Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) khirill válasza F-ECT$ (#31000) üzenetére


khirill
aktív tag

tudom magánügy :DD de, én speciel teljesen elvagyok makró nélkül is...
neked valószínűleg sokkal erősebb cm-ed van... kényelemből vagy miért?

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#31002) Sirandrish válasza mikromanus (#30987) üzenetére


Sirandrish
legenda

"egyél szart! 10 milliárd légy nem tévedhet"

Ezer éve is unalmas volt ez a duma..a legyek esznek is szart és jó is nekik..tudtommal én nem vagyok légy..te viszont hülye vagy ;]

Macrot soha sem használtam és nem is fogok...arra akartam célozni hogy kényelmessé teszi a partyt...szóval ne okoskodj..ülj le, 1es...később majd megpróbálhatod újra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31003) Zan válasza F-ECT$ (#31000) üzenetére


Zan
aktív tag

Na, köszönöm az érthető leírást! :R
Ugyebár nekem most fegyver, sapi és source-on kívül a WD-m gear-je van a wizzen, ha éppen azzal játszom. Kellene egy trifektás-lohos amut kraftolni, a Chantodo's set, egy Stormcrown, meg esetleg egy BT gatya jó vittel, vagy AR-el..! Kb. ennyit kellene lecserélni...na meg egy jó Lacuni is klassz lenne...:)! Gyakorlatilag a gatyám rá fog menni, ha akarok egy jobb CM gear-t is...!
De most kíváncsivá tettél:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#31004) mikromanus válasza Sirandrish (#31002) üzenetére


mikromanus
veterán

Attól, hogy a többieknek kényelmes ha van egy fagyiárus a csapatban, attól még a CMWW wizard nem kényelmes. Kb 3-4 gombot kell aktívan spamelni, vagy lenyomni. Archoneban bal gomb, esetleg jobb néha? Egyértelműen a CMWW a kényelmes :D

Amikor kényelmes neked, akkor szeretsz szó szerint érteni mindent. Elmagyarázom úgy, hogy te is megértsed akkor (még ha nem is vagy légy): attól még hogy valamit sokan használnak, attól nem lesz jobb másnál. Amikor csak a jófajta kétütemű autókat lehetett elérni a fizetésekből (1-2 év várakozás után ), akkor se voltak jobbak a már létező négyüteműeknél. Ha van az utakon 2 millió trabant és ezer Mercédes (vagy 10 ezer Lada), attól nem a trabant a jobb, gyorsabb, megbízhatóbb és biztonságosabb. Diablóra fordítva: ha valamilyen buildet sokan használknak, az még nem pozitív érv önmagában. Használj CMWW-t mert azt 100k wizard használja! Használj esetleg Archon skilelzést, mert azt 95k user használja. Neee, ne használj meteort, blizardot, vagy bármi signature spellt, mert azt csak 0.01% user használja. Használj trabit, mer' azt lehet kapni. Ja, van Kockalada is?

Használj CMWW-t, mert az a scapatnak jó, te meg spamelhetsz hatból 5 billentyűt másodpercenként többször is. Aztadetuti! Ez kell nekem! :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31005) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Másnak is sz*rakodik most a játék? (Ah lassú volt, majd kidobott error 3007-tel.) Most nem loginol be, connected to battle.net servernel homokórázik. Másik játék (Gw2) működik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31006) Tombi válasza CactuS (#31005) üzenetére


Tombi
senior tag

nálam is ua. a jelenség..

(#31007) xavix13 válasza CactuS (#31005) üzenetére


xavix13
senior tag

+1 nálam is

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#31008) CactuS válasza xavix13 (#31007) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Király, buktam álmaim Cindercoatját HCn. :DDD Pont bideltem volna, sebaj, csak tegyék rendbe délutánig, este nem lenne olyan vicces a lag XPzés közben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31009) F-ECT$ válasza khirill (#31001) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem hiszem, hogy különösen erős wizem lenne, a gearje 1B alatt van, bár mpl10 is megy vele számomra elfogadható sebességgel.

