Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) ReFleXx válasza Zan (#28032) üzenetére


ReFleXx
addikt

WW-DT barbárnál épp hogy az a jó ha az EF a mainhandben van, emellé kell egy sword vagy dagger offhandben, hogy minél több legyen a tick.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#28052) Vismajor01 válasza Sirandrish (#28050) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én is hc, act1 mp1 vagy act3 mp0, wd vagyok, ha van gondolod társulni, vismajor#1162

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28053) Sirandrish válasza Vismajor01 (#28052) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom :K
Gyors belépek és felveszlek...bár ma már nem játszózom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28054) ReFleXx válasza Vismajor01 (#28047) üzenetére


ReFleXx
addikt

Refi visa agya, csak tessék nyomni egy alt+tab-ot :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#28055) Krytec válasza Sirandrish (#28053) üzenetére


Krytec
tag

Ezt nevezik makknak, vettem 10 unid mempo-t és ez lett belőle:

Mempo1
Mempo2

Szerk.: Sry nem válasznak akartam

[ Szerkesztve ]

(#28056) Sirandrish válasza Krytec (#28055) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy elnézem a craftolt cuccaidat, eddig sem voltál híján a szerencsének :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28057) Krytec válasza Sirandrish (#28056) üzenetére


Krytec
tag

Az is igaz de nem is tízet kellet ezekhez craftolnom :D

(#28058) Sirandrish válasza Krytec (#28057) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom mennyit craftoltál, de pl ami a Barbimon van amu, az kb 500.-ra lett meg és a tiedet még csak meg sem közelíti.
A DH-m Bracere szintén vagy 400-450craftból jött ki.
A Barbi kesztyűjével meg már kb 600nál járok, de sehol semmi :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28059) killerjohn válasza Sirandrish (#28050) üzenetére


killerjohn
addikt

ugye, ugye, akik tudják mérni, hogy kinek nagyobb és hol? ;]

(#28060) Krytec válasza Sirandrish (#28058) üzenetére


Krytec
tag

Az szép :R én kb 200at craftoltam mindegyikből.

(#28061) Sirandrish válasza killerjohn (#28059) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért tartunk..te megméred és elmondod :D

Krytec Oh ha 200at kéne craftolnom...a seggemet a földhöz verném örömömben :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28062) radi8tor válasza Sirandrish (#28061) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor ne craftolj. Ez még nem jutott eszedbe? :)
AH-ban lehet kapni szépet és jót... ;)

⭐ Stella

(#28063) Sirandrish válasza radi8tor (#28062) üzenetére


Sirandrish
legenda

AH-ban megközelítőleg sem lehet olyanokat venni mint amit kis szerencsével le tudsz craftolni, főleg nem annyiért amennyiért jó esetben lecraftolod :N
És éppen ezért nem, nem gondoltam még arra hogy ne craftoljak :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28064) killerjohn válasza Sirandrish (#28061) üzenetére


killerjohn
addikt

na kösssssz... :))

(#28065) radi8tor válasza Sirandrish (#28063) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kis szerencse lol. :DD
Tulajdonképpen 1600 craftnál jársz már... Kis szerencse? :)

⭐ Stella

(#28066) Sirandrish válasza killerjohn (#28064) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mondom másképp..
Csak te vagy ilyen bátor hogy meg tud számolni, és vagy olyan kedves hogy megoszd velünk..

Nah így milyen?:D

radi8tor1
1. Sose mondtam hogy én a szerencsések közé tartozom.
2. Teljesen mindegy hogy mennyiből craftolod le, ha egyszerűen nem tudsz olyat venni amit le tudsz craftolni. :N

200+STR Braceren vagy Kesztyűn nem létezik...max Legenden de akkor meg all resi nincs, etc etc..
És ezt a sort folytathatnám..
Pl a Wizardom amuja majdnem 20K life-ot ad, és emellett még a DPS-hez is ad szépen. :K

De említhetném a vállasokat is amin 200+VIT lehet meg akár 300+ mainstat..nem véletlenül lett kukázva a VW-k 95%a :N

De szerintem neked ezt pont nem kellene magyaráznom :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28067) F-ECT$ válasza Zan (#28046) üzenetére


F-ECT$
titán

Az Archon wiz arról szól, hogy archonban vagy, amiben nem tudsz kifogyni az AP-ből. (Bár abból amit írsz, mpl8-ra ez a gear már kevés, mert kiváltani elvileg csak akkor kellene, amikor újrarakod a buffokat.) Ha meg kinn vagy, akkor bladezel, ami szintén nem használ AP-t.

