik a klánba történő felvételt, de inkább bejelentkezek a fórumban, mert már elég régen voltam itt aktív. Illetve éppen próbálom felhúzni 70re a season (sc) karit, ha esetleg van valakinek kedve, akkor mehetünk együtt.

(#81023) T. M.


T. M.
aktív tag

Tesztelgettem az új crusader settet. Először estem-keltem vele, szóval nem olyan egyszerű vele játszani.
A condemn build is aktív volt, de ez saccra 3x pörősebb.
Azért kezdek belejönni.
Anci fegyver nélkül nem is rossz teljesítmény:
Tetszik!

(#81024) sith7 válasza T. M. (#81023) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :C

Mi az a kék monszter melletted ? :F
Honnan vetted ?

(#81025) _ocsisajt válasza Edge (#80995) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Legjobb arc ez a Roger Hughston... o" is HC-zik :K (bar lehet "kotelezoen")

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#81026) T. M. válasza sith7 (#81024) üzenetére


T. M.
aktív tag

Szezonban lehet szerezni, elég hamar megvan. Olyan kutya és vaddisznóféle hibrid lehet :D

Rápróbáltam a következőre:

(#81027) Gyuri27 válasza Pöttön (#81017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem rossz de sok minden kell.
[link] t8-n haladós.
Igaz kellene egy anci doom meg 2 ramalandi. A köveket feltolom 25-re és jól meglátjuk.
Mondjuk full anci cuccokban és min 800 parán kicsit másként adná. De van miért játszani, meg ez saját kreálmány. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#81028) ZeroSoul


ZeroSoul
tag

Jajj, lassan beérem az előző seasonos teljesítményem. Amúgy háromszoross hurrá Milonak, ancient fegyó nélkül kivittük duoban a 60at!

Más:
Tal rashát próbálta valaki selzonyban? Selzonyban full build mellé beépített furnér, tasker, és convention kombóval így elméletben elég jónak hangzik. Ötletek?

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#81029) jookomak válasza ZeroSoul (#81028) üzenetére


jookomak
őstag

A full tal elvileg azért nem jó már, mert a mobok nem maradnak annyi ideig a cc skillek hatása alatt, így kisétálnak a hydra lángjából.

(#81030) sith7 válasza T. M. (#81026) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :D

(#81031) frame>24


frame>24
addikt

Azért 2-2-2 db-os Arachyr, Helltooth + Zuni elég combos, már így hevenyészett darabokból is.
Én nem tudtam, hogy ez a patch a WD-ről szól, de kellemes csalódás, csak úgy D2 nekró utánérzés miatt választottam újra a szezonhoz (+ wiz már uncsi volt picit).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#81032) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
Nilfurs Boasts kanaiban extractolva, meteor damage még sincs jelezve.
Ez most mi?

(#81033) D4v3 válasza rumkola (#81032) üzenetére


D4v3
őstag

Nem 16% körül volt előtte és most, hogy 100%-kal nőtt lett belőle 31%?

(#81034) rumkola válasza D4v3 (#81033) üzenetére


rumkola
veterán

Nem tudom, de most felvettem egy ugyanilyen cipő (egy +11% meteor damge cipő helyett), és ,még kevesebb lett (20%). Itt valami nem jó, vagy rettenet hülye vagyok. :)
Nálam a +100% az +100%. Nem a megnövelt %-nak a plusz 100%-a.
És ha felveszek még egy ilyen cipőt akkor is többnek kellene lennie, nem kevesebbnek. :F

Na ha kiveszem kanaiból akkor is 31% marad. :O ezmi????

[ Szerkesztve ]

(#81035) Bahama


Bahama
aktív tag

Úgy látom nem sok DH maradt. Én azért tartom a frontot:

solo

4 player

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#81036) oxox


oxox
addikt

blessed hammer build...nekem kicsit törékenynek tünik...plána ha három támadó gemet tennék be

HC-n mindenesetre GR43 megvan vele (volt krit dmg-em több is)...135. helyen vagyok vele ladderen,
holy dmg-re mentem végül....mondjuk az egyik gemem még lvl25 sincs, szóval van benne még lehetőség

T. M. jól látom, hogy nem raktál blessed of hault övet a buildbe???

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81037) ZeroSoul válasza jookomak (#81029) üzenetére


ZeroSoul
tag

Ez eddig ok, de ha partyztál mostanában heal monkkal, akkor azért az elég szépen összerántja+slowolja a kis dögöket. Erre még rácsapsz egy slow time ot a stunnos rúnával és nem megy senki sehova. Majd lehet ránézek a wizard dologra valamikor. De nem tudom, rászánom-e magam végül, mert ezzel a support monkkal is úgy vagyok mint anno a WD vel. Nem szívesen bízom másra. :DD

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#81038) T. M. válasza oxox (#81036) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jól látod.
Nem használok primary skillt.