Hogy miért "makrózok"? Több oka is van:
-nem akarom püfölni a billentyűzetet - zavarná az asszonyt
-iszonyat fárasztó kézzel spammelni a gombokat, és én nem melózni, hanem szórakozni akarok
-sokkal hatékonyabb, mintha kézzel csinálnám (főleg überezéskor lehet észrevenni a különbséget egy "kézi" és egy "makrós" cm wiz között - ez utóbbival sincs prema freeze, de sokkal többet vannak fagyban, mint a kézi fagyasztásnál)

Ettől még kézzel is szoktam aktiválgatni ezt a 3 skillt, ugyanis ap hiányos helyzetben: helyezkedés / teleport után, a "wind up" szakaszban dönteni kell a skillek használatának sorrendjéről (le bírok-e rakni még egy ww-t, mielőtt nyomnám a freeze, vagy először nova, utána ww, esetleg ha kevés a hp, akkor először a skin, stb).

Dive ever, work never.

(#31010) szallasi007 válasza CactuS (#31005) üzenetére


szallasi007
őstag

Pont akartam kérdezni, de akkor most nem a UPC a felelős :DDD

(#31011) Sirandrish válasza mikromanus (#31004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a játék a csapatról szól...arról hogy neked nincs kivel játszani mert inkább egyedül a sötét szobába kínzod magad, senki sem tehet..
De te ezt nem érted mert antiszoc vagy..a csapatnak igen is kényelmesebb a játék a CM Wizard mellett és én szívesen spammeltem 3 gombot ha az összességében jobbá/gyorsabbá tette a csapatot...ezen mit olyan nehéz felfogni?
És leírom még egyszer hátha sikerül megérteni..nem..nem a CM Wizard kényelmes..hanem a játék CM Wizard mellett..

Trabant meg merci? Te miről beszélsz??
Olyan hülyeségeket hordasz össze hogy már néha fáj..
Te betudod rakni az archon skillt mint 1M másik? Igen!
Tudsz venni minimálbérből 20miliós Mercit? NEM! Akkor hogy jön ide?
Kb semmi köze nincs semmihez annak amit te magyarázol..

Mindenki megbékélt már azzal hogy te nem fogsz használni olyan buildeket amik mindenkinek jók, mert neked azok "fújkakások", de dolgozd már fel hogy ezzel egyedül vagy.
Hiába kampányolsz a mindenféle "szuperpoénos" HyperBuilded mellett... lehet hogy kipróbálják a népek (bár kétlem) de visszatérnek az ezerszer felhasználóbarátabb/kényelmesebb és effektívebb buildekhez.
Nem azért mert "10MRD légy nem tévedhet" hanem mert senki sem fogja magát sanyargatni, amikor kényelmesen is játszhat..

Lényeg a lényeg...játssz bátran azzal amivel akarsz, ez senkit sem zavar, csak ne akarj már nagy úttörő lenni és megmagyarázni itt mindenkinek hogy itt rajtad kívül senki sem ért a játékhoz és aki tucatbuildet használ az kevesebb tőled.

Hja és felejtsd már el a szavak kiforgatását mert nem áll jól..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31012) Sárpac válasza szallasi007 (#31010) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem a külföldi oldalak sem jönnek rendesen most!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#31013) Thrawn válasza mikromanus (#30991) üzenetére


Thrawn
félisten

Mittomén' mennyi sebzést adok le és ad le a monkod, de:

1 hit/sec -> alacsony esély critre
3-4 hit/sec -> 3-4-szer nagyobb esély critre (és furytermelésre)

Overpower: szeretem (szeretném :DDD ) használni a +10 chc-s rúnájával, mert megkönnyíti a Berserk fenntartását és plusz sebzést is ad, de vannak papírkutyák időnként a partyban, akiknek kell a WC és sajnos csak az OP helyére tudom berakni. Na jó, néha nekem is jól jön a sok plague-molten-arcane-desecrator-stb effekt mellé, de ezek ellen elég szokott lenni a Rend is.

mpierre: Szögelni jó gyorsan kell, nem ér rá a zemberfija sokáig kopácsolni. Kipp-kopp és már megyek is tovább :)

Gorneck23: Pillanatok alatt elsüllyedne a topik és a Blizzard is lehúzhatná a rolót :( :D

szerk: Nyomtam egy "Resume game"-t és nem történt semmi :W
Error 3006 :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31014) F-ECT$ válasza mikromanus (#31004) üzenetére


F-ECT$
titán

Teljesen jó amit írsz, a párhuzam ott siklik félre, hogy a Trabant használók is vettek volna Mercit, ha lett volna rá pénzük. A D3-ban sokkal kevesebb szegény ember van (vagy inkább sokkal több gazdag), így aki akar, az tudna más skilleket használni, hiszen tudna hozzá geart szerezni. Így a kialakuló divatos buildek nem kényszerből alakultak ki, hanem mert ezek tényleg hatékonyak / szórakoztatóak / hasznosak.