Szóval dps-t még szerezz, jöhet egy jobb fegyver, kis as: bal gyűrű helyett lehetne talán jobbat találni könnyen, de innen már minden upgrade sok lesz.

Dive ever, work never.

(#28068) radi8tor válasza Sirandrish (#28066) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És azon az 50 vagy ki tudja mennyi staton múlik a dolog?

VW-t én is kukáztam, mert 20 crafton belül jobbat craftoltam, de a többihez sokkal nagyobb szerencse kell.

⭐ Stella

(#28069) Sirandrish válasza radi8tor (#28068) üzenetére


Sirandrish
legenda

60-80 vagy akár 100-120 stat is lehet ráadásul több itemen.
Barbár nálam: Kesztyűbe 200a max STR, enyémbe 260+van...bracerbe detto 200 a max STR, az enyémbe 300 van...ez alsó hangon +200-220stat mert kizárt hogy maxos mainstattal tudsz venni használható itemet.
És azért akárhogy is..200stat az nem kevés.
Nem beszélve arról hogy ha tudnék is venni ilyen itemeket az kb 50szer annyiba kerülne mint amennyiért lecraftoltam..
De ha VIT-es cuccot akarsz akkor még több..vagy van olyan item (bracer,kesztyű.vállas) amire rá tud menni 250+ VIT?

"És azon az 50 vagy ki tudja mennyi staton múlik a dolog?"

Durva ezt olyantól hallani aki több 100M-et vagy akár több mint 1MRD-t képes kiadni 6-8K DPS-ért :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28070) radi8tor válasza Sirandrish (#28069) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, mert előbb adok ki 100M vagy többet, mint hogy hetekig/hónapokig farmoljak essence-et azután napokig craftoljak.

Az idő nekem megéri ezt a többletet. :K

Az, hogy neked ennyi időd van rá jó dolog, de akkor se mondd, hogy kis szerencse kell egy jó cucchoz.
Kis szerencse akkor kell hozzá, ha sok goldod van és meglátod AH-ban. (szerintem)

Ma annyiba kerül 1 milliárd gold, mint játék kezdetén 70M.

DH egy drága kaszt, ezt vállaltam mikor bele kezdtem. Ha jót akar belőle az ember akkor vagy sokat játszik (nincs élete), sokat költ rá vagy marha nagy mázlija van. Utóbbi szerintem vetekszik a lottó 4 találatossal.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28071) Sirandrish válasza Sirandrish (#28069) üzenetére


Sirandrish
legenda

lejárt az idő:

De ott van a Wizardomon vagy a DH-mon is a vállas 320mainstattal mindkettő..
Melyik itemre megy rá ennyi? Semelyikre! :N

(#28070) Hát egyszerűbb befizetni 50K HUF-ot ez tény..
Ettől még nem lesz igazad.
A craftolt cuccok jobbak tudnak lenni... ;)

Neked nem gond venni 1MRD gondot, nekem az! De ha nem lenne az akkor sem vennék elvből sem.
Ráadásul nem tudom ez hogy jön ide? A "kérdés" az volt hogy jobb itemeket lehet-e lecraftolni mint venni, és igen..jobbakat lehet :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28072) Sirandrish válasza radi8tor (#28070) üzenetére


Sirandrish
legenda

"DH egy drága kaszt, ezt vállaltam mikor bele kezdtem"

Pont annyira drága mint bármelyik más kaszt..
Ha jót akarsz akkor mindegyikre költhetsz vagyonokat...illetve olcsóért játszhatsz alacsony MPL-el bármelyikkel.