[ Szerkesztve ]

(#81039) granini válasza Bahama (#81035) üzenetére


granini
őstag

A monkon most a világ szeme.. :K
S3-ban monkkal kezdtem kb 4 nap után váltottam DH-ra és beértem a többieket.. most bizalmat szavaztam a monknak és elmondhantom számomra ez a Season monkról fog szólni.. őrület jó lett.. talponmarad és pokoldps-t oszt le.. SSS monk állat.. alig várom hogy teljes legyen a szett és a hozzá illő egyéb gear.. :))

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#81040) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nagyon durva a WD, felhuztam egyet a wizard utan szezonban, a huzas 57 perc volt, kicsi oltoztetes utan elvittem a cellarba ladat tisztitani t10-en:
[link]
[link]
2db lvl1-es gem (meg egy 50-es)
A masodik kep az nem pontos, mert nem frissult meg, sokkal tobb a sebzes es a vedelem is termeszetesen, a skillek se azok, csak az ido miatt van ott :)

[ Szerkesztve ]

(#81041) Edge válasza ZeroSoul (#81037) üzenetére


Edge
veterán

Az a bibi hogy hydras talwiz esetén csak akkor fér be slow time ha az energy armorról vagy a force weaponról lemondasz, nincs elég hely a skilleknek, vagyis vagy 1 hites lesz vagy low damos és 2.3as újítás hogy a petek nem proccolják f+r-t, így a hydra sem, vagyis sokkal nehezebb vele a helyzet min2.2ben.
Solora van egy build amivel nsbe 58ig elmentek ofc fishingel: ranslor+strongarm kockába(vica versa) a ranslor twisterezés ugyanis proccolja a strongarmot.

rumkola:
Detailsen az a 100% nem lesz jelezve, mert máshogy van fogalmazva ha vmire meteordamot tekersz az ilyen:

Increases Meteor Damage by 10–15%

De a nilfuron máshogy van írva, ezért nem látszik de attól még adja nyugi :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81042) Edge válasza granini (#81039) üzenetére


Edge
veterán

Ettől neki még a dh a kedvence és büdös életbe nem indít monkot erre fogadnék is (ami a profiljában van az egy poros monk az nem ér) :) Én ugyanígy vagyok a wizardal, jöhet bármi maradok wizardnál.
Gz bahama :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81043) TeeBee73 válasza T. M. (#81026) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hibrid a jószág. Kutyámajom. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#81044) Djuree


Djuree
félisten

na megvettem a reaper of soulst és elkezdtem újra a játékot crusaderrel.
még megjelenés után 1-2 hónapig sokat toltam de utána meguntam (van 2 60-as karim), gondolom teljesen más lett azóta.
aukciós ház megszűnt ugye?
mik ezek a riftek vagy mik?
milyen főbb ujdonságok vannak amik növelik a szavatosságot?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81045) Edge válasza Djuree (#81044) üzenetére


Edge
veterán

sztem indulj el season 4-ben(kari létrehozásnál bejelölöd a season-t) ha már nulláról kezded ott jobban jársz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81046) Vikus válasza ZeroSoul (#81021) üzenetére


Vikus
tag

Kösziiii! ;)

(#81047) _ocsisajt válasza Bahama (#81035) üzenetére


_ocsisajt
őstag

igaz nem soft, de en UE ota rakattantam eeees a poen, hogy nem unom meg mindig... :D

most azon elvezkedek, hogy vegre meltoztatott adni egy cindert meg egy yangot igy tenyleg f*som magambol az aldast mint a geppuska (arsenal runa) :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#81048) Djuree válasza Edge (#81045) üzenetére


Djuree
félisten

de ott elveszik a kari ha véget ér a szezon nem? az meg nekem nem lenne jó.
mi előnye van a szezonnak? nincs sok időm játszani, nem is akarok nagy babérokra törni. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81049) Edge válasza Djuree (#81048) üzenetére


Edge
veterán

Dehogy vész el, csak non season lesz (mint dio2ben a non ladder), vagyis olyan ahol a mostani karijaid vannak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81050) Cadal válasza Djuree (#81048) üzenetére


Cadal
őstag

Nem veszik el a karakter, minden amit seasonban találsz vagy elérsz az átkerül szezon zárás után non szezonba. A karakterlapod alapján én is a Season kari indítást javaslom, most nagyon sokan tolják ott és ha nem csak solozni akarsz, akkor ott hamar találsz magadnak party-t publicon.
Az utolsó (aug.25) patch sok ujdonságot hozott ezekről találsz egy link gyűjteményt a téma összefoglalóban elöl, azt mindenképp nézd át (főként a Kanai cube-ról!!!)

Ha season karit indítasz, vagy egy Prohardveres Season community ha csatlakozol találhatsz itteni csapattársakat. pár battle.tag szintén van a téma összefoglaló elején. Segíthetnek fejlődni lvl70-ig, stb.

Az aktuális legnépszerűbb és talán leghatékonyabb buildekről pedig mindeg naprakész infókat találsz a diablofans oldalán. Címsorban klikk a "Builds"-re és rákeresel az adott karakterre.

"nincs sok időm játszani" ezzel sajnos lesznek gondok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.