Dive ever, work never.

(#31015) szallasi007 válasza Sárpac (#31012) üzenetére


szallasi007
őstag

cnn.com nekem jó, ha meg az bejön akkor még nincs világháború :D

közel másfél hónapot vártam, hogy upc beállítsa a netem, szabin is vagyok, minden klappol erre most nem jó a game :W :W

(#31016) Thrawn


Thrawn
félisten

"Just to confirm, the servers are up and working, we're able to log in and players are currently on EU with no issues."

Hát persze, hogyne, mennek a szerverek mint áááááállat... :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31017) Blizz válasza Thrawn (#31016) üzenetére


Blizz
őstag

Neked is össze vissza ugrándozik? egyszer 60ms következő másodpercben már 640

No mistakes, just happy little accidents

(#31018) Sirandrish válasza F-ECT$ (#31014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..ez kb úgy fedi a valóságot HA:
A Trabant és a Merci is 50K forint.
Mindenki Mercit vesz mert gyorsabb, jobb a fogyasztása, halkabb és még ezer dolog, de Mikro kitart a Trabi mellett mert azt "élvezetesebb" vezetni és inkább szenved mint hogy egy tucatverdát vegyen...és ha te az ezerszer jobb kocsit veszed ugyanannyiért akkor biza nem vagy normális..

Blizz Nekem mostanában az a jelenségem van hogy első belépésnél olyan 2K a pingem...várni kell 10-20secet és visszaáll rendesen 60 körülire, de akkor is zavaró..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31019) Thrawn válasza Blizz (#31017) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem látom, mert semmit nem tudok csinálni, csak ácsorgok a menüben, ahol semmi nem működik (az Exit gombot még nem próbáltam). A legnagyobb röhej, hogy annak ellenére, hogy nem tudom megnyitni az AH-t sem, jött egy üzenet, hogy eladtam egy Plan-t :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31020) MrCsiT válasza mikromanus (#31004) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az autós hasonlatod talán vicces is, de.. itt Te egy olyan légy vagy, aki át akar térni növényevésre. Majd akkor használok blizzardot wiz-ként, ha mp10-en jobban haladok vele, mint pl. a magic weapon-nel. Amíg az általad használt skillezéssel a talált goldom elmenne javításra,annyit halnék, én megoldásnak a skill elvetését tartom, és nem az mp5-ön "haladást". Nem gond, hogy Te szeretsz mp5-ön farmolni gyengébb cuccokat kapni, szabad így is játszani. Ettől még a többieket nem kell minősítgetned.

Az jó dolog, ha valaminek a használhatóságát megmutatod, csak akkor az tényleg legyen is használható. Ha ugyanazt a pályarészt a Te skilljeiddel gyorsabban teljesíted mint én, beteszem azt a skillt is, az tuti..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#31021) Blizz válasza Thrawn (#31019) üzenetére


Blizz
őstag

Én ha elteleportálok valahova hirtelen 1400 :D majd utána leugrik hirtelen majd fel. Nem idegesítő áá.. Főleg HC karival. :DDD

No mistakes, just happy little accidents

(#31022) Sirandrish válasza Blizz (#31021) üzenetére


Sirandrish
legenda

HC Kari + 1400as ping = Uhdájóújkaritindítani :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31023) granini


granini
őstag

Tegnap nekimentem a monkommal Diablonak mp10-en soloban. Egesz jol haladtam az utolso korig, amikor mar negyedszer uvolti hogy 'enough!!'.. mondom magamnak oke, o is farad, mehet egy cigiszunet. Kerdem tole 'van tuzed..?' na es ezt nem kellett volna, mert lefujt en meg osszecsuklottam. Amugy a life steal tenyleg nem mukodott tegnap rendesen, csomo olyan szitum volt ahol ereztem hogy hat itt biza nem tolt pedig szokott/kene neki..