"Ha jót akar belőle az ember akkor vagy sokat játszik (nincs élete)"

Hja..ez tényleg egyenesen arányos..igazad van. Ha több ideje van valakinek az már büdöskocka és élete sincs...ponnnntosaaan!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28078) jpeetr


jpeetr
aktív tag

valaki monk szakértő tudna segíteni, hogy inna sapin a sweeping wind, vagy a FoT bonus a jobb?
mindkettőből van 14es, de talán a sw-t jobbnak érzem.
a repkedő számokból meg kinézni melyikkel mennyit sebzek, kb lehetetlen

[ Szerkesztve ]

(#28081) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Nekem a barbomon, és a wizzemen is trifactor amu van. Barbomon és wizzemen is remek shouldersek. Barbomon trifactor gloves, wizzemen ez még várat magára.
Nem craftoltam el 500 essence-t se. :)
Ezeket a cuccokat goldban megvenni vagy lehetetlen, vagy iszonyt pénz(milliárdok)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28084) proci985 válasza radi8tor (#28068) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

VW igazából egy érdekes darab. egyrészt 5-8% dpst lehet hozni egy mainstat roll nélkülin egy 300+os craftolttal. másrészt viszont egy 195+main 7pickup 12%life 80res (craftolthoz képest) dupla armorral és magas life regennel még mindig megáll 20-35m között (vagy legalábbis az enyém megállt egy hónapja). ez csak akkor lenne jobb, ha a regen kivételével az összes roll kb hasonlóan magasra jönne ki, plusz erre még egy dex/vit attribute a regen helyett. ami regen meg megint nem egy rossz dolog, csak egy DHnak adott esetben a több stat jobb lehet.

pickup DHnál a legkevésbé fájdalmas attribute veszteség a vállas szvsz, 0 pickup meg azért vengenance miatt kényelmetlen (kesztyűre trifecta elsődleges, nat vértre disc/stat/allres hármasból kettő, innákon res/stat, WHnál szintén a magas dex + vit/res már magában is drága).

szóval részemről craftoltam egy pár vállast, végül meg vettem egy a lényeges négy szempontból (main/life%/pickup/res) perfect, egyébként meg jó VWt és azzal elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28085) jpeetr válasza Cadal (#28010) üzenetére


jpeetr
aktív tag

sikerült kicsit allresre gyúrni, bár vesztettem vagy 3k dps-t
wh öv és inna fejes csere volt
inna fejesen FoT bonus cserélődött SW bonusra, plusz ment rá allres
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28086) Cadal válasza jpeetr (#28085) üzenetére


Cadal
őstag

No, így már jobban fest a karakter (~500+ allres). Gondolom érzeni is, hogy jobban bírja az elementális hatásokat.
A Beacon of Ytar mihez kell? Alig használsz olyan skillt aminek van CD-je. Max a Serenity... ;] de az meg neked már nem kellhet ;)
Dobj be egy Combination Strike-ot és máris több életet szívsz LS-el.
Jah és szép az a WH öv.

[ Szerkesztve ]

(#28087) jpeetr válasza Cadal (#28086) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Még skillekkel nem játszottam, mert reggel hiénáztam ki a cuccokat ah-ból.
Partyba általába Guiding Lights-ot viszek mindig.
Combination Strike-al meg az a bajom, hogy akkor palmot cserélnem kellene nem?

(#28088) Rushyk válasza jpeetr (#28087) üzenetére


Rushyk
tag

A combination strike az passzív(ytar helyére), és a serenity helyére mehet más...

(#28089) Cadal válasza jpeetr (#28087) üzenetére


Cadal
őstag

"Combination Strike-al meg az a bajom, hogy akkor palmot cserélnem kellene nem?" Őőő, javíts ki ha tévedek, de szerintem úgy működik, hogy ütsz egyet a FoT-el akkor megkapod a 8%-ot + damot és utána már azt veszi figyelembe az Exploding Palm. Vagy nem így működik?