Szoval majd probalkozom ujra, egyelore egy null oda.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31025) Zan


Zan
aktív tag

Tehát, tudom már majdnem mindenkinél előfordult, hogy vett valamit, de nem jött meg! Nagyon röviden eltudnátok mondani, hogy ilyenkor mi is a teendő? Completed fül tiszta, aukciók most nincsenek, semmire sem bidelek éppen, gemet is vettem, kisebb árú cuccokat is vettem, mindent visszaküldtem a stash-be, de semmi. A kardot 24-én vettem.

Minél jobb, annál jobb!

(#31026) Gorneck válasza Zan (#31025) üzenetére


Gorneck
titán

Pár kardot vettél? Mondjuk 4-5-6dbot, legutóbb nekem kellett ennyi mojo a mojom megérkezéséhez...

Gorneck#1239

(#31027) mikromanus válasza MrCsiT (#31020) üzenetére


mikromanus
veterán

Az utolsó két bekezdés neked szólt az előzőben, de kevés volt az idő és kusza lett. A magic weapon support skill. A blizard támadó. Mióta veted össze íz alapján a sajtot és az ajtókilincset? Ennek semmi értelme. A magic weaponnal nem fogsz haladni. A támadóskilleddel fogsz haladni. A MW csak növeli a sebzésed, vagy a regenerációt, vagy mást.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31028) Sirandrish válasza mikromanus (#31024) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Kóla-cukrosvíz bíznisz: Szépen szem előtt ott vannak a nagyobb gyárak termékei, mert fizetnek érte. A kisebb gyártók/márkák a bal sarokban félig eltakarva a nyalókáktól vannak elhelyezve vagy 3 méter magasan a bal felső álványon a légkondi csöveitől félig kitakarva (ha egyáltalán beengedik az üzletbe)."

Ez abban a formában lenne helytálló ha mindkettő ugyan annyiba kerülne, csak amiért küzdeni kell az még sz*rabb is..
Akkor miért másszak fel egy polcra érte amikor gyorsabban megkapom a jobbat?

"Az ár az ismertebb/márkásabb terméknél magasabb."

A problémád ebből ered..nincs árkülönbség..a skillt bárki betudja rakni ingyen..nem kerül többe az Archon build mint a Meteoros builded..nem lesz több a reapair sem..egyszerűen használhatóbb és jobb (gyorsabb)..akkor miért kínozzam magam?

Csűröd csavarod a mondandódat de mégis mindig ugyan arról beszélsz..

Azért használják sokan mert jó...te különc vagy és neked nem kell az ami másnak..ez a te dolgod, de ne akarj mindenkit meggyőzni.

Van egy HC-s ismerősöm aki Barbárt épített és PONT ugyan ilyen mentalitással vágott bele..én nem építek tucatbarbárt etc...gz..para 2ig jutott..

Te is csak azért nem érzed a buildjeid gyengéit mert ha meghalsz akkor felkelsz, nyomsz egy 5K-s repairt és örülsz magadnak hogy juppi...király a buildem..

"A legyek közt vannak vérszívok, nektárivók, növényevők és olyanok amik a bomlástermékeket szeretik bekajolni. A példád hamis. Mondjuk ami rá van cuppanva a trágyára, az nem lesz nektárpusziló szerintem, de ha születésétől fogva virágpárti, akrko neki büdös a sz@r. Ne diszkrimináld a legyeket! "

Te jóóóóó ég!
Egy darab sz*rról is ezer meg ezer karaktert tudsz írni, csak hogy bizonyítsd az igazad ami nincs..
Hihetetlen egy pali vagy..
Ha kell ezer emberrel is szembemész és az istenért sem látnád be hogy egyszer, csak egyszer te is tévedhetsz..neeeeem..
Inkább jönnek a szavak kiforgatásai, a gyenge poénok és a szokásos Mikromonster féle megnyilvánulások..
Az egyik támadó skill a másik meg CSAK növeli a sebzést? Hát 15%+ sebzés mondjuk egy Archon buildbe 3szor körbehugyozza a Blizzardodat ember..lehet hogy nem támadó skill, de sokkal gyorsabbá teszi a karaktert :K Arról nem is beszélve hogy alacsonyabb MPL-en a MW-ból kapható LS elég is lehet, szóval még nyerhetsz DPS-t mondjuk a fegyveren és még akkor is ad 10% DMG-t...nyah mindegy.

Részemről lezártnak tekintem a "vitát"...sajnos nincs kivel beszélni!

Reagálhatsz bátran (úgy sem bírod megállni :P ), de ha nem haragszol meg inkább tűket szúrok a körmöm alá...annak is több értelmét látom :K :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31029) Jazz válasza granini (#31023) üzenetére


Jazz
veterán

A 3. round-ban nem csak a süsü-fújása erős, de ha megragad, klasszisokkal több hp megy le mint 1.-2.-ban. "Jobb" esetben egy fatality lesz a végeredmény.:)

Ezt az LS problémát már többen írták. Ki is próbáltam, lementem über mp10 solo-ra az összehasonlítás végett, de nem tapasztaltam ilyen jelenséget.

Szerk.: Valaki mp10 über farm esetleg?

(#31030) Qru: Végre...

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31030) Qru


Qru
MODERÁTOR

Mellőzzétek a személyeskedést.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#31031) mikromanus válasza Sirandrish (#31028) üzenetére


mikromanus
veterán

A példát ne írd felül csak mert nem tetszik. A kevésbé ismert termék többnyire olcsóbb, az íze meg nem szarabb (vagyis ilyen is van). A példa lényege arra vonatkozott, hogy attól, hogy eg ytermék szélesebb körben ismert még nem jobb. Kevesebb infó van a meteor wizardról, akkor kevesebben is hazsnálják. A pldában említett noname márka nem szarabb, hanem azonos vagy kisebb áron jobb. Minek mássz föl? Hát szólj az eladónak. Kaparja le ő ha már olyan hülye volt hogy odatette. Komolyan ennyire életképtelen vagy? :D

De ha már nem boldogulsz két változóval, akkro egyszerüsítsük: Az ár azonos. Az egyik ismertebb, a másik kipróbálás (teszt) alapján jobb. Csak azért választod a szarabbat, mert az ismert? Az az érv mellette, hogy többen isszák? Na és? Attól nekem nem izlik.
D3 viszonylatban van 20 misid: a cm és archon build ismert, a meteor nem. A cmww wizt iszonyat szar kezelni. Az archon nem rossz, de nagyon egysíkú. A meteor élvezhető. (nekem). A fő érved az archon és a CMWW mellett, hoyg sokan ismerik? Ez nem érv és nem is pozitívum.

"a skillt bárki betudja rakni ingyen..nem kerül többe az Archon build mint a Meteoros builded..nem lesz több a reapair sem..egyszerűen használhatóbb és jobb (gyorsabb)..akkor miért kínozzam magam?"
Eh, a nem használt idegsejtek ilyen hamar elhalnak? A skillek átpöccintése nem téma. A FELSZERELÉS az ami számít. Az archon, meteor és CMWW-nél eltérő a felszerelés. Ha bevágod a mercibe magad még nem fogsz tudni vele átjutni a 300 méterre a parttól levő szigetre. Bezzeg egy csónakkal sokkal jobban megy.
edit: ha arra érted, hogy ahasználhatób: ez vitatható. A cmww és archon rugalmasabb. A meteorhoz picit több kell, a felsőbb MP-re még több, de ott az eltérés elvész. (sok)Milliárdos költségvetésnél mindenből lehet jót kihozni Mp10-re is.

"Te is csak azért nem érzed a buildjeid gyengéit mert ha meghalsz akkor felkelsz, nyomsz egy 5K-s repairt és örülsz magadnak hogy juppi...király a buildem.."
Az SC már csak iylen. Minek öljek fogpiszkálóval ha egy böszme nagy bárddal könnyebb? Ha meghal egyszer, hát istenem. így is nagyobb a haszna mint ha kihegyezett fakaróval és pajzzsal esne a démonoknak. Mielőtt belekötsz: ez nem build, hanem FELSZERELÉS kérdés. SC-n nem kell annyi védelem.