Szerk:
Bizony, Rushyk jól mondja a serenityt is vedd ki, helyére mehet esetleg a deadly reach - foresight (fél percenként kell ellőni és ad 18% damot) Én épp a hétvégén próbálgattam Beni ajánlásait, és nagyon megtetszett.

[ Szerkesztve ]

(#28090) Gorneck válasza Cadal (#28086) üzenetére


Gorneck
titán

Pl vakításhoz...magas MPLn remek és jól kijön a hatása...de neki valóban felesleges. Én helyette ezt használom: Pacifism.
Mondjuk én könnyen vok, nem OWE-s a Monkom.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28091) jpeetr válasza Cadal (#28089) üzenetére


jpeetr
aktív tag

köszi mindkettőtöknek, ha hazaértem ki is próbálgatom ezeket
elvileg lehetséges lenne az is, hogy combination strike a ytar helyett, plusz hundred fists as rúnával, meg még deadly reach - foresight
BoH-ot meg serenity-t cserélném ezekre, csak lehet így már elég sokat kellene gépészkedni, hogy minden bonus rajtam legyen

(#28092) jpeetr válasza jpeetr (#28091) üzenetére


jpeetr
aktív tag

hát csak nem bírtam ki, hogy hazaérjek :)
a fentebb leírtakkal kb 320k dps tartható fenn állandóan az alap majdnem 200k unbuff dps-ből kis odafigyeléssel, de gondolom simán megszokható
+ BoH-al 350k ra gyarapodik

[ Szerkesztve ]

(#28093) Edge válasza radi8tor (#28068) üzenetére


Edge
veterán

Pedig az nagyon sok dps tud lenni, nekem pl. 4 statpont felbuffolva több mint 1k dpst jelent. Persze megértem a dolgot ha kell az item és craftal az istenért se jön össze akkor én is inkább veszek vmit a slotba. Kesztyűvel vagyok így, elment rá kb 500 craft és semmi... egyetlen trifecta se lett, marad ami van azt kész le is álltam kesztyű craft-al. Most bracerből akarok jobbat.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28094) Zan válasza Sirandrish (#49) üzenetére


Zan
aktív tag

Mennyit ér egy ilyen? Nem baj, hogy mines a lightining dmg? Vagy a CHD kárpótol?:)

Amúgy, ha magatalálós cucc, akkor GZ! :R

Opp, elnéztem a cuccot..gondolom már tárgytalan! :) (másik gépről vagyok bejelentkezve és egy kicsit feborult a fórum időrendi sorrendje..:D)

Köszi Norbert! :ASD

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#28095) RockHaRD válasza Zan (#28094) üzenetére


RockHaRD
addikt

tavaly szeptemberi post bmeg... ;]

(#28096) Zan válasza RockHaRD (#28095) üzenetére


Zan
aktív tag

Amúgy te meg ne postolgassál, hanem játszá' má' velem bmeg! :ASD

Minél jobb, annál jobb!

(#28097) F-ECT$ válasza RockHaRD (#28095) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebből is látszik, hogy semmi sem változik :)

Dive ever, work never.

(#28098) xavix13


xavix13
senior tag

Az mi már, hogy 15 percen belül 3x esik ki, ugyanaz a szar lvl58as legend vállas :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#28099) killerjohn válasza Sirandrish (#28072) üzenetére


killerjohn
addikt

Azt azért lássuk be, hogy ugyanazt a "teljesítményt" kihozni egy DH-ból mint egy WD-ből, kb 4x annyi aranyba kerül. Pár kiskölöknek segítettem WD-t összerakni, 80M-ből vígan mennek MP3-on. Vígan = ELŐRE, és nem VISSZAFELÉ futnak. Azért megnéznék egy 80M-es DH-t :)

(#28100) wukodlak


wukodlak
aktív tag

SZiasztok.Először is a WD-ket kérdezném,hogy aki már eljutott arra a szintre,hogy a manajuma nem elég az mire cserélte?Én most néztem egy LOH Ef-et,ami adna 8k DPS-t,csak hát az árral nem vagyok kibékülve és lehet van más alternatíva.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.