"..lehet hogy nem támadó skill, de sokkal gyorsabbá teszi a karaktert "
Ez a dolga. Miért veszed alapnak,hogy a blizardot vagy bármelyik támadóskillt nem erősíti fel? Más a célja a support és a támnadó skillnek. Nem a blizard helyett van ha van, hanem az archon helyett. A magic weapon nem változó ebben az egyenletben. Hülyeség annak venni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31032) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok!
Van nekem egy olyan problémám mostanában hogy megy a játék simán..semmi gond..aztán egyszer csak, random időközönként lerakja tálcára a játékot!
Egyből vissza tudok menni, azzal nincs baj de nagyon bosszantó..főleg HC-n!
Gornival már vagy 2 napja próbáljuk megoldani, egyelőre kevés sikerrel.

Találkozott már valaki hasonlóval?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31033) mikromanus válasza Sirandrish (#31032) üzenetére


mikromanus
veterán

Én találkoztam vele. Azt hittem valami winfows frissítés visszajelzés buborék, vagy a billentyű/egér komiszkodik. Ha másnál is megesik, akkor lehet nem csak ezek a bűnösek. Párszor előfordul. Többnyire a legsűrűbb csatában. Nagyon bosszantó...:Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31034) czpitti válasza Sirandrish (#31032) üzenetére


czpitti
senior tag

Ja.Engem ritkán de kidob a gaméból hibaüzivel.Vissza tudok menni de az fél perc.Más a jelenség de van ilyen is.Lerakni akkor rakja nálam a gamét az asztalra ha avira frissítené magát.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#31035) CactuS válasza Sirandrish (#31032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legutoljára akkor, amikor egy program figyelte, hogy mi történik a háttérben (Goldmonitor). Teszt jelleggel futott, de miután egyfolytában elváltotta az aktív ablakot, így törölve lett. Azóta nincs gond.

Ps: akkora lag volt AHban, hogy habár outbideltek, mégis én nyertem meg a Cindercoat-ot. :DDD

Szerk2: Gorneck23: Köszi a tippet, bár nem nekem címezted. 2 és fél nap és 12 mojo vásárlása után megkaptam a Homunculusomat. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31036) granini válasza Jazz (#31029) üzenetére


granini
őstag

Megis mennyi HP-m kene hogy legyen, hogy egy ilyen felemel a foldrol es ramfuj akcio ne vegzodjon halallal? Mert itt ugye arrol van sz ohogy mig a levegoben vagyok (hasonloan amugy uber siegebreakerhez is..) addig nem tudok utni, nem ervenyesul az LS, tehat az egyetlen dolog ami megven engem az az armor-resist-dmg reduction-HP kombo. EHP, ha ugy jobban tetszik.. 50k HP-m van, azt majdnem siman leszivta, de azt meg vhogy tuleltem mert benyomtam egy Serenity-t. De kesobb amikor ramfujt pillanatok alatt lekapta rolam az 50K HP-t.

Nem hiszem amugy hogy keves a HP-m te is mondtad hogy kevesebb is eleg a monknak, de ez csak addig igaz amit tudok utni, mennek a kis kek forgoszelek es adjak az LS-t. Mert amint nincs Ls halok.. de szerintem ezzel mindenki igy van.. erzekeny mechanizmus ez, illetve mondjuk ugy hogy mp10-en jon ki leginkabb hogy bizony mennyire erzekeny..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31037) khirill válasza CactuS (#31035) üzenetére


khirill
aktív tag

látod végül minden jóra fordult :))

ratabyzou

(#31038) Sirandrish válasza czpitti (#31034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nincs hibaüzi, csak ledob tálcára..2 sec alatt vissza tudok jönni azzal nincs baj de HC-n 2sec sok mindenre elég..

mikromanus Az a baj hogy semmi nem jön fel, tehát semmi jelzést nem kapok..ledob tálcára oszt kapjam be..

CactuS Mi is olyasmire gyanakszunk de nekem semmi sem megy..
Megy a D3, egy TS meg ritkán egy zenelejátszó és ennyi..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31039) Gorneck válasza Sirandrish (#31032) üzenetére


Gorneck
titán

Kihagytad, hogy nem csak diónál van ez...hanem pl filmezés közben is...

Gorneck#1239

(#31040) Sirandrish válasza Gorneck (#31039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja igen..még jó hogy te jobban tudod :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31041) mikromanus válasza granini (#31036) üzenetére


mikromanus
veterán

Legyegyszerűbb ha nem állsz bele. Ha mégis felkap, akkor ledobás után azonnali piroslötyt ivás javasolt. meg gyors kitérés. Sérülten beleállni a támadásokba és a csapdába káros az egészségre. :C

Védekezésnél az armor és a resistek csökkentheti a sebzést, az MP szint növelés meg növeli (MP10 már elég kemény lehet). Ha van időre ható sebzésed, amire hat a leach, akkor az az alatt is tölt, amíg csapdában vagy (Diablo vagy Siegebreaker felkap). Mondjuk a valós sebzés földetéréskor van, addigra meg tuti lement már az a támadásod amire töltöttél, így kell a vöröskereszt segítsége. ;)

(#31038) Sirandrish
nekem se jön fel semmi. Csak le. Már a Diablo a tálcára :D
Ez a feljövő üzenet, vagy windows gomb, vagy beragadt gomb dolog csak gyanu volt. Lehet köze nincs a témához. Vag yte is a billentyűzet felett kávézol vagy szotyizol/tökmagozol/eszel néha?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31042) granini válasza CactuS (#31035) üzenetére


granini
őstag

"2 és fél nap és 12 mojo vásárlása után megkaptam a Homunculusomat. "

Kemeny.. Ez olyan, mintha a tescoban ugy lenne megoldva mondjuk a paradicsom vasarlas, hogy bedobsz penzt, es egy futoszalagon kellene hogy jojjon eled az aru, de amig nincs mogotte a csoben eleg paradicsom hoy kilokje amit vettel addig nem kapod meg, tehat venned kell tovabbi 6-7 kilo parcsit, hogy azt majd a sulyanal fogva kvazi kitolja eled azt az 1 kilot amit eredetileg is akartal. Ezt nevezem en fogyasztoi tarsadalomnak..

Koszonjuk, Blizzard :))

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31043) szallasi007 válasza Jazz (#31029) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem most az csinálja, hogy über Magbi nem kapcsolja ki a pajzsot magáról, nem idegesít csak nem tudom azt az über párost megcsinálni. A legszebb, hogy állok mondjuk a map másik felén hátha beleragadt a felmosófa és azért marad rajta a pajzs, de egyszer csak pikk-pakk ott terem mellettem és egy hitel - nincs lag, nincs megáll a vinyó fullos hp mellett, mp6on toltam de elegem lett.

ui.: megyek Balcsira, megnézem sörikével mekkora hp kell a vízhez :DDD

(#31044) granini válasza mikromanus (#31041) üzenetére


granini
őstag

Lehet el kell beszelgetnem Diabloval a szabalyokrol mielott nekiallunk kocsmaiverekedni, valahogy igy:

- szia Diablo most jottem fodrasztol ne fujjal le lecci, 6000 volt a melir meg a hajvasalas a monkomnak;
- ha latod hogy nem full a HP-m akkor lecci ne kapjal fel a foldrol, mert az nem er..
- a shadow warrior mintakepem nem lehet erosebb mint en magam mert akkor az nem shadow, oke..?
- a foldre taposos effect latvanyos, de nem birja a gepem az effectet azt lecci ne csinald. Utalom mikor vki a kozonsegnek jatszik..
- amikor szajonb..lak haranggal latvanyosan tantorodj meg es veszitsd el a HP-d 25%-at koszi;
- amikor meghalsz lecci dobj 1 vagy 2 legendary, hogy ezzel fenntartsd az erdeklodesem es maskor is jojjek.
Ha ezeket betartod akkor jokat mp10 diablokillezhetunk mi egyutt. Es bocsi amiert D2-ben annak idejen az OP barbarommal jobbrabalra szenne alaztlak, vagy amikor a Paladinommal azt jatszottam hogy nem utlek meg hanem te magadat nyirod ki a fullos thorns auram miatt. Az jo moka volt remelem mar ne mvagy zabos miatta.. Csocsi..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#31045) Jazz válasza granini (#31044) üzenetére


Jazz
veterán

Blizzék kicsit itt átestek a ló túloldalára. Nem akarták hogy abból álljon a játék hogy boss-okat farmolnak. Ennek az lett az eredménye, hogy a uniqe monszták köszönő viszonyban sincsenek egy-egy elit pack-al. SC1 óta valahogy nem sikerül nekik a balansz. :U

(#31043) szallasi007: Nálam ilyen sincs (tudom ez téged nem vígasztal:) ). Lehet az XP miatt. Passz. Ellenben van más. Lagg, fps crash, meg kékhalál. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31046) mikromanus válasza granini (#31044) üzenetére


mikromanus
veterán

Nincs itt semmi extra dolog (hacsak nem lagos a játék, mert akkor kell némi látnok hajlam):
- Ha elkezd terjedni a földön a zerg creep, akkor nem szabad ráállni.
- Ha felszívja magát hogy így keltse a feszültséget, akkor mozdulj ki, mert fújni fog rád, az meg karcol
- az árnyékodat minnél hamarabb csapd le. Végső megoldásként bevethető ellene a Serenity. ELég kényelmes megoldás. Kivéve ha nincs a skilljeid közt. :C
- A talajperzselésből jobb kiállni. nem vagyunk mi malacok, hogy így pörköljenek mindek...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31047) Sirandrish válasza mikromanus (#31041) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, én nem szoktam..1-2 szál ciginyi hamun kívül más nem lehet benne :D
A fura csak az hogy majd egy éve tökéletesen üzemel a cucc, aztán semmi új install és mégis egyik napról a másikra ledobál..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31048) Jazz


Jazz
veterán

Friss drop. Ejj....jöhetett volna dexterity-vel.

free your mind

(#31049) MrCsiT válasza mikromanus (#31027) üzenetére


MrCsiT
addikt

Akárhogy nézem, az előző hsz-ed a 31004-es , amiben bár valóban lehet 3 bekezdést számolni, de aligha szól nekem abból 2 ?! :N

..és a "magyarázattal" tévedsz. Én nem egy barbárskillt vetettem össze egy DH skillel, sem semmi más összehasonlíthatatlant.

Arról írsz folyamatosan, hogy van más használható, ugyan miért ne lehetne mást ?
Rendben.

Akármilyen skillezéssel, 2 dolog kell az értelmes haladáshoz :

1. ne halj percenként 2x (életképesség adott mp-n);
2. minél gyorsabban öld meg a mobokat (hatékonyság).

Előző hsz-emben jól leírtam Neked : ha mutatsz olyan skillt, amivel jobban haladok ( értsd: előző 1-2 pontok együtt teljesülnek) akkor azt fogom használni.

NEM releváns, hogy azért haladsz gyorsabban, mert több a sebzésed ( előző 2-es pont, tudod ? light skillek, blizzard, egyéb támadó skill) vagy azért, mert ( 1-es pont ) nem halsz annyit , amiben durván segít a Magic weapon/blood magic.

Eredményorientált vagyok, és a Magic weaponnal eredményesebb vagyok.
PL. épp a "kiváló" blizzard skill sz*rt se lassít mp10-en, a sebzése is f*s, más támadó skillekhez képest, kenheti a hajára a blizz, meg mehet a mazóknak.

Ez tapasztalat, nincs mit ragozni rajta.. :N

..egyébként egyszerű ám ez: fogd meg a barbid, szedj le róla mindent, ami LS-t ad, vagy armort, vagy egyéb védelmet, aztán mássz vele mp10-en, nyilván kényelmes lesz, igaz? :DDD
(Van egy marék egyéb skill, hát állíts be párat, csukott szemmel akár. ) Fogadok, hogy nem lesz annyira szórakoztató a játék úgy.

31044, granini : :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#31050) MrCsiT válasza MrCsiT (#31049) üzenetére


MrCsiT
addikt

Kiestem a szerk. időből : itt láthatod a mostani skillezésem (csak, hogy nehogy olyat javasolj, amit már használok ;) )